FNL 2 - Group 4 2022

Ρωσία - PFL - 2022

Πρωτάθλημα (24/07/2022 - 29/04/2023) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 4 - 1η αγωνιστική 24/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/07/2022 12:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-0 0-0
24/07/2022 14:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 1-1 0-1
24/07/2022 16:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 1-1 0-0
24/07/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 3-0 2-0
24/07/2022 16:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 3-2 0-1
24/07/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 4-0 2-0
Γρκουπ 4 - 2η αγωνιστική 27 - 31/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/07/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 1-5 0-1
27/07/2022 16:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 3-0 3-0
30/07/2022 12:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 2-4 1-3
30/07/2022 12:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 3-0 0-0
30/07/2022 15:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Τιουμέν Τιουμέν 0-3 0-1
31/07/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 1-2 1-0
Γρκουπ 4 - 3η αγωνιστική 07 - 10/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 2-2 0-1
07/08/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 0-1 0-0
07/08/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-3 0-1
07/08/2022 16:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Τιουμέν Τιουμέν 1-2 1-1
10/08/2022 14:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-3 0-1
10/08/2022 16:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 0-2 0-1
Γρκουπ 4 - 4η αγωνιστική 13 - 14/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2022 10:30 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-0 0-0
13/08/2022 11:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 1-4 1-2
14/08/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-3 0-0
14/08/2022 14:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 1-2 1-1
14/08/2022 16:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 1-1 0-0
14/08/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 2-2 1-1
Γρκουπ 4 - 5η αγωνιστική 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 0-1 0-0
21/08/2022 15:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 4-0 2-0
21/08/2022 15:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Τιουμέν Τιουμέν 1-1 0-0
21/08/2022 15:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 1-0 0-0
21/08/2022 16:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 0-5 0-2
21/08/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 1-1 1-1
Γρκουπ 4 - 6η αγωνιστική 27/08 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 0-1 0-1
27/08/2022 15:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 3-2 1-2
27/08/2022 16:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 0-1 0-0
27/08/2022 16:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 0-2 0-2
27/08/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 1-0 0-0
13/11/2022 12:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 1-4 1-1
Γρκουπ 4 - 17η αγωνιστική 27/08 - 12/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 13:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 0-0 0-0
09/11/2022 15:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 3-0 0-0
12/11/2022 11:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 3-0 2-0
12/11/2022 11:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 1-3 0-1
12/11/2022 12:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 4-1 1-0
12/11/2022 13:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Τιουμέν Τιουμέν 0-2 0-1
Γρκουπ 4 - 7η αγωνιστική 03 - 06/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 15:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 2-1 1-0
03/09/2022 15:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-1 0-1
03/09/2022 15:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 3-3 2-3
03/09/2022 16:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 0-0 0-0
06/09/2022 12:30 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 1-1 1-1
06/09/2022 16:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Τιουμέν Τιουμέν 0-3 0-1
Γρκουπ 4 - 8η αγωνιστική 09 - 10/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 10:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Τιουμέν Τιουμέν 1-1 1-0
09/09/2022 16:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 0-0 0-0
10/09/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 2-1 2-0
10/09/2022 14:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-3 1-2
10/09/2022 15:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 3-1 2-0
10/09/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 3-1 0-0
Γρκουπ 4 - 9η αγωνιστική 18 - 21/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2022 14:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-1 1-0
18/09/2022 14:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 1-2 1-1
18/09/2022 15:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 2-3 1-1
18/09/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 2-1 1-1
21/09/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 3-2 0-1
21/09/2022 14:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 1-1 0-0
Γρκουπ 4 - 10η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 0-1 0-0
24/09/2022 14:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 1-1 0-1
25/09/2022 14:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 0-1 0-1
25/09/2022 14:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 0-2 0-2
25/09/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 0-0 0-0
25/09/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 1-2 0-0
Γρκουπ 4 - 11η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 14:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 2-0 2-0
01/10/2022 17:00 Τιουμέν Τιουμέν - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 2-2 0-0
02/10/2022 12:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-2 0-0
02/10/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 1-1 0-0
02/10/2022 13:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 1-0 0-0
02/10/2022 14:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 2-1 1-0
Γρκουπ 4 - 12η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 14:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 1-1 1-0
09/10/2022 11:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 2-1 2-0
09/10/2022 12:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Τιουμέν Τιουμέν 2-2 2-0
09/10/2022 13:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 2-1 1-0
09/10/2022 14:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 1-0 0-0
09/10/2022 14:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-2 0-0
Γρκουπ 4 - 13η αγωνιστική 16 - 19/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 11:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 2-1 1-1
16/10/2022 12:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Τιουμέν Τιουμέν 0-4 0-2
16/10/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 1-1 1-1
16/10/2022 13:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 2-2 2-0
16/10/2022 14:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 1-2 0-1
19/10/2022 16:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 14η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 11:00 Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ 2-0 1-0
22/10/2022 16:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας 0-0 0-0
23/10/2022 13:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 2-1 0-0
23/10/2022 13:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 2-1 1-1
23/10/2022 14:00 Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 0-0 0-0
23/10/2022 14:00 Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Τιουμέν Τιουμέν 0-2 0-1
Γρκουπ 4 - 15η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 12:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 0-4 0-1
29/10/2022 14:00 Τιουμέν Τιουμέν - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 1-0 0-0
30/10/2022 11:30 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ 3-2 1-0
30/10/2022 12:00 Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 2-2 1-0
30/10/2022 12:00 Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ 1-0 0-0
30/10/2022 12:00 Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 2-2 0-0
Γρκουπ 4 - 16η αγωνιστική 01 - 07/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/11/2022 11:00 Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ 3-2 2-2
01/11/2022 14:00 Τιουμέν Τιουμέν - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ 4-0 2-0
06/11/2022 11:00 Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary 5-0 1-0
06/11/2022 12:00 Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ 1-1 1-1
06/11/2022 13:00 Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ 0-4 0-2
07/11/2022 10:00 Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 18η αγωνιστική 09/11/2022 - 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2022 - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary - -
02/04/2023 - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - -
02/04/2023 - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - -
02/04/2023 - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - -
02/04/2023 - Τιουμέν Τιουμέν - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - -
02/04/2023 - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - -
Γρκουπ 4 - 19η αγωνιστική 09 - 13/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2023 - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - -
09/04/2023 - Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - -
09/04/2023 - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Τιουμέν Τιουμέν - -
09/04/2023 - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - -
13/04/2023 - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - -
13/04/2023 - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - -
Γρκουπ 4 - 20η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 - Τιουμέν Τιουμέν - Khimik Vurnary Khimik Vurnary - -
16/04/2023 - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - -
16/04/2023 - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - -
16/04/2023 - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - -
16/04/2023 - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - -
16/04/2023 - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - -
Γρκουπ 4 - 21η αγωνιστική 23 - 26/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - -
23/04/2023 - Khimik Vurnary Khimik Vurnary - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - -
23/04/2023 - Τιουμέν Τιουμέν - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - -
23/04/2023 - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - -
26/04/2023 - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - -
26/04/2023 - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - -
Γρκουπ 4 - 22η αγωνιστική 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2023 - Ζενίτ Ιζχεβσκ Ζενίτ Ιζχεβσκ - Τορπέδο Μίας Τορπέδο Μίας - -
29/04/2023 - Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ Ουράλ-Δ Ιεκατέρινμπουργκ - Khimik Vurnary Khimik Vurnary - -
29/04/2023 - Ντιναμό Μπαρναούλ Ντιναμό Μπαρναούλ - Όρενμπουργκ 2 Όρενμπουργκ 2 - -
29/04/2023 - Ίρτις Ομσκ Ίρτις Ομσκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ Νόστα Νοβοτρόιτσκ - -
29/04/2023 - Τσελιαμπίνσκ Τσελιαμπίνσκ - Νοβοσιμπίρσκ Νοβοσιμπίρσκ - -
29/04/2023 - Άμκαρ Περμ Άμκαρ Περμ - Τιουμέν Τιουμέν - -
Top