Srpska Liga - Belgrade 2022

Σερβία - Srpska Liga - Belgrade - 2022

Πρωτάθλημα (12/08/2022 - 03/06/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_belgrade - 1η αγωνιστική 12 - 14/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/08/2022 18:00 BASK BASK - BSK Borca BSK Borca 3-2 -
12/08/2022 18:00 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Torlak Torlak 0-4 0-2
13/08/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Studentski Grad Studentski Grad 2-1 -
13/08/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 3-1 3-1
13/08/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Brodarac Brodarac 0-2 -
13/08/2022 18:00 OFK Beograd OFK Beograd - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 1-1 -
14/08/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 1-0 -
14/08/2022 18:00 Zvezdara Zvezdara - Zemun Zemun 3-0 -
match_round_belgrade - 2η αγωνιστική 20 - 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 11:00 Studentski Grad Studentski Grad - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 4-1 1-1
20/08/2022 18:00 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 0-0 0-0
20/08/2022 18:00 Zemun Zemun - Teleoptik Teleoptik 3-1 -
20/08/2022 18:00 BSK Borca BSK Borca - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 0-1 0-0
20/08/2022 18:00 OFK Beograd OFK Beograd - BASK BASK 0-0 0-0
21/08/2022 11:00 Torlak Torlak - Prva Iskra Prva Iskra 0-3 0-2
21/08/2022 18:00 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Brodarac Brodarac 0-0 0-0
21/08/2022 18:00 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Zvezdara Zvezdara 1-1 0-0
match_round_belgrade - 3η αγωνιστική 26 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2022 17:00 Brodarac Brodarac - Torlak Torlak 1-3 -
26/08/2022 17:30 BASK BASK - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 2-2 2-0
27/08/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - OFK Beograd OFK Beograd 1-0 1-0
27/08/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 1-1 -
27/08/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 2-0 -
27/08/2022 18:00 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Zemun Zemun 0-1 -
28/08/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - BSK Borca BSK Borca 1-1 0-1
28/08/2022 17:30 Zvezdara Zvezdara - Studentski Grad Studentski Grad 1-0 -
match_round_belgrade - 4η αγωνιστική 02 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/09/2022 16:30 Studentski Grad Studentski Grad - Teleoptik Teleoptik 1-0 0-0
02/09/2022 17:30 BASK BASK - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 0-0 0-0
03/09/2022 17:30 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Torlak Torlak 0-1 0-0
03/09/2022 17:30 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Brodarac Brodarac 0-0 0-0
03/09/2022 17:30 Zemun Zemun - Prva Iskra Prva Iskra 1-0 -
03/09/2022 17:30 BSK Borca BSK Borca - Zvezdara Zvezdara 0-1 -
03/09/2022 17:30 OFK Beograd OFK Beograd - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 2-2 -
04/09/2022 17:30 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 1-0 0-0
match_round_belgrade - 5η αγωνιστική 09 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 17:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 1-0 -
09/09/2022 17:00 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Studentski Grad Studentski Grad 1-1 -
09/09/2022 17:00 Brodarac Brodarac - Zemun Zemun 2-0 -
10/09/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - BSK Borca BSK Borca 0-0 0-0
10/09/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 1-0 -
11/09/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - BASK BASK 1-4 -
11/09/2022 11:00 Torlak Torlak - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 3-0 -
11/09/2022 17:00 Zvezdara Zvezdara - OFK Beograd OFK Beograd 1-1 -
match_round_belgrade - 6η αγωνιστική 16 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/09/2022 16:30 Studentski Grad Studentski Grad - Prva Iskra Prva Iskra 0-3 -
16/09/2022 17:00 BASK BASK - Zvezdara Zvezdara 0-2 -
17/09/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 0-1 -
17/09/2022 17:00 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 1-0 -
17/09/2022 17:00 BSK Borca BSK Borca - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 2-1 -
18/09/2022 17:00 Zemun Zemun - Torlak Torlak 0-1 -
18/09/2022 17:00 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Brodarac Brodarac 2-0 -
18/09/2022 17:00 OFK Beograd OFK Beograd - Teleoptik Teleoptik 2-1 -
match_round_belgrade - 7η αγωνιστική 21/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/09/2022 14:30 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - OFK Beograd OFK Beograd 0-3 0-0
21/09/2022 17:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 1-1 -
21/09/2022 17:00 Zvezdara Zvezdara - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 0-0 0-0
21/09/2022 17:00 Teleoptik Teleoptik - BASK BASK 2-0 -
21/09/2022 17:00 Prva Iskra Prva Iskra - BSK Borca BSK Borca 0-1 -
21/09/2022 17:00 Brodarac Brodarac - Studentski Grad Studentski Grad 2-1 -
21/09/2022 17:00 Torlak Torlak - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 1-1 -
21/09/2022 17:00 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Zemun Zemun 0-4 -
match_round_belgrade - 8η αγωνιστική 30/09 - 12/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/09/2022 16:30 BASK BASK - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 0-1 0-0
01/10/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Teleoptik Teleoptik 0-1 0-1
01/10/2022 16:30 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Zemun Zemun 1-2 1-0
02/10/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Zvezdara Zvezdara 1-4 0-1
12/10/2022 15:00 Studentski Grad Studentski Grad - Torlak Torlak 0-1 0-0
12/10/2022 16:00 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 3-0 -
12/10/2022 16:00 BSK Borca BSK Borca - Brodarac Brodarac 0-0 0-0
12/10/2022 16:00 OFK Beograd OFK Beograd - Prva Iskra Prva Iskra 0-0 0-0
match_round_belgrade - 9η αγωνιστική 07 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 16:00 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 1-1 0-1
07/10/2022 16:00 Brodarac Brodarac - OFK Beograd OFK Beograd 0-1 0-0
08/10/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 3-1 -
08/10/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - BASK BASK 1-1 -
08/10/2022 16:00 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Studentski Grad Studentski Grad 2-3 -
08/10/2022 16:00 Zemun Zemun - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 0-1 -
09/10/2022 11:00 Torlak Torlak - BSK Borca BSK Borca 2-0 -
09/10/2022 16:00 Zvezdara Zvezdara - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 1-1 1-1
match_round_belgrade - 10η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 11:00 Studentski Grad Studentski Grad - Zemun Zemun 1-2 -
15/10/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Prva Iskra Prva Iskra 1-1 0-0
15/10/2022 16:00 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 2-0 -
15/10/2022 16:00 BSK Borca BSK Borca - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 2-2 -
16/10/2022 11:00 BASK BASK - Brodarac Brodarac 3-1 2-1
16/10/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 0-2 -
16/10/2022 16:00 OFK Beograd OFK Beograd - Torlak Torlak 1-1 1-0
16/10/2022 16:00 Zvezdara Zvezdara - Teleoptik Teleoptik 2-1 -
match_round_belgrade - 11η αγωνιστική 21 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2022 15:30 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Zvezdara Zvezdara 0-0 -
22/10/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 0-0 0-0
22/10/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 1-0 -
22/10/2022 15:30 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - OFK Beograd OFK Beograd 1-3 1-3
22/10/2022 15:30 Zemun Zemun - BSK Borca BSK Borca 1-0 1-0
23/10/2022 13:00 Torlak Torlak - BASK BASK 1-2 1-1
23/10/2022 15:30 Brodarac Brodarac - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 2-0 -
23/10/2022 15:30 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Studentski Grad Studentski Grad 0-2 -
match_round_belgrade - 12η αγωνιστική 28 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 15:00 BASK BASK - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 2-0 1-0
29/10/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 4-2 3-1
29/10/2022 15:00 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Studentski Grad Studentski Grad 5-1 2-1
29/10/2022 15:00 BSK Borca BSK Borca - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 0-1 -
29/10/2022 15:00 OFK Beograd OFK Beograd - Zemun Zemun 0-0 0-0
30/10/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Torlak Torlak 4-1 1-1
30/10/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Brodarac Brodarac 1-6 -
30/10/2022 15:00 Zvezdara Zvezdara - Prva Iskra Prva Iskra 2-0 -
match_round_belgrade - 13η αγωνιστική 04 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 13:00 Studentski Grad Studentski Grad - BSK Borca BSK Borca 1-3 0-1
05/11/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Teleoptik Teleoptik 1-1 -
05/11/2022 14:30 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 0-0 0-0
05/11/2022 14:30 Zemun Zemun - BASK BASK 0-0 0-0
06/11/2022 11:00 Brodarac Brodarac - Zvezdara Zvezdara 2-0 1-0
06/11/2022 13:00 Torlak Torlak - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 2-1 2-1
06/11/2022 14:30 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 0-2 0-2
06/11/2022 14:30 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - OFK Beograd OFK Beograd 0-0 0-0
match_round_belgrade - 14η αγωνιστική 11 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/11/2022 14:30 BASK BASK - Jedinstvo Su Jedinstvo Su 0-0 0-0
11/11/2022 14:30 Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Prva Iskra Prva Iskra 2-1 1-1
12/11/2022 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Zemun Zemun 0-0 -
12/11/2022 12:00 Teleoptik Teleoptik - Brodarac Brodarac 6-0 -
12/11/2022 14:30 Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - BSK Borca BSK Borca 1-1 -
12/11/2022 14:30 OFK Beograd OFK Beograd - Studentski Grad Studentski Grad 4-0 -
13/11/2022 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac 0-2 -
13/11/2022 14:30 Zvezdara Zvezdara - Torlak Torlak 2-1 -
match_round_belgrade - 15η αγωνιστική 18 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/11/2022 14:00 Brodarac Brodarac - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga 2-2 -
19/11/2022 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci 1-2 0-1
19/11/2022 14:00 Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Zvezdara Zvezdara 0-1 -
19/11/2022 14:00 Zemun Zemun - Borac Lazarevac Borac Lazarevac 3-0 -
19/11/2022 14:00 Studentski Grad Studentski Grad - BASK BASK 0-2 -
19/11/2022 14:00 BSK Borca BSK Borca - OFK Beograd OFK Beograd 2-2 -
20/11/2022 11:00 Torlak Torlak - Teleoptik Teleoptik 0-2 0-1
20/11/2022 14:00 Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd 0-0 0-0
match_round_belgrade - 16η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 - Brodarac Brodarac - Prva Iskra Prva Iskra - -
04/03/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Teleoptik Teleoptik - -
04/03/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - OFK Beograd OFK Beograd - -
04/03/2023 - Zemun Zemun - Zvezdara Zvezdara - -
04/03/2023 - BSK Borca BSK Borca - BASK BASK - -
04/03/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
04/03/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
04/03/2023 11:00 Torlak Torlak - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
match_round_belgrade - 17η αγωνιστική 11/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 - Brodarac Brodarac - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
11/03/2023 - Zvezdara Zvezdara - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
11/03/2023 - BASK BASK - OFK Beograd OFK Beograd - -
11/03/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
11/03/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Studentski Grad Studentski Grad - -
11/03/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - BSK Borca BSK Borca - -
11/03/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Torlak Torlak - -
11/03/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Zemun Zemun - -
match_round_belgrade - 18η αγωνιστική 18/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 - Zemun Zemun - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
18/03/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Prva Iskra Prva Iskra - -
18/03/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - BASK BASK - -
18/03/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Teleoptik Teleoptik - -
18/03/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
18/03/2023 - BSK Borca BSK Borca - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
18/03/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Zvezdara Zvezdara - -
18/03/2023 11:00 Torlak Torlak - Brodarac Brodarac - -
match_round_belgrade - 19η αγωνιστική 25/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 - Zvezdara Zvezdara - BSK Borca BSK Borca - -
25/03/2023 - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - OFK Beograd OFK Beograd - -
25/03/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
25/03/2023 11:00 Torlak Torlak - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
25/03/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - BASK BASK - -
25/03/2023 11:00 Brodarac Brodarac - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
25/03/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Studentski Grad Studentski Grad - -
25/03/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Zemun Zemun - -
match_round_belgrade - 20η αγωνιστική 01/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Prva Iskra Prva Iskra - -
01/04/2023 - Zemun Zemun - Brodarac Brodarac - -
01/04/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
01/04/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
01/04/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Torlak Torlak - -
01/04/2023 - BASK BASK - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
01/04/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Zvezdara Zvezdara - -
01/04/2023 - BSK Borca BSK Borca - Teleoptik Teleoptik - -
match_round_belgrade - 21η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 - Zvezdara Zvezdara - BASK BASK - -
08/04/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
08/04/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - BSK Borca BSK Borca - -
08/04/2023 - Brodarac Brodarac - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
08/04/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
08/04/2023 11:00 Torlak Torlak - Zemun Zemun - -
08/04/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - OFK Beograd OFK Beograd - -
08/04/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Studentski Grad Studentski Grad - -
match_round_belgrade - 22η αγωνιστική 14/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2023 - BSK Borca BSK Borca - Prva Iskra Prva Iskra - -
14/04/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Brodarac Brodarac - -
14/04/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Torlak Torlak - -
14/04/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
14/04/2023 - Zemun Zemun - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
14/04/2023 - BASK BASK - Teleoptik Teleoptik - -
14/04/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
14/04/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Zvezdara Zvezdara - -
match_round_belgrade - 23η αγωνιστική 22/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - BASK BASK - -
22/04/2023 - Zemun Zemun - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
22/04/2023 - Zvezdara Zvezdara - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
22/04/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
22/04/2023 - Brodarac Brodarac - BSK Borca BSK Borca - -
22/04/2023 11:00 Torlak Torlak - Studentski Grad Studentski Grad - -
22/04/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
22/04/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - OFK Beograd OFK Beograd - -
match_round_belgrade - 24η αγωνιστική 26/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/04/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Brodarac Brodarac - -
26/04/2023 - BSK Borca BSK Borca - Torlak Torlak - -
26/04/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
26/04/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Zvezdara Zvezdara - -
26/04/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Zemun Zemun - -
26/04/2023 - BASK BASK - Prva Iskra Prva Iskra - -
26/04/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Teleoptik Teleoptik - -
26/04/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
match_round_belgrade - 25η αγωνιστική 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - BSK Borca BSK Borca - -
29/04/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
29/04/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
29/04/2023 - Brodarac Brodarac - BASK BASK - -
29/04/2023 - Zemun Zemun - Studentski Grad Studentski Grad - -
29/04/2023 11:00 Torlak Torlak - OFK Beograd OFK Beograd - -
29/04/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
29/04/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Zvezdara Zvezdara - -
match_round_belgrade - 26η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
06/05/2023 - BSK Borca BSK Borca - Zemun Zemun - -
06/05/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Teleoptik Teleoptik - -
06/05/2023 - BASK BASK - Torlak Torlak - -
06/05/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
06/05/2023 - Zvezdara Zvezdara - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
06/05/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Prva Iskra Prva Iskra - -
06/05/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Brodarac Brodarac - -
match_round_belgrade - 27η αγωνιστική 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 - Brodarac Brodarac - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
13/05/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
13/05/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Teleoptik Teleoptik - -
13/05/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - BSK Borca BSK Borca - -
13/05/2023 - Zemun Zemun - OFK Beograd OFK Beograd - -
13/05/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - BASK BASK - -
13/05/2023 11:00 Torlak Torlak - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
13/05/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Zvezdara Zvezdara - -
match_round_belgrade - 28η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 - BASK BASK - Zemun Zemun - -
20/05/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
20/05/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
20/05/2023 - BSK Borca BSK Borca - Studentski Grad Studentski Grad - -
20/05/2023 - Zvezdara Zvezdara - Brodarac Brodarac - -
20/05/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
20/05/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Torlak Torlak - -
20/05/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Prva Iskra Prva Iskra - -
match_round_belgrade - 29η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 - Brodarac Brodarac - Teleoptik Teleoptik - -
27/05/2023 - BSK Borca BSK Borca - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - -
27/05/2023 - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - Borac Lazarevac Borac Lazarevac - -
27/05/2023 - Studentski Grad Studentski Grad - OFK Beograd OFK Beograd - -
27/05/2023 - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - BASK BASK - -
27/05/2023 - Zemun Zemun - Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - -
27/05/2023 11:00 Torlak Torlak - Zvezdara Zvezdara - -
27/05/2023 12:00 Prva Iskra Prva Iskra - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - -
match_round_belgrade - 30η αγωνιστική 03/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2023 - BASK BASK - Studentski Grad Studentski Grad - -
03/06/2023 - Buducnost Dobanovci Buducnost Dobanovci - Prva Iskra Prva Iskra - -
03/06/2023 - OFK Beograd OFK Beograd - BSK Borca BSK Borca - -
03/06/2023 - Stepojevac Vaga Stepojevac Vaga - Brodarac Brodarac - -
03/06/2023 - Zvezdara Zvezdara - Radnički Obrenovac Radnički Obrenovac - -
03/06/2023 11:00 Sindjelic Beograd Sindjelic Beograd - Jedinstvo Su Jedinstvo Su - -
03/06/2023 11:00 Borac Lazarevac Borac Lazarevac - Zemun Zemun - -
03/06/2023 12:00 Teleoptik Teleoptik - Torlak Torlak - -
Top