Srpska Liga - Vojvodina 2022

Σερβία - Srpska Liga - Vojvodina - 2022

Πρωτάθλημα (13/08/2022 - 04/03/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_vojvodina - 1η αγωνιστική 13 - 14/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2022 18:00 Omladinac NB Omladinac NB - FK Becej FK Becej 0-1 -
13/08/2022 18:00 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 4-1 -
13/08/2022 18:00 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Radnički Sombor Radnički Sombor 1-2 0-1
13/08/2022 18:00 Naftagas Naftagas - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 1-1 -
13/08/2022 20:00 Backa Backa - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 1-2 0-0
14/08/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Podunavac Podunavac 0-0 -
14/08/2022 18:00 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 1-3 -
14/08/2022 18:00 Stanišić Stanišić - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 0-1 -
match_round_vojvodina - 2η αγωνιστική 20 - 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 18:00 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 1-1 0-0
20/08/2022 18:00 FK Becej FK Becej - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 4-0 2-0
20/08/2022 18:00 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Omladinac NB Omladinac NB 0-0 0-0
20/08/2022 18:00 Radnički Sombor Radnički Sombor - Naftagas Naftagas 3-0 0-0
21/08/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Backa Backa 0-0 0-0
21/08/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 3-1 3-0
21/08/2022 18:00 Podunavac Podunavac - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 1-2 -
21/08/2022 18:00 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Stanišić Stanišić 3-0 0-0
match_round_vojvodina - 3η αγωνιστική 27 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 17:30 Omladinac NB Omladinac NB - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 1-1 -
27/08/2022 17:30 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 2-1 -
27/08/2022 17:30 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 0-2 0-1
27/08/2022 17:30 Naftagas Naftagas - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 3-2 2-0
27/08/2022 17:30 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Radnički Sombor Radnički Sombor 0-2 -
27/08/2022 19:00 Backa Backa - FK Becej FK Becej 1-0 1-0
28/08/2022 17:30 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Podunavac Podunavac 1-1 -
28/08/2022 17:30 Stanišić Stanišić - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 1-0 -
match_round_vojvodina - 4η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 17:30 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 0-1 -
03/09/2022 17:30 FK Becej FK Becej - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 4-1 1-1
03/09/2022 17:30 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Backa Backa 1-0 0-0
04/09/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Naftagas Naftagas 0-0 0-0
04/09/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Omladinac NB Omladinac NB 0-1 0-0
04/09/2022 17:30 Podunavac Podunavac - Radnički Sombor Radnički Sombor 1-0 -
04/09/2022 17:30 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 3-0 2-0
04/09/2022 17:30 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Stanišić Stanišić 4-2 1-0
match_round_vojvodina - 5η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 17:00 Omladinac NB Omladinac NB - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 4-3 -
10/09/2022 17:00 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 2-0 1-0
10/09/2022 17:00 Backa Backa - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 3-1 2-1
10/09/2022 17:00 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 1-0 -
10/09/2022 17:00 Naftagas Naftagas - FK Becej FK Becej 2-1 0-1
10/09/2022 17:00 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 4-0 -
10/09/2022 17:00 Radnički Sombor Radnički Sombor - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 2-1 -
11/09/2022 17:00 Stanišić Stanišić - Podunavac Podunavac 0-1 -
match_round_vojvodina - 6η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 17:00 FK Becej FK Becej - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 3-2 -
17/09/2022 17:00 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Naftagas Naftagas 3-2 -
17/09/2022 17:00 Stanišić Stanišić - Omladinac NB Omladinac NB 0-0 -
18/09/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Radnički Sombor Radnički Sombor 2-4 1-3
18/09/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Backa Backa 1-0 0-0
18/09/2022 17:00 Podunavac Podunavac - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 0-0 -
18/09/2022 17:00 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 4-2 -
18/09/2022 17:00 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 1-2 -
match_round_vojvodina - 7η αγωνιστική 24/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 16:30 Omladinac NB Omladinac NB - Podunavac Podunavac 1-0 -
24/09/2022 16:30 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Stanišić Stanišić 4-0 1-0
24/09/2022 16:30 Backa Backa - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 1-3 -
24/09/2022 16:30 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 1-2 -
24/09/2022 16:30 Naftagas Naftagas - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 1-0 1-0
24/09/2022 16:30 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 1-0 -
24/09/2022 16:30 Radnički Sombor Radnički Sombor - FK Becej FK Becej 3-1 -
24/09/2022 16:30 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 1-0 1-0
match_round_vojvodina - 8η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 16:30 FK Becej FK Becej - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 0-1 -
01/10/2022 16:30 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Radnički Sombor Radnički Sombor 0-0 -
01/10/2022 16:30 Omladinac NB Omladinac NB - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 0-1 0-0
02/10/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Naftagas Naftagas 3-0 2-0
02/10/2022 16:30 Podunavac Podunavac - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 1-0 -
02/10/2022 16:30 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 1-1 -
02/10/2022 16:30 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 2-3 -
02/10/2022 16:30 Stanišić Stanišić - Backa Backa 2-1 -
match_round_vojvodina - 9η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 16:00 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Podunavac Podunavac 0-1 -
08/10/2022 16:00 Backa Backa - Omladinac NB Omladinac NB 0-0 0-0
08/10/2022 16:00 Naftagas Naftagas - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 3-2 1-0
08/10/2022 16:00 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 1-1 -
08/10/2022 16:00 Radnički Sombor Radnički Sombor - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 2-1 -
08/10/2022 16:00 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 2-1 -
09/10/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - FK Becej FK Becej 0-2 -
09/10/2022 16:00 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Stanišić Stanišić 4-1 -
match_round_vojvodina - 10η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 16:00 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 3-1 -
15/10/2022 16:00 Omladinac NB Omladinac NB - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 2-0 -
15/10/2022 16:00 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Backa Backa 2-0 -
16/10/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Radnički Sombor Radnički Sombor 2-0 -
16/10/2022 16:00 Podunavac Podunavac - FK Becej FK Becej 1-0 -
16/10/2022 16:00 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 1-1 0-0
16/10/2022 16:00 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 3-2 -
16/10/2022 16:00 Stanišić Stanišić - Naftagas Naftagas 1-2 1-0
match_round_vojvodina - 11η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 15:30 Backa Backa - Podunavac Podunavac 0-0 -
22/10/2022 15:30 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 1-1 -
22/10/2022 15:30 Naftagas Naftagas - Omladinac NB Omladinac NB 2-0 -
22/10/2022 15:30 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Stanišić Stanišić 1-0 -
22/10/2022 15:30 Radnički Sombor Radnički Sombor - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 1-1 -
22/10/2022 15:30 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 2-0 -
22/10/2022 15:30 FK Becej FK Becej - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 2-1 -
23/10/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 0-1 0-1
match_round_vojvodina - 12η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 14:30 Omladinac NB Omladinac NB - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 0-1 -
29/10/2022 14:30 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Naftagas Naftagas 3-1 -
29/10/2022 14:30 Backa Backa - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 0-0 -
30/10/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 2-2 -
30/10/2022 14:30 Podunavac Podunavac - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 0-1 -
30/10/2022 14:30 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - FK Becej FK Becej 0-0 -
30/10/2022 14:30 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 1-0 -
30/10/2022 14:30 Stanišić Stanišić - Radnički Sombor Radnički Sombor 0-6 -
match_round_vojvodina - 13η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 14:00 Naftagas Naftagas - Backa Backa 1-0 -
05/11/2022 14:00 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 5-0 -
05/11/2022 14:00 Radnički Sombor Radnički Sombor - Omladinac NB Omladinac NB 1-1 -
05/11/2022 14:00 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Stanišić Stanišić 0-1 -
05/11/2022 14:00 FK Becej FK Becej - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 1-0 -
05/11/2022 14:00 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 0-0 0-0
06/11/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 0-3 -
06/11/2022 14:00 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Podunavac Podunavac 1-1 -
match_round_vojvodina - 14η αγωνιστική 12 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 14:00 Omladinac NB Omladinac NB - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma 2-1 -
12/11/2022 14:00 Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - Radnički Sombor Radnički Sombor 2-1 -
12/11/2022 14:00 Backa Backa - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci 0-2 -
12/11/2022 14:00 Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - Naftagas Naftagas 3-1 -
13/11/2022 11:00 Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula 0-1 -
13/11/2022 14:00 Podunavac Podunavac - Borac Šajkaš Borac Šajkaš 0-0 -
13/11/2022 14:00 Tisa Adorjan Tisa Adorjan - FK Becej FK Becej 3-0 1-0
13/11/2022 14:00 Stanišić Stanišić - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin 0-1 -
match_round_vojvodina - 15η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 14:00 Naftagas Naftagas - Podunavac Podunavac 0-1 -
19/11/2022 14:00 Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo 5-1 -
19/11/2022 14:00 Radnički Sombor Radnički Sombor - Backa Backa 4-1 2-1
19/11/2022 14:00 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova 4-0 4-0
19/11/2022 14:00 FK Becej FK Becej - Stanišić Stanišić 5-0 -
19/11/2022 14:00 Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Tisa Adorjan Tisa Adorjan 1-1 0-0
20/11/2022 11:00 Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Omladinac NB Omladinac NB 1-7 1-4
20/11/2022 14:00 Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad 2-0 -
match_round_vojvodina - 16η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 - Podunavac Podunavac - Kabel Novi Sad Kabel Novi Sad - -
04/03/2023 - Borac Šajkaš Borac Šajkaš - Tisa Adorjan Tisa Adorjan - -
04/03/2023 - Hajduk 1912 Kula Hajduk 1912 Kula - Stanišić Stanišić - -
04/03/2023 - FK Becej FK Becej - Omladinac NB Omladinac NB - -
04/03/2023 - Radnički Zrenjanin Radnički Zrenjanin - Jedinstvo Stara Pazova Jedinstvo Stara Pazova - -
04/03/2023 - 1. Maj Ruma 1. Maj Ruma - Backa Backa - -
04/03/2023 - Radnički Sombor Radnički Sombor - Dinamo Pančevo Dinamo Pančevo - -
04/03/2023 - Tekstilac Odžaci Tekstilac Odžaci - Naftagas Naftagas - -
Top