Srpska Liga - West 2022

Σερβία - Srpska Liga - West - 2022

Πρωτάθλημα (13/08/2022 - 10/06/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_west - 1η αγωνιστική 13 - 31/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2022 18:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Polet Ljubić Polet Ljubić 1-3 -
13/08/2022 18:30 Real Podunavci Real Podunavci - Sloga Požega Sloga Požega 0-1 0-0
13/08/2022 18:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 1-0 -
13/08/2022 18:30 FAP FAP - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 1-1 -
13/08/2022 18:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 1-2 1-0
13/08/2022 18:30 Tutin Tutin - Takovo Takovo 0-0 0-0
13/08/2022 20:00 Borac Cacak Borac Cacak - Mladi Radnik Mladi Radnik 3-0 2-0
31/08/2022 17:30 Sušica Sušica - Mihajlovac Mihajlovac 0-0 -
match_round_west - 2η αγωνιστική 20 - 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2022 18:00 Sloga Požega Sloga Požega - Semendrija 1924 Semendrija 1924 0-1 -
20/08/2022 18:00 Takovo Takovo - Real Podunavci Real Podunavci 0-2 0-0
20/08/2022 18:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 4-0 1-0
20/08/2022 18:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Borac Cacak Borac Cacak 0-2 0-0
20/08/2022 18:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - FAP FAP 1-2 -
21/08/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 4-2 -
21/08/2022 18:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Sušica Sušica 5-0 -
21/08/2022 18:00 Mihajlovac Mihajlovac - Tutin Tutin 2-1 -
match_round_west - 3η αγωνιστική 27/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 17:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Mladi Radnik Mladi Radnik 3-0 0-0
27/08/2022 17:30 Sušica Sušica - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 1-1 0-0
27/08/2022 17:30 Tutin Tutin - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 3-0 2-0
27/08/2022 17:30 Real Podunavci Real Podunavci - Mihajlovac Mihajlovac 1-1 -
27/08/2022 17:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Takovo Takovo 1-0 0-0
27/08/2022 17:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Sloga Požega Sloga Požega 2-0 -
27/08/2022 17:30 FAP FAP - Mačva 1929 Mačva 1929 2-1 -
27/08/2022 20:00 Borac Cacak Borac Cacak - Polet Ljubić Polet Ljubić 3-1 -
match_round_west - 4η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 17:30 Takovo Takovo - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 3-2 -
03/09/2022 17:30 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Tutin Tutin 0-0 0-0
03/09/2022 17:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Sušica Sušica 2-1 -
03/09/2022 17:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 0-1 0-1
03/09/2022 20:00 Borac Cacak Borac Cacak - FAP FAP 0-1 -
04/09/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Sloga Požega Sloga Požega 2-3 -
04/09/2022 17:30 Mihajlovac Mihajlovac - Semendrija 1924 Semendrija 1924 1-4 -
04/09/2022 17:30 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Real Podunavci Real Podunavci 1-2 0-0
match_round_west - 5η αγωνιστική 10/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 17:00 Tutin Tutin - Mladi Radnik Mladi Radnik 1-0 0-0
10/09/2022 17:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Borac Cacak Borac Cacak 0-4 -
10/09/2022 17:00 Sušica Sušica - Mačva 1929 Mačva 1929 1-1 1-1
10/09/2022 17:00 Real Podunavci Real Podunavci - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 0-1 0-0
10/09/2022 17:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 2-0 -
10/09/2022 17:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Mihajlovac Mihajlovac 4-0 -
10/09/2022 17:00 Sloga Požega Sloga Požega - Takovo Takovo 0-0 0-0
10/09/2022 17:00 FAP FAP - Polet Ljubić Polet Ljubić 1-2 -
match_round_west - 6η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 17:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Semendrija 1924 Semendrija 1924 1-3 -
17/09/2022 17:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Real Podunavci Real Podunavci 3-0 -
17/09/2022 17:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Tutin Tutin 1-2 -
17/09/2022 17:00 Borac Cacak Borac Cacak - Sušica Sušica 2-1 -
17/09/2022 17:00 FAP FAP - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 0-0 -
18/09/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Takovo Takovo 4-0 -
18/09/2022 17:00 Mihajlovac Mihajlovac - Sloga Požega Sloga Požega 0-3 -
18/09/2022 17:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 1-1 -
match_round_west - 7η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 16:00 Sloga Požega Sloga Požega - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 0-0 0-0
25/09/2022 16:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Polet Ljubić Polet Ljubić 3-2 -
25/09/2022 16:00 Tutin Tutin - Borac Cacak Borac Cacak 1-1 -
25/09/2022 16:00 Real Podunavci Real Podunavci - Mačva 1929 Mačva 1929 2-1 1-0
25/09/2022 16:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Mladi Radnik Mladi Radnik 3-0 -
25/09/2022 16:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 3-0 -
25/09/2022 16:00 Takovo Takovo - Mihajlovac Mihajlovac 3-1 -
25/09/2022 16:00 Sušica Sušica - FAP FAP 0-1 -
match_round_west - 8η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 16:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Sušica Sušica 1-0 -
01/10/2022 16:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Sloga Požega Sloga Požega 1-3 -
01/10/2022 16:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 2-0 -
01/10/2022 16:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Semendrija 1924 Semendrija 1924 1-3 -
01/10/2022 16:00 Borac Cacak Borac Cacak - Real Podunavci Real Podunavci 2-0 -
01/10/2022 16:00 FAP FAP - Tutin Tutin 2-1 -
02/10/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Mihajlovac Mihajlovac 1-1 -
02/10/2022 16:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Takovo Takovo 3-0 -
match_round_west - 9η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 16:00 Sušica Sušica - Polet Ljubić Polet Ljubić 2-2 -
08/10/2022 16:00 Tutin Tutin - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 1-1 1-1
08/10/2022 16:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Borac Cacak Borac Cacak 0-0 0-0
08/10/2022 16:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Mačva 1929 Mačva 1929 0-2 -
08/10/2022 16:00 Sloga Požega Sloga Požega - Mladi Radnik Mladi Radnik 2-0 0-0
08/10/2022 16:00 Takovo Takovo - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 4-0 1-0
08/10/2022 16:00 Real Podunavci Real Podunavci - FAP FAP 2-0 -
09/10/2022 16:00 Mihajlovac Mihajlovac - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 1-0 -
match_round_west - 10η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 15:00 Sušica Sušica - Tutin Tutin 0-2 -
15/10/2022 15:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Takovo Takovo 1-1 0-1
15/10/2022 15:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Sloga Požega Sloga Požega 2-1 0-1
15/10/2022 15:00 Borac Cacak Borac Cacak - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 3-0 -
15/10/2022 15:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Real Podunavci Real Podunavci 0-0 0-0
15/10/2022 15:00 FAP FAP - Semendrija 1924 Semendrija 1924 1-1 -
16/10/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 1-1 -
16/10/2022 15:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Mihajlovac Mihajlovac 0-0 -
match_round_west - 11η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 15:00 Tutin Tutin - Polet Ljubić Polet Ljubić 2-0 -
22/10/2022 15:00 Real Podunavci Real Podunavci - Sušica Sušica 1-1 0-0
22/10/2022 15:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 2-0 -
22/10/2022 15:00 Sloga Požega Sloga Požega - Borac Cacak Borac Cacak 0-0 0-0
22/10/2022 15:00 Takovo Takovo - Mačva 1929 Mačva 1929 2-2 2-1
22/10/2022 15:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - FAP FAP 1-2 -
23/10/2022 15:00 Mihajlovac Mihajlovac - Mladi Radnik Mladi Radnik 2-2 -
23/10/2022 15:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 1-0 -
match_round_west - 12η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 14:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 1-1 -
29/10/2022 14:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Mihajlovac Mihajlovac 0-0 -
29/10/2022 14:30 Borac Cacak Borac Cacak - Takovo Takovo 1-0 -
29/10/2022 14:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 0-0 -
29/10/2022 14:30 Sušica Sušica - Semendrija 1924 Semendrija 1924 1-1 -
29/10/2022 14:30 Tutin Tutin - Real Podunavci Real Podunavci 1-0 -
29/10/2022 14:30 FAP FAP - Sloga Požega Sloga Požega 0-0 -
30/10/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 1-0 -
match_round_west - 13η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 14:00 Real Podunavci Real Podunavci - Polet Ljubić Polet Ljubić 2-4 -
05/11/2022 14:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Tutin Tutin 2-0 1-0
05/11/2022 14:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Sušica Sušica 0-1 -
05/11/2022 14:00 Sloga Požega Sloga Požega - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 3-1 1-1
05/11/2022 14:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Mladi Radnik Mladi Radnik 1-1 0-0
05/11/2022 14:00 Takovo Takovo - FAP FAP 0-0 -
06/11/2022 14:00 Mihajlovac Mihajlovac - Borac Cacak Borac Cacak 0-0 -
06/11/2022 14:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Mačva 1929 Mačva 1929 1-0 0-0
match_round_west - 14η αγωνιστική 12 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 14:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Budućnost Arilje Budućnost Arilje 2-0 -
12/11/2022 14:00 Borac Cacak Borac Cacak - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj 3-1 -
12/11/2022 14:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Takovo Takovo 0-2 -
12/11/2022 14:00 Sušica Sušica - Sloga Požega Sloga Požega 0-1 -
12/11/2022 14:00 Tutin Tutin - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta 1-0 -
12/11/2022 14:00 Real Podunavci Real Podunavci - Semendrija 1924 Semendrija 1924 0-4 -
12/11/2022 14:00 FAP FAP - Mihajlovac Mihajlovac 3-0 -
13/11/2022 12:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Mladi Radnik Mladi Radnik 2-1 -
match_round_west - 15η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 14:00 Sloga Požega Sloga Požega - Tutin Tutin 4-0 3-0
19/11/2022 14:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Polet Ljubić Polet Ljubić 0-0 -
19/11/2022 14:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Real Podunavci Real Podunavci 0-1 -
19/11/2022 14:00 Takovo Takovo - Sušica Sušica 2-2 1-0
19/11/2022 14:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Borac Cacak Borac Cacak 1-4 0-1
19/11/2022 14:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Mačva 1929 Mačva 1929 2-0 1-0
20/11/2022 14:00 Mihajlovac Mihajlovac - Budučnost Krušik Budučnost Krušik 1-1 -
20/11/2022 14:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - FAP FAP 0-1 -
match_round_west - 16η αγωνιστική 04/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 15:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
04/03/2023 15:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Borac Cacak Borac Cacak - -
04/03/2023 15:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - FAP FAP - -
04/03/2023 15:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
04/03/2023 15:00 Mihajlovac Mihajlovac - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
04/03/2023 15:00 Takovo Takovo - Tutin Tutin - -
04/03/2023 15:00 Sloga Požega Sloga Požega - Real Podunavci Real Podunavci - -
04/03/2023 15:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
match_round_west - 17η αγωνιστική 11/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 15:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
11/03/2023 15:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Sloga Požega Sloga Požega - -
11/03/2023 15:30 Real Podunavci Real Podunavci - Takovo Takovo - -
11/03/2023 15:30 Tutin Tutin - Mihajlovac Mihajlovac - -
11/03/2023 15:30 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
11/03/2023 15:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
11/03/2023 15:30 FAP FAP - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
11/03/2023 15:30 Borac Cacak Borac Cacak - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
match_round_west - 18η αγωνιστική 18/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 15:30 Polet Ljubić Polet Ljubić - Borac Cacak Borac Cacak - -
18/03/2023 15:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - FAP FAP - -
18/03/2023 15:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
18/03/2023 15:30 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
18/03/2023 15:30 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Tutin Tutin - -
18/03/2023 15:30 Mihajlovac Mihajlovac - Real Podunavci Real Podunavci - -
18/03/2023 15:30 Takovo Takovo - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
18/03/2023 15:30 Sloga Požega Sloga Požega - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
match_round_west - 19η αγωνιστική 25/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 15:30 Sloga Požega Sloga Požega - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
25/03/2023 15:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Takovo Takovo - -
25/03/2023 15:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Mihajlovac Mihajlovac - -
25/03/2023 15:30 Real Podunavci Real Podunavci - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
25/03/2023 15:30 Tutin Tutin - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
25/03/2023 15:30 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
25/03/2023 15:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
25/03/2023 15:30 FAP FAP - Borac Cacak Borac Cacak - -
match_round_west - 20η αγωνιστική 01/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 16:30 Polet Ljubić Polet Ljubić - FAP FAP - -
01/04/2023 16:30 Borac Cacak Borac Cacak - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
01/04/2023 16:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
01/04/2023 16:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Tutin Tutin - -
01/04/2023 16:30 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Real Podunavci Real Podunavci - -
01/04/2023 16:30 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
01/04/2023 16:30 Mihajlovac Mihajlovac - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
01/04/2023 16:30 Takovo Takovo - Sloga Požega Sloga Požega - -
match_round_west - 21η αγωνιστική 08/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 16:30 Takovo Takovo - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
08/04/2023 16:30 Sloga Požega Sloga Požega - Mihajlovac Mihajlovac - -
08/04/2023 16:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
08/04/2023 16:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
08/04/2023 16:30 Real Podunavci Real Podunavci - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
08/04/2023 16:30 Tutin Tutin - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
08/04/2023 16:30 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Borac Cacak Borac Cacak - -
08/04/2023 16:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - FAP FAP - -
match_round_west - 22η αγωνιστική 15/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2023 17:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
15/04/2023 17:00 FAP FAP - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
15/04/2023 17:00 Borac Cacak Borac Cacak - Tutin Tutin - -
15/04/2023 17:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Real Podunavci Real Podunavci - -
15/04/2023 17:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
15/04/2023 17:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
15/04/2023 17:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Sloga Požega Sloga Požega - -
15/04/2023 17:00 Mihajlovac Mihajlovac - Takovo Takovo - -
match_round_west - 23η αγωνιστική 22/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2023 17:00 Mihajlovac Mihajlovac - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
22/04/2023 17:00 Takovo Takovo - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
22/04/2023 17:00 Sloga Požega Sloga Požega - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
22/04/2023 17:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
22/04/2023 17:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
22/04/2023 17:00 Real Podunavci Real Podunavci - Borac Cacak Borac Cacak - -
22/04/2023 17:00 Tutin Tutin - FAP FAP - -
22/04/2023 17:00 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
match_round_west - 24η αγωνιστική 29/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2023 17:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
29/04/2023 17:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Tutin Tutin - -
29/04/2023 17:00 FAP FAP - Real Podunavci Real Podunavci - -
29/04/2023 17:00 Borac Cacak Borac Cacak - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
29/04/2023 17:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
29/04/2023 17:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Sloga Požega Sloga Požega - -
29/04/2023 17:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Takovo Takovo - -
29/04/2023 17:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Mihajlovac Mihajlovac - -
match_round_west - 25η αγωνιστική 06/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2023 17:30 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
06/05/2023 17:30 Mihajlovac Mihajlovac - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
06/05/2023 17:30 Takovo Takovo - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
06/05/2023 17:30 Sloga Požega Sloga Požega - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
06/05/2023 17:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Borac Cacak Borac Cacak - -
06/05/2023 17:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - FAP FAP - -
06/05/2023 17:30 Real Podunavci Real Podunavci - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
06/05/2023 17:30 Tutin Tutin - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
match_round_west - 26η αγωνιστική 13/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2023 17:30 Polet Ljubić Polet Ljubić - Tutin Tutin - -
13/05/2023 17:30 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Real Podunavci Real Podunavci - -
13/05/2023 17:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
13/05/2023 17:30 FAP FAP - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
13/05/2023 17:30 Borac Cacak Borac Cacak - Sloga Požega Sloga Požega - -
13/05/2023 17:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Takovo Takovo - -
13/05/2023 17:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Mihajlovac Mihajlovac - -
13/05/2023 17:30 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
match_round_west - 27η αγωνιστική 20/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2023 18:00 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
20/05/2023 18:00 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
20/05/2023 18:00 Mihajlovac Mihajlovac - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
20/05/2023 18:00 Takovo Takovo - Borac Cacak Borac Cacak - -
20/05/2023 18:00 Sloga Požega Sloga Požega - FAP FAP - -
20/05/2023 18:00 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
20/05/2023 18:00 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
20/05/2023 18:00 Real Podunavci Real Podunavci - Tutin Tutin - -
match_round_west - 28η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 18:00 Polet Ljubić Polet Ljubić - Real Podunavci Real Podunavci - -
27/05/2023 18:00 Tutin Tutin - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
27/05/2023 18:00 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
27/05/2023 18:00 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Sloga Požega Sloga Požega - -
27/05/2023 18:00 FAP FAP - Takovo Takovo - -
27/05/2023 18:00 Borac Cacak Borac Cacak - Mihajlovac Mihajlovac - -
27/05/2023 18:00 Mačva 1929 Mačva 1929 - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
27/05/2023 18:00 Mladi Radnik Mladi Radnik - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
match_round_west - 29η αγωνιστική 03/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/06/2023 18:30 Mladi Radnik Mladi Radnik - Polet Ljubić Polet Ljubić - -
03/06/2023 18:30 Budućnost Arilje Budućnost Arilje - Mačva 1929 Mačva 1929 - -
03/06/2023 18:30 Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - Borac Cacak Borac Cacak - -
03/06/2023 18:30 Mihajlovac Mihajlovac - FAP FAP - -
03/06/2023 18:30 Takovo Takovo - Budučnost Krušik Budučnost Krušik - -
03/06/2023 18:30 Sloga Požega Sloga Požega - Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - -
03/06/2023 18:30 Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - Tutin Tutin - -
03/06/2023 18:30 Semendrija 1924 Semendrija 1924 - Real Podunavci Real Podunavci - -
match_round_west - 30η αγωνιστική 10/06/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/06/2023 18:30 Polet Ljubić Polet Ljubić - Semendrija 1924 Semendrija 1924 - -
10/06/2023 18:30 Real Podunavci Real Podunavci - Sloga Bajina Bašta Sloga Bajina Bašta - -
10/06/2023 18:30 Tutin Tutin - Sloga Požega Sloga Požega - -
10/06/2023 18:30 Sloga Kraljevo Sloga Kraljevo - Takovo Takovo - -
10/06/2023 18:30 Budučnost Krušik Budučnost Krušik - Mihajlovac Mihajlovac - -
10/06/2023 18:30 FAP FAP - Radjevac Krupanj Radjevac Krupanj - -
10/06/2023 18:30 Borac Cacak Borac Cacak - Budućnost Arilje Budućnost Arilje - -
10/06/2023 18:30 Mačva 1929 Mačva 1929 - Mladi Radnik Mladi Radnik - -
Top