betsson

2. liga 2018

Σλοβακία - 2η Κατηγορία - 2018

Πρωτάθλημα (20/07/2018 - 25/05/2019) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 21 - 22/07/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/07/2018 18:30 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 2-1 0-0
21/07/2018 18:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 0-1 0-0
21/07/2018 18:30 Σαμορίν Σαμορίν - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 2-0 1-0
21/07/2018 18:30 Κομάρνο Κομάρνο - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 5-1 4-1
22/07/2018 18:30 Žilina II Žilina II - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 6-4 4-2
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 28 - 29/07/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/07/2018 18:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Κομάρνο Κομάρνο 0-0 0-0
28/07/2018 18:30 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Σαμορίν Σαμορίν 3-0 1-0
29/07/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Žilina II Žilina II 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 03 - 05/08/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/08/2018 21:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 1-1 0-0
04/08/2018 18:00 Κομάρνο Κομάρνο - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 2-0 1-0
04/08/2018 18:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 3-0 2-0
04/08/2018 18:00 Σαμορίν Σαμορίν - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 2-2 2-1
04/08/2018 20:00 Poprad Poprad - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 1-3 1-1
05/08/2018 11:30 Žilina II Žilina II - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 3-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 11 - 12/08/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/08/2018 18:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 1-1 1-0
11/08/2018 18:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Žilina II Žilina II 2-1 2-0
11/08/2018 18:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Κομάρνο Κομάρνο 1-3 1-2
12/08/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Σαμορίν Σαμορίν 3-0 -
12/08/2018 18:00 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 18 - 19/08/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/08/2018 17:30 Κομάρνο Κομάρνο - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 0-0 -
18/08/2018 17:30 Σαμορίν Σαμορίν - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 3-1 -
18/08/2018 20:00 Poprad Poprad - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 7-0 -
19/08/2018 11:30 Žilina II Žilina II - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-1 1-0
19/08/2018 17:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 0-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 24 - 26/08/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/08/2018 17:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 0-3 -
24/08/2018 21:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Žilina II Žilina II 5-1 -
25/08/2018 17:30 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Σαμορίν Σαμορίν 1-1 -
25/08/2018 17:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Κομάρνο Κομάρνο 1-2 -
26/08/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 31/08 - 02/09/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
31/08/2018 17:30 Λοκομοτίβα Κόζιτσε Λοκομοτίβα Κόζιτσε - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 2-1 -
31/08/2018 21:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 2-1 -
01/09/2018 15:30 Σαμορίν Σαμορίν - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 1-2 0-1
01/09/2018 17:30 Κομάρνο Κομάρνο - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 3-1 1-0
02/09/2018 17:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 07 - 09/09/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/09/2018 17:30 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 0-1 0-0
08/09/2018 17:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 4-2 2-2
08/09/2018 17:00 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 2-0 0-0
08/09/2018 20:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Σαμορίν Σαμορίν 2-0 1-0
09/09/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 14 - 16/09/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/09/2018 20:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-1 0-0
15/09/2018 17:00 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 1-1 -
16/09/2018 17:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 21 - 23/09/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/09/2018 17:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 0-1 -
22/09/2018 16:30 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 1-1 -
23/09/2018 11:30 Žilina II Žilina II - Κομάρνο Κομάρνο 1-2 -
23/09/2018 16:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 3-0 -
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 28 - 30/09/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/09/2018 16:30 Σαμορίν Σαμορίν - Žilina II Žilina II 6-0 -
29/09/2018 16:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 1-2 -
29/09/2018 16:30 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 1-0 -
30/09/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 2-1 0-1
30/09/2018 16:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 06/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/10/2018 16:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 0-2 -
06/10/2018 16:00 Κομάρνο Κομάρνο - Σαμορίν Σαμορίν 1-3 -
06/10/2018 16:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 1-1 -
06/10/2018 20:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 2-1 -
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 12 - 14/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/10/2018 19:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Žilina II Žilina II 1-0 -
14/10/2018 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 1-1 1-0
14/10/2018 16:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 1-1 1-0
14/10/2018 16:00 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 0-0 0-0
14/10/2018 16:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Λοκομοτίβα Κόζιτσε Λοκομοτίβα Κόζιτσε 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 20 - 21/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/10/2018 15:30 Κομάρνο Κομάρνο - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 1-1 -
20/10/2018 15:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 1-0 -
20/10/2018 18:00 Poprad Poprad - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 5-2 -
20/10/2018 19:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 2-0 -
21/10/2018 11:30 Žilina II Žilina II - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 1-1 -
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 26 - 28/10/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/10/2018 16:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Žilina II Žilina II 4-0 -
26/10/2018 19:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Σαμορίν Σαμορίν 2-1 -
27/10/2018 14:30 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 4-0 -
27/10/2018 14:30 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-0 -
28/10/2018 14:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Κομάρνο Κομάρνο 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 02 - 04/11/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/11/2018 14:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Žilina II Žilina II 3-0 3-0
03/11/2018 14:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 3-1 -
03/11/2018 14:00 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 1-0 -
03/11/2018 14:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Κομάρνο Κομάρνο 2-1 -
04/11/2018 14:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Σαμορίν Σαμορίν 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 09 - 11/11/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/11/2018 14:30 Κομάρνο Κομάρνο - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 1-2 -
10/11/2018 14:00 Σαμορίν Σαμορίν - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 2-2 -
11/11/2018 11:30 Žilina II Žilina II - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 5-0 -
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 08 - 10/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/03/2019 16:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Žilina II Žilina II 4-1 1-1
09/03/2019 15:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Poprad Poprad 1-3 -
09/03/2019 15:30 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 0-0 -
09/03/2019 15:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Σαμορίν Σαμορίν 1-0 -
10/03/2019 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Κομάρνο Κομάρνο 2-0 -
10/03/2019 15:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 0-1 -
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 15 - 17/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/03/2019 19:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 2-1 1-1
16/03/2019 15:30 Σαμορίν Σαμορίν - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 2-1 2-0
16/03/2019 15:30 Κομάρνο Κομάρνο - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 1-1 1-0
17/03/2019 11:30 Žilina II Žilina II - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 3-3 2-1
17/03/2019 15:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 23/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/03/2019 16:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 0-2 0-0
23/03/2019 16:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Κομάρνο Κομάρνο 2-2 1-1
23/03/2019 16:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Σαμορίν Σαμορίν 1-1 0-1
23/03/2019 16:00 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Poprad Poprad 2-1 1-0
23/03/2019 16:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Žilina II Žilina II 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 29 - 31/03/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/03/2019 19:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 2-0 2-0
30/03/2019 16:00 Σαμορίν Σαμορίν - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 1-1 1-0
30/03/2019 16:00 Κομάρνο Κομάρνο - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-0 0-0
31/03/2019 11:30 Žilina II Žilina II - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 4-3 -
31/03/2019 16:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 1-0 -
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 05 - 06/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/04/2019 17:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 0-0 -
05/04/2019 19:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Κομάρνο Κομάρνο 2-1 -
06/04/2019 17:00 Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι - Λοκομοτίβα Κόζιτσε Λοκομοτίβα Κόζιτσε 0-1 -
06/04/2019 17:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Σαμορίν Σαμορίν 2-0 -
06/04/2019 17:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 12 - 14/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/04/2019 20:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 0-2 -
13/04/2019 17:00 Σαμορίν Σαμορίν - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 1-0 0-0
13/04/2019 17:00 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Οντέβα Λιπάνι Οντέβα Λιπάνι 3-1 2-1
13/04/2019 17:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 1-2 1-1
14/04/2019 17:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 19 - 21/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/04/2019 17:30 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 4-1 1-1
20/04/2019 17:30 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 0-1 -
21/04/2019 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 24/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2019 17:30 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 2-2 -
24/04/2019 17:30 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 2-1 -
24/04/2019 17:30 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-0 -
24/04/2019 17:30 Κομάρνο Κομάρνο - Žilina II Žilina II 1-4 -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 27 - 30/04/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2019 18:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 2-0 -
27/04/2019 18:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 0-2 -
28/04/2019 11:30 Žilina II Žilina II - Σαμορίν Σαμορίν 0-2 -
28/04/2019 18:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 4-1 -
30/04/2019 19:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 2-0 -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 04 - 05/05/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/05/2019 18:00 Σαμορίν Σαμορίν - Κομάρνο Κομάρνο 2-2 0-0
04/05/2019 18:00 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 1-3 1-1
04/05/2019 18:00 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 3-1 1-1
05/05/2019 11:30 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 10 - 12/05/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/05/2019 18:00 Λοκομοτίβα Κόζιτσε Λοκομοτίβα Κόζιτσε - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 0-0 -
11/05/2019 18:00 Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 2-0 -
11/05/2019 18:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ 1-2 -
11/05/2019 18:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 1-1 -
12/05/2019 11:30 Žilina II Žilina II - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 3-1 -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 18 - 19/05/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/05/2019 18:00 Πετρζάλκα 1898 Πετρζάλκα 1898 - Σκάλιτσα Σκάλιτσα 2-2 -
18/05/2019 18:00 Ποχρόνιε Ποχρόνιε - Κομάρνο Κομάρνο 4-1 -
18/05/2019 18:00 Παρτιζάν Μπαρτεζόφ Παρτιζάν Μπαρτεζόφ - Poprad Poprad 0-1 -
18/05/2019 18:00 Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ - Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ 2-1 -
19/05/2019 18:00 Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ - Žilina II Žilina II 1-3 -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 24 - 25/05/2019
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/05/2019 18:00 Σκάλιτσα Σκάλιτσα - Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ Νταμπνίκα Ναντ Βάχομ 1-0 -
25/05/2019 18:00 Σαμορίν Σαμορίν - Ποχρόνιε Ποχρόνιε 0-3 -
25/05/2019 18:00 Κομάρνο Κομάρνο - Σλαβόι Τρεβίζοφ Σλαβόι Τρεβίζοφ 2-1 -
25/05/2019 18:00 Τατράν Πρεσόφ Τατράν Πρεσόφ - Ντούκλα Μπίστριτσα Ντούκλα Μπίστριτσα 1-4 -
25/05/2019 18:00 Žilina II Žilina II - Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš 0-2 -