ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Primera División RFEF - Group 1 - 2021

Πρωτάθλημα (27/08/2021 - 29/05/2022) - 20 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 1 - 1η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 20:30 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-2 0-1
28/08/2021 18:30 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-1 1-1
28/08/2021 18:30 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-1 0-0
28/08/2021 22:30 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-1 1-0
29/08/2021 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Λογκρονές Λογκρονές 0-0 0-0
29/08/2021 18:30 Σανταντέρ Σανταντέρ - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-0 0-0
29/08/2021 20:30 Ζαμορα Ζαμορα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 0-1 0-0
29/08/2021 20:30 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 1-0 0-0
29/08/2021 22:30 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 2-0 0-0
29/08/2021 22:30 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 5-0 2-0
Γρκουπ 1 - 2η αγωνιστική 03 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2021 20:30 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 2-0 1-0
04/09/2021 18:30 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-0 0-0
04/09/2021 19:30 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ζαμορα Ζαμορα 1-1 0-1
04/09/2021 20:30 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Καλαχόρα Καλαχόρα 2-1 1-0
04/09/2021 22:30 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Λογκρόνες Λογκρόνες 0-0 0-0
04/09/2021 22:30 Λογκρονές Λογκρονές - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-0 1-0
05/09/2021 13:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-2 0-2
05/09/2021 18:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-2 1-2
05/09/2021 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-1 0-1
05/09/2021 19:45 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 2-2 1-1
Γρκουπ 1 - 3η αγωνιστική 10 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-4 1-2
10/09/2021 20:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-0 0-0
11/09/2021 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 2-1 1-1
11/09/2021 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-3 0-2
11/09/2021 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 5-1 2-1
11/09/2021 22:00 Ζαμορα Ζαμορα - Λογκρονές Λογκρονές 1-4 0-2
12/09/2021 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 1-1
12/09/2021 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-0 1-0
12/09/2021 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 2-1 0-0
12/09/2021 18:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 3-0 3-0
Γρκουπ 1 - 4η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 20:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-1 0-0
17/09/2021 22:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-0 0-0
18/09/2021 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 2-2 0-0
18/09/2021 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ζαμορα Ζαμορα 0-1 0-1
18/09/2021 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 1-0
18/09/2021 22:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Λογκρόνες Λογκρόνες 1-0 1-0
19/09/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Σανταντέρ Σανταντέρ 2-1 1-1
19/09/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 3-2 1-1
19/09/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-0 1-0
19/09/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 5η αγωνιστική 24 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 20:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Τουντελάνο Τουντελάνο 2-1 1-1
24/09/2021 22:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-0 1-0
25/09/2021 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-0 1-0
25/09/2021 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 4-2 0-0
25/09/2021 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-2 0-0
26/09/2021 13:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-1
26/09/2021 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Λογκρονές Λογκρονές 3-1 3-0
26/09/2021 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 2-1 2-1
26/09/2021 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-2 2-0
26/09/2021 18:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 3-2 2-2
Γρκουπ 1 - 6η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 20:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ζαμορα Ζαμορα 1-0 1-0
01/10/2021 22:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Λογκρόνες Λογκρόνες 1-1 1-0
02/10/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 1-0
02/10/2021 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-0 0-0
02/10/2021 20:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 3-3 2-3
03/10/2021 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 2-2 1-2
03/10/2021 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-0 1-0
03/10/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Καλαχόρα Καλαχόρα 2-3 1-0
03/10/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 1-1 0-0
03/10/2021 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-1 1-1
Γρκουπ 1 - 7η αγωνιστική 08 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2021 20:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 0-1 0-0
09/10/2021 18:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Καλαχόρα Καλαχόρα 1-0 0-0
09/10/2021 18:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 2-1 1-0
09/10/2021 20:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-0 0-0
09/10/2021 22:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-2 0-2
10/10/2021 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-1 1-1
10/10/2021 13:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-1 0-0
10/10/2021 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-0 1-0
10/10/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Λογκρόνες Λογκρόνες 0-1 0-1
10/10/2021 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-1 0-1
Γρκουπ 1 - 8η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 20:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  2-4 2-2
16/10/2021 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 2-1 1-1
16/10/2021 18:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ζαμορα Ζαμορα 2-0 1-0
16/10/2021 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 1-0
17/10/2021 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 0-0 0-0
17/10/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Λογκρονές Λογκρονές 2-2 2-0
17/10/2021 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-1
17/10/2021 13:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 3-1 2-1
17/10/2021 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-1 0-0
17/10/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 1-0
Γρκουπ 1 - 9η αγωνιστική 22 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 22:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-1 0-1
23/10/2021 18:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-0 0-0
23/10/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-0 1-0
23/10/2021 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Λογκρόνες Λογκρόνες 3-3 2-1
23/10/2021 20:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-1 0-0
23/10/2021 22:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-1 1-0
24/10/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-2 0-2
24/10/2021 13:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-0 0-0
24/10/2021 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-0 0-0
24/10/2021 19:30 Ζαμορα Ζαμορα - Καλαχόρα Καλαχόρα 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 10η αγωνιστική 29 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 20:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 0-2 0-1
29/10/2021 22:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-2 0-0
30/10/2021 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ζαμορα Ζαμορα 1-0 0-0
30/10/2021 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-1 1-1
30/10/2021 20:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 2-0 0-0
31/10/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-0 0-0
31/10/2021 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 1-1
31/10/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Λογκρονές Λογκρονές 0-1 0-0
31/10/2021 18:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-2 0-0
31/10/2021 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 3-2 0-1
Γρκουπ 1 - 11η αγωνιστική 05 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 1-1
05/11/2021 22:00 Ζαμορα Ζαμορα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-1 0-1
06/11/2021 17:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 0-2 0-1
06/11/2021 17:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Καλαχόρα Καλαχόρα 1-1 1-0
06/11/2021 20:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Λογκρόνες Λογκρόνες 0-2 0-1
07/11/2021 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-2 0-1
07/11/2021 13:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Σανταντέρ Σανταντέρ 3-0 1-0
07/11/2021 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 1-1 1-0
07/11/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-1 0-1
07/11/2021 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-2 0-0
Γρκουπ 1 - 12η αγωνιστική 12 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 2-0 1-0
12/11/2021 22:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-1 1-0
13/11/2021 17:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-4 1-0
13/11/2021 18:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-0
14/11/2021 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ζαμορα Ζαμορα 3-1 1-1
14/11/2021 13:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 3-0 -
14/11/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 3-0 2-0
14/11/2021 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-0 2-0
14/11/2021 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Λογκρονές Λογκρονές 1-2 0-1
14/11/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-2 0-1
Γρκουπ 1 - 13η αγωνιστική 19 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 22:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 5-0 3-0
20/11/2021 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-2 0-1
20/11/2021 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 2-0 2-0
20/11/2021 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 2-2 1-1
20/11/2021 20:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-2 0-1
21/11/2021 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-2 1-2
21/11/2021 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Λογκρονές Λογκρονές 0-0 0-0
21/11/2021 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 0-1 0-0
21/11/2021 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-3 0-0
21/11/2021 18:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-2 0-0
Γρκουπ 1 - 14η αγωνιστική 26 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2021 22:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 3-2 2-1
27/11/2021 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-0 0-0
27/11/2021 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Λογκρόνες Λογκρόνες 2-2 2-1
27/11/2021 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-1
27/11/2021 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ζαμορα Ζαμορα 2-0 1-0
28/11/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-1 0-0
28/11/2021 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-0 0-0
28/11/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 1-1 0-1
28/11/2021 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 0-0
28/11/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 15η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ζαμορα Ζαμορα 2-2 0-0
04/12/2021 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-1 0-0
04/12/2021 20:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-0 0-0
04/12/2021 20:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-0 0-0
05/12/2021 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-2 0-0
05/12/2021 13:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Σανταντέρ Σανταντέρ 3-0 2-0
05/12/2021 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-0 0-0
05/12/2021 17:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-0 0-0
05/12/2021 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 0-1 0-1
05/12/2021 18:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Λογκρονές Λογκρονές 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 16η αγωνιστική 10 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 22:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Τουντελάνο Τουντελάνο 2-1 0-1
11/12/2021 18:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-3 0-2
11/12/2021 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Λογκρόνες Λογκρόνες 3-1 2-0
11/12/2021 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-2 2-2
11/12/2021 20:00 Ζαμορα Ζαμορα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-2 1-1
12/12/2021 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 3-0 3-0
12/12/2021 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-0
12/12/2021 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 2-0 2-0
12/12/2021 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 3-0 1-0
12/12/2021 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 1-3 1-1
Γρκουπ 1 - 17η αγωνιστική 18/12/2021 - 15/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 18:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 0-1 0-0
18/12/2021 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Σανταντέρ Σανταντέρ 2-4 2-3
18/12/2021 20:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Καλαχόρα Καλαχόρα 2-1 1-1
19/12/2021 13:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-3 0-1
19/12/2021 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 2-0 2-0
19/12/2021 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Λογκρονές Λογκρονές 4-0 2-0
19/12/2021 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-2 0-1
19/12/2021 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ζαμορα Ζαμορα 1-3 1-0
19/12/2021 19:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 2-3 1-2
15/01/2022 20:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 18η αγωνιστική 08 - 18/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 16:45 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-0 0-0
08/01/2022 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-2 0-2
08/01/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 0-1 0-0
08/01/2022 20:00 Λογκρονές Λογκρονές - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 0-0 0-0
09/01/2022 13:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-0 1-0
09/01/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Λογκρόνες Λογκρόνες 3-2 0-1
09/01/2022 18:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-0 0-0
09/01/2022 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 2-1 0-1
09/01/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 1-1
18/01/2022 20:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 19η αγωνιστική 22 - 23/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-1 1-0
22/01/2022 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 0-7 0-3
22/01/2022 20:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 3-0 0-0
22/01/2022 20:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Τουντελάνο Τουντελάνο 0-2 0-1
22/01/2022 20:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-1 0-0
23/01/2022 13:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Ζαμορα Ζαμορα 0-1 0-0
23/01/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 2-3 1-1
23/01/2022 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 1-0
23/01/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Λογκρονές Λογκρονές 0-1 0-0
23/01/2022 18:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 0-1
Γρκουπ 1 - 20η αγωνιστική 25 - 27/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/01/2022 17:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Λογκρόνες Λογκρόνες 0-2 0-1
25/01/2022 20:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-2 1-1
26/01/2022 20:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-2 0-2
26/01/2022 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-0 1-0
26/01/2022 20:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 3-1 2-0
26/01/2022 21:00 Ζαμορα Ζαμορα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-1 0-0
26/01/2022 22:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 2-1 1-0
26/01/2022 22:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-0 1-0
27/01/2022 20:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 0-2 0-1
27/01/2022 22:00 Λογκρονές Λογκρονές - Καλαχόρα Καλαχόρα 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 21η αγωνιστική 29/01 - 08/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 4-1 2-0
29/01/2022 20:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 0-0
29/01/2022 20:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-0 0-0
30/01/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 4-2 2-2
30/01/2022 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Λογκρονές Λογκρονές 1-1 0-0
30/01/2022 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ζαμορα Ζαμορα 0-0 0-0
30/01/2022 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Τουντελάνο Τουντελάνο 2-1 1-0
16/02/2022 21:30 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-1 0-1
02/03/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 2-1 1-1
08/03/2022 21:30 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 1-1
Γρκουπ 1 - 22η αγωνιστική 04/02 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2022 22:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-6 0-1
05/02/2022 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Λογκρόνες Λογκρόνες 0-0 0-0
05/02/2022 20:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-3 0-2
06/02/2022 13:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-1 1-0
06/02/2022 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-1 0-1
06/02/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 4-1 2-0
06/02/2022 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  1-2 0-1
06/02/2022 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-0 0-0
06/02/2022 18:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-1 1-0
09/03/2022 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 4-0 2-0
Γρκουπ 1 - 23η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 18:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 2-2 1-1
12/02/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα 6-1 2-1
12/02/2022 20:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ζαμορα Ζαμορα 1-0 0-0
12/02/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Λογκρονές Λογκρονές 1-1 0-1
13/02/2022 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-0 0-0
13/02/2022 13:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-0 0-0
13/02/2022 13:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-1 1-1
13/02/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-1 3-0
13/02/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-1 0-0
13/02/2022 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 24η αγωνιστική 18 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 22:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-3 0-1
19/02/2022 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-3 0-2
19/02/2022 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 0-0 0-0
19/02/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Λογκρόνες Λογκρόνες 2-1 1-0
20/02/2022 13:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-0 0-0
20/02/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-2 1-1
20/02/2022 13:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-3 0-0
20/02/2022 13:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-2 1-0
20/02/2022 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Καλαχόρα Καλαχόρα 2-1 0-0
20/02/2022 18:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 1-0
Γρκουπ 1 - 25η αγωνιστική 25 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2022 22:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 3-0 1-0
26/02/2022 17:15 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 3-1 0-0
26/02/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
26/02/2022 20:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-1 1-1
26/02/2022 20:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-1 0-0
26/02/2022 20:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ζαμορα Ζαμορα 0-0 0-0
27/02/2022 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Λογκρόνες Λογκρόνες 2-1 0-1
27/02/2022 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-0 0-0
27/02/2022 18:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-1 0-0
27/02/2022 18:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  4-1 3-1
Γρκουπ 1 - 26η αγωνιστική 04 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 22:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-0 1-0
05/03/2022 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
05/03/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-2 1-1
05/03/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-0 0-0
05/03/2022 20:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 1-0
06/03/2022 13:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-1 0-1
06/03/2022 13:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-2 0-2
06/03/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 0-1 0-1
06/03/2022 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Λογκρονές Λογκρονές 0-2 0-0
06/03/2022 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 0-2 0-2
Γρκουπ 1 - 27η αγωνιστική 11/03 - 06/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 22:00 Λογκρονές Λογκρονές - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 2-1 1-0
12/03/2022 17:30 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Τουντελάνο Τουντελάνο 0-2 0-2
12/03/2022 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-3 0-2
12/03/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  2-1 1-0
12/03/2022 20:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 3-0 1-0
13/03/2022 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-0 0-0
13/03/2022 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
13/03/2022 18:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ζαμορα Ζαμορα 2-1 1-1
13/03/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Λογκρόνες Λογκρόνες 2-2 0-0
06/04/2022 20:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 2-1 0-1
Γρκουπ 1 - 28η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Σανταντέρ Σανταντέρ 1-2 0-0
19/03/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-0 1-0
19/03/2022 18:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-2 0-1
19/03/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-1 1-0
19/03/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-1 0-0
20/03/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 0-0
20/03/2022 13:00 Ζαμορα Ζαμορα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-0 1-0
20/03/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 0-0 0-0
20/03/2022 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 4-0 3-0
20/03/2022 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Λογκρονές Λογκρονές - -
Γρκουπ 1 - 29η αγωνιστική 25 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 22:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  2-1 2-1
26/03/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Καλαχόρα Καλαχόρα 3-0 2-0
26/03/2022 18:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 4-3 1-2
26/03/2022 20:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-1 1-1
26/03/2022 20:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
27/03/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 2-1 1-0
27/03/2022 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-0 0-0
27/03/2022 13:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Λογκρόνες Λογκρόνες 1-0 1-0
27/03/2022 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-1 0-0
27/03/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 30η αγωνιστική 01 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 22:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-1 0-0
02/04/2022 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Λογκρονές Λογκρονές 2-0 1-0
02/04/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-2 1-0
02/04/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 2-0
02/04/2022 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ζαμορα Ζαμορα 2-1 0-0
03/04/2022 13:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - -
03/04/2022 13:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-1 0-0
03/04/2022 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-1 0-1
03/04/2022 18:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-1 0-0
03/04/2022 18:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 0-1
Γρκουπ 1 - 31η αγωνιστική 08 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 22:00 Λογκρονές Λογκρονές - Τουντελάνο Τουντελάνο 1-0 0-0
09/04/2022 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Καλαχόρα Καλαχόρα 0-0 0-0
09/04/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-2 0-2
09/04/2022 20:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-2 0-2
09/04/2022 20:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
10/04/2022 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-2 0-2
10/04/2022 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-1 0-0
10/04/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Σανταντέρ Σανταντέρ 0-3 0-1
10/04/2022 18:00 Ζαμορα Ζαμορα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  0-1 0-0
10/04/2022 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Λογκρόνες Λογκρόνες 2-0 1-0
Γρκουπ 1 - 32η αγωνιστική 15 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 22:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ζαμορα Ζαμορα 1-3 0-2
16/04/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 2-1 1-0
16/04/2022 18:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-2 0-0
16/04/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 1-1
16/04/2022 20:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Λογκρονές Λογκρονές 1-0 1-0
17/04/2022 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-1 0-0
17/04/2022 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 0-3 0-1
17/04/2022 13:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 3-0 2-0
17/04/2022 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-0 1-0
17/04/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
Γρκουπ 1 - 33η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-2 0-0
23/04/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Καλαχόρα Καλαχόρα 2-2 1-1
23/04/2022 20:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Σανταντέρ Σανταντέρ 2-4 0-1
23/04/2022 20:00 Ζαμορα Ζαμορα - Τουντελάνο Τουντελάνο 0-0 0-0
24/04/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-0 0-0
24/04/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  2-1 1-1
24/04/2022 13:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Λογκρόνες Λογκρόνες 1-0 1-0
24/04/2022 13:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-1 1-0
24/04/2022 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 3-3 2-0
24/04/2022 18:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 34η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 18:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-0 0-0
30/04/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-0
30/04/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-0 0-0
30/04/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Λογκρονές Λογκρονές 3-0 2-0
01/05/2022 13:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 2-2 2-1
01/05/2022 13:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 1-0 0-0
01/05/2022 13:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
01/05/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-2 1-1
01/05/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ζαμορα Ζαμορα 0-0 0-0
01/05/2022 18:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-1 1-1
Γρκουπ 1 - 35η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 18:00 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 0-0
07/05/2022 18:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Σανταντέρ Σανταντέρ 3-0 3-0
07/05/2022 20:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
07/05/2022 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-0
08/05/2022 13:00 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Λογκρόνες Λογκρόνες 1-0 0-0
08/05/2022 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 0-0
08/05/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 5-3 4-0
08/05/2022 18:00 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Καλαχόρα Καλαχόρα 1-3 0-2
08/05/2022 18:00 Λογκρονές Λογκρονές - Ζαμορα Ζαμορα 4-1 2-1
08/05/2022 18:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  2-0 2-0
Γρκουπ 1 - 36η αγωνιστική 13 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2022 22:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-2 0-0
14/05/2022 18:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-1 0-1
14/05/2022 18:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Τουντελάνο Τουντελάνο 4-3 2-3
14/05/2022 18:00 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-1 0-0
14/05/2022 20:00 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 3-1 1-1
14/05/2022 20:00 Λογκρόνες Λογκρόνες - Λογκρονές Λογκρονές 3-2 2-1
15/05/2022 13:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 0-1
15/05/2022 13:00 Ζαμορα Ζαμορα - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
15/05/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 1-1 0-1
15/05/2022 19:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 37η αγωνιστική 21 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 20:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-2 0-0
21/05/2022 21:30 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-0
21/05/2022 21:30 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ζαμορα Ζαμορα 3-2 1-1
21/05/2022 21:30 Λογκρονές Λογκρονές - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 0-0
21/05/2022 21:30 Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β - Σανταντέρ Σανταντέρ 2-1 2-0
21/05/2022 21:30 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Λογκρόνες Λογκρόνες 3-1 1-0
21/05/2022 21:30 Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-4 0-2
21/05/2022 21:30 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Καλαχόρα Καλαχόρα 3-0 1-0
21/05/2022 21:30 Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 0-5 0-1
22/05/2022 19:00 Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - -
Γρκουπ 1 - 38η αγωνιστική 27 - 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2022 21:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Αθλέτικ Μπιλμπάο Β Αθλέτικ Μπιλμπάο Β 2-0 0-0
28/05/2022 19:30 Ρεάλ Ουνιόν  Ρεάλ Ουνιόν  - Τουντελάνο Τουντελάνο 3-1 3-0
28/05/2022 19:30 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-1 0-0
28/05/2022 19:30 Λογκρόνες Λογκρόνες - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 0-0
28/05/2022 19:30 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Λογκρονές Λογκρονές 1-2 0-0
28/05/2022 19:30 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-0 1-0
28/05/2022 19:30 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 1-2 1-1
28/05/2022 19:30 Ζαμορα Ζαμορα - Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' Ρεαλ Βαγιαδολιδ Β' 2-0 2-0
28/05/2022 19:30 Καλαχόρα Καλαχόρα - Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα Ταλαβέρα ντε Λα Ρέινα 1-2 0-0
29/05/2022 19:00 Σανταντέρ Σανταντέρ - Εξτρεμαδούρα Εξτρεμαδούρα - -
Top