• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Primera División RFEF - Group 1 - 2022

Πρωτάθλημα (28/08/2022 - 28/05/2023) - 20 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 1 - 1η αγωνιστική 27 - 28/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2022 20:30 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
27/08/2022 20:30 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Σέουτα Σέουτα 1-0 1-0
27/08/2022 20:30 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 2-2 1-0
27/08/2022 22:30 Κόρδοβα Κόρδοβα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 4-1 0-0
27/08/2022 22:30 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-0
28/08/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-2 1-2
28/08/2022 20:30 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 2-0 1-0
28/08/2022 20:30 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-1 1-1
28/08/2022 20:30 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 0-1 0-0
28/08/2022 22:30 Λινάρες Λινάρες - Μέριδα Μέριδα 2-0 2-0
Γρκουπ 1 - 2η αγωνιστική 03 - 04/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 20:30 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 2-1 0-1
03/09/2022 22:30 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Μέριδα Μέριδα - -
03/09/2022 22:30 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 1-0
03/09/2022 22:30 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-0 1-0
03/09/2022 22:30 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 1-1 1-1
04/09/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Λινάρες Λινάρες 1-1 0-0
04/09/2022 13:00 Αλκορκόν Αλκορκόν - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 1-1
04/09/2022 20:30 Κόρδοβα Κόρδοβα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 3-0 1-0
04/09/2022 20:30 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' 2-1 1-0
04/09/2022 20:30 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Σέουτα Σέουτα 2-0 1-0
Γρκουπ 1 - 3η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 20:30 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-0 1-0
10/09/2022 22:30 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 0-1 0-1
11/09/2022 13:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Σέουτα Σέουτα 2-1 0-1
11/09/2022 13:00 Μέριδα Μέριδα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-1 0-1
11/09/2022 13:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-2 0-0
11/09/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-2 0-1
11/09/2022 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
11/09/2022 20:30 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-1 0-0
11/09/2022 20:30 Λινάρες Λινάρες - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 2-1 1-0
11/09/2022 20:30 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 2-2 1-0
Γρκουπ 1 - 4η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 20:30 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 0-1 0-0
17/09/2022 21:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 3-2 2-1
17/09/2022 22:30 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' 1-5 1-1
17/09/2022 22:30 Κόρδοβα Κόρδοβα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-0 1-0
18/09/2022 13:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Μέριδα Μέριδα 0-0 0-0
18/09/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Λινάρες Λινάρες - -
18/09/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-3 0-1
18/09/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-1 0-0
18/09/2022 20:30 Αλκορκόν Αλκορκόν - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 2-1 0-1
18/09/2022 20:30 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 1-1 1-0
Γρκουπ 1 - 5η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 18:00 Μέριδα Μέριδα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-0
24/09/2022 19:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-1 1-1
24/09/2022 20:00 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-1 1-0
24/09/2022 20:00 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-1 0-0
25/09/2022 03:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
25/09/2022 13:00 Λινάρες Λινάρες - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-0 0-0
25/09/2022 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Σέουτα Σέουτα 1-2 0-1
25/09/2022 13:00 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 3-1 3-0
25/09/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 0-0 0-0
25/09/2022 19:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-3 0-3
Γρκουπ 1 - 6η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 18:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 2-1 2-0
01/10/2022 18:00 Μέριδα Μέριδα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-0 1-0
01/10/2022 20:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Λινάρες Λινάρες 1-2 0-2
01/10/2022 21:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-3 0-2
02/10/2022 13:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 0-1
02/10/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 1-3 1-2
02/10/2022 13:00 Αλκορκόν Αλκορκόν - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' 4-1 3-0
02/10/2022 19:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-3 1-1
02/10/2022 20:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-1 0-0
02/10/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 0-1 0-1
Γρκουπ 1 - 7η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 18:00 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 1-0 0-0
08/10/2022 20:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-0 0-0
08/10/2022 20:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-0 1-0
09/10/2022 13:00 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 1-0
09/10/2022 13:00 Λινάρες Λινάρες - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-0 0-0
09/10/2022 13:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Σέουτα Σέουτα 2-1 1-0
09/10/2022 17:00 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-1 0-1
09/10/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Μέριδα Μέριδα 1-2 1-1
09/10/2022 19:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 2-0 1-0
09/10/2022 19:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 8η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 18:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 3-1 1-0
15/10/2022 20:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 2-0 1-0
15/10/2022 20:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 0-2 0-1
15/10/2022 20:00 Μέριδα Μέριδα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' 1-1 1-0
15/10/2022 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-1 0-0
16/10/2022 13:00 Αλκορκόν Αλκορκόν - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-0 1-0
16/10/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 0-2 0-1
16/10/2022 19:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 0-1 0-0
16/10/2022 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 1-1 0-1
16/10/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Λινάρες Λινάρες 2-1 2-1
Γρκουπ 1 - 9η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-1 0-1
22/10/2022 20:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-0 1-0
22/10/2022 20:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 4-1 2-0
23/10/2022 13:00 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 2-0 1-0
23/10/2022 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 1-1 0-1
23/10/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-2 1-0
23/10/2022 13:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 0-2 0-0
23/10/2022 17:00 Λινάρες Λινάρες - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-2 0-1
23/10/2022 19:00 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-0 1-0
23/10/2022 19:00 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Μέριδα Μέριδα 1-2 0-0
Γρκουπ 1 - 10η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 18:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' 1-2 1-2
29/10/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες 1-0 0-0
29/10/2022 20:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 1-0 0-0
30/10/2022 13:00 Μέριδα Μέριδα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 3-3 2-1
30/10/2022 13:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Λινάρες Λινάρες 1-2 1-1
30/10/2022 13:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Σέουτα Σέουτα 1-0 0-0
30/10/2022 13:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 1-0 1-0
30/10/2022 17:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 3-0 2-0
30/10/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 2-1 2-0
30/10/2022 19:00 Αλκορκόν Αλκορκόν - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 11η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 18:00 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Λα Κορούνια Λα Κορούνια 1-2 1-1
05/11/2022 20:00 Λινάρες Λινάρες - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε 1-0 0-0
05/11/2022 22:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-0 0-0
06/11/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-2 0-0
06/11/2022 13:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 1-3 1-2
06/11/2022 13:00 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-0 0-0
06/11/2022 17:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Αλκορκόν Αλκορκόν 0-2 0-0
06/11/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 0-1 0-1
06/11/2022 19:00 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 3-0 2-0
06/11/2022 19:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Μέριδα Μέριδα 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 12η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 18:00 Αλκορκόν Αλκορκόν - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας 2-0 1-0
19/11/2022 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα 0-0 0-0
19/11/2022 20:00 Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης 1-2 0-1
20/11/2022 13:00 Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ 1-3 0-2
20/11/2022 13:00 Μέριδα Μέριδα - Σέουτα Σέουτα 2-0 0-0
20/11/2022 13:00 Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ 2-1 1-1
20/11/2022 13:00 Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα 3-1 1-0
20/11/2022 17:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Λινάρες Λινάρες 2-1 0-1
20/11/2022 19:00 Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο 2-0 2-0
20/11/2022 20:00 Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα 2-2 0-0
Γρκουπ 1 - 13η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:00 Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Αλκορκόν Αλκορκόν 1-2 0-1
26/11/2022 17:00 Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' 1-2 1-0
26/11/2022 19:00 Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Κόρδοβα Κόρδοβα 2-4 2-1
26/11/2022 19:00 Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας 2-0 2-0
27/11/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
27/11/2022 13:00 Λινάρες Λινάρες - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
27/11/2022 13:00 Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
27/11/2022 13:00 Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
27/11/2022 18:00 Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
27/11/2022 18:00 Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Μέριδα Μέριδα - -
Γρκουπ 1 - 14η αγωνιστική 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2022 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
04/12/2022 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
04/12/2022 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Σέουτα Σέουτα - -
04/12/2022 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Λινάρες Λινάρες - -
04/12/2022 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
04/12/2022 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
04/12/2022 - Μέριδα Μέριδα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
04/12/2022 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
04/12/2022 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
04/12/2022 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 15η αγωνιστική 07/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/12/2022 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Λινάρες Λινάρες - -
07/12/2022 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
07/12/2022 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
07/12/2022 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
07/12/2022 - Σέουτα Σέουτα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
07/12/2022 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
07/12/2022 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
07/12/2022 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
07/12/2022 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Μέριδα Μέριδα - -
07/12/2022 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
Γρκουπ 1 - 16η αγωνιστική 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
11/12/2022 - Λινάρες Λινάρες - Σέουτα Σέουτα - -
11/12/2022 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
11/12/2022 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
11/12/2022 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
11/12/2022 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
11/12/2022 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
11/12/2022 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
11/12/2022 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
11/12/2022 - Μέριδα Μέριδα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 17η αγωνιστική 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2022 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
18/12/2022 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
18/12/2022 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
18/12/2022 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Λινάρες Λινάρες - -
18/12/2022 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
18/12/2022 - Σέουτα Σέουτα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
18/12/2022 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Μέριδα Μέριδα - -
18/12/2022 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
18/12/2022 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
18/12/2022 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
Γρκουπ 1 - 18η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
08/01/2023 - Λινάρες Λινάρες - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
08/01/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Σέουτα Σέουτα - -
08/01/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
08/01/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
08/01/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
08/01/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
08/01/2023 - Μέριδα Μέριδα - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
08/01/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
08/01/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 19η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
15/01/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
15/01/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
15/01/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Μέριδα Μέριδα - -
15/01/2023 - Σέουτα Σέουτα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
15/01/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
15/01/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Λινάρες Λινάρες - -
15/01/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
15/01/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
15/01/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
Γρκουπ 1 - 20η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
22/01/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
22/01/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
22/01/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
22/01/2023 - Μέριδα Μέριδα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
22/01/2023 - Σέουτα Σέουτα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
22/01/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
22/01/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
22/01/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Λινάρες Λινάρες - -
22/01/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
Γρκουπ 1 - 21η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
29/01/2023 - Λινάρες Λινάρες - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
29/01/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
29/01/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
29/01/2023 - Μέριδα Μέριδα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
29/01/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
29/01/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
29/01/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
29/01/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
29/01/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Σέουτα Σέουτα - -
Γρκουπ 1 - 22η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Μέριδα Μέριδα - -
05/02/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
05/02/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
05/02/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
05/02/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
05/02/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
05/02/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
05/02/2023 - Σέουτα Σέουτα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
05/02/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
05/02/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Λινάρες Λινάρες - -
Γρκουπ 1 - 23η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
12/02/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
12/02/2023 - Μέριδα Μέριδα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
12/02/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
12/02/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
12/02/2023 - Λινάρες Λινάρες - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
12/02/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
12/02/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Σέουτα Σέουτα - -
12/02/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
12/02/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 24η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
19/02/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Λινάρες Λινάρες - -
19/02/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
19/02/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
19/02/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
19/02/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
19/02/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
19/02/2023 - Σέουτα Σέουτα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
19/02/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
19/02/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Μέριδα Μέριδα - -
Γρκουπ 1 - 25η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
26/02/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Σέουτα Σέουτα - -
26/02/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
26/02/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
26/02/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
26/02/2023 - Μέριδα Μέριδα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
26/02/2023 - Λινάρες Λινάρες - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
26/02/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
26/02/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
26/02/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 26η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
05/03/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
05/03/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
05/03/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
05/03/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
05/03/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Μέριδα Μέριδα - -
05/03/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
05/03/2023 - Σέουτα Σέουτα - Λινάρες Λινάρες - -
05/03/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
05/03/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
Γρκουπ 1 - 27η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
12/03/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
12/03/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
12/03/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Σέουτα Σέουτα - -
12/03/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
12/03/2023 - Λινάρες Λινάρες - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
12/03/2023 - Μέριδα Μέριδα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
12/03/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
12/03/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
12/03/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 28η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
19/03/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
19/03/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Λινάρες Λινάρες - -
19/03/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
19/03/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
19/03/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
19/03/2023 - Σέουτα Σέουτα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
19/03/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
19/03/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
19/03/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Μέριδα Μέριδα - -
Γρκουπ 1 - 29η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Σέουτα Σέουτα - -
26/03/2023 - Λινάρες Λινάρες - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
26/03/2023 - Μέριδα Μέριδα - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
26/03/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
26/03/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
26/03/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
26/03/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
26/03/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
26/03/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
26/03/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
Γρκουπ 1 - 30η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
02/04/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
02/04/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
02/04/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
02/04/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Λινάρες Λινάρες - -
02/04/2023 - Σέουτα Σέουτα - Μέριδα Μέριδα - -
02/04/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
02/04/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
02/04/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
02/04/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 31η αγωνιστική 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
09/04/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Σέουτα Σέουτα - -
09/04/2023 - Λινάρες Λινάρες - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
09/04/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
09/04/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
09/04/2023 - Μέριδα Μέριδα - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
09/04/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
09/04/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
09/04/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
09/04/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
Γρκουπ 1 - 32η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
16/04/2023 - Σέουτα Σέουτα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
16/04/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
16/04/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
16/04/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
16/04/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
16/04/2023 - Λινάρες Λινάρες - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
16/04/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
16/04/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
16/04/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Μέριδα Μέριδα - -
Γρκουπ 1 - 33η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
23/04/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Σέουτα Σέουτα - -
23/04/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
23/04/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
23/04/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
23/04/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
23/04/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
23/04/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
23/04/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Λινάρες Λινάρες - -
23/04/2023 - Μέριδα Μέριδα - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
Γρκουπ 1 - 34η αγωνιστική 30/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
30/04/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
30/04/2023 - Σέουτα Σέουτα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
30/04/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
30/04/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Μέριδα Μέριδα - -
30/04/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
30/04/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
30/04/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
30/04/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
30/04/2023 - Λινάρες Λινάρες - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 35η αγωνιστική 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
07/05/2023 - Μέριδα Μέριδα - Λινάρες Λινάρες - -
07/05/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
07/05/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
07/05/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
07/05/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
07/05/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
07/05/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
07/05/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
07/05/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Σέουτα Σέουτα - -
Γρκουπ 1 - 36η αγωνιστική 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
14/05/2023 - Λινάρες Λινάρες - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
14/05/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
14/05/2023 - Σέουτα Σέουτα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
14/05/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
14/05/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
14/05/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
14/05/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
14/05/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Μέριδα Μέριδα - -
14/05/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Γρκουπ 1 - 37η αγωνιστική 21/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2023 - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - Σέουτα Σέουτα - -
21/05/2023 - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - Λινάρες Λινάρες - -
21/05/2023 - Μέριδα Μέριδα - Κόρδοβα Κόρδοβα - -
21/05/2023 - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - -
21/05/2023 - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - -
21/05/2023 - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - Αλκορκόν Αλκορκόν - -
21/05/2023 - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - -
21/05/2023 - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - -
21/05/2023 - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - -
21/05/2023 - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - -
Γρκουπ 1 - 38η αγωνιστική 28/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2023 - Αλκορκόν Αλκορκόν - Ντε Λος Ρεγιες Ντε Λος Ρεγιες - -
28/05/2023 - Κούλτουραλ Λεονέσα Κούλτουραλ Λεονέσα - Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης Ιντερνασιονάλ Μαδρίτης - -
28/05/2023 - Ράθινγκ Ντε Φερόλ Ράθινγκ Ντε Φερόλ - Θέλτα Βίγκο Β' Θέλτα Βίγκο Β' - -
28/05/2023 - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Λα Κορούνια Λα Κορούνια - -
28/05/2023 - Σέουτα Σέουτα - Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε Ρέαλ Μπαλομπέντικα Λινένσε - -
28/05/2023 - Λινάρες Λινάρες - Σαν Φερνάντο Σαν Φερνάντο - -
28/05/2023 - Αλγκεσίρας Αλγκεσίρας - Ρεάλ Μαδρίτης Β' Ρεάλ Μαδρίτης Β' - -
28/05/2023 - Ράγιο Μαχαδαόντα Ράγιο Μαχαδαόντα - Μέριδα Μέριδα - -
28/05/2023 - Φουενλαμπράδα Φουενλαμπράδα - Γιουνιονίστας Γιουνιονίστας - -
28/05/2023 - Κόρδοβα Κόρδοβα - Μπάνταχοθ Μπάνταχοθ - -
Top