ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Segunda División RFEF - Group 1 - 2021

Πρωτάθλημα (04/09/2021 - 15/05/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 1 - 1η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 3-0 1-0
04/09/2021 21:00 Αρόσα Αρόσα - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-0 1-0
05/09/2021 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 0-2 0-1
05/09/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-1 0-0
05/09/2021 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 4-1 1-1
05/09/2021 13:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Κορούξο Κορούξο 2-1 1-1
05/09/2021 19:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-1 1-0
05/09/2021 19:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 2-0 1-0
05/09/2021 20:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Μοστολές Μοστολές 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 2η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 18:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-1 0-1
11/09/2021 19:00 Κορούξο Κορούξο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-2 0-1
12/09/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-2 1-0
12/09/2021 13:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-1 1-0
12/09/2021 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 3-0 1-0
12/09/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Αρόσα Αρόσα 0-2 0-1
12/09/2021 18:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-1 1-1
12/09/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 3-1 2-0
12/09/2021 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 3η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 19:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 2-0 0-0
18/09/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-1 2-0
19/09/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-1 1-1
19/09/2021 13:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 0-0
19/09/2021 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Μοστολές Μοστολές 3-1 2-0
19/09/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-2 0-1
19/09/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 0-0 0-0
19/09/2021 18:00 Αρόσα Αρόσα - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 0-0 0-0
19/09/2021 19:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Κορούξο Κορούξο 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 4η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 5-1 2-0
25/09/2021 18:00 Κορούξο Κορούξο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-0 0-0
25/09/2021 18:30 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-2 0-0
26/09/2021 12:30 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-1 0-1
26/09/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 2-1 1-0
26/09/2021 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 3-0 2-0
26/09/2021 18:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-0 0-0
26/09/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Αρόσα Αρόσα 2-0 1-0
26/09/2021 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-2 0-0
Γρκουπ 1 - 5η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 19:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-1 1-0
02/10/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-1 0-0
03/10/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 3-3 1-2
03/10/2021 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 0-2 0-1
03/10/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 2-2 0-2
03/10/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 0-2 0-1
03/10/2021 18:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 2-1 2-0
03/10/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 3-0 1-0
03/10/2021 20:00 Αρόσα Αρόσα - Κορούξο Κορούξο 0-1 0-0
Γρκουπ 1 - 6η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 17:30 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 0-1 0-0
09/10/2021 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Μοστολές Μοστολές 2-1 1-1
10/10/2021 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Αρόσα Αρόσα 2-1 1-1
10/10/2021 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-0 0-0
10/10/2021 18:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-1 0-1
10/10/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 2-1 1-1
10/10/2021 18:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-1 0-1
10/10/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 0-3 0-1
10/10/2021 18:00 Κορούξο Κορούξο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-1 1-1
Γρκουπ 1 - 7η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 18:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Κορούξο Κορούξο 1-0 0-0
16/10/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 0-0
16/10/2021 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 3-0 1-0
17/10/2021 13:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-2 0-1
17/10/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 0-0 0-0
17/10/2021 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 1-1 0-1
17/10/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 0-0 0-0
17/10/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-2 0-2
17/10/2021 20:00 Αρόσα Αρόσα - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 8η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 17:15 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-2 1-1
23/10/2021 17:30 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-0 1-0
23/10/2021 17:45 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 1-0 0-0
23/10/2021 18:00 Κορούξο Κορούξο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-0 0-0
24/10/2021 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 2-1 1-1
24/10/2021 13:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Μοστολές Μοστολές 0-1 0-1
24/10/2021 13:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-0 1-0
24/10/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Αρόσα Αρόσα 2-1 1-1
24/10/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 0-2 0-2
Γρκουπ 1 - 9η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 17:15 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 3-0 1-0
30/10/2021 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-1 0-1
30/10/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 2-1 1-0
31/10/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 2-0 0-0
31/10/2021 13:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 2-0 1-0
31/10/2021 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-1 0-0
31/10/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Κορούξο Κορούξο 2-1 0-1
31/10/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 0-1 0-0
31/10/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Αρόσα Αρόσα 1-1 1-1
Γρκουπ 1 - 10η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 17:30 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 1-2 0-0
07/11/2021 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-1 0-1
07/11/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-1 3-1
07/11/2021 13:30 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-3 1-3
07/11/2021 17:15 Κορούξο Κορούξο - Κομποστέλα Κομποστέλα 0-0 0-0
07/11/2021 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 2-0 1-0
07/11/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 0-1 0-0
07/11/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Μοστολές Μοστολές 0-1 0-0
07/11/2021 20:00 Αρόσα Αρόσα - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-3 0-0
Γρκουπ 1 - 11η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 17:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-4 0-3
13/11/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-1 2-0
14/11/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Κορούξο Κορούξο 2-0 0-0
14/11/2021 13:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 1-0
14/11/2021 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Αρόσα Αρόσα 1-4 1-2
14/11/2021 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 1-2 0-0
14/11/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-0 0-0
14/11/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-0 0-0
14/11/2021 23:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 12η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 1-0 0-0
21/11/2021 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Μοστολές Μοστολές 1-0 1-0
21/11/2021 12:45 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-1 0-1
21/11/2021 13:00 Κορούξο Κορούξο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-1 1-1
21/11/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 0-3 0-1
21/11/2021 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-1 0-0
21/11/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 2-0 1-0
21/11/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 0-1 0-0
21/11/2021 18:00 Αρόσα Αρόσα - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 13η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 3-2 1-1
27/11/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-0 1-0
27/11/2021 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Κορούξο Κορούξο 0-0 0-0
28/11/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-1 0-0
28/11/2021 17:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-1 1-0
28/11/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 1-0 0-0
28/11/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Αρόσα Αρόσα 1-0 0-0
28/11/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-0 0-0
28/11/2021 19:15 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 0-0
Γρκουπ 1 - 14η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-2 1-1
05/12/2021 12:00 Κορούξο Κορούξο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-0 1-0
05/12/2021 12:45 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-0 1-0
05/12/2021 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 2-1 1-0
05/12/2021 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Μοστολές Μοστολές 0-1 0-0
05/12/2021 17:15 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 3-2 1-1
05/12/2021 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 0-2 0-1
05/12/2021 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 4-1 1-1
05/12/2021 18:00 Αρόσα Αρόσα - Κομποστέλα Κομποστέλα 0-1 0-0
Γρκουπ 1 - 15η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-2 0-0
11/12/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-0 0-0
12/12/2021 13:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 0-0 0-0
12/12/2021 13:00 Μοστολές Μοστολές - Αρόσα Αρόσα 1-2 0-1
12/12/2021 17:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 0-1 0-0
12/12/2021 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Κορούξο Κορούξο 0-0 0-0
12/12/2021 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-0 0-0
12/12/2021 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-1 1-1
12/12/2021 19:15 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-1 0-0
Γρκουπ 1 - 16η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 16:45 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Κομποστέλα Κομποστέλα 0-0 0-0
18/12/2021 19:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 2-2 1-0
18/12/2021 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Μοστολές Μοστολές 1-0 0-0
19/12/2021 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 3-1 0-0
19/12/2021 13:00 Κορούξο Κορούξο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 2-0 0-0
19/12/2021 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 0-0 0-0
19/12/2021 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-0 1-0
19/12/2021 18:00 Αρόσα Αρόσα - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 2-2 1-0
19/12/2021 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-2 1-1
Γρκουπ 1 - 17η αγωνιστική 08/01 - 23/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Αρόσα Αρόσα 2-1 1-0
09/01/2022 13:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-3 1-1
09/01/2022 13:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-0 0-0
09/01/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-0 0-0
09/01/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Κορούξο Κορούξο 2-0 0-0
09/01/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-1 0-1
09/01/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 4-1 1-1
16/01/2022 14:45 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 1-1 1-0
23/02/2022 21:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 4-2 3-1
Γρκουπ 1 - 18η αγωνιστική 22/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 4-0 3-0
22/01/2022 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 0-1 0-0
22/01/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-0 0-0
23/01/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 2-0 2-0
23/01/2022 13:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 3-2 0-1
23/01/2022 13:00 Κορούξο Κορούξο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 3-1 2-0
23/01/2022 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-1 0-1
23/01/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 1-0
09/02/2022 21:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Αρόσα Αρόσα 1-1 0-1
Γρκουπ 1 - 19η αγωνιστική 29 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 17:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-0 0-0
29/01/2022 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-1 1-0
29/01/2022 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-1 1-0
30/01/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Κορούξο Κορούξο 2-1 2-0
30/01/2022 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 0-0 0-0
30/01/2022 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 4-2 0-1
30/01/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Μοστολές Μοστολές 4-1 2-0
30/01/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-1 0-0
30/01/2022 20:00 Αρόσα Αρόσα - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-1 1-1
Γρκουπ 1 - 20η αγωνιστική 05/02 - 09/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-0 0-0
05/02/2022 20:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 2-0 2-0
06/02/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 1-2 0-1
06/02/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-1 0-1
06/02/2022 13:00 Κορούξο Κορούξο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 2-0 1-0
06/02/2022 17:45 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Αρόσα Αρόσα 3-0 3-0
06/02/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-0 1-0
06/02/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-1 1-0
09/03/2022 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 2-1 0-0
Γρκουπ 1 - 21η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 3-0 1-0
12/02/2022 20:00 Αρόσα Αρόσα - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-0 0-0
13/02/2022 13:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-0 0-0
13/02/2022 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Κορούξο Κορούξο 2-3 1-1
13/02/2022 17:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 0-3 0-1
13/02/2022 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 0-1
13/02/2022 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Μοστολές Μοστολές 2-0 1-0
13/02/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 0-1 0-0
13/02/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 0-1 0-0
Γρκουπ 1 - 22η αγωνιστική 19 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 18:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 4-2 1-2
19/02/2022 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Κομποστέλα Κομποστέλα 3-2 3-0
20/02/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-3 0-2
20/02/2022 13:00 Κορούξο Κορούξο - Αρόσα Αρόσα 3-0 0-0
20/02/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Μοστολές Μοστολές 0-0 0-0
20/02/2022 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 2-0 1-0
20/02/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-1 0-1
20/02/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-0 1-0
20/02/2022 19:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-5 0-2
Γρκουπ 1 - 23η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 17:30 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-1 1-1
26/02/2022 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 0-0 0-0
26/02/2022 20:00 Αρόσα Αρόσα - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 1-1 0-0
27/02/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-1 1-1
27/02/2022 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-1 0-1
27/02/2022 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 0-0 0-0
27/02/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 0-0 0-0
27/02/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 2-0 1-0
27/02/2022 18:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Κορούξο Κορούξο 1-1 0-1
Γρκουπ 1 - 24η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 20:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-0 0-0
06/03/2022 12:00 Κορούξο Κορούξο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-1 2-0
06/03/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 4-0 2-0
06/03/2022 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Αρόσα Αρόσα 4-1 1-0
06/03/2022 17:30 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 2-2 1-0
06/03/2022 18:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Μοστολές Μοστολές 2-1 0-0
06/03/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Κομποστέλα Κομποστέλα 1-0 0-0
06/03/2022 18:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-0 1-0
06/03/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 25η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 2-3 0-1
12/03/2022 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 0-1 0-1
12/03/2022 18:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 0-1 0-1
12/03/2022 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 3-0 2-0
13/03/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-1 0-1
13/03/2022 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 3-5 3-1
13/03/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Κορούξο Κορούξο 0-3 0-1
13/03/2022 18:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-0 0-0
13/03/2022 18:00 Αρόσα Αρόσα - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 26η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 18:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-0 1-0
19/03/2022 20:00 Αρόσα Αρόσα - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 0-3 0-1
20/03/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-1 0-0
20/03/2022 17:30 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 4-2 2-1
20/03/2022 17:30 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 2-2 1-0
20/03/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 2-0 0-0
20/03/2022 18:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Μοστολές Μοστολές 2-2 0-0
20/03/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-1 2-1
20/03/2022 19:00 Κορούξο Κορούξο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 2-2 1-0
Γρκουπ 1 - 27η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 1-0 1-0
26/03/2022 18:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-1 0-1
26/03/2022 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 0-0 0-0
27/03/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 0-3 0-3
27/03/2022 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-0 1-0
27/03/2022 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Κορούξο Κορούξο 1-1 1-1
27/03/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 1-0 0-0
27/03/2022 18:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Αρόσα Αρόσα 1-1 1-0
27/03/2022 20:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 3-2 0-1
Γρκουπ 1 - 28η αγωνιστική 02 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 18:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-0 0-0
02/04/2022 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 1-2 0-1
03/04/2022 12:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-2 1-1
03/04/2022 13:00 Αρόσα Αρόσα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 3-1 2-0
03/04/2022 18:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-3 1-0
03/04/2022 18:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 0-2 0-2
03/04/2022 19:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 0-0 0-0
03/04/2022 19:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 2-0 0-0
03/04/2022 20:00 Κορούξο Κορούξο - Μοστολές Μοστολές 2-2 1-1
Γρκουπ 1 - 29η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Κορούξο Κορούξο 1-0 0-0
10/04/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 0-0 0-0
10/04/2022 13:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 5-1 2-0
10/04/2022 18:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 0-2 0-1
10/04/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 3-2 1-2
10/04/2022 18:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 1-2 0-2
10/04/2022 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-2 1-0
10/04/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Αρόσα Αρόσα 4-0 3-0
10/04/2022 19:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-2 2-0
Γρκουπ 1 - 30η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 17:30 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-2 1-1
16/04/2022 18:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 0-7 0-4
16/04/2022 18:00 Κορούξο Κορούξο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-0 1-0
17/04/2022 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 2-1 0-0
17/04/2022 18:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Μοστολές Μοστολές 2-1 2-0
17/04/2022 18:00 Αρόσα Αρόσα - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-1 1-0
17/04/2022 18:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-1 1-1
17/04/2022 19:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-0 0-0
17/04/2022 19:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 0-2 0-1
Γρκουπ 1 - 31η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 18:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-4 0-1
23/04/2022 20:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 2-0 0-0
24/04/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-4 1-1
24/04/2022 13:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Αρόσα Αρόσα 2-1 1-0
24/04/2022 18:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 3-2 3-1
24/04/2022 18:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 2-0 2-0
24/04/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 4-1 2-0
24/04/2022 18:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 1-2 0-2
24/04/2022 20:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Κορούξο Κορούξο 2-1 0-0
Γρκουπ 1 - 32η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 18:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 2-1 2-1
30/04/2022 19:30 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-1 1-0
30/04/2022 19:30 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-3 0-1
01/05/2022 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-0 0-0
01/05/2022 18:00 Αρόσα Αρόσα - Μοστολές Μοστολές 1-0 0-0
01/05/2022 18:00 Κορούξο Κορούξο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 2-0 1-0
01/05/2022 18:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 0-1 0-1
01/05/2022 18:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 0-0 0-0
01/05/2022 19:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 1-2 1-0
Γρκουπ 1 - 33η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 13:00 Κομποστέλα Κομποστέλα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες 4-1 1-1
08/05/2022 13:00 Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος - Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες 1-3 0-1
08/05/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Λάνγκρεο Λάνγκρεο 0-1 0-0
08/05/2022 13:00 Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο - Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε 2-0 0-0
08/05/2022 13:00 U.D Λανέρα U.D Λανέρα - Κορούξο Κορούξο 2-4 1-2
08/05/2022 13:00 Αρεντέιρο Αρεντέιρο - Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο 0-0 0-0
08/05/2022 13:00 Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα - Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο 0-1 0-0
08/05/2022 13:00 Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' - Αρόσα Αρόσα 3-0 2-0
08/05/2022 13:00 Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα - Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο 1-1 1-0
Γρκουπ 1 - 34η αγωνιστική 14 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 19:00 Λάνγκρεο Λάνγκρεο - Λεγκανές Β' Λεγκανές Β' 1-3 1-0
15/05/2022 13:00 Κορούξο Κορούξο - Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα Χιμνάστικα Σεγκοβιάνα 4-1 1-1
15/05/2022 13:00 Γιούνιον Αντάρβε Γιούνιον Αντάρβε - U.D Λανέρα U.D Λανέρα 3-4 2-0
15/05/2022 13:00 Ναβαλκαρνέρο Ναβαλκαρνέρο - Μαρίνο Λουάνκο Μαρίνο Λουάνκο 1-2 0-0
15/05/2022 13:00 Ρεαλ Αβιλες Ρεαλ Αβιλες - Αρεντέιρο Αρεντέιρο 1-1 1-0
15/05/2022 13:00 Αρόσα Αρόσα - Μπεργκαντίνος Μπεργκαντίνος 1-1 0-1
15/05/2022 13:00 Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Μοστολές Μοστολές 1-2 1-1
15/05/2022 13:00 Σαλμαντίνο Σαλμαντίνο - Κομποστέλα Κομποστέλα 2-1 0-1
15/05/2022 13:00 Κρίστο Ατλέτικο Κρίστο Ατλέτικο - Ποντεβέδρα Ποντεβέδρα 1-1 1-1
Top