ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Segunda División RFEF - Group 2 - 2021

Πρωτάθλημα (04/09/2021 - 15/05/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 2 - 1η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 18:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Tropezón Tropezón 2-0 1-0
04/09/2021 19:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Mutilvera Mutilvera 2-3 -
04/09/2021 19:00 Ardoi Ardoi - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 2-2 0-1
05/09/2021 18:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Izarra Izarra 1-1 -
05/09/2021 18:00 Racing Santander II Racing Santander II - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-2 0-2
05/09/2021 18:00 Καγιόν Καγιόν - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-2 -
05/09/2021 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-2 0-1
05/09/2021 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 0-3 -
05/09/2021 19:30 Sestao River Sestao River - Laredo Laredo 2-0 -
Γρκουπ 2 - 2η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 18:00 Mutilvera Mutilvera - Ναξάρα Ναξάρα 3-2 2-1
11/09/2021 19:30 Laredo Laredo - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-1 0-0
11/09/2021 19:30 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Racing Santander II Racing Santander II 0-0 0-0
12/09/2021 17:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Sestao River Sestao River 1-0 1-0
12/09/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-2 0-1
12/09/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Καγιόν Καγιόν 2-0 2-0
12/09/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Ardoi Ardoi 2-0 -
12/09/2021 19:00 Izarra Izarra - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-1 -
12/09/2021 19:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 2-1 -
Γρκουπ 2 - 3η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 17:30 UD Logroñés II UD Logroñés II - Tropezón Tropezón 4-1 1-0
18/09/2021 18:00 Mutilvera Mutilvera - Izarra Izarra 1-1 0-1
18/09/2021 18:30 Racing Santander II Racing Santander II - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-0 0-0
19/09/2021 13:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 1-1
19/09/2021 18:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Laredo Laredo 2-3 1-1
19/09/2021 18:00 Καγιόν Καγιόν - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-1 0-0
19/09/2021 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 1-3 1-1
19/09/2021 19:00 Sestao River Sestao River - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 2-1 1-0
19/09/2021 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Ardoi Ardoi 0-1 0-1
Γρκουπ 2 - 4η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 19:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-2 0-1
25/09/2021 19:00 Ardoi Ardoi - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-1 0-0
25/09/2021 19:30 Laredo Laredo - UD Logroñés II UD Logroñés II 0-0 0-0
26/09/2021 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Γκερνίκα Γκερνίκα 2-3 0-0
26/09/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Mutilvera Mutilvera 1-1 0-1
26/09/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Sestao River Sestao River 1-1 0-1
26/09/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Καγιόν Καγιόν 4-0 1-0
26/09/2021 18:45 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Racing Santander II Racing Santander II 0-2 0-1
26/09/2021 19:00 Izarra Izarra - Ναξάρα Ναξάρα 2-0 0-0
Γρκουπ 2 - 5η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 18:00 Izarra Izarra - Tropezón Tropezón 2-2 0-1
02/10/2021 18:00 Mutilvera Mutilvera - Laredo Laredo 1-0 0-0
03/10/2021 13:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Real Sociedad III Real Sociedad III 3-3 2-1
03/10/2021 13:00 Racing Santander II Racing Santander II - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-2 1-0
03/10/2021 17:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Arenas Getxo Arenas Getxo 2-2 1-1
03/10/2021 18:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 1-1 1-0
03/10/2021 18:00 Καγιόν Καγιόν - Ardoi Ardoi 1-1 0-0
03/10/2021 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 2-0 1-0
03/10/2021 19:00 Sestao River Sestao River - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-1 1-1
Γρκουπ 2 - 6η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 18:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-1 0-0
09/10/2021 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-2 0-0
09/10/2021 18:00 Ardoi Ardoi - Racing Santander II Racing Santander II 0-3 0-0
09/10/2021 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Καγιόν Καγιόν 1-1 0-0
09/10/2021 19:30 Real Sociedad III Real Sociedad III - Mutilvera Mutilvera 3-1 2-0
10/10/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Ναξάρα Ναξάρα 1-1 0-1
10/10/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Sestao River Sestao River 1-1 0-0
10/10/2021 18:00 Laredo Laredo - Izarra Izarra 4-1 1-1
10/10/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-0 0-0
Γρκουπ 2 - 7η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-1 1-0
16/10/2021 18:00 Mutilvera Mutilvera - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 2-1 1-0
16/10/2021 18:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-2 1-0
16/10/2021 19:00 Racing Santander II Racing Santander II - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 0-0 0-0
16/10/2021 20:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-1 0-0
17/10/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Laredo Laredo 1-0 0-0
17/10/2021 18:00 Izarra Izarra - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 1-1
17/10/2021 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Καγιόν Καγιόν 1-1 0-0
17/10/2021 19:00 Sestao River Sestao River - Ardoi Ardoi 4-0 3-0
Γρκουπ 2 - 8η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Sestao River Sestao River 0-0 0-0
23/10/2021 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Izarra Izarra 0-1 0-0
23/10/2021 18:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - UD Logroñés II UD Logroñés II 0-3 0-0
23/10/2021 18:00 Ardoi Ardoi - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-4 0-2
23/10/2021 19:00 Laredo Laredo - Ναξάρα Ναξάρα 0-1 0-0
24/10/2021 17:45 Καγιόν Καγιόν - Racing Santander II Racing Santander II 1-1 0-0
24/10/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Mutilvera Mutilvera 1-3 1-2
24/10/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Γκερνίκα Γκερνίκα 4-3 2-0
24/10/2021 19:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Tropezón Tropezón 5-0 3-0
Γρκουπ 2 - 9η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 0-0 0-0
30/10/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 3-4 1-2
30/10/2021 18:00 Mutilvera Mutilvera - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-2 0-2
30/10/2021 19:00 Laredo Laredo - Real Sociedad III Real Sociedad III 2-3 0-1
31/10/2021 13:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-1 0-1
31/10/2021 17:30 Izarra Izarra - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-3 1-2
31/10/2021 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Racing Santander II Racing Santander II 0-4 0-1
31/10/2021 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Ardoi Ardoi 2-0 1-0
31/10/2021 18:30 Sestao River Sestao River - Καγιόν Καγιόν 3-0 0-0
Γρκουπ 2 - 10η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 17:00 Racing Santander II Racing Santander II - Sestao River Sestao River 1-2 1-1
06/11/2021 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Izarra Izarra 0-1 0-0
06/11/2021 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Laredo Laredo 2-0 1-0
06/11/2021 18:00 Ardoi Ardoi - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-2 0-2
07/11/2021 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Ναξάρα Ναξάρα 3-2 2-0
07/11/2021 13:00 Καγιόν Καγιόν - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-4 1-2
07/11/2021 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-2 0-1
07/11/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Tropezón Tropezón 2-1 2-1
07/11/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Mutilvera Mutilvera 1-0 1-0
Γρκουπ 2 - 11η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-1 0-1
13/11/2021 17:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Racing Santander II Racing Santander II 1-1 1-0
13/11/2021 17:30 Mutilvera Mutilvera - Ardoi Ardoi 1-2 1-1
13/11/2021 19:00 Laredo Laredo - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-1 0-1
13/11/2021 19:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Καγιόν Καγιόν 3-0 1-0
14/11/2021 17:30 Izarra Izarra - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-0 1-0
14/11/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-1 1-0
14/11/2021 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Sestao River Sestao River 2-1 0-0
14/11/2021 20:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 2-1 2-1
Γρκουπ 2 - 12η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 17:15 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Laredo Laredo 1-2 1-1
20/11/2021 17:30 Ardoi Ardoi - Izarra Izarra 2-2 1-1
20/11/2021 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Ναξάρα Ναξάρα 2-1 1-1
20/11/2021 19:00 Sestao River Sestao River - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-2 0-2
21/11/2021 13:00 Racing Santander II Racing Santander II - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-0 0-0
21/11/2021 16:45 Καγιόν Καγιόν - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-1 0-0
21/11/2021 17:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Mutilvera Mutilvera 2-1 1-1
21/11/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-1 0-1
21/11/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Tropezón Tropezón 4-0 1-0
Γρκουπ 2 - 13η αγωνιστική 27/11/2021 - 18/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Racing Santander II Racing Santander II 1-2 1-0
27/11/2021 17:30 Mutilvera Mutilvera - Καγιόν Καγιόν 2-1 0-1
27/11/2021 19:00 Laredo Laredo - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-3 1-1
27/11/2021 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-2 0-0
27/11/2021 19:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Sestao River Sestao River 0-2 0-0
27/11/2021 20:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 2-2 1-0
27/11/2021 20:00 Izarra Izarra - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 3-1 3-0
28/11/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Ardoi Ardoi 1-1 0-1
18/01/2022 21:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Arenas Getxo Arenas Getxo 2-1 0-0
Γρκουπ 2 - 14η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 17:30 Ardoi Ardoi - Laredo Laredo 0-1 0-0
04/12/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Ναξάρα Ναξάρα 0-0 0-0
05/12/2021 12:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Γκερνίκα Γκερνίκα 3-3 0-0
05/12/2021 16:30 Καγιόν Καγιόν - Izarra Izarra 0-0 0-0
05/12/2021 16:45 Racing Santander II Racing Santander II - Mutilvera Mutilvera 0-0 0-0
05/12/2021 17:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 1-1 0-0
05/12/2021 17:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Tropezón Tropezón 2-1 1-0
05/12/2021 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-0 0-0
05/12/2021 18:30 Sestao River Sestao River - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-1 1-0
Γρκουπ 2 - 15η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-3 0-0
11/12/2021 17:30 Mutilvera Mutilvera - Sestao River Sestao River 1-1 1-1
11/12/2021 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-0 1-0
11/12/2021 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 1-0 0-0
12/12/2021 13:00 Izarra Izarra - Racing Santander II Racing Santander II 0-1 0-1
12/12/2021 13:00 Ναξάρα Ναξάρα - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-1 0-1
12/12/2021 17:30 Real Sociedad III Real Sociedad III - Ardoi Ardoi 0-0 0-0
12/12/2021 18:00 Laredo Laredo - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 0-0 0-0
12/12/2021 18:00 Tropezón Tropezón - Καγιόν Καγιόν 1-1 0-0
Γρκουπ 2 - 16η αγωνιστική 18/12/2021 - 02/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 17:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Mutilvera Mutilvera 2-0 1-0
18/12/2021 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-0 0-0
18/12/2021 19:00 Ardoi Ardoi - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-0 0-0
18/12/2021 19:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - UD Logroñés II UD Logroñés II 3-1 2-0
19/12/2021 13:00 Καγιόν Καγιόν - Laredo Laredo 1-0 0-0
19/12/2021 16:45 Racing Santander II Racing Santander II - Tropezón Tropezón 2-0 0-0
19/12/2021 17:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Real Sociedad III Real Sociedad III 2-3 1-2
16/01/2022 18:30 Sestao River Sestao River - Izarra Izarra 0-0 0-0
02/02/2022 20:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-0 0-0
Γρκουπ 2 - 17η αγωνιστική 08/01 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - Γκερνίκα Γκερνίκα 0-0 0-0
08/01/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 2-1 1-0
08/01/2022 19:00 Laredo Laredo - Racing Santander II Racing Santander II 3-0 3-0
09/01/2022 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 3-0 3-0
09/01/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Sestao River Sestao River 1-0 0-0
09/01/2022 20:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Καγιόν Καγιόν 2-0 1-0
16/01/2022 13:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Ναξάρα Ναξάρα 3-0 2-0
26/01/2022 20:45 Izarra Izarra - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-1 0-1
16/02/2022 20:30 Arenas Getxo Arenas Getxo - Ardoi Ardoi 2-1 0-0
Γρκουπ 2 - 18η αγωνιστική 22 - 23/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-0 1-0
22/01/2022 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Ardoi Ardoi 2-0 0-0
22/01/2022 19:00 Laredo Laredo - Sestao River Sestao River 0-1 0-0
23/01/2022 13:30 Real Sociedad III Real Sociedad III - Racing Santander II Racing Santander II 1-0 1-0
23/01/2022 17:00 Izarra Izarra - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-1 0-0
23/01/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-3 0-1
23/01/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Καγιόν Καγιόν 0-1 0-0
23/01/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 6-0 1-0
23/01/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Ναξάρα Ναξάρα 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 19η αγωνιστική 29 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Izarra Izarra 1-0 0-0
29/01/2022 17:30 Ardoi Ardoi - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 0-0 0-0
29/01/2022 18:00 Racing Santander II Racing Santander II - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 2-2 1-1
30/01/2022 13:00 Καγιόν Καγιόν - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-1 0-1
30/01/2022 17:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Laredo Laredo 1-0 0-0
30/01/2022 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-3 1-0
30/01/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Mutilvera Mutilvera 4-1 2-1
30/01/2022 18:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Tropezón Tropezón 1-0 1-0
30/01/2022 18:30 Sestao River Sestao River - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 20η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Καγιόν Καγιόν 0-0 0-0
05/02/2022 17:30 Ardoi Ardoi - Ναξάρα Ναξάρα 1-2 1-0
05/02/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Sestao River Sestao River 0-2 0-1
06/02/2022 17:30 Izarra Izarra - Mutilvera Mutilvera 2-0 0-0
06/02/2022 18:00 Tropezón Tropezón - UD Logroñés II UD Logroñés II 0-0 0-0
06/02/2022 18:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-0 0-0
06/02/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Racing Santander II Racing Santander II 0-2 0-1
06/02/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-0 1-0
06/02/2022 18:30 Laredo Laredo - Γκερνίκα Γκερνίκα 3-3 1-3
Γρκουπ 2 - 21η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - Tropezón Tropezón 2-2 2-0
13/02/2022 13:30 UD Logroñés II UD Logroñés II - Laredo Laredo 1-0 0-0
13/02/2022 17:30 Καγιόν Καγιόν - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 0-0 0-0
13/02/2022 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Ardoi Ardoi 3-1 1-0
13/02/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Izarra Izarra 0-0 0-0
13/02/2022 18:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 3-4 3-2
13/02/2022 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-0 0-0
13/02/2022 18:30 Sestao River Sestao River - Arenas Getxo Arenas Getxo 4-2 1-1
13/02/2022 19:00 Racing Santander II Racing Santander II - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-2 0-0
Γρκουπ 2 - 22η αγωνιστική 19 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Sestao River Sestao River 0-1 0-0
19/02/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-1 0-0
19/02/2022 19:00 Laredo Laredo - Mutilvera Mutilvera 1-0 0-0
19/02/2022 19:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-1 0-0
20/02/2022 17:30 Ardoi Ardoi - Καγιόν Καγιόν 5-0 2-0
20/02/2022 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Ναξάρα Ναξάρα 2-3 1-2
20/02/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Izarra Izarra 1-0 0-0
20/02/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 1-0 0-0
20/02/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Racing Santander II Racing Santander II 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 23η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 3-1 0-1
26/02/2022 17:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-1 1-0
26/02/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 0-0
27/02/2022 13:30 Racing Santander II Racing Santander II - Ardoi Ardoi 3-0 3-0
27/02/2022 17:45 Καγιόν Καγιόν - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 2-1 0-1
27/02/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Tropezón Tropezón 1-1 0-0
27/02/2022 18:00 Izarra Izarra - Laredo Laredo 1-0 0-0
27/02/2022 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-2 0-2
27/02/2022 18:30 Sestao River Sestao River - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-0 1-0
Γρκουπ 2 - 24η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 17:45 Καγιόν Καγιόν - Ναξάρα Ναξάρα 1-0 1-0
05/03/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Mutilvera Mutilvera 2-1 1-1
05/03/2022 18:30 Ardoi Ardoi - Sestao River Sestao River 0-2 0-1
05/03/2022 19:00 Laredo Laredo - Tropezón Tropezón 3-1 1-0
05/03/2022 19:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - UD Logroñés II UD Logroñés II 0-0 0-0
06/03/2022 17:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-3 1-1
06/03/2022 17:30 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Racing Santander II Racing Santander II 0-2 0-1
06/03/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-2 0-1
06/03/2022 19:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Izarra Izarra 0-1 0-0
Γρκουπ 2 - 25η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 17:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-0 0-0
12/03/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-0 0-0
12/03/2022 18:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Ardoi Ardoi 5-0 4-0
13/03/2022 13:00 Racing Santander II Racing Santander II - Καγιόν Καγιόν 2-1 1-1
13/03/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Laredo Laredo 0-2 0-1
13/03/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-1 0-0
13/03/2022 18:00 Izarra Izarra - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 1-1 0-0
13/03/2022 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 5-2 3-2
13/03/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 26η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 17:00 Ardoi Ardoi - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-0 1-0
19/03/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Tropezón Tropezón 4-3 3-2
19/03/2022 18:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Mutilvera Mutilvera 0-0 0-0
19/03/2022 19:30 Real Sociedad III Real Sociedad III - Laredo Laredo 0-1 0-0
20/03/2022 13:00 Καγιόν Καγιόν - Sestao River Sestao River 1-1 1-0
20/03/2022 13:30 Racing Santander II Racing Santander II - Ναξάρα Ναξάρα 0-0 0-0
20/03/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Izarra Izarra 1-1 0-0
20/03/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-1 0-1
20/03/2022 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 3-3 2-2
Γρκουπ 2 - 27η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:30 Mutilvera Mutilvera - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 1-1 1-1
26/03/2022 17:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Καγιόν Καγιόν 6-0 4-0
26/03/2022 19:00 Laredo Laredo - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-1 0-0
26/03/2022 20:30 Izarra Izarra - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-3 0-2
26/03/2022 20:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 1-0 0-0
27/03/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 0-1
27/03/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-3 1-2
27/03/2022 18:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Ardoi Ardoi 3-2 0-1
27/03/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Racing Santander II Racing Santander II 0-0 0-0
Γρκουπ 2 - 28η αγωνιστική 02 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 0-1
02/04/2022 18:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Tropezón Tropezón 2-3 0-3
02/04/2022 18:00 Ardoi Ardoi - Mutilvera Mutilvera 0-1 0-0
02/04/2022 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-2 1-2
02/04/2022 18:00 Racing Santander II Racing Santander II - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-3 0-2
03/04/2022 13:00 Καγιόν Καγιόν - Γκερνίκα Γκερνίκα 2-2 1-1
03/04/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Laredo Laredo 0-0 0-0
03/04/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Izarra Izarra 1-0 0-0
03/04/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Ναξάρα Ναξάρα 2-0 1-0
Γρκουπ 2 - 29η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Sestao River Sestao River 1-1 0-0
09/04/2022 18:00 Mutilvera Mutilvera - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 3-3 1-0
09/04/2022 19:00 Laredo Laredo - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 1-0 1-0
09/04/2022 21:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-0 0-0
10/04/2022 13:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Καγιόν Καγιόν 0-1 0-1
10/04/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-3 0-2
10/04/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-1 2-1
10/04/2022 18:30 Izarra Izarra - Ardoi Ardoi 2-0 1-0
10/04/2022 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Racing Santander II Racing Santander II 1-1 1-1
Γρκουπ 2 - 30η αγωνιστική 14 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2022 13:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Izarra Izarra 0-1 0-1
14/04/2022 17:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Ναξάρα Ναξάρα 2-0 1-0
15/04/2022 13:30 Racing Santander II Racing Santander II - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-0 0-0
15/04/2022 18:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Real Sociedad III Real Sociedad III 2-0 1-0
16/04/2022 17:00 Ardoi Ardoi - Tropezón Tropezón 2-0 0-0
16/04/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Laredo Laredo 0-0 0-0
16/04/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-0 0-0
16/04/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Γκερνίκα Γκερνίκα 3-2 2-2
17/04/2022 18:30 Καγιόν Καγιόν - Mutilvera Mutilvera 1-2 0-1
Γρκουπ 2 - 31η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 18:00 Mutilvera Mutilvera - Racing Santander II Racing Santander II 4-0 1-0
23/04/2022 19:00 Laredo Laredo - Ardoi Ardoi 4-2 3-0
23/04/2022 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-1 0-0
23/04/2022 19:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 0-1 0-1
23/04/2022 19:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 0-1 0-1
24/04/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 6-1 2-0
24/04/2022 18:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Sestao River Sestao River 1-1 1-0
24/04/2022 18:30 Izarra Izarra - Καγιόν Καγιόν 1-1 0-1
24/04/2022 19:30 Real Sociedad III Real Sociedad III - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-1 2-1
Γρκουπ 2 - 32η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 17:30 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-0 0-0
30/04/2022 18:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Laredo Laredo 1-6 0-3
30/04/2022 18:30 Ardoi Ardoi - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-1 0-0
30/04/2022 19:30 Sestao River Sestao River - Mutilvera Mutilvera 3-0 1-0
01/05/2022 18:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 1-0 0-0
01/05/2022 18:30 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-1 0-0
01/05/2022 18:30 Γκερνίκα Γκερνίκα - Ναξάρα Ναξάρα 3-2 2-1
01/05/2022 19:00 Racing Santander II Racing Santander II - Izarra Izarra 3-1 2-1
01/05/2022 19:00 Καγιόν Καγιόν - Tropezón Tropezón 4-3 1-3
Γρκουπ 2 - 33η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 13:00 Mutilvera Mutilvera - Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ 3-3 2-0
08/05/2022 13:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 2-1 1-1
08/05/2022 13:00 Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας - Ναξάρα Ναξάρα 2-0 2-0
08/05/2022 13:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Ardoi Ardoi 2-0 0-0
08/05/2022 13:00 Izarra Izarra - Sestao River Sestao River 0-1 0-1
08/05/2022 13:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Γκερνίκα Γκερνίκα 3-0 0-0
08/05/2022 13:00 Laredo Laredo - Καγιόν Καγιόν 1-0 1-0
08/05/2022 13:00 Tropezón Tropezón - Racing Santander II Racing Santander II 0-2 0-0
08/05/2022 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ 6-1 1-0
Γρκουπ 2 - 34η αγωνιστική 14 - 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 19:30 Καγιόν Καγιόν - Real Sociedad III Real Sociedad III 0-6 0-4
15/05/2022 13:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Μπούργκος Προμέσας Μπούργκος Προμέσας 2-5 1-0
15/05/2022 13:00 Ardoi Ardoi - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-3 0-1
15/05/2022 13:00 Πένα Σπορτ Πένα Σπορτ - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-4 0-2
15/05/2022 13:00 Racing Santander II Racing Santander II - Laredo Laredo 4-1 2-1
15/05/2022 13:00 Sestao River Sestao River - Tropezón Tropezón 4-2 1-1
15/05/2022 13:00 Οσασούνα Β΄ Οσασούνα Β΄ - Izarra Izarra 2-1 1-0
15/05/2022 13:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Mutilvera Mutilvera 0-1 0-0
15/05/2022 13:00 Ναξάρα Ναξάρα - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-3 0-1
Top