ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Segunda División RFEF - Group 2 - 2022

Πρωτάθλημα (04/09/2022 - 14/05/2023) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 2 - 1η αγωνιστική 03 - 21/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2022 19:00 Μπρέα Μπρέα - Arenas Getxo Arenas Getxo 1-2 0-1
03/09/2022 19:30 Mutilvera Mutilvera - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 2-0 1-0
03/09/2022 20:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Alfaro Alfaro 1-1 0-0
04/09/2022 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Utebo Utebo 1-1 1-0
04/09/2022 18:00 Beasain Beasain - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-0 0-0
04/09/2022 18:30 Cirbonero Cirbonero - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-1 1-0
04/09/2022 19:00 Arnedo Arnedo - UD Logroñés II UD Logroñés II 3-1 2-0
04/09/2022 20:00 Sestao River Sestao River - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-0 1-0
21/09/2022 21:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Izarra Izarra 0-0 0-0
Γρκουπ 2 - 2η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 20:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 1-0 0-0
10/09/2022 20:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Mutilvera Mutilvera 0-1 0-0
10/09/2022 20:15 Alfaro Alfaro - Real Sociedad III Real Sociedad III 3-1 2-0
11/09/2022 13:00 Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Cirbonero Cirbonero 0-0 0-0
11/09/2022 18:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Arnedo Arnedo 4-1 2-0
11/09/2022 19:00 Izarra Izarra - Beasain Beasain 0-0 0-0
11/09/2022 19:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Τουντελάνο Τουντελάνο 4-1 2-0
11/09/2022 19:00 Utebo Utebo - Sestao River Sestao River 0-1 0-0
11/09/2022 19:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Μπρέα Μπρέα 1-1 0-0
Γρκουπ 2 - 3η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 18:00 Beasain Beasain - Mutilvera Mutilvera 1-3 1-1
17/09/2022 19:00 Arnedo Arnedo - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-0 0-0
17/09/2022 20:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Arenas Getxo Arenas Getxo 0-2 0-1
18/09/2022 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - UD Logroñés II UD Logroñés II 1-2 0-1
18/09/2022 18:00 Μπρέα Μπρέα - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 0-1 0-1
18/09/2022 18:30 Cirbonero Cirbonero - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 0-2 0-1
18/09/2022 19:00 Izarra Izarra - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 0-1
18/09/2022 19:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - Utebo Utebo 1-0 0-0
18/09/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Alfaro Alfaro 2-1 1-0
Γρκουπ 2 - 4η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 18:00 Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Arnedo Arnedo 0-0 0-0
24/09/2022 18:00 Mutilvera Mutilvera - Cirbonero Cirbonero 0-1 0-0
24/09/2022 19:00 Arenas Getxo Arenas Getxo - Real Sociedad III Real Sociedad III 1-0 0-0
24/09/2022 19:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Μπρέα Μπρέα 2-0 1-0
25/09/2022 13:00 UD Logroñés II UD Logroñés II - Sestao River Sestao River 0-1 0-1
25/09/2022 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Beasain Beasain 1-1 0-1
25/09/2022 18:00 Utebo Utebo - Izarra Izarra 1-0 0-0
25/09/2022 18:00 Alfaro Alfaro - Τουντελάνο Τουντελάνο 2-0 1-0
25/09/2022 19:00 Γκερνίκα Γκερνίκα - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα 1-2 0-1
Γρκουπ 2 - 5η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 18:00 Beasain Beasain - Cirbonero Cirbonero 1-0 0-0
01/10/2022 20:00 Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II 2-2 2-1
01/10/2022 21:00 Arnedo Arnedo - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν 1-2 1-0
02/10/2022 13:00 Real Sociedad III Real Sociedad III - Γκερνίκα Γκερνίκα 1-2 0-0
02/10/2022 17:30 Μπρέα Μπρέα - Mutilvera Mutilvera 2-0 1-0
02/10/2022 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Utebo Utebo 0-2 0-0
02/10/2022 18:00 Izarra Izarra - Alfaro Alfaro 2-0 0-0
02/10/2022 19:00 Τουντελάνο Τουντελάνο - UD Logroñés II UD Logroñés II 2-1 2-0
02/10/2022 19:00 Sestao River Sestao River - Arenas Getxo Arenas Getxo 3-1 1-1
Γρκουπ 2 - 6η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:45 Mutilvera Mutilvera - Arnedo Arnedo - -
08/10/2022 18:00 Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
09/10/2022 - Utebo Utebo - Beasain Beasain - -
09/10/2022 - Alfaro Alfaro - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
09/10/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Izarra Izarra - -
09/10/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
09/10/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Sestao River Sestao River - -
09/10/2022 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
09/10/2022 - Cirbonero Cirbonero - Μπρέα Μπρέα - -
Γρκουπ 2 - 7η αγωνιστική 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 - Utebo Utebo - Alfaro Alfaro - -
16/10/2022 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
16/10/2022 - Izarra Izarra - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
16/10/2022 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
16/10/2022 - Sestao River Sestao River - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
16/10/2022 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
16/10/2022 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Mutilvera Mutilvera - -
16/10/2022 - Arnedo Arnedo - Cirbonero Cirbonero - -
16/10/2022 - Beasain Beasain - Μπρέα Μπρέα - -
Γρκουπ 2 - 8η αγωνιστική 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 - Alfaro Alfaro - Beasain Beasain - -
23/10/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Utebo Utebo - -
23/10/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
23/10/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Izarra Izarra - -
23/10/2022 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
23/10/2022 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Sestao River Sestao River - -
23/10/2022 - Mutilvera Mutilvera - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
23/10/2022 - Cirbonero Cirbonero - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
23/10/2022 - Μπρέα Μπρέα - Arnedo Arnedo - -
Γρκουπ 2 - 9η αγωνιστική 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2022 - Alfaro Alfaro - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
30/10/2022 - Utebo Utebo - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
30/10/2022 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
30/10/2022 - Izarra Izarra - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
30/10/2022 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
30/10/2022 - Sestao River Sestao River - Mutilvera Mutilvera - -
30/10/2022 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Cirbonero Cirbonero - -
30/10/2022 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Μπρέα Μπρέα - -
30/10/2022 - Beasain Beasain - Arnedo Arnedo - -
Γρκουπ 2 - 10η αγωνιστική 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Beasain Beasain - -
06/11/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Alfaro Alfaro - -
06/11/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Utebo Utebo - -
06/11/2022 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
06/11/2022 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Izarra Izarra - -
06/11/2022 - Mutilvera Mutilvera - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
06/11/2022 - Cirbonero Cirbonero - Sestao River Sestao River - -
06/11/2022 - Μπρέα Μπρέα - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
06/11/2022 - Arnedo Arnedo - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
Γρκουπ 2 - 11η αγωνιστική 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
20/11/2022 - Alfaro Alfaro - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
20/11/2022 - Utebo Utebo - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
20/11/2022 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
20/11/2022 - Izarra Izarra - Mutilvera Mutilvera - -
20/11/2022 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Cirbonero Cirbonero - -
20/11/2022 - Sestao River Sestao River - Μπρέα Μπρέα - -
20/11/2022 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Arnedo Arnedo - -
20/11/2022 - Beasain Beasain - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
Γρκουπ 2 - 12η αγωνιστική 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Beasain Beasain - -
27/11/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
27/11/2022 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Alfaro Alfaro - -
27/11/2022 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Utebo Utebo - -
27/11/2022 - Mutilvera Mutilvera - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
27/11/2022 - Cirbonero Cirbonero - Izarra Izarra - -
27/11/2022 - Μπρέα Μπρέα - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
27/11/2022 - Arnedo Arnedo - Sestao River Sestao River - -
27/11/2022 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
Γρκουπ 2 - 13η αγωνιστική 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2022 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Cirbonero Cirbonero - -
04/12/2022 - Izarra Izarra - Μπρέα Μπρέα - -
04/12/2022 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Arnedo Arnedo - -
04/12/2022 - Sestao River Sestao River - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
04/12/2022 - Beasain Beasain - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
04/12/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
04/12/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
04/12/2022 - Alfaro Alfaro - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
04/12/2022 - Utebo Utebo - Mutilvera Mutilvera - -
Γρκουπ 2 - 14η αγωνιστική 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Beasain Beasain - -
11/12/2022 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
11/12/2022 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
11/12/2022 - Mutilvera Mutilvera - Alfaro Alfaro - -
11/12/2022 - Cirbonero Cirbonero - Utebo Utebo - -
11/12/2022 - Μπρέα Μπρέα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
11/12/2022 - Arnedo Arnedo - Izarra Izarra - -
11/12/2022 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
11/12/2022 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Sestao River Sestao River - -
Γρκουπ 2 - 15η αγωνιστική 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2022 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
18/12/2022 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
18/12/2022 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Mutilvera Mutilvera - -
18/12/2022 - Alfaro Alfaro - Cirbonero Cirbonero - -
18/12/2022 - Utebo Utebo - Μπρέα Μπρέα - -
18/12/2022 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Arnedo Arnedo - -
18/12/2022 - Izarra Izarra - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
18/12/2022 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
18/12/2022 - Beasain Beasain - Sestao River Sestao River - -
Γρκουπ 2 - 16η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - Beasain Beasain - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
08/01/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
08/01/2023 - Mutilvera Mutilvera - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
08/01/2023 - Cirbonero Cirbonero - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
08/01/2023 - Μπρέα Μπρέα - Alfaro Alfaro - -
08/01/2023 - Arnedo Arnedo - Utebo Utebo - -
08/01/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
08/01/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Izarra Izarra - -
08/01/2023 - Sestao River Sestao River - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
Γρκουπ 2 - 17η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
15/01/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Mutilvera Mutilvera - -
15/01/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Cirbonero Cirbonero - -
15/01/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Μπρέα Μπρέα - -
15/01/2023 - Alfaro Alfaro - Arnedo Arnedo - -
15/01/2023 - Utebo Utebo - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
15/01/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
15/01/2023 - Izarra Izarra - Sestao River Sestao River - -
15/01/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 18η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Izarra Izarra - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
22/01/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Sestao River Sestao River - -
22/01/2023 - Utebo Utebo - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
22/01/2023 - Alfaro Alfaro - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
22/01/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Arnedo Arnedo - -
22/01/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Μπρέα Μπρέα - -
22/01/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Cirbonero Cirbonero - -
22/01/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Mutilvera Mutilvera - -
22/01/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 19η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Beasain Beasain - Izarra Izarra - -
29/01/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
29/01/2023 - Sestao River Sestao River - Utebo Utebo - -
29/01/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Alfaro Alfaro - -
29/01/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
29/01/2023 - Arnedo Arnedo - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
29/01/2023 - Μπρέα Μπρέα - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
29/01/2023 - Cirbonero Cirbonero - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
29/01/2023 - Mutilvera Mutilvera - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
Γρκουπ 2 - 20η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Izarra Izarra - -
05/02/2023 - Utebo Utebo - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
05/02/2023 - Alfaro Alfaro - Sestao River Sestao River - -
05/02/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
05/02/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
05/02/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Arnedo Arnedo - -
05/02/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Μπρέα Μπρέα - -
05/02/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Cirbonero Cirbonero - -
05/02/2023 - Mutilvera Mutilvera - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 21η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Beasain Beasain - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
12/02/2023 - Izarra Izarra - Utebo Utebo - -
12/02/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Alfaro Alfaro - -
12/02/2023 - Sestao River Sestao River - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
12/02/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
12/02/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
12/02/2023 - Arnedo Arnedo - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
12/02/2023 - Μπρέα Μπρέα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
12/02/2023 - Cirbonero Cirbonero - Mutilvera Mutilvera - -
Γρκουπ 2 - 22η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Utebo Utebo - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
19/02/2023 - Alfaro Alfaro - Izarra Izarra - -
19/02/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
19/02/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Sestao River Sestao River - -
19/02/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
19/02/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
19/02/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Arnedo Arnedo - -
19/02/2023 - Mutilvera Mutilvera - Μπρέα Μπρέα - -
19/02/2023 - Cirbonero Cirbonero - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 23η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Beasain Beasain - Utebo Utebo - -
26/02/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Alfaro Alfaro - -
26/02/2023 - Izarra Izarra - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
26/02/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
26/02/2023 - Sestao River Sestao River - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
26/02/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
26/02/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
26/02/2023 - Arnedo Arnedo - Mutilvera Mutilvera - -
26/02/2023 - Μπρέα Μπρέα - Cirbonero Cirbonero - -
Γρκουπ 2 - 24η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Alfaro Alfaro - Utebo Utebo - -
05/03/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
05/03/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Izarra Izarra - -
05/03/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
05/03/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Sestao River Sestao River - -
05/03/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
05/03/2023 - Mutilvera Mutilvera - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
05/03/2023 - Cirbonero Cirbonero - Arnedo Arnedo - -
05/03/2023 - Μπρέα Μπρέα - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 25η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Beasain Beasain - Alfaro Alfaro - -
12/03/2023 - Utebo Utebo - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
12/03/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
12/03/2023 - Izarra Izarra - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
12/03/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
12/03/2023 - Sestao River Sestao River - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
12/03/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Mutilvera Mutilvera - -
12/03/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Cirbonero Cirbonero - -
12/03/2023 - Arnedo Arnedo - Μπρέα Μπρέα - -
Γρκουπ 2 - 26η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Alfaro Alfaro - -
19/03/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Utebo Utebo - -
19/03/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
19/03/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Izarra Izarra - -
19/03/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
19/03/2023 - Mutilvera Mutilvera - Sestao River Sestao River - -
19/03/2023 - Cirbonero Cirbonero - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
19/03/2023 - Μπρέα Μπρέα - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
19/03/2023 - Arnedo Arnedo - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 27η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Beasain Beasain - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
26/03/2023 - Alfaro Alfaro - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
26/03/2023 - Utebo Utebo - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
26/03/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
26/03/2023 - Izarra Izarra - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
26/03/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Mutilvera Mutilvera - -
26/03/2023 - Sestao River Sestao River - Cirbonero Cirbonero - -
26/03/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Μπρέα Μπρέα - -
26/03/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Arnedo Arnedo - -
Γρκουπ 2 - 28η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
02/04/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Alfaro Alfaro - -
02/04/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Utebo Utebo - -
02/04/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
02/04/2023 - Mutilvera Mutilvera - Izarra Izarra - -
02/04/2023 - Cirbonero Cirbonero - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
02/04/2023 - Μπρέα Μπρέα - Sestao River Sestao River - -
02/04/2023 - Arnedo Arnedo - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
02/04/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 29η αγωνιστική 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2023 - Beasain Beasain - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
09/04/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
09/04/2023 - Alfaro Alfaro - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
09/04/2023 - Utebo Utebo - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
09/04/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Mutilvera Mutilvera - -
09/04/2023 - Izarra Izarra - Cirbonero Cirbonero - -
09/04/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Μπρέα Μπρέα - -
09/04/2023 - Sestao River Sestao River - Arnedo Arnedo - -
09/04/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
Γρκουπ 2 - 30η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
16/04/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
16/04/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Alfaro Alfaro - -
16/04/2023 - Mutilvera Mutilvera - Utebo Utebo - -
16/04/2023 - Cirbonero Cirbonero - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
16/04/2023 - Μπρέα Μπρέα - Izarra Izarra - -
16/04/2023 - Arnedo Arnedo - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
16/04/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Sestao River Sestao River - -
16/04/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 31η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Beasain Beasain - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
23/04/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
23/04/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
23/04/2023 - Alfaro Alfaro - Mutilvera Mutilvera - -
23/04/2023 - Utebo Utebo - Cirbonero Cirbonero - -
23/04/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Μπρέα Μπρέα - -
23/04/2023 - Izarra Izarra - Arnedo Arnedo - -
23/04/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
23/04/2023 - Sestao River Sestao River - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
Γρκουπ 2 - 32η αγωνιστική 30/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
30/04/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
30/04/2023 - Mutilvera Mutilvera - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
30/04/2023 - Cirbonero Cirbonero - Alfaro Alfaro - -
30/04/2023 - Μπρέα Μπρέα - Utebo Utebo - -
30/04/2023 - Arnedo Arnedo - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
30/04/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Izarra Izarra - -
30/04/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
30/04/2023 - Sestao River Sestao River - Beasain Beasain - -
Γρκουπ 2 - 33η αγωνιστική 07/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2023 - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - Beasain Beasain - -
07/05/2023 - Γκερνίκα Γκερνίκα - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - -
07/05/2023 - Arenas Getxo Arenas Getxo - Mutilvera Mutilvera - -
07/05/2023 - UD Logroñés II UD Logroñés II - Cirbonero Cirbonero - -
07/05/2023 - Alfaro Alfaro - Μπρέα Μπρέα - -
07/05/2023 - Utebo Utebo - Arnedo Arnedo - -
07/05/2023 - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - -
07/05/2023 - Izarra Izarra - Real Sociedad III Real Sociedad III - -
07/05/2023 - Τουντελάνο Τουντελάνο - Sestao River Sestao River - -
Γρκουπ 2 - 34η αγωνιστική 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2023 - Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν Αγκρουπέισιον Ντεπορτίβο Σαν Χουάν - Deportivo Alavés II Deportivo Alavés II - -
14/05/2023 - Mutilvera Mutilvera - Γκερνίκα Γκερνίκα - -
14/05/2023 - Cirbonero Cirbonero - Arenas Getxo Arenas Getxo - -
14/05/2023 - Μπρέα Μπρέα - UD Logroñés II UD Logroñés II - -
14/05/2023 - Arnedo Arnedo - Alfaro Alfaro - -
14/05/2023 - Ρέισινγκ Ριόχα Ρέισινγκ Ριόχα - Utebo Utebo - -
14/05/2023 - Real Sociedad III Real Sociedad III - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - -
14/05/2023 - Sestao River Sestao River - Izarra Izarra - -
14/05/2023 - Beasain Beasain - Τουντελάνο Τουντελάνο - -
Top