ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Segunda División RFEF - Group 3 - 2021

Πρωτάθλημα (05/09/2021 - 15/05/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 3 - 1η αγωνιστική 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/09/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Εχέα Εχέα 1-0 1-0
05/09/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-0 0-0
05/09/2021 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Αντράτξ Αντράτξ 2-0 0-0
05/09/2021 18:00 Τερουέλ Τερουέλ - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 2-2 0-2
05/09/2021 18:30 Έβρο Έβρο - Μπανταλονα Μπανταλονα 2-0 2-0
05/09/2021 19:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Μπρέα Μπρέα 2-1 0-1
05/09/2021 19:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 2-1 2-1
05/09/2021 20:00 Τεράσα Τεράσα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 2-1 0-0
05/09/2021 20:00 Λιέιδα Λιέιδα - Πρατ Πρατ 1-1 0-0
Γρκουπ 3 - 2η αγωνιστική 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2021 12:30 Εχέα Εχέα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 1-2 0-2
12/09/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-1 1-1
12/09/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-0 0-0
12/09/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 2-0 1-0
12/09/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Έβρο Έβρο 1-2 1-2
12/09/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Τερουέλ Τερουέλ 0-1 0-0
12/09/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 2-0 0-0
12/09/2021 18:30 Μπρέα Μπρέα - Τεράσα Τεράσα 1-1 1-0
12/09/2021 19:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Λιέιδα Λιέιδα 2-2 2-2
Γρκουπ 3 - 3η αγωνιστική 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/09/2021 13:00 Εχέα Εχέα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-1 1-0
19/09/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Μπρέα Μπρέα 3-0 2-0
19/09/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-0 0-0
19/09/2021 13:00 Έβρο Έβρο - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 1-1
19/09/2021 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 2-2 1-1
19/09/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 0-0
19/09/2021 19:00 Τεράσα Τεράσα - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-1 0-0
19/09/2021 19:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Πρατ Πρατ 2-1 0-0
19/09/2021 20:00 Λιέιδα Λιέιδα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-2 0-1
Γρκουπ 3 - 4η αγωνιστική 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/09/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 0-0 0-0
26/09/2021 13:00 Μπρέα Μπρέα - Εχέα Εχέα 3-2 1-0
26/09/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Peña Deportiva Peña Deportiva 2-1 0-0
26/09/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Τεράσα Τεράσα 2-1 1-0
26/09/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-3 1-1
26/09/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Λιέιδα Λιέιδα 3-0 1-0
26/09/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Έβρο Έβρο 1-1 0-0
26/09/2021 18:30 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Τερουέλ Τερουέλ 1-2 1-1
26/09/2021 19:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-1 0-1
Γρκουπ 3 - 5η αγωνιστική 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/10/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Μπρέα Μπρέα 1-1 0-1
03/10/2021 13:00 Εχέα Εχέα - Νουμάνθια Νουμάνθια 0-0 0-0
03/10/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Πρατ Πρατ 1-0 1-0
03/10/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 0-0
03/10/2021 13:00 Λιέιδα Λιέιδα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 1-1 0-0
03/10/2021 13:00 Έβρο Έβρο - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 0-0 0-0
03/10/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Τερουέλ Τερουέλ 0-1 0-0
03/10/2021 18:00 Τεράσα Τεράσα - Μπανταλονα Μπανταλονα 3-0 1-0
03/10/2021 19:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 4-1 3-0
Γρκουπ 3 - 6η αγωνιστική 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/10/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Εχέα Εχέα 2-1 0-1
10/10/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 3-1 1-1
10/10/2021 13:00 Μπρέα Μπρέα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 1-3 0-1
10/10/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 2-1 1-0
10/10/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Τεράσα Τεράσα 1-1 0-0
10/10/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-1 0-0
10/10/2021 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Peña Deportiva Peña Deportiva 0-1 0-1
10/10/2021 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Λιέιδα Λιέιδα 0-1 0-0
10/10/2021 18:00 Τερουέλ Τερουέλ - Έβρο Έβρο 1-0 1-0
Γρκουπ 3 - 7η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 18:00 Τεράσα Τεράσα - Αντράτξ Αντράτξ 0-1 0-0
16/10/2021 18:30 Εχέα Εχέα - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-2 0-0
17/10/2021 12:30 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Έβρο Έβρο 1-0 1-0
17/10/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Πρατ Πρατ 2-1 1-1
17/10/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 2-2 2-0
17/10/2021 13:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 3-1 1-0
17/10/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 1-0
17/10/2021 17:30 Μπρέα Μπρέα - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-0 0-0
17/10/2021 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Τερουέλ Τερουέλ 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 8η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 17:30 Έβρο Έβρο - Λιέιδα Λιέιδα 1-2 1-1
23/10/2021 19:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-1 1-0
24/10/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 2-1 1-1
24/10/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Μπρέα Μπρέα 1-1 1-0
24/10/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Εχέα Εχέα 2-3 1-2
24/10/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Peña Deportiva Peña Deportiva 4-3 1-2
24/10/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Τεράσα Τεράσα 3-0 1-0
24/10/2021 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-0 0-0
24/10/2021 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 3-2 1-1
Γρκουπ 3 - 9η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 19:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Έβρο Έβρο 3-0 1-0
31/10/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-0 0-0
31/10/2021 13:00 Εχέα Εχέα - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 1-1
31/10/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 0-0 0-0
31/10/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Λιέιδα Λιέιδα 2-1 2-1
31/10/2021 17:00 Μπρέα Μπρέα - Μπανταλονα Μπανταλονα 2-1 1-0
31/10/2021 18:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Πρατ Πρατ 2-1 0-0
31/10/2021 18:00 Τεράσα Τεράσα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 2-1 1-0
31/10/2021 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Τερουέλ Τερουέλ 3-0 2-0
Γρκουπ 3 - 10η αγωνιστική 06/11 - 08/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 2-1 2-0
07/11/2021 12:30 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Εχέα Εχέα 2-0 0-0
07/11/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Μπρέα Μπρέα 1-0 0-0
07/11/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 2-0 2-0
07/11/2021 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-0 1-0
07/11/2021 13:00 Έβρο Έβρο - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 4-1 2-1
07/11/2021 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-0 1-0
07/11/2021 18:00 Τερουέλ Τερουέλ - Τεράσα Τεράσα 1-1 1-1
08/12/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 1-1 1-1
Γρκουπ 3 - 11η αγωνιστική 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/11/2021 12:30 Peña Deportiva Peña Deportiva - Τερουέλ Τερουέλ 2-2 1-0
14/11/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-1 0-0
14/11/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-2 0-1
14/11/2021 13:00 Μπρέα Μπρέα - Αντράτξ Αντράτξ 0-1 0-0
14/11/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 0-0 0-0
14/11/2021 13:00 Εχέα Εχέα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 1-0
14/11/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 0-1 0-1
14/11/2021 18:00 Τεράσα Τεράσα - Έβρο Έβρο 1-0 0-0
14/11/2021 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Λιέιδα Λιέιδα 2-1 1-1
Γρκουπ 3 - 12η αγωνιστική 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/11/2021 12:30 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Μπρέα Μπρέα 0-0 0-0
21/11/2021 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 0-0 0-0
21/11/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Πρατ Πρατ 0-0 0-0
21/11/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-2 1-2
21/11/2021 13:00 Έβρο Έβρο - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-1 1-0
21/11/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-1 1-0
21/11/2021 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 3-2 0-1
21/11/2021 18:00 Τερουέλ Τερουέλ - Εχέα Εχέα 2-0 1-0
21/11/2021 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Τεράσα Τεράσα 0-1 0-1
Γρκουπ 3 - 13η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 16:30 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Τερουέλ Τερουέλ 0-0 0-0
27/11/2021 17:00 Μπρέα Μπρέα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 2-0 1-0
27/11/2021 20:30 Εχέα Εχέα - Έβρο Έβρο 0-0 0-0
28/11/2021 12:30 Νουμάνθια Νουμάνθια - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 1-1 0-1
28/11/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Αντράτξ Αντράτξ 1-0 1-0
28/11/2021 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Λιέιδα Λιέιδα 2-1 0-1
28/11/2021 13:15 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-1 1-1
28/11/2021 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-0 0-0
28/11/2021 18:00 Τεράσα Τεράσα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 2-2 1-2
Γρκουπ 3 - 14η αγωνιστική 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/12/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 0-1 0-1
05/12/2021 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-0 0-0
05/12/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Πρατ Πρατ 0-1 0-0
05/12/2021 13:00 Έβρο Έβρο - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 0-0 0-0
05/12/2021 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Peña Deportiva Peña Deportiva 0-3 0-2
05/12/2021 17:30 Τερουέλ Τερουέλ - Μπρέα Μπρέα 0-1 0-1
05/12/2021 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Νουμάνθια Νουμάνθια 0-1 0-0
05/12/2021 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Εχέα Εχέα 2-1 2-0
05/12/2021 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Τεράσα Τεράσα 2-0 0-0
Γρκουπ 3 - 15η αγωνιστική 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/12/2021 12:30 Peña Deportiva Peña Deportiva - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-1 1-0
12/12/2021 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Αντράτξ Αντράτξ 1-0 0-0
12/12/2021 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 1-0 0-0
12/12/2021 13:00 Πρατ Πρατ - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-0 0-0
12/12/2021 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Τερουέλ Τερουέλ 0-0 0-0
12/12/2021 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Λιέιδα Λιέιδα 1-3 0-2
12/12/2021 13:00 Εχέα Εχέα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-4 0-1
12/12/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Τεράσα Τεράσα 3-0 1-0
12/12/2021 17:30 Μπρέα Μπρέα - Έβρο Έβρο 1-1 0-1
Γρκουπ 3 - 16η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Μπρέα Μπρέα 1-0 0-0
18/12/2021 18:30 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-0 0-0
19/12/2021 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Αντράτξ Αντράτξ 2-0 1-0
19/12/2021 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 5-1 3-0
19/12/2021 13:00 Έβρο Έβρο - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-1 0-0
19/12/2021 13:00 Τεράσα Τεράσα - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-2 1-2
19/12/2021 17:30 Τερουέλ Τερουέλ - Πρατ Πρατ 2-0 1-0
19/12/2021 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-1 0-1
19/12/2021 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Εχέα Εχέα 4-0 3-0
Γρκουπ 3 - 17η αγωνιστική 09/01 - 11/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/01/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 2-2 1-1
09/01/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-2 1-0
09/01/2022 13:00 Εχέα Εχέα - Τεράσα Τεράσα 0-2 0-1
09/01/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 0-3 0-0
09/01/2022 17:30 Μπρέα Μπρέα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-2 0-2
09/01/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Τερουέλ Τερουέλ 2-1 1-0
16/01/2022 16:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-0 1-0
02/02/2022 20:30 Πρατ Πρατ - Έβρο Έβρο 2-1 0-1
11/05/2022 20:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Λιέιδα Λιέιδα 1-2 0-1
Γρκουπ 3 - 18η αγωνιστική 23/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/01/2022 13:00 Εχέα Εχέα - Peña Deportiva Peña Deportiva 0-1 0-1
23/01/2022 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-0 0-0
23/01/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Λιέιδα Λιέιδα 1-2 0-1
23/01/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Τερουέλ Τερουέλ 0-2 0-1
23/01/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 1-1
23/01/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 2-1 2-0
23/01/2022 14:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Τεράσα Τεράσα 1-0 0-0
23/01/2022 17:30 Μπρέα Μπρέα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 3-3 3-2
23/01/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Έβρο Έβρο 1-1 0-0
Γρκουπ 3 - 19η αγωνιστική 30/01 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/01/2022 12:30 Peña Deportiva Peña Deportiva - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 0-2 0-1
30/01/2022 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Εχέα Εχέα 1-1 0-1
30/01/2022 13:00 Έβρο Έβρο - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 3-0 1-0
30/01/2022 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Αντράτξ Αντράτξ 2-0 1-0
30/01/2022 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 0-2 0-1
30/01/2022 18:00 Τεράσα Τεράσα - Μπρέα Μπρέα 2-2 1-0
30/01/2022 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Νουμάνθια Νουμάνθια 2-2 1-1
30/01/2022 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Μπανταλονα Μπανταλονα 2-2 2-1
16/02/2022 20:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Πρατ Πρατ 2-2 1-2
Γρκουπ 3 - 20η αγωνιστική 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/02/2022 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Εχέα Εχέα 2-3 2-1
06/02/2022 13:00 Μπρέα Μπρέα - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-1 1-0
06/02/2022 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Τεράσα Τεράσα 2-0 1-0
06/02/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-0 1-0
06/02/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 3-3 1-1
06/02/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Λιέιδα Λιέιδα 0-1 0-0
06/02/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Έβρο Έβρο 1-2 0-0
06/02/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Τερουέλ Τερουέλ 2-2 1-0
06/02/2022 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 1-0 0-0
Γρκουπ 3 - 21η αγωνιστική 12 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2022 19:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-0 0-0
13/02/2022 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 3-1 2-1
13/02/2022 13:00 Εχέα Εχέα - Μπρέα Μπρέα 1-1 0-1
13/02/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-1 1-1
13/02/2022 13:00 Λιέιδα Λιέιδα - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 0-0
13/02/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 2-0 0-0
13/02/2022 17:30 Τερουέλ Τερουέλ - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 1-1
13/02/2022 18:00 Τεράσα Τεράσα - Πρατ Πρατ 4-3 1-2
13/02/2022 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 22η αγωνιστική 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/02/2022 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Εχέα Εχέα 3-0 1-0
20/02/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-0 0-0
20/02/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Τεράσα Τεράσα 1-0 0-0
20/02/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-2 0-2
20/02/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Λιέιδα Λιέιδα 4-0 1-0
20/02/2022 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 1-0 1-0
20/02/2022 17:30 Μπρέα Μπρέα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-0 1-0
20/02/2022 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Έβρο Έβρο 2-0 1-0
20/02/2022 19:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 23η αγωνιστική 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/02/2022 12:30 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Μπρέα Μπρέα 0-1 0-0
27/02/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Μπανταλονα Μπανταλονα 3-0 0-0
27/02/2022 13:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 0-0
27/02/2022 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 0-3 0-1
27/02/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Τερουέλ Τερουέλ 2-0 0-0
27/02/2022 14:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Νουμάνθια Νουμάνθια 2-2 2-1
27/02/2022 17:30 Εχέα Εχέα - Πρατ Πρατ 1-0 0-0
27/02/2022 18:00 Τεράσα Τεράσα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 4-1 3-0
27/02/2022 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-0 0-0
Γρκουπ 3 - 24η αγωνιστική 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/03/2022 13:00 Πρατ Πρατ - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-1 0-1
06/03/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Εχέα Εχέα 0-0 0-0
06/03/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-0 1-0
06/03/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Τεράσα Τεράσα 0-0 0-0
06/03/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-0 0-0
06/03/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 0-0 0-0
06/03/2022 17:30 Τερουέλ Τερουέλ - Λιέιδα Λιέιδα 1-0 1-0
06/03/2022 18:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Μπρέα Μπρέα 1-0 0-0
06/03/2022 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-2 0-1
Γρκουπ 3 - 25η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 19:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Τερουέλ Τερουέλ 3-1 2-0
13/03/2022 12:30 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Νουμάνθια Νουμάνθια 0-0 0-0
13/03/2022 13:00 Μπρέα Μπρέα - Πρατ Πρατ 1-2 0-2
13/03/2022 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Μπανταλονα Μπανταλονα 3-3 2-2
13/03/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Αντράτξ Αντράτξ 1-0 0-0
13/03/2022 13:00 Τεράσα Τεράσα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 3-0 1-0
13/03/2022 17:30 Εχέα Εχέα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-2 0-0
13/03/2022 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 0-0 0-0
13/03/2022 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Έβρο Έβρο 1-2 1-1
Γρκουπ 3 - 26η αγωνιστική 20/03 - 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/03/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-1 1-0
20/03/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-3 1-0
20/03/2022 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-0 1-0
20/03/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 0-1 0-1
20/03/2022 13:00 Λιέιδα Λιέιδα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 2-1 1-0
20/03/2022 17:30 Αντράτξ Αντράτξ - Εχέα Εχέα 4-0 1-0
20/03/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Μπρέα Μπρέα 0-0 0-0
20/03/2022 18:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Τεράσα Τεράσα 3-0 1-0
13/04/2022 21:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 0-3 0-3
Γρκουπ 3 - 27η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Πρατ Πρατ 0-1 0-0
26/03/2022 19:30 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Λιέιδα Λιέιδα 2-1 1-0
27/03/2022 13:00 Μπρέα Μπρέα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-0 0-0
27/03/2022 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Αντράτξ Αντράτξ 0-0 0-0
27/03/2022 13:00 Εχέα Εχέα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 2-2 0-0
27/03/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 3-1 1-0
27/03/2022 18:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-0 0-0
27/03/2022 18:00 Τεράσα Τεράσα - Τερουέλ Τερουέλ 6-0 3-0
27/03/2022 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Έβρο Έβρο 0-2 0-2
Γρκουπ 3 - 28η αγωνιστική 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/04/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-2 1-1
03/04/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Μπρέα Μπρέα 0-1 0-1
03/04/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 0-0 0-0
03/04/2022 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-1 0-1
03/04/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Τεράσα Τεράσα 1-1 1-0
03/04/2022 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 2-0 2-0
03/04/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Πρατ Πρατ 1-0 1-0
03/04/2022 18:00 Λιέιδα Λιέιδα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 0-1 0-0
03/04/2022 18:30 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Εχέα Εχέα 2-0 0-0
Γρκουπ 3 - 29η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 0-2 0-0
10/04/2022 13:00 Μπρέα Μπρέα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 0-1 0-1
10/04/2022 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-0 0-0
10/04/2022 13:00 Πρατ Πρατ - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-1 0-1
10/04/2022 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Αντράτξ Αντράτξ 3-0 1-0
10/04/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Έβρο Έβρο 1-1 0-0
10/04/2022 18:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 3-2 2-0
10/04/2022 18:30 Εχέα Εχέα - Τερουέλ Τερουέλ 1-1 1-1
10/04/2022 19:00 Τεράσα Τεράσα - Λιέιδα Λιέιδα 1-2 1-2
Γρκουπ 3 - 30η αγωνιστική 14 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2022 18:30 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Μπρέα Μπρέα 1-2 0-1
16/04/2022 18:00 Έβρο Έβρο - Εχέα Εχέα 1-0 0-0
16/04/2022 19:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Τεράσα Τεράσα 2-1 2-0
16/04/2022 20:00 Τερουέλ Τερουέλ - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 2-3 2-0
17/04/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Νουμάνθια Νουμάνθια 1-2 1-2
17/04/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Πρατ Πρατ 1-0 0-0
17/04/2022 13:00 Λιέιδα Λιέιδα - Peña Deportiva Peña Deportiva 1-1 1-0
17/04/2022 13:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 2-3 0-1
17/04/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Μπανταλονα Μπανταλονα 2-1 0-1
Γρκουπ 3 - 31η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 19:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 2-1 1-0
24/04/2022 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-0 0-0
24/04/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Αντράτξ Αντράτξ 1-1 0-0
24/04/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 1-2 1-1
24/04/2022 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Έβρο Έβρο 1-2 0-1
24/04/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 1-0 0-0
24/04/2022 18:00 Μπρέα Μπρέα - Τερουέλ Τερουέλ 0-1 0-0
24/04/2022 18:30 Εχέα Εχέα - Λιέιδα Λιέιδα 0-1 0-1
24/04/2022 19:00 Τεράσα Τεράσα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 3-1 1-0
Γρκουπ 3 - 32η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 19:30 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Εχέα Εχέα 2-2 2-1
01/05/2022 13:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Peña Deportiva Peña Deportiva 0-3 0-0
01/05/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 4-1 2-1
01/05/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-2 0-0
01/05/2022 13:00 Τεράσα Τεράσα - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 4-1 3-1
01/05/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Μπρέα Μπρέα 0-0 0-0
01/05/2022 18:30 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - Πρατ Πρατ 2-1 1-0
01/05/2022 19:00 Τερουέλ Τερουέλ - Νουμάνθια Νουμάνθια 0-2 0-1
01/05/2022 19:00 Λιέιδα Λιέιδα - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 1-0 1-0
Γρκουπ 3 - 33η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 13:00 Μπρέα Μπρέα - Λιέιδα Λιέιδα 1-0 0-0
08/05/2022 13:00 SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β - Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β 4-3 1-1
08/05/2022 13:00 Αντράτξ Αντράτξ - Φορμεντέρα Φορμεντέρα 3-0 0-0
08/05/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας 3-0 2-0
08/05/2022 13:00 Νουμάνθια Νουμάνθια - Έβρο Έβρο 2-0 1-0
08/05/2022 13:00 Peña Deportiva Peña Deportiva - Τεράσα Τεράσα 1-0 0-0
08/05/2022 13:00 Πρατ Πρατ - Τερουέλ Τερουέλ 0-0 0-0
08/05/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα 1-1 1-0
08/05/2022 13:00 Εχέα Εχέα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 4-2 1-0
Γρκουπ 3 - 34η αγωνιστική 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2022 13:00 Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας Ιμπίζα Ίσλας Πιτιούσας - Αντράτξ Αντράτξ 2-0 0-0
15/05/2022 13:00 Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα Σοσιεδάδ Ντεπορτίβο Ταραχόνα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-3 1-1
15/05/2022 13:00 Τερουέλ Τερουέλ - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-0 0-0
15/05/2022 13:00 Έβρο Έβρο - Πρατ Πρατ 1-1 0-0
15/05/2022 13:00 Λιέιδα Λιέιδα - Νουμάνθια Νουμάνθια 2-0 1-0
15/05/2022 13:00 Ρεάλ Εσπανιόλ Β Ρεάλ Εσπανιόλ Β - Μπρέα Μπρέα 1-2 1-0
15/05/2022 13:00 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - SD Ουέσκα Β SD Ουέσκα Β 2-0 0-0
15/05/2022 13:00 Τεράσα Τεράσα - Εχέα Εχέα 1-0 1-0
15/05/2022 13:00 Φορμεντέρα Φορμεντέρα - Peña Deportiva Peña Deportiva 3-0 2-0
Top