ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Σεγκούντα RFEF - 2021

Πρωτάθλημα (04/09/2021 - 15/05/2022) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 4 - 1η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 21:30 Κόρια Κόρια - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 2-0 1-0
05/09/2021 12:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 0-1 0-1
05/09/2021 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-1 0-0
05/09/2021 13:00 Καντίζ Καντίζ - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 1-0 1-0
05/09/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-3 1-3
05/09/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - UD San Fernando UD San Fernando 3-4 2-3
05/09/2021 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Μέριδα Μέριδα 1-3 1-1
05/09/2021 19:00 Βέλες Βέλες - Κασερένο Κασερένο 1-2 1-0
05/09/2021 20:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-5 1-1
Γρκουπ 4 - 2η αγωνιστική 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2021 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Κόρια Κόρια 1-2 0-2
12/09/2021 13:00 Μέριδα Μέριδα - Σέουτα Σέουτα 1-1 0-0
12/09/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Μοντίγιο Μοντίγιο 1-2 0-1
12/09/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 2-2 1-0
12/09/2021 14:15 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 2-2 1-0
12/09/2021 19:00 Κασερένο Κασερένο - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 2-0 0-0
12/09/2021 20:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 2-1 1-0
12/09/2021 20:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Καντίζ Καντίζ 3-1 1-1
12/09/2021 20:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Βέλες Βέλες 2-0 1-0
Γρκουπ 4 - 3η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 19:00 Καντίζ Καντίζ - Κασερένο Κασερένο 0-1 0-1
19/09/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-0 0-0
19/09/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 0-0 0-0
19/09/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 0-1 0-0
19/09/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 0-2 0-0
19/09/2021 19:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-0 1-0
19/09/2021 19:00 Βέλες Βέλες - Μέριδα Μέριδα 0-0 0-0
19/09/2021 19:30 Κόρια Κόρια - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-3 0-2
19/09/2021 20:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 4η αγωνιστική 26/09 - 08/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/09/2021 13:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Βέλες Βέλες 2-0 0-0
26/09/2021 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - UD San Fernando UD San Fernando 1-0 1-0
26/09/2021 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 1-0
26/09/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Κόρια Κόρια 1-1 1-0
26/09/2021 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Σέουτα Σέουτα 1-2 1-0
26/09/2021 19:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 3-2 3-2
26/09/2021 19:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Καντίζ Καντίζ 1-1 0-0
26/09/2021 19:00 Μέριδα Μέριδα - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 0-0 0-0
08/12/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Μοντίγιο Μοντίγιο 1-0 0-0
Γρκουπ 4 - 5η αγωνιστική 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/10/2021 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 2-1 0-0
03/10/2021 13:00 Βέλες Βέλες - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 4-0 1-0
03/10/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Σέουτα Σέουτα 1-0 0-0
03/10/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 3-3 1-1
03/10/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-0 0-0
03/10/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-1 0-1
03/10/2021 18:00 Καντίζ Καντίζ - Μέριδα Μέριδα 0-2 0-1
03/10/2021 19:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Κασερένο Κασερένο 1-1 1-1
03/10/2021 19:00 Κόρια Κόρια - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 6η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 18:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 0-1 0-1
10/10/2021 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 4-1 3-0
10/10/2021 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - UD San Fernando UD San Fernando 4-1 3-1
10/10/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 1-0
10/10/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Βέλες Βέλες 1-0 0-0
10/10/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Καντίζ Καντίζ 1-1 0-1
10/10/2021 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 0-2 0-0
10/10/2021 19:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-1 1-1
10/10/2021 19:00 Μέριδα Μέριδα - Κόρια Κόρια 0-1 0-0
Γρκουπ 4 - 7η αγωνιστική 17/10 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/10/2021 12:30 Κόρια Κόρια - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 3-1 2-0
17/10/2021 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Σέουτα Σέουτα 2-2 1-1
17/10/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Βέλες Βέλες 1-0 1-0
17/10/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Κασερένο Κασερένο 1-1 0-1
17/10/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 0-1 0-1
17/10/2021 17:00 Καντίζ Καντίζ - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 2-1 1-1
17/10/2021 18:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Μέριδα Μέριδα 2-2 1-0
17/10/2021 19:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-0 0-0
22/12/2021 18:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-1 0-1
Γρκουπ 4 - 8η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 18:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Μοντίγιο Μοντίγιο 1-2 1-1
23/10/2021 20:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 2-0 1-0
24/10/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-1 1-0
24/10/2021 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - UD San Fernando UD San Fernando 2-0 0-0
24/10/2021 13:00 Μέριδα Μέριδα - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 6-1 3-0
24/10/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Καντίζ Καντίζ 2-0 2-0
24/10/2021 13:00 Βέλες Βέλες - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 5-2 2-2
24/10/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-4 1-1
24/10/2021 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Κόρια Κόρια 0-1 0-0
Γρκουπ 4 - 9η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 17:30 Καντίζ Καντίζ - Βέλες Βέλες 0-2 0-0
30/10/2021 18:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-1 0-0
31/10/2021 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Κασερένο Κασερένο 2-2 1-1
31/10/2021 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-1 0-0
31/10/2021 13:00 Κόρια Κόρια - Σέουτα Σέουτα 2-2 0-0
31/10/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 2-0 1-0
31/10/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-0 0-0
31/10/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Μέριδα Μέριδα 0-1 0-1
31/10/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 10η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 21:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Μοντίγιο Μοντίγιο 3-1 1-1
07/11/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 1-1 0-1
07/11/2021 13:00 Μέριδα Μέριδα - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-1 1-0
07/11/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 0-0 0-0
07/11/2021 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-1 1-0
07/11/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - UD San Fernando UD San Fernando 1-0 0-0
07/11/2021 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-1 0-0
07/11/2021 18:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Καντίζ Καντίζ 0-1 0-0
07/11/2021 18:00 Βέλες Βέλες - Κόρια Κόρια 2-1 2-1
Γρκουπ 4 - 11η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 18:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-0 1-0
14/11/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Καντίζ Καντίζ 1-1 0-0
14/11/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-2 1-1
14/11/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-0 0-0
14/11/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Σέουτα Σέουτα 0-2 0-0
14/11/2021 18:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Κασερένο Κασερένο 5-0 1-0
14/11/2021 18:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Μέριδα Μέριδα 0-2 0-2
14/11/2021 18:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Βέλες Βέλες 4-1 2-0
14/11/2021 18:00 Κόρια Κόρια - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 2-1 2-0
Γρκουπ 4 - 12η αγωνιστική 20/11/2021 - 18/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-0 0-0
21/11/2021 12:30 Καντίζ Καντίζ - Κόρια Κόρια 0-1 0-1
21/11/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-0 2-0
21/11/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - UD San Fernando UD San Fernando 1-0 1-0
21/11/2021 13:00 Βέλες Βέλες - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 2-0 2-0
21/11/2021 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-0 1-0
21/11/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-2 0-1
21/11/2021 19:30 Μέριδα Μέριδα - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-1 0-1
18/01/2022 22:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-2 0-1
Γρκουπ 4 - 13η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 18:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Κόρια Κόρια 1-0 0-0
27/11/2021 19:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Μέριδα Μέριδα 3-0 1-0
27/11/2021 20:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Καντίζ Καντίζ 2-3 1-0
27/11/2021 21:00 Κασερένο Κασερένο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 0-1 0-0
28/11/2021 12:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-1 0-1
28/11/2021 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-2 1-1
28/11/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Σέουτα Σέουτα 1-3 1-2
28/11/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Βέλες Βέλες 0-0 0-0
28/11/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 1-0 0-0
Γρκουπ 4 - 14η αγωνιστική 04 - 05/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-0 1-0
05/12/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-0 0-0
05/12/2021 13:00 Βέλες Βέλες - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 3-0 0-0
05/12/2021 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - UD San Fernando UD San Fernando 1-0 0-0
05/12/2021 13:00 Καντίζ Καντίζ - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 3-2 1-2
05/12/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Κόρδοβα Κόρδοβα 2-2 1-1
05/12/2021 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-1 0-1
05/12/2021 18:00 Μέριδα Μέριδα - Κασερένο Κασερένο 0-1 0-1
05/12/2021 18:00 Κόρια Κόρια - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-0 0-0
Γρκουπ 4 - 15η αγωνιστική 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/12/2021 13:00 Κασερένο Κασερένο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 3-2 1-1
12/12/2021 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 4-0 3-0
12/12/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 3-1 3-1
12/12/2021 14:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Σέουτα Σέουτα 2-2 1-0
12/12/2021 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 0-0 0-0
12/12/2021 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Καντίζ Καντίζ 0-0 0-0
12/12/2021 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Κόρια Κόρια 1-0 0-0
12/12/2021 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Μέριδα Μέριδα 1-0 0-0
12/12/2021 18:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Βέλες Βέλες 3-1 2-0
Γρκουπ 4 - 16η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 18:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Κασερένο Κασερένο 0-2 0-1
19/12/2021 12:30 Κόρια Κόρια - UD San Fernando UD San Fernando 2-2 2-1
19/12/2021 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Μέριδα Μέριδα 2-0 1-0
19/12/2021 13:00 Σέουτα Σέουτα - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-0 0-0
19/12/2021 13:00 Βέλες Βέλες - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 1-0 1-0
19/12/2021 13:00 Καντίζ Καντίζ - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 0-0 0-0
19/12/2021 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 2-0 2-0
19/12/2021 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-1 1-0
19/12/2021 18:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-0 1-0
Γρκουπ 4 - 17η αγωνιστική 09/01 - 02/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/01/2022 13:00 Μέριδα Μέριδα - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 2-0 1-0
09/01/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 6-0 4-0
09/01/2022 13:00 Κασερένο Κασερένο - Σέουτα Σέουτα 2-0 0-0
09/01/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Κόρια Κόρια 0-1 0-1
09/01/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-3 1-1
09/01/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-1 1-0
09/01/2022 18:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Βέλες Βέλες 4-1 0-0
09/01/2022 18:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Καντίζ Καντίζ 1-1 0-0
02/02/2022 21:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 4-2 1-1
Γρκουπ 4 - 18η αγωνιστική 23/01 - 16/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/01/2022 12:00 Μέριδα Μέριδα - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 2-1 0-1
23/01/2022 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Καντίζ Καντίζ 0-0 0-0
23/01/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Σέουτα Σέουτα 0-1 0-0
23/01/2022 13:30 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-2 0-1
23/01/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Μοντίγιο Μοντίγιο 0-3 0-1
23/01/2022 18:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Κόρια Κόρια 0-0 0-0
23/01/2022 18:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 4-0 2-0
02/02/2022 21:30 Κασερένο Κασερένο - Βέλες Βέλες 2-0 2-0
16/03/2022 22:00 UD San Fernando UD San Fernando - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 3-2 3-2
Γρκουπ 4 - 19η αγωνιστική 29 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 21:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Κασερένο Κασερένο 1-0 1-0
30/01/2022 12:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - UD San Fernando UD San Fernando 2-0 0-0
30/01/2022 13:00 Βέλες Βέλες - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-1 0-1
30/01/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Μέριδα Μέριδα 0-1 0-0
30/01/2022 13:30 Κόρια Κόρια - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 2-0 0-0
30/01/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 3-0 1-0
30/01/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-1 1-1
30/01/2022 17:00 Καντίζ Καντίζ - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-4 0-2
30/01/2022 18:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-1 0-0
Γρκουπ 4 - 20η αγωνιστική 06 - 16/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/02/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 3-1 2-0
06/02/2022 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-0 1-0
06/02/2022 13:00 Κασερένο Κασερένο - Καντίζ Καντίζ 1-1 1-1
06/02/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 2-0 0-0
06/02/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - UD San Fernando UD San Fernando 2-0 1-0
06/02/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Σέουτα Σέουτα 0-2 0-2
06/02/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Μοντίγιο Μοντίγιο 0-0 0-0
06/02/2022 18:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Κόρια Κόρια 3-1 2-0
16/02/2022 21:00 Μέριδα Μέριδα - Βέλες Βέλες 2-0 0-0
Γρκουπ 4 - 21η αγωνιστική 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/02/2022 12:00 Βέλες Βέλες - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-0 0-0
13/02/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-2 0-0
13/02/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 3-1 0-1
13/02/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 0-0 0-0
13/02/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 2-0 1-0
13/02/2022 17:00 Καντίζ Καντίζ - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-0 0-0
13/02/2022 18:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-2 1-1
13/02/2022 18:00 Κόρια Κόρια - Κασερένο Κασερένο 1-3 1-1
13/02/2022 18:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Μέριδα Μέριδα 1-1 0-0
Γρκουπ 4 - 22η αγωνιστική 20/02 - 23/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/02/2022 12:30 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - UD San Fernando UD San Fernando 3-1 2-0
20/02/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 0-0 0-0
20/02/2022 13:00 Κασερένο Κασερένο - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 2-0 1-0
20/02/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Κόρια Κόρια 0-0 0-0
20/02/2022 13:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 1-0 0-0
20/02/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Μοντίγιο Μοντίγιο 0-0 0-0
20/02/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Βέλες Βέλες 2-0 1-0
20/02/2022 18:00 Μέριδα Μέριδα - Καντίζ Καντίζ 2-1 1-1
23/03/2022 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 4-0 0-0
Γρκουπ 4 - 23η αγωνιστική 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/02/2022 12:30 Καντίζ Καντίζ - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-0 0-0
27/02/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-0 0-0
27/02/2022 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-0 1-0
27/02/2022 13:00 Βέλες Βέλες - Σέουτα Σέουτα 2-2 0-1
27/02/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-0 0-0
27/02/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-3 0-1
27/02/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Κασερένο Κασερένο 0-1 0-0
27/02/2022 18:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-0 0-0
27/02/2022 18:00 Κόρια Κόρια - Μέριδα Μέριδα 1-1 0-0
Γρκουπ 4 - 24η αγωνιστική 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/03/2022 12:00 Κασερένο Κασερένο - UD San Fernando UD San Fernando 3-2 2-2
06/03/2022 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 3-1 1-1
06/03/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 3-0 3-0
06/03/2022 13:00 Βέλες Βέλες - Μοντίγιο Μοντίγιο 0-3 0-2
06/03/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Κόρια Κόρια 3-1 1-1
06/03/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Καντίζ Καντίζ 1-0 0-0
06/03/2022 18:00 Μέριδα Μέριδα - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 3-0 2-0
06/03/2022 18:00 Σέουτα Σέουτα - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 1-1 1-0
06/03/2022 18:15 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 0-2 0-0
Γρκουπ 4 - 25η αγωνιστική 13 - 30/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/03/2022 12:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 3-2 1-1
13/03/2022 12:00 Κόρια Κόρια - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-2 1-1
13/03/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-1 0-0
13/03/2022 13:00 Καντίζ Καντίζ - Σέουτα Σέουτα 1-0 0-0
13/03/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-1 0-0
13/03/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Μέριδα Μέριδα 0-3 0-1
13/03/2022 18:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-1 0-0
13/03/2022 19:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Βέλες Βέλες 0-0 0-0
30/03/2022 20:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Κασερένο Κασερένο 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 26η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 20:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 2-1 1-0
19/03/2022 21:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Μοντίγιο Μοντίγιο 1-0 1-0
20/03/2022 12:30 Μέριδα Μέριδα - UD San Fernando UD San Fernando 4-1 1-1
20/03/2022 13:00 Κασερένο Κασερένο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 3-1 1-1
20/03/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-1 0-0
20/03/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Κόρια Κόρια 3-1 2-1
20/03/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 3-3 1-1
20/03/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 1-1 1-0
20/03/2022 18:00 Βέλες Βέλες - Καντίζ Καντίζ 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 27η αγωνιστική 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/03/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-1 0-1
27/03/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 0-1 0-1
27/03/2022 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Σέουτα Σέουτα 0-2 0-0
27/03/2022 13:00 Καντίζ Καντίζ - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 0-0 0-0
27/03/2022 13:45 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Μέριδα Μέριδα 1-0 0-0
27/03/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 3-2 3-1
27/03/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-3 0-0
27/03/2022 18:15 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Κασερένο Κασερένο 2-0 1-0
27/03/2022 19:00 Κόρια Κόρια - Βέλες Βέλες 0-1 0-1
Γρκουπ 4 - 28η αγωνιστική 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/04/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 2-2 1-1
03/04/2022 13:00 Καντίζ Καντίζ - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-2 0-1
03/04/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-1 2-1
03/04/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - UD San Fernando UD San Fernando 1-1 1-1
03/04/2022 18:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-0 0-0
03/04/2022 18:00 Βέλες Βέλες - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 0-0 0-0
03/04/2022 18:30 Κασερένο Κασερένο - Κόρδοβα Κόρδοβα 2-2 1-1
03/04/2022 19:00 Μέριδα Μέριδα - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-1 0-1
03/04/2022 19:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Κόρια Κόρια 1-1 0-1
Γρκουπ 4 - 29η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 20:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-0 1-0
09/04/2022 20:00 Κόρια Κόρια - Καντίζ Καντίζ 3-2 2-1
10/04/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Κασερένο Κασερένο 1-1 0-0
10/04/2022 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 1-2 1-2
10/04/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 3-1 1-1
10/04/2022 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Μέριδα Μέριδα 0-1 0-1
10/04/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Σέουτα Σέουτα 1-0 1-0
10/04/2022 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Βέλες Βέλες 1-2 1-2
10/04/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 3-1 1-1
Γρκουπ 4 - 30η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 2-3 2-1
16/04/2022 19:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Κασερένο Κασερένο 2-0 1-0
16/04/2022 20:00 Κόρια Κόρια - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-0 1-0
16/04/2022 20:00 Μέριδα Μέριδα - Κόρδοβα Κόρδοβα 0-1 0-0
17/04/2022 13:00 Βέλες Βέλες - UD San Fernando UD San Fernando 3-0 0-0
17/04/2022 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 0-0
17/04/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-2 0-0
17/04/2022 18:00 Καντίζ Καντίζ - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 2-1 1-1
17/04/2022 18:00 Σέουτα Σέουτα - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-0 1-0
Γρκουπ 4 - 31η αγωνιστική 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/04/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 2-1 1-1
24/04/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Σέουτα Σέουτα 3-1 1-0
24/04/2022 13:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Βέλες Βέλες 2-0 1-0
24/04/2022 13:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Καντίζ Καντίζ 0-2 0-1
24/04/2022 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 5-1 1-0
24/04/2022 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 2-0 1-0
24/04/2022 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Κόρια Κόρια 3-0 1-0
24/04/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 0-1 0-0
24/04/2022 19:00 Κασερένο Κασερένο - Μέριδα Μέριδα 1-2 0-2
Γρκουπ 4 - 32η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 20:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - Μοντίγιο Μοντίγιο 1-0 0-0
01/05/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 1-1 1-1
01/05/2022 13:00 Καντίζ Καντίζ - UD San Fernando UD San Fernando 5-0 3-0
01/05/2022 13:00 Κόρια Κόρια - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 4-1 1-0
01/05/2022 13:00 Βέλες Βέλες - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-1 0-0
01/05/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Κασερένο Κασερένο 1-2 1-1
01/05/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Κόρδοβα Κόρδοβα 3-3 1-0
01/05/2022 19:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-1 1-0
01/05/2022 21:00 Μέριδα Μέριδα - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-0 1-0
Γρκουπ 4 - 33η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 13:00 Κασερένο Κασερένο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 4-2 3-1
08/05/2022 13:00 Μέριδα Μέριδα - Μοντίγιο Μοντίγιο 2-1 2-0
08/05/2022 13:00 Κόρδοβα Κόρδοβα - Σέουτα Σέουτα 3-2 1-1
08/05/2022 13:00 Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε - Βέλες Βέλες 5-1 3-1
08/05/2022 13:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Καντίζ Καντίζ 1-2 1-0
08/05/2022 13:00 UD San Fernando UD San Fernando - Κόρια Κόρια 0-1 0-0
08/05/2022 13:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο 0-0 0-0
08/05/2022 13:00 Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 2-2 1-2
08/05/2022 13:00 Αντεκουέρα Αντεκουέρα - Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο 2-0 0-0
Γρκουπ 4 - 34η αγωνιστική 15/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/05/2022 13:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Μέριδα Μέριδα 1-3 0-1
15/05/2022 13:00 Σέουτα Σέουτα - Κασερένο Κασερένο 3-0 1-0
15/05/2022 13:00 Χερέθ Ντεπορτίβο Χερέθ Ντεπορτίβο - Σαν Ρόκε ντε Λέπε Σαν Ρόκε ντε Λέπε 0-1 0-0
15/05/2022 13:00 Κόρια Κόρια - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 3-2 1-0
15/05/2022 13:00 Ντον Μπενίτο Ντον Μπενίτο - UD San Fernando UD San Fernando 2-2 2-0
15/05/2022 13:00 Μοντίγιο Μοντίγιο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-7 0-3
15/05/2022 13:00 Βέλες Βέλες - Κόρδοβα Κόρδοβα 1-2 0-1
15/05/2022 13:00 Καντίζ Καντίζ - Αντεκουέρα Αντεκουέρα 1-0 0-0
15/05/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Βιγιανοβένσε Βιγιανοβένσε 1-3 1-3
Top