Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/08/2018 | 21:00 | Κάντιθ - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
18/08/2018 | 20:00 | Έλτσε - Γρανάδα | 0-0 | 0-0 |
18/08/2018 | 20:30 | Λούγκο - Μάλαγα | 1-2 | 1-0 |
18/08/2018 | 21:30 | Αλκορκόν - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-0 |
19/08/2018 | 20:00 | Μαγιόρκα - Οσασούνα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/08/2018 | 23:00 | Μάλαγα - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
24/08/2018 | 23:00 | Εξτρεμαδούρα - Λα Κορούνια | 0-1 | 0-0 |
25/08/2018 | 21:30 | Λας Πάλμας - Αλμπαθέτε | 1-1 | 1-0 |
26/08/2018 | 20:30 | Οσασούνα - Έλτσε | 1-1 | 0-0 |
26/08/2018 | 21:30 | Γρανάδα - Λούγκο | 1-1 | 1-0 |
26/08/2018 | 23:00 | Αλμερία - Τενερίφη | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/09/2018 | 19:00 | Σαραγόσα - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-0 |
01/09/2018 | 21:30 | Τενερίφη - Λα Κορούνια | 2-2 | 0-1 |
02/09/2018 | 13:00 | Ταραγόνα - Ράγιο Μαχαδαόντα | 0-1 | 0-0 |
02/09/2018 | 22:00 | Γρανάδα - Οσασούνα | 2-0 | 1-0 |
03/09/2018 | 22:00 | Αλμερία - Μάλαγα | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/09/2018 | 22:00 | Μαγιόρκα - Κάντιθ | 1-0 | 0-0 |
08/09/2018 | 17:00 | Οσασούνα - Αλμερία | 3-1 | 1-1 |
08/09/2018 | 19:00 | Μάλαγα - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
08/09/2018 | 19:00 | Οβιέδο - Σαραγόσα | 0-4 | 0-1 |
09/09/2018 | 21:00 | Κόρδοβα - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
09/09/2018 | 21:45 | Λα Κορούνια - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
10/09/2018 | 21:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Λούγκο | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/09/2018 | 17:00 | Ταραγόνα - Οσασούνα | 1-0 | 0-0 |
15/09/2018 | 19:00 | Μάλαγα - Κόρδοβα | 3-0 | 2-0 |
15/09/2018 | 21:00 | Αλκορκόν - Λα Κορούνια | 1-0 | 1-0 |
16/09/2018 | 13:00 | Έλτσε - Μαγιόρκα | 1-1 | 0-1 |
16/09/2018 | 17:00 | Λούγκο - Οβιέδο | 0-2 | 0-1 |
16/09/2018 | 19:30 | Αλμερία - Σαραγόσα | 2-1 | 0-0 |
16/09/2018 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Νουμάνθια | 1-1 | 1-1 |
17/09/2018 | 21:00 | Αλμπαθέτε - Κάντιθ | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/09/2018 | 17:00 | Οσασούνα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
22/09/2018 | 19:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Εξτρεμαδούρα | 1-4 | 0-2 |
22/09/2018 | 19:00 | Σαραγόσα - Λούγκο | 0-2 | 0-1 |
23/09/2018 | 17:00 | Οβιέδο - Έλτσε | 1-1 | 1-1 |
23/09/2018 | 19:00 | Λας Πάλμας - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
24/09/2018 | 22:00 | Λα Κορούνια - Γρανάδα | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/09/2018 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Σαραγόσα | 2-2 | 2-0 |
29/09/2018 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λας Πάλμας | 1-0 | 1-0 |
29/09/2018 | 19:00 | Γρανάδα - Κόρδοβα | 4-2 | 2-0 |
30/09/2018 | 13:00 | Αλκορκόν - Οβιέδο | 2-0 | 1-0 |
30/09/2018 | 17:00 | Μάλαγα - Ράγιο Μαχαδαόντα | 1-0 | 1-0 |
30/09/2018 | 21:30 | Ταραγόνα - Λα Κορούνια | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/10/2018 | 17:00 | Μαγιόρκα - Τενερίφη | 4-1 | 2-0 |
06/10/2018 | 21:00 | Κόρδοβα - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
06/10/2018 | 21:30 | Λας Πάλμας - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
07/10/2018 | 17:00 | Οβιέδο - Αλμπαθέτε | 1-0 | 1-0 |
07/10/2018 | 19:00 | Λα Κορούνια - Μάλαγα | 1-1 | 0-0 |
08/10/2018 | 22:00 | Σαραγόσα - Οσασούνα | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/10/2018 | 17:00 | Μάλαγα - Αλμπαθέτε | 2-1 | 0-0 |
12/10/2018 | 22:00 | Λα Κορούνια - Έλτσε | 4-0 | 1-0 |
13/10/2018 | 21:30 | Αλμερία - Λας Πάλμας | 3-0 | 1-0 |
14/10/2018 | 14:00 | Τενερίφη - Λούγκο | 0-0 | 0-0 |
14/10/2018 | 21:45 | Γρανάδα - Μαγιόρκα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/10/2018 | 22:00 | Έλτσε - Μάλαγα | 2-0 | 1-0 |
20/10/2018 | 21:00 | Κόρδοβα - Λα Κορούνια | 1-1 | 0-1 |
21/10/2018 | 17:00 | Λούγκο - Ταραγόνα | 1-0 | 1-0 |
21/10/2018 | 21:00 | Σαραγόσα - Τενερίφη | 1-1 | 0-0 |
21/10/2018 | 21:30 | Κάντιθ - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/10/2018 | 19:00 | Γρανάδα - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
27/10/2018 | 19:00 | Μαγιόρκα - Λας Πάλμας | 2-2 | 2-2 |
27/10/2018 | 21:30 | Τενερίφη - Αλκορκόν | 3-2 | 0-2 |
28/10/2018 | 21:30 | Έλτσε - Σαραγόσα | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/11/2018 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Ταραγόνα | 2-0 | 2-0 |
03/11/2018 | 19:00 | Οσασούνα - Μάλαγα | 2-1 | 0-1 |
03/11/2018 | 21:30 | Λας Πάλμας - Λα Κορούνια | 1-1 | 0-0 |
04/11/2018 | 13:00 | Κάντιθ - Έλτσε | 5-1 | 0-1 |
04/11/2018 | 19:00 | Αλμερία - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-1 | 1-1 |
04/11/2018 | 19:00 | Αλκορκόν - Ράγιο Μαχαδαόντα | 2-0 | 1-0 |
04/11/2018 | 21:30 | Σαραγόσα - Γρανάδα | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/11/2018 | 19:00 | Λούγκο - Αλκορκόν | 0-1 | 0-0 |
11/11/2018 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα | 2-2 | 0-0 |
11/11/2018 | 21:00 | Τενερίφη - Αλμπαθέτε | 0-0 | 0-0 |
12/11/2018 | 22:00 | Ταραγόνα - Σαραγόσα | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/11/2018 | 22:00 | Λας Πάλμας - Γρανάδα | 2-2 | 1-0 |
17/11/2018 | 17:00 | Μάλαγα - Ταραγόνα | 2-0 | 1-0 |
17/11/2018 | 21:30 | Σαραγόσα - Μαγιόρκα | 2-2 | 0-2 |
17/11/2018 | 21:45 | Οβιέδο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-1 | 2-0 |
18/11/2018 | 19:00 | Αλμπαθέτε - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
18/11/2018 | 19:00 | Αλκορκόν - Έλτσε | 1-0 | 0-0 |
19/11/2018 | 22:00 | Αλμερία - Λα Κορούνια | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/11/2018 | 22:00 | Γρανάδα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-2 | 0-1 |
24/11/2018 | 19:00 | Λα Κορούνια - Οσασούνα | 2-0 | 1-0 |
24/11/2018 | 21:30 | Κάντιθ - Λας Πάλμας | 4-1 | 2-0 |
25/11/2018 | 19:00 | Έλτσε - Αλμπαθέτε | 0-1 | 0-1 |
25/11/2018 | 21:30 | Αλκορκόν - Σαραγόσα | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/12/2018 | 17:00 | Κόρδοβα - Έλτσε | 1-1 | 0-1 |
01/12/2018 | 19:00 | Μάλαγα - Γρανάδα | 0-1 | 0-0 |
01/12/2018 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Τενερίφη | 2-1 | 0-0 |
02/12/2018 | 13:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Λα Κορούνια | 0-0 | 0-0 |
02/12/2018 | 19:00 | Νουμάνθια - Ταραγόνα | 3-0 | 0-0 |
02/12/2018 | 19:00 | Αλμπαθέτε - Αλκορκόν | 2-1 | 1-0 |
02/12/2018 | 21:30 | Λας Πάλμας - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/12/2018 | 19:00 | Μαγιόρκα - Μάλαγα | 1-2 | 0-1 |
08/12/2018 | 21:00 | Οβιέδο - Αλμερία | 1-2 | 1-2 |
09/12/2018 | 19:00 | Έλτσε - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
09/12/2018 | 21:00 | Λούγκο - Λας Πάλμας | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/12/2018 | 22:00 | Μάλαγα - Κάντιθ | 1-0 | 0-0 |
15/12/2018 | 17:00 | Γρανάδα - Οβιέδο | 1-0 | 0-0 |
15/12/2018 | 21:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μαγιόρκα | 1-0 | 0-0 |
16/12/2018 | 19:00 | Λας Πάλμας - Τενερίφη | 1-1 | 1-0 |
16/12/2018 | 21:00 | Αλμερία - Λούγκο | 1-1 | 1-1 |
16/12/2018 | 21:30 | Λα Κορούνια - Σαραγόσα | 3-1 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/12/2018 | 20:00 | Τενερίφη - Γρανάδα | 1-1 | 0-1 |
22/12/2018 | 14:00 | Λούγκο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
22/12/2018 | 17:00 | Οβιέδο - Μάλαγα | 0-0 | 0-0 |
22/12/2018 | 21:00 | Έλτσε - Αλμερία | 2-2 | 1-0 |
23/12/2018 | 17:00 | Αλμπαθέτε - Ράγιο Μαχαδαόντα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/01/2019 | 22:00 | Γρανάδα - Αλμπαθέτε | 1-1 | 0-0 |
04/01/2019 | 22:00 | Τενερίφη - Έλτσε | 2-1 | 1-1 |
05/01/2019 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Σαραγόσα | 1-2 | 1-2 |
06/01/2019 | 13:00 | Αλμερία - Μαγιόρκα | 2-0 | 1-0 |
06/01/2019 | 18:30 | Λα Κορούνια - Λούγκο | 0-0 | 0-0 |
06/01/2019 | 19:00 | Οσασούνα - Κάντιθ | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/01/2019 | 22:00 | Κάντιθ - Γρανάδα | 0-0 | 0-0 |
12/01/2019 | 17:00 | Αλμπαθέτε - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-1 |
12/01/2019 | 19:00 | Λας Πάλμας - Οσασούνα | 4-1 | 3-0 |
12/01/2019 | 21:30 | Οβιέδο - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
12/01/2019 | 21:30 | Μαγιόρκα - Λα Κορούνια | 1-0 | 0-0 |
13/01/2019 | 13:00 | Κόρδοβα - Ράγιο Μαχαδαόντα | 1-1 | 0-1 |
13/01/2019 | 17:00 | Αλκορκόν - Αλμερία | 0-0 | 0-0 |
13/01/2019 | 19:00 | Σαραγόσα - Μάλαγα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/01/2019 | 17:00 | Αλμερία - Κάντιθ | 0-0 | 0-0 |
19/01/2019 | 21:30 | Μάλαγα - Λούγκο | 2-1 | 0-1 |
20/01/2019 | 13:00 | Οσασούνα - Μαγιόρκα | 2-0 | 1-0 |
20/01/2019 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλκορκόν | 2-0 | 1-0 |
21/01/2019 | 22:00 | Γρανάδα - Έλτσε | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/01/2019 | 22:00 | Σαραγόσα - Οβιέδο | 2-0 | 0-0 |
26/01/2019 | 17:00 | Αλμερία - Οσασούνα | 0-1 | 0-0 |
26/01/2019 | 19:00 | Λούγκο - Ράγιο Μαχαδαόντα | 3-2 | 2-0 |
26/01/2019 | 21:30 | Τενερίφη - Μάλαγα | 0-0 | 0-0 |
26/01/2019 | 21:30 | Κάντιθ - Μαγιόρκα | 1-1 | 0-1 |
27/01/2019 | 19:00 | Αλκορκόν - Κόρδοβα | 2-1 | 0-1 |
27/01/2019 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λα Κορούνια | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/02/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Αλμερία | 1-1 | 1-0 |
02/02/2019 | 19:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Ταραγόνα | 1-0 | 1-0 |
02/02/2019 | 21:30 | Λα Κορούνια - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
03/02/2019 | 19:00 | Οσασούνα - Γρανάδα | 1-0 | 0-0 |
04/02/2019 | 22:00 | Λας Πάλμας - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/02/2019 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Οσασούνα | 0-2 | 0-1 |
09/02/2019 | 19:00 | Εξτρεμαδούρα - Ράγιο Μαχαδαόντα | 1-1 | 0-0 |
09/02/2019 | 19:00 | Έλτσε - Οβιέδο | 1-2 | 0-0 |
09/02/2019 | 21:30 | Λούγκο - Σαραγόσα | 1-2 | 1-0 |
10/02/2019 | 19:00 | Γρανάδα - Λα Κορούνια | 0-1 | 0-0 |
10/02/2019 | 21:00 | Μάλαγα - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/02/2019 | 22:00 | Κόρδοβα - Γρανάδα | 1-2 | 1-2 |
16/02/2019 | 17:00 | Λα Κορούνια - Ταραγόνα | 1-1 | 0-0 |
16/02/2019 | 19:00 | Σαραγόσα - Αλμπαθέτε | 0-0 | 0-0 |
16/02/2019 | 21:00 | Οβιέδο - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
17/02/2019 | 19:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Μάλαγα | 0-1 | 0-0 |
17/02/2019 | 21:30 | Λας Πάλμας - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/02/2019 | 22:00 | Τενερίφη - Μαγιόρκα | 2-2 | 0-1 |
23/02/2019 | 17:00 | Αλμπαθέτε - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
23/02/2019 | 21:00 | Αλκορκόν - Λας Πάλμας | 2-0 | 0-0 |
23/02/2019 | 21:30 | Οσασούνα - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
24/02/2019 | 17:00 | Αλμερία - Κόρδοβα | 3-1 | 1-1 |
24/02/2019 | 19:00 | Μάλαγα - Λα Κορούνια | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/03/2019 | 17:00 | Κάντιθ - Αλμπαθέτε | 1-0 | 0-0 |
02/03/2019 | 19:00 | Οσασούνα - Ταραγόνα | 1-0 | 1-0 |
02/03/2019 | 19:00 | Κόρδοβα - Μάλαγα | 1-1 | 0-0 |
03/03/2019 | 13:00 | Μαγιόρκα - Έλτσε | 1-1 | 0-1 |
03/03/2019 | 17:00 | Νουμάνθια - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-2 | 1-2 |
03/03/2019 | 19:00 | Οβιέδο - Λούγκο | 1-1 | 1-0 |
03/03/2019 | 21:30 | Σαραγόσα - Αλμερία | 1-2 | 0-0 |
04/03/2019 | 22:00 | Λα Κορούνια - Αλκορκόν | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2019 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
09/03/2019 | 21:00 | Ταραγόνα - Αλμπαθέτε | 1-0 | 0-0 |
09/03/2019 | 21:30 | Έλτσε - Κάντιθ | 1-0 | 1-0 |
10/03/2019 | 13:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Αλκορκόν | 2-0 | 1-0 |
10/03/2019 | 19:00 | Γρανάδα - Σαραγόσα | 1-0 | 1-0 |
10/03/2019 | 21:00 | Λα Κορούνια - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-0 |
11/03/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Οσασούνα | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2019 | 21:30 | Αλκορκόν - Τενερίφη | 1-1 | 1-0 |
16/03/2019 | 21:30 | Σαραγόσα - Έλτσε | 1-0 | 1-0 |
17/03/2019 | 19:00 | Αλμερία - Γρανάδα | 0-0 | 0-0 |
17/03/2019 | 21:00 | Λας Πάλμας - Μαγιόρκα | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/03/2019 | 22:00 | Λα Κορούνια - Αλμερία | 0-0 | 0-0 |
23/03/2019 | 17:00 | Έλτσε - Αλκορκόν | 3-1 | 2-1 |
23/03/2019 | 19:00 | Λούγκο - Αλμπαθέτε | 0-3 | 0-1 |
24/03/2019 | 17:00 | Ταραγόνα - Μάλαγα | 0-1 | 0-0 |
24/03/2019 | 21:00 | Γρανάδα - Λας Πάλμας | 1-1 | 0-0 |
24/03/2019 | 21:45 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Οβιέδο | 1-0 | 1-0 |
25/03/2019 | 22:00 | Μαγιόρκα - Σαραγόσα | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/03/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-1 |
30/03/2019 | 21:30 | Αλμπαθέτε - Τενερίφη | 2-2 | 1-1 |
31/03/2019 | 19:00 | Αλκορκόν - Λούγκο | 0-0 | 0-0 |
01/04/2019 | 22:00 | Σαραγόσα - Ταραγόνα | 3-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2019 | 22:00 | Τενερίφη - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-1 | 0-1 |
06/04/2019 | 17:00 | Λα Κορούνια - Ράγιο Μαχαδαόντα | 0-2 | 0-0 |
06/04/2019 | 19:00 | Γρανάδα - Μάλαγα | 1-0 | 1-0 |
06/04/2019 | 21:30 | Οβιέδο - Λας Πάλμας | 1-1 | 0-0 |
07/04/2019 | 13:00 | Αλκορκόν - Αλμπαθέτε | 0-1 | 0-1 |
07/04/2019 | 19:00 | Ταραγόνα - Νουμάνθια | 2-0 | 1-0 |
07/04/2019 | 21:00 | Έλτσε - Κόρδοβα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/04/2019 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Γρανάδα | 1-0 | 1-0 |
13/04/2019 | 19:00 | Οσασούνα - Λα Κορούνια | 2-1 | 2-1 |
14/04/2019 | 13:00 | Αλμπαθέτε - Έλτσε | 1-1 | 0-0 |
14/04/2019 | 21:00 | Λας Πάλμας - Κάντιθ | 0-3 | 0-0 |
14/04/2019 | 21:30 | Σαραγόσα - Αλκορκόν | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2019 | 22:00 | Αλκορκόν - Μάλαγα | 1-4 | 1-2 |
20/04/2019 | 17:00 | Λούγκο - Γρανάδα | 1-2 | 0-1 |
20/04/2019 | 19:00 | Αλμπαθέτε - Λας Πάλμας | 4-2 | 3-2 |
21/04/2019 | 17:00 | Λα Κορούνια - Εξτρεμαδούρα | 1-2 | 0-1 |
21/04/2019 | 21:00 | Τενερίφη - Αλμερία | 1-3 | 0-1 |
22/04/2019 | 22:00 | Έλτσε - Οσασούνα | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2019 | 17:15 | Μάλαγα - Μαγιόρκα | 0-1 | 0-0 |
27/04/2019 | 19:00 | Αλμερία - Οβιέδο | 0-1 | 0-0 |
28/04/2019 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Έλτσε | 1-1 | 1-0 |
28/04/2019 | 19:00 | Λας Πάλμας - Λούγκο | 4-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/05/2019 | 19:00 | Σαραγόσα - Λα Κορούνια | 0-1 | 0-0 |
04/05/2019 | 21:30 | Τενερίφη - Λας Πάλμας | 2-1 | 0-0 |
05/05/2019 | 13:00 | Λούγκο - Αλμερία | 4-2 | 2-1 |
05/05/2019 | 17:00 | Μαγιόρκα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-1 | 1-1 |
05/05/2019 | 21:30 | Οβιέδο - Γρανάδα | 1-1 | 0-0 |
06/05/2019 | 22:00 | Κάντιθ - Μάλαγα | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/05/2019 | 22:00 | Γρανάδα - Τενερίφη | 2-1 | 2-0 |
11/05/2019 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λούγκο | 0-0 | 0-0 |
12/05/2019 | 13:00 | Αλμερία - Έλτσε | 5-3 | 3-2 |
12/05/2019 | 17:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Αλμπαθέτε | 2-3 | 1-3 |
13/05/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Οβιέδο | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/05/2019 | 22:00 | Σαραγόσα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 4-2 | 1-1 |
18/05/2019 | 21:30 | Έλτσε - Τενερίφη | 3-0 | 1-0 |
19/05/2019 | 13:00 | Μαγιόρκα - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
19/05/2019 | 19:00 | Κάντιθ - Οσασούνα | 0-0 | 0-0 |
19/05/2019 | 21:00 | Λούγκο - Λα Κορούνια | 1-0 | 0-0 |
20/05/2019 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Γρανάδα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/05/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Σαραγόσα | 3-1 | 0-1 |
25/05/2019 | 17:00 | Ράγιο Μαχαδαόντα - Κόρδοβα | 0-0 | 0-0 |
25/05/2019 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμπαθέτε | 0-2 | 0-1 |
25/05/2019 | 19:00 | Οσασούνα - Λας Πάλμας | 2-0 | 1-0 |
26/05/2019 | 13:00 | Αλμερία - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
26/05/2019 | 19:00 | Τενερίφη - Οβιέδο | 2-1 | 1-0 |
26/05/2019 | 20:00 | Γρανάδα - Κάντιθ | 1-1 | 1-0 |
27/05/2019 | 22:00 | Λα Κορούνια - Μαγιόρκα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/06/2019 | 19:00 | Λας Πάλμας - Αλμερία | 0-0 | 0-0 |
04/06/2019 | 22:00 | Λούγκο - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
04/06/2019 | 22:00 | Μαγιόρκα - Γρανάδα | 1-1 | 0-0 |
04/06/2019 | 22:00 | Αλμπαθέτε - Μάλαγα | 1-2 | 0-1 |
04/06/2019 | 22:00 | Έλτσε - Λα Κορούνια | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/06/2019 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Κάντιθ | 1-0 | 1-0 |
08/06/2019 | 21:30 | Λα Κορούνια - Κόρδοβα | 2-0 | 1-0 |
08/06/2019 | 21:30 | Μάλαγα - Έλτσε | 3-0 | 1-0 |
09/06/2019 | 19:30 | Ταραγόνα - Λούγκο | 1-1 | 0-0 |
09/06/2019 | 21:30 | Τενερίφη - Σαραγόσα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/06/2019 | 22:00 | Λα Κορούνια - Μάλαγα | 4-2 | 1-2 |
15/06/2019 | 22:00 | Μάλαγα - Λα Κορούνια | 0-1 | 0-0 |
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 33ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Δυάδα από την La Liga, η οποία έχει να κάνει με τα παιχνίδια Μιραντές - Σαραγόσα, Σανταντέρ - Ελντένσε
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής της Segunda Division.
Δύο επιλογές με μεγάλες αποδόσεις που έχουν να κάνουν με τα ματς Βιγιαρεάλ Β'-Λεγανές, Εσπανιόλ - Τενερίφη
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division, οι οποίες ανοίγουν και την 32η αγωνιστική.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση η οποία ρίχνει την αυλαία της 31ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που θα ρίξει την αυλαία της 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο τις 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 30ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση, η οποία ρίχνει την αυλαία στην 29η αγωνιστική της Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα 4 παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Μιραντές - Ουέσκα που ρίχνει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τρεις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (18/2) στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ρίχνει την αυλαία της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (11/2) στο πλαίσιο της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (10/2).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το παιχνίδι που ρίχνει την αυλαία της 25ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (4/2) στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προτάσεις για τις 5 αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (28/1).
Αναλύσεις και προτάσεις για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (27/1) στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (20/1).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Ελντένσε - Σαραγόσα που ολοκληρώνει την 22η αγωνιστική στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (13/1)
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στην Segunda Division για την 21η αγωνιστική.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τρία παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Τετάρτη (20/12).
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Τρίτη (19/12).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Βιγιαρεάλ Β' - Βαγιαδολίδ που θα ρίχνει την αυλαία της 20ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (16/12).
Μεγάλη μάχη στο πρωτάθλημα της Β’ Ισπανίας και εμείς επιλέγουμε για το ποντάρισμά μας ένα σημείο που επιβεβαιώνουν οι δύο ομάδες από το 2002.
Σημαδιακή η ημέρα για τις δύο ομάδες, αφού οι γηπεδούχοι έχουν τρεις νίκες σε τρία παιχνίδια όταν παίζει Δευτέρα, ενώ η φιλοξενούμενη έχει τρεις ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια!
Δύο επιλογές από την La Liga που έχουν να κάνουν με τις Μπιλμπάο, Μπαρτσελόνα, οι οποίες έχουν και μεγάλες τιμές
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν για την 19η αγωνιστική.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τρία παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (9/12)
Πολύ καλές αποδόσεις μπορούν να βρουν οι παίκτες του στοιχήματος στο κουπόνι της δεύτερης κατηγορίας της Ισπανίας, επιλέγοντας τον νικητή των αναμετρήσεων.
[bet_banner id="betshop" evaluation][/bet_banner]Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της δεύτερης κατηγορίας στην Ισπανία, με τις αποδόσεις να μας οδηγούν σε πολύ καλές επιλογές βάσει φόρμας.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση Ουέσκα - Βαγιαδολίδ, η οποία ανοίγει την 17η αγωνιστική της Segunda Division
Η Λεβάντε υποδέχεται στην Βαλένθια την Ρασίνγκ Σανταντέρ και μπορει να επιβεβαιώσει τον άσσο αφού έχει το πλεονέκτημα της έδρας, διατηρεί καλή παράδοση και η αντίπαλός της είναι σε κακή κατάσταση με τρεις σερί ήττες…
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση της Segunda Division, Λεβάντε - Σανταντέρ, η οποία ολοκληρώνει την 16η αγωνιστική.
Δύο επιλογές από την Β' Ισπανίας όπου οι τιμές είναι μεγάλες κι έχουν να κάνουν με την Φερόλ και την Βιγιαρεάλ Β'
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα 5 παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (19/11).