Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2021 | 21:00 | Ουέσκα - Εϊμπάρ | 2-0 | 1-0 |
13/08/2021 | 23:00 | Σαραγόσα - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-0 | 0-0 |
14/08/2021 | 18:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Λεγκανές | 1-0 | 0-0 |
14/08/2021 | 20:30 | Χιρόνα - Αμορεμπιέτα | 2-0 | 0-0 |
14/08/2021 | 23:00 | Πονφεραντίνα - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
15/08/2021 | 18:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μπούργκος | 1-0 | 0-0 |
15/08/2021 | 20:30 | Οβιέδο - Λούγκο | 2-2 | 2-0 |
15/08/2021 | 23:00 | Λας Πάλμας - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-1 | 0-0 |
15/08/2021 | 23:00 | Φουενλαμπράδα - Τενερίφη | 1-2 | 0-1 |
16/08/2021 | 21:00 | Μάλαγα - Μιράντες | 0-0 | 0-0 |
16/08/2021 | 23:00 | Καρταγένα - Αλμερία | 1-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2021 | 21:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Σαραγόσα | 2-0 | 1-0 |
20/08/2021 | 23:00 | Αλμερία - Οβιέδο | 2-1 | 2-1 |
21/08/2021 | 18:00 | Λούγκο - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 0-0 | 0-0 |
21/08/2021 | 20:30 | Τενερίφη - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
21/08/2021 | 23:00 | Αλκορκόν - Φουενλαμπράδα | 0-2 | 0-0 |
22/08/2021 | 18:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Μάλαγα | 2-2 | 1-0 |
22/08/2021 | 20:30 | Χιρόνα - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
22/08/2021 | 20:30 | Εϊμπάρ - Πονφεραντίνα | 0-1 | 0-0 |
22/08/2021 | 23:00 | Ουέσκα - Καρταγένα | 2-0 | 0-0 |
23/08/2021 | 21:00 | Μιράντες - Αμορεμπιέτα | 2-0 | 0-0 |
23/08/2021 | 23:00 | Λεγκανές - Μπούργκος | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/08/2021 | 21:00 | Λας Πάλμας - Ουέσκα | 2-1 | 2-0 |
27/08/2021 | 23:00 | Μάλαγα - Αλκορκόν | 1-0 | 1-0 |
28/08/2021 | 18:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μιράντες | 2-1 | 1-0 |
28/08/2021 | 20:30 | Λεγκανές - Ίμπιζα Ειβίσα | 1-2 | 0-0 |
28/08/2021 | 20:30 | Οβιέδο - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
28/08/2021 | 23:00 | Πονφεραντίνα - Χιρόνα | 2-1 | 1-0 |
29/08/2021 | 18:00 | Αμορεμπιέτα - Αλμερία | 2-1 | 1-1 |
29/08/2021 | 20:30 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
29/08/2021 | 20:30 | Λούγκο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-2 | 0-1 |
29/08/2021 | 23:00 | Μπούργκος - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-0 |
30/08/2021 | 23:00 | Σαραγόσα - Καρταγένα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/09/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-2 | 0-1 |
04/09/2021 | 17:00 | Εϊμπάρ - Λεγκανές | 1-1 | 1-1 |
04/09/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Πονφεραντίνα | 2-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 22:00 | Αλμερία - Μάλαγα | 2-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Λούγκο | 1-1 | 1-1 |
05/09/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Αμορεμπιέτα | 1-1 | 0-1 |
05/09/2021 | 17:00 | Μπούργκος - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 3-0 | 3-0 |
05/09/2021 | 19:15 | Μιράντες - Λας Πάλμας | 4-2 | 3-1 |
05/09/2021 | 19:15 | Αλκορκόν - Σαραγόσα | 1-2 | 1-0 |
06/09/2021 | 22:00 | Ουέσκα - Οβιέδο | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/09/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λεγκανές | 2-1 | 1-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Αμορεμπιέτα - Μπούργκος | 2-2 | 1-1 |
11/09/2021 | 17:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Εϊμπάρ | 2-3 | 0-1 |
11/09/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Ίμπιζα Ειβίσα | 1-1 | 0-1 |
11/09/2021 | 22:00 | Μιράντες - Αλκορκόν | 1-3 | 1-1 |
12/09/2021 | 15:00 | Οβιέδο - Καρταγένα | 2-0 | 1-0 |
12/09/2021 | 17:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Τενερίφη | 0-2 | 0-2 |
12/09/2021 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Αλμερία | 1-0 | 0-0 |
12/09/2021 | 21:30 | Φουενλαμπράδα - Σαραγόσα | 1-1 | 1-0 |
12/09/2021 | 22:30 | Μάλαγα - Χιρόνα | 2-0 | 1-0 |
13/09/2021 | 22:00 | Λούγκο - Ουέσκα | 3-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Αλμερία | 0-4 | 0-3 |
18/09/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Οβιέδο | 1-1 | 1-0 |
18/09/2021 | 19:15 | Λεγκανές - Αμορεμπιέτα | 1-0 | 1-0 |
18/09/2021 | 19:15 | Σαραγόσα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-1 | 1-1 |
18/09/2021 | 21:30 | Χιρόνα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-0 | 0-0 |
18/09/2021 | 22:00 | Καρταγένα - Λούγκο | 2-1 | 1-1 |
19/09/2021 | 15:00 | Ουέσκα - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
19/09/2021 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Μάλαγα | 4-0 | 2-0 |
19/09/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Μιράντες | 1-2 | 1-0 |
19/09/2021 | 19:15 | Εϊμπάρ - Σπόρτινγκ Χιχόν | 3-2 | 1-1 |
20/09/2021 | 22:00 | Μπούργκος - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2021 | 21:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Ουέσκα | 0-2 | 0-1 |
24/09/2021 | 22:00 | Αλμερία - Τενερίφη | 3-1 | 0-0 |
25/09/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Μπούργκος | 2-0 | 1-0 |
25/09/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Πονφεραντίνα | 2-1 | 2-0 |
25/09/2021 | 19:15 | Αμορεμπιέτα - Εϊμπάρ | 1-1 | 1-1 |
26/09/2021 | 15:00 | Μιράντες - Λεγκανές | 1-2 | 1-1 |
26/09/2021 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Μάλαγα | 2-1 | 0-1 |
26/09/2021 | 19:15 | Οβιέδο - Χιρόνα | 0-0 | 0-0 |
26/09/2021 | 21:30 | Λούγκο - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
26/09/2021 | 22:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Αλκορκόν | 2-0 | 1-0 |
27/09/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Καρταγένα | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/10/2021 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 2-2 | 0-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Αμορεμπιέτα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 1-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Ουέσκα - Τενερίφη | 1-2 | 1-1 |
02/10/2021 | 19:15 | Σαραγόσα - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
02/10/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-4 | 1-2 |
03/10/2021 | 15:00 | Εϊμπάρ - Ίμπιζα Ειβίσα | 3-1 | 1-1 |
03/10/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Φουενλαμπράδα | 1-0 | 1-0 |
03/10/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Καρταγένα | 4-1 | 3-0 |
03/10/2021 | 19:15 | Μπούργκος - Μιράντες | 1-0 | 1-0 |
03/10/2021 | 22:00 | Λεγκανές - Λούγκο | 1-1 | 0-0 |
04/10/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Αλμερία | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2021 | 22:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Μάλαγα | 1-1 | 0-1 |
09/10/2021 | 17:00 | Λούγκο - Χιρόνα | 1-0 | 0-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Μιράντες - Εϊμπάρ | 3-3 | 1-2 |
09/10/2021 | 19:15 | Αλμερία - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-0 |
09/10/2021 | 22:00 | Οβιέδο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 1-0 |
10/10/2021 | 15:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Πονφεραντίνα | 1-1 | 0-0 |
10/10/2021 | 17:00 | Καρταγένα - Ίμπιζα Ειβίσα | 5-1 | 3-0 |
10/10/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Αμορεμπιέτα | 2-1 | 1-0 |
10/10/2021 | 19:15 | Φουενλαμπράδα - Λεγκανές | 2-1 | 1-1 |
10/10/2021 | 19:15 | Αλκορκόν - Μπούργκος | 1-0 | 0-0 |
11/10/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Ουέσκα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/10/2021 | 22:00 | Εϊμπάρ - Αλμερία | 1-0 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Χιρόνα - Ουέσκα | 1-3 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Αμορεμπιέτα - Καρταγένα | 2-3 | 1-1 |
16/10/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Τενερίφη | 2-1 | 1-0 |
16/10/2021 | 21:30 | Μάλαγα - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
16/10/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
17/10/2021 | 15:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Μιράντες | 0-2 | 0-1 |
17/10/2021 | 17:00 | Λεγκανές - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-2 | 0-1 |
17/10/2021 | 19:15 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Οβιέδο | 1-1 | 0-0 |
17/10/2021 | 19:15 | Μπούργκος - Λούγκο | 1-1 | 1-1 |
17/10/2021 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/10/2021 | 20:00 | Καρταγένα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
19/10/2021 | 20:00 | Ουέσκα - Μάλαγα | 0-0 | 0-0 |
19/10/2021 | 22:00 | Τενερίφη - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-0 |
20/10/2021 | 20:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Ίμπιζα Ειβίσα | 1-1 | 0-0 |
20/10/2021 | 20:00 | Φουενλαμπράδα - Αμορεμπιέτα | 0-0 | 0-0 |
20/10/2021 | 22:00 | Λούγκο - Λας Πάλμας | 2-0 | 2-0 |
20/10/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Λεγκανές | 3-3 | 2-2 |
21/10/2021 | 19:45 | Αλμερία - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 3-1 | 1-1 |
21/10/2021 | 20:00 | Σαραγόσα - Πονφεραντίνα | 1-1 | 0-0 |
21/10/2021 | 22:00 | Μιράντες - Χιρόνα | 1-2 | 0-2 |
21/10/2021 | 22:00 | Οβιέδο - Μπούργκος | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2021 | 22:00 | Εϊμπάρ - Καρταγένα | 2-1 | 2-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Φουενλαμπράδα | 3-1 | 1-1 |
23/10/2021 | 19:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-2 | 0-1 |
23/10/2021 | 21:30 | Μάλαγα - Λούγκο | 1-0 | 1-0 |
23/10/2021 | 22:00 | Λεγκανές - Τενερίφη | 1-2 | 0-1 |
24/10/2021 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-2 | 0-1 |
24/10/2021 | 15:00 | Μιράντες - Αλμερία | 1-4 | 0-3 |
24/10/2021 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Οβιέδο | 1-2 | 0-1 |
24/10/2021 | 19:15 | Μπούργκος - Ουέσκα | 3-1 | 1-1 |
24/10/2021 | 22:00 | Λας Πάλμας - Αλκορκόν | 3-0 | 1-0 |
25/10/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Σαραγόσα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2021 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-1 |
29/10/2021 | 22:00 | Αλμερία - Λεγκανές | 1-0 | 1-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Ουέσκα - Αμορεμπιέτα | 1-1 | 1-0 |
30/10/2021 | 19:15 | Λούγκο - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-0 |
30/10/2021 | 22:00 | Καρταγένα - Πονφεραντίνα | 0-1 | 0-1 |
31/10/2021 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Χιρόνα | 1-2 | 0-0 |
31/10/2021 | 17:00 | Οβιέδο - Μάλαγα | 2-1 | 1-0 |
31/10/2021 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Εϊμπάρ | 2-0 | 0-0 |
31/10/2021 | 21:30 | Σαραγόσα - Μιράντες | 1-1 | 1-0 |
01/11/2021 | 17:00 | Αλκορκόν - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-2 | 0-0 |
01/11/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Μπούργκος | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/11/2021 | 20:00 | Πονφεραντίνα - Ουέσκα | 1-1 | 0-0 |
02/11/2021 | 20:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
02/11/2021 | 22:15 | Λεγκανές - Καρταγένα | 1-1 | 1-1 |
03/11/2021 | 20:00 | Μιράντες - Λούγκο | 3-2 | 0-1 |
03/11/2021 | 20:00 | Αμορεμπιέτα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 4-1 | 3-1 |
03/11/2021 | 22:15 | Εϊμπάρ - Οβιέδο | 1-0 | 0-0 |
03/11/2021 | 22:15 | Λας Πάλμας - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 2-0 |
04/11/2021 | 20:00 | Μπούργκος - Σαραγόσα | 0-1 | 0-0 |
04/11/2021 | 20:00 | Χιρόνα - Αλκορκόν | 3-1 | 0-1 |
04/11/2021 | 22:15 | Μάλαγα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 2-1 | 2-1 |
04/11/2021 | 22:15 | Ίμπιζα Ειβίσα - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2021 | 22:00 | Ουέσκα - Λεγκανές | 0-2 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Λούγκο - Πονφεραντίνα | 1-2 | 0-1 |
06/11/2021 | 19:15 | Οβιέδο - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-0 |
06/11/2021 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Μιράντες | 3-1 | 2-0 |
06/11/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Εϊμπάρ | 0-0 | 0-0 |
07/11/2021 | 15:00 | Αλκορκόν - Αμορεμπιέτα | 2-2 | 0-1 |
07/11/2021 | 17:00 | Σαραγόσα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-0 | 1-0 |
07/11/2021 | 19:15 | Αλμερία - Μπούργκος | 2-0 | 1-0 |
07/11/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Μάλαγα | 3-1 | 1-0 |
07/11/2021 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-1 | 0-0 |
08/11/2021 | 22:00 | Τενερίφη - Χιρόνα | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 0-1 | 0-0 |
13/11/2021 | 17:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Φουενλαμπράδα | 3-0 | 1-0 |
13/11/2021 | 19:15 | Μιράντες - Ουέσκα | 0-1 | 0-0 |
13/11/2021 | 19:15 | Εϊμπάρ - Αλκορκόν | 2-1 | 2-1 |
13/11/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Σαραγόσα | 2-3 | 1-1 |
14/11/2021 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Λούγκο | 1-3 | 1-2 |
14/11/2021 | 17:00 | Χιρόνα - Καρταγένα | 2-0 | 1-0 |
14/11/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Αλμερία | 0-1 | 0-1 |
14/11/2021 | 19:15 | Μπούργκος - Πονφεραντίνα | 1-0 | 1-0 |
14/11/2021 | 19:15 | Λεγκανές - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
15/11/2021 | 22:00 | Μάλαγα - Τενερίφη | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/11/2021 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Μιράντες | 1-1 | 1-0 |
20/11/2021 | 17:00 | Οβιέδο - Αμορεμπιέτα | 2-0 | 2-0 |
20/11/2021 | 19:15 | Μάλαγα - Λας Πάλμας | 2-1 | 1-0 |
20/11/2021 | 21:30 | Αλμερία - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 3-1 | 0-1 |
21/11/2021 | 15:00 | Καρταγένα - Μπούργκος | 1-0 | 0-0 |
21/11/2021 | 17:00 | Λούγκο - Εϊμπάρ | 2-2 | 2-1 |
21/11/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
21/11/2021 | 19:15 | Ουέσκα - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-0 | 0-0 |
21/11/2021 | 21:30 | Πονφεραντίνα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 4-1 | 3-0 |
22/11/2021 | 20:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Χιρόνα | 1-2 | 0-1 |
22/11/2021 | 22:00 | Σαραγόσα - Λεγκανές | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/11/2021 | 22:00 | Μιράντες - Οβιέδο | 1-1 | 0-0 |
26/11/2021 | 22:00 | Αλκορκόν - Λούγκο | 1-1 | 0-1 |
27/11/2021 | 17:00 | Μπούργκος - Μάλαγα | 3-0 | 1-0 |
27/11/2021 | 19:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Φουενλαμπράδα | 1-1 | 1-0 |
27/11/2021 | 19:15 | Αλμερία - Ουέσκα | 0-0 | 0-0 |
27/11/2021 | 21:30 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Καρταγένα | 2-0 | 2-0 |
28/11/2021 | 15:00 | Λεγκανές - Λας Πάλμας | 4-1 | 2-0 |
28/11/2021 | 17:00 | Αμορεμπιέτα - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
28/11/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Πονφεραντίνα | 0-1 | 0-1 |
28/11/2021 | 19:15 | Τενερίφη - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 2-0 | 1-0 |
29/11/2021 | 22:00 | Εϊμπάρ - Χιρόνα | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2021 | 22:00 | Ουέσκα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 3-2 | 2-0 |
04/12/2021 | 19:15 | Φουενλαμπράδα - Αλμερία | 1-1 | 0-0 |
05/12/2021 | 15:00 | Πονφεραντίνα - Μιράντες | 2-1 | 1-0 |
05/12/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Αμορεμπιέτα | 1-2 | 0-2 |
05/12/2021 | 19:15 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Μπούργκος | 0-1 | 0-1 |
05/12/2021 | 19:15 | Οβιέδο - Αλκορκόν | 3-1 | 0-0 |
05/12/2021 | 19:15 | Λούγκο - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-0 | 0-0 |
05/12/2021 | 21:30 | Λας Πάλμας - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
06/12/2021 | 17:00 | Σαραγόσα - Εϊμπάρ | 1-0 | 0-0 |
06/12/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Τενερίφη | 1-1 | 0-0 |
06/12/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Λεγκανές | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/12/2021 | 22:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Ουέσκα | 1-1 | 0-0 |
11/12/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Χιρόνα | 1-1 | 0-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Μπούργκος - Φουενλαμπράδα | 2-0 | 1-0 |
11/12/2021 | 19:15 | Αλμερία - Σαραγόσα | 3-0 | 0-0 |
11/12/2021 | 21:30 | Εϊμπάρ - Μάλαγα | 2-2 | 2-1 |
11/12/2021 | 22:00 | Τενερίφη - Λούγκο | 1-1 | 1-0 |
12/12/2021 | 15:00 | Λεγκανές - Πονφεραντίνα | 1-1 | 0-1 |
12/12/2021 | 17:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Οβιέδο | 2-1 | 2-1 |
12/12/2021 | 19:15 | Αλκορκόν - Καρταγένα | 1-1 | 1-1 |
12/12/2021 | 19:15 | Αμορεμπιέτα - Λας Πάλμας | 1-1 | 1-1 |
13/12/2021 | 22:00 | Μιράντες - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/12/2021 | 22:00 | Χιρόνα - Μπούργκος | 3-1 | 2-0 |
18/12/2021 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-2 | 0-1 |
18/12/2021 | 17:00 | Μάλαγα - Λεγκανές | 0-2 | 0-0 |
18/12/2021 | 19:15 | Λας Πάλμας - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-1 |
19/12/2021 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
19/12/2021 | 17:00 | Σαραγόσα - Τενερίφη | 0-2 | 0-2 |
19/12/2021 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Αμορεμπιέτα | 1-1 | 0-1 |
19/12/2021 | 19:15 | Ουέσκα - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
19/12/2021 | 19:15 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-2 | 0-0 |
19/12/2021 | 19:15 | Καρταγένα - Μιράντες | 3-0 | 2-0 |
19/01/2022 | 22:00 | Λούγκο - Αλμερία | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/12/2021 | 15:00 | Οβιέδο - Πονφεραντίνα | 2-0 | 0-0 |
31/12/2021 | 17:00 | Μπούργκος - Αμορεμπιέτα | 2-2 | 2-1 |
31/12/2021 | 17:15 | Εϊμπάρ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 3-2 | 2-0 |
02/01/2022 | 15:00 | Αλμερία - Καρταγένα | 0-1 | 0-1 |
02/01/2022 | 15:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Λεγκανές | 1-0 | 1-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λούγκο | 1-1 | 0-1 |
02/01/2022 | 19:15 | Μιράντες - Σαραγόσα | 2-0 | 1-0 |
02/01/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Χιρόνα | 0-1 | 0-0 |
02/01/2022 | 22:00 | Φουενλαμπράδα - Ίμπιζα Ειβίσα | 1-2 | 1-1 |
02/01/2022 | 22:30 | Τενερίφη - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-0 |
03/01/2022 | 22:00 | Αλκορκόν - Μάλαγα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/01/2022 | 22:00 | Αμορεμπιέτα - Τενερίφη | 1-1 | 1-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Καρταγένα - Ουέσκα | 0-3 | 0-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Αλκορκόν | 6-2 | 2-2 |
08/01/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Μπούργκος | 1-0 | 0-0 |
08/01/2022 | 22:00 | Λεγκανές - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-1 | 0-0 |
09/01/2022 | 15:00 | Χιρόνα - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 2-0 |
09/01/2022 | 17:00 | Λούγκο - Μιράντες | 2-1 | 1-0 |
09/01/2022 | 19:15 | Μάλαγα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-2 | 1-2 |
09/01/2022 | 21:30 | Πονφεραντίνα - Σαραγόσα | 0-0 | 0-0 |
09/01/2022 | 22:30 | Λας Πάλμας - Αλμερία | 1-1 | 1-0 |
10/01/2022 | 22:00 | Οβιέδο - Εϊμπάρ | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/01/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Οβιέδο | 4-0 | 2-0 |
22/01/2022 | 17:00 | Σαραγόσα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-0 | 0-0 |
22/01/2022 | 19:15 | Φουενλαμπράδα - Λας Πάλμας | 3-2 | 1-1 |
22/01/2022 | 22:00 | Μάλαγα - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-5 | 0-1 |
23/01/2022 | 15:00 | Μπούργκος - Λεγκανές | 4-0 | 3-0 |
23/01/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Αμορεμπιέτα | 2-1 | 0-1 |
23/01/2022 | 19:15 | Χιρόνα - Λούγκο | 1-1 | 0-0 |
23/01/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Πονφεραντίνα | 1-2 | 0-1 |
23/01/2022 | 22:00 | Αλκορκόν - Μιράντες | 0-0 | 0-0 |
24/01/2022 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Καρταγένα | 1-2 | 0-0 |
24/01/2022 | 22:00 | Αλμερία - Εϊμπάρ | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/01/2022 | 22:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Αμορεμπιέτα - Χιρόνα | 1-0 | 1-0 |
29/01/2022 | 19:15 | Εϊμπάρ - Ουέσκα | 2-1 | 0-0 |
29/01/2022 | 19:15 | Λούγκο - Μπούργκος | 1-0 | 0-0 |
29/01/2022 | 22:00 | Οβιέδο - Αλμερία | 2-0 | 1-0 |
30/01/2022 | 15:00 | Λεγκανές - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
30/01/2022 | 17:00 | Καρταγένα - Φουενλαμπράδα | 3-0 | 1-0 |
30/01/2022 | 19:15 | Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 0-0 | 0-0 |
30/01/2022 | 19:15 | Μιράντες - Μάλαγα | 3-0 | 2-0 |
30/01/2022 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Τενερίφη | 1-2 | 1-0 |
31/01/2022 | 22:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Σαραγόσα | 2-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/02/2022 | 22:00 | Μπούργκος - Αλκορκόν | 3-1 | 2-1 |
04/02/2022 | 22:00 | Αλμερία - Ίμπιζα Ειβίσα | 2-0 | 0-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Λούγκο | 1-1 | 0-1 |
05/02/2022 | 19:15 | Σαραγόσα - Μάλαγα | 1-1 | 0-1 |
05/02/2022 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-1 |
05/02/2022 | 21:30 | Χιρόνα - Πονφεραντίνα | 3-0 | 1-0 |
06/02/2022 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Οβιέδο | 1-1 | 1-1 |
06/02/2022 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-0 | 0-0 |
06/02/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Μιράντες | 4-0 | 0-0 |
06/02/2022 | 19:15 | Καρταγένα - Λας Πάλμας | 0-2 | 0-2 |
06/02/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/02/2022 | 22:00 | Λεγκανές - Σαραγόσα | 2-1 | 0-0 |
12/02/2022 | 17:00 | Μιράντες - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-3 | 0-1 |
12/02/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Χιρόνα | 2-2 | 0-1 |
12/02/2022 | 19:15 | Ίμπιζα Ειβίσα - Καρταγένα | 2-1 | 1-1 |
12/02/2022 | 21:30 | Μάλαγα - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
13/02/2022 | 15:00 | Εϊμπάρ - Φουενλαμπράδα | 0-0 | 0-0 |
13/02/2022 | 17:00 | Οβιέδο - Ουέσκα | 3-3 | 3-1 |
13/02/2022 | 19:15 | Λούγκο - Αμορεμπιέτα | 1-1 | 1-0 |
13/02/2022 | 19:15 | Αλκορκόν - Τενερίφη | 0-2 | 0-1 |
13/02/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Μπούργκος | 0-2 | 0-0 |
14/02/2022 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 3-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/02/2022 | 22:00 | Καρταγένα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 2-3 | 1-2 |
19/02/2022 | 17:00 | Σαραγόσα - Λας Πάλμας | 2-1 | 1-0 |
19/02/2022 | 19:15 | Χιρόνα - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-1 |
19/02/2022 | 19:15 | Τενερίφη - Ίμπιζα Ειβίσα | 2-0 | 2-0 |
19/02/2022 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Μάλαγα | 2-0 | 1-0 |
20/02/2022 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Αλκορκόν | 2-2 | 1-0 |
20/02/2022 | 17:00 | Μπούργκος - Οβιέδο | 0-1 | 0-0 |
20/02/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
20/02/2022 | 19:15 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Πονφεραντίνα | 2-3 | 0-2 |
20/02/2022 | 22:00 | Αλμερία - Μιράντες | 2-1 | 0-0 |
21/02/2022 | 22:00 | Αμορεμπιέτα - Λεγκανές | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/02/2022 | 22:00 | Αλμερία - Φουενλαμπράδα | 3-1 | 1-1 |
26/02/2022 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Ουέσκα | 2-1 | 1-1 |
26/02/2022 | 17:00 | Μιράντες - Τενερίφη | 2-1 | 2-1 |
26/02/2022 | 19:15 | Οβιέδο - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 0-1 | 0-0 |
26/02/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Λούγκο | 2-2 | 2-1 |
27/02/2022 | 15:00 | Εϊμπάρ - Μπούργκος | 2-0 | 1-0 |
27/02/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Σαραγόσα | 1-2 | 0-1 |
27/02/2022 | 19:15 | Λεγκανές - Χιρόνα | 1-1 | 1-1 |
27/02/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Αμορεμπιέτα | 5-1 | 2-0 |
27/02/2022 | 22:00 | Αλκορκόν - Πονφεραντίνα | 2-2 | 0-2 |
28/02/2022 | 22:00 | Μάλαγα - Καρταγένα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2022 | 22:00 | Σαραγόσα - Αλμερία | 2-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Φουενλαμπράδα - Μπούργκος | 1-2 | 0-1 |
05/03/2022 | 17:00 | Ουέσκα - Λας Πάλμας | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 19:15 | Τενερίφη - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-4 | 0-1 |
06/03/2022 | 15:00 | Λούγκο - Αλκορκόν | 1-0 | 0-0 |
06/03/2022 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Ίμπιζα Ειβίσα | 1-1 | 1-0 |
06/03/2022 | 19:15 | Λεγκανές - Μιράντες | 2-0 | 2-0 |
06/03/2022 | 19:15 | Καρταγένα - Εϊμπάρ | 4-1 | 1-1 |
06/03/2022 | 19:15 | Αμορεμπιέτα - Μάλαγα | 1-2 | 0-1 |
06/03/2022 | 22:00 | Χιρόνα - Οβιέδο | 2-1 | 1-0 |
07/03/2022 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Σπόρτινγκ Χιχόν | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/03/2022 | 22:00 | Σαραγόσα - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 0-1 |
12/03/2022 | 17:00 | Μιράντες - Καρταγένα | 2-1 | 1-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Λεγκανές | 1-1 | 0-0 |
12/03/2022 | 19:15 | Λας Πάλμας - Χιρόνα | 1-3 | 1-0 |
12/03/2022 | 19:15 | Αλμερία - Λούγκο | 3-3 | 1-1 |
12/03/2022 | 22:00 | Μάλαγα - Πονφεραντίνα | 0-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 15:00 | Μπούργκος - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 0-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Τενερίφη | 1-2 | 0-0 |
13/03/2022 | 17:00 | Εϊμπάρ - Αμορεμπιέτα | 1-0 | 1-0 |
13/03/2022 | 19:15 | Αλκορκόν - Ουέσκα | 1-0 | 0-0 |
13/03/2022 | 19:15 | Οβιέδο - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 3-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2022 | 22:00 | Ουέσκα - Μπούργκος | 1-0 | 1-0 |
19/03/2022 | 15:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Μιράντες | 1-3 | 1-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Καρταγένα - Σαραγόσα | 3-0 | 1-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Φουενλαμπράδα - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-0 |
19/03/2022 | 19:15 | Λούγκο - Οβιέδο | 1-1 | 0-0 |
19/03/2022 | 22:00 | Χιρόνα - Ίμπιζα Ειβίσα | 5-1 | 3-0 |
20/03/2022 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Αλκορκόν | 0-0 | 0-0 |
20/03/2022 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Εϊμπάρ | 2-2 | 2-0 |
20/03/2022 | 19:15 | Λεγκανές - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-1 |
21/03/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Αλμερία | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/03/2022 | 22:00 | Σαραγόσα - Αμορεμπιέτα | 1-1 | 0-0 |
26/03/2022 | 15:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 2-2 | 1-1 |
26/03/2022 | 17:00 | Εϊμπάρ - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
26/03/2022 | 19:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Καρταγένα | 4-1 | 1-1 |
26/03/2022 | 22:30 | Οβιέδο - Φουενλαμπράδα | 3-0 | 1-0 |
27/03/2022 | 15:00 | Μιράντες - Πονφεραντίνα | 3-1 | 2-0 |
27/03/2022 | 17:00 | Μπούργκος - Τενερίφη | 1-0 | 0-0 |
27/03/2022 | 19:15 | Μάλαγα - Ουέσκα | 0-2 | 0-0 |
27/03/2022 | 19:15 | Αλκορκόν - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-2 | 1-2 |
27/03/2022 | 22:00 | Αλμερία - Χιρόνα | 0-1 | 0-1 |
28/03/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Λεγκανές | 4-2 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2022 | 22:00 | Χιρόνα - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 17:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Λούγκο | 4-1 | 1-0 |
02/04/2022 | 17:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Αλκορκόν | 2-4 | 2-2 |
02/04/2022 | 19:15 | Αμορεμπιέτα - Ίμπιζα Ειβίσα | 3-1 | 0-0 |
02/04/2022 | 21:30 | Τενερίφη - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
03/04/2022 | 15:00 | Καρταγένα - Οβιέδο | 1-2 | 1-1 |
03/04/2022 | 17:00 | Μπούργκος - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
03/04/2022 | 17:00 | Πονφεραντίνα - Λας Πάλμας | 1-2 | 1-0 |
03/04/2022 | 19:15 | Εϊμπάρ - Μιράντες | 1-1 | 0-0 |
03/04/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Αλμερία | 1-1 | 1-1 |
04/04/2022 | 22:00 | Λεγκανές - Φουενλαμπράδα | 3-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/04/2022 | 22:00 | Λούγκο - Καρταγένα | 1-0 | 1-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Τενερίφη | 1-2 | 0-1 |
09/04/2022 | 19:15 | Αλκορκόν - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 19:15 | Μάλαγα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 2-2 | 1-0 |
09/04/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Αμορεμπιέτα | 1-0 | 0-0 |
10/04/2022 | 15:00 | Φουενλαμπράδα - Ουέσκα | 2-3 | 1-2 |
10/04/2022 | 17:00 | Σαραγόσα - Χιρόνα | 1-0 | 1-0 |
10/04/2022 | 19:15 | Ίμπιζα Ειβίσα - Εϊμπάρ | 2-0 | 0-0 |
10/04/2022 | 19:15 | Μιράντες - Μπούργκος | 3-1 | 1-1 |
10/04/2022 | 19:15 | Οβιέδο - Λεγκανές | 1-0 | 0-0 |
11/04/2022 | 22:00 | Αλμερία - Πονφεραντίνα | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2022 | 19:30 | Εϊμπάρ - Λας Πάλμας | 2-2 | 1-2 |
15/04/2022 | 22:00 | Αμορεμπιέτα - Μιράντες | 1-0 | 0-0 |
16/04/2022 | 17:00 | Λεγκανές - Μάλαγα | 0-3 | 0-0 |
16/04/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Αλμερία | 2-2 | 1-1 |
16/04/2022 | 21:30 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Οβιέδο | 0-1 | 0-0 |
16/04/2022 | 22:00 | Καρταγένα - Αλκορκόν | 3-1 | 1-1 |
17/04/2022 | 15:00 | Πονφεραντίνα - Λούγκο | 3-1 | 1-0 |
17/04/2022 | 17:00 | Μπούργκος - Ίμπιζα Ειβίσα | 2-1 | 1-0 |
17/04/2022 | 19:15 | Τενερίφη - Φουενλαμπράδα | 3-1 | 2-0 |
17/04/2022 | 19:15 | Ουέσκα - Σαραγόσα | 1-1 | 1-1 |
18/04/2022 | 20:00 | Χιρόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/04/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Ουέσκα | 0-0 | 0-0 |
23/04/2022 | 15:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Αμορεμπιέτα | 2-1 | 2-0 |
23/04/2022 | 17:15 | Καρταγένα - Χιρόνα | 3-0 | 2-0 |
23/04/2022 | 17:15 | Φουενλαμπράδα - Πονφεραντίνα | 2-3 | 2-0 |
23/04/2022 | 19:30 | Μάλαγα - Εϊμπάρ | 1-3 | 1-1 |
24/04/2022 | 15:00 | Αλκορκόν - Οβιέδο | 1-2 | 0-0 |
24/04/2022 | 17:15 | Μιράντες - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-1 | 0-1 |
24/04/2022 | 17:15 | Ίμπιζα Ειβίσα - Λας Πάλμας | 1-1 | 0-1 |
24/04/2022 | 19:30 | Σαραγόσα - Μπούργκος | 0-0 | 0-0 |
24/04/2022 | 19:30 | Λούγκο - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
25/04/2022 | 22:00 | Αλμερία - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/04/2022 | 23:00 | Λας Πάλμας - Μάλαγα | 2-1 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Οβιέδο - Μιράντες | 3-0 | 1-0 |
30/04/2022 | 19:15 | Εϊμπάρ - Σαραγόσα | 2-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 21:30 | Μπούργκος - Αλμερία | 0-2 | 0-2 |
01/05/2022 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Φουενλαμπράδα | 2-1 | 1-0 |
01/05/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Ίμπιζα Ειβίσα | 0-1 | 0-1 |
01/05/2022 | 17:00 | Αλκορκόν - Χιρόνα | 0-1 | 0-1 |
01/05/2022 | 19:15 | Λούγκο - Τενερίφη | 0-2 | 0-0 |
01/05/2022 | 19:15 | Πονφεραντίνα - Καρταγένα | 4-2 | 3-2 |
02/05/2022 | 19:30 | Λεγκανές - Ουέσκα | 2-1 | 1-1 |
02/05/2022 | 22:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Μιράντες | 1-0 | 1-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Ουέσκα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 1-1 | 0-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Φουενλαμπράδα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 1-2 | 1-0 |
07/05/2022 | 19:15 | Αλμερία - Αμορεμπιέτα | 3-0 | 0-0 |
07/05/2022 | 19:15 | Μάλαγα - Οβιέδο | 0-0 | 0-0 |
07/05/2022 | 22:00 | Πονφεραντίνα - Μπούργκος | 3-1 | 2-0 |
08/05/2022 | 15:00 | Καρταγένα - Λεγκανές | 0-0 | 0-0 |
08/05/2022 | 17:00 | Εϊμπάρ - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 0-2 | 0-0 |
08/05/2022 | 19:15 | Σαραγόσα - Αλκορκόν | 0-3 | 0-1 |
08/05/2022 | 19:15 | Ίμπιζα Ειβίσα - Λούγκο | 1-1 | 0-1 |
09/05/2022 | 22:00 | Χιρόνα - Τενερίφη | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/05/2022 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Αλμερία | 0-2 | 0-1 |
14/05/2022 | 15:00 | Αμορεμπιέτα - Ουέσκα | 1-0 | 0-0 |
14/05/2022 | 17:00 | Μπούργκος - Καρταγένα | 1-1 | 1-0 |
14/05/2022 | 17:00 | Λούγκο - Φουενλαμπράδα | 1-3 | 1-1 |
14/05/2022 | 19:15 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Πονφεραντίνα | 2-0 | 1-0 |
14/05/2022 | 22:00 | Λεγκανές - Εϊμπάρ | 2-3 | 1-2 |
15/05/2022 | 15:00 | Αλκορκόν - Λας Πάλμας | 0-2 | 0-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Μιράντες - Ίμπιζα Ειβίσα | 4-0 | 2-0 |
15/05/2022 | 17:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Χιρόνα | 2-1 | 2-1 |
15/05/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Μάλαγα | 0-2 | 0-1 |
16/05/2022 | 22:00 | Οβιέδο - Σαραγόσα | 3-3 | 2-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/05/2022 | 22:00 | Σαραγόσα - Λούγκο | 1-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 21:00 | Μάλαγα - Μπούργκος | 0-1 | 0-1 |
21/05/2022 | 21:00 | Φουενλαμπράδα - Σπόρτινγκ Χιχόν | 0-0 | 0-0 |
21/05/2022 | 21:00 | Ουέσκα - Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' | 3-2 | 2-0 |
21/05/2022 | 21:00 | Καρταγένα - Αμορεμπιέτα | 5-0 | 2-0 |
21/05/2022 | 23:00 | Ίμπιζα Ειβίσα - Ρεάλ Βαγιαδολίδ | 1-2 | 0-1 |
21/05/2022 | 23:00 | Χιρόνα - Μιράντες | 2-0 | 1-0 |
21/05/2022 | 23:00 | Αλμερία - Αλκορκόν | 1-1 | 0-0 |
21/05/2022 | 23:00 | Εϊμπάρ - Τενερίφη | 2-0 | 1-0 |
21/05/2022 | 23:00 | Πονφεραντίνα - Λεγκανές | 0-3 | 0-2 |
21/05/2022 | 23:00 | Λας Πάλμας - Οβιέδο | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/05/2022 | 22:00 | Μιράντες - Φουενλαμπράδα | 5-1 | 2-0 |
27/05/2022 | 22:00 | Ρεάλ Σοσιεδάδ Β' - Σαραγόσα | 1-2 | 0-2 |
28/05/2022 | 19:15 | Λούγκο - Μάλαγα | 1-0 | 0-0 |
28/05/2022 | 19:15 | Αμορεμπιέτα - Πονφεραντίνα | 1-0 | 0-0 |
29/05/2022 | 21:00 | Σπόρτινγκ Χιχόν - Λας Πάλμας | 0-1 | 0-1 |
29/05/2022 | 21:00 | Τενερίφη - Καρταγένα | 1-2 | 0-2 |
29/05/2022 | 21:00 | Μπούργκος - Χιρόνα | 0-0 | 0-0 |
29/05/2022 | 21:00 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ - Ουέσκα | 3-0 | 0-0 |
29/05/2022 | 21:00 | Αλκορκόν - Εϊμπάρ | 1-0 | 0-0 |
29/05/2022 | 21:00 | Λεγκανές - Αλμερία | 2-2 | 2-1 |
29/05/2022 | 21:00 | Οβιέδο - Ίμπιζα Ειβίσα | 3-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/06/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Λας Πάλμας | 1-0 | 1-0 |
02/06/2022 | 20:00 | Χιρόνα - Εϊμπάρ | 0-1 | 0-1 |
04/06/2022 | 22:00 | Λας Πάλμας - Τενερίφη | 1-2 | 0-2 |
05/06/2022 | 19:30 | Εϊμπάρ - Χιρόνα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/06/2022 | 22:00 | Χιρόνα - Τενερίφη | 0-0 | 0-0 |
19/06/2022 | 22:00 | Τενερίφη - Χιρόνα | 1-3 | 0-1 |
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 33ης αγωνιστικής στη Segunda Division
Δυάδα από την La Liga, η οποία έχει να κάνει με τα παιχνίδια Μιραντές - Σαραγόσα, Σανταντέρ - Ελντένσε
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στο πλαίσιο της 32ης αγωνιστικής της Segunda Division.
Δύο επιλογές με μεγάλες αποδόσεις που έχουν να κάνουν με τα ματς Βιγιαρεάλ Β'-Λεγανές, Εσπανιόλ - Τενερίφη
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division, οι οποίες ανοίγουν και την 32η αγωνιστική.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση η οποία ρίχνει την αυλαία της 31ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της 31ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που θα ρίξει την αυλαία της 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο τις 30ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 30ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση, η οποία ρίχνει την αυλαία στην 29η αγωνιστική της Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα 4 παιχνίδια που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στη Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 29ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Μιραντές - Ουέσκα που ρίχνει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τρεις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 28ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (18/2) στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 27ης αγωνιστικής.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ανοίγει την αυλαία της 27ης αγωνιστικής στην Segunda Division
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση που ρίχνει την αυλαία της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (11/2) στο πλαίσιο της 26ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (10/2).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το παιχνίδι που ρίχνει την αυλαία της 25ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (4/2) στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προτάσεις για τις 5 αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (28/1).
Αναλύσεις και προτάσεις για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (27/1) στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 23ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (20/1).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Ελντένσε - Σαραγόσα που ολοκληρώνει την 22η αγωνιστική στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις έξι αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (13/1)
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στην Segunda Division για την 21η αγωνιστική.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τρία παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Τετάρτη (20/12).
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τέσσερα παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Τρίτη (19/12).
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για το Βιγιαρεάλ Β' - Βαγιαδολίδ που θα ρίχνει την αυλαία της 20ης αγωνιστικής στην Segunda Division.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της 20ης αγωνιστικής.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (16/12).
Μεγάλη μάχη στο πρωτάθλημα της Β’ Ισπανίας και εμείς επιλέγουμε για το ποντάρισμά μας ένα σημείο που επιβεβαιώνουν οι δύο ομάδες από το 2002.
Σημαδιακή η ημέρα για τις δύο ομάδες, αφού οι γηπεδούχοι έχουν τρεις νίκες σε τρία παιχνίδια όταν παίζει Δευτέρα, ενώ η φιλοξενούμενη έχει τρεις ήττες σε ισάριθμα παιχνίδια!
Δύο επιλογές από την La Liga που έχουν να κάνουν με τις Μπιλμπάο, Μπαρτσελόνα, οι οποίες έχουν και μεγάλες τιμές
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις της Segunda Division που θα διεξαχθούν για την 19η αγωνιστική.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τρία παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (9/12)
Πολύ καλές αποδόσεις μπορούν να βρουν οι παίκτες του στοιχήματος στο κουπόνι της δεύτερης κατηγορίας της Ισπανίας, επιλέγοντας τον νικητή των αναμετρήσεων.
[bet_banner id="betshop" evaluation][/bet_banner]Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα της δεύτερης κατηγορίας στην Ισπανία, με τις αποδόσεις να μας οδηγούν σε πολύ καλές επιλογές βάσει φόρμας.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση Ουέσκα - Βαγιαδολίδ, η οποία ανοίγει την 17η αγωνιστική της Segunda Division
Η Λεβάντε υποδέχεται στην Βαλένθια την Ρασίνγκ Σανταντέρ και μπορει να επιβεβαιώσει τον άσσο αφού έχει το πλεονέκτημα της έδρας, διατηρεί καλή παράδοση και η αντίπαλός της είναι σε κακή κατάσταση με τρεις σερί ήττες…
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για την αναμέτρηση της Segunda Division, Λεβάντε - Σανταντέρ, η οποία ολοκληρώνει την 16η αγωνιστική.
Δύο επιλογές από την Β' Ισπανίας όπου οι τιμές είναι μεγάλες κι έχουν να κάνουν με την Φερόλ και την Βιγιαρεάλ Β'
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα 5 παιχνίδια της Segunda Division που θα διεξαχθούν σήμερα Κυριακή (19/11).