ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 10 - 2022

Πρωτάθλημα (11/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 10 - 1η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 18:30 Ceuta II Ceuta II - Ρότα Ρότα 2-1 2-1
10/09/2022 21:00 Coria CF Coria CF - Bollullos Bollullos 2-0 2-0
11/09/2022 13:00 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Αντονιάνο Αντονιάνο 1-1 1-0
11/09/2022 20:00 Ayamonte Ayamonte - AD Καρτάγια AD Καρτάγια 0-1 0-0
11/09/2022 20:00 Χερέζ Χερέζ - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 0-1 0-0
11/09/2022 20:00 Τζερένα Τζερένα - Κονίλ Κονίλ 3-0 0-0
11/09/2022 20:00 Pozoblanco Pozoblanco - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 2-1 2-0
11/09/2022 21:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 1-1 0-0
Γρκουπ 10 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 21:30 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Ceuta II Ceuta II 2-2 1-1
18/09/2022 13:00 Ρότα Ρότα - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα 1-0 1-0
18/09/2022 13:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Χερέζ Χερέζ 0-0 0-0
18/09/2022 19:00 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Pozoblanco Pozoblanco 1-2 1-0
18/09/2022 19:30 Κονίλ Κονίλ - Coria CF Coria CF 1-0 0-0
18/09/2022 20:00 Αντονιάνο Αντονιάνο - Ayamonte Ayamonte 1-0 1-0
18/09/2022 20:00 Bollullos Bollullos - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 0-2 0-0
18/09/2022 20:00 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Τζερένα Τζερένα 0-1 0-1
Γρκουπ 10 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 13:00 Pozoblanco Pozoblanco - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 0-0 0-0
24/09/2022 19:00 Ceuta II Ceuta II - Αντονιάνο Αντονιάνο 0-1 0-1
24/09/2022 19:00 Τζερένα Τζερένα - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 3-2 1-0
24/09/2022 20:00 Coria CF Coria CF - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 2-2 1-1
25/09/2022 13:00 Ρότα Ρότα - AD Καρτάγια AD Καρτάγια 1-0 0-0
25/09/2022 13:00 Ayamonte Ayamonte - Bollullos Bollullos 2-0 0-0
25/09/2022 18:30 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Κονίλ Κονίλ 1-0 1-0
25/09/2022 20:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Χερέζ Χερέζ 2-1 1-0
Γρκουπ 10 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 19:00 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα 1-1 0-1
01/10/2022 19:00 Bollullos Bollullos - Ceuta II Ceuta II 2-1 1-1
02/10/2022 13:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Τζερένα Τζερένα 2-0 1-0
02/10/2022 13:00 Χερέζ Χερέζ - Pozoblanco Pozoblanco 0-0 0-0
02/10/2022 13:00 Κονίλ Κονίλ - Ayamonte Ayamonte 1-0 0-0
02/10/2022 19:00 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Coria CF Coria CF 1-0 0-0
02/10/2022 19:30 Αντονιάνο Αντονιάνο - Ρότα Ρότα 3-0 1-0
02/10/2022 20:00 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 0-1 0-0
Γρκουπ 10 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 14:00 Ceuta II Ceuta II - Κονίλ Κονίλ 3-0 2-0
09/10/2022 13:00 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Αντονιάνο Αντονιάνο 1-1 0-1
09/10/2022 13:00 Ayamonte Ayamonte - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 0-0 0-0
09/10/2022 13:00 Coria CF Coria CF - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 1-2 1-1
09/10/2022 13:00 Τζερένα Τζερένα - Χερέζ Χερέζ 1-1 0-0
09/10/2022 13:00 Ρότα Ρότα - Bollullos Bollullos 1-2 0-2
09/10/2022 18:30 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 0-1 0-0
09/10/2022 19:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Pozoblanco Pozoblanco 1-0 0-0
Γρκουπ 10 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 17:45 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Ceuta II Ceuta II 0-2 0-0
16/10/2022 13:00 Αντονιάνο Αντονιάνο - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα 1-1 0-0
16/10/2022 13:00 Bollullos Bollullos - AD Καρτάγια AD Καρτάγια 2-0 1-0
16/10/2022 13:00 Κονίλ Κονίλ - Ρότα Ρότα 0-0 0-0
16/10/2022 13:00 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Ayamonte Ayamonte 2-1 1-1
16/10/2022 13:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 1-0 0-0
16/10/2022 13:00 Pozoblanco Pozoblanco - Τζερένα Τζερένα 0-3 0-1
16/10/2022 20:00 Χερέζ Χερέζ - Coria CF Coria CF 2-1 1-1
Γρκουπ 10 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 18:30 Ceuta II Ceuta II - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 3-2 0-0
23/10/2022 13:00 Αντονιάνο Αντονιάνο - Bollullos Bollullos 1-3 0-1
23/10/2022 13:00 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Κονίλ Κονίλ 2-2 0-1
23/10/2022 13:00 Ρότα Ρότα - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 2-0 0-0
23/10/2022 13:00 Ayamonte Ayamonte - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 1-2 0-1
23/10/2022 13:00 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Χερέζ Χερέζ 0-1 0-1
23/10/2022 13:00 Coria CF Coria CF - Pozoblanco Pozoblanco 4-0 3-0
23/10/2022 19:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Τζερένα Τζερένα 4-0 1-0
Γρκουπ 10 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Ceuta II Ceuta II 2-0 1-0
29/10/2022 19:00 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - AD Καρτάγια AD Καρτάγια 2-2 2-2
30/10/2022 13:00 Bollullos Bollullos - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα 2-1 0-1
30/10/2022 13:00 Κονίλ Κονίλ - Αντονιάνο Αντονιάνο 1-1 0-1
30/10/2022 13:00 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Ρότα Ρότα 2-0 0-0
30/10/2022 13:00 Τζερένα Τζερένα - Coria CF Coria CF 3-2 3-0
30/10/2022 19:00 Pozoblanco Pozoblanco - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 2-0 2-0
30/10/2022 19:30 Χερέζ Χερέζ - Ayamonte Ayamonte 4-0 4-0
Γρκουπ 10 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 17:00 Ρότα Ρότα - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 1-1 0-1
05/11/2022 18:30 Ceuta II Ceuta II - Χερέζ Χερέζ 0-0 0-0
06/11/2022 13:00 Αντονιάνο Αντονιάνο - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 1-0 1-0
06/11/2022 17:00 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Τζερένα Τζερένα 1-3 0-1
06/11/2022 17:30 Bollullos Bollullos - Κονίλ Κονίλ 0-0 0-0
06/11/2022 17:30 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 1-1 0-0
06/11/2022 18:00 Ayamonte Ayamonte - Pozoblanco Pozoblanco 3-1 1-1
06/11/2022 19:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Coria CF Coria CF 2-1 1-0
Γρκουπ 10 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 17:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - AD Καρτάγια AD Καρτάγια 3-1 1-1
19/11/2022 17:30 Pozoblanco Pozoblanco - Ceuta II Ceuta II 2-0 1-0
19/11/2022 18:00 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Bollullos Bollullos 2-0 1-0
19/11/2022 19:30 Χερέζ Χερέζ - Ρότα Ρότα 1-0 0-0
20/11/2022 13:00 Κονίλ Κονίλ - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα 1-0 0-0
20/11/2022 13:00 Coria CF Coria CF - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 2-1 0-0
20/11/2022 18:00 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Αντονιάνο Αντονιάνο 2-2 2-1
20/11/2022 18:00 Τζερένα Τζερένα - Ayamonte Ayamonte 1-1 1-0
Γρκουπ 10 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:00 Ceuta II Ceuta II - Τζερένα Τζερένα 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Κονίλ Κονίλ - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Ρότα Ρότα - Pozoblanco Pozoblanco 0-2 0-0
27/11/2022 13:00 Ayamonte Ayamonte - Coria CF Coria CF 0-0 0-0
27/11/2022 17:30 Bollullos Bollullos - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ 3-3 3-0
27/11/2022 17:30 AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Χερέζ Χερέζ 1-0 0-0
27/11/2022 18:00 Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Σεβίλλη C Σεβίλλη C 1-2 1-0
27/11/2022 19:45 Αντονιάνο Αντονιάνο - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β 1-1 0-0
Γρκουπ 10 - 12η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 18:00 Pozoblanco Pozoblanco - AD Καρτάγια AD Καρτάγια - -
03/12/2022 18:00 Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - -
03/12/2022 19:00 Coria CF Coria CF - Ceuta II Ceuta II - -
03/12/2022 19:30 Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Κονίλ Κονίλ - -
04/12/2022 13:00 Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Bollullos Bollullos - -
04/12/2022 13:00 Τζερένα Τζερένα - Ρότα Ρότα - -
04/12/2022 13:00 Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Ayamonte Ayamonte - -
04/12/2022 20:30 Χερέζ Χερέζ - Αντονιάνο Αντονιάνο - -
Γρκουπ 10 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 10 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 10 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 10 - 16η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Ayamonte Ayamonte - -
08/01/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Pozoblanco Pozoblanco - -
Γρκουπ 10 - 17η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Coria CF Coria CF - Κονίλ Κονίλ - -
15/01/2023 - Ayamonte Ayamonte - Αντονιάνο Αντονιάνο - -
15/01/2023 - Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Bollullos Bollullos - -
15/01/2023 - Τζερένα Τζερένα - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
Γρκουπ 10 - 18η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Coria CF Coria CF - -
22/01/2023 - Bollullos Bollullos - Ayamonte Ayamonte - -
Γρκουπ 10 - 19η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Coria CF Coria CF - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - -
29/01/2023 - Ceuta II Ceuta II - Bollullos Bollullos - -
29/01/2023 - Ayamonte Ayamonte - Κονίλ Κονίλ - -
29/01/2023 - Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
Γρκουπ 10 - 20η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Ayamonte Ayamonte - -
05/02/2023 - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Coria CF Coria CF - -
05/02/2023 - Bollullos Bollullos - Ρότα Ρότα - -
Γρκουπ 10 - 21η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Ceuta II Ceuta II - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
12/02/2023 - AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Bollullos Bollullos - -
12/02/2023 - Ayamonte Ayamonte - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - -
12/02/2023 - Coria CF Coria CF - Χερέζ Χερέζ - -
Γρκουπ 10 - 22η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Bollullos Bollullos - Αντονιάνο Αντονιάνο - -
19/02/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Ρότα Ρότα - -
19/02/2023 - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - Ayamonte Ayamonte - -
19/02/2023 - Pozoblanco Pozoblanco - Coria CF Coria CF - -
Γρκουπ 10 - 23η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
26/02/2023 - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Bollullos Bollullos - -
26/02/2023 - Coria CF Coria CF - Τζερένα Τζερένα - -
26/02/2023 - Ayamonte Ayamonte - Χερέζ Χερέζ - -
Γρκουπ 10 - 24η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Αντονιάνο Αντονιάνο - -
05/03/2023 - Κονίλ Κονίλ - Bollullos Bollullos - -
05/03/2023 - Pozoblanco Pozoblanco - Ayamonte Ayamonte - -
05/03/2023 - Coria CF Coria CF - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - -
Γρκουπ 10 - 25η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Bollullos Bollullos - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
12/03/2023 - Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Coria CF Coria CF - -
12/03/2023 - Ayamonte Ayamonte - Τζερένα Τζερένα - -
12/03/2023 - AD Καρτάγια AD Καρτάγια - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - -
Γρκουπ 10 - 26η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - Κονίλ Κονίλ - -
19/03/2023 - Coria CF Coria CF - Ayamonte Ayamonte - -
19/03/2023 - Πουέντε Τζενίλ Πουέντε Τζενίλ - Bollullos Bollullos - -
19/03/2023 - Σεβίλλη C Σεβίλλη C - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - -
Γρκουπ 10 - 27η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Ceuta II Ceuta II - Coria CF Coria CF - -
26/03/2023 - Σιουντάντ Λουσένα Σιουντάντ Λουσένα - Ατλέτικο Εσπελένο Ατλέτικο Εσπελένο - -
26/03/2023 - Bollullos Bollullos - Κόρδοδα Β Κόρδοδα Β - -
26/03/2023 - Ρότα Ρότα - Τζερένα Τζερένα - -
26/03/2023 - Ayamonte Ayamonte - Σεβίλλη C Σεβίλλη C - -
26/03/2023 - Αντονιάνο Αντονιάνο - Χερέζ Χερέζ - -
Γρκουπ 10 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 10 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 10 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top