Tercera División RFEF - Group 12 2022

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 12 - 2022

Πρωτάθλημα (09/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 12 - 1η αγωνιστική 09/09 - 12/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2022 23:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-1 0-1
10/09/2022 14:00 Ibarra Ibarra - Gran Tarajal Gran Tarajal 1-1 0-0
10/09/2022 19:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Arucas Arucas 0-0 0-0
10/09/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Lanzarote Lanzarote 2-2 -
11/09/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Marino Marino 3-2 1-2
11/09/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-2 0-0
11/09/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Santa Úrsula Santa Úrsula 4-1 2-1
12/10/2022 14:00 Estrella Estrella - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 0-0 0-0
Γρκουπ 12 - 2η αγωνιστική 16 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/09/2022 23:00 Arucas Arucas - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-1 1-0
17/09/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Ibarra Ibarra 3-0 2-0
17/09/2022 19:30 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2-0 2-0
18/09/2022 14:00 Marino Marino - La Cuadra La Cuadra 1-1 1-1
18/09/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Tenerife II Tenerife II 2-0 0-0
18/09/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - UD San Fernando UD San Fernando 0-2 0-0
18/09/2022 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-1 0-1
18/09/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Estrella Estrella 3-0 0-0
Γρκουπ 12 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 0-0
01/10/2022 19:00 Arucas Arucas - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2-1 2-0
01/10/2022 19:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Tenerife II Tenerife II 2-0 1-0
01/10/2022 19:00 Ibarra Ibarra - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-2 1-2
02/10/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - La Cuadra La Cuadra 1-1 0-0
02/10/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - UD San Fernando UD San Fernando 0-1 0-0
02/10/2022 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Estrella Estrella 0-0 0-0
02/10/2022 14:30 Lanzarote Lanzarote - Marino Marino 2-0 0-0
Γρκουπ 12 - 5η αγωνιστική 07/10 - 06/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 23:00 UD San Fernando UD San Fernando - Arucas Arucas 1-1 1-0
08/10/2022 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Ibarra Ibarra 3-0 0-0
08/10/2022 18:45 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Gran Tarajal Gran Tarajal 1-1 1-1
08/10/2022 19:00 Estrella Estrella - Santa Úrsula Santa Úrsula 2-1 0-0
09/10/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 2-0 1-0
09/10/2022 14:00 Marino Marino - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 1-2 1-0
09/10/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 2-4 0-1
06/12/2022 14:30 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Lanzarote Lanzarote 2-1 1-0
Γρκουπ 12 - 3η αγωνιστική 12/10 - 22/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/10/2022 14:00 Estrella Estrella - Arucas Arucas 1-2 1-1
12/10/2022 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Gran Tarajal Gran Tarajal 2-0 1-0
02/11/2022 20:00 Tenerife II Tenerife II - Lanzarote Lanzarote 0-0 0-0
09/11/2022 19:30 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Santa Úrsula Santa Úrsula 1-1 0-0
12/11/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-2 0-1
13/11/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2-1 1-0
13/11/2022 18:00 La Cuadra La Cuadra - Ibarra Ibarra 1-1 0-0
22/11/2022 18:00 Marino Marino - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-0 1-0
Γρκουπ 12 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 13:00 Arucas Arucas - Tenerife II Tenerife II 2-4 1-1
15/10/2022 18:15 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 1-0 0-0
15/10/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 0-0 0-0
15/10/2022 19:00 Ibarra Ibarra - Estrella Estrella 4-3 -
15/10/2022 20:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 5-0 3-0
16/10/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - La Cuadra La Cuadra 3-2 1-0
16/10/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Marino Marino 1-0 0-0
16/10/2022 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - UD San Fernando UD San Fernando 2-3 0-1
Γρκουπ 12 - 7η αγωνιστική 21 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/10/2022 23:00 Estrella Estrella - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-0 0-0
22/10/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-1 0-1
22/10/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Ibarra Ibarra 2-2 1-1
23/10/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Gran Tarajal Gran Tarajal 2-1 2-0
23/10/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2-3 0-0
23/10/2022 14:00 Marino Marino - Arucas Arucas 3-2 2-1
23/10/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Santa Úrsula Santa Úrsula 3-0 2-0
23/10/2022 14:30 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-0 0-0
Γρκουπ 12 - 8η αγωνιστική 28 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 23:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Estrella Estrella 1-0 1-0
29/10/2022 13:30 Arucas Arucas - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-3 2-0
29/10/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Tenerife II Tenerife II 0-1 0-1
29/10/2022 19:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - La Cuadra La Cuadra 2-1 1-0
29/10/2022 19:00 Ibarra Ibarra - UD San Fernando UD San Fernando 0-3 0-2
29/10/2022 20:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2-0 0-0
30/10/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Lanzarote Lanzarote 2-2 0-0
30/10/2022 15:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Marino Marino 4-1 3-0
Γρκουπ 12 - 9η αγωνιστική 04 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 23:00 UD San Fernando UD San Fernando - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-1 0-1
05/11/2022 18:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 0-0 0-0
05/11/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 0-1 0-0
06/11/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Ibarra Ibarra 2-2 0-1
06/11/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - Arucas Arucas 1-0 1-0
06/11/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Gran Tarajal Gran Tarajal 5-2 3-0
06/11/2022 14:00 Marino Marino - Santa Úrsula Santa Úrsula 0-4 0-3
06/11/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Estrella Estrella 6-0 3-0
Γρκουπ 12 - 10η αγωνιστική 18 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/11/2022 23:00 Arucas Arucas - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 3-1 2-1
18/11/2022 23:00 Ibarra Ibarra - Marino Marino 0-0 0-0
18/11/2022 23:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - UD San Fernando UD San Fernando 0-2 0-0
19/11/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Tenerife II Tenerife II 1-1 0-1
19/11/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-1 2-0
19/11/2022 19:00 Estrella Estrella - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2-2 1-1
20/11/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - La Cuadra La Cuadra 2-2 1-0
20/11/2022 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Lanzarote Lanzarote 1-3 0-2
Γρκουπ 12 - 11η αγωνιστική 25 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/11/2022 23:00 UD San Fernando UD San Fernando - Estrella Estrella 2-0 1-0
26/11/2022 18:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Gran Tarajal Gran Tarajal 3-1 2-0
27/11/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-1 1-1
27/11/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Arucas Arucas 1-0 1-0
27/11/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - Santa Úrsula Santa Úrsula 1-0 0-0
27/11/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Ibarra Ibarra 3-0 1-0
27/11/2022 14:00 Marino Marino - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 3-0 2-0
27/11/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 3-2 1-0
Γρκουπ 12 - 12η αγωνιστική 02 - 06/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/12/2022 23:00 Estrella Estrella - Tenerife II Tenerife II 0-1 0-1
03/12/2022 13:00 Arucas Arucas - La Cuadra La Cuadra 1-0 1-0
03/12/2022 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 2-1 0-0
03/12/2022 14:00 Ibarra Ibarra - Lanzarote Lanzarote 1-4 0-3
03/12/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2-1 1-0
03/12/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - UD San Fernando UD San Fernando 0-1 0-1
04/12/2022 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 2-1 0-1
06/12/2022 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Marino Marino 1-1 0-0
Γρκουπ 12 - 13η αγωνιστική 08 - 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/12/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - UD San Fernando UD San Fernando 0-1 -
10/12/2022 13:00 Arucas Arucas - Gran Tarajal Gran Tarajal 0-1 0-0
10/12/2022 18:30 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Ibarra Ibarra 4-0 4-0
11/12/2022 13:00 Tenerife II Tenerife II - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 2-3 2-0
11/12/2022 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Santa Úrsula Santa Úrsula 0-0 0-0
11/12/2022 14:00 Lanzarote Lanzarote - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-0 0-0
11/12/2022 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 2-1 0-1
11/12/2022 14:00 Marino Marino - Estrella Estrella 5-1 3-0
Γρκουπ 12 - 14η αγωνιστική 16 - 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/12/2022 14:00 La Cuadra La Cuadra - Gran Tarajal Gran Tarajal 1-1 -
16/12/2022 23:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 2-1 0-0
17/12/2022 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Lanzarote Lanzarote 1-4 0-1
17/12/2022 18:15 Estrella Estrella - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 0-1 0-1
17/12/2022 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Arucas Arucas 4-2 1-1
17/12/2022 19:00 Ibarra Ibarra - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 0-0 0-0
17/12/2022 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Marino Marino 3-2 0-0
18/12/2022 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Tenerife II Tenerife II 2-0 -
Γρκουπ 12 - 15η αγωνιστική 07 - 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/01/2023 13:30 Arucas Arucas - Ibarra Ibarra 1-1 0-0
08/01/2023 13:00 Tenerife II Tenerife II - La Cuadra La Cuadra 1-1 1-0
08/01/2023 14:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 1-0
08/01/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 1-0 0-0
08/01/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 3-0 1-0
08/01/2023 14:00 Marino Marino - UD San Fernando UD San Fernando 2-1 1-1
08/01/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Estrella Estrella 2-0 1-0
08/01/2023 14:30 Gran Tarajal Gran Tarajal - Santa Úrsula Santa Úrsula 2-2 1-0
Γρκουπ 12 - 16η αγωνιστική 13 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/01/2023 23:00 Arucas Arucas - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 3-1 0-1
14/01/2023 18:00 Santa Úrsula Santa Úrsula - La Cuadra La Cuadra 0-0 0-0
14/01/2023 19:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Estrella Estrella 2-0 0-0
15/01/2023 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Ibarra Ibarra 0-2 0-0
15/01/2023 14:00 Marino Marino - Tenerife II Tenerife II 0-1 0-0
15/01/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - UD San Fernando UD San Fernando 3-1 2-1
15/01/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza 0-1 0-1
15/01/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ 1-0 1-0
Γρκουπ 12 - 17η αγωνιστική 20 - 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/01/2023 23:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Arucas Arucas 2-0 -
20/01/2023 23:00 Ibarra Ibarra - Santa Úrsula Santa Úrsula 0-2 -
20/01/2023 23:00 Estrella Estrella - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ 1-2 -
21/01/2023 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Gran Tarajal Gran Tarajal 1-1 0-1
21/01/2023 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida 1-1 -
22/01/2023 13:00 Tenerife II Tenerife II - Μενσαγέρο Μενσαγέρο 0-0 0-0
22/01/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Lanzarote Lanzarote 1-0 0-0
22/01/2023 14:30 La Cuadra La Cuadra - Marino Marino 0-2 0-2
Γρκουπ 12 - 18η αγωνιστική 27 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/01/2023 23:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - UD San Fernando UD San Fernando 0-0 0-0
27/01/2023 23:00 Arucas Arucas - Estrella Estrella 2-0 -
28/01/2023 17:00 Ibarra Ibarra - La Cuadra La Cuadra 1-0 0-0
28/01/2023 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο 0-1 0-1
29/01/2023 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - -
29/01/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - -
29/01/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Marino Marino - -
29/01/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Tenerife II Tenerife II - -
Γρκουπ 12 - 19η αγωνιστική 04 - 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/02/2023 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Ibarra Ibarra - -
04/02/2023 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Santa Úrsula Santa Úrsula - -
04/02/2023 19:00 Estrella Estrella - Gran Tarajal Gran Tarajal - -
05/02/2023 14:00 La Cuadra La Cuadra - Μενσαγέρο Μενσαγέρο - -
Γρκουπ 12 - 20η αγωνιστική 10 - 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/02/2023 23:00 Arucas Arucas - UD San Fernando UD San Fernando - -
11/02/2023 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - La Cuadra La Cuadra - -
11/02/2023 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Estrella Estrella - -
11/02/2023 19:00 Ibarra Ibarra - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - -
12/02/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Tenerife II Tenerife II - -
12/02/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Μενσαγέρο Μενσαγέρο - -
Γρκουπ 12 - 21η αγωνιστική 18 - 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2023 19:00 Estrella Estrella - Ibarra Ibarra - -
19/02/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - -
19/02/2023 14:00 Marino Marino - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - -
19/02/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Gran Tarajal Gran Tarajal - -
Γρκουπ 12 - 22η αγωνιστική 24 - 25/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/02/2023 23:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Estrella Estrella - -
25/02/2023 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - La Cuadra La Cuadra - -
25/02/2023 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - UD San Fernando UD San Fernando - -
25/02/2023 19:00 Ibarra Ibarra - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - -
Γρκουπ 12 - 23η αγωνιστική 03 - 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/03/2023 23:00 Estrella Estrella - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - -
04/03/2023 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - -
05/03/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Arucas Arucas - -
05/03/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Ibarra Ibarra - -
05/03/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - -
Γρκουπ 12 - 24η αγωνιστική 10 - 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/03/2023 23:00 Ibarra Ibarra - Tenerife II Tenerife II - -
11/03/2023 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - -
11/03/2023 19:00 Estrella Estrella - La Cuadra La Cuadra - -
12/03/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - -
12/03/2023 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Μενσαγέρο Μενσαγέρο - -
Γρκουπ 12 - 25η αγωνιστική 18 - 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2023 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Estrella Estrella - -
19/03/2023 13:00 Tenerife II Tenerife II - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - -
19/03/2023 14:00 Marino Marino - Ibarra Ibarra - -
19/03/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Santa Úrsula Santa Úrsula - -
19/03/2023 14:00 La Cuadra La Cuadra - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - -
Γρκουπ 12 - 26η αγωνιστική 24 - 25/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/03/2023 23:00 Estrella Estrella - UD San Fernando UD San Fernando - -
24/03/2023 23:00 Arucas Arucas - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - -
25/03/2023 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Marino Marino - -
25/03/2023 14:30 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Tenerife II Tenerife II - -
25/03/2023 19:00 Ibarra Ibarra - Μενσαγέρο Μενσαγέρο - -
Γρκουπ 12 - 27η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 13:00 Tenerife II Tenerife II - Estrella Estrella - -
02/04/2023 14:00 La Cuadra La Cuadra - Arucas Arucas - -
02/04/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - -
02/04/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Ibarra Ibarra - -
02/04/2023 14:00 Marino Marino - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - -
02/04/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - -
02/04/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Gran Tarajal Gran Tarajal - -
Γρκουπ 12 - 28η αγωνιστική 08 - 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2023 14:00 Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - Lanzarote Lanzarote - -
08/04/2023 18:30 Santa Úrsula Santa Úrsula - Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - -
08/04/2023 19:00 Ibarra Ibarra - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - -
08/04/2023 19:00 Estrella Estrella - Marino Marino - -
08/04/2023 19:30 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Tenerife II Tenerife II - -
09/04/2023 14:00 Gran Tarajal Gran Tarajal - Arucas Arucas - -
09/04/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - La Cuadra La Cuadra - -
Γρκουπ 12 - 29η αγωνιστική 14 - 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/04/2023 23:00 Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - Παναντέρια Πουλίντο Παναντέρια Πουλίντο - -
15/04/2023 13:00 Arucas Arucas - Santa Úrsula Santa Úrsula - -
16/04/2023 13:00 Tenerife II Tenerife II - UD San Fernando UD San Fernando - -
16/04/2023 14:00 Lanzarote Lanzarote - Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - -
16/04/2023 14:00 Μενσαγέρο Μενσαγέρο - Estrella Estrella - -
16/04/2023 14:00 Λας Πάλμας Β’ Λας Πάλμας Β’ - Ibarra Ibarra - -
16/04/2023 14:00 Marino Marino - Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - -
Γρκουπ 12 - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 14:00 Ibarra Ibarra - Arucas Arucas - -
23/04/2023 14:00 Ταμαρασέιτ Ταμαρασέιτ - Villa Santa Brígida Villa Santa Brígida - -
23/04/2023 14:00 Unión Sur Yaiza Unión Sur Yaiza - Μενσαγέρο Μενσαγέρο - -
23/04/2023 14:00 UD San Fernando UD San Fernando - Marino Marino - -
23/04/2023 14:00 Estrella Estrella - Lanzarote Lanzarote - -
Top