• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 14 - 2022

Πρωτάθλημα (11/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 14 - 1η αγωνιστική 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 13:00 Olivenza Olivenza - Τρουχίγιο Τρουχίγιο 3-1 0-0
11/09/2022 13:00 Calamonte Calamonte - Fuente Cantos Fuente Cantos 1-1 1-1
11/09/2022 13:30 Plasencia Plasencia - Jerez Jerez 0-3 0-1
11/09/2022 19:30 La Estrella La Estrella - Don Álvaro Don Álvaro 3-2 0-2
11/09/2022 19:30 Villafranca Villafranca - Miajadas Miajadas 1-0 0-0
11/09/2022 20:00 Llerenense Llerenense - Azuaga Azuaga 1-1 1-0
11/09/2022 20:00 Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Arroyo Arroyo 0-3 0-1
11/09/2022 20:30 Montehermoso Montehermoso - Μοράλο Μοράλο 0-1 0-0
Γρκουπ 14 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 20:30 Μοράλο Μοράλο - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 0-2 0-1
18/09/2022 13:00 Azuaga Azuaga - Plasencia Plasencia 0-0 0-0
18/09/2022 13:00 Fuente Cantos Fuente Cantos - Villafranca Villafranca 1-0 1-0
18/09/2022 13:30 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - La Estrella La Estrella 1-0 1-0
18/09/2022 18:30 Jerez Jerez - Calamonte Calamonte 3-2 2-2
18/09/2022 19:00 Arroyo Arroyo - Olivenza Olivenza 1-3 1-0
18/09/2022 19:30 Don Álvaro Don Álvaro - Llerenense Llerenense 1-2 0-0
18/09/2022 19:30 Miajadas Miajadas - Montehermoso Montehermoso 0-0 0-0
Γρκουπ 14 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 19:00 Llerenense Llerenense - Τρουχίγιο Τρουχίγιο 0-0 0-0
24/09/2022 19:30 Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Miajadas Miajadas 1-1 1-0
25/09/2022 13:00 Azuaga Azuaga - Don Álvaro Don Álvaro 2-0 1-0
25/09/2022 13:00 Olivenza Olivenza - Μοράλο Μοράλο 1-1 0-1
25/09/2022 13:30 Plasencia Plasencia - Calamonte Calamonte 1-2 0-0
25/09/2022 13:30 La Estrella La Estrella - Arroyo Arroyo 0-1 0-0
25/09/2022 18:30 Montehermoso Montehermoso - Fuente Cantos Fuente Cantos 1-1 0-1
25/09/2022 19:00 Villafranca Villafranca - Jerez Jerez 1-4 -
Γρκουπ 14 - 4η αγωνιστική 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 13:00 Calamonte Calamonte - Villafranca Villafranca 2-0 -
02/10/2022 13:00 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Azuaga Azuaga 2-0 0-0
02/10/2022 13:00 Fuente Cantos Fuente Cantos - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 2-1 0-0
02/10/2022 18:30 Jerez Jerez - Montehermoso Montehermoso 0-0 0-0
02/10/2022 19:00 Don Álvaro Don Álvaro - Plasencia Plasencia 2-2 1-1
02/10/2022 19:00 Arroyo Arroyo - Llerenense Llerenense 0-0 0-0
02/10/2022 19:00 Miajadas Miajadas - Olivenza Olivenza 1-2 1-0
02/10/2022 20:00 Μοράλο Μοράλο - La Estrella La Estrella 1-2 1-1
Γρκουπ 14 - 5η αγωνιστική 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2022 13:00 Llerenense Llerenense - Μοράλο Μοράλο 1-1 -
09/10/2022 13:00 Olivenza Olivenza - Fuente Cantos Fuente Cantos 0-1 -
09/10/2022 13:15 Azuaga Azuaga - Arroyo Arroyo 3-1 -
09/10/2022 13:30 Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Jerez Jerez 3-0 -
09/10/2022 13:30 La Estrella La Estrella - Miajadas Miajadas 3-2 -
09/10/2022 18:00 Plasencia Plasencia - Villafranca Villafranca 0-1 -
09/10/2022 18:30 Don Álvaro Don Álvaro - Τρουχίγιο Τρουχίγιο 1-2 0-2
09/10/2022 18:30 Montehermoso Montehermoso - Calamonte Calamonte 2-1 2-0
Γρκουπ 14 - 6η αγωνιστική 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 13:00 Villafranca Villafranca - Montehermoso Montehermoso 2-2 -
16/10/2022 13:00 Arroyo Arroyo - Don Álvaro Don Álvaro 3-2 3-1
16/10/2022 13:00 Μοράλο Μοράλο - Azuaga Azuaga 1-0 0-0
16/10/2022 13:00 Miajadas Miajadas - Llerenense Llerenense 1-2 0-1
16/10/2022 13:00 Fuente Cantos Fuente Cantos - La Estrella La Estrella 2-1 2-0
16/10/2022 13:00 Calamonte Calamonte - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 3-1 2-1
16/10/2022 13:15 Jerez Jerez - Olivenza Olivenza 1-0 0-0
16/10/2022 13:30 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Plasencia Plasencia 1-0 1-0
Γρκουπ 14 - 7η αγωνιστική 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 13:00 Olivenza Olivenza - Calamonte Calamonte 2-1 0-0
23/10/2022 13:00 Plasencia Plasencia - Montehermoso Montehermoso 0-1 0-1
23/10/2022 13:15 Azuaga Azuaga - Miajadas Miajadas 1-0 1-0
23/10/2022 13:30 Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Villafranca Villafranca 1-1 1-1
23/10/2022 13:30 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Arroyo Arroyo 1-0 1-0
23/10/2022 13:30 La Estrella La Estrella - Jerez Jerez 1-0 0-0
23/10/2022 18:00 Don Álvaro Don Álvaro - Μοράλο Μοράλο 0-2 0-1
23/10/2022 18:30 Llerenense Llerenense - Fuente Cantos Fuente Cantos 1-0 1-0
Γρκουπ 14 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 18:30 Miajadas Miajadas - Don Álvaro Don Álvaro 0-1 0-1
29/10/2022 19:30 Μοράλο Μοράλο - Τρουχίγιο Τρουχίγιο 0-0 0-0
30/10/2022 13:00 Fuente Cantos Fuente Cantos - Azuaga Azuaga 1-1 0-0
30/10/2022 13:00 Calamonte Calamonte - La Estrella La Estrella 2-1 1-1
30/10/2022 13:30 Villafranca Villafranca - Olivenza Olivenza 0-2 0-1
30/10/2022 13:30 Jerez Jerez - Llerenense Llerenense 1-3 1-2
30/10/2022 17:30 Montehermoso Montehermoso - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 1-2 1-0
30/10/2022 18:00 Arroyo Arroyo - Plasencia Plasencia 1-0 1-0
Γρκουπ 14 - 9η αγωνιστική 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2022 13:00 Olivenza Olivenza - Montehermoso Montehermoso 3-2 2-0
06/11/2022 13:00 Plasencia Plasencia - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo 1-2 0-0
06/11/2022 13:15 Azuaga Azuaga - Jerez Jerez 2-2 1-2
06/11/2022 13:30 La Estrella La Estrella - Villafranca Villafranca 0-2 0-2
06/11/2022 13:30 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Miajadas Miajadas 1-0 0-0
06/11/2022 17:30 Don Álvaro Don Álvaro - Fuente Cantos Fuente Cantos 1-2 0-0
06/11/2022 17:30 Llerenense Llerenense - Calamonte Calamonte 3-0 1-0
06/11/2022 18:00 Arroyo Arroyo - Μοράλο Μοράλο 0-4 0-0
Γρκουπ 14 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 19:00 Μοράλο Μοράλο - Plasencia Plasencia 2-1 1-1
20/11/2022 13:00 Miajadas Miajadas - Arroyo Arroyo 2-1 0-0
20/11/2022 13:00 Fuente Cantos Fuente Cantos - Τρουχίγιο Τρουχίγιο 0-0 0-0
20/11/2022 13:00 Calamonte Calamonte - Azuaga Azuaga 0-1 0-1
20/11/2022 13:00 Montehermoso Montehermoso - La Estrella La Estrella 3-1 3-0
20/11/2022 13:30 Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Olivenza Olivenza 0-0 0-0
20/11/2022 17:00 Villafranca Villafranca - Llerenense Llerenense 0-2 0-0
20/11/2022 18:00 Jerez Jerez - Don Álvaro Don Álvaro 3-0 1-0
Γρκουπ 14 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:45 Llerenense Llerenense - Montehermoso Montehermoso 5-0 3-0
27/11/2022 13:00 Arroyo Arroyo - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
27/11/2022 13:00 Plasencia Plasencia - Olivenza Olivenza - -
27/11/2022 13:15 Azuaga Azuaga - Villafranca Villafranca - -
27/11/2022 13:30 Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Jerez Jerez - -
27/11/2022 13:30 La Estrella La Estrella - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
27/11/2022 17:00 Don Álvaro Don Álvaro - Calamonte Calamonte - -
27/11/2022 18:00 Μοράλο Μοράλο - Miajadas Miajadas - -
Γρκουπ 14 - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Don Álvaro Don Álvaro - La Estrella La Estrella - -
15/01/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Calamonte Calamonte - -
15/01/2023 - Arroyo Arroyo - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
15/01/2023 - Μοράλο Μοράλο - Montehermoso Montehermoso - -
Γρκουπ 14 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Villafranca Villafranca - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
22/01/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Μοράλο Μοράλο - -
22/01/2023 - La Estrella La Estrella - Τρουχίγιο Τρουχίγιο - -
22/01/2023 - Montehermoso Montehermoso - Miajadas Miajadas - -
Γρκουπ 14 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Miajadas Miajadas - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
29/01/2023 - Arroyo Arroyo - La Estrella La Estrella - -
29/01/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Montehermoso Montehermoso - -
Γρκουπ 14 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - La Estrella La Estrella - Μοράλο Μοράλο - -
05/02/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
05/02/2023 - Montehermoso Montehermoso - Jerez Jerez - -
Γρκουπ 14 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Olivenza Olivenza - -
12/02/2023 - Jerez Jerez - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
12/02/2023 - Miajadas Miajadas - La Estrella La Estrella - -
12/02/2023 - Calamonte Calamonte - Montehermoso Montehermoso - -
Γρκουπ 14 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Montehermoso Montehermoso - Villafranca Villafranca - -
19/02/2023 - La Estrella La Estrella - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
19/02/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Calamonte Calamonte - -
Γρκουπ 14 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Villafranca Villafranca - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
26/02/2023 - Montehermoso Montehermoso - Plasencia Plasencia - -
26/02/2023 - Jerez Jerez - La Estrella La Estrella - -
26/02/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Llerenense Llerenense - -
Γρκουπ 14 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Azuaga Azuaga - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
05/03/2023 - La Estrella La Estrella - Calamonte Calamonte - -
05/03/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Montehermoso Montehermoso - -
Γρκουπ 14 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Villafranca Villafranca - La Estrella La Estrella - -
12/03/2023 - Montehermoso Montehermoso - Olivenza Olivenza - -
12/03/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - Plasencia Plasencia - -
12/03/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Don Álvaro Don Álvaro - -
Γρκουπ 14 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Τρουχίγιο Τρουχίγιο - Fuente Cantos Fuente Cantos - -
19/03/2023 - La Estrella La Estrella - Montehermoso Montehermoso - -
19/03/2023 - Olivenza Olivenza - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - -
Γρκουπ 14 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Montehermoso Montehermoso - Llerenense Llerenense - -
26/03/2023 - Fuente Cantos Fuente Cantos - Arroyo Arroyo - -
26/03/2023 - Atlético Pueblonuevo Atlético Pueblonuevo - La Estrella La Estrella - -
26/03/2023 - Villafranca Villafranca - Azuaga Azuaga - -
26/03/2023 - Olivenza Olivenza - Plasencia Plasencia - -
Γρκουπ 14 - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 14 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top