ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 15 - 2021

Πρωτάθλημα (11/09/2021 - 01/05/2022) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 15 - 1η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 1-0
11/09/2021 18:00 Azkoyen Azkoyen - Gares Gares 2-2 2-1
11/09/2021 18:00 Cortes Cortes - Burladés Burladés 1-1 1-0
11/09/2021 18:00 Valle Egüés Valle Egüés - Subiza Subiza 0-2 0-1
11/09/2021 18:00 Huarte Huarte - Beti Kozkor Beti Kozkor 3-0 1-0
11/09/2021 19:00 Txantrea Txantrea - Cantolagua Cantolagua 0-0 0-0
12/09/2021 18:00 Murchante Murchante - Cirbonero Cirbonero 0-1 0-0
12/09/2021 18:30 Corellano Corellano - Pamplona Pamplona 0-1 0-1
Γρκουπ 15 - 2η αγωνιστική 18 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 16:45 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Valle Egüés Valle Egüés 5-0 2-0
18/09/2021 17:30 Beti Kozkor Beti Kozkor - Cortes Cortes 1-0 1-0
18/09/2021 18:30 Burladés Burladés - Murchante Murchante 2-0 0-0
18/09/2021 18:30 Gares Gares - Corellano Corellano 2-1 1-1
18/09/2021 18:30 Pamplona Pamplona - Beti Onak Beti Onak 1-0 0-0
18/09/2021 19:00 Cantolagua Cantolagua - Huarte Huarte 4-4 3-1
18/09/2021 19:00 Subiza Subiza - Txantrea Txantrea 2-1 0-0
19/09/2021 18:30 Cirbonero Cirbonero - Azkoyen Azkoyen 0-0 0-0
Γρκουπ 15 - 3η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 17:00 Cortes Cortes - Cantolagua Cantolagua 0-1 0-1
25/09/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Gares Gares 2-1 1-0
25/09/2021 17:30 Huarte Huarte - Subiza Subiza 1-2 0-1
25/09/2021 19:00 Valle Egüés Valle Egüés - Txantrea Txantrea 1-2 1-1
26/09/2021 13:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Pamplona Pamplona 0-2 0-1
26/09/2021 18:00 Murchante Murchante - Beti Kozkor Beti Kozkor 2-1 2-0
26/09/2021 18:00 Corellano Corellano - Cirbonero Cirbonero 0-1 0-1
26/09/2021 18:00 Azkoyen Azkoyen - Burladés Burladés 1-0 0-0
Γρκουπ 15 - 4η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Azkoyen Azkoyen 0-1 0-0
02/10/2021 17:00 Pamplona Pamplona - Valle Egüés Valle Egüés 1-0 0-0
02/10/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Cirbonero Cirbonero 1-1 0-1
02/10/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Huarte Huarte 2-0 1-0
02/10/2021 18:00 Subiza Subiza - Cortes Cortes 4-2 1-0
02/10/2021 18:00 Gares Gares - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 0-2 0-1
02/10/2021 18:30 Burladés Burladés - Corellano Corellano 1-0 1-0
03/10/2021 18:00 Cantolagua Cantolagua - Murchante Murchante 3-0 1-0
Γρκουπ 15 - 5η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 16:30 Beti Onak Beti Onak - Burladés Burladés 0-1 0-0
09/10/2021 17:00 Pamplona Pamplona - Gares Gares 1-1 0-1
09/10/2021 17:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Cirbonero Cirbonero 0-2 0-1
09/10/2021 17:30 Murchante Murchante - Subiza Subiza 0-3 0-2
09/10/2021 18:00 Azkoyen Azkoyen - Cantolagua Cantolagua 0-0 0-0
09/10/2021 18:00 Cortes Cortes - Txantrea Txantrea 2-0 0-0
09/10/2021 19:00 Valle Egüés Valle Egüés - Huarte Huarte 0-0 0-0
10/10/2021 17:45 Corellano Corellano - Beti Kozkor Beti Kozkor 1-2 0-1
Γρκουπ 15 - 6η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Beti Onak Beti Onak 1-0 0-0
16/10/2021 17:00 Huarte Huarte - Cortes Cortes 1-0 0-0
16/10/2021 17:30 Cantolagua Cantolagua - Corellano Corellano 1-0 0-0
16/10/2021 17:30 Gares Gares - Valle Egüés Valle Egüés 3-3 3-1
16/10/2021 18:00 Subiza Subiza - Azkoyen Azkoyen 7-0 4-0
16/10/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Murchante Murchante 3-2 0-0
16/10/2021 18:30 Burladés Burladés - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 1-1
17/10/2021 17:30 Cirbonero Cirbonero - Pamplona Pamplona 3-0 2-0
Γρκουπ 15 - 7η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 17:00 Pamplona Pamplona - Burladés Burladés 1-0 1-0
23/10/2021 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Cortes Cortes 0-3 0-0
23/10/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Cantolagua Cantolagua 0-1 0-0
23/10/2021 17:30 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Beti Kozkor Beti Kozkor 1-2 0-1
23/10/2021 18:00 Gares Gares - Cirbonero Cirbonero 0-3 0-1
24/10/2021 17:30 Azkoyen Azkoyen - Txantrea Txantrea 1-4 1-1
24/10/2021 17:30 Murchante Murchante - Huarte Huarte 1-1 0-0
24/10/2021 19:00 Corellano Corellano - Subiza Subiza 2-1 2-0
Γρκουπ 15 - 8η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 17:00 Subiza Subiza - Beti Onak Beti Onak 4-0 3-0
30/10/2021 17:00 Cortes Cortes - Murchante Murchante 3-0 1-0
30/10/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Pamplona Pamplona 0-1 0-0
30/10/2021 17:00 Huarte Huarte - Azkoyen Azkoyen 5-2 1-2
30/10/2021 17:30 Cantolagua Cantolagua - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 2-3 2-0
30/10/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Corellano Corellano 1-0 0-0
30/10/2021 18:30 Burladés Burladés - Gares Gares 5-0 3-0
31/10/2021 17:30 Cirbonero Cirbonero - Valle Egüés Valle Egüés 2-0 0-0
Γρκουπ 15 - 9η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 16:45 Pamplona Pamplona - Cantolagua Cantolagua 0-1 0-0
06/11/2021 16:45 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Subiza Subiza 3-1 2-0
06/11/2021 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Murchante Murchante 3-0 3-0
06/11/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Txantrea Txantrea 1-0 1-0
06/11/2021 17:30 Cirbonero Cirbonero - Burladés Burladés 2-1 1-1
07/11/2021 13:00 Gares Gares - Beti Kozkor Beti Kozkor 2-0 0-0
07/11/2021 17:30 Azkoyen Azkoyen - Cortes Cortes 2-1 1-1
07/11/2021 17:30 Corellano Corellano - Huarte Huarte 1-2 0-2
Γρκουπ 15 - 10η αγωνιστική 13 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 16:30 Cortes Cortes - Corellano Corellano 0-0 0-0
13/11/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Cirbonero Cirbonero 0-1 0-1
13/11/2021 17:00 Murchante Murchante - Azkoyen Azkoyen 1-3 1-2
13/11/2021 17:00 Huarte Huarte - Beti Onak Beti Onak 2-2 1-1
13/11/2021 17:30 Cantolagua Cantolagua - Gares Gares 2-0 1-0
13/11/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 0-0
13/11/2021 18:45 Burladés Burladés - Valle Egüés Valle Egüés 1-2 0-2
14/11/2021 13:00 Subiza Subiza - Pamplona Pamplona 1-0 1-0
Γρκουπ 15 - 11η αγωνιστική 20/11 - 06/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 16:30 Pamplona Pamplona - Txantrea Txantrea 1-1 0-1
20/11/2021 16:45 Valle Egüés Valle Egüés - Azkoyen Azkoyen 2-1 1-1
20/11/2021 16:45 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Huarte Huarte 2-1 1-0
20/11/2021 17:30 Beti Onak Beti Onak - Cortes Cortes 1-1 1-0
20/11/2021 18:00 Gares Gares - Subiza Subiza 1-0 0-0
21/11/2021 17:30 Corellano Corellano - Murchante Murchante 0-0 0-0
21/11/2021 17:30 Cirbonero Cirbonero - Cantolagua Cantolagua 2-1 0-1
06/12/2021 20:00 Burladés Burladés - Beti Kozkor Beti Kozkor 0-1 0-0
Γρκουπ 15 - 12η αγωνιστική 27/11 - 22/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 16:30 Cortes Cortes - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 0-0
27/11/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Valle Egüés Valle Egüés 2-0 0-0
27/11/2021 17:00 Huarte Huarte - Pamplona Pamplona 4-2 0-1
27/11/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Gares Gares 2-1 0-0
28/11/2021 17:00 Murchante Murchante - Beti Onak Beti Onak 2-1 1-0
28/11/2021 19:00 Azkoyen Azkoyen - Corellano Corellano 4-0 1-0
01/12/2021 21:30 Subiza Subiza - Cirbonero Cirbonero 1-0 1-0
22/12/2021 21:00 Cantolagua Cantolagua - Burladés Burladés 1-1 0-1
Γρκουπ 15 - 13η αγωνιστική 11 - 12/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2021 16:30 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Murchante Murchante 2-1 1-1
11/12/2021 16:30 Pamplona Pamplona - Cortes Cortes 0-1 0-0
11/12/2021 16:45 Valle Egüés Valle Egüés - Corellano Corellano 1-0 0-0
11/12/2021 17:00 Gares Gares - Huarte Huarte 0-3 0-1
11/12/2021 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Cantolagua Cantolagua 1-1 1-0
11/12/2021 17:00 Beti Onak Beti Onak - Azkoyen Azkoyen 2-0 0-0
11/12/2021 18:30 Burladés Burladés - Subiza Subiza 1-2 0-2
12/12/2021 17:30 Cirbonero Cirbonero - Txantrea Txantrea 2-1 0-1
Γρκουπ 15 - 14η αγωνιστική 18 - 19/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/12/2021 16:30 Cortes Cortes - Gares Gares 2-0 2-0
18/12/2021 16:45 Valle Egüés Valle Egüés - Cantolagua Cantolagua 1-1 0-0
18/12/2021 17:00 Huarte Huarte - Cirbonero Cirbonero 0-0 0-0
18/12/2021 17:30 Corellano Corellano - Beti Onak Beti Onak 0-2 0-1
18/12/2021 18:00 Txantrea Txantrea - Burladés Burladés 4-1 2-1
19/12/2021 13:00 Subiza Subiza - Beti Kozkor Beti Kozkor 5-1 4-1
19/12/2021 17:00 Murchante Murchante - Pamplona Pamplona 0-1 0-1
19/12/2021 17:30 Azkoyen Azkoyen - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 1-0
Γρκουπ 15 - 15η αγωνιστική 08/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2022 16:30 Pamplona Pamplona - Azkoyen Azkoyen 1-1 0-0
08/01/2022 16:30 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Corellano Corellano 1-1 0-0
08/01/2022 18:30 Burladés Burladés - Huarte Huarte 2-1 0-1
09/01/2022 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Txantrea Txantrea 0-1 0-0
09/01/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Cortes Cortes 1-0 0-0
26/01/2022 21:00 Beti Onak Beti Onak - Valle Egüés Valle Egüés 1-0 1-0
02/02/2022 20:00 Cantolagua Cantolagua - Subiza Subiza 1-0 0-0
09/02/2022 20:00 Gares Gares - Murchante Murchante 1-1 0-0
Γρκουπ 15 - 16η αγωνιστική 15/01 - 09/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2022 17:00 Pamplona Pamplona - Corellano Corellano 0-1 0-0
15/01/2022 17:30 Subiza Subiza - Valle Egüés Valle Egüés 2-1 1-0
15/01/2022 18:00 Gares Gares - Azkoyen Azkoyen 1-2 0-1
15/01/2022 18:30 Burladés Burladés - Cortes Cortes 0-1 0-0
16/01/2022 13:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Huarte Huarte 1-2 0-1
16/01/2022 17:15 Cantolagua Cantolagua - Txantrea Txantrea 1-0 0-0
16/01/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Murchante Murchante 1-1 1-0
09/02/2022 20:30 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Beti Onak Beti Onak 1-0 1-0
Γρκουπ 15 - 17η αγωνιστική 22 - 23/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2022 16:45 Cortes Cortes - Beti Kozkor Beti Kozkor 0-0 0-0
22/01/2022 17:00 Huarte Huarte - Cantolagua Cantolagua 1-1 0-1
22/01/2022 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 2-1 0-1
22/01/2022 17:00 Beti Onak Beti Onak - Pamplona Pamplona 4-0 3-0
22/01/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Subiza Subiza 0-0 0-0
23/01/2022 17:30 Azkoyen Azkoyen - Cirbonero Cirbonero 0-3 0-1
23/01/2022 17:30 Murchante Murchante - Burladés Burladés 1-2 1-0
23/01/2022 17:30 Corellano Corellano - Gares Gares 3-1 2-0
Γρκουπ 15 - 18η αγωνιστική 29 - 30/01/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2022 17:00 Gares Gares - Beti Onak Beti Onak 0-1 0-0
29/01/2022 17:00 Cantolagua Cantolagua - Cortes Cortes 1-3 0-3
29/01/2022 17:00 Subiza Subiza - Huarte Huarte 3-1 2-1
29/01/2022 17:00 Pamplona Pamplona - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 2-0 0-0
29/01/2022 17:15 Beti Kozkor Beti Kozkor - Murchante Murchante 1-3 0-1
29/01/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Valle Egüés Valle Egüés 2-1 1-1
29/01/2022 18:30 Burladés Burladés - Azkoyen Azkoyen 3-0 1-0
30/01/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Corellano Corellano 2-0 1-0
Γρκουπ 15 - 19η αγωνιστική 05 - 06/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2022 17:00 Cortes Cortes - Subiza Subiza 1-0 0-0
05/02/2022 17:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Gares Gares 0-0 0-0
05/02/2022 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Pamplona Pamplona 1-1 1-1
05/02/2022 17:00 Huarte Huarte - Txantrea Txantrea 2-1 1-0
05/02/2022 17:30 Azkoyen Azkoyen - Beti Kozkor Beti Kozkor 2-0 2-0
05/02/2022 17:30 Murchante Murchante - Cantolagua Cantolagua 0-2 0-0
06/02/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Beti Onak Beti Onak 1-0 1-0
06/02/2022 17:30 Corellano Corellano - Burladés Burladés 1-1 0-0
Γρκουπ 15 - 20η αγωνιστική 11 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2022 21:15 Huarte Huarte - Valle Egüés Valle Egüés 2-0 1-0
12/02/2022 17:00 Subiza Subiza - Murchante Murchante 3-1 1-1
12/02/2022 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Corellano Corellano 1-0 0-0
12/02/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Cortes Cortes 2-0 0-0
13/02/2022 13:00 Gares Gares - Pamplona Pamplona 0-2 0-1
13/02/2022 17:30 Cantolagua Cantolagua - Azkoyen Azkoyen 7-0 2-0
13/02/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 4-1 1-0
13/02/2022 18:30 Burladés Burladés - Beti Onak Beti Onak 1-2 0-1
Γρκουπ 15 - 21η αγωνιστική 19 - 20/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2022 17:00 Cortes Cortes - Huarte Huarte 1-2 0-0
19/02/2022 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Gares Gares 4-0 2-0
19/02/2022 17:00 Beti Onak Beti Onak - Beti Kozkor Beti Kozkor 1-0 0-0
19/02/2022 17:00 Pamplona Pamplona - Cirbonero Cirbonero 0-0 0-0
20/02/2022 13:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Burladés Burladés 0-0 0-0
20/02/2022 17:30 Corellano Corellano - Cantolagua Cantolagua 3-1 1-1
20/02/2022 17:30 Murchante Murchante - Txantrea Txantrea 0-2 0-1
20/02/2022 17:30 Azkoyen Azkoyen - Subiza Subiza 0-1 0-0
Γρκουπ 15 - 22η αγωνιστική 26 - 27/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2022 17:00 Txantrea Txantrea - Azkoyen Azkoyen 2-0 1-0
26/02/2022 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-0 1-0
26/02/2022 17:00 Huarte Huarte - Murchante Murchante 6-2 2-0
26/02/2022 17:30 Cortes Cortes - Valle Egüés Valle Egüés 1-2 1-2
26/02/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Gares Gares 6-0 1-0
26/02/2022 17:30 Cantolagua Cantolagua - Beti Onak Beti Onak 1-3 1-1
26/02/2022 18:30 Burladés Burladés - Pamplona Pamplona 1-0 1-0
27/02/2022 12:30 Subiza Subiza - Corellano Corellano 3-0 2-0
Γρκουπ 15 - 23η αγωνιστική 04/03 - 13/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 21:00 Gares Gares - Burladés Burladés 1-1 0-0
05/03/2022 16:45 Beti Onak Beti Onak - Subiza Subiza 0-0 0-0
05/03/2022 17:15 Valle Egüés Valle Egüés - Cirbonero Cirbonero 0-3 0-1
05/03/2022 17:45 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Cantolagua Cantolagua 2-1 0-1
05/03/2022 18:00 Azkoyen Azkoyen - Huarte Huarte 1-1 0-0
06/03/2022 17:30 Corellano Corellano - Txantrea Txantrea 0-4 0-1
06/03/2022 17:30 Murchante Murchante - Cortes Cortes 0-1 0-0
13/04/2022 21:00 Pamplona Pamplona - Beti Kozkor Beti Kozkor 1-0 0-0
Γρκουπ 15 - 24η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 17:00 Huarte Huarte - Corellano Corellano 4-4 0-2
12/03/2022 17:30 Cortes Cortes - Azkoyen Azkoyen 2-1 1-1
12/03/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Beti Onak Beti Onak 1-1 1-1
12/03/2022 18:45 Burladés Burladés - Cirbonero Cirbonero 3-3 2-3
13/03/2022 13:00 Subiza Subiza - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-3 0-1
13/03/2022 17:30 Cantolagua Cantolagua - Pamplona Pamplona 2-1 1-1
13/03/2022 17:30 Murchante Murchante - Valle Egüés Valle Egüés 4-2 0-2
13/03/2022 18:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Gares Gares 1-2 1-0
Γρκουπ 15 - 25η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 16:45 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Txantrea Txantrea 2-1 1-0
19/03/2022 17:00 Beti Onak Beti Onak - Huarte Huarte 3-0 2-0
19/03/2022 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Burladés Burladés 2-1 2-1
19/03/2022 17:00 Pamplona Pamplona - Subiza Subiza 1-2 0-1
19/03/2022 17:00 Azkoyen Azkoyen - Murchante Murchante 0-1 0-1
20/03/2022 17:30 Cirbonero Cirbonero - Beti Kozkor Beti Kozkor 0-0 0-0
20/03/2022 17:30 Corellano Corellano - Cortes Cortes 0-3 0-1
20/03/2022 18:00 Gares Gares - Cantolagua Cantolagua 1-4 0-1
Γρκουπ 15 - 26η αγωνιστική 26 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Huarte Huarte - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 1-1 0-1
26/03/2022 17:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Burladés Burladés 0-0 0-0
26/03/2022 18:00 Azkoyen Azkoyen - Valle Egüés Valle Egüés 2-0 0-0
27/03/2022 13:00 Subiza Subiza - Gares Gares 4-0 1-0
27/03/2022 17:30 Murchante Murchante - Corellano Corellano 2-1 0-0
27/03/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Pamplona Pamplona 2-1 0-1
27/03/2022 18:00 Cortes Cortes - Beti Onak Beti Onak 0-0 0-0
27/03/2022 18:00 Cantolagua Cantolagua - Cirbonero Cirbonero 1-2 1-2
Γρκουπ 15 - 27η αγωνιστική 01 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 21:00 Gares Gares - Txantrea Txantrea 0-1 0-0
01/04/2022 21:00 Pamplona Pamplona - Huarte Huarte 0-1 0-0
02/04/2022 17:00 Valle Egüés Valle Egüés - Beti Kozkor Beti Kozkor 2-0 2-0
02/04/2022 18:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Cortes Cortes 1-2 0-1
02/04/2022 18:00 Cirbonero Cirbonero - Subiza Subiza 0-0 0-0
02/04/2022 18:30 Burladés Burladés - Cantolagua Cantolagua 1-3 1-1
03/04/2022 17:00 Beti Onak Beti Onak - Murchante Murchante 0-1 0-0
03/04/2022 18:00 Corellano Corellano - Azkoyen Azkoyen 0-2 0-1
Γρκουπ 15 - 28η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:30 Huarte Huarte - Gares Gares 4-0 1-0
09/04/2022 17:30 Azkoyen Azkoyen - Beti Onak Beti Onak 0-0 0-0
09/04/2022 18:00 Cortes Cortes - Pamplona Pamplona 2-0 1-0
09/04/2022 18:00 Corellano Corellano - Valle Egüés Valle Egüés 2-1 1-0
09/04/2022 18:00 Subiza Subiza - Burladés Burladés 3-1 1-0
09/04/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Cirbonero Cirbonero 0-0 0-0
09/04/2022 19:30 Cantolagua Cantolagua - Beti Kozkor Beti Kozkor 2-1 0-1
10/04/2022 18:00 Murchante Murchante - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 2-1 0-0
Γρκουπ 15 - 29η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 16:30 Beti Onak Beti Onak - Corellano Corellano 5-3 1-0
24/04/2022 18:00 Cantolagua Cantolagua - Valle Egüés Valle Egüés 1-2 1-1
24/04/2022 18:00 Burladés Burladés - Txantrea Txantrea 2-2 0-0
24/04/2022 18:00 Beti Kozkor Beti Kozkor - Subiza Subiza 1-4 1-2
24/04/2022 18:00 Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte - Azkoyen Azkoyen 2-2 0-0
24/04/2022 18:00 Cirbonero Cirbonero - Huarte Huarte 2-0 1-0
24/04/2022 18:00 Pamplona Pamplona - Murchante Murchante 0-0 0-0
24/04/2022 18:00 Gares Gares - Cortes Cortes 0-4 0-1
Γρκουπ 15 - 30η αγωνιστική 29 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 20:45 Corellano Corellano - Avance Ezcabarte Avance Ezcabarte 3-2 1-1
30/04/2022 18:00 Azkoyen Azkoyen - Pamplona Pamplona 2-0 1-0
30/04/2022 18:00 Valle Egüés Valle Egüés - Beti Onak Beti Onak 5-3 1-0
30/04/2022 18:00 Huarte Huarte - Burladés Burladés 3-0 2-0
30/04/2022 18:00 Murchante Murchante - Gares Gares 1-0 0-0
30/04/2022 18:00 Subiza Subiza - Cantolagua Cantolagua 1-1 0-0
30/04/2022 18:00 Cortes Cortes - Cirbonero Cirbonero 1-2 0-0
30/04/2022 18:00 Txantrea Txantrea - Beti Kozkor Beti Kozkor 3-1 1-0
Top