ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 16 - 2022

Πρωτάθλημα (11/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_group-16 - 1η αγωνιστική 10/09 - 12/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 19:30 Yagüe Yagüe - River Ebro River Ebro 1-2 0-1
11/09/2022 12:30 Calahorra II Calahorra II - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 0-2 0-1
11/09/2022 13:00 Varea Varea - La Calzada La Calzada 2-2 0-0
11/09/2022 18:00 Vianés Vianés - Racing Rioja II Racing Rioja II 1-0 0-0
11/09/2022 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Casalarreina Casalarreina 4-0 3-0
11/09/2022 19:00 Oyonesa Oyonesa - Anguiano Anguiano 2-1 2-0
11/09/2022 19:00 Haro Deportivo Haro Deportivo - Berceo Berceo 1-0 0-0
12/10/2022 13:00 Comillas Comillas - Agoncillo Agoncillo 0-2 0-0
match_round_group-16 - 2η αγωνιστική 17/09 - 01/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 12:00 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Ναξάρα Ναξάρα 0-1 0-0
17/09/2022 12:30 Berceo Berceo - Yagüe Yagüe 0-1 -
17/09/2022 17:30 Agoncillo Agoncillo - Calahorra II Calahorra II 2-0 1-0
18/09/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - Oyonesa Oyonesa 1-1 0-1
18/09/2022 17:30 La Calzada La Calzada - Haro Deportivo Haro Deportivo 3-0 2-0
18/09/2022 18:30 River Ebro River Ebro - Vianés Vianés 1-0 0-0
18/09/2022 19:00 Casalarreina Casalarreina - Varea Varea 1-3 0-1
01/11/2022 17:00 Anguiano Anguiano - Comillas Comillas 1-0 0-0
match_round_group-16 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 17:30 Comillas Comillas - Racing Rioja II Racing Rioja II 3-2 0-2
24/09/2022 18:30 Casalarreina Casalarreina - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 0-0 0-0
24/09/2022 19:30 Yagüe Yagüe - La Calzada La Calzada 1-5 0-4
25/09/2022 13:00 Varea Varea - Haro Deportivo Haro Deportivo 1-0 1-0
25/09/2022 18:00 Calahorra II Calahorra II - Anguiano Anguiano 0-2 0-2
25/09/2022 18:30 Vianés Vianés - Berceo Berceo 1-2 1-1
25/09/2022 19:00 Ναξάρα Ναξάρα - Agoncillo Agoncillo 1-0 0-0
25/09/2022 19:00 Oyonesa Oyonesa - River Ebro River Ebro 2-1 1-1
match_round_group-16 - 4η αγωνιστική 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 13:00 Berceo Berceo - Oyonesa Oyonesa 1-1 -
02/10/2022 13:00 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Varea Varea 2-0 0-0
02/10/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - Calahorra II Calahorra II 0-4 0-2
02/10/2022 17:00 River Ebro River Ebro - Comillas Comillas 1-2 0-2
02/10/2022 17:45 Agoncillo Agoncillo - Casalarreina Casalarreina 2-2 1-0
02/10/2022 18:00 Anguiano Anguiano - Ναξάρα Ναξάρα 1-2 1-1
02/10/2022 18:00 La Calzada La Calzada - Vianés Vianés 1-0 1-0
02/10/2022 18:00 Haro Deportivo Haro Deportivo - Yagüe Yagüe 2-1 0-1
match_round_group-16 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:00 Comillas Comillas - Berceo Berceo 1-2 0-1
09/10/2022 13:00 Varea Varea - Yagüe Yagüe 3-2 0-1
09/10/2022 17:30 Calahorra II Calahorra II - River Ebro River Ebro 2-1 0-0
09/10/2022 18:00 Casalarreina Casalarreina - Anguiano Anguiano 3-2 0-0
09/10/2022 18:00 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Agoncillo Agoncillo 0-1 0-1
09/10/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Racing Rioja II Racing Rioja II 2-0 2-0
09/10/2022 18:30 Vianés Vianés - Haro Deportivo Haro Deportivo 1-2 0-0
09/10/2022 19:00 Oyonesa Oyonesa - La Calzada La Calzada 2-1 1-1
match_round_group-16 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 19:30 River Ebro River Ebro - Ναξάρα Ναξάρα 2-2 0-1
15/10/2022 19:30 Yagüe Yagüe - Vianés Vianés 0-0 -
16/10/2022 13:00 Agoncillo Agoncillo - Varea Varea 2-0 0-0
16/10/2022 13:00 Anguiano Anguiano - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 2-0 1-0
16/10/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - Casalarreina Casalarreina 1-1 0-0
16/10/2022 13:00 Berceo Berceo - Calahorra II Calahorra II 2-2 2-0
16/10/2022 13:00 La Calzada La Calzada - Comillas Comillas 1-0 0-0
16/10/2022 19:00 Haro Deportivo Haro Deportivo - Oyonesa Oyonesa 1-2 0-1
match_round_group-16 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 17:00 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Racing Rioja II Racing Rioja II 2-0 1-0
22/10/2022 19:30 Comillas Comillas - Haro Deportivo Haro Deportivo 2-1 1-0
23/10/2022 13:00 Varea Varea - Vianés Vianés 4-1 4-0
23/10/2022 17:00 Calahorra II Calahorra II - La Calzada La Calzada 0-2 0-1
23/10/2022 18:00 Agoncillo Agoncillo - Anguiano Anguiano 2-0 1-0
23/10/2022 18:00 Casalarreina Casalarreina - River Ebro River Ebro 1-3 0-2
23/10/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Berceo Berceo 1-0 1-0
23/10/2022 19:00 Oyonesa Oyonesa - Yagüe Yagüe 1-0 0-0
match_round_group-16 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:45 Anguiano Anguiano - Varea Varea 1-1 0-0
29/10/2022 19:30 Yagüe Yagüe - Comillas Comillas 1-2 1-1
30/10/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - Agoncillo Agoncillo 0-2 0-1
30/10/2022 13:00 Berceo Berceo - Casalarreina Casalarreina 0-2 0-1
30/10/2022 17:30 River Ebro River Ebro - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 1-0 1-0
30/10/2022 18:00 La Calzada La Calzada - Ναξάρα Ναξάρα 0-3 0-1
30/10/2022 18:00 Haro Deportivo Haro Deportivo - Calahorra II Calahorra II 2-1 1-0
30/10/2022 18:00 Vianés Vianés - Oyonesa Oyonesa 0-3 0-0
match_round_group-16 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 17:00 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Berceo Berceo 1-0 0-0
05/11/2022 18:00 Agoncillo Agoncillo - River Ebro River Ebro 3-1 0-1
06/11/2022 12:30 Calahorra II Calahorra II - Yagüe Yagüe 3-0 1-0
06/11/2022 13:00 Comillas Comillas - Vianés Vianés 0-2 0-2
06/11/2022 13:00 Varea Varea - Oyonesa Oyonesa 1-2 1-1
06/11/2022 17:00 Anguiano Anguiano - Racing Rioja II Racing Rioja II 0-0 0-0
06/11/2022 17:00 Casalarreina Casalarreina - La Calzada La Calzada 1-2 1-1
06/11/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Haro Deportivo Haro Deportivo 0-1 0-1
match_round_group-16 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 19:30 Yagüe Yagüe - Ναξάρα Ναξάρα 2-0 2-0
20/11/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - Varea Varea 1-2 0-1
20/11/2022 13:00 Berceo Berceo - Agoncillo Agoncillo 1-0 0-0
20/11/2022 17:15 River Ebro River Ebro - Anguiano Anguiano 0-1 0-1
20/11/2022 18:00 La Calzada La Calzada - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso 2-0 0-0
20/11/2022 18:00 Haro Deportivo Haro Deportivo - Casalarreina Casalarreina 1-1 0-1
20/11/2022 18:00 Vianés Vianés - Calahorra II Calahorra II 1-1 1-1
20/11/2022 18:00 Oyonesa Oyonesa - Comillas Comillas 3-0 1-0
match_round_group-16 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:30 Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Haro Deportivo Haro Deportivo 2-1 0-1
27/11/2022 13:00 Racing Rioja II Racing Rioja II - River Ebro River Ebro 3-0 1-0
27/11/2022 13:00 Varea Varea - Comillas Comillas 1-0 0-0
27/11/2022 16:30 Calahorra II Calahorra II - Oyonesa Oyonesa 0-4 0-2
27/11/2022 16:45 Anguiano Anguiano - Berceo Berceo 3-1 1-0
27/11/2022 17:00 Casalarreina Casalarreina - Yagüe Yagüe 4-1 2-0
27/11/2022 18:00 Agoncillo Agoncillo - La Calzada La Calzada 1-0 1-0
27/11/2022 18:00 Ναξάρα Ναξάρα - Vianés Vianés 1-3 1-0
match_round_group-16 - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Racing Rioja II Racing Rioja II - Vianés Vianés - -
15/01/2023 - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Calahorra II Calahorra II - -
15/01/2023 - Casalarreina Casalarreina - Ναξάρα Ναξάρα - -
15/01/2023 - Agoncillo Agoncillo - Comillas Comillas - -
match_round_group-16 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Comillas Comillas - Anguiano Anguiano - -
22/01/2023 - Ναξάρα Ναξάρα - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
22/01/2023 - Oyonesa Oyonesa - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
match_round_group-16 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Agoncillo Agoncillo - Ναξάρα Ναξάρα - -
29/01/2023 - Racing Rioja II Racing Rioja II - Comillas Comillas - -
29/01/2023 - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Casalarreina Casalarreina - -
match_round_group-16 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Comillas Comillas - River Ebro River Ebro - -
05/02/2023 - Ναξάρα Ναξάρα - Anguiano Anguiano - -
05/02/2023 - Varea Varea - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
05/02/2023 - Calahorra II Calahorra II - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
match_round_group-16 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Berceo Berceo - Comillas Comillas - -
12/02/2023 - Agoncillo Agoncillo - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
12/02/2023 - Racing Rioja II Racing Rioja II - Ναξάρα Ναξάρα - -
match_round_group-16 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Ναξάρα Ναξάρα - River Ebro River Ebro - -
19/02/2023 - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - Anguiano Anguiano - -
19/02/2023 - Casalarreina Casalarreina - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
19/02/2023 - Comillas Comillas - La Calzada La Calzada - -
match_round_group-16 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Racing Rioja II Racing Rioja II - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
26/02/2023 - Haro Deportivo Haro Deportivo - Comillas Comillas - -
26/02/2023 - Berceo Berceo - Ναξάρα Ναξάρα - -
match_round_group-16 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Comillas Comillas - Yagüe Yagüe - -
05/03/2023 - Agoncillo Agoncillo - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
05/03/2023 - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - River Ebro River Ebro - -
05/03/2023 - Ναξάρα Ναξάρα - La Calzada La Calzada - -
match_round_group-16 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Berceo Berceo - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
12/03/2023 - Vianés Vianés - Comillas Comillas - -
12/03/2023 - Racing Rioja II Racing Rioja II - Anguiano Anguiano - -
12/03/2023 - Haro Deportivo Haro Deportivo - Ναξάρα Ναξάρα - -
match_round_group-16 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Ναξάρα Ναξάρα - Yagüe Yagüe - -
19/03/2023 - Varea Varea - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
19/03/2023 - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - La Calzada La Calzada - -
19/03/2023 - Comillas Comillas - Oyonesa Oyonesa - -
match_round_group-16 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Haro Deportivo Haro Deportivo - Peña Balsamaiso Peña Balsamaiso - -
26/03/2023 - River Ebro River Ebro - Racing Rioja II Racing Rioja II - -
26/03/2023 - Comillas Comillas - Varea Varea - -
26/03/2023 - Yagüe Yagüe - Casalarreina Casalarreina - -
26/03/2023 - Vianés Vianés - Ναξάρα Ναξάρα - -
26/03/2023 - La Calzada La Calzada - Agoncillo Agoncillo - -
match_round_group-16 - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-16 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top