ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 18 - 2022

Πρωτάθλημα (10/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_group-18 - 1η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 18:30 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο 3-2 1-1
10/09/2022 19:30 Tarancón Tarancón - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 2-0 1-0
10/09/2022 20:00 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - La Solana La Solana 1-1 0-1
11/09/2022 13:00 Talavera II Talavera II - Torrijos Torrijos 2-2 1-2
11/09/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Villarrobledo Villarrobledo 2-1 0-0
11/09/2022 19:00 Illescas Illescas - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
11/09/2022 19:00 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Illescas Illescas 2-3 0-1
11/09/2022 20:00 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Conquense Conquense 0-0 0-0
11/09/2022 20:00 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Manchego Manchego 1-2 1-1
match_round_group-18 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 21:00 Villarrobledo Villarrobledo - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso 2-0 0-0
17/09/2022 21:00 La Solana La Solana - Talavera II Talavera II 2-0 2-0
18/09/2022 13:00 Conquense Conquense - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 0-0 0-0
18/09/2022 19:00 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Tarancón Tarancón 1-2 1-0
18/09/2022 19:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Azuqueca Azuqueca 0-0 0-0
18/09/2022 19:30 Torrijos Torrijos - Βιγιακάνας Βιγιακάνας 3-0 1-0
18/09/2022 20:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 0-3 0-2
18/09/2022 20:00 Manchego Manchego - Illescas Illescas 1-0 0-0
match_round_group-18 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 18:00 Tarancón Tarancón - Manchego Manchego 1-1 0-1
24/09/2022 19:00 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - La Solana La Solana 1-0 1-0
24/09/2022 20:00 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 2-1 0-0
25/09/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Torrijos Torrijos 1-1 1-0
25/09/2022 13:00 Talavera II Talavera II - Conquense Conquense 1-1 1-0
25/09/2022 19:30 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Μαρσμάλο Μαρσμάλο 3-1 0-1
25/09/2022 19:30 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Illescas Illescas 0-2 0-0
25/09/2022 21:00 Villarrobledo Villarrobledo - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο 1-3 1-1
match_round_group-18 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 19:00 Manchego Manchego - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 2-0 1-0
02/10/2022 12:30 Illescas Illescas - Tarancón Tarancón 1-1 0-0
02/10/2022 18:30 Torrijos Torrijos - Villarrobledo Villarrobledo 1-1 0-1
02/10/2022 18:30 La Solana La Solana - Azuqueca Azuqueca 0-0 0-0
02/10/2022 18:30 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 2-1 1-1
02/10/2022 19:00 Conquense Conquense - Βιγιακάνας Βιγιακάνας 0-1 0-0
02/10/2022 19:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso 4-0 1-0
02/10/2022 19:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Talavera II Talavera II 2-1 1-0
match_round_group-18 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:45 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 1-0 0-0
08/10/2022 20:00 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Manchego Manchego 0-0 0-0
09/10/2022 13:00 Villarrobledo Villarrobledo - La Solana La Solana 2-2 2-1
09/10/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Conquense Conquense 3-1 0-1
09/10/2022 13:00 Talavera II Talavera II - Μαρσμάλο Μαρσμάλο 0-1 0-0
09/10/2022 18:00 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Illescas Illescas 1-2 1-0
09/10/2022 19:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Torrijos Torrijos 0-1 0-0
09/10/2022 19:00 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Tarancón Tarancón 2-1 1-1
match_round_group-18 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 18:00 Tarancón Tarancón - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 0-1 0-1
15/10/2022 18:00 Illescas Illescas - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 2-0 0-0
15/10/2022 18:30 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Βιγιακάνας Βιγιακάνας 3-2 1-1
15/10/2022 18:30 Torrijos Torrijos - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso 3-0 2-0
15/10/2022 19:00 Manchego Manchego - Talavera II Talavera II 1-0 0-0
15/10/2022 19:00 La Solana La Solana - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο 0-3 0-1
16/10/2022 13:00 Conquense Conquense - Villarrobledo Villarrobledo 1-0 0-0
16/10/2022 13:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Azuqueca Azuqueca 2-0 0-0
match_round_group-18 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 18:00 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Manchego Manchego 0-1 0-0
22/10/2022 19:30 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Tarancón Tarancón 2-1 1-0
23/10/2022 13:00 Villarrobledo Villarrobledo - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 1-0 1-0
23/10/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Μαρσμάλο Μαρσμάλο 0-0 0-0
23/10/2022 13:00 Talavera II Talavera II - Illescas Illescas 0-0 0-0
23/10/2022 18:00 Torrijos Torrijos - La Solana La Solana 1-1 0-0
23/10/2022 18:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Conquense Conquense 0-0 0-0
23/10/2022 18:30 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 2-4 1-4
match_round_group-18 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:30 Illescas Illescas - Βιγιακάνας Βιγιακάνας 1-0 0-0
29/10/2022 18:00 Tarancón Tarancón - Talavera II Talavera II 1-2 1-1
29/10/2022 19:00 Manchego Manchego - Azuqueca Azuqueca 3-0 2-0
30/10/2022 13:00 Conquense Conquense - Torrijos Torrijos 0-0 0-0
30/10/2022 13:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο 1-2 1-1
30/10/2022 17:30 La Solana La Solana - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso 3-1 1-1
30/10/2022 17:30 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Villarrobledo Villarrobledo 0-0 0-0
30/10/2022 17:30 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 0-0 0-0
match_round_group-18 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 17:30 Torrijos Torrijos - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 1-1 0-1
05/11/2022 17:30 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Tarancón Tarancón 1-0 0-0
05/11/2022 18:00 Talavera II Talavera II - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 0-1 0-1
06/11/2022 13:00 Villarrobledo Villarrobledo - Manchego Manchego 0-0 0-0
06/11/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Illescas Illescas 1-1 0-0
06/11/2022 17:30 La Solana La Solana - Conquense Conquense 0-4 0-1
06/11/2022 17:30 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 1-2 1-1
06/11/2022 18:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Μαρσμάλο Μαρσμάλο 4-0 0-0
match_round_group-18 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 17:30 Manchego Manchego - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο 1-1 0-1
19/11/2022 17:30 Illescas Illescas - Villarrobledo Villarrobledo 2-0 0-0
19/11/2022 18:30 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Talavera II Talavera II 4-0 1-0
19/11/2022 19:30 Conquense Conquense - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso 0-0 0-0
20/11/2022 12:30 Tarancón Tarancón - Azuqueca Azuqueca 2-2 1-1
20/11/2022 13:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - La Solana La Solana 1-1 1-1
20/11/2022 17:30 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Torrijos Torrijos 1-1 0-1
20/11/2022 18:00 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Βιγιακάνας Βιγιακάνας 0-0 0-0
match_round_group-18 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:30 Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια 0-1 0-1
27/11/2022 13:00 Conquense Conquense - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ 1-0 0-0
27/11/2022 13:00 Villarrobledo Villarrobledo - Tarancón Tarancón 1-0 0-0
27/11/2022 13:00 Azuqueca Azuqueca - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι 2-2 2-1
27/11/2022 17:30 Torrijos Torrijos - Manchego Manchego 2-1 0-0
27/11/2022 17:30 Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Talavera II Talavera II 1-0 0-0
27/11/2022 18:00 La Solana La Solana - Μαρσμάλο Μαρσμάλο 1-0 1-0
27/11/2022 18:00 Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Illescas Illescas 2-1 2-1
match_round_group-18 - 12η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 17:00 Illescas Illescas - Torrijos Torrijos - -
03/12/2022 17:30 Manchego Manchego - La Solana La Solana - -
03/12/2022 18:00 Tarancón Tarancón - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
03/12/2022 18:00 Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Azuqueca Azuqueca - -
04/12/2022 13:00 Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
04/12/2022 13:00 Talavera II Talavera II - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - -
04/12/2022 17:00 Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Villarrobledo Villarrobledo - -
04/12/2022 17:30 Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Conquense Conquense - -
match_round_group-18 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-18 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-18 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-18 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - -
15/01/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Tarancón Tarancón - -
15/01/2023 - La Solana La Solana - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - -
15/01/2023 - Torrijos Torrijos - Talavera II Talavera II - -
15/01/2023 - Manchego Manchego - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
match_round_group-18 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Tarancón Tarancón - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
22/01/2023 - Azuqueca Azuqueca - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
22/01/2023 - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - -
22/01/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Villarrobledo Villarrobledo - -
22/01/2023 - Talavera II Talavera II - La Solana La Solana - -
match_round_group-18 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - La Solana La Solana - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - -
29/01/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - -
29/01/2023 - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - -
29/01/2023 - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Villarrobledo Villarrobledo - -
29/01/2023 - Conquense Conquense - Talavera II Talavera II - -
29/01/2023 - Illescas Illescas - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
match_round_group-18 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Azuqueca Azuqueca - La Solana La Solana - -
05/02/2023 - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
05/02/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
05/02/2023 - Talavera II Talavera II - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - -
match_round_group-18 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - -
12/02/2023 - La Solana La Solana - Villarrobledo Villarrobledo - -
12/02/2023 - Torrijos Torrijos - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
12/02/2023 - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Talavera II Talavera II - -
12/02/2023 - Tarancón Tarancón - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
match_round_group-18 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
19/02/2023 - Talavera II Talavera II - Manchego Manchego - -
19/02/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Torrijos Torrijos - -
19/02/2023 - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - La Solana La Solana - -
19/02/2023 - Azuqueca Azuqueca - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - -
match_round_group-18 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - La Solana La Solana - Torrijos Torrijos - -
26/02/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Villarrobledo Villarrobledo - -
26/02/2023 - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - Azuqueca Azuqueca - -
26/02/2023 - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
26/02/2023 - Conquense Conquense - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
26/02/2023 - Illescas Illescas - Talavera II Talavera II - -
match_round_group-18 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Talavera II Talavera II - Tarancón Tarancón - -
05/03/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - La Solana La Solana - -
05/03/2023 - Villarrobledo Villarrobledo - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
match_round_group-18 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Conquense Conquense - La Solana La Solana - -
12/03/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Torrijos Torrijos - -
12/03/2023 - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
12/03/2023 - Κιντανάρ δελ Ρέι Κιντανάρ δελ Ρέι - Talavera II Talavera II - -
match_round_group-18 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Manchego Manchego - -
19/03/2023 - Talavera II Talavera II - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - -
19/03/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Conquense Conquense - -
19/03/2023 - La Solana La Solana - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - -
19/03/2023 - Torrijos Torrijos - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
match_round_group-18 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - Conquense Conquense - -
26/03/2023 - Talavera II Talavera II - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - -
26/03/2023 - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - La Solana La Solana - -
26/03/2023 - Illescas Illescas - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - -
match_round_group-18 - 27η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 - La Solana La Solana - Manchego Manchego - -
02/04/2023 - Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο Κάλβο Σοτέλο Πουερτολάνο - Tarancón Tarancón - -
02/04/2023 - Azuqueca Azuqueca - Βιλαρούμπια Βιλαρούμπια - -
02/04/2023 - Atlético Tomelloso Atlético Tomelloso - Τολέντο Σαντ Τολέντο Σαντ - -
02/04/2023 - Βιγιακάνας Βιγιακάνας - Talavera II Talavera II - -
02/04/2023 - Conquense Conquense - Μαρσμάλο Μαρσμάλο - -
match_round_group-18 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-18 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
match_round_group-18 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top