Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/08/2019 | 19:45 | Ρεαλ Αβιλες - Κοβαντόνγκα | 1-1 | 1-0 |
24/08/2019 | 19:00 | Gijón Industrial - Λάνες | 1-2 | 1-1 |
25/08/2019 | 13:00 | Lealtad - Λενένσε | 2-2 | 2-1 |
25/08/2019 | 13:00 | U.D Λανέρα - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 0-0 | 0-0 |
25/08/2019 | 19:00 | Mosconia - San Martín | 2-2 | 1-1 |
25/08/2019 | 19:00 | Ουράκα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 1-1 | 1-0 |
25/08/2019 | 19:15 | Colunga - Πραβιάνο | 1-3 | 0-1 |
25/08/2019 | 19:30 | Λ'Εντρεγκού - Κόνταλ Κλαμπ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/08/2019 | 18:30 | Navarro - Lealtad | 0-2 | 0-0 |
31/08/2019 | 19:00 | Λάνες - Colunga | 1-1 | 0-1 |
31/08/2019 | 19:00 | Tuilla - U.D Λανέρα | 3-2 | 2-1 |
31/08/2019 | 19:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Λ'Εντρεγκού | 3-1 | 1-1 |
01/09/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Gijón Industrial | 1-1 | 1-1 |
01/09/2019 | 13:00 | Λενένσε - Mosconia | 1-1 | 0-1 |
01/09/2019 | 19:00 | Πραβιάνο - Ουράκα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/09/2019 | 19:00 | Λάνες - Κοβαντόνγκα | 2-3 | 2-2 |
08/09/2019 | 13:00 | Colunga - Ουράκα | 2-1 | 1-1 |
08/09/2019 | 17:30 | Λ'Εντρεγκού - Tuilla | 3-2 | 1-1 |
08/09/2019 | 18:30 | Lealtad - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 1-0 | 0-0 |
08/09/2019 | 19:00 | Mosconia - Navarro | 3-2 | 1-0 |
09/09/2019 | 19:00 | Gijón Industrial - Κόνταλ Κλαμπ | 1-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/09/2019 | 18:45 | Πραβιάνο - Lealtad | 1-3 | 0-1 |
15/09/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Colunga | 6-0 | 4-0 |
15/09/2019 | 13:00 | Λενένσε - U.D Λανέρα | 1-1 | 0-1 |
15/09/2019 | 18:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Gijón Industrial | 5-0 | 3-0 |
15/09/2019 | 18:30 | San Martín - Λ'Εντρεγκού | 2-0 | 0-0 |
15/09/2019 | 18:45 | Κόνταλ Κλαμπ - Λάνες | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/09/2019 | 13:00 | Lealtad - Ουράκα | 2-1 | 1-1 |
22/09/2019 | 13:00 | Gijón Industrial - Tuilla | 1-1 | 0-0 |
22/09/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Κόνταλ Κλαμπ | 4-2 | 3-0 |
22/09/2019 | 18:00 | Λάνες - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 0-2 | 0-0 |
22/09/2019 | 18:30 | Mosconia - Πραβιάνο | 1-1 | 1-0 |
22/09/2019 | 19:00 | Λ'Εντρεγκού - Λενένσε | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/09/2019 | 18:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - U.D Λανέρα | 0-3 | 0-0 |
28/09/2019 | 18:30 | Navarro - Λ'Εντρεγκού | 0-1 | 0-0 |
29/09/2019 | 13:00 | Λενένσε - Ρεαλ Αβιλες | 1-1 | 1-1 |
29/09/2019 | 18:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Κοβαντόνγκα | 6-2 | 4-0 |
29/09/2019 | 18:00 | Ουράκα - Mosconia | 1-0 | 0-0 |
29/09/2019 | 18:00 | Tuilla - Λάνες | 2-1 | 2-1 |
29/09/2019 | 18:30 | San Martín - Gijón Industrial | 1-1 | 0-1 |
29/09/2019 | 18:30 | Κόνταλ Κλαμπ - Colunga | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/10/2019 | 18:00 | Λ'Εντρεγκού - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 0-1 | 0-0 |
06/10/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Tuilla | 1-3 | 0-0 |
06/10/2019 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 1-1 | 1-0 |
06/10/2019 | 18:00 | Λάνες - San Martín | 3-0 | 0-0 |
06/10/2019 | 18:15 | Colunga - Lealtad | 0-2 | 0-1 |
06/10/2019 | 19:00 | Gijón Industrial - Λενένσε | 5-1 | 2-0 |
06/10/2019 | 19:00 | U.D Λανέρα - Πραβιάνο | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/10/2019 | 13:00 | Λενένσε - Λάνες | 3-2 | 2-1 |
13/10/2019 | 13:00 | Lealtad - Mosconia | 0-0 | 0-0 |
13/10/2019 | 13:30 | Navarro - Gijón Industrial | 0-2 | 0-0 |
13/10/2019 | 18:00 | Πραβιάνο - Λ'Εντρεγκού | 3-0 | 3-0 |
13/10/2019 | 18:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Colunga | 4-0 | 0-0 |
13/10/2019 | 18:00 | San Martín - Κοβαντόνγκα | 1-3 | 1-2 |
13/10/2019 | 18:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ρεαλ Αβιλες | 2-3 | 2-1 |
13/10/2019 | 18:00 | Tuilla - Κόνταλ Κλαμπ | 2-0 | 1-0 |
13/10/2019 | 19:00 | Ουράκα - U.D Λανέρα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/10/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Λενένσε | 3-0 | 1-0 |
20/10/2019 | 17:30 | Colunga - Mosconia | 3-3 | 2-1 |
20/10/2019 | 17:45 | Λάνες - Navarro | 2-0 | 0-0 |
20/10/2019 | 18:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Tuilla | 1-1 | 1-0 |
20/10/2019 | 18:30 | Λ'Εντρεγκού - Ουράκα | 0-1 | 0-0 |
20/10/2019 | 19:00 | Gijón Industrial - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 4-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/10/2019 | 12:00 | San Martín - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 1-1 | 0-0 |
27/10/2019 | 12:00 | Πραβιάνο - Gijón Industrial | 0-2 | 0-2 |
27/10/2019 | 12:00 | Lealtad - U.D Λανέρα | 4-0 | 1-0 |
27/10/2019 | 12:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Λάνες | 1-4 | 1-4 |
27/10/2019 | 12:30 | Navarro - Κοβαντόνγκα | 1-4 | 1-3 |
27/10/2019 | 12:45 | Λενένσε - Κόνταλ Κλαμπ | 0-1 | 0-0 |
27/10/2019 | 16:00 | Tuilla - Colunga | 4-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/11/2019 | 19:30 | Gijón Industrial - Ουράκα | 1-2 | 1-0 |
03/11/2019 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Navarro | 0-1 | 0-1 |
03/11/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 1-1 | 1-0 |
03/11/2019 | 16:45 | Λάνες - Πραβιάνο | 1-0 | 0-0 |
03/11/2019 | 17:00 | Tuilla - San Martín | 1-1 | 0-1 |
03/11/2019 | 17:30 | Λ'Εντρεγκού - Lealtad | 0-0 | 0-0 |
03/11/2019 | 18:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Λενένσε | 3-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/11/2019 | 16:45 | San Martín - Colunga | 2-1 | 0-0 |
09/11/2019 | 20:45 | Ουράκα - Λάνες | 1-1 | 0-1 |
10/11/2019 | 13:00 | Navarro - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 1-2 | 0-1 |
10/11/2019 | 13:30 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Κόνταλ Κλαμπ | 1-1 | 1-0 |
10/11/2019 | 16:45 | Mosconia - Λ'Εντρεγκού | 2-0 | 1-0 |
10/11/2019 | 16:45 | Πραβιάνο - Κοβαντόνγκα | 0-3 | 0-2 |
10/11/2019 | 17:30 | Λενένσε - Tuilla | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/11/2019 | 19:00 | Gijón Industrial - Lealtad | 0-0 | 0-0 |
16/11/2019 | 19:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 1-3 | 0-1 |
17/11/2019 | 13:00 | Tuilla - Navarro | 1-0 | 0-0 |
17/11/2019 | 13:00 | San Martín - Λενένσε | 1-2 | 0-1 |
17/11/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Ουράκα | 3-1 | 2-0 |
17/11/2019 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Πραβιάνο | 4-1 | 1-1 |
17/11/2019 | 13:00 | Colunga - U.D Λανέρα | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/11/2019 | 16:45 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Tuilla | 0-1 | 0-0 |
24/11/2019 | 13:00 | Λενένσε - Colunga | 1-2 | 1-1 |
24/11/2019 | 13:00 | Navarro - San Martín | 3-1 | 1-0 |
24/11/2019 | 13:00 | Lealtad - Λάνες | 2-1 | 1-1 |
24/11/2019 | 13:00 | Πραβιάνο - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 1-1 | 0-1 |
24/11/2019 | 16:45 | Mosconia - Gijón Industrial | 1-0 | 1-0 |
24/11/2019 | 16:45 | U.D Λανέρα - Λ'Εντρεγκού | 0-2 | 0-1 |
24/11/2019 | 19:00 | Ουράκα - Κόνταλ Κλαμπ | 2-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/12/2019 | 13:00 | Ρεαλ Αβιλες - U.D Λανέρα | 1-3 | 1-2 |
01/12/2019 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Lealtad | 2-2 | 2-1 |
01/12/2019 | 13:00 | Λενένσε - Navarro | 2-2 | 1-1 |
01/12/2019 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Vallobín | 0-0 | 0-0 |
01/12/2019 | 13:15 | Λάνες - Mosconia | 1-0 | 1-0 |
01/12/2019 | 16:45 | Colunga - Λ'Εντρεγκού | 1-2 | 0-2 |
01/12/2019 | 17:00 | Tuilla - Πραβιάνο | 1-0 | 0-0 |
01/12/2019 | 18:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Ουράκα | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/12/2019 | 16:45 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Λενένσε | 3-0 | 1-0 |
09/12/2019 | 16:45 | Navarro - Colunga | 0-1 | 0-1 |
11/12/2019 | 16:45 | Lealtad - Κόνταλ Κλαμπ | 2-0 | 0-0 |
11/12/2019 | 20:30 | Ουράκα - Tuilla | 0-0 | 0-0 |
11/12/2019 | 21:00 | Πραβιάνο - San Martín | 4-1 | 2-1 |
11/12/2019 | 21:00 | Κοβαντόνγκα - Mosconia | 2-1 | 0-0 |
11/12/2019 | 21:00 | U.D Λανέρα - Gijón Industrial | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/12/2019 | 19:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Lealtad | 0-0 | 0-0 |
15/12/2019 | 13:00 | Λενένσε - Πραβιάνο | 3-3 | 1-0 |
15/12/2019 | 13:00 | San Martín - Ουράκα | 0-2 | 0-1 |
15/12/2019 | 13:00 | Gijón Industrial - Λ'Εντρεγκού | 2-1 | 1-1 |
15/12/2019 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Mosconia | 4-1 | 0-1 |
15/12/2019 | 13:15 | Λάνες - U.D Λανέρα | 1-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/12/2019 | 16:45 | Πραβιάνο - Navarro | 0-0 | 0-0 |
21/12/2019 | 17:00 | U.D Λανέρα - Κοβαντόνγκα | 1-1 | 1-0 |
21/12/2019 | 19:30 | Ουράκα - Λενένσε | 3-0 | 0-0 |
22/12/2019 | 13:00 | Lealtad - Tuilla | 0-0 | 0-0 |
22/12/2019 | 13:00 | Colunga - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 0-1 | 0-1 |
22/12/2019 | 16:45 | Mosconia - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 1-0 | 0-0 |
22/12/2019 | 17:15 | Λ'Εντρεγκού - Λάνες | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/01/2020 | 17:00 | San Martín - Lealtad | 0-1 | 0-0 |
04/01/2020 | 17:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Πραβιάνο | 1-3 | 0-1 |
04/01/2020 | 18:00 | Gijón Industrial - Colunga | 2-1 | 1-0 |
05/01/2020 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Λ'Εντρεγκού | 1-0 | 0-0 |
05/01/2020 | 13:00 | Navarro - Ουράκα | 1-0 | 0-0 |
05/01/2020 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - U.D Λανέρα | 1-1 | 1-1 |
05/01/2020 | 17:00 | Tuilla - Mosconia | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/01/2020 | 13:00 | San Martín - Mosconia | 1-0 | 0-0 |
12/01/2020 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Λ'Εντρεγκού | 1-0 | 0-0 |
12/01/2020 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Ρεαλ Αβιλες | 3-0 | 1-0 |
12/01/2020 | 13:15 | Λάνες - Gijón Industrial | 4-1 | 2-0 |
12/01/2020 | 13:30 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Ουράκα | 0-1 | 0-0 |
12/01/2020 | 17:00 | Πραβιάνο - Colunga | 0-0 | 0-0 |
12/01/2020 | 18:00 | Λενένσε - Lealtad | 0-3 | 0-1 |
12/01/2020 | 18:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - U.D Λανέρα | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/01/2020 | 16:45 | Mosconia - Λενένσε | 0-1 | 0-0 |
19/01/2020 | 17:00 | Lealtad - Navarro | 1-1 | 0-0 |
19/01/2020 | 17:00 | U.D Λανέρα - Tuilla | 3-1 | 2-0 |
19/01/2020 | 17:15 | Colunga - Λάνες | 1-1 | 1-0 |
19/01/2020 | 18:00 | Ουράκα - Πραβιάνο | 1-1 | 1-0 |
19/01/2020 | 18:00 | Gijón Industrial - Κοβαντόνγκα | 0-1 | 0-0 |
22/01/2020 | 21:30 | Λ'Εντρεγκού - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/01/2020 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Λάνες | 2-2 | 1-1 |
26/01/2020 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Gijón Industrial | 1-0 | 0-0 |
26/01/2020 | 13:15 | Navarro - Mosconia | 1-0 | 1-0 |
26/01/2020 | 17:30 | Tuilla - Λ'Εντρεγκού | 1-0 | 0-0 |
26/01/2020 | 18:00 | Ουράκα - Colunga | 2-0 | 1-0 |
26/01/2020 | 18:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Lealtad | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/02/2020 | 13:00 | Lealtad - Πραβιάνο | 2-0 | 0-0 |
02/02/2020 | 13:00 | Gijón Industrial - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 3-0 | 1-0 |
02/02/2020 | 17:00 | U.D Λανέρα - Λενένσε | 3-0 | 1-0 |
02/02/2020 | 17:15 | Colunga - Κοβαντόνγκα | 0-3 | 0-2 |
02/02/2020 | 17:15 | Λάνες - Κόνταλ Κλαμπ | 3-0 | 1-0 |
02/02/2020 | 17:45 | Λ'Εντρεγκού - San Martín | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/02/2020 | 17:30 | Πραβιάνο - Mosconia | 2-1 | 1-1 |
09/02/2020 | 13:00 | Λενένσε - Λ'Εντρεγκού | 1-0 | 1-0 |
09/02/2020 | 13:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Λάνες | 2-1 | 1-0 |
09/02/2020 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Κοβαντόνγκα | 0-2 | 0-1 |
09/02/2020 | 17:30 | Tuilla - Gijón Industrial | 1-1 | 0-0 |
09/02/2020 | 18:00 | Ουράκα - Lealtad | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/02/2020 | 19:45 | Gijón Industrial - San Martín | 5-1 | 2-1 |
16/02/2020 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 2-1 | 2-1 |
16/02/2020 | 13:00 | Ρεαλ Αβιλες - Λενένσε | 1-1 | 1-1 |
16/02/2020 | 17:00 | Colunga - Κόνταλ Κλαμπ | 3-1 | 3-1 |
16/02/2020 | 17:30 | Mosconia - Ουράκα | 0-2 | 0-0 |
16/02/2020 | 17:30 | Λάνες - Tuilla | 0-2 | 0-1 |
16/02/2020 | 17:45 | U.D Λανέρα - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 2-1 | 0-0 |
16/02/2020 | 18:00 | Λ'Εντρεγκού - Navarro | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/02/2020 | 17:45 | Πραβιάνο - U.D Λανέρα | 1-2 | 0-0 |
22/02/2020 | 19:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Λ'Εντρεγκού | 1-2 | 1-1 |
23/02/2020 | 13:00 | Λενένσε - Gijón Industrial | 1-1 | 0-0 |
23/02/2020 | 13:00 | Lealtad - Colunga | 2-0 | 1-0 |
23/02/2020 | 13:00 | San Martín - Λάνες | 0-0 | 0-0 |
23/02/2020 | 18:00 | Tuilla - Κοβαντόνγκα | 1-1 | 0-1 |
23/02/2020 | 18:30 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Κόνταλ Κλαμπ | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/02/2020 | 17:45 | U.D Λανέρα - Ουράκα | 2-0 | 1-0 |
01/03/2020 | 13:00 | Colunga - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 0-4 | 0-1 |
01/03/2020 | 13:00 | Κοβαντόνγκα - San Martín | 6-1 | 0-1 |
01/03/2020 | 13:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Tuilla | 2-1 | 2-0 |
01/03/2020 | 16:30 | Mosconia - Lealtad | 2-2 | 0-2 |
01/03/2020 | 17:45 | Ρεαλ Αβιλες - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | 1-1 | 1-0 |
01/03/2020 | 18:00 | Λάνες - Λενένσε | 2-0 | 0-0 |
01/03/2020 | 18:00 | Λ'Εντρεγκού - Πραβιάνο | 1-1 | 0-1 |
01/03/2020 | 18:00 | Gijón Industrial - Navarro | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/03/2020 | 19:00 | Ουράκα - Λ'Εντρεγκού | 2-3 | 1-2 |
07/03/2020 | 20:30 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Gijón Industrial | 2-2 | 1-1 |
08/03/2020 | 13:00 | Navarro - Λάνες | 1-2 | 1-0 |
08/03/2020 | 13:00 | Λενένσε - Κοβαντόνγκα | 1-1 | 0-1 |
08/03/2020 | 18:00 | Mosconia - Colunga | 2-0 | 0-0 |
08/03/2020 | 18:00 | Tuilla - Καουντάλ Ντεπορτιβο | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/03/2020 | 02:00 | Κοβαντόνγκα - Navarro | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - San Martín | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | Gijón Industrial - Πραβιάνο | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | Colunga - Tuilla | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | U.D Λανέρα - Lealtad | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | Λάνες - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | - | - |
15/03/2020 | 02:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Λενένσε | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/03/2020 | 02:00 | San Martín - Tuilla | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Πραβιάνο - Λάνες | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Λενένσε - Καουντάλ Ντεπορτιβο | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Ουράκα - Gijón Industrial | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Lealtad - Λ'Εντρεγκού | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Navarro - Κόνταλ Κλαμπ | - | - |
22/03/2020 | 02:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Κοβαντόνγκα | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/03/2020 | 02:00 | Λ'Εντρεγκού - Mosconia | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Κοβαντόνγκα - Πραβιάνο | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Navarro | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Tuilla - Λενένσε | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Λάνες - Ουράκα | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Colunga - San Martín | - | - |
29/03/2020 | 02:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2020 | 03:00 | Lealtad - Gijón Industrial | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | Navarro - Tuilla | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | Λενένσε - San Martín | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | Ουράκα - Κοβαντόνγκα | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | Πραβιάνο - Κόνταλ Κλαμπ | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Καουντάλ Ντεπορτιβο | - | - |
05/04/2020 | 03:00 | U.D Λανέρα - Colunga | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/04/2020 | 03:00 | Colunga - Λενένσε | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | San Martín - Navarro | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Gijón Industrial - Mosconia | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Λάνες - Lealtad | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Πραβιάνο | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Tuilla - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Λ'Εντρεγκού - U.D Λανέρα | - | - |
12/04/2020 | 03:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Ουράκα | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2020 | 03:00 | Πραβιάνο - Tuilla | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Mosconia - Λάνες | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Ουράκα - Καουντάλ Ντεπορτιβο | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Λ'Εντρεγκού - Colunga | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | U.D Λανέρα - Ρεαλ Αβιλες | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Lealtad - Κοβαντόνγκα | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Navarro - Λενένσε | - | - |
19/04/2020 | 03:00 | Vallobín - Κόνταλ Κλαμπ | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/04/2020 | 03:00 | Tuilla - Ουράκα | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | Colunga - Navarro | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | San Martín - Πραβιάνο | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | Mosconia - Κοβαντόνγκα | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | Κόνταλ Κλαμπ - Lealtad | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | Λενένσε - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | - | - |
26/04/2020 | 03:00 | Gijón Industrial - U.D Λανέρα | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2020 | 01:00 | Πραβιάνο - Λενένσε | - | - |
03/05/2020 | 01:00 | Ουράκα - San Martín | - | - |
03/05/2020 | 01:00 | Λ'Εντρεγκού - Gijón Industrial | - | - |
03/05/2020 | 01:00 | Lealtad - Καουντάλ Ντεπορτιβο | - | - |
03/05/2020 | 01:00 | Mosconia - Κόνταλ Κλαμπ | - | - |
03/05/2020 | 01:00 | U.D Λανέρα - Λάνες | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/05/2020 | 01:00 | Tuilla - Lealtad | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Καουντάλ Ντεπορτιβο - Mosconia | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Λάνες - Λ'Εντρεγκού | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Λενένσε - Ουράκα | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Navarro - Πραβιάνο | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Κοβαντόνγκα - U.D Λανέρα | - | - |
10/05/2020 | 01:00 | Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες - Colunga | - | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/05/2020 | 01:00 | Colunga - Gijón Industrial | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | Λ'Εντρεγκού - Κοβαντόνγκα | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | Lealtad - San Martín | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | Mosconia - Tuilla | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | Ουράκα - Navarro | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | U.D Λανέρα - Κόνταλ Κλαμπ | - | - |
17/05/2020 | 01:00 | Πραβιάνο - Ουνιόν Κλαμπ Σεάρες | - | - |