ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 3 - 2022

Πρωτάθλημα (11/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 3 - 1η αγωνιστική 10/09 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 17:30 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Siete Villas Siete Villas 0-1 0-0
10/09/2022 18:00 Castro Castro - Escobedo Escobedo 0-2 0-0
10/09/2022 18:00 Cartes Cartes - Textil Escudo Textil Escudo 1-0 0-0
10/09/2022 19:15 Revilla Revilla - Sámano Sámano 1-1 0-0
11/09/2022 18:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Guarnizo Guarnizo 1-1 0-0
11/09/2022 18:30 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Tropezón Tropezón 0-0 0-0
11/09/2022 19:00 Βιμενόρ Βιμενόρ - Torina Torina 0-0 0-0
09/10/2022 18:00 Καγιόν Καγιόν - Gama Gama 5-0 1-0
Γρκουπ 3 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 18:00 Escobedo Escobedo - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα 2-0 1-0
17/09/2022 18:00 Sámano Sámano - Βιμενόρ Βιμενόρ 0-2 0-1
17/09/2022 18:30 Guarnizo Guarnizo - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 1-2 1-2
18/09/2022 12:45 Siete Villas Siete Villas - Revilla Revilla 0-0 0-0
18/09/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Atlético Albericia Atlético Albericia 1-1 0-0
18/09/2022 18:00 Torina Torina - Καγιόν Καγιόν 1-2 1-1
18/09/2022 18:00 Gama Gama - Cartes Cartes 0-0 0-0
18/09/2022 19:00 Textil Escudo Textil Escudo - Castro Castro 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 18:00 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Textil Escudo Textil Escudo 1-0 1-0
24/09/2022 18:00 Cartes Cartes - Torina Torina 0-1 0-1
24/09/2022 18:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 2-1 1-1
24/09/2022 18:30 Revilla Revilla - Guarnizo Guarnizo 0-1 0-1
24/09/2022 19:30 Castro Castro - Gama Gama 2-2 1-0
25/09/2022 18:00 Καγιόν Καγιόν - Sámano Sámano 2-2 1-1
25/09/2022 19:00 Tropezón Tropezón - Escobedo Escobedo 2-0 0-0
25/09/2022 19:00 Βιμενόρ Βιμενόρ - Siete Villas Siete Villas 3-2 1-2
Γρκουπ 3 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 17:15 Torina Torina - Castro Castro 0-1 0-0
01/10/2022 18:00 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Revilla Revilla 1-1 1-0
01/10/2022 18:00 Escobedo Escobedo - Atlético Albericia Atlético Albericia 3-1 2-0
01/10/2022 18:00 Sámano Sámano - Cartes Cartes 2-1 1-0
02/10/2022 12:45 Siete Villas Siete Villas - Καγιόν Καγιόν 2-5 0-1
02/10/2022 12:45 Guarnizo Guarnizo - Βιμενόρ Βιμενόρ 1-1 0-1
02/10/2022 18:00 Textil Escudo Textil Escudo - Tropezón Tropezón 1-2 0-2
02/10/2022 18:00 Gama Gama - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα 2-1 1-1
Γρκουπ 3 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 18:00 Escobedo Escobedo - Textil Escudo Textil Escudo 3-1 1-1
08/10/2022 18:00 Cartes Cartes - Siete Villas Siete Villas 0-1 0-0
08/10/2022 18:00 Καγιόν Καγιόν - Guarnizo Guarnizo 4-2 2-0
08/10/2022 18:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Revilla Revilla 1-0 0-0
09/10/2022 18:00 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Torina Torina 0-0 0-0
09/10/2022 18:00 Castro Castro - Sámano Sámano 0-0 0-0
09/10/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Gama Gama 1-0 0-0
09/10/2022 19:00 Βιμενόρ Βιμενόρ - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 4-2 3-0
Γρκουπ 3 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 17:30 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Καγιόν Καγιόν 1-1 0-1
15/10/2022 18:00 Gama Gama - Escobedo Escobedo 1-0 1-0
15/10/2022 18:00 Sámano Sámano - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα 2-0 1-0
15/10/2022 18:30 Torina Torina - Tropezón Tropezón 0-1 0-0
15/10/2022 19:15 Revilla Revilla - Βιμενόρ Βιμενόρ 1-3 0-2
16/10/2022 12:30 Guarnizo Guarnizo - Cartes Cartes 1-0 1-0
16/10/2022 12:45 Siete Villas Siete Villas - Castro Castro 2-1 1-0
16/10/2022 13:30 Textil Escudo Textil Escudo - Atlético Albericia Atlético Albericia 1-1 0-1
Γρκουπ 3 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 17:00 Escobedo Escobedo - Torina Torina 2-1 0-1
22/10/2022 17:30 Cartes Cartes - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 2-0 2-0
22/10/2022 18:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Βιμενόρ Βιμενόρ 2-1 2-0
23/10/2022 17:45 Καγιόν Καγιόν - Revilla Revilla 1-1 1-0
23/10/2022 18:00 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Siete Villas Siete Villas 1-1 0-0
23/10/2022 18:00 Textil Escudo Textil Escudo - Gama Gama 3-1 0-1
23/10/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Sámano Sámano 4-0 2-0
23/10/2022 18:00 Castro Castro - Guarnizo Guarnizo 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:30 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Castro Castro 1-0 0-0
29/10/2022 17:45 Torina Torina - Textil Escudo Textil Escudo 3-1 2-1
29/10/2022 17:45 Guarnizo Guarnizo - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα 0-1 0-1
29/10/2022 18:00 Sámano Sámano - Escobedo Escobedo 3-1 1-1
30/10/2022 12:45 Siete Villas Siete Villas - Tropezón Tropezón 0-2 0-0
30/10/2022 17:30 Gama Gama - Atlético Albericia Atlético Albericia 3-1 2-0
30/10/2022 17:30 Revilla Revilla - Cartes Cartes 2-1 1-1
30/10/2022 18:00 Βιμενόρ Βιμενόρ - Καγιόν Καγιόν 0-0 0-0
Γρκουπ 3 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 16:45 Cartes Cartes - Βιμενόρ Βιμενόρ 2-1 2-0
05/11/2022 17:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Καγιόν Καγιόν 2-2 0-1
05/11/2022 17:30 Escobedo Escobedo - Siete Villas Siete Villas 1-1 0-1
05/11/2022 17:30 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 1-2 1-0
05/11/2022 17:30 Gama Gama - Torina Torina 1-1 -
05/11/2022 18:00 Castro Castro - Revilla Revilla 0-2 0-1
06/11/2022 18:00 Textil Escudo Textil Escudo - Sámano Sámano 2-0 1-0
06/11/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Guarnizo Guarnizo 1-1 0-0
Γρκουπ 3 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 17:00 Revilla Revilla - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα 1-4 0-1
19/11/2022 17:30 Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Tropezón Tropezón 1-4 0-1
19/11/2022 18:00 Sámano Sámano - Gama Gama 2-2 0-2
20/11/2022 12:45 Siete Villas Siete Villas - Textil Escudo Textil Escudo 3-2 2-1
20/11/2022 12:45 Guarnizo Guarnizo - Escobedo Escobedo 0-2 0-1
20/11/2022 16:30 Καγιόν Καγιόν - Cartes Cartes 2-0 1-0
20/11/2022 16:45 Torina Torina - Atlético Albericia Atlético Albericia 2-1 1-0
20/11/2022 18:00 Βιμενόρ Βιμενόρ - Castro Castro 2-2 1-0
Γρκουπ 3 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 16:45 Torina Torina - Sámano Sámano 2-0 0-0
26/11/2022 17:00 Escobedo Escobedo - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο 1-0 0-0
26/11/2022 18:00 Castro Castro - Καγιόν Καγιόν 2-2 0-1
26/11/2022 18:00 Atlético Albericia Atlético Albericia - Cartes Cartes 4-0 3-0
27/11/2022 17:30 Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Βιμενόρ Βιμενόρ 1-0 -
27/11/2022 17:30 Gama Gama - Siete Villas Siete Villas 1-2 -
27/11/2022 18:00 Textil Escudo Textil Escudo - Guarnizo Guarnizo 1-0 1-0
27/11/2022 18:00 Tropezón Tropezón - Revilla Revilla 1-1 0-1
Γρκουπ 3 - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 15η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - Torina Torina - Revilla Revilla - -
Γρκουπ 3 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Siete Villas Siete Villas - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - -
15/01/2023 - Sámano Sámano - Revilla Revilla - -
15/01/2023 - Gama Gama - Καγιόν Καγιόν - -
15/01/2023 - Tropezón Tropezón - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - -
Γρκουπ 3 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Guarnizo Guarnizo - -
22/01/2023 - Revilla Revilla - Siete Villas Siete Villas - -
22/01/2023 - Atlético Albericia Atlético Albericia - Tropezón Tropezón - -
22/01/2023 - Καγιόν Καγιόν - Torina Torina - -
22/01/2023 - Cartes Cartes - Gama Gama - -
Γρκουπ 3 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Guarnizo Guarnizo - Revilla Revilla - -
29/01/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Atlético Albericia Atlético Albericia - -
29/01/2023 - Sámano Sámano - Καγιόν Καγιόν - -
29/01/2023 - Escobedo Escobedo - Tropezón Tropezón - -
29/01/2023 - Gama Gama - Castro Castro - -
Γρκουπ 3 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Revilla Revilla - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - -
05/02/2023 - Καγιόν Καγιόν - Siete Villas Siete Villas - -
05/02/2023 - Tropezón Tropezón - Textil Escudo Textil Escudo - -
05/02/2023 - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Gama Gama - -
Γρκουπ 3 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Guarnizo Guarnizo - Καγιόν Καγιόν - -
12/02/2023 - Revilla Revilla - Atlético Albericia Atlético Albericia - -
12/02/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Βιμενόρ Βιμενόρ - -
12/02/2023 - Gama Gama - Tropezón Tropezón - -
Γρκουπ 3 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Escobedo Escobedo - Gama Gama - -
19/02/2023 - Καγιόν Καγιόν - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - -
19/02/2023 - Tropezón Tropezón - Torina Torina - -
19/02/2023 - Βιμενόρ Βιμενόρ - Revilla Revilla - -
Γρκουπ 3 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Cartes Cartes - -
26/02/2023 - Gama Gama - Textil Escudo Textil Escudo - -
26/02/2023 - Revilla Revilla - Καγιόν Καγιόν - -
26/02/2023 - Sámano Sámano - Tropezón Tropezón - -
Γρκουπ 3 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Castro Castro - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - -
05/03/2023 - Atlético Albericia Atlético Albericia - Gama Gama - -
05/03/2023 - Tropezón Tropezón - Siete Villas Siete Villas - -
05/03/2023 - Cartes Cartes - Revilla Revilla - -
05/03/2023 - Καγιόν Καγιόν - Βιμενόρ Βιμενόρ - -
Γρκουπ 3 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Revilla Revilla - Castro Castro - -
12/03/2023 - Καγιόν Καγιόν - Atlético Albericia Atlético Albericia - -
12/03/2023 - Guarnizo Guarnizo - Tropezón Tropezón - -
12/03/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - -
12/03/2023 - Torina Torina - Gama Gama - -
Γρκουπ 3 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Ναβάλ Ρεϊνόζα Ναβάλ Ρεϊνόζα - Revilla Revilla - -
19/03/2023 - Tropezón Tropezón - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - -
19/03/2023 - Gama Gama - Sámano Sámano - -
19/03/2023 - Cartes Cartes - Καγιόν Καγιόν - -
19/03/2023 - Escobedo Escobedo - Guarnizo Guarnizo - -
Γρκουπ 3 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο Σολάρες Μέντιο Κουντέγιο - Escobedo Escobedo - -
26/03/2023 - Καγιόν Καγιόν - Castro Castro - -
26/03/2023 - Siete Villas Siete Villas - Gama Gama - -
26/03/2023 - Revilla Revilla - Tropezón Tropezón - -
Γρκουπ 3 - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 3 - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Revilla Revilla - Torina Torina - -
Top