ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 4 - 2022

Πρωτάθλημα (10/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 4 - 1η αγωνιστική 10/09 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 12:00 Urduliz Urduliz - Deusto Deusto 2-4 0-3
10/09/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Anaitasuna Anaitasuna 3-2 0-0
10/09/2022 18:00 San Ignacio San Ignacio - Padura Padura 2-0 0-0
10/09/2022 18:00 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Barakaldo Barakaldo 0-3 0-0
10/09/2022 19:00 Vitoria Vitoria - Ντουράνγκο Ντουράνγκο 3-1 1-1
11/09/2022 12:30 Portugalete Portugalete - Λιόα Λιόα 0-1 0-1
08/10/2022 17:30 Lagun Onak Lagun Onak - Touring Touring 0-0 0-0
09/10/2022 12:30 Basconia Basconia - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria 2-1 2-0
Γρκουπ 4 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 17:30 Anaitasuna Anaitasuna - Portugalete Portugalete 1-0 0-0
17/09/2022 17:30 Touring Touring - Basconia Basconia 1-7 1-2
17/09/2022 18:00 Padura Padura - Pasaia KE Pasaia KE 0-2 0-2
17/09/2022 18:00 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Vitoria Vitoria 0-3 0-1
17/09/2022 19:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - San Ignacio San Ignacio 1-3 0-3
17/09/2022 19:00 Deusto Deusto - Lagun Onak Lagun Onak 1-1 0-1
18/09/2022 18:00 Λιόα Λιόα - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 3-1 2-1
18/09/2022 19:00 Barakaldo Barakaldo - Urduliz Urduliz 2-1 0-0
Γρκουπ 4 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 16:45 Vitoria Vitoria - Touring Touring 4-0 2-0
24/09/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Ντουράνγκο Ντουράνγκο 0-1 0-0
24/09/2022 18:00 Basconia Basconia - Deusto Deusto 1-1 1-1
24/09/2022 18:00 Lagun Onak Lagun Onak - Barakaldo Barakaldo 0-1 0-1
24/09/2022 18:00 San Ignacio San Ignacio - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria 0-1 0-0
24/09/2022 18:30 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Urduliz Urduliz 0-0 0-0
24/09/2022 19:00 Portugalete Portugalete - Padura Padura 1-1 0-1
25/09/2022 18:00 Λιόα Λιόα - Anaitasuna Anaitasuna 1-0 1-0
Γρκουπ 4 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 17:30 Touring Touring - San Ignacio San Ignacio 2-2 2-1
01/10/2022 18:00 Anaitasuna Anaitasuna - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 4-4 1-1
01/10/2022 18:00 Urduliz Urduliz - Lagun Onak Lagun Onak 1-0 1-0
01/10/2022 18:00 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Pasaia KE Pasaia KE 1-3 0-0
01/10/2022 18:45 Deusto Deusto - Vitoria Vitoria 1-1 1-0
01/10/2022 19:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Portugalete Portugalete 0-1 0-1
02/10/2022 18:00 Padura Padura - Λιόα Λιόα 2-2 0-0
02/10/2022 19:00 Barakaldo Barakaldo - Basconia Basconia 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 16:45 Vitoria Vitoria - Barakaldo Barakaldo 0-1 0-0
08/10/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Touring Touring 0-2 0-1
08/10/2022 18:00 Basconia Basconia - Urduliz Urduliz 4-3 4-2
08/10/2022 18:00 Anaitasuna Anaitasuna - Padura Padura 2-2 0-1
08/10/2022 18:30 Λιόα Λιόα - Ντουράνγκο Ντουράνγκο 1-3 1-1
09/10/2022 12:30 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Lagun Onak Lagun Onak 0-2 0-1
09/10/2022 12:30 Portugalete Portugalete - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria 2-1 0-1
09/10/2022 13:00 San Ignacio San Ignacio - Deusto Deusto 1-2 0-0
Γρκουπ 4 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 17:30 Touring Touring - Portugalete Portugalete 1-3 1-2
15/10/2022 18:00 Padura Padura - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 2-0 2-0
15/10/2022 18:00 Urduliz Urduliz - Vitoria Vitoria 0-1 0-0
15/10/2022 18:30 Deusto Deusto - Pasaia KE Pasaia KE 5-1 3-1
15/10/2022 18:30 Lagun Onak Lagun Onak - Basconia Basconia 1-1 0-1
15/10/2022 19:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Anaitasuna Anaitasuna 4-0 0-0
16/10/2022 12:30 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Λιόα Λιόα 1-2 0-2
16/10/2022 19:00 Barakaldo Barakaldo - San Ignacio San Ignacio 3-0 1-0
Γρκουπ 4 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 16:45 San Ignacio San Ignacio - Urduliz Urduliz 1-2 0-2
22/10/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Barakaldo Barakaldo 0-4 0-4
22/10/2022 18:00 Padura Padura - Ντουράνγκο Ντουράνγκο 0-0 0-0
22/10/2022 18:00 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Basconia Basconia 1-0 0-0
22/10/2022 18:00 Anaitasuna Anaitasuna - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria 4-0 2-0
22/10/2022 18:30 Λιόα Λιόα - Touring Touring 3-1 1-0
23/10/2022 12:30 Portugalete Portugalete - Deusto Deusto 1-0 1-0
23/10/2022 13:30 Vitoria Vitoria - Lagun Onak Lagun Onak 0-0 0-0
Γρκουπ 4 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:30 Touring Touring - Anaitasuna Anaitasuna 1-1 0-0
29/10/2022 18:30 Basconia Basconia - Vitoria Vitoria 1-0 1-0
29/10/2022 18:30 Urduliz Urduliz - Pasaia KE Pasaia KE 1-0 0-0
29/10/2022 18:30 Lagun Onak Lagun Onak - San Ignacio San Ignacio 1-1 1-0
29/10/2022 18:45 Deusto Deusto - Λιόα Λιόα 1-0 0-0
29/10/2022 19:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 0-2 0-2
30/10/2022 12:30 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Padura Padura 1-2 0-1
30/10/2022 12:30 Barakaldo Barakaldo - Portugalete Portugalete 3-1 1-1
Γρκουπ 4 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 17:30 Anaitasuna Anaitasuna - Deusto Deusto 0-0 0-0
05/11/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Lagun Onak Lagun Onak 0-0 0-0
05/11/2022 17:30 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Vitoria Vitoria 1-0 0-0
05/11/2022 18:00 Λιόα Λιόα - Barakaldo Barakaldo 0-6 0-3
05/11/2022 18:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria 2-1 1-0
05/11/2022 19:00 Padura Padura - Touring Touring 3-1 0-0
06/11/2022 12:30 Portugalete Portugalete - Urduliz Urduliz 4-3 2-2
06/11/2022 13:00 San Ignacio San Ignacio - Basconia Basconia 2-4 2-2
Γρκουπ 4 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 17:30 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa 0-3 0-0
19/11/2022 17:30 Touring Touring - Ντουράνγκο Ντουράνγκο 2-0 1-0
19/11/2022 18:00 Lagun Onak Lagun Onak - Portugalete Portugalete 1-1 0-1
19/11/2022 18:00 Basconia Basconia - Pasaia KE Pasaia KE 2-3 0-2
19/11/2022 18:30 Deusto Deusto - Padura Padura 1-1 0-1
19/11/2022 18:45 Urduliz Urduliz - Λιόα Λιόα 0-0 0-0
20/11/2022 13:45 Vitoria Vitoria - San Ignacio San Ignacio 1-1 0-0
20/11/2022 18:00 Barakaldo Barakaldo - Anaitasuna Anaitasuna 1-0 0-0
Γρκουπ 4 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:00 Anaitasuna Anaitasuna - Urduliz Urduliz 3-1 2-1
26/11/2022 17:30 Pasaia KE Pasaia KE - Vitoria Vitoria 0-5 0-1
26/11/2022 17:30 Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - San Ignacio San Ignacio 1-1 1-1
26/11/2022 18:00 Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Deusto Deusto 4-0 2-0
26/11/2022 18:00 Λιόα Λιόα - Lagun Onak Lagun Onak 2-1 2-1
27/11/2022 12:30 Portugalete Portugalete - Basconia Basconia 2-3 2-0
27/11/2022 13:00 Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Touring Touring 1-1 -
27/11/2022 18:00 Padura Padura - Barakaldo Barakaldo 0-1 0-1
Γρκουπ 4 - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Padura Padura - San Ignacio San Ignacio - -
15/01/2023 - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Basconia Basconia - -
15/01/2023 - Touring Touring - Lagun Onak Lagun Onak - -
Γρκουπ 4 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Pasaia KE Pasaia KE - Padura Padura - -
22/01/2023 - Vitoria Vitoria - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
22/01/2023 - Basconia Basconia - Touring Touring - -
Γρκουπ 4 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Touring Touring - Vitoria Vitoria - -
29/01/2023 - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - San Ignacio San Ignacio - -
29/01/2023 - Padura Padura - Portugalete Portugalete - -
Γρκουπ 4 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - San Ignacio San Ignacio - Touring Touring - -
05/02/2023 - Pasaia KE Pasaia KE - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
05/02/2023 - Λιόα Λιόα - Padura Padura - -
Γρκουπ 4 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Touring Touring - Pasaia KE Pasaia KE - -
12/02/2023 - Padura Padura - Anaitasuna Anaitasuna - -
12/02/2023 - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Portugalete Portugalete - -
Γρκουπ 4 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Padura Padura - -
19/02/2023 - Λιόα Λιόα - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
19/02/2023 - Portugalete Portugalete - Touring Touring - -
Γρκουπ 4 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Padura Padura - -
26/02/2023 - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Anaitasuna Anaitasuna - -
26/02/2023 - Touring Touring - Λιόα Λιόα - -
Γρκουπ 4 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Padura Padura - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
05/03/2023 - Anaitasuna Anaitasuna - Touring Touring - -
Γρκουπ 4 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - Ντουράνγκο Ντουράνγκο - -
12/03/2023 - Touring Touring - Padura Padura - -
Γρκουπ 4 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Padura Padura - Deusto Deusto - -
19/03/2023 - Aurrerá Ondarroa Aurrerá Ondarroa - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
19/03/2023 - Ντουράνγκο Ντουράνγκο - Touring Touring - -
Γρκουπ 4 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Deusto Deusto - Ντουράνγκο Ντουράνγκο - -
26/03/2023 - Touring Touring - Aurrerá Vitoria Aurrerá Vitoria - -
26/03/2023 - Barakaldo Barakaldo - Padura Padura - -
Γρκουπ 4 - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 4 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top