ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Τερθέρα RFEF - 2022

Πρωτάθλημα (10/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 5 - 1η αγωνιστική 10/09 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 21:30 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 2-1 2-0
11/09/2022 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Μοντανέσα Μοντανέσα 2-1 2-1
11/09/2022 13:30 UE Τόνα UE Τόνα - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 2-0 1-0
11/09/2022 19:00 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 1-1 0-0
11/09/2022 19:00 Rapitenca Rapitenca - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 4-2 3-0
11/09/2022 19:00 Περαλάντα Περαλάντα - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 1-0 0-0
11/09/2022 19:30 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-2 0-1
09/10/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-0 1-0
Γρκουπ 5 - 2η αγωνιστική 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 4-1 1-0
18/09/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 2-0 1-0
18/09/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Rapitenca Rapitenca 3-2 3-1
18/09/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 3-0 2-0
18/09/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Περαλάντα Περαλάντα 0-2 0-1
18/09/2022 19:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 1-2 1-0
18/09/2022 19:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - UE Τόνα UE Τόνα 1-1 0-0
18/09/2022 19:05 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 2-1 0-0
Γρκουπ 5 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 19:30 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-2 0-0
25/09/2022 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Μοντανέσα Μοντανέσα 2-2 0-2
25/09/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 2-1 1-0
25/09/2022 13:00 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 1-0 0-0
25/09/2022 13:00 Rapitenca Rapitenca - Μπανταλονα Μπανταλονα 1-3 1-0
25/09/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 1-1 0-0
25/09/2022 13:30 UE Τόνα UE Τόνα - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 0-0 0-0
25/09/2022 18:00 Περαλάντα Περαλάντα - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 1-3 0-2
Γρκουπ 5 - 4η αγωνιστική 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 2-0 1-0
02/10/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 3-0 0-0
02/10/2022 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 4-2 2-1
02/10/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - UE Τόνα UE Τόνα 1-1 0-1
02/10/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-2 1-2
02/10/2022 19:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Περαλάντα Περαλάντα 3-1 1-1
02/10/2022 19:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 3-1 1-0
02/10/2022 19:05 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Rapitenca Rapitenca 2-0 2-0
Γρκουπ 5 - 5η αγωνιστική 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2022 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 1-0 1-0
09/10/2022 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 2-4 1-1
09/10/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Μοντανέσα Μοντανέσα 1-2 1-1
09/10/2022 13:00 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 0-0 0-0
09/10/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Μπανταλονα Μπανταλονα 2-0 1-0
09/10/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 0-0 0-0
09/10/2022 13:30 Rapitenca Rapitenca - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 0-1 0-1
09/10/2022 18:00 Περαλάντα Περαλάντα - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 1-0 0-0
Γρκουπ 5 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 17:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 0-1 0-1
15/10/2022 18:00 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 0-1 0-1
15/10/2022 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 0-0 0-0
15/10/2022 19:45 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Rapitenca Rapitenca 1-1 1-0
16/10/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Περαλάντα Περαλάντα 2-0 1-0
16/10/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 2-1 1-0
16/10/2022 13:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 5-1 1-1
16/10/2022 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - UE Τόνα UE Τόνα 4-0 2-0
Γρκουπ 5 - 7η αγωνιστική 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 1-2 1-1
23/10/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 2-0 1-0
23/10/2022 13:00 Rapitenca Rapitenca - Μοντανέσα Μοντανέσα 0-0 0-0
23/10/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 1-0 1-0
23/10/2022 13:00 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 1-0 0-0
23/10/2022 13:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 1-1 1-0
23/10/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 2-4 2-1
23/10/2022 18:00 Περαλάντα Περαλάντα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 1-2 0-1
Γρκουπ 5 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 18:00 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 0-2 0-1
30/10/2022 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - UE Τόνα UE Τόνα 1-2 1-0
30/10/2022 13:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-1 0-0
30/10/2022 13:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 0-0 0-0
30/10/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-0 1-0
30/10/2022 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Περαλάντα Περαλάντα 0-1 0-0
30/10/2022 13:30 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Rapitenca Rapitenca 1-0 1-0
30/10/2022 19:05 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 2-0 2-0
Γρκουπ 5 - 9η αγωνιστική 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Μοντανέσα Μοντανέσα 1-1 0-0
06/11/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 2-0 2-0
06/11/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 2-1 1-1
06/11/2022 13:30 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - UE Τόνα UE Τόνα 1-2 0-0
06/11/2022 17:00 Rapitenca Rapitenca - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 0-0 0-0
06/11/2022 17:30 Περαλάντα Περαλάντα - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 3-2 1-0
06/11/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 1-1 -
06/11/2022 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 1-0 -
Γρκουπ 5 - 10η αγωνιστική 12 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2022 19:00 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Rapitenca Rapitenca 0-0 0-0
13/11/2022 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Περαλάντα Περαλάντα 2-1 0-1
13/11/2022 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 0-0 0-0
13/11/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Μπανταλονα Μπανταλονα 3-0 1-0
13/11/2022 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 1-1 1-1
13/11/2022 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 2-0 1-0
13/11/2022 13:30 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 1-2 0-1
13/11/2022 19:05 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 0-4 0-1
Γρκουπ 5 - 11η αγωνιστική 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2022 13:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ 4-1 3-1
20/11/2022 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B 1-1 1-0
20/11/2022 13:00 Rapitenca Rapitenca - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα 4-2 4-1
20/11/2022 13:00 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ 3-2 2-1
20/11/2022 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα 0-4 0-2
20/11/2022 17:30 Περαλάντα Περαλάντα - UE Τόνα UE Τόνα 5-2 3-1
20/11/2022 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα 0-0 0-0
20/11/2022 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Μοντανέσα Μοντανέσα 2-1 1-1
Γρκουπ 5 - 12η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 16:30 UE Τόνα UE Τόνα - Rapitenca Rapitenca 4-0 2-0
27/11/2022 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες 1-3 -
27/11/2022 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ 0-3 0-2
27/11/2022 13:00 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - Περαλάντα Περαλάντα 0-1 -
27/11/2022 13:30 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Μπανταλονα Μπανταλονα 0-3 -
27/11/2022 13:30 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου 3-0 -
27/11/2022 19:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Καστελντέφελς Καστελντέφελς 0-1 -
Γρκουπ 5 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 5 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 5 - 15η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 5 - 16η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Rapitenca Rapitenca - -
08/01/2023 - Μπανταλονα Μπανταλονα - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - -
08/01/2023 - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - UE Τόνα UE Τόνα - -
08/01/2023 - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Καστελντέφελς Καστελντέφελς - -
08/01/2023 - Μοντανέσα Μοντανέσα - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - -
Γρκουπ 5 - 17η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
15/01/2023 - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
15/01/2023 - Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - -
15/01/2023 - Rapitenca Rapitenca - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - -
15/01/2023 - Περαλάντα Περαλάντα - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
15/01/2023 - UE Τόνα UE Τόνα - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - -
Γρκουπ 5 - 18η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - -
22/01/2023 - Μοντανέσα Μοντανέσα - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - -
22/01/2023 - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - -
22/01/2023 - Μπανταλονα Μπανταλονα - Rapitenca Rapitenca - -
22/01/2023 - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - UE Τόνα UE Τόνα - -
Γρκουπ 5 - 19η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 12:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
29/01/2023 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
29/01/2023 13:00 Rapitenca Rapitenca - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - -
29/01/2023 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
Γρκουπ 5 - 20η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - -
05/02/2023 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - UE Τόνα UE Τόνα - -
05/02/2023 13:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Rapitenca Rapitenca - -
05/02/2023 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - -
05/02/2023 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - -
Γρκουπ 5 - 21η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Περαλάντα Περαλάντα - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
12/02/2023 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - -
12/02/2023 13:00 Καστελντέφελς Καστελντέφελς - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
12/02/2023 13:00 Rapitenca Rapitenca - Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - -
12/02/2023 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
12/02/2023 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - -
Γρκουπ 5 - 22η αγωνιστική 25 - 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 18:00 Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - UE Τόνα UE Τόνα - -
26/02/2023 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Rapitenca Rapitenca - -
26/02/2023 13:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Περαλάντα Περαλάντα - -
26/02/2023 19:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - -
26/02/2023 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
Γρκουπ 5 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - -
05/03/2023 13:00 Rapitenca Rapitenca - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
05/03/2023 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
05/03/2023 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - -
Γρκουπ 5 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 12:45 UE Τόνα UE Τόνα - Καστελντέφελς Καστελντέφελς - -
12/03/2023 13:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - -
12/03/2023 13:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Rapitenca Rapitenca - -
12/03/2023 19:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
Γρκουπ 5 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 13:00 Rapitenca Rapitenca - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - -
19/03/2023 13:00 Πόμπλα ντε Μάφουμετ Πόμπλα ντε Μάφουμετ - UE Τόνα UE Τόνα - -
19/03/2023 13:00 Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
19/03/2023 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - -
19/03/2023 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
Γρκουπ 5 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Βιλαφράνκα Βιλαφράνκα - Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - -
26/03/2023 13:45 Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - Rapitenca Rapitenca - -
26/03/2023 13:45 UE Τόνα UE Τόνα - Περαλάντα Περαλάντα - -
26/03/2023 14:00 CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - Μπανταλονα Μπανταλονα - -
26/03/2023 14:00 Μοντανέσα Μοντανέσα - Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - -
26/03/2023 14:00 Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - Σαν Κριστομπάλ Σαν Κριστομπάλ - -
26/03/2023 20:00 Βιλασσάρ Ντε Μαρ Βιλασσάρ Ντε Μαρ - Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - -
Γρκουπ 5 - 27η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 13:00 Rapitenca Rapitenca - UE Τόνα UE Τόνα - -
02/04/2023 13:00 Λο Σπιτάλετ Λο Σπιτάλετ - Μοντανέσα Μοντανέσα - -
02/04/2023 13:30 Τσερντανιόλα ντε Βάλλες Τσερντανιόλα ντε Βάλλες - Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα Φουντάτζιο Εσπορτίβα Γκράμα - -
02/04/2023 18:00 Μπανταλονα Μπανταλονα - Χιρόνα FC B Χιρόνα FC B - -
02/04/2023 19:00 Σεντ Αντρέου Σεντ Αντρέου - CE Γιουρόπα CE Γιουρόπα - -
Γρκουπ 5 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 5 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 5 - 30η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Top