betsson

Tercera División RFEF - Group 6 2022

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 6 - 2022

Πρωτάθλημα (10/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 6 - 1η αγωνιστική 10 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 19:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Τορρέντ Τορρέντ 0-1 0-0
10/09/2022 19:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - CF Gandía CF Gandía 2-0 1-0
10/09/2022 19:30 Roda Roda - Ατζενέτα Ατζενέτα 2-1 1-1
10/09/2022 20:30 Ασέρο Ασέρο - Οριχουέλα Οριχουέλα 3-1 1-0
10/09/2022 21:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Hércules II Hércules II 1-0 1-0
11/09/2022 13:00 Castellón II Castellón II - Patacona Patacona 1-1 0-1
11/09/2022 13:00 Elche II Elche II - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 0-0 0-0
11/09/2022 13:00 Σίλα Σίλα - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 0-1 0-1
Γρκουπ 6 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 19:00 Hércules II Hércules II - Elche II Elche II 1-2 0-1
17/09/2022 19:00 Patacona Patacona - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-1 0-0
18/09/2022 12:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Roda Roda 2-1 1-0
18/09/2022 12:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Ασέρο Ασέρο 0-0 0-0
18/09/2022 18:30 Ατζενέτα Ατζενέτα - Rayo Ibense Rayo Ibense 2-0 2-0
18/09/2022 19:00 Τορρέντ Τορρέντ - Σίλα Σίλα 0-0 0-0
18/09/2022 19:00 CF Gandía CF Gandía - Castellón II Castellón II 2-0 0-0
18/09/2022 19:30 Οριχουέλα Οριχουέλα - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 2-0 1-0
Γρκουπ 6 - 3η αγωνιστική 24/09 - 05/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 17:30 Patacona Patacona - CF Gandía CF Gandía 1-0 0-0
24/09/2022 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 2-1 1-1
24/09/2022 18:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Σίλα Σίλα 0-0 0-0
24/09/2022 18:30 Castellón II Castellón II - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-2 0-1
24/09/2022 20:30 Ασέρο Ασέρο - Τορρέντ Τορρέντ 1-0 0-0
25/09/2022 19:00 Roda Roda - Hércules II Hércules II 0-2 0-0
25/09/2022 19:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-2 0-0
05/10/2022 21:00 Elche II Elche II - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-2 1-1
Γρκουπ 6 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 18:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Patacona Patacona 1-1 0-0
02/10/2022 12:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Elche II Elche II 0-0 0-0
02/10/2022 13:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Castellón II Castellón II 4-0 3-0
02/10/2022 13:00 CF Gandía CF Gandía - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-1 0-0
02/10/2022 18:00 Σίλα Σίλα - Ασέρο Ασέρο 1-0 1-0
02/10/2022 18:00 Hércules II Hércules II - Rayo Ibense Rayo Ibense 3-2 1-1
02/10/2022 18:30 Οριχουέλα Οριχουέλα - Roda Roda 2-1 2-0
02/10/2022 19:00 Τορρέντ Τορρέντ - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 0-1 0-0
Γρκουπ 6 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:30 Patacona Patacona - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-1 1-0
08/10/2022 18:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - Οριχουέλα Οριχουέλα 0-2 0-1
08/10/2022 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Σίλα Σίλα 3-0 2-0
08/10/2022 18:30 Roda Roda - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 0-0 0-0
09/10/2022 12:30 Elche II Elche II - Τορρέντ Τορρέντ 2-0 0-0
09/10/2022 13:00 Castellón II Castellón II - Hércules II Hércules II 2-1 1-1
09/10/2022 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Ασέρο Ασέρο 1-1 0-1
09/10/2022 19:00 CF Gandía CF Gandía - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-1 0-0
Γρκουπ 6 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 17:00 Hércules II Hércules II - Patacona Patacona 1-2 0-2
15/10/2022 17:30 Ατζενέτα Ατζενέτα - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 1-0 0-0
15/10/2022 19:00 Ασέρο Ασέρο - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 0-0
16/10/2022 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Roda Roda 0-1 0-1
16/10/2022 13:00 Σίλα Σίλα - Elche II Elche II 1-1 0-1
16/10/2022 13:15 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Rayo Ibense Rayo Ibense 2-0 0-0
16/10/2022 18:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - CF Gandía CF Gandía 0-2 0-1
16/10/2022 19:30 Οριχουέλα Οριχουέλα - Castellón II Castellón II 3-0 0-0
Γρκουπ 6 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 17:30 Ατζενέτα Ατζενέτα - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 6-1 3-1
22/10/2022 17:30 Patacona Patacona - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-0 0-0
22/10/2022 17:30 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-1 0-0
22/10/2022 18:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - Τορρέντ Τορρέντ 1-1 1-1
22/10/2022 18:30 Elche II Elche II - Ασέρο Ασέρο 0-0 0-0
23/10/2022 13:00 Roda Roda - Σίλα Σίλα 2-1 1-0
23/10/2022 18:00 CF Gandía CF Gandía - Hércules II Hércules II 2-1 1-0
23/10/2022 18:00 Castellón II Castellón II - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 0-1 0-0
Γρκουπ 6 - 8η αγωνιστική 28 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/10/2022 20:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 1-1 0-1
29/10/2022 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Elche II Elche II 0-0 0-0
29/10/2022 18:30 Ασέρο Ασέρο - Roda Roda 2-1 0-0
30/10/2022 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Castellón II Castellón II 1-1 0-1
30/10/2022 17:30 Hércules II Hércules II - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-2 1-2
30/10/2022 17:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Patacona Patacona 2-0 1-0
30/10/2022 17:30 Σίλα Σίλα - Rayo Ibense Rayo Ibense 1-1 1-1
30/10/2022 19:45 Οριχουέλα Οριχουέλα - CF Gandía CF Gandía 3-1 2-0
Γρκουπ 6 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Οριχουέλα Οριχουέλα 0-0 0-0
05/11/2022 17:00 Patacona Patacona - Τορρέντ Τορρέντ 0-1 0-0
05/11/2022 18:15 Castellón II Castellón II - Σίλα Σίλα 0-2 0-2
06/11/2022 13:00 Roda Roda - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 2-0 0-0
06/11/2022 13:30 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Elche II Elche II 1-0 0-0
06/11/2022 16:30 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Hércules II Hércules II 1-0 1-0
06/11/2022 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Ασέρο Ασέρο 2-1 1-0
06/11/2022 18:00 CF Gandía CF Gandía - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 2-1 0-1
Γρκουπ 6 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 14:00 Elche II Elche II - Roda Roda 0-1 0-0
19/11/2022 18:00 Ασέρο Ασέρο - Castellón II Castellón II 0-1 0-1
19/11/2022 18:30 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Rayo Ibense Rayo Ibense 0-0 0-0
20/11/2022 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - CF Gandía CF Gandía 1-0 0-0
20/11/2022 16:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-0 0-0
20/11/2022 17:00 Hércules II Hércules II - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 2-0 0-0
20/11/2022 17:00 Σίλα Σίλα - Patacona Patacona 1-1 1-0
20/11/2022 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 3-0 1-0
Γρκουπ 6 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 17:00 Hércules II Hércules II - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-2 1-1
26/11/2022 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Τορρέντ Τορρέντ 2-3 0-1
27/11/2022 13:00 Castellón II Castellón II - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Roda Roda 0-0 0-0
27/11/2022 13:30 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 3-2 1-0
27/11/2022 17:00 Patacona Patacona - Ασέρο Ασέρο 1-0 1-0
27/11/2022 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Elche II Elche II 3-1 0-1
27/11/2022 18:00 CF Gandía CF Gandía - Σίλα Σίλα 4-1 3-1
Γρκουπ 6 - 12η αγωνιστική 03 - 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/12/2022 17:00 Roda Roda - Rayo Ibense Rayo Ibense 2-0 0-0
03/12/2022 18:30 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Patacona Patacona 2-3 1-2
03/12/2022 18:30 Ασέρο Ασέρο - CF Gandía CF Gandía 0-0 0-0
04/12/2022 13:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-1 0-0
04/12/2022 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-0 1-0
04/12/2022 16:45 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Hércules II Hércules II 2-1 1-1
04/12/2022 17:00 Elche II Elche II - Castellón II Castellón II 2-1 1-1
04/12/2022 17:00 Σίλα Σίλα - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-0 0-0
Γρκουπ 6 - 13η αγωνιστική 10 - 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2022 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Rayo Ibense Rayo Ibense 2-0 1-0
10/12/2022 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Ασέρο Ασέρο 1-1 0-1
10/12/2022 17:00 Hércules II Hércules II - Τορρέντ Τορρέντ 1-1 1-1
11/12/2022 13:00 CF Gandía CF Gandía - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 0-0
11/12/2022 17:00 Patacona Patacona - Elche II Elche II 2-0 1-0
11/12/2022 17:00 Castellón II Castellón II - Roda Roda 1-0 0-0
11/12/2022 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 1-2 0-1
11/12/2022 18:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Σίλα Σίλα 1-2 0-0
Γρκουπ 6 - 14η αγωνιστική 17 - 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2022 17:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - Castellón II Castellón II 1-1 1-0
17/12/2022 17:30 Roda Roda - Patacona Patacona 3-1 1-1
17/12/2022 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-1 1-1
17/12/2022 18:00 Ασέρο Ασέρο - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-2 1-1
17/12/2022 19:00 Elche II Elche II - CF Gandía CF Gandía 0-0 0-0
18/12/2022 12:30 Σίλα Σίλα - Hércules II Hércules II 2-2 2-1
18/12/2022 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 2-0 1-0
18/12/2022 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Οριχουέλα Οριχουέλα 0-1 0-1
Γρκουπ 6 - 15η αγωνιστική 07 - 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/01/2023 16:45 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Τορρέντ Τορρέντ 0-3 0-2
07/01/2023 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Elche II Elche II 3-1 2-1
07/01/2023 17:00 Patacona Patacona - Rayo Ibense Rayo Ibense 1-0 1-0
07/01/2023 17:00 Hércules II Hércules II - Ασέρο Ασέρο 2-1 2-1
08/01/2023 13:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 2-2 1-0
08/01/2023 13:00 Castellón II Castellón II - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 1-1 1-1
08/01/2023 18:00 CF Gandía CF Gandía - Roda Roda 0-1 0-1
08/01/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Σίλα Σίλα 3-0 1-0
Γρκουπ 6 - 16η αγωνιστική 14 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2023 17:00 Patacona Patacona - Castellón II Castellón II 0-2 0-1
14/01/2023 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Roda Roda 1-1 0-0
14/01/2023 17:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Σίλα Σίλα 2-0 2-0
15/01/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 2-1 2-0
15/01/2023 13:00 CF Gandía CF Gandía - Rayo Ibense Rayo Ibense 0-0 0-0
15/01/2023 13:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Elche II Elche II 0-1 0-0
15/01/2023 17:00 Hércules II Hércules II - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 0-0 0-0
15/01/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Ασέρο Ασέρο 0-1 0-0
Γρκουπ 6 - 17η αγωνιστική 20 - 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/01/2023 18:00 Roda Roda - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-1 1-0
21/01/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-4 0-2
21/01/2023 18:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Patacona Patacona 1-0 0-0
21/01/2023 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Οριχουέλα Οριχουέλα 0-0 0-0
21/01/2023 19:30 Elche II Elche II - Hércules II Hércules II 0-0 0-0
22/01/2023 13:00 Castellón II Castellón II - CF Gandía CF Gandía 2-3 2-1
22/01/2023 17:30 Σίλα Σίλα - Τορρέντ Τορρέντ 0-2 0-1
22/01/2023 18:00 Ασέρο Ασέρο - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 2-1 1-0
Γρκουπ 6 - 18η αγωνιστική 28 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 17:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Castellón II Castellón II 1-1 1-0
28/01/2023 17:30 CF Gandía CF Gandía - Patacona Patacona 0-0 0-0
29/01/2023 13:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 0-0
29/01/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Ασέρο Ασέρο 2-1 1-0
29/01/2023 17:00 Hércules II Hércules II - Roda Roda 0-1 0-0
29/01/2023 17:30 Σίλα Σίλα - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 1-2 0-1
29/01/2023 18:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Rayo Ibense Rayo Ibense 0-1 0-1
29/01/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Elche II Elche II 0-0 0-0
Γρκουπ 6 - 19η αγωνιστική 03 - 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/02/2023 20:00 Elche II Elche II - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 2-1 1-0
04/02/2023 17:00 Patacona Patacona - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-2 0-0
04/02/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Hércules II Hércules II 4-0 2-0
04/02/2023 18:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Τορρέντ Τορρέντ 0-2 0-0
04/02/2023 18:00 Ασέρο Ασέρο - Σίλα Σίλα 1-3 1-1
05/02/2023 12:30 Roda Roda - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-2 1-0
05/02/2023 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - CF Gandía CF Gandía 2-0 1-0
05/02/2023 17:30 Castellón II Castellón II - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-2 1-2
Γρκουπ 6 - 20η αγωνιστική 11 - 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/02/2023 13:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Roda Roda 0-0 0-0
11/02/2023 17:30 Ατζενέτα Ατζενέτα - CF Gandía CF Gandía 3-1 2-1
12/02/2023 13:00 Hércules II Hércules II - Castellón II Castellón II 0-0 0-0
12/02/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Elche II Elche II 1-0 1-0
12/02/2023 17:30 Σίλα Σίλα - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 0-0
12/02/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Rayo Ibense Rayo Ibense 4-0 1-0
12/02/2023 18:00 Ασέρο Ασέρο - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-0 0-0
12/02/2023 19:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Patacona Patacona 1-0 0-0
Γρκουπ 6 - 21η αγωνιστική 18 - 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2023 17:45 CF Gandía CF Gandía - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-0 1-0
18/02/2023 19:45 Elche II Elche II - Σίλα Σίλα 2-1 0-1
19/02/2023 12:30 Roda Roda - Τορρέντ Τορρέντ 0-0 0-0
19/02/2023 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-0 0-0
19/02/2023 13:15 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Ασέρο Ασέρο 3-1 1-0
19/02/2023 17:00 Patacona Patacona - Hércules II Hércules II 1-0 0-0
19/02/2023 17:00 Castellón II Castellón II - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-3 1-1
19/02/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 4-0 2-0
Γρκουπ 6 - 22η αγωνιστική 25 - 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2023 17:00 Hércules II Hércules II - CF Gandía CF Gandía 0-0 0-0
25/02/2023 17:30 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Castellón II Castellón II 2-1 1-0
26/02/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Rayo Ibense Rayo Ibense 4-3 1-2
26/02/2023 13:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-1 0-1
26/02/2023 13:30 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-2 0-1
26/02/2023 17:45 Σίλα Σίλα - Roda Roda 0-1 0-1
26/02/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Patacona Patacona 1-0 1-0
26/02/2023 18:00 Ασέρο Ασέρο - Elche II Elche II 1-5 0-2
Γρκουπ 6 - 23η αγωνιστική 04 - 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2023 17:30 Ατζενέτα Ατζενέτα - Hércules II Hércules II 2-2 1-1
04/03/2023 19:00 Roda Roda - Ασέρο Ασέρο 1-0 0-0
05/03/2023 13:00 Castellón II Castellón II - Τορρέντ Τορρέντ 2-1 0-0
05/03/2023 17:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 0-0 0-0
05/03/2023 17:00 Patacona Patacona - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 0-1 0-0
05/03/2023 17:00 Elche II Elche II - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-1 1-1
05/03/2023 17:45 CF Gandía CF Gandía - Οριχουέλα Οριχουέλα 0-1 0-0
05/03/2023 18:00 Rayo Ibense Rayo Ibense - Σίλα Σίλα 0-1 0-0
Γρκουπ 6 - 24η αγωνιστική 11 - 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 13:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - CF Gandía CF Gandía 1-1 1-0
11/03/2023 17:00 Hércules II Hércules II - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 2-0 0-0
11/03/2023 18:30 Ασέρο Ασέρο - Rayo Ibense Rayo Ibense 2-0 1-0
12/03/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Patacona Patacona 2-1 0-0
12/03/2023 13:30 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Roda Roda 0-0 0-0
12/03/2023 17:00 Elche II Elche II - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 2-1 1-0
12/03/2023 18:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-1 0-0
12/03/2023 18:00 Σίλα Σίλα - Castellón II Castellón II 0-0 0-0
Γρκουπ 6 - 25η αγωνιστική 17 - 18/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/03/2023 18:00 CF Gandía CF Gandía - Τορρέντ Τορρέντ 3-1 2-1
18/03/2023 13:00 Patacona Patacona - Σίλα Σίλα 3-0 3-0
18/03/2023 13:00 Castellón II Castellón II - Ασέρο Ασέρο 0-0 0-0
18/03/2023 17:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Hércules II Hércules II 1-0 0-0
18/03/2023 17:00 Roda Roda - Elche II Elche II 1-0 1-0
18/03/2023 17:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Οριχουέλα Οριχουέλα 3-0 0-0
18/03/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 1-0
18/03/2023 18:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 1-0 1-0
Γρκουπ 6 - 26η αγωνιστική 25 - 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2023 13:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 2-1 0-0
25/03/2023 18:30 Ασέρο Ασέρο - Patacona Patacona 0-0 0-0
25/03/2023 20:00 Elche II Elche II - Rayo Ibense Rayo Ibense 0-2 0-0
26/03/2023 13:00 Τορρέντ Τορρέντ - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-0 0-0
26/03/2023 13:45 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Castellón II Castellón II 0-2 0-0
26/03/2023 18:00 Roda Roda - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 1-1 1-1
26/03/2023 18:00 Σίλα Σίλα - CF Gandía CF Gandía 1-2 1-1
26/03/2023 19:30 Οριχουέλα Οριχουέλα - Hércules II Hércules II 2-1 1-0
Γρκουπ 6 - 27η αγωνιστική 01 - 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2023 17:00 Patacona Patacona - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 0-1 0-1
01/04/2023 17:00 Hércules II Hércules II - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 4-3 2-2
01/04/2023 18:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Σίλα Σίλα 3-3 1-2
01/04/2023 18:30 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Τορρέντ Τορρέντ 2-1 1-1
01/04/2023 19:00 CF Gandía CF Gandía - Ασέρο Ασέρο 0-0 0-0
02/04/2023 13:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Οριχουέλα Οριχουέλα 2-1 0-1
02/04/2023 13:00 Castellón II Castellón II - Elche II Elche II 2-0 1-0
02/04/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Roda Roda 2-1 1-1
Γρκουπ 6 - 28η αγωνιστική 06 - 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/04/2023 19:30 Σίλα Σίλα - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-0 1-0
06/04/2023 21:00 Elche II Elche II - Patacona Patacona 1-1 1-0
07/04/2023 13:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 2-2 0-1
07/04/2023 18:00 Ασέρο Ασέρο - Ατζενέτα Ατζενέτα 0-1 0-0
08/04/2023 13:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-3 0-1
08/04/2023 19:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - CF Gandía CF Gandía 1-1 1-1
09/04/2023 12:00 Roda Roda - Castellón II Castellón II 1-1 1-0
09/04/2023 19:00 Τορρέντ Τορρέντ - Hércules II Hércules II 5-0 2-0
Γρκουπ 6 - 29η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 19:00 Castellón II Castellón II - Rayo Ibense Rayo Ibense 4-1 3-0
16/04/2023 19:00 Patacona Patacona - Roda Roda 0-0 0-0
16/04/2023 19:00 CF Gandía CF Gandía - Elche II Elche II 1-0 1-0
16/04/2023 19:00 Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο - Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ 0-0 0-0
16/04/2023 19:00 Οριχουέλα Οριχουέλα - Τορρέντ Τορρέντ 1-0 0-0
16/04/2023 19:00 Hércules II Hércules II - Σίλα Σίλα 1-0 0-0
16/04/2023 19:00 Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. - Ασέρο Ασέρο 3-1 1-1
16/04/2023 19:00 Ατζενέτα Ατζενέτα - Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε 1-0 0-0
Γρκουπ 6 - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 17:30 Rayo Ibense Rayo Ibense - Patacona Patacona 1-5 0-2
23/04/2023 19:00 Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε Χόβε Εσπανιόλ Ντε Σαν Βιντσέντε - Βιγιαρεάλ Γ. Βιγιαρεάλ Γ. 1-0 1-0
23/04/2023 19:00 Roda Roda - CF Gandía CF Gandía 2-3 1-1
23/04/2023 19:00 Λεβάντε ΙΙ Λεβάντε ΙΙ - Castellón II Castellón II 2-0 1-0
23/04/2023 19:00 Τορρέντ Τορρέντ - Αθλέτικ Τορελάνο Αθλέτικ Τορελάνο 3-0 0-0
23/04/2023 19:00 Σίλα Σίλα - Οριχουέλα Οριχουέλα 1-2 0-0
23/04/2023 19:00 Ασέρο Ασέρο - Hércules II Hércules II 4-3 0-1
23/04/2023 19:00 Elche II Elche II - Ατζενέτα Ατζενέτα 1-2 0-1