Tercera División RFEF - Group 7 2022

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 7 - 2022

Πρωτάθλημα (11/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 7 - 1η αγωνιστική 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2022 12:00 RSC Internacional RSC Internacional - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 4-0 1-0
11/09/2022 12:30 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Ursaria Ursaria 1-3 1-2
11/09/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Άλκαλα Άλκαλα 1-1 0-1
11/09/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 0-1 0-0
11/09/2022 12:30 Canillas Canillas - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 3-1 1-0
11/09/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 4-1 2-0
11/09/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 1-0 1-0
11/09/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Trival Valderas Trival Valderas 2-2 0-0
Γρκουπ 7 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 19:00 Άλκαλα Άλκαλα - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 0-1 0-0
17/09/2022 19:00 Ursaria Ursaria - RSC Internacional RSC Internacional 1-0 0-0
18/09/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-1 1-0
18/09/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Canillas Canillas 1-2 1-2
18/09/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Torrejón Torrejón 1-1 1-1
18/09/2022 13:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Collado Villalba Collado Villalba 2-1 0-0
18/09/2022 17:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-1 0-0
18/09/2022 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Μοστολές Μοστολές 0-1 0-1
Γρκουπ 7 - 3η αγωνιστική 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2022 11:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 2-1 0-1
25/09/2022 11:00 RSC Internacional RSC Internacional - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-1 0-1
25/09/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 3-2 0-0
25/09/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Trival Valderas Trival Valderas 1-2 0-1
25/09/2022 12:30 Canillas Canillas - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 0-1 0-1
25/09/2022 13:00 Ursaria Ursaria - Άλκαλα Άλκαλα 1-1 0-1
25/09/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 1-1 1-0
25/09/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 3-1 1-0
Γρκουπ 7 - 4η αγωνιστική 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Μοστολές Μοστολές 3-0 0-0
02/10/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-1 0-1
02/10/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Collado Villalba Collado Villalba 0-2 0-1
02/10/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Ursaria Ursaria 0-3 0-2
02/10/2022 13:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Torrejón Torrejón 1-2 0-0
02/10/2022 17:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Canillas Canillas 2-1 1-0
02/10/2022 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2-1 1-0
02/10/2022 19:00 Άλκαλα Άλκαλα - RSC Internacional RSC Internacional 0-2 0-1
Γρκουπ 7 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 1-0 0-0
08/10/2022 18:00 Ursaria Ursaria - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 1-0 0-0
09/10/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Trival Valderas Trival Valderas 1-1 0-0
09/10/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 2-1 1-0
09/10/2022 12:30 Canillas Canillas - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 2-2 1-1
09/10/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 2-1 1-1
09/10/2022 13:00 RSC Internacional RSC Internacional - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-0 1-0
09/10/2022 19:00 Άλκαλα Άλκαλα - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 0-1 0-1
Γρκουπ 7 - 6η αγωνιστική 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2022 12:00 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Άλκαλα Άλκαλα 1-1 0-0
16/10/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2-1 1-0
16/10/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Torrejón Torrejón 3-0 1-0
16/10/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Collado Villalba Collado Villalba 1-1 0-0
16/10/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - RSC Internacional RSC Internacional 0-2 0-1
16/10/2022 13:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Ursaria Ursaria 1-3 1-1
16/10/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Canillas Canillas 2-1 1-1
16/10/2022 17:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Μοστολές Μοστολές 2-1 0-1
Γρκουπ 7 - 7η αγωνιστική 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 0-0 0-0
23/10/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-2 1-1
23/10/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 1-0 1-0
23/10/2022 13:00 Άλκαλα Άλκαλα - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 1-0 1-0
23/10/2022 13:00 Ursaria Ursaria - Trival Valderas Trival Valderas 2-0 0-0
23/10/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-1 0-0
23/10/2022 17:00 RSC Internacional RSC Internacional - Canillas Canillas 2-1 1-1
23/10/2022 18:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 4-1 1-1
Γρκουπ 7 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 18:00 Trival Valderas Trival Valderas - Άλκαλα Άλκαλα 3-1 1-1
30/10/2022 12:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 0-1 0-0
30/10/2022 12:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - RSC Internacional RSC Internacional 0-5 0-2
30/10/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Ursaria Ursaria 1-3 1-0
30/10/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Torrejón Torrejón 3-0 0-0
30/10/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Μοστολές Μοστολές 1-1 0-0
30/10/2022 13:30 Canillas Canillas - Collado Villalba Collado Villalba 0-1 0-0
30/10/2022 17:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 1-1 0-0
Γρκουπ 7 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 19:00 Άλκαλα Άλκαλα - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 3-1 2-1
06/11/2022 11:00 RSC Internacional RSC Internacional - Collado Villalba Collado Villalba 1-1 0-1
06/11/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-1 0-0
06/11/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Trival Valderas Trival Valderas 4-2 1-0
06/11/2022 13:00 Ursaria Ursaria - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 1-1 0-0
06/11/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Canillas Canillas 4-1 1-1
06/11/2022 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 1-1 0-0
06/11/2022 18:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 1-0 0-0
Γρκουπ 7 - 10η αγωνιστική 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2022 12:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Άλκαλα Άλκαλα 0-2 0-2
20/11/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 1-0 1-0
20/11/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 0-1 0-0
20/11/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Ursaria Ursaria 0-0 0-0
20/11/2022 12:30 Canillas Canillas - Torrejón Torrejón 2-1 1-0
20/11/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Μοστολές Μοστολές 1-3 0-1
20/11/2022 13:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - RSC Internacional RSC Internacional 5-2 2-2
20/11/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 0-0 0-0
Γρκουπ 7 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 19:30 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Trival Valderas Trival Valderas 0-1 0-0
27/11/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Collado Villalba Collado Villalba 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 2-1 1-1
27/11/2022 13:00 Άλκαλα Άλκαλα - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-0 0-0
27/11/2022 13:00 Ursaria Ursaria - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 2-0 1-0
27/11/2022 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 3-1 3-1
27/11/2022 18:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Canillas Canillas 2-2 0-1
27/11/2022 19:00 RSC Internacional RSC Internacional - Μοστολές Μοστολές 2-1 2-0
Γρκουπ 7 - 12η αγωνιστική 04/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2022 12:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 0-2 0-2
04/12/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - RSC Internacional RSC Internacional 2-1 1-0
04/12/2022 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 0-3 0-1
04/12/2022 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 3-1 2-0
04/12/2022 12:30 Canillas Canillas - Ursaria Ursaria 1-1 1-1
04/12/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 4-3 2-1
04/12/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Άλκαλα Άλκαλα 0-0 0-0
04/12/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Torrejón Torrejón 0-1 0-1
Γρκουπ 7 - 13η αγωνιστική 11/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/12/2022 12:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 2-2 0-1
11/12/2022 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 0-0 0-0
11/12/2022 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 1-2 0-2
11/12/2022 13:00 Άλκαλα Άλκαλα - Canillas Canillas 1-0 0-0
11/12/2022 13:00 Ursaria Ursaria - Collado Villalba Collado Villalba 3-0 1-0
11/12/2022 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-0 0-0
11/12/2022 17:30 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Μοστολές Μοστολές 2-4 2-2
11/12/2022 18:00 RSC Internacional RSC Internacional - Torrejón Torrejón 4-2 2-1
Γρκουπ 7 - 14η αγωνιστική 17 - 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/12/2022 17:00 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 1-2 1-0
18/12/2022 12:00 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Trival Valderas Trival Valderas 2-0 -
18/12/2022 12:30 Canillas Canillas - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 0-3 -
18/12/2022 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Άλκαλα Άλκαλα 0-0 0-0
18/12/2022 12:30 Torrejón Torrejón - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2-0 -
18/12/2022 13:00 Μοστολές Μοστολές - Ursaria Ursaria 0-1 -
18/12/2022 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 2-0 -
18/12/2022 19:00 RSC Internacional RSC Internacional - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 4-1 -
Γρκουπ 7 - 15η αγωνιστική 07 - 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/01/2023 17:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - RSC Internacional RSC Internacional 1-1 0-1
07/01/2023 17:00 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 0-1 0-1
08/01/2023 12:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 3-1 1-1
08/01/2023 12:30 Trival Valderas Trival Valderas - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 1-3 0-2
08/01/2023 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Collado Villalba Collado Villalba 0-0 0-0
08/01/2023 13:00 Άλκαλα Άλκαλα - Μοστολές Μοστολές 0-1 0-1
08/01/2023 13:00 Ursaria Ursaria - Torrejón Torrejón 4-0 2-0
08/01/2023 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Canillas Canillas 4-0 1-0
Γρκουπ 7 - 16η αγωνιστική 14 - 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/01/2023 17:00 Trival Valderas Trival Valderas - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν 0-0 0-0
14/01/2023 17:15 Άλκαλα Άλκαλα - Torrejón Torrejón 1-0 1-0
15/01/2023 12:00 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Canillas Canillas 1-0 0-0
15/01/2023 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Χετάφε Β' Χετάφε Β' 0-0 0-0
15/01/2023 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Μοστολές Μοστολές 2-1 1-0
15/01/2023 13:00 Ursaria Ursaria - Alcobendas Sport Alcobendas Sport 2-1 0-1
15/01/2023 17:30 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - RSC Internacional RSC Internacional 2-5 1-1
15/01/2023 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Collado Villalba Collado Villalba 2-0 0-0
Γρκουπ 7 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 12:30 Collado Villalba Collado Villalba - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II 0-2 0-2
22/01/2023 12:30 Canillas Canillas - Trival Valderas Trival Valderas 2-1 2-1
22/01/2023 12:30 Torrejón Torrejón - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας 0-1 0-0
22/01/2023 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' 2-1 1-0
22/01/2023 13:00 Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ 1-0 1-0
22/01/2023 13:00 Μοστολές Μοστολές - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ 2-0 1-0
22/01/2023 13:00 RSC Internacional RSC Internacional - Ursaria Ursaria 1-1 1-0
22/01/2023 18:00 Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Άλκαλα Άλκαλα 1-1 1-0
Γρκουπ 7 - 18η αγωνιστική 28 - 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/01/2023 17:15 Άλκαλα Άλκαλα - Ursaria Ursaria 0-1 0-1
28/01/2023 18:00 Trival Valderas Trival Valderas - Collado Villalba Collado Villalba 1-3 0-3
29/01/2023 12:30 Χετάφε Β' Χετάφε Β' - RSC Internacional RSC Internacional - -
29/01/2023 12:30 Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Canillas Canillas - -
29/01/2023 12:30 Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - -
29/01/2023 13:00 Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - -
29/01/2023 14:30 Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Μοστολές Μοστολές - -
29/01/2023 17:30 Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - Torrejón Torrejón - -
Γρκουπ 7 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Μοστολές Μοστολές - Trival Valderas Trival Valderas - -
05/02/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
05/02/2023 - Canillas Canillas - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - -
05/02/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Άλκαλα Άλκαλα - -
Γρκουπ 7 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Μοστολές Μοστολές - -
12/02/2023 - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Collado Villalba Collado Villalba - -
12/02/2023 - Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Canillas Canillas - -
12/02/2023 - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - RSC Internacional RSC Internacional - -
Γρκουπ 7 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Torrejón Torrejón - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
19/02/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Χετάφε Β' Χετάφε Β' - -
19/02/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - -
19/02/2023 - Canillas Canillas - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - -
19/02/2023 - Μοστολές Μοστολές - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - -
Γρκουπ 7 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - Collado Villalba Collado Villalba - -
26/02/2023 - Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Μοστολές Μοστολές - -
26/02/2023 - Canillas Canillas - RSC Internacional RSC Internacional - -
26/02/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - -
Γρκουπ 7 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - -
05/03/2023 - Ursaria Ursaria - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
05/03/2023 - Μοστολές Μοστολές - Ποζουέλο ντε Αλαρκόν Ποζουέλο ντε Αλαρκόν - -
05/03/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Canillas Canillas - -
Γρκουπ 7 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Άλκαλα Άλκαλα - -
12/03/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - RSC Internacional RSC Internacional - -
12/03/2023 - Canillas Canillas - Μοστολές Μοστολές - -
Γρκουπ 7 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
19/03/2023 - Torrejón Torrejón - Canillas Canillas - -
19/03/2023 - Μοστολές Μοστολές - Collado Villalba Collado Villalba - -
19/03/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - -
19/03/2023 - Άλκαλα Άλκαλα - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - -
Γρκουπ 7 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Torrejón Torrejón - -
26/03/2023 - Χετάφε Β' Χετάφε Β' - Άλκαλα Άλκαλα - -
26/03/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - -
26/03/2023 - Canillas Canillas - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - -
26/03/2023 - Μοστολές Μοστολές - RSC Internacional RSC Internacional - -
Γρκουπ 7 - 27η αγωνιστική 02/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Trival Valderas Trival Valderas - -
02/04/2023 - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
02/04/2023 - Ursaria Ursaria - Canillas Canillas - -
02/04/2023 - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - Collado Villalba Collado Villalba - -
02/04/2023 - Torrejón Torrejón - Μοστολές Μοστολές - -
Γρκουπ 7 - 28η αγωνιστική 09/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - Trival Valderas Trival Valderas - -
09/04/2023 - Canillas Canillas - Άλκαλα Άλκαλα - -
09/04/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Ursaria Ursaria - -
09/04/2023 - Μοστολές Μοστολές - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - -
09/04/2023 - Torrejón Torrejón - RSC Internacional RSC Internacional - -
09/04/2023 - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - -
Γρκουπ 7 - 29η αγωνιστική 16/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2023 - Ursaria Ursaria - Μοστολές Μοστολές - -
16/04/2023 - Rayo Vallecano II Rayo Vallecano II - Χετάφε Β' Χετάφε Β' - -
16/04/2023 - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - Canillas Canillas - -
16/04/2023 - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - RSC Internacional RSC Internacional - -
16/04/2023 - Άλκαλα Άλκαλα - Collado Villalba Collado Villalba - -
Γρκουπ 7 - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - RSC Internacional RSC Internacional - Alcobendas Sport Alcobendas Sport - -
23/04/2023 - Φουενλαμπράδα Β' Φουενλαμπράδα Β' - Ρεάλ Αρανχούεθ Ρεάλ Αρανχούεθ - -
23/04/2023 - Collado Villalba Collado Villalba - Λάς Ρόζας Λάς Ρόζας - -
23/04/2023 - Μοστολές Μοστολές - Άλκαλα Άλκαλα - -
23/04/2023 - Canillas Canillas - Γκαλαπαγκάρ Γκαλαπαγκάρ - -
Top