• 19:37 Απάντησαν γρήγορα οι Σκανδιναβοί και η νίκη της Γαλλίας εκτινάχθηκε στο 3,60
  • 18:34, Ακίνδυνη η Δανία, ο συνδυασμός νίκης Γαλλίας και no goal πληρώνει 2,70
  • 16:40 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: να σκοράρει ο Ρόμπερτ Λεβαντόφσκι με απόδοση 5,10!
  • 16:11 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: επόμενο γκολ μέχρι το 70΄ με απόδοση 1,85!
  • 15:37 Πολωνία - Σαουδική Αραβία: Σύνολο κόρνερ 7-9 με απόδοση 2,10!
  • Ο συνδυασμός στο Ολλανδία - Ισημερινός
  • Ειδική ανάλυση για νικητές ομίλων

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ισπανία - Tercera División RFEF - Group 8 - 2022

Πρωτάθλημα (10/09/2022 - 23/04/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 8 - 1η αγωνιστική 10/09 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2022 19:30 Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Becerril Campos Becerril Campos 1-1 -
11/09/2022 13:00 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Bembibre Bembibre 1-0 0-0
11/09/2022 18:00 Παλεντσια Παλεντσια - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β 0-3 0-2
11/09/2022 18:00 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας 0-1 0-1
11/09/2022 18:00 Unami CP Unami CP - Μπραζίλια Μπραζίλια 0-3 0-1
11/09/2022 19:30 Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β 1-0 0-0
11/09/2022 20:00 Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα 3-3 2-1
09/10/2022 18:30 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Ponferradina II Ponferradina II 3-1 2-1
Γρκουπ 8 - 2η αγωνιστική 17 - 18/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2022 18:00 Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - Παλεντσια Παλεντσια 1-0 1-0
17/09/2022 18:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα 2-0 0-0
17/09/2022 18:00 Ponferradina II Ponferradina II - Unami CP Unami CP 1-0 0-0
17/09/2022 19:00 Μπραζίλια Μπραζίλια - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα 1-1 0-1
17/09/2022 20:00 Bembibre Bembibre - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε 1-1 0-0
18/09/2022 18:00 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο 1-1 0-1
18/09/2022 18:30 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία 3-3 1-1
18/09/2022 19:00 Becerril Campos Becerril Campos - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες 0-0 0-0
Γρκουπ 8 - 3η αγωνιστική 24 - 25/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2022 17:30 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β 3-1 0-0
24/09/2022 18:00 Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β 1-1 1-1
25/09/2022 13:00 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Becerril Campos Becerril Campos 0-0 0-0
25/09/2022 17:00 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Unami CP Unami CP 3-1 2-0
25/09/2022 18:00 Bembibre Bembibre - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας 1-1 1-0
25/09/2022 18:00 Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Ponferradina II Ponferradina II 4-3 0-2
25/09/2022 18:30 Παλεντσια Παλεντσια - Μπραζίλια Μπραζίλια 1-2 1-2
25/09/2022 19:00 Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα 1-4 0-2
Γρκουπ 8 - 4η αγωνιστική 01 - 02/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 17:45 Ponferradina II Ponferradina II - Παλεντσια Παλεντσια 2-0 1-0
01/10/2022 18:00 Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία 4-0 1-0
01/10/2022 18:15 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο 0-1 0-0
02/10/2022 13:00 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε 2-1 0-0
02/10/2022 18:00 Becerril Campos Becerril Campos - Bembibre Bembibre 0-1 0-0
02/10/2022 18:00 Μπραζίλια Μπραζίλια - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα 2-1 0-0
02/10/2022 18:00 Unami CP Unami CP - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα 2-2 1-0
02/10/2022 18:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες 3-0 2-0
Γρκουπ 8 - 5η αγωνιστική 08 - 09/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/10/2022 17:00 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα 0-0 0-0
08/10/2022 17:30 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β 2-0 1-0
08/10/2022 17:30 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα 1-5 1-2
08/10/2022 18:00 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Becerril Campos Becerril Campos 2-0 2-0
09/10/2022 17:30 Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Μπραζίλια Μπραζίλια 1-4 0-2
09/10/2022 17:30 Bembibre Bembibre - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β 1-1 0-0
09/10/2022 17:45 Παλεντσια Παλεντσια - Unami CP Unami CP 3-0 0-0
09/10/2022 18:30 Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Ponferradina II Ponferradina II 1-1 1-0
Γρκουπ 8 - 6η αγωνιστική 15 - 16/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2022 18:00 Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο 3-2 1-1
15/10/2022 18:00 Μπραζίλια Μπραζίλια - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες 1-1 1-0
15/10/2022 18:00 Unami CP Unami CP - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα 0-0 0-0
15/10/2022 18:00 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας 2-2 2-0
16/10/2022 13:00 Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Παλεντσια Παλεντσια 1-0 0-0
16/10/2022 13:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Bembibre Bembibre 2-1 1-0
16/10/2022 17:45 Ponferradina II Ponferradina II - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία 2-0 2-0
16/10/2022 18:00 Becerril Campos Becerril Campos - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε 2-0 1-0
Γρκουπ 8 - 7η αγωνιστική 22 - 23/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2022 16:45 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Μπραζίλια Μπραζίλια 1-2 1-0
22/10/2022 17:30 Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Unami CP Unami CP 3-0 2-0
23/10/2022 13:00 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Ponferradina II Ponferradina II 1-1 0-1
23/10/2022 13:00 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Παλεντσια Παλεντσια 1-2 0-0
23/10/2022 17:30 Bembibre Bembibre - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα 0-2 0-2
23/10/2022 18:00 Becerril Campos Becerril Campos - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β 3-2 1-1
23/10/2022 18:00 Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα 1-0 0-0
23/10/2022 18:00 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β 0-1 0-1
Γρκουπ 8 - 8η αγωνιστική 29 - 30/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 17:45 Ponferradina II Ponferradina II - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο 0-0 0-0
29/10/2022 18:00 Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας 1-0 0-0
29/10/2022 18:00 Unami CP Unami CP - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες 0-2 0-0
30/10/2022 14:00 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε 1-1 1-0
30/10/2022 17:15 Παλεντσια Παλεντσια - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα 2-2 1-1
30/10/2022 18:00 Μπραζίλια Μπραζίλια - Bembibre Bembibre 2-0 1-0
30/10/2022 18:00 Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία 1-1 0-0
30/10/2022 18:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Becerril Campos Becerril Campos 2-1 1-0
Γρκουπ 8 - 9η αγωνιστική 05 - 06/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2022 16:30 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα 1-1 0-1
05/11/2022 16:45 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Unami CP Unami CP 3-0 1-0
05/11/2022 17:00 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β 1-2 0-1
05/11/2022 17:00 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα 0-1 0-1
05/11/2022 17:30 Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Παλεντσια Παλεντσια 2-1 1-0
06/11/2022 17:00 Bembibre Bembibre - Ponferradina II Ponferradina II 2-0 1-0
06/11/2022 17:15 Becerril Campos Becerril Campos - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα 1-2 1-2
06/11/2022 17:30 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Μπραζίλια Μπραζίλια 0-0 0-0
Γρκουπ 8 - 10η αγωνιστική 19 - 20/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 17:00 Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β 4-0 3-0
19/11/2022 17:30 Unami CP Unami CP - Bembibre Bembibre 1-1 0-0
20/11/2022 13:30 Ponferradina II Ponferradina II - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας 0-1 0-0
20/11/2022 16:45 Παλεντσια Παλεντσια - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες 0-2 0-0
20/11/2022 17:30 Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία 2-0 1-0
20/11/2022 18:00 Μπραζίλια Μπραζίλια - Becerril Campos Becerril Campos 3-1 1-0
20/11/2022 18:00 Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο 1-3 0-1
20/11/2022 18:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε 1-1 1-1
Γρκουπ 8 - 11η αγωνιστική 26 - 27/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2022 16:45 Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Παλεντσια Παλεντσια 2-0 0-0
27/11/2022 13:00 Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - -
27/11/2022 16:30 Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - -
27/11/2022 17:00 Becerril Campos Becerril Campos - Ponferradina II Ponferradina II - -
27/11/2022 17:00 Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Μπραζίλια Μπραζίλια - -
27/11/2022 17:00 Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - -
27/11/2022 17:15 ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Unami CP Unami CP - -
27/11/2022 17:30 Bembibre Bembibre - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - -
Γρκουπ 8 - 12η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 13η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 14η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 15η αγωνιστική 08/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/01/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - -
Γρκουπ 8 - 16η αγωνιστική 15/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/01/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - -
15/01/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - -
15/01/2023 - Μπραζίλια Μπραζίλια - Unami CP Unami CP - -
Γρκουπ 8 - 17η αγωνιστική 22/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/01/2023 - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Becerril Campos Becerril Campos - -
22/01/2023 - Unami CP Unami CP - Ponferradina II Ponferradina II - -
Γρκουπ 8 - 18η αγωνιστική 29/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/01/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - -
29/01/2023 - Unami CP Unami CP - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - -
29/01/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - -
Γρκουπ 8 - 19η αγωνιστική 05/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/02/2023 - Bembibre Bembibre - Becerril Campos Becerril Campos - -
05/02/2023 - Ρεάλ Αβίλα Ρεάλ Αβίλα - Unami CP Unami CP - -
05/02/2023 - Παλεντσια Παλεντσια - Ponferradina II Ponferradina II - -
Γρκουπ 8 - 20η αγωνιστική 12/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/02/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - -
12/02/2023 - Unami CP Unami CP - Παλεντσια Παλεντσια - -
12/02/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - -
Γρκουπ 8 - 21η αγωνιστική 19/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/02/2023 - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Unami CP Unami CP - -
19/02/2023 - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - Ponferradina II Ponferradina II - -
19/02/2023 - Μπραζιλιένσε Μπραζιλιένσε - Becerril Campos Becerril Campos - -
Γρκουπ 8 - 22η αγωνιστική 26/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/02/2023 - Unami CP Unami CP - Σάντα Μαρία Σάντα Μαρία - -
26/02/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - -
26/02/2023 - Νουμάνθια Β Νουμάνθια Β - Becerril Campos Becerril Campos - -
Γρκουπ 8 - 23η αγωνιστική 05/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2023 - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Ponferradina II Ponferradina II - -
05/03/2023 - Τζούπιτερ Λεόνες Τζούπιτερ Λεόνες - Unami CP Unami CP - -
05/03/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - Σαλαμάνκα Β Σαλαμάνκα Β - -
Γρκουπ 8 - 24η αγωνιστική 12/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2023 - Unami CP Unami CP - Βίργκεν Ντελ Καμίνο Βίργκεν Ντελ Καμίνο - -
12/03/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Bembibre Bembibre - -
12/03/2023 - Ατλέτικο Αστόργκα Ατλέτικο Αστόργκα - Becerril Campos Becerril Campos - -
Γρκουπ 8 - 25η αγωνιστική 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2023 - Bembibre Bembibre - Unami CP Unami CP - -
19/03/2023 - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - Ponferradina II Ponferradina II - -
19/03/2023 - Becerril Campos Becerril Campos - Μπραζίλια Μπραζίλια - -
Γρκουπ 8 - 26η αγωνιστική 26/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2023 - Ponferradina II Ponferradina II - Becerril Campos Becerril Campos - -
26/03/2023 - Unami CP Unami CP - ΑΤ Τορντεσίλας ΑΤ Τορντεσίλας - -
Γρκουπ 8 - 27η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 28η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 29η αγωνιστική
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
Γρκουπ 8 - 30η αγωνιστική 23/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2023 - Ταγκουατίνγκα Ταγκουατίνγκα - Becerril Campos Becerril Campos - -
Top