Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2023 | 17:00 | Laguna de Duero - Bembibre | 1-2 | 0-0 |
09/09/2023 | 17:00 | Mirandés II - Villaralbo | 1-1 | 1-1 |
09/09/2023 | 18:00 | Colegios Diocesanos - Μπούργκος Προμέσας | 0-0 | 0-0 |
09/09/2023 | 18:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Σαλμαντίνο | 0-0 | 0-0 |
09/09/2023 | 18:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Παλεντσια | 1-1 | 1-1 |
09/09/2023 | 19:00 | UD Santa Marta - Άλμαζαν | 2-0 | 1-0 |
09/09/2023 | 19:00 | Κρίστο Ατλέτικο - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-1 | 0-0 |
10/09/2023 | 13:00 | Ponferradina II - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-4 | 0-4 |
10/09/2023 | 19:00 | Becerril Campos - Ρεάλ Αβίλα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/09/2023 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - UD Santa Marta | 0-1 | 0-0 |
16/09/2023 | 19:00 | Villaralbo - Becerril Campos | 2-1 | 1-0 |
16/09/2023 | 19:00 | Παλεντσια - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
16/09/2023 | 20:45 | Bembibre - Κρίστο Ατλέτικο | 1-2 | 1-1 |
17/09/2023 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Laguna de Duero | 6-0 | 1-0 |
17/09/2023 | 19:00 | Σαλμαντίνο - Mirandés II | 2-0 | 0-0 |
17/09/2023 | 19:00 | Άλμαζαν - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 1-4 | 1-2 |
17/09/2023 | 19:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Ατλέτικο Αστόργκα | 3-1 | 3-0 |
17/09/2023 | 19:30 | Μπούργκος Προμέσας - Ponferradina II | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/09/2023 | 17:00 | Ponferradina II - Παλεντσια | 1-3 | 1-1 |
23/09/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-1 | 0-0 |
23/09/2023 | 17:45 | Laguna de Duero - Villaralbo | 0-1 | 0-1 |
23/09/2023 | 18:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-2 | 0-1 |
23/09/2023 | 18:00 | UD Santa Marta - Μπούργκος Προμέσας | 1-2 | 1-1 |
23/09/2023 | 18:30 | Mirandés II - Άλμαζαν | 2-1 | 1-0 |
23/09/2023 | 19:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Ατλέτικο Αστόργκα | 1-2 | 1-0 |
24/09/2023 | 18:00 | Bembibre - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 19:00 | Becerril Campos - Σαλμαντίνο | 0-4 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/09/2023 | 18:00 | Villaralbo - Bembibre | 0-1 | 0-0 |
30/09/2023 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 0-0 | 0-0 |
30/09/2023 | 18:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Colegios Diocesanos | 3-0 | 3-0 |
30/09/2023 | 19:00 | Παλεντσια - UD Santa Marta | 2-1 | 1-0 |
30/09/2023 | 19:30 | Τζούπιτερ Λεόνες - Mirandés II | 2-0 | 1-0 |
01/10/2023 | 13:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Ponferradina II | 2-0 | 2-0 |
01/10/2023 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Κρίστο Ατλέτικο | 2-0 | 1-0 |
01/10/2023 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Laguna de Duero | 4-0 | 2-0 |
01/10/2023 | 18:30 | Άλμαζαν - Becerril Campos | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/10/2023 | 17:00 | Ponferradina II - Ατλέτικο Αστόργκα | 1-1 | 0-0 |
07/10/2023 | 17:45 | Laguna de Duero - Άλμαζαν | 1-2 | 1-0 |
07/10/2023 | 18:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Παλεντσια | 1-2 | 0-1 |
07/10/2023 | 18:15 | Mirandés II - Μπούργκος Προμέσας | 0-0 | 0-0 |
07/10/2023 | 21:30 | Κρίστο Ατλέτικο - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
08/10/2023 | 17:30 | UD Santa Marta - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-0 | 0-0 |
08/10/2023 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Villaralbo | 3-0 | 1-0 |
08/10/2023 | 18:00 | Bembibre - Σαλμαντίνο | 0-0 | 0-0 |
08/10/2023 | 18:00 | Becerril Campos - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/10/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Ponferradina II | 1-1 | 0-1 |
14/10/2023 | 18:00 | Villaralbo - Κρίστο Ατλέτικο | 0-1 | 0-0 |
14/10/2023 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Laguna de Duero | 2-1 | 2-0 |
14/10/2023 | 18:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - UD Santa Marta | 0-1 | 0-0 |
14/10/2023 | 18:30 | Άλμαζαν - Bembibre | 2-2 | 2-0 |
14/10/2023 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - Becerril Campos | 1-0 | 0-0 |
15/10/2023 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Ρεάλ Αβίλα | 0-2 | 0-1 |
15/10/2023 | 18:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 2-0 | 1-0 |
15/10/2023 | 19:00 | Παλεντσια - Mirandés II | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/10/2023 | 17:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Ατλέτικο Αστόργκα | 1-0 | 1-0 |
21/10/2023 | 17:30 | UD Santa Marta - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
21/10/2023 | 17:45 | Laguna de Duero - Μπούργκος Προμέσας | 1-3 | 0-0 |
21/10/2023 | 18:00 | Villaralbo - Σαλμαντίνο | 0-5 | 0-2 |
22/10/2023 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Άλμαζαν | 1-0 | 1-0 |
22/10/2023 | 18:00 | Becerril Campos - Παλεντσια | 1-0 | 1-0 |
22/10/2023 | 18:00 | Mirandés II - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-2 | 1-0 |
22/10/2023 | 19:00 | Bembibre - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-1 | 0-1 |
22/10/2023 | 20:15 | Κρίστο Ατλέτικο - Ponferradina II | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/10/2023 | 16:30 | Ponferradina II - UD Santa Marta | 2-2 | 1-2 |
28/10/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 2-3 | 1-0 |
28/10/2023 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Ρεάλ Αβίλα | 0-0 | 0-0 |
29/10/2023 | 17:30 | Άλμαζαν - Villaralbo | 1-0 | 0-0 |
29/10/2023 | 17:30 | ΑΤ Τορντεσίλας - Becerril Campos | 0-1 | 0-1 |
29/10/2023 | 17:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Mirandés II | 0-1 | 0-1 |
29/10/2023 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - Bembibre | 1-2 | 1-2 |
29/10/2023 | 18:00 | Παλεντσια - Laguna de Duero | 2-1 | 1-1 |
01/11/2023 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Κρίστο Ατλέτικο | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/11/2023 | 16:45 | Mirandés II - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
04/11/2023 | 16:45 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Ponferradina II | 1-0 | 0-0 |
04/11/2023 | 17:30 | Villaralbo - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-3 | 0-0 |
04/11/2023 | 17:30 | Laguna de Duero - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-1 | 0-1 |
05/11/2023 | 17:00 | Ρεάλ Αβίλα - Μπούργκος Προμέσας | 1-1 | 0-0 |
05/11/2023 | 17:30 | Becerril Campos - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-0 | 0-0 |
05/11/2023 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Άλμαζαν | 0-0 | 0-0 |
05/11/2023 | 18:00 | Bembibre - Παλεντσια | 3-1 | 2-1 |
05/11/2023 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - UD Santa Marta | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/11/2023 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Σαλμαντίνο | 0-0 | 0-0 |
11/11/2023 | 17:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Laguna de Duero | 1-1 | 1-1 |
11/11/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Becerril Campos | 0-1 | 0-0 |
11/11/2023 | 17:00 | Ponferradina II - Mirandés II | 0-3 | 0-1 |
11/11/2023 | 17:15 | UD Santa Marta - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 4-4 | 1-1 |
11/11/2023 | 17:30 | Μπούργκος Προμέσας - Villaralbo | 0-0 | 0-0 |
12/11/2023 | 17:30 | Άλμαζαν - Κρίστο Ατλέτικο | 0-2 | 0-0 |
12/11/2023 | 17:30 | ΑΤ Τορντεσίλας - Bembibre | 3-3 | 2-2 |
12/11/2023 | 18:00 | Παλεντσια - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/11/2023 | 16:45 | Mirandés II - UD Santa Marta | 0-1 | 0-0 |
18/11/2023 | 17:00 | Villaralbo - Παλεντσια | 0-1 | 0-0 |
18/11/2023 | 17:30 | Laguna de Duero - Colegios Diocesanos | 2-0 | 1-0 |
18/11/2023 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 3-1 | 1-0 |
19/11/2023 | 17:00 | Σαλμαντίνο - Μπούργκος Προμέσας | 2-0 | 1-0 |
19/11/2023 | 17:00 | Ρεάλ Αβίλα - ΑΤ Τορντεσίλας | 3-2 | 1-2 |
19/11/2023 | 17:00 | Becerril Campos - Ponferradina II | 3-3 | 0-2 |
19/11/2023 | 17:30 | Άλμαζαν - Τζούπιτερ Λεόνες | 3-3 | 1-2 |
19/11/2023 | 18:00 | Bembibre - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/11/2023 | 16:45 | Ponferradina II - Laguna de Duero | 2-3 | 1-1 |
25/11/2023 | 16:45 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Mirandés II | 1-1 | 1-0 |
25/11/2023 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Κρίστο Ατλέτικο | 0-2 | 0-0 |
25/11/2023 | 17:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-0 |
25/11/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Bembibre | 0-0 | 0-0 |
25/11/2023 | 17:15 | UD Santa Marta - Becerril Campos | 1-2 | 1-1 |
26/11/2023 | 13:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Villaralbo | 1-0 | 0-0 |
26/11/2023 | 17:30 | Μπούργκος Προμέσας - Άλμαζαν | 1-0 | 1-0 |
26/11/2023 | 18:00 | Παλεντσια - Σαλμαντίνο | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/12/2023 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Μπούργκος Προμέσας | 0-1 | 0-0 |
02/12/2023 | 17:00 | Villaralbo - Ατλέτικο Αστόργκα | 2-2 | 0-2 |
02/12/2023 | 17:30 | Bembibre - Ponferradina II | 0-0 | 0-0 |
02/12/2023 | 17:30 | Laguna de Duero - UD Santa Marta | 1-2 | 0-0 |
02/12/2023 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Mirandés II | 2-0 | 0-0 |
03/12/2023 | 16:45 | Ρεάλ Αβίλα - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
03/12/2023 | 17:00 | Σαλμαντίνο - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-0 | 0-0 |
03/12/2023 | 17:00 | Becerril Campos - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 2-1 | 1-1 |
03/12/2023 | 17:30 | Άλμαζαν - Παλεντσια | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/12/2023 | 16:30 | Mirandés II - Becerril Campos | 2-2 | 2-0 |
16/12/2023 | 16:45 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Laguna de Duero | 2-2 | 1-0 |
16/12/2023 | 17:00 | Μπούργκος Προμέσας - Κρίστο Ατλέτικο | 1-2 | 1-1 |
16/12/2023 | 17:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Σαλμαντίνο | 3-2 | 0-1 |
16/12/2023 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Villaralbo | 0-0 | 0-0 |
16/12/2023 | 17:00 | Ponferradina II - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-0 |
16/12/2023 | 17:15 | ΑΤ Τορντεσίλας - Άλμαζαν | 3-0 | 1-0 |
16/12/2023 | 18:00 | Παλεντσια - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-3 | 0-2 |
17/12/2023 | 13:30 | UD Santa Marta - Bembibre | 3-2 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/01/2024 | 13:00 | Laguna de Duero - Mirandés II | 1-0 | 1-0 |
07/01/2024 | 13:30 | Bembibre - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 0-1 | 0-0 |
07/01/2024 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-0 | 0-0 |
07/01/2024 | 17:00 | Σαλμαντίνο - Colegios Diocesanos | 6-0 | 4-0 |
07/01/2024 | 17:00 | Villaralbo - Ponferradina II | 3-1 | 3-0 |
07/01/2024 | 17:00 | Ρεάλ Αβίλα - UD Santa Marta | 1-0 | 0-0 |
07/01/2024 | 17:30 | Άλμαζαν - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-3 | 0-2 |
07/01/2024 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Becerril Campos | 1-0 | 0-0 |
07/01/2024 | 20:30 | Μπούργκος Προμέσας - Παλεντσια | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/01/2024 | 16:45 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-0 |
13/01/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Άλμαζαν | 1-0 | 0-0 |
13/01/2024 | 17:00 | Ponferradina II - Σαλμαντίνο | 1-5 | 0-3 |
13/01/2024 | 17:00 | UD Santa Marta - Villaralbo | 2-1 | 1-0 |
13/01/2024 | 17:00 | Mirandés II - Bembibre | 1-2 | 1-1 |
13/01/2024 | 17:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-1 | 0-0 |
13/01/2024 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Παλεντσια | 0-2 | 0-1 |
14/01/2024 | 13:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Μπούργκος Προμέσας | 3-0 | 2-0 |
14/01/2024 | 17:15 | Becerril Campos - Laguna de Duero | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/01/2024 | 17:00 | Villaralbo - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 0-1 | 0-1 |
20/01/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Κρίστο Ατλέτικο | 0-2 | 0-1 |
20/01/2024 | 18:00 | Παλεντσια - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-2 | 1-0 |
20/01/2024 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-2 | 0-0 |
21/01/2024 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Colegios Diocesanos | 1-0 | 0-0 |
21/01/2024 | 17:00 | Σαλμαντίνο - UD Santa Marta | 2-1 | 1-1 |
21/01/2024 | 17:15 | Ρεάλ Αβίλα - Mirandés II | 1-0 | 1-0 |
21/01/2024 | 18:00 | Bembibre - Becerril Campos | 0-1 | 0-0 |
06/03/2024 | 19:00 | Άλμαζαν - Ponferradina II | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/01/2024 | 17:00 | Villaralbo - Mirandés II | 2-3 | 1-0 |
27/01/2024 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Ponferradina II | 1-0 | 0-0 |
27/01/2024 | 17:15 | ΑΤ Τορντεσίλας - Κρίστο Ατλέτικο | 1-0 | 1-0 |
27/01/2024 | 18:00 | Bembibre - Laguna de Duero | 1-1 | 0-0 |
27/01/2024 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - Colegios Diocesanos | 0-1 | 0-0 |
27/01/2024 | 18:00 | Παλεντσια - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-0 | 0-0 |
28/01/2024 | 17:00 | Σαλμαντίνο - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 1-0 | 1-0 |
28/01/2024 | 17:15 | Ρεάλ Αβίλα - Becerril Campos | 3-1 | 1-0 |
28/01/2024 | 17:30 | Άλμαζαν - UD Santa Marta | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/02/2024 | 17:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Άλμαζαν | 2-2 | 0-1 |
03/02/2024 | 17:00 | UD Santa Marta - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-0 | 0-0 |
03/02/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Παλεντσια | 0-1 | 0-0 |
03/02/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Ρεάλ Αβίλα | 0-1 | 0-1 |
03/02/2024 | 17:30 | Ponferradina II - Μπούργκος Προμέσας | 0-0 | 0-0 |
03/02/2024 | 17:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-0 | 0-0 |
04/02/2024 | 13:30 | Mirandés II - Σαλμαντίνο | 1-1 | 0-1 |
04/02/2024 | 17:30 | Becerril Campos - Villaralbo | 1-0 | 0-0 |
04/02/2024 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Bembibre | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/02/2024 | 17:30 | Άλμαζαν - Mirandés II | 1-1 | 1-1 |
10/02/2024 | 17:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Κρίστο Ατλέτικο | 0-0 | 0-0 |
10/02/2024 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - UD Santa Marta | 1-1 | 1-1 |
11/02/2024 | 17:00 | Σαλμαντίνο - Becerril Campos | 0-0 | 0-0 |
11/02/2024 | 17:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 1-1 | 0-1 |
11/02/2024 | 17:30 | Ρεάλ Αβίλα - Bembibre | 1-0 | 0-0 |
11/02/2024 | 17:30 | ΑΤ Τορντεσίλας - Colegios Diocesanos | 2-2 | 1-1 |
11/02/2024 | 18:00 | Παλεντσια - Ponferradina II | 1-0 | 1-0 |
06/03/2024 | 20:00 | Villaralbo - Laguna de Duero | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/02/2024 | 13:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Μπούργκος Προμέσας | 1-0 | 0-0 |
18/02/2024 | 13:00 | UD Santa Marta - Παλεντσια | 1-1 | 0-0 |
18/02/2024 | 13:15 | Ponferradina II - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-1 | 0-1 |
18/02/2024 | 13:30 | Mirandés II - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-1 | 0-0 |
18/02/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-1 | 0-0 |
18/02/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Σαλμαντίνο | 0-2 | 0-2 |
18/02/2024 | 18:00 | Bembibre - Villaralbo | 0-3 | 0-0 |
18/02/2024 | 18:00 | Becerril Campos - Άλμαζαν | 2-1 | 0-1 |
18/02/2024 | 18:30 | Κρίστο Ατλέτικο - Ρεάλ Αβίλα | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/02/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Κρίστο Ατλέτικο | 1-1 | 0-0 |
24/02/2024 | 17:30 | Villaralbo - Ρεάλ Αβίλα | 1-1 | 0-1 |
24/02/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Becerril Campos | 4-2 | 2-1 |
24/02/2024 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - Mirandés II | 2-1 | 1-1 |
24/02/2024 | 18:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Ponferradina II | 2-0 | 1-0 |
25/02/2024 | 17:00 | Σαλμαντίνο - Bembibre | 3-0 | 0-0 |
25/02/2024 | 17:30 | Άλμαζαν - Laguna de Duero | 5-0 | 3-0 |
25/02/2024 | 17:30 | ΑΤ Τορντεσίλας - UD Santa Marta | 0-0 | 0-0 |
25/02/2024 | 18:00 | Παλεντσια - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/03/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-1 | 0-0 |
02/03/2024 | 17:30 | Mirandés II - Παλεντσια | 0-1 | 0-0 |
02/03/2024 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Villaralbo | 2-0 | 1-0 |
03/03/2024 | 13:00 | UD Santa Marta - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-2 | 0-1 |
03/03/2024 | 17:00 | Ponferradina II - Colegios Diocesanos | 1-0 | 0-0 |
03/03/2024 | 17:45 | Ρεάλ Αβίλα - Σαλμαντίνο | 0-2 | 0-0 |
03/03/2024 | 18:00 | Becerril Campos - Μπούργκος Προμέσας | 3-1 | 1-1 |
13/03/2024 | 18:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-1 | 0-0 |
28/03/2024 | 18:00 | Bembibre - Άλμαζαν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - UD Santa Marta | 0-2 | 0-2 |
09/03/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Bembibre | 4-1 | 2-0 |
09/03/2024 | 18:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 1-2 | 1-1 |
09/03/2024 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - Laguna de Duero | 3-0 | 2-0 |
10/03/2024 | 13:00 | Παλεντσια - Becerril Campos | 0-0 | 0-0 |
10/03/2024 | 17:30 | Σαλμαντίνο - Villaralbo | 1-1 | 1-0 |
10/03/2024 | 17:30 | ΑΤ Τορντεσίλας - Mirandés II | 1-0 | 0-0 |
10/03/2024 | 18:00 | Άλμαζαν - Ρεάλ Αβίλα | 1-2 | 1-1 |
10/03/2024 | 18:15 | Ponferradina II - Κρίστο Ατλέτικο | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/03/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Παλεντσια | 0-0 | 0-0 |
16/03/2024 | 17:30 | Mirandés II - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-1 | 0-0 |
16/03/2024 | 18:00 | Villaralbo - Άλμαζαν | 0-0 | 0-0 |
16/03/2024 | 18:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Colegios Diocesanos | 0-1 | 0-0 |
16/03/2024 | 19:30 | Κρίστο Ατλέτικο - Σαλμαντίνο | 0-1 | 0-0 |
17/03/2024 | 17:30 | UD Santa Marta - Ponferradina II | 2-1 | 0-1 |
17/03/2024 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-0 | 0-0 |
17/03/2024 | 18:00 | Bembibre - Μπούργκος Προμέσας | 1-1 | 1-1 |
17/03/2024 | 18:00 | Becerril Campos - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/03/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Mirandés II | 1-0 | 0-0 |
23/03/2024 | 17:00 | UD Santa Marta - Κρίστο Ατλέτικο | 1-1 | 0-0 |
23/03/2024 | 18:00 | Άλμαζαν - Σαλμαντίνο | 0-1 | 0-0 |
23/03/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Villaralbo | 3-4 | 1-1 |
23/03/2024 | 18:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Laguna de Duero | 0-1 | 0-0 |
23/03/2024 | 18:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Becerril Campos | 2-0 | 1-0 |
23/03/2024 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - Ρεάλ Αβίλα | 1-2 | 0-1 |
24/03/2024 | 13:00 | Ponferradina II - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 3-0 | 0-0 |
24/03/2024 | 18:00 | Παλεντσια - Bembibre | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/03/2024 | 13:00 | Villaralbo - Μπούργκος Προμέσας | 1-2 | 0-2 |
28/03/2024 | 13:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - UD Santa Marta | 1-0 | 1-0 |
28/03/2024 | 17:30 | Laguna de Duero - Ατλέτικο Αστόργκα | 0-2 | 0-1 |
28/03/2024 | 17:30 | Mirandés II - Ponferradina II | 1-0 | 1-0 |
31/03/2024 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Τζούπιτερ Λεόνες | 2-1 | 2-0 |
31/03/2024 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Παλεντσια | 0-0 | 0-0 |
31/03/2024 | 18:00 | Bembibre - ΑΤ Τορντεσίλας | 2-1 | 2-0 |
31/03/2024 | 18:00 | Becerril Campos - Colegios Diocesanos | 3-2 | 2-1 |
31/03/2024 | 19:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Άλμαζαν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/04/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Laguna de Duero | 0-1 | 0-1 |
06/04/2024 | 17:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Κρίστο Ατλέτικο | 1-0 | 1-0 |
06/04/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Άλμαζαν | 2-0 | 0-0 |
06/04/2024 | 18:00 | Μπούργκος Προμέσας - Σαλμαντίνο | 1-2 | 1-1 |
06/04/2024 | 18:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Bembibre | 2-1 | 1-0 |
06/04/2024 | 19:00 | Παλεντσια - Villaralbo | 1-0 | 0-0 |
07/04/2024 | 13:30 | Ponferradina II - Becerril Campos | 0-1 | 0-1 |
07/04/2024 | 17:30 | UD Santa Marta - Mirandés II | 1-1 | 0-0 |
07/04/2024 | 18:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Ρεάλ Αβίλα | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/04/2024 | 17:45 | Laguna de Duero - Ponferradina II | 2-0 | 1-0 |
13/04/2024 | 19:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-1 | 1-0 |
13/04/2024 | 19:00 | Villaralbo - ΑΤ Τορντεσίλας | 0-1 | 0-0 |
14/04/2024 | 13:00 | Mirandés II - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 2-1 | 0-1 |
14/04/2024 | 18:00 | Σαλμαντίνο - Παλεντσια | 2-0 | 0-0 |
14/04/2024 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Ατλέτικο Αστόργκα | 2-1 | 2-1 |
14/04/2024 | 18:00 | Bembibre - Colegios Diocesanos | 2-0 | 1-0 |
14/04/2024 | 18:00 | Becerril Campos - UD Santa Marta | 3-0 | 0-0 |
14/04/2024 | 19:00 | Άλμαζαν - Μπούργκος Προμέσας | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/04/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Ρεάλ Αβίλα | 1-5 | 0-1 |
20/04/2024 | 17:30 | UD Santa Marta - Laguna de Duero | 1-0 | 1-0 |
20/04/2024 | 17:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Becerril Campos | 0-0 | 0-0 |
20/04/2024 | 17:45 | Ponferradina II - Bembibre | 0-0 | 0-0 |
20/04/2024 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-2 | 0-0 |
20/04/2024 | 18:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Villaralbo | 2-0 | 1-0 |
20/04/2024 | 18:30 | Mirandés II - Κρίστο Ατλέτικο | 1-0 | 0-0 |
20/04/2024 | 19:00 | Παλεντσια - Άλμαζαν | 3-1 | 2-0 |
21/04/2024 | 18:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Σαλμαντίνο | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2024 | 18:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Μπούργκος Προμέσας | 3-0 | 0-0 |
27/04/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Παλεντσια | 3-0 | 2-0 |
27/04/2024 | 18:00 | Ρεάλ Αβίλα - Ponferradina II | 2-1 | 2-1 |
27/04/2024 | 18:00 | Bembibre - UD Santa Marta | 2-0 | 2-0 |
27/04/2024 | 18:00 | Becerril Campos - Mirandés II | 1-2 | 0-1 |
27/04/2024 | 18:30 | Villaralbo - Colegios Diocesanos | 0-0 | 0-0 |
27/04/2024 | 19:00 | Σαλμαντίνο - Ατλέτικο Αστόργκα | 2-0 | 0-0 |
27/04/2024 | 19:45 | Άλμαζαν - ΑΤ Τορντεσίλας | 1-0 | 1-0 |
28/04/2024 | 13:00 | Laguna de Duero - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 3-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/05/2024 | 13:00 | Παλεντσια - Μπούργκος Προμέσας | 4-1 | 2-1 |
01/05/2024 | 13:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Τζούπιτερ Λεόνες | 1-0 | 0-0 |
01/05/2024 | 13:00 | Mirandés II - Laguna de Duero | 0-0 | 0-0 |
01/05/2024 | 18:00 | UD Santa Marta - Ρεάλ Αβίλα | 0-3 | 0-1 |
01/05/2024 | 18:15 | Colegios Diocesanos - Σαλμαντίνο | 0-1 | 0-0 |
01/05/2024 | 18:30 | Ατλέτικο Αστόργκα - Άλμαζαν | 1-0 | 1-0 |
01/05/2024 | 18:30 | Ponferradina II - Villaralbo | 1-2 | 1-2 |
01/05/2024 | 18:30 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Bembibre | 1-1 | 1-1 |
01/05/2024 | 19:00 | Becerril Campos - Κρίστο Ατλέτικο | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/05/2024 | 18:30 | Μπούργκος Προμέσας - ΑΤ Τορντεσίλας | 2-2 | 1-0 |
05/05/2024 | 18:00 | Τζούπιτερ Λεόνες - Ατλέτικο Αστόργκα | 1-2 | 0-2 |
05/05/2024 | 18:00 | Άλμαζαν - Colegios Diocesanos | 1-1 | 0-1 |
05/05/2024 | 18:00 | Laguna de Duero - Becerril Campos | 3-2 | 1-0 |
05/05/2024 | 18:30 | Villaralbo - UD Santa Marta | 2-1 | 0-1 |
05/05/2024 | 18:30 | Bembibre - Mirandés II | 3-1 | 2-0 |
05/05/2024 | 19:00 | Παλεντσια - Κρίστο Ατλέτικο | 0-2 | 0-1 |
05/05/2024 | 19:00 | Σαλμαντίνο - Ponferradina II | 3-0 | 2-0 |
05/05/2024 | 19:00 | Ρεάλ Αβίλα - Βίργκεν Ντελ Καμίνο | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2024 | 16:40 | Ponferradina II - Άλμαζαν | 1-3 | 0-2 |
11/05/2024 | 17:00 | Colegios Diocesanos - Τζούπιτερ Λεόνες | 0-2 | 0-0 |
11/05/2024 | 18:00 | Βίργκεν Ντελ Καμίνο - Villaralbo | 1-1 | 1-1 |
12/05/2024 | 19:00 | ΑΤ Τορντεσίλας - Παλεντσια | 0-0 | 0-0 |
12/05/2024 | 19:00 | Ατλέτικο Αστόργκα - Μπούργκος Προμέσας | 0-0 | 0-0 |
12/05/2024 | 19:00 | UD Santa Marta - Σαλμαντίνο | 1-3 | 0-1 |
12/05/2024 | 19:00 | Mirandés II - Ρεάλ Αβίλα | 1-1 | 1-1 |
12/05/2024 | 19:00 | Becerril Campos - Bembibre | 0-1 | 0-0 |
12/05/2024 | 19:00 | Κρίστο Ατλέτικο - Laguna de Duero | - | - |