ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελβετία - 1. Liga Classic - Group 2 - 2021

Πρωτάθλημα (21/08/2021 - 28/05/2022) - 14 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 2 - 1η αγωνιστική 21 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 15:00 Grasshopper II Grasshopper II - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 3-3 -
21/08/2021 17:00 Köniz Köniz - Schötz Schötz 1-0 -
21/08/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Zug Zug 3-0 -
21/08/2021 17:00 Höngg Höngg - Luzern II Luzern II 3-0 -
21/08/2021 18:00 Buochs Buochs - Solothurn Solothurn 0-4 -
21/08/2021 21:00 Bassecourt Bassecourt - Langenthal Langenthal 7-3 -
22/08/2021 16:30 Kosova Kosova - Delémont Delémont 1-3 -
Γρκουπ 2 - 2η αγωνιστική 28 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/08/2021 17:00 Zug Zug - Grasshopper II Grasshopper II 1-2 -
28/08/2021 17:00 Schötz Schötz - FC Wohlen FC Wohlen 2-2 -
28/08/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Luzern II Luzern II 0-1 -
28/08/2021 18:00 Buochs Buochs - Bassecourt Bassecourt 1-2 -
29/08/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Kosova Kosova 1-2 -
29/08/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Köniz Köniz 2-0 -
29/08/2021 17:00 Delémont Delémont - Höngg Höngg 2-3 -
Γρκουπ 2 - 3η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 17:00 Höngg Höngg - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 3-1 -
04/09/2021 17:00 Köniz Köniz - Buochs Buochs 5-1 -
04/09/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Langenthal Langenthal 2-1 -
04/09/2021 17:00 Luzern II Luzern II - Delémont Delémont 2-1 -
04/09/2021 19:00 Grasshopper II Grasshopper II - Schötz Schötz 2-0 -
04/09/2021 21:00 Bassecourt Bassecourt - Solothurn Solothurn 2-1 -
05/09/2021 16:30 Kosova Kosova - Zug Zug 1-1 -
Γρκουπ 2 - 4η αγωνιστική 11 - 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/09/2021 17:00 Schötz Schötz - Kosova Kosova 2-1 -
11/09/2021 17:00 Zug Zug - Höngg Höngg 1-1 -
11/09/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Delémont Delémont 1-1 -
11/09/2021 18:00 Buochs Buochs - FC Wohlen FC Wohlen 1-2 -
11/09/2021 21:00 Bassecourt Bassecourt - Köniz Köniz 1-1 -
12/09/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Luzern II Luzern II 3-0 -
12/09/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Grasshopper II Grasshopper II 2-4 -
Γρκουπ 2 - 5η αγωνιστική 18 - 22/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/09/2021 17:00 Höngg Höngg - Schötz Schötz 6-0 -
18/09/2021 17:00 Köniz Köniz - Solothurn Solothurn 0-3 -
18/09/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Bassecourt Bassecourt 3-0 -
18/09/2021 17:00 Luzern II Luzern II - Zug Zug 1-0 -
18/09/2021 17:00 Kosova Kosova - Langenthal Langenthal 3-1 -
18/09/2021 20:00 Delémont Delémont - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 1-2 -
22/09/2021 21:00 Grasshopper II Grasshopper II - Buochs Buochs 6-0 -
Γρκουπ 2 - 6η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 17:00 Schötz Schötz - Luzern II Luzern II 1-1 -
25/09/2021 17:00 Zug Zug - Delémont Delémont 1-2 -
25/09/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 5-0 -
25/09/2021 17:00 Köniz Köniz - FC Wohlen FC Wohlen 4-3 -
25/09/2021 17:00 Bassecourt Bassecourt - Grasshopper II Grasshopper II 5-1 -
25/09/2021 18:00 Buochs Buochs - Kosova Kosova 1-4 -
26/09/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Höngg Höngg 2-1 -
Γρκουπ 2 - 7η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 21:00 Delémont Delémont - Schötz Schötz 3-1 -
02/10/2021 17:00 Höngg Höngg - Buochs Buochs 0-2 -
02/10/2021 17:00 Luzern II Luzern II - Langenthal Langenthal 2-0 -
02/10/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Solothurn Solothurn 0-1 -
03/10/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Zug Zug 2-1 -
03/10/2021 16:30 Kosova Kosova - Bassecourt Bassecourt 1-1 -
03/10/2021 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Köniz Köniz 3-3 -
Γρκουπ 2 - 8η αγωνιστική 16 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/10/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Zug Zug 0-1 -
16/10/2021 17:00 Schötz Schötz - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 2-2 -
16/10/2021 17:00 Köniz Köniz - Kosova Kosova 2-1 -
16/10/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Grasshopper II Grasshopper II 5-2 -
16/10/2021 17:00 Bassecourt Bassecourt - Höngg Höngg 0-1 -
16/10/2021 18:00 Buochs Buochs - Luzern II Luzern II 0-0 -
17/10/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Delémont Delémont 1-4 -
Γρκουπ 2 - 9η αγωνιστική 23 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/10/2021 17:00 Höngg Höngg - Köniz Köniz 0-0 -
23/10/2021 17:00 Zug Zug - Schötz Schötz 0-3 -
23/10/2021 17:00 Luzern II Luzern II - Bassecourt Bassecourt 3-0 -
24/10/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Langenthal Langenthal 3-1 -
24/10/2021 16:00 Delémont Delémont - Buochs Buochs 2-1 -
24/10/2021 16:30 Kosova Kosova - FC Wohlen FC Wohlen 0-0 -
24/10/2021 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Solothurn Solothurn 2-2 -
Γρκουπ 2 - 10η αγωνιστική 30 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Schötz Schötz 0-1 -
30/10/2021 17:00 Köniz Köniz - Luzern II Luzern II 2-1 -
30/10/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Höngg Höngg 4-0 -
30/10/2021 18:00 Buochs Buochs - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 1-0 -
30/10/2021 18:00 Grasshopper II Grasshopper II - Kosova Kosova 4-1 -
31/10/2021 15:30 Bassecourt Bassecourt - Delémont Delémont 2-1 -
31/10/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Zug Zug 4-1 -
Γρκουπ 2 - 11η αγωνιστική 05 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 21:00 Schötz Schötz - Langenthal Langenthal 1-2 -
06/11/2021 17:00 Höngg Höngg - Grasshopper II Grasshopper II 1-0 -
06/11/2021 17:00 Zug Zug - Buochs Buochs 1-5 -
07/11/2021 15:00 Luzern II Luzern II - FC Wohlen FC Wohlen 1-3 -
07/11/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Bassecourt Bassecourt 1-2 -
07/11/2021 16:00 Delémont Delémont - Köniz Köniz 3-3 -
07/11/2021 16:30 Kosova Kosova - Solothurn Solothurn 4-0 -
Γρκουπ 2 - 12η αγωνιστική 13/11 - 04/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/11/2021 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Delémont Delémont 2-0 -
13/11/2021 17:00 Köniz Köniz - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 3-0 -
13/11/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Langenthal Langenthal 0-2 -
13/11/2021 17:00 Bassecourt Bassecourt - Zug Zug 3-1 -
13/11/2021 18:00 Buochs Buochs - Schötz Schötz 0-1 -
14/11/2021 16:30 Kosova Kosova - Höngg Höngg 1-0 -
04/12/2021 18:00 Grasshopper II Grasshopper II - Luzern II Luzern II 1-0 0-0
Γρκουπ 2 - 13η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 17:00 Höngg Höngg - Solothurn Solothurn 4-0 -
20/11/2021 17:00 Zug Zug - Köniz Köniz 3-2 -
20/11/2021 17:00 Schötz Schötz - Bassecourt Bassecourt 1-4 -
21/11/2021 15:00 Luzern II Luzern II - Kosova Kosova 3-1 -
21/11/2021 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - FC Wohlen FC Wohlen 1-1 -
21/11/2021 16:00 Langenthal Langenthal - Buochs Buochs 2-0 -
21/11/2021 16:00 Delémont Delémont - Grasshopper II Grasshopper II 2-2 -
Γρκουπ 2 - 14η αγωνιστική 27 - 28/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/11/2021 17:00 Solothurn Solothurn - Buochs Buochs 4-2 -
27/11/2021 17:00 Schötz Schötz - Köniz Köniz 2-2 -
27/11/2021 17:00 Zug Zug - FC Wohlen FC Wohlen 0-0 -
27/11/2021 17:00 Langenthal Langenthal - Bassecourt Bassecourt 3-1 -
27/11/2021 17:00 Luzern II Luzern II - Höngg Höngg 0-1 -
27/11/2021 18:00 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Grasshopper II Grasshopper II 0-3 -
28/11/2021 16:00 Delémont Delémont - Kosova Kosova 4-3 -
Γρκουπ 2 - 15η αγωνιστική 05 - 06/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/03/2022 17:00 Höngg Höngg - Delémont Delémont 1-2 0-1
05/03/2022 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Schötz Schötz 2-4 -
05/03/2022 17:00 Köniz Köniz - Langenthal Langenthal 2-2 1-1
05/03/2022 17:00 Bassecourt Bassecourt - Buochs Buochs 5-0 2-0
05/03/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Zug Zug 2-0 0-0
06/03/2022 15:00 Luzern II Luzern II - Solothurn Solothurn 1-3 -
06/03/2022 16:30 Kosova Kosova - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 0-1 0-1
Γρκουπ 2 - 16η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 17:00 Solothurn Solothurn - Bassecourt Bassecourt 1-1 -
12/03/2022 17:00 Schötz Schötz - Grasshopper II Grasshopper II 0-5 0-4
12/03/2022 17:00 Zug Zug - Kosova Kosova 0-1 0-1
12/03/2022 18:00 Buochs Buochs - Köniz Köniz 0-0 0-0
13/03/2022 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Höngg Höngg 1-1 -
13/03/2022 15:30 Delémont Delémont - Luzern II Luzern II 2-1 2-0
13/03/2022 16:00 Langenthal Langenthal - FC Wohlen FC Wohlen 1-3 1-1
Γρκουπ 2 - 17η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 17:00 Höngg Höngg - Zug Zug 1-2 1-0
19/03/2022 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Buochs Buochs 5-0 -
19/03/2022 17:00 Köniz Köniz - Bassecourt Bassecourt 0-0 0-0
19/03/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Langenthal Langenthal 1-2 0-0
20/03/2022 15:15 Luzern II Luzern II - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 3-3 1-1
20/03/2022 15:30 Delémont Delémont - Solothurn Solothurn 1-2 0-0
20/03/2022 16:30 Kosova Kosova - Schötz Schötz 4-0 3-0
Γρκουπ 2 - 18η αγωνιστική 26/03 - 14/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Zug Zug - Luzern II Luzern II 0-0 0-0
26/03/2022 18:00 Buochs Buochs - Grasshopper II Grasshopper II 0-4 0-1
30/03/2022 21:00 Schötz Schötz - Höngg Höngg 0-1 0-1
30/03/2022 21:15 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Delémont Delémont 0-3 0-2
06/04/2022 21:15 Langenthal Langenthal - Kosova Kosova 2-2 2-2
14/04/2022 21:00 Solothurn Solothurn - Köniz Köniz 2-3 2-1
14/04/2022 21:00 Bassecourt Bassecourt - FC Wohlen FC Wohlen 1-2 1-0
Γρκουπ 2 - 19η αγωνιστική 03 - 20/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/04/2022 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Solothurn Solothurn 0-1 0-0
03/04/2022 16:30 Kosova Kosova - Buochs Buochs 2-3 1-3
03/04/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Bassecourt Bassecourt 5-2 3-0
13/04/2022 21:00 Höngg Höngg - Langenthal Langenthal 0-1 0-0
13/04/2022 21:15 Luzern II Luzern II - Schötz Schötz 2-3 2-0
13/04/2022 21:15 Delémont Delémont - Zug Zug 1-1 0-1
20/04/2022 21:00 FC Wohlen FC Wohlen - Köniz Köniz 1-1 0-0
Γρκουπ 2 - 20η αγωνιστική 09 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 17:00 Köniz Köniz - Grasshopper II Grasshopper II 0-2 0-1
09/04/2022 17:00 Solothurn Solothurn - FC Wohlen FC Wohlen 0-1 0-0
09/04/2022 17:00 Schötz Schötz - Delémont Delémont 0-4 0-2
09/04/2022 17:00 Zug Zug - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 0-0 0-0
09/04/2022 17:00 Bassecourt Bassecourt - Kosova Kosova 1-2 0-0
09/04/2022 18:00 Buochs Buochs - Höngg Höngg 1-1 1-0
10/04/2022 16:00 Langenthal Langenthal - Luzern II Luzern II 0-3 0-0
Γρκουπ 2 - 21η αγωνιστική 22 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2022 21:15 Delémont Delémont - Langenthal Langenthal 2-0 1-0
23/04/2022 17:00 Höngg Höngg - Bassecourt Bassecourt 0-0 0-0
23/04/2022 17:00 Zug Zug - Solothurn Solothurn 3-1 -
23/04/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - FC Wohlen FC Wohlen 1-1 0-0
23/04/2022 17:30 Luzern II Luzern II - Buochs Buochs 3-0 2-0
24/04/2022 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Schötz Schötz 2-1 2-0
24/04/2022 16:30 Kosova Kosova - Köniz Köniz 0-4 0-1
Γρκουπ 2 - 22η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 17:00 Solothurn Solothurn - Grasshopper II Grasshopper II 2-1 1-0
30/04/2022 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Kosova Kosova 3-0 1-0
30/04/2022 17:00 Köniz Köniz - Höngg Höngg 3-0 0-0
30/04/2022 17:00 Schötz Schötz - Zug Zug 2-0 1-0
30/04/2022 17:00 Buochs Buochs - Delémont Delémont 2-2 2-1
30/04/2022 19:00 Bassecourt Bassecourt - Luzern II Luzern II 0-1 0-0
01/05/2022 16:00 Langenthal Langenthal - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 2-0 1-0
Γρκουπ 2 - 23η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 17:00 Höngg Höngg - FC Wohlen FC Wohlen 0-1 0-0
07/05/2022 17:00 Schötz Schötz - Solothurn Solothurn 4-3 2-2
07/05/2022 17:00 Zug Zug - Langenthal Langenthal 0-3 0-1
07/05/2022 17:00 Luzern II Luzern II - Köniz Köniz 4-2 1-0
07/05/2022 21:00 Delémont Delémont - Bassecourt Bassecourt 2-1 2-1
08/05/2022 15:30 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Buochs Buochs 3-0 2-0
08/05/2022 16:30 Kosova Kosova - Grasshopper II Grasshopper II 1-2 1-0
Γρκουπ 2 - 24η αγωνιστική 12 - 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/05/2022 21:15 Bassecourt Bassecourt - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 2-2 0-2
14/05/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Höngg Höngg 1-0 0-0
14/05/2022 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Luzern II Luzern II 3-2 0-2
14/05/2022 17:00 Köniz Köniz - Delémont Delémont 4-2 1-2
14/05/2022 17:00 Solothurn Solothurn - Kosova Kosova 5-1 2-0
14/05/2022 18:00 Langenthal Langenthal - Schötz Schötz 2-1 1-0
14/05/2022 18:00 Buochs Buochs - Zug Zug 1-4 0-1
Γρκουπ 2 - 25η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 17:00 Luzern II Luzern II - Grasshopper II Grasshopper II 4-0 3-0
21/05/2022 17:00 Langenthal Langenthal - Solothurn Solothurn 1-1 1-0
21/05/2022 17:00 Schötz Schötz - Buochs Buochs 5-0 3-0
21/05/2022 17:00 Zug Zug - Bassecourt Bassecourt 5-3 1-0
21/05/2022 17:00 Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν - Köniz Köniz 1-1 0-0
21/05/2022 17:00 Delémont Delémont - FC Wohlen FC Wohlen 1-4 1-2
21/05/2022 17:00 Höngg Höngg - Kosova Kosova 1-2 0-1
Γρκουπ 2 - 26η αγωνιστική 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 17:00 Solothurn Solothurn - Höngg Höngg 4-1 1-0
28/05/2022 17:00 Köniz Köniz - Zug Zug 1-0 1-0
28/05/2022 17:00 Bassecourt Bassecourt - Schötz Schötz 0-1 0-0
28/05/2022 17:00 FC Wohlen FC Wohlen - Μούνσινγκεν Μούνσινγκεν 1-3 1-2
28/05/2022 17:00 Buochs Buochs - Langenthal Langenthal 2-3 1-1
28/05/2022 17:00 Kosova Kosova - Luzern II Luzern II 0-2 0-1
28/05/2022 17:00 Grasshopper II Grasshopper II - Delémont Delémont 1-2 1-0
Top