ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ελβετία - 2. Liga Interregional - Group 1 - 2021

Πρωτάθλημα (21/08/2021 - 11/06/2022) - 14 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 1 - 1η αγωνιστική 21 - 22/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Italien Italien 0-1 -
21/08/2021 18:00 Signal Signal - Collex-Bossy Collex-Bossy 0-3 -
21/08/2021 18:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Azzurri 90 Azzurri 90 1-1 -
21/08/2021 18:00 Echichens Echichens - Servette II Servette II 1-2 -
21/08/2021 21:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Veyrier Sports Veyrier Sports 2-1 -
22/08/2021 15:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - UGS UGS 0-3 -
22/08/2021 17:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Olympique de Genève Olympique de Genève 1-2 -
Γρκουπ 1 - 2η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 21:30 Italien Italien - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 2-4 -
28/08/2021 18:00 Signal Signal - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 2-2 -
28/08/2021 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Azzurri 90 Azzurri 90 0-1 -
28/08/2021 18:00 UGS UGS - Echichens Echichens 1-2 -
28/08/2021 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 4-2 -
28/08/2021 19:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 3-1 -
29/08/2021 16:00 Servette II Servette II - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 1-2 -
Γρκουπ 1 - 3η αγωνιστική 04/09 - 06/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Italien Italien 3-1 -
04/09/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Servette II Servette II 1-1 -
04/09/2021 18:30 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - UGS UGS 6-1 -
04/09/2021 21:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Collex-Bossy Collex-Bossy 3-2 -
05/09/2021 15:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Signal Signal 2-3 -
05/09/2021 17:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Olympique de Genève Olympique de Genève 1-1 -
06/10/2021 21:30 Echichens Echichens - Veyrier Sports Veyrier Sports 3-0 -
Γρκουπ 1 - 4η αγωνιστική 08 - 22/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/09/2021 21:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Italien Italien 1-1 -
11/09/2021 18:00 Signal Signal - Echichens Echichens 0-1 -
11/09/2021 18:00 UGS UGS - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 2-2 -
11/09/2021 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 1-0 -
12/09/2021 16:00 Servette II Servette II - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-1 -
12/09/2021 17:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Azzurri 90 Azzurri 90 3-1 -
22/09/2021 21:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 2-3 -
Γρκουπ 1 - 5η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 21:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Echichens Echichens 1-1 -
18/09/2021 18:00 Italien Italien - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-0 -
18/09/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Servette II Servette II 1-4 -
18/09/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Veyrier Sports Veyrier Sports 1-3 -
18/09/2021 18:30 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Signal Signal 1-2 -
18/09/2021 18:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - UGS UGS 1-0 -
19/09/2021 16:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Collex-Bossy Collex-Bossy 1-6 -
Γρκουπ 1 - 6η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Olympique de Genève Olympique de Genève 4-0 -
25/09/2021 18:00 UGS UGS - Azzurri 90 Azzurri 90 2-0 -
25/09/2021 18:00 Signal Signal - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 1-1 -
25/09/2021 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-0 -
25/09/2021 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 1-1 -
26/09/2021 15:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Echichens Echichens 1-1 -
26/09/2021 16:00 Servette II Servette II - Italien Italien 2-0 -
Γρκουπ 1 - 7η αγωνιστική 02/10 - 03/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 17:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 3-0 -
02/10/2021 17:00 Echichens Echichens - Collex-Bossy Collex-Bossy 1-1 -
02/10/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 4-3 -
02/10/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Veyrier Sports Veyrier Sports 0-3 -
02/10/2021 18:00 Italien Italien - UGS UGS 2-2 -
02/10/2021 18:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Signal Signal 3-3 -
03/11/2021 21:30 Servette II Servette II - Olympique de Genève Olympique de Genève 5-0 -
Γρκουπ 1 - 8η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Servette II Servette II 2-2 -
09/10/2021 18:00 UGS UGS - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-2 -
09/10/2021 18:00 Signal Signal - Azzurri 90 Azzurri 90 6-1 -
09/10/2021 18:00 Echichens Echichens - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 1-4 -
09/10/2021 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Italien Italien 1-0 -
09/10/2021 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-0 -
10/10/2021 15:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 0-2 -
Γρκουπ 1 - 9η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 21:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 4-1 -
16/10/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Echichens Echichens 2-0 -
16/10/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 0-2 -
16/10/2021 18:00 Italien Italien - Signal Signal 3-2 -
16/10/2021 18:00 Servette II Servette II - UGS UGS 0-1 -
17/10/2021 15:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Collex-Bossy Collex-Bossy 2-1 -
17/10/2021 17:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Veyrier Sports Veyrier Sports 2-0 -
Γρκουπ 1 - 10η αγωνιστική 22 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 21:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - UGS UGS 0-0 -
23/10/2021 18:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 0-1 -
23/10/2021 18:00 Signal Signal - Olympique de Genève Olympique de Genève 3-0 -
23/10/2021 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Servette II Servette II 0-6 -
23/10/2021 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Italien Italien 2-1 -
24/10/2021 15:30 Echichens Echichens - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 0-2 -
24/10/2021 16:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Azzurri 90 Azzurri 90 1-1 -
Γρκουπ 1 - 11η αγωνιστική 29 - 30/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 21:00 UGS UGS - Veyrier Sports Veyrier Sports 2-1 -
30/10/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Collex-Bossy Collex-Bossy 5-3 -
30/10/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Echichens Echichens 1-1 -
30/10/2021 18:00 Italien Italien - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 4-4 -
30/10/2021 18:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 3-1 -
30/10/2021 19:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 3-2 -
30/10/2021 20:30 Servette II Servette II - Signal Signal 2-2 -
Γρκουπ 1 - 12η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 18:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Azzurri 90 Azzurri 90 3-1 -
06/11/2021 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Veyrier Sports Veyrier Sports 4-0 -
06/11/2021 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-3 -
06/11/2021 18:00 Signal Signal - UGS UGS 2-2 -
06/11/2021 19:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Servette II Servette II 1-3 -
07/11/2021 15:30 Echichens Echichens - Italien Italien 1-3 -
07/11/2021 16:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-2 -
Γρκουπ 1 - 13η αγωνιστική 12 - 13/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 21:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Collex-Bossy Collex-Bossy 3-2 -
13/11/2021 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 1-2 -
13/11/2021 18:00 Italien Italien - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 3-4 -
13/11/2021 18:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Echichens Echichens 1-2 -
13/11/2021 18:00 Servette II Servette II - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 8-1 -
13/11/2021 18:00 UGS UGS - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 1-3 -
13/11/2021 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Signal Signal 4-1 -
Γρκουπ 1 - 14η αγωνιστική 12 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/03/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-5 -
12/03/2022 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Signal Signal 2-2 -
12/03/2022 18:00 UGS UGS - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 3-2 -
12/03/2022 18:00 Servette II Servette II - Echichens Echichens 6-2 -
12/03/2022 18:00 Italien Italien - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 6-2 -
12/03/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 2-1 -
13/03/2022 15:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 2-2 -
Γρκουπ 1 - 15η αγωνιστική 18 - 19/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 21:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Italien Italien 2-1 -
18/03/2022 21:30 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Veyrier Sports Veyrier Sports 1-1 -
19/03/2022 17:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Servette II Servette II 0-3 -
19/03/2022 17:00 Echichens Echichens - UGS UGS 2-1 -
19/03/2022 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Olympique de Genève Olympique de Genève 3-4 -
19/03/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Collex-Bossy Collex-Bossy 4-1 -
19/03/2022 19:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Signal Signal 1-4 -
Γρκουπ 1 - 16η αγωνιστική 26/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/03/2022 17:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 2-2 -
26/03/2022 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 3-2 -
26/03/2022 18:00 Signal Signal - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 3-1 -
26/03/2022 18:00 UGS UGS - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 3-0 -
26/03/2022 18:00 Servette II Servette II - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 3-1 -
26/03/2022 18:00 Italien Italien - Azzurri 90 Azzurri 90 3-1 -
26/03/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Echichens Echichens 3-2 -
Γρκουπ 1 - 17η αγωνιστική 02/04 - 11/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 17:00 Echichens Echichens - Signal Signal 1-0 -
02/04/2022 19:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Veyrier Sports Veyrier Sports 6-1 -
02/04/2022 20:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 0-1 -
10/05/2022 21:30 Italien Italien - Collex-Bossy Collex-Bossy 6-5 -
11/05/2022 21:15 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Servette II Servette II 1-1 -
11/05/2022 21:30 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - UGS UGS 2-3 -
11/05/2022 21:30 Azzurri 90 Azzurri 90 - Olympique de Genève Olympique de Genève 3-5 -
Γρκουπ 1 - 18η αγωνιστική 08 - 10/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 21:15 UGS UGS - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-2 -
08/04/2022 21:15 Collex-Bossy Collex-Bossy - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 2-1 -
09/04/2022 18:00 Echichens Echichens - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 4-2 -
09/04/2022 18:00 Signal Signal - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 0-0 -
09/04/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 1-3 -
09/04/2022 20:30 Servette II Servette II - Azzurri 90 Azzurri 90 8-1 -
10/04/2022 15:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Italien Italien 1-3 -
Γρκουπ 1 - 19η αγωνιστική 23 - 24/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/04/2022 17:00 Echichens Echichens - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 3-1 -
23/04/2022 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Signal Signal 4-2 -
23/04/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - UGS UGS 1-3 -
23/04/2022 18:00 Italien Italien - Servette II Servette II 2-4 -
23/04/2022 18:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Veyrier Sports Veyrier Sports 5-1 -
23/04/2022 19:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 1-2 -
24/04/2022 15:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Collex-Bossy Collex-Bossy 0-3 -
Γρκουπ 1 - 20η αγωνιστική 29 - 30/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 21:15 UGS UGS - Italien Italien 2-3 -
29/04/2022 21:30 Signal Signal - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 3-2 -
30/04/2022 18:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Servette II Servette II 0-4 -
30/04/2022 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Echichens Echichens 3-0 -
30/04/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Azzurri 90 Azzurri 90 2-1 -
30/04/2022 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 0-0 -
30/04/2022 20:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 0-4 -
Γρκουπ 1 - 21η αγωνιστική 07 - 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Signal Signal 2-3 -
07/05/2022 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 6-0 -
07/05/2022 18:00 Italien Italien - Veyrier Sports Veyrier Sports 1-0 -
07/05/2022 18:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 0-2 -
07/05/2022 18:30 Servette II Servette II - Collex-Bossy Collex-Bossy 3-2 -
07/05/2022 21:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Echichens Echichens 1-1 -
08/05/2022 15:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - UGS UGS 2-1 -
Γρκουπ 1 - 22η αγωνιστική 14/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 1-0 -
14/05/2022 18:00 Echichens Echichens - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 4-4 -
14/05/2022 18:00 Signal Signal - Italien Italien 2-1 -
14/05/2022 18:00 UGS UGS - Servette II Servette II 0-3 -
14/05/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-1 -
14/05/2022 20:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Azzurri 90 Azzurri 90 3-0 -
14/05/2022 20:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 2-4 -
Γρκουπ 1 - 23η αγωνιστική 20 - 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2022 21:00 UGS UGS - Collex-Bossy Collex-Bossy 4-2 -
20/05/2022 21:00 Servette II Servette II - Veyrier Sports Veyrier Sports 0-1 -
21/05/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 0-6 -
21/05/2022 18:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 3-2 -
21/05/2022 18:00 Italien Italien - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 4-2 -
21/05/2022 18:30 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Echichens Echichens 2-2 -
22/05/2022 15:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Signal Signal 4-0 -
Γρκουπ 1 - 24η αγωνιστική 28 - 29/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 18:00 Signal Signal - Servette II Servette II 1-3 -
28/05/2022 18:00 Echichens Echichens - Azzurri 90 Azzurri 90 5-0 -
28/05/2022 18:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 2-3 -
28/05/2022 18:30 Veyrier Sports Veyrier Sports - UGS UGS 3-0 -
28/05/2022 19:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 1-2 -
28/05/2022 20:00 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Italien Italien 1-3 -
29/05/2022 15:30 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-0 -
Γρκουπ 1 - 25η αγωνιστική 04/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/06/2022 18:00 Azzurri 90 Azzurri 90 - Yverdon Sport II Yverdon Sport II 0-4 -
04/06/2022 19:00 Veyrier Sports Veyrier Sports - Collex-Bossy Collex-Bossy 2-0 -
04/06/2022 19:00 UGS UGS - Signal Signal 0-1 -
04/06/2022 19:00 Servette II Servette II - Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex 2-2 -
04/06/2022 19:00 Olympique de Genève Olympique de Genève - Genolier-Begnins Genolier-Begnins 6-0 -
04/06/2022 19:00 Italien Italien - Echichens Echichens 2-2 -
04/06/2022 19:00 Grand-Saconnex Grand-Saconnex - Concordia Lausanne Concordia Lausanne 1-8 -
Γρκουπ 1 - 26η αγωνιστική 08 - 11/06/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/06/2022 21:30 Genolier-Begnins Genolier-Begnins - Servette II Servette II 0-10 -
11/06/2022 19:00 Concordia Lausanne Concordia Lausanne - Azzurri 90 Azzurri 90 4-1 -
11/06/2022 19:00 Collex-Bossy Collex-Bossy - Grand-Saconnex Grand-Saconnex 3-0 -
11/06/2022 19:00 Yverdon Sport II Yverdon Sport II - Italien Italien 2-4 -
11/06/2022 19:00 Echichens Echichens - Olympique de Genève Olympique de Genève 2-2 -
11/06/2022 19:00 Signal Signal - Veyrier Sports Veyrier Sports 0-1 -
11/06/2022 19:00 Amical Saint-Prex Amical Saint-Prex - UGS UGS 2-0 -
Top