Ligi kuu Bara 2022

Τανζανία - Ligi kuu Bara - 2022

Πρωτάθλημα (15/08/2022 - 27/05/2023) - 16 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 15 - 17/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/08/2022 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 0-1 0-1
15/08/2022 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 2-2 1-0
16/08/2022 14:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-0 1-0
16/08/2022 16:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Young Africans Young Africans 1-2 1-1
17/08/2022 16:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 1-3 1-2
17/08/2022 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - KMC KMC 1-0 1-0
17/08/2022 18:15 Simba Simba - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 3-0 1-0
17/08/2022 20:15 Αζάμ Αζάμ - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 19 - 21/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2022 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 0-1 0-0
20/08/2022 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Young Africans Young Africans 0-2 0-1
20/08/2022 16:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-2 1-2
20/08/2022 19:00 Simba Simba - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-0 1-0
21/08/2022 14:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 2-1 1-0
21/08/2022 16:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - KMC KMC 2-2 2-1
21/08/2022 16:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 2-1 0-0
21/08/2022 19:00 Αζάμ Αζάμ - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 06 - 11/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/09/2022 16:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 1-1 0-1
06/09/2022 19:00 Young Africans Young Africans - Αζάμ Αζάμ 2-2 0-1
07/09/2022 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Ιχεφού Ιχεφού 3-1 1-1
07/09/2022 19:00 Simba Simba - KMC KMC 2-2 1-0
09/09/2022 16:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 1-1 0-1
10/09/2022 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 0-0 0-0
11/09/2022 16:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Ντοντόμα Ντοντόμα 0-0 0-0
11/09/2022 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 13 - 21/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/09/2022 16:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Αζάμ Αζάμ 0-1 0-0
13/09/2022 19:00 Young Africans Young Africans - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 3-0 2-0
14/09/2022 16:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Simba Simba 0-1 0-0
17/09/2022 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 1-0 1-0
18/09/2022 16:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Ντοντόμα Ντοντόμα 0-0 0-0
19/09/2022 16:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 1-0 0-0
20/09/2022 16:00 KMC KMC - Ιχεφού Ιχεφού 2-1 1-1
21/09/2022 16:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 29/09 - 29/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/09/2022 14:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 1-0 1-0
29/09/2022 16:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 2-1 1-1
30/09/2022 16:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Αζάμ Αζάμ 1-0 0-0
15/10/2022 16:00 KMC KMC - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 2-1 1-1
19/10/2022 16:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-0 1-0
21/10/2022 16:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-2 1-0
23/11/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Simba Simba 1-1 0-1
29/11/2022 15:00 Ιχεφού Ιχεφού - Young Africans Young Africans 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 01 - 04/10/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2022 16:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - KMC KMC 0-0 0-0
02/10/2022 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 2-2 2-0
02/10/2022 19:00 Simba Simba - Ντοντόμα Ντοντόμα 3-0 2-0
03/10/2022 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-0 1-0
03/10/2022 18:15 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Young Africans Young Africans 1-2 0-0
03/10/2022 20:15 Αζάμ Αζάμ - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-0 1-0
04/10/2022 14:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 1-2 0-1
04/10/2022 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 07/10 - 07/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/10/2022 16:00 KMC KMC - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 0-0 0-0
08/10/2022 14:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Ιχεφού Ιχεφού 1-1 1-1
08/10/2022 16:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 2-0 1-0
09/10/2022 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 0-0 0-0
13/10/2022 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 0-0 0-0
09/11/2022 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Simba Simba 1-1 1-0
09/11/2022 18:00 Αζάμ Αζάμ - Ντοντόμα Ντοντόμα 2-1 1-1
07/12/2022 18:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Young Africans Young Africans 0-2 -
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 14/10 - 10/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/10/2022 16:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 3-1 0-1
15/10/2022 16:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 2-1 1-1
16/10/2022 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Ντοντόμα Ντοντόμα 2-0 2-0
18/10/2022 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-0 0-0
21/10/2022 16:00 KMC KMC - Αζάμ Αζάμ 2-1 1-1
22/10/2022 14:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 2-1 1-1
23/10/2022 17:00 Young Africans Young Africans - Simba Simba 1-1 1-1
10/11/2022 15:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 0-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 24/10 - 13/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/10/2022 10:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Ιχεφού Ιχεφού 1-0 1-0
25/10/2022 14:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 2-0 2-0
25/10/2022 16:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 0-1 0-0
25/10/2022 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-1 1-1
26/10/2022 16:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 1-2 1-1
26/10/2022 19:00 Young Africans Young Africans - KMC KMC 1-0 0-0
27/10/2022 19:00 Αζάμ Αζάμ - Simba Simba 1-0 1-0
13/11/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 29/10 - 07/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2022 14:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-1 0-1
29/10/2022 16:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Young Africans Young Africans 0-1 0-1
30/10/2022 18:00 Simba Simba - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 5-0 1-0
31/10/2022 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 0-1 0-1
31/10/2022 18:00 Αζάμ Αζάμ - Ιχεφού Ιχεφού 1-0 0-0
01/11/2022 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Ντοντόμα Ντοντόμα 1-1 0-0
01/11/2022 15:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - KMC KMC 1-0 0-0
07/12/2022 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 1-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 04 - 30/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/11/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 2-1 1-0
06/11/2022 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Singida Big Stars Singida Big Stars 0-1 0-1
07/11/2022 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-1 0-0
11/11/2022 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - KMC KMC 1-1 1-1
12/11/2022 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Αζάμ Αζάμ 3-4 0-3
12/11/2022 18:00 Simba Simba - Ιχεφού Ιχεφού 1-0 0-0
13/11/2022 15:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Young Africans Young Africans 0-1 0-1
30/11/2022 15:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Ντοντόμα Ντοντόμα 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 15 - 17/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/11/2022 15:00 KMC KMC - Ντοντόμα Ντοντόμα 1-2 0-2
15/11/2022 18:00 Αζάμ Αζάμ - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 1-0 0-0
16/11/2022 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 2-1 2-1
16/11/2022 15:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 2-4 1-2
16/11/2022 18:00 Simba Simba - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-0 1-0
17/11/2022 13:00 Ιχεφού Ιχεφού - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 1-2 1-0
17/11/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-2 0-1
17/11/2022 18:00 Young Africans Young Africans - Singida Big Stars Singida Big Stars 4-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 19 - 23/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2022 18:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Simba Simba 0-4 0-3
20/11/2022 12:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Αζάμ Αζάμ 0-1 0-1
20/11/2022 13:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 0-0 0-0
20/11/2022 15:00 Ιχεφού Ιχεφού - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 2-1 1-1
21/11/2022 13:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 0-1 0-0
21/11/2022 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 2-1 1-1
22/11/2022 15:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Young Africans Young Africans 0-2 0-1
23/11/2022 19:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - KMC KMC 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 25 - 28/11/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/11/2022 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Ιχεφού Ιχεφού 1-0 1-0
26/11/2022 13:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 0-1 0-0
26/11/2022 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Singida Big Stars Singida Big Stars 0-1 0-0
26/11/2022 17:15 Young Africans Young Africans - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 2-0 1-0
27/11/2022 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Simba Simba 1-3 0-2
27/11/2022 18:00 Αζάμ Αζάμ - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 3-2 0-1
28/11/2022 13:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 1-0 0-0
28/11/2022 15:00 KMC KMC - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 01 - 05/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/12/2022 15:00 KMC KMC - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 1-1 1-1
02/12/2022 15:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Ιχεφού Ιχεφού 2-0 0-0
02/12/2022 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 3-0 1-0
03/12/2022 13:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 2-1 2-0
03/12/2022 15:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Simba Simba 0-3 0-0
04/12/2022 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 2-2 2-1
04/12/2022 18:00 Young Africans Young Africans - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-0 0-0
05/12/2022 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Αζάμ Αζάμ 0-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 15 - 18/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/12/2022 15:00 KMC KMC - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 1-0 0-0
16/12/2022 13:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Ιχεφού Ιχεφού 0-2 0-0
16/12/2022 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-1 0-0
16/12/2022 18:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Αζάμ Αζάμ 2-2 1-0
17/12/2022 15:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-2 0-1
17/12/2022 18:00 Young Africans Young Africans - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 3-0 0-0
18/12/2022 13:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Ντοντόμα Ντοντόμα 1-2 0-1
18/12/2022 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Simba Simba 0-5 0-2
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 20 - 22/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/12/2022 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 0-0 0-0
20/12/2022 18:00 Young Africans Young Africans - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 3-0 1-0
20/12/2022 19:15 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Ιχεφού Ιχεφού 2-0 1-0
21/12/2022 13:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Ντοντόμα Ντοντόμα 2-0 1-0
21/12/2022 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Αζάμ Αζάμ 1-1 0-1
21/12/2022 18:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Simba Simba 1-1 1-1
22/12/2022 13:00 KMC KMC - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 2-0 1-0
22/12/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Singida Big Stars Singida Big Stars 1-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 24 - 26/12/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/12/2022 13:00 Ιχεφού Ιχεφού - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 3-1 0-0
24/12/2022 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 0-1 0-1
25/12/2022 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 1-2 0-1
25/12/2022 17:15 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 2-2 1-1
25/12/2022 19:15 Αζάμ Αζάμ - Young Africans Young Africans 2-3 1-2
26/12/2022 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 3-3 2-1
26/12/2022 15:00 KMC KMC - Simba Simba 1-3 0-1
26/12/2022 19:15 Ντοντόμα Ντοντόμα - Singida Big Stars Singida Big Stars 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 30/12/2022 - 03/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/12/2022 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ 2-1 1-1
30/12/2022 17:15 Simba Simba - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 7-1 1-1
30/12/2022 19:15 Ντοντόμα Ντοντόμα - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 2-0 1-0
31/12/2022 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Young Africans Young Africans 0-1 0-1
31/12/2022 18:00 Αζάμ Αζάμ - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 6-1 1-0
01/01/2023 15:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-1 0-0
02/01/2023 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 0-0 0-0
03/01/2023 15:00 Ιχεφού Ιχεφού - KMC KMC 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 13 - 18/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/01/2023 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - KMC KMC 1-1 1-0
14/01/2023 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Ντοντόμα Ντοντόμα 2-0 1-0
14/01/2023 18:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 0-2 0-1
15/01/2023 15:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 0-0 0-0
16/01/2023 17:30 Young Africans Young Africans - Ιχεφού Ιχεφού 1-0 0-0
16/01/2023 19:30 Αζάμ Αζάμ - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς 3-0 1-0
17/01/2023 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 1-0 1-0
18/01/2023 18:00 Simba Simba - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 3-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 20 - 24/01/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/01/2023 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία 1-1 1-0
21/01/2023 15:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Ιχεφού Ιχεφού 1-2 0-1
21/01/2023 18:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 0-0 0-0
22/01/2023 15:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 1-0 1-0
22/01/2023 18:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Simba Simba 0-1 0-1
23/01/2023 15:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Αζάμ Αζάμ 1-0 1-0
23/01/2023 18:00 Young Africans Young Africans - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ 1-0 1-0
24/01/2023 15:00 KMC KMC - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 1-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 24/01 - 06/02/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/01/2023 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον 1-0 1-0
03/02/2023 15:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ 0-0 0-0
03/02/2023 18:00 Simba Simba - Singida Big Stars Singida Big Stars 3-1 2-1
04/02/2023 17:30 Young Africans Young Africans - Ναμούνγκο Ναμούνγκο 2-0 1-0
04/02/2023 19:30 Ντοντόμα Ντοντόμα - Αζάμ Αζάμ 2-1 2-0
05/02/2023 13:00 Ιχεφού Ιχεφού - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι 2-0 1-0
05/02/2023 15:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - KMC KMC 2-1 1-0
06/02/2023 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 01/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/03/2023 02:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - Ιχεφού Ιχεφού - -
01/03/2023 02:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - -
01/03/2023 02:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - -
01/03/2023 02:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - -
01/03/2023 02:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - -
01/03/2023 02:00 Simba Simba - Young Africans Young Africans - -
01/03/2023 02:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - -
01/03/2023 02:00 Αζάμ Αζάμ - KMC KMC - -
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 11 - 19/03/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2023 15:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Ντοντόμα Ντοντόμα - -
12/03/2023 15:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - -
14/03/2023 18:00 Simba Simba - Αζάμ Αζάμ - -
15/03/2023 15:00 KMC KMC - Young Africans Young Africans - -
17/03/2023 15:00 Ιχεφού Ιχεφού - Singida Big Stars Singida Big Stars - -
18/03/2023 15:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - -
18/03/2023 18:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Ναμούνγκο Ναμούνγκο - -
19/03/2023 15:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - -
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 07 - 10/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/04/2023 16:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - -
07/04/2023 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - -
08/04/2023 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Singida Big Stars Singida Big Stars - -
08/04/2023 18:15 Young Africans Young Africans - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - -
08/04/2023 20:15 Ντοντόμα Ντοντόμα - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - -
09/04/2023 14:00 KMC KMC - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - -
09/04/2023 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Simba Simba - -
10/04/2023 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Αζάμ Αζάμ - -
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 11 - 14/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/04/2023 16:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - -
11/04/2023 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - -
12/04/2023 16:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - -
12/04/2023 19:00 Young Africans Young Africans - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - -
13/04/2023 16:00 KMC KMC - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - -
13/04/2023 18:15 Ντοντόμα Ντοντόμα - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - -
13/04/2023 20:15 Αζάμ Αζάμ - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - -
14/04/2023 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Simba Simba - -
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 21 - 26/04/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/04/2023 16:00 Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Ιχεφού Ιχεφού - -
22/04/2023 16:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - -
22/04/2023 19:00 Ντοντόμα Ντοντόμα - KMC KMC - -
23/04/2023 16:00 Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - -
23/04/2023 19:00 Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - -
25/04/2023 16:00 Singida Big Stars Singida Big Stars - Young Africans Young Africans - -
26/04/2023 16:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Αζάμ Αζάμ - -
26/04/2023 19:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Simba Simba - -
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 12 - 14/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/05/2023 - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - -
13/05/2023 - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Ιχεφού Ιχεφού - -
14/05/2023 - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - -
14/05/2023 - KMC KMC - Singida Big Stars Singida Big Stars - -
14/05/2023 03:00 Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - -
14/05/2023 03:00 Simba Simba - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - -
14/05/2023 03:00 Αζάμ Αζάμ - Ναμούνγκο Ναμούνγκο - -
14/05/2023 03:00 Young Africans Young Africans - Ντοντόμα Ντοντόμα - -
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 24/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/05/2023 - Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - KMC KMC - -
24/05/2023 - Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - Young Africans Young Africans - -
24/05/2023 - Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - -
24/05/2023 - Ιχεφού Ιχεφού - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - -
24/05/2023 - Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Ντοντόμα Ντοντόμα - -
24/05/2023 - Singida Big Stars Singida Big Stars - Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - -
24/05/2023 - Simba Simba - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - -
24/05/2023 - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - Αζάμ Αζάμ - -
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 27/05/2023
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2023 16:00 Ιχεφού Ιχεφού - Καγκέρα Σούγκαρ Καγκέρα Σούγκαρ - -
27/05/2023 16:00 Τανζανία Πρίζονς Τανζανία Πρίζονς - Young Africans Young Africans - -
27/05/2023 16:00 Εμπέγια Σίτι Εμπέγια Σίτι - KMC KMC - -
27/05/2023 16:00 Εμτίμπουα Σούγκαρ Εμτίμπουα Σούγκαρ - Γκέιτα Γκολντ Γκέιτα Γκολντ - -
27/05/2023 16:00 Ναμούνγκο Ναμούνγκο - Singida Big Stars Singida Big Stars - -
27/05/2023 16:00 Ρουβού Σούτινγκ Ρουβού Σούτινγκ - Ντοντόμα Ντοντόμα - -
27/05/2023 16:00 Simba Simba - Κόσταλ Γιούνιον Κόσταλ Γιούνιον - -
27/05/2023 16:00 Αζάμ Αζάμ - Πόλισι Τανζανία Πόλισι Τανζανία - -
Top