Persha Liga 2017

Ουκρανία - Persha Liga - 2017

Πρωτάθλημα (14/07/2017 - 19/05/2018) - 18 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 14 - 16/07/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/07/2017 18:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 1-0
15/07/2017 16:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-1 1-1
15/07/2017 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 0-0
15/07/2017 17:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Kobra Kobra 0-2 0-1
15/07/2017 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kremin' Kremin' 3-2 0-1
15/07/2017 17:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Σαμί Σαμί 0-1 0-0
15/07/2017 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-3 0-2
15/07/2017 19:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 1-0
16/07/2017 18:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Poltava Poltava 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 21 - 22/07/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/07/2017 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-3 1-1
21/07/2017 19:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 0-0 0-0
21/07/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
22/07/2017 16:30 Kobra Kobra - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-1 1-1
22/07/2017 18:00 Poltava Poltava - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-1 0-0
22/07/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 2-3 0-1
22/07/2017 18:00 Kremin' Kremin' - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-2 0-0
22/07/2017 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Σαμί Σαμί 1-1 0-0
22/07/2017 19:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 30/07/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-0
30/07/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 2-1 1-0
30/07/2017 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 3-1 2-0
30/07/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Kremin' Kremin' 0-1 0-1
30/07/2017 18:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Poltava Poltava 1-1 0-0
30/07/2017 18:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Kobra Kobra 0-1 0-1
30/07/2017 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-2 0-1
30/07/2017 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
30/07/2017 19:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 3-0 3-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 04 - 05/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/08/2017 19:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-3 1-1
05/08/2017 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 0-1 0-1
05/08/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-0
05/08/2017 17:00 Kobra Kobra - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-1 0-0
05/08/2017 18:00 Poltava Poltava - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-0 2-0
05/08/2017 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Kremin' Kremin' 4-1 1-0
05/08/2017 19:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-0 1-0
05/08/2017 19:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 2-0
05/08/2017 19:30 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Σαμί Σαμί 2-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 09/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/08/2017 18:00 Σαμί Σαμί - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-1
09/08/2017 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 2-1 2-1
09/08/2017 18:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-0 1-0
09/08/2017 18:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Poltava Poltava 0-1 0-1
09/08/2017 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kobra Kobra 1-2 1-2
09/08/2017 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-1 0-0
09/08/2017 18:00 Kremin' Kremin' - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-3 0-1
09/08/2017 18:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 2-0 1-0
09/08/2017 19:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-3 2-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 13 - 14/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-2 1-0
13/08/2017 17:00 Kobra Kobra - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
13/08/2017 18:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 2-2 1-1
13/08/2017 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 0-0
13/08/2017 19:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 2-0 1-0
13/08/2017 19:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Σαμί Σαμί 2-1 0-0
14/08/2017 18:00 Poltava Poltava - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-1 0-0
14/08/2017 19:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-2 1-0
14/08/2017 19:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kremin' Kremin' 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 19 - 20/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/08/2017 17:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-2 1-0
19/08/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
19/08/2017 17:00 Σαμί Σαμί - Kobra Kobra 1-1 1-1
19/08/2017 18:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 0-0
19/08/2017 18:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Poltava Poltava 2-3 1-1
19/08/2017 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 1-0
19/08/2017 18:00 Kremin' Kremin' - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-1 0-0
19/08/2017 20:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
20/08/2017 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 25 - 26/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/08/2017 17:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-1 0-1
25/08/2017 17:30 Kobra Kobra - Kremin' Kremin' 0-1 0-0
25/08/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
26/08/2017 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-1 0-0
26/08/2017 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-3 1-0
26/08/2017 17:30 Poltava Poltava - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-2 1-1
26/08/2017 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 3-1 2-1
26/08/2017 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
26/08/2017 18:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 30 - 31/08/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/08/2017 17:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-0 1-0
30/08/2017 17:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 2-4 1-1
30/08/2017 17:00 Kremin' Kremin' - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 3-1 1-0
30/08/2017 17:30 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-1
30/08/2017 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-2 0-2
30/08/2017 18:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-1
30/08/2017 18:00 Σαμί Σαμί - Poltava Poltava 0-4 0-1
30/08/2017 19:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-2 0-0
31/08/2017 19:30 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kobra Kobra 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 03 - 04/09/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/09/2017 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
03/09/2017 16:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-3 1-1
03/09/2017 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Σαμί Σαμί 0-1 0-0
03/09/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 6-2 2-2
03/09/2017 17:00 Poltava Poltava - Kremin' Kremin' 2-0 0-0
03/09/2017 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 1-0
03/09/2017 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-0 1-0
04/09/2017 16:30 Kobra Kobra - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-1 0-0
04/09/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 09 - 10/09/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/09/2017 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-3 0-1
09/09/2017 16:00 Σαμί Σαμί - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-1
09/09/2017 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 0-0 0-0
09/09/2017 16:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 0-0
09/09/2017 17:00 Kremin' Kremin' - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-1 1-1
09/09/2017 17:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 1-0
09/09/2017 18:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Poltava Poltava 0-1 0-1
10/09/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-1 0-0
10/09/2017 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Kobra Kobra 4-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 15 - 16/09/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/09/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-1 1-0
15/09/2017 19:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Σαμί Σαμί 3-0 1-0
16/09/2017 16:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 0-0
16/09/2017 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kremin' Kremin' 1-0 0-0
16/09/2017 16:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-1 0-1
16/09/2017 16:00 Poltava Poltava - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-0 1-0
16/09/2017 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Kobra Kobra 1-2 0-1
16/09/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 1-0
16/09/2017 17:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-3 0-1
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 24 - 25/09/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2017 15:00 Kremin' Kremin' - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
24/09/2017 15:00 Σαμί Σαμί - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-1 0-0
24/09/2017 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-2 1-1
24/09/2017 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-0 1-0
24/09/2017 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-1 1-1
24/09/2017 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Poltava Poltava 1-2 1-0
25/09/2017 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 0-0
25/09/2017 16:00 Kobra Kobra - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 2-0 1-0
25/09/2017 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 29/09 - 01/10/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/09/2017 16:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-1 0-0
30/09/2017 15:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Kremin' Kremin' 1-1 1-1
30/09/2017 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
30/09/2017 16:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
30/09/2017 16:00 Poltava Poltava - Kobra Kobra 1-0 0-0
30/09/2017 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 0-0
30/09/2017 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
30/09/2017 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
01/10/2017 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 06 - 07/10/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/10/2017 15:00 Kobra Kobra - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-0 0-0
06/10/2017 16:00 Σαμί Σαμί - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 2-3 1-2
06/10/2017 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
06/10/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Poltava Poltava 2-0 1-0
07/10/2017 15:00 Kremin' Kremin' - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-3 0-0
07/10/2017 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-0 0-0
07/10/2017 15:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-0
07/10/2017 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 0-1 0-0
07/10/2017 18:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-8 0-2
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 11/10/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/10/2017 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-0 0-0
11/10/2017 14:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Σαμί Σαμί 3-1 2-0
11/10/2017 15:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 0-0
11/10/2017 15:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Kobra Kobra 0-1 0-1
11/10/2017 15:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-0 0-0
11/10/2017 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Poltava Poltava 1-0 1-0
11/10/2017 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-0 0-0
11/10/2017 16:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Kremin' Kremin' 4-1 1-0
11/10/2017 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 15 - 16/10/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2017 15:00 Poltava Poltava - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-0 0-0
15/10/2017 15:00 Kremin' Kremin' - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-1 0-0
15/10/2017 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-1 1-0
15/10/2017 15:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-2 1-1
15/10/2017 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-0 1-0
15/10/2017 16:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 0-0 0-0
16/10/2017 14:00 Σαμί Σαμί - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-2 1-2
16/10/2017 15:00 Kobra Kobra - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-0 0-0
16/10/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 20 - 22/10/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/10/2017 17:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 0-0 0-0
20/10/2017 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-1
21/10/2017 14:00 Σαμί Σαμί - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
21/10/2017 15:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 2-1 2-0
21/10/2017 15:00 Poltava Poltava - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 4-0 3-0
21/10/2017 15:00 Kremin' Kremin' - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
21/10/2017 15:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 4-1 1-0
21/10/2017 16:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-5 1-1
22/10/2017 14:00 Kobra Kobra - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 2-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 25/10 - 18/11/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/10/2017 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
16/11/2017 13:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-0 0-0
17/11/2017 14:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-0 2-0
17/11/2017 16:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-3 1-1
18/11/2017 13:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-1
18/11/2017 13:00 Poltava Poltava - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 3-0 2-0
18/11/2017 13:00 Kobra Kobra - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-3 1-0
18/11/2017 14:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kremin' Kremin' 1-2 0-1
18/11/2017 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Σαμί Σαμί 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 29/10 - 14/11/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2017 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-4 0-4
29/10/2017 14:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 5-0 2-0
29/10/2017 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-2 0-0
29/10/2017 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kremin' Kremin' 1-2 0-1
29/10/2017 14:00 Σαμί Σαμί - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-2 0-0
29/10/2017 15:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kobra Kobra 1-1 0-1
30/10/2017 14:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 2-0
30/10/2017 15:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Poltava Poltava 1-2 1-0
14/11/2017 14:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 03 - 05/11/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
03/11/2017 14:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-1 1-1
03/11/2017 16:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 1-0
03/11/2017 17:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 0-0
04/11/2017 14:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-0 0-0
04/11/2017 14:00 Kobra Kobra - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 3-0 3-0
04/11/2017 14:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 3-2 3-2
04/11/2017 14:00 Kremin' Kremin' - Σαμί Σαμί 0-2 0-1
05/11/2017 13:00 Poltava Poltava - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 4-0 3-0
05/11/2017 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 3-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 10 - 11/11/2017
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/11/2017 14:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 4-3 3-1
10/11/2017 14:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-2 0-2
11/11/2017 13:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-1 0-0
11/11/2017 13:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Kobra Kobra 3-1 1-1
11/11/2017 13:00 Kremin' Kremin' - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-0
11/11/2017 14:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Poltava Poltava 2-0 0-0
11/11/2017 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μικολάιβ Μικολάιβ 1-0 1-0
11/11/2017 14:00 Σαμί Σαμί - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
11/11/2017 15:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 17/03 - 10/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/03/2018 15:00 Kremin' Kremin' - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-2 1-1
18/03/2018 14:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-2 1-1
18/03/2018 14:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Kobra Kobra 0-1 0-0
18/03/2018 15:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-1 0-0
18/03/2018 16:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 2-4 0-2
19/03/2018 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Poltava Poltava 3-1 1-1
28/03/2018 17:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 2-1 2-0
10/04/2018 15:00 Σαμί Σαμί - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-1 0-1
10/04/2018 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 24 - 26/03/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/03/2018 14:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 1-0 1-0
25/03/2018 14:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-3 0-2
25/03/2018 15:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 1-0
25/03/2018 15:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Kremin' Kremin' 2-0 2-0
25/03/2018 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-2 0-0
25/03/2018 16:00 Poltava Poltava - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 0-0
25/03/2018 17:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 1-0
26/03/2018 16:00 Kobra Kobra - Σαμί Σαμί 0-4 0-1
26/03/2018 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 3-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 30/03 - 02/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/03/2018 18:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 1-0 0-0
31/03/2018 15:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-1 0-0
01/04/2018 14:00 Σαμί Σαμί - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 0-0
01/04/2018 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Poltava Poltava 1-2 1-1
01/04/2018 15:00 Kremin' Kremin' - Kobra Kobra 2-1 1-0
01/04/2018 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 0-1 0-0
01/04/2018 16:00 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-0 1-0
02/04/2018 14:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 3-1 1-1
02/04/2018 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 2-2 0-1
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 05 - 07/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/04/2018 16:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 1-0
06/04/2018 14:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Kremin' Kremin' 3-0 2-0
06/04/2018 15:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-1 1-0
06/04/2018 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 1-0
06/04/2018 16:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-0 1-0
06/04/2018 16:00 Poltava Poltava - Σαμί Σαμί 1-2 0-1
07/04/2018 14:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-0 1-0
07/04/2018 15:00 Kobra Kobra - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 1-0 1-0
07/04/2018 16:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 3-3 2-0
Κανονική Περίοδος - 27η αγωνιστική 13 - 14/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/04/2018 16:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Kobra Kobra 1-0 0-0
13/04/2018 17:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 0-1 0-1
14/04/2018 14:00 Σαμί Σαμί - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-0 0-0
14/04/2018 15:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-1 1-0
14/04/2018 15:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-0 0-0
14/04/2018 15:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-2 2-1
14/04/2018 15:00 Kremin' Kremin' - Poltava Poltava 0-2 0-0
14/04/2018 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 2-1 0-0
14/04/2018 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 4-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 28η αγωνιστική 18/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2018 14:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Kremin' Kremin' 1-0 1-0
18/04/2018 14:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 0-1 0-0
18/04/2018 16:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 1-0
18/04/2018 16:00 Poltava Poltava - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 2-1 0-1
18/04/2018 16:00 Kobra Kobra - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-2 0-0
18/04/2018 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Σαμί Σαμί 1-0 0-0
18/04/2018 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 0-0
18/04/2018 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-0 0-0
18/04/2018 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 4-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 29η αγωνιστική 22 - 23/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/04/2018 14:00 Σαμί Σαμί - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-1
22/04/2018 16:00 Kremin' Kremin' - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 2-0 1-0
22/04/2018 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 1-0
22/04/2018 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 2-0 1-0
22/04/2018 16:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-1 0-1
22/04/2018 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 0-0
23/04/2018 17:00 Kobra Kobra - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-2 0-2
23/04/2018 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Poltava Poltava 2-1 0-1
23/04/2018 18:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 30η αγωνιστική 27 - 28/04/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/04/2018 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Kobra Kobra 2-0 1-0
28/04/2018 16:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 3-2 1-1
28/04/2018 16:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Σαμί Σαμί 1-1 0-1
28/04/2018 16:00 Poltava Poltava - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 2-0 1-0
28/04/2018 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-3 1-2
28/04/2018 17:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kremin' Kremin' 4-1 2-0
28/04/2018 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 2-0
28/04/2018 17:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 0-0 0-0
28/04/2018 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 31η αγωνιστική 02/05/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/05/2018 14:00 Σαμί Σαμί - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 2-1 1-1
02/05/2018 16:00 Kremin' Kremin' - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 1-1 0-1
02/05/2018 16:00 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 1-0 1-0
02/05/2018 17:00 Kobra Kobra - Poltava Poltava 0-2 0-1
02/05/2018 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-0 1-0
02/05/2018 18:00 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 1-0 0-0
02/05/2018 18:00 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 1-0 0-0
02/05/2018 18:00 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 0-1 0-0
02/05/2018 19:00 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 0-2 0-0
Κανονική Περίοδος - 32η αγωνιστική 06 - 07/05/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2018 17:00 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Kobra Kobra 3-0 -
06/05/2018 17:00 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 2-0 0-0
06/05/2018 17:00 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 0-0
06/05/2018 17:00 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Kremin' Kremin' 1-0 0-0
06/05/2018 17:00 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 1-0 0-0
06/05/2018 17:00 Poltava Poltava - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 1-0 0-0
06/05/2018 18:00 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Μικολάιβ Μικολάιβ 3-0 1-0
06/05/2018 18:00 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Σαμί Σαμί 0-0 -
07/05/2018 16:00 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 33η αγωνιστική 11 - 12/05/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/05/2018 17:30 Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου - Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ 1-1 0-0
12/05/2018 17:30 Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς - Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ 1-3 1-2
12/05/2018 17:30 Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ - Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι 2-1 0-1
12/05/2018 17:30 Kobra Kobra - Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ 1-3 1-1
12/05/2018 17:30 Μικολάιβ Μικολάιβ - Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα 0-1 0-1
12/05/2018 17:30 Kremin' Kremin' - Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa 0-0 -
12/05/2018 17:30 Σαμί Σαμί - Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv 0-1 0-1
12/05/2018 17:30 Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta - Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro 2-1 2-0
12/05/2018 17:30 Poltava Poltava - Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka 1-1 0-1
Κανονική Περίοδος - 34η αγωνιστική 19/05/2018
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/05/2018 17:30 Ρουκχ Βινίκι Ρουκχ Βινίκι - Poltava Poltava 1-0 0-0
19/05/2018 17:30 Γκίρνικ Σπορτ Γκίρνικ Σπορτ - Βόλιν Λουτσκ Βόλιν Λουτσκ 0-2 0-0
19/05/2018 17:30 Ντέσνα Τσερνίγκοφ Ντέσνα Τσερνίγκοφ - Kobra Kobra 5-0 1-0
19/05/2018 17:30 Μπαλκάνυ Ζόρυα Μπαλκάνυ Ζόρυα - Ινγκουλέτς Ινγκουλέτς 0-1 0-0
19/05/2018 17:30 Άβανχαρντ Κραματόρσκ Άβανχαρντ Κραματόρσκ - Μικολάιβ Μικολάιβ 2-1 1-0
19/05/2018 17:30 Zhemchuzhyna Odesa Zhemchuzhyna Odesa - Ομπολόν Κιέβου Ομπολόν Κιέβου 0-0 -
19/05/2018 17:30 Arsenal Kyiv Arsenal Kyiv - Kremin' Kremin' 2-0 2-0
19/05/2018 17:30 Cherkaskyi Dnipro Cherkaskyi Dnipro - Σαμί Σαμί 0-3 -
19/05/2018 17:30 Kolos Kovalivka Kolos Kovalivka - Naftovyk-Ukrnafta Naftovyk-Ukrnafta 0-1 0-1
Top