Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/02/2019 | 12:30 | Σερέζο Οσάκα - Βίσελ Κόμπε | 1-0 | 0-0 |
23/02/2019 | 07:00 | Καβασάκι - Τόκιο | 0-0 | 0-0 |
23/02/2019 | 07:00 | Χιροσίμα - Σιμίζου | 1-1 | 0-1 |
23/02/2019 | 07:00 | Σεντάι - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 0-0 | 0-0 |
23/02/2019 | 07:00 | Σαγκάν Τοσού - Ναγκόγια | 0-4 | 0-0 |
23/02/2019 | 08:00 | Κασίμα Άντλερς - Τρίνιτα Οίτα | 1-2 | 0-1 |
23/02/2019 | 08:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-1 | 0-1 |
23/02/2019 | 08:00 | Γκάμπα Οσάκα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 2-3 | 1-3 |
23/02/2019 | 09:00 | Σόναν Μπελμάρε - Σαπόρο | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/03/2019 | 12:00 | Καβασάκι - Κασίμα Άντλερς | 1-1 | 1-1 |
01/03/2019 | 12:00 | Χιροσίμα - Τζούμπιλο Ιβάτα | 0-0 | 0-0 |
02/03/2019 | 06:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σεντάι | 2-1 | 2-0 |
02/03/2019 | 07:00 | Ναγκόγια - Σερέζο Οσάκα | 2-0 | 0-0 |
02/03/2019 | 07:00 | Σιμίζου - Γκάμπα Οσάκα | 2-4 | 1-1 |
02/03/2019 | 08:00 | Βίσελ Κόμπε - Σαγκάν Τοσού | 1-0 | 0-0 |
02/03/2019 | 09:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σαπόρο | 0-2 | 0-2 |
02/03/2019 | 09:00 | Σόναν Μπελμάρε - Τόκιο | 2-3 | 1-2 |
02/03/2019 | 09:00 | Τρίνιτα Οίτα - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/03/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Σιμίζου | 5-2 | 2-1 |
09/03/2019 | 07:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 0-1 | 0-0 |
09/03/2019 | 08:00 | Γκάμπα Οσάκα - Ναγκόγια | 2-3 | 1-2 |
09/03/2019 | 08:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Τρίνιτα Οίτα | 1-2 | 1-1 |
09/03/2019 | 09:00 | Κασίμα Άντλερς - Σόναν Μπελμάρε | 1-0 | 0-0 |
09/03/2019 | 09:00 | Σερέζο Οσάκα - Χιροσίμα | 0-1 | 0-1 |
10/03/2019 | 07:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Καβασάκι | 2-2 | 1-1 |
10/03/2019 | 07:00 | Σεντάι - Βίσελ Κόμπε | 1-3 | 1-1 |
10/03/2019 | 07:00 | Τόκιο - Σαγκάν Τοσού | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/03/2019 | 06:00 | Σαγκάν Τοσού - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-0 | 0-0 |
17/03/2019 | 06:30 | Τόκιο - Ναγκόγια | 1-0 | 0-0 |
17/03/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Κασίμα Άντλερς | 1-3 | 0-2 |
17/03/2019 | 07:00 | Βίσελ Κόμπε - Σιμίζου | 1-1 | 0-0 |
17/03/2019 | 08:00 | Καβασάκι - Γκάμπα Οσάκα | 0-1 | 0-0 |
17/03/2019 | 08:00 | Σερέζο Οσάκα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-2 | 0-0 |
17/03/2019 | 08:00 | Χιροσίμα - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-0 | 0-0 |
17/03/2019 | 09:00 | Τρίνιτα Οίτα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 2-0 | 0-0 |
17/03/2019 | 10:00 | Σόναν Μπελμάρε - Σεντάι | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/03/2019 | 12:30 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σαγκάν Τοσού | 0-0 | 0-0 |
30/03/2019 | 07:00 | Σεντάι - Σερέζο Οσάκα | 0-2 | 0-1 |
30/03/2019 | 07:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Τόκιο | 1-1 | 0-0 |
30/03/2019 | 07:00 | Ναγκόγια - Σαπόρο | 4-0 | 3-0 |
30/03/2019 | 08:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Κασίμα Άντλερς | 1-1 | 0-0 |
30/03/2019 | 10:00 | Γκάμπα Οσάκα - Βίσελ Κόμπε | 3-4 | 2-1 |
30/03/2019 | 12:00 | Τρίνιτα Οίτα - Χιροσίμα | 0-1 | 0-0 |
31/03/2019 | 08:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Καβασάκι | 0-2 | 0-1 |
31/03/2019 | 08:00 | Σιμίζου - Σόναν Μπελμάρε | 1-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/04/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Σερέζο Οσάκα | 1-1 | 0-1 |
05/04/2019 | 13:00 | Κασίμα Άντλερς - Ναγκόγια | 2-1 | 0-0 |
05/04/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 0-3 | 0-1 |
06/04/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Τρίνιτα Οίτα | 1-2 | 0-2 |
06/04/2019 | 08:00 | Σεντάι - Σαγκάν Τοσού | 3-0 | 1-0 |
06/04/2019 | 08:00 | Τόκιο - Σιμίζου | 2-1 | 0-0 |
06/04/2019 | 08:00 | Χιροσίμα - Γκάμπα Οσάκα | 3-0 | 2-0 |
06/04/2019 | 10:00 | Σόναν Μπελμάρε - Τζούμπιλο Ιβάτα | 0-2 | 0-0 |
06/04/2019 | 13:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Βίσελ Κόμπε | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/04/2019 | 09:00 | Σερέζο Οσάκα - Σαπόρο | 0-1 | 0-0 |
13/04/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ναγκόγια | 1-1 | 1-1 |
14/04/2019 | 08:00 | Τόκιο - Κασίμα Άντλερς | 3-1 | 3-0 |
14/04/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Καβασάκι | 0-1 | 0-0 |
14/04/2019 | 09:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σιμίζου | 1-2 | 0-1 |
14/04/2019 | 10:00 | Γκάμπα Οσάκα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 0-1 | 0-0 |
14/04/2019 | 10:00 | Βίσελ Κόμπε - Χιροσίμα | 2-4 | 2-1 |
14/04/2019 | 10:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σεντάι | 2-0 | 0-0 |
14/04/2019 | 11:00 | Σόναν Μπελμάρε - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Τόκιο | 0-1 | 0-0 |
19/04/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Σόναν Μπελμάρε | 2-0 | 2-0 |
20/04/2019 | 07:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Βίσελ Κόμπε | 1-0 | 1-0 |
20/04/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 3-0 | 3-0 |
20/04/2019 | 08:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σαγκάν Τοσού | 1-0 | 1-0 |
20/04/2019 | 08:00 | Ναγκόγια - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-0 | 0-0 |
20/04/2019 | 09:00 | Κασίμα Άντλερς - Σεντάι | 1-0 | 0-0 |
20/04/2019 | 09:00 | Σιμίζου - Σερέζο Οσάκα | 1-0 | 0-0 |
20/04/2019 | 10:00 | Γκάμπα Οσάκα - Τρίνιτα Οίτα | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/04/2019 | 08:00 | Σερέζο Οσάκα - Τρίνιτα Οίτα | 0-0 | 0-0 |
28/04/2019 | 07:00 | Σεντάι - Γκάμπα Οσάκα | 2-1 | 1-1 |
28/04/2019 | 07:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Κασίμα Άντλερς | 2-1 | 0-1 |
28/04/2019 | 08:00 | Τόκιο - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 2-0 | 1-0 |
28/04/2019 | 08:00 | Βίσελ Κόμπε - Καβασάκι | 1-2 | 0-2 |
28/04/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Σόναν Μπελμάρε | 0-2 | 0-0 |
28/04/2019 | 09:00 | Ναγκόγια - Χιροσίμα | 1-0 | 1-0 |
28/04/2019 | 09:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σαπόρο | 1-2 | 0-2 |
28/04/2019 | 10:00 | Σιμίζου - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/05/2019 | 08:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Τζούμπιλο Ιβάτα | 0-1 | 0-0 |
03/05/2019 | 08:00 | Χιροσίμα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 0-1 | 0-1 |
03/05/2019 | 09:00 | Κασίμα Άντλερς - Σιμίζου | 3-0 | 1-0 |
03/05/2019 | 09:00 | Καβασάκι - Σεντάι | 3-1 | 2-0 |
04/05/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Βίσελ Κόμπε | 2-1 | 0-0 |
04/05/2019 | 08:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σερέζο Οσάκα | 0-2 | 0-1 |
04/05/2019 | 10:00 | Σόναν Μπελμάρε - Ναγκόγια | 1-1 | 1-0 |
04/05/2019 | 10:00 | Γκάμπα Οσάκα - Τόκιο | 0-0 | 0-0 |
04/05/2019 | 10:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σαγκάν Τοσού | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Γκάμπα Οσάκα | 3-1 | 1-0 |
11/05/2019 | 09:00 | Σερέζο Οσάκα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 3-0 | 1-0 |
12/05/2019 | 07:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σαπόρο | 0-0 | 0-0 |
12/05/2019 | 07:05 | Σεντάι - Χιροσίμα | 2-1 | 0-1 |
12/05/2019 | 08:00 | Τόκιο - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-0 | 0-0 |
12/05/2019 | 08:00 | Σιμίζου - Καβασάκι | 0-4 | 0-2 |
12/05/2019 | 08:00 | Βίσελ Κόμπε - Κασίμα Άντλερς | 0-1 | 0-1 |
12/05/2019 | 09:00 | Ναγκόγια - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 2-0 | 2-0 |
12/05/2019 | 10:00 | Σόναν Μπελμάρε - Τρίνιτα Οίτα | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/05/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Ναγκόγια | 1-1 | 0-1 |
17/05/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Σαγκάν Τοσού | 0-1 | 0-0 |
17/05/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σόναν Μπελμάρε | 2-3 | 2-0 |
18/05/2019 | 08:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Βίσελ Κόμπε | 4-1 | 1-0 |
18/05/2019 | 08:00 | Τόκιο - Σαπόρο | 2-0 | 0-0 |
18/05/2019 | 08:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σεντάι | 2-0 | 2-0 |
18/05/2019 | 09:00 | Κασίμα Άντλερς - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 5-0 | 1-0 |
18/05/2019 | 10:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σιμίζου | 1-1 | 0-1 |
18/05/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σερέζο Οσάκα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/05/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Γκάμπα Οσάκα | 0-0 | 0-0 |
25/05/2019 | 08:00 | Σιμίζου - Σεντάι | 4-3 | 3-2 |
25/05/2019 | 09:00 | Σερέζο Οσάκα - Τόκιο | 1-0 | 0-0 |
26/05/2019 | 07:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Τζούμπιλο Ιβάτα | 4-0 | 1-0 |
26/05/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Κασίμα Άντλερς | 1-0 | 0-0 |
26/05/2019 | 08:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Χιροσίμα | 0-4 | 0-2 |
26/05/2019 | 09:00 | Ναγκόγια - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 0-1 | 0-1 |
26/05/2019 | 09:00 | Βίσελ Κόμπε - Σόναν Μπελμάρε | 4-1 | 0-0 |
26/05/2019 | 10:00 | Τρίνιτα Οίτα - Καβασάκι | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/05/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 1-2 | 1-1 |
01/06/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Χιροσίμα | 1-0 | 0-0 |
01/06/2019 | 08:00 | Σεντάι - Ναγκόγια | 3-1 | 1-1 |
01/06/2019 | 08:00 | Τόκιο - Τρίνιτα Οίτα | 3-1 | 2-0 |
01/06/2019 | 09:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Βίσελ Κόμπε | 1-1 | 0-1 |
01/06/2019 | 10:00 | Σαγκάν Τοσού - Σερέζο Οσάκα | 0-1 | 0-1 |
01/06/2019 | 12:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σιμίζου | 1-1 | 0-0 |
01/06/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-1 | 0-0 |
01/06/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Κασίμα Άντλερς | 1-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/06/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Σαπόρο | 1-1 | 0-1 |
14/06/2019 | 13:00 | Κασίμα Άντλερς - Σερέζο Οσάκα | 2-0 | 0-0 |
14/06/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Σόναν Μπελμάρε | 2-0 | 0-0 |
15/06/2019 | 12:00 | Σιμίζου - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 3-2 | 0-1 |
15/06/2019 | 13:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σαγκάν Τοσού | 2-1 | 1-1 |
15/06/2019 | 13:00 | Τόκιο - Βίσελ Κόμπε | 0-1 | 0-0 |
15/06/2019 | 13:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σεντάι | 0-1 | 0-1 |
15/06/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Γκάμπα Οσάκα | 0-0 | 0-0 |
15/06/2019 | 13:00 | Τρίνιτα Οίτα - Ναγκόγια | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/06/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Σαγκάν Τοσού | 3-1 | 2-0 |
22/06/2019 | 12:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-0 | 0-0 |
22/06/2019 | 12:00 | Βίσελ Κόμπε - Τρίνιτα Οίτα | 2-2 | 2-1 |
22/06/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σόναν Μπελμάρε | 1-0 | 0-0 |
22/06/2019 | 13:00 | Ναγκόγια - Σιμίζου | 1-2 | 0-0 |
22/06/2019 | 13:00 | Σερέζο Οσάκα - Τζούμπιλο Ιβάτα | 2-0 | 1-0 |
23/06/2019 | 13:00 | Σεντάι - Τόκιο | 2-0 | 0-0 |
31/07/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Καβασάκι | 3-2 | 2-0 |
31/07/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Κασίμα Άντλερς | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/06/2019 | 12:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Γκάμπα Οσάκα | 1-3 | 0-1 |
29/06/2019 | 13:00 | Τόκιο - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 4-2 | 2-1 |
30/06/2019 | 12:00 | Βίσελ Κόμπε - Ναγκόγια | 5-3 | 1-0 |
30/06/2019 | 12:30 | Κασίμα Άντλερς - Χιροσίμα | 2-2 | 1-1 |
30/06/2019 | 13:00 | Τρίνιτα Οίτα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 2-0 | 0-0 |
30/06/2019 | 13:00 | Σεντάι - Σαπόρο | 2-1 | 1-1 |
30/06/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Σερέζο Οσάκα | 0-2 | 0-0 |
30/06/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Καβασάκι | 1-3 | 0-1 |
30/06/2019 | 13:30 | Σαγκάν Τοσού - Σιμίζου | 4-2 | 3-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/07/2019 | 12:00 | Σιμίζου - Βίσελ Κόμπε | 2-1 | 1-1 |
06/07/2019 | 13:00 | Κασίμα Άντλερς - Τζούμπιλο Ιβάτα | 2-0 | 2-0 |
06/07/2019 | 13:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σεντάι | 1-0 | 1-0 |
06/07/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Τρίνιτα Οίτα | 1-0 | 0-0 |
06/07/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Σερέζο Οσάκα | 1-1 | 0-1 |
07/07/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-1 | 1-1 |
07/07/2019 | 12:00 | Ναγκόγια - Σόναν Μπελμάρε | 0-2 | 0-1 |
07/07/2019 | 13:00 | Τόκιο - Γκάμπα Οσάκα | 3-1 | 2-1 |
07/07/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Σαγκάν Τοσού | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/07/2019 | 12:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Τζούμπιλο Ιβάτα | 0-1 | 0-0 |
13/07/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 3-1 | 1-0 |
13/07/2019 | 13:00 | Σερέζο Οσάκα - Ναγκόγια | 3-0 | 1-0 |
13/07/2019 | 13:00 | Σεντάι - Κασίμα Άντλερς | 0-4 | 0-2 |
13/07/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σιμίζου | 1-0 | 0-0 |
13/07/2019 | 13:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σαπόρο | 2-1 | 1-1 |
13/07/2019 | 13:30 | Σαγκάν Τοσού - Χιροσίμα | 0-2 | 0-0 |
14/07/2019 | 13:00 | Τόκιο - Καβασάκι | 0-3 | 0-1 |
14/07/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Βίσελ Κόμπε | 3-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/07/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Σόναν Μπελμάρε | 5-2 | 2-1 |
20/07/2019 | 12:00 | Ναγκόγια - Γκάμπα Οσάκα | 2-2 | 2-1 |
20/07/2019 | 12:00 | Βίσελ Κόμπε - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 0-2 | 0-1 |
20/07/2019 | 12:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Χιροσίμα | 2-2 | 0-0 |
20/07/2019 | 12:30 | Κασίμα Άντλερς - Σαγκάν Τοσού | 2-1 | 2-1 |
20/07/2019 | 13:00 | Σιμίζου - Τόκιο | 0-2 | 0-2 |
20/07/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-3 | 0-3 |
20/07/2019 | 13:00 | Σερέζο Οσάκα - Σεντάι | 0-0 | 0-0 |
27/07/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Τρίνιτα Οίτα | 3-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/08/2019 | 13:00 | Βίσελ Κόμπε - Γκάμπα Οσάκα | 2-2 | 0-1 |
03/08/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Σαπόρο | 1-0 | 0-0 |
03/08/2019 | 13:00 | Σεντάι - Τζούμπιλο Ιβάτα | 2-1 | 2-1 |
03/08/2019 | 13:00 | Τόκιο - Σερέζο Οσάκα | 3-0 | 0-0 |
03/08/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σιμίζου | 0-1 | 0-0 |
03/08/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Κασίμα Άντλερς | 3-2 | 0-0 |
04/08/2019 | 13:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Ναγκόγια | 2-2 | 1-2 |
04/08/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 0-0 | 0-0 |
04/08/2019 | 13:30 | Σαγκάν Τοσού - Τρίνιτα Οίτα | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-1 | 0-0 |
10/08/2019 | 12:00 | Σιμίζου - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-0 | 1-0 |
10/08/2019 | 12:30 | Κασίμα Άντλερς - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 2-1 | 1-0 |
10/08/2019 | 13:00 | Τόκιο - Σεντάι | 1-0 | 0-0 |
10/08/2019 | 13:00 | Ναγκόγια - Καβασάκι | 3-0 | 2-0 |
10/08/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Χιροσίμα | 1-1 | 0-0 |
10/08/2019 | 13:00 | Τρίνιτα Οίτα - Βίσελ Κόμπε | 1-1 | 0-1 |
11/08/2019 | 12:00 | Σερέζο Οσάκα - Σαγκάν Τοσού | 1-2 | 1-0 |
11/08/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σόναν Μπελμάρε | 2-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/08/2019 | 12:00 | Σιμίζου - Σαπόρο | 0-8 | 0-2 |
17/08/2019 | 13:00 | Βίσελ Κόμπε - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 3-0 | 1-0 |
17/08/2019 | 13:00 | Τρίνιτα Οίτα - Κασίμα Άντλερς | 0-1 | 0-0 |
17/08/2019 | 13:00 | Τόκιο - Χιροσίμα | 0-1 | 0-0 |
17/08/2019 | 13:00 | Σεντάι - Καβασάκι | 2-2 | 0-1 |
17/08/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σερέζο Οσάκα | 1-2 | 0-1 |
17/08/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Σαγκάν Τοσού | 2-3 | 1-2 |
18/08/2019 | 12:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Ναγκόγια | 1-1 | 0-0 |
18/08/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/08/2019 | 13:00 | Κασίμα Άντλερς - Γκάμπα Οσάκα | 2-2 | 1-1 |
23/08/2019 | 13:30 | Σαγκάν Τοσού - Βίσελ Κόμπε | 1-6 | 0-3 |
23/08/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-2 | 1-0 |
24/08/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Τόκιο | 1-1 | 0-1 |
24/08/2019 | 12:00 | Ναγκόγια - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 1-5 | 0-2 |
24/08/2019 | 13:00 | Σεντάι - Σόναν Μπελμάρε | 1-1 | 0-0 |
24/08/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Σιμίζου | 2-2 | 1-1 |
24/08/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σερέζο Οσάκα | 0-2 | 0-2 |
24/08/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Τρίνιτα Οίτα | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2019 | 13:30 | Ναγκόγια - Τόκιο | 1-2 | 0-1 |
31/08/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Γκάμπα Οσάκα | 3-1 | 1-0 |
31/08/2019 | 13:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Τρίνιτα Οίτα | 0-0 | 0-0 |
31/08/2019 | 13:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Χιροσίμα | 0-2 | 0-0 |
31/08/2019 | 13:00 | Βίσελ Κόμπε - Σαπόρο | 2-3 | 1-1 |
31/08/2019 | 13:30 | Σαγκάν Τοσού - Σεντάι | 2-1 | 0-1 |
01/09/2019 | 12:00 | Σερέζο Οσάκα - Καβασάκι | 2-1 | 1-1 |
01/09/2019 | 12:00 | Σιμίζου - Κασίμα Άντλερς | 0-4 | 0-2 |
01/09/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/09/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σερέζο Οσάκα | 1-2 | 0-0 |
13/09/2019 | 13:30 | Σιμίζου - Ναγκόγια | 3-2 | 1-1 |
14/09/2019 | 08:00 | Σαπόρο - Σεντάι | 1-3 | 0-1 |
14/09/2019 | 12:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σόναν Μπελμάρε | 2-1 | 2-0 |
14/09/2019 | 13:00 | Κασίμα Άντλερς - Τόκιο | 2-0 | 1-0 |
14/09/2019 | 13:00 | Καβασάκι - Τζούμπιλο Ιβάτα | 2-0 | 2-0 |
14/09/2019 | 13:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Χιροσίμα | 3-0 | 0-0 |
14/09/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σαγκάν Τοσού | 1-0 | 0-0 |
14/09/2019 | 13:00 | Βίσελ Κόμπε - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/09/2019 | 08:00 | Σερέζο Οσάκα - Γκάμπα Οσάκα | 3-1 | 2-0 |
28/09/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 3-3 | 0-2 |
28/09/2019 | 09:00 | Κασίμα Άντλερς - Σαπόρο | 1-1 | 0-1 |
28/09/2019 | 11:00 | Καβασάκι - Βίσελ Κόμπε | 1-2 | 0-1 |
28/09/2019 | 12:00 | Τρίνιτα Οίτα - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-2 | 0-0 |
28/09/2019 | 13:00 | Χιροσίμα - Ναγκόγια | 1-1 | 1-1 |
28/09/2019 | 13:00 | Σεντάι - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 1-1 | 0-1 |
29/09/2019 | 08:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Τόκιο | 0-0 | 0-0 |
29/09/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Σιμίζου | 0-6 | 0-4 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/10/2019 | 13:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σαπόρο | 5-0 | 0-0 |
05/10/2019 | 08:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 0-2 | 0-1 |
05/10/2019 | 08:00 | Ναγκόγια - Τρίνιτα Οίτα | 1-1 | 0-0 |
05/10/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Τόκιο | 2-1 | 0-0 |
05/10/2019 | 08:00 | Σεντάι - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 0-1 | 0-1 |
05/10/2019 | 10:00 | Χιροσίμα - Βίσελ Κόμπε | 6-2 | 2-1 |
06/10/2019 | 09:00 | Σερέζο Οσάκα - Κασίμα Άντλερς | 0-1 | 0-1 |
06/10/2019 | 11:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Σιμίζου | 2-1 | 1-1 |
06/10/2019 | 13:00 | Σόναν Μπελμάρε - Καβασάκι | 0-5 | 0-4 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/10/2019 | 13:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Κασίμα Άντλερς | 1-1 | 1-0 |
18/10/2019 | 13:00 | Σαπόρο - Σερέζο Οσάκα | 0-1 | 0-1 |
18/10/2019 | 13:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Τρίνιτα Οίτα | 0-1 | 0-0 |
19/10/2019 | 07:00 | Βίσελ Κόμπε - Τόκιο | 1-3 | 0-3 |
19/10/2019 | 08:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σόναν Μπελμάρε | 3-1 | 1-0 |
19/10/2019 | 08:00 | Σιμίζου - Χιροσίμα | 1-2 | 1-0 |
19/10/2019 | 08:00 | Γκάμπα Οσάκα - Καβασάκι | 2-2 | 1-0 |
19/10/2019 | 08:00 | Ναγκόγια - Σεντάι | 0-2 | 0-1 |
19/10/2019 | 09:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Σαγκάν Τοσού | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/10/2019 | 12:00 | Χιροσίμα - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-1 | 0-0 |
09/11/2019 | 07:00 | Κασίμα Άντλερς - Καβασάκι | 0-2 | 0-0 |
09/11/2019 | 07:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Σαπόρο | 4-2 | 3-1 |
09/11/2019 | 07:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Τόκιο | 0-1 | 0-0 |
09/11/2019 | 07:00 | Ναγκόγια - Βίσελ Κόμπε | 3-0 | 2-0 |
09/11/2019 | 08:00 | Σερέζο Οσάκα - Σόναν Μπελμάρε | 1-0 | 0-0 |
10/11/2019 | 06:05 | Σεντάι - Σιμίζου | 2-0 | 1-0 |
10/11/2019 | 07:00 | Τρίνιτα Οίτα - Γκάμπα Οσάκα | 2-1 | 1-1 |
10/11/2019 | 08:00 | Σαγκάν Τοσού - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/11/2019 | 12:00 | Κασίμα Άντλερς - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-0 | 0-0 |
02/11/2019 | 06:00 | Βίσελ Κόμπε - Σεντάι | 2-0 | 1-0 |
02/11/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Ναγκόγια | 3-0 | 1-0 |
02/11/2019 | 07:00 | Σιμίζου - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-2 | 0-1 |
02/11/2019 | 07:00 | Σαγκάν Τοσού - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 1-2 | 0-2 |
02/11/2019 | 08:00 | Σερέζο Οσάκα - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 1-1 | 1-0 |
02/11/2019 | 08:05 | Καβασάκι - Χιροσίμα | 2-1 | 1-0 |
02/11/2019 | 08:05 | Τρίνιτα Οίτα - Τόκιο | 0-2 | 0-2 |
03/11/2019 | 09:00 | Σόναν Μπελμάρε - Γκάμπα Οσάκα | 0-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2019 | 11:30 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Καβασάκι | 0-2 | 0-1 |
23/11/2019 | 06:00 | Βίσελ Κόμπε - Σερέζο Οσάκα | 1-0 | 0-0 |
23/11/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Τζούμπιλο Ιβάτα | 1-2 | 0-1 |
23/11/2019 | 07:00 | Τόκιο - Σόναν Μπελμάρε | 1-1 | 0-1 |
23/11/2019 | 07:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 0-1 | 0-1 |
23/11/2019 | 07:00 | Σιμίζου - Τρίνιτα Οίτα | 1-1 | 0-1 |
23/11/2019 | 07:00 | Ναγκόγια - Σαγκάν Τοσού | 0-0 | 0-0 |
23/11/2019 | 07:00 | Χιροσίμα - Κασίμα Άντλερς | 0-0 | 0-0 |
23/11/2019 | 08:00 | Γκάμπα Οσάκα - Σεντάι | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/11/2019 | 07:00 | Σαγκάν Τοσού - Σαπόρο | 0-2 | 0-1 |
30/11/2019 | 07:00 | Καβασάκι - Γιοκοχάμα Μαρίνος | 1-4 | 0-1 |
30/11/2019 | 07:00 | Σερέζο Οσάκα - Σιμίζου | 2-1 | 0-1 |
30/11/2019 | 07:00 | Σεντάι - Τρίνιτα Οίτα | 2-0 | 1-0 |
30/11/2019 | 07:00 | Κασίμα Άντλερς - Βίσελ Κόμπε | 1-3 | 1-2 |
30/11/2019 | 07:00 | Τόκιο - Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς | 1-1 | 0-1 |
30/11/2019 | 07:00 | Σόναν Μπελμάρε - Χιροσίμα | 1-0 | 1-0 |
30/11/2019 | 07:00 | Τζούμπιλο Ιβάτα - Ναγκόγια | 2-1 | 1-1 |
30/11/2019 | 07:00 | Γκάμπα Οσάκα - Ματσουμότο Γιαμάγκα | 4-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/12/2019 | 07:00 | Σαπόρο - Καβασάκι | 1-2 | 1-2 |
07/12/2019 | 07:00 | Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς - Γκάμπα Οσάκα | 2-3 | 0-1 |
07/12/2019 | 07:00 | Γιοκοχάμα Μαρίνος - Τόκιο | 3-0 | 2-0 |
07/12/2019 | 07:00 | Ματσουμότο Γιαμάγκα - Σόναν Μπελμάρε | 1-1 | 0-0 |
07/12/2019 | 07:00 | Σιμίζου - Σαγκάν Τοσού | 1-0 | 0-0 |
07/12/2019 | 07:00 | Ναγκόγια - Κασίμα Άντλερς | 0-1 | 0-1 |
07/12/2019 | 07:00 | Βίσελ Κόμπε - Τζούμπιλο Ιβάτα | 4-1 | 1-0 |
07/12/2019 | 07:00 | Χιροσίμα - Σεντάι | 1-0 | 0-0 |
07/12/2019 | 07:00 | Τρίνιτα Οίτα - Σερέζο Οσάκα | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/12/2019 | 06:00 | Σόναν Μπελμάρε - Tokushima Vortis | 1-1 | 0-1 |
Εξι αναμετρήσεις στο «κυρίως πιάτο» της 17ης αγωνιστικής με τους γηπεδούχος να έχουν τον πρώτο λόγο με αποδόσεις άνω του διπλασιασμού
Αυλαία στη 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος Ιαπωνίας, με μία αναμέτρηση που παρουσιάζει έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, καθώς υπάρχουν οι προϋποθέσεις να μπουν αρκετά τέρματα.
Εξ’ αναβολής παιχνίδι για το πρωτάθλημα της Ιαπωνίας, με την Γιοκοχάμα Μαρίνος να θέλει να δώσει απαντήσεις, μετά την απώλεια του Ασιατικού Τσάμπιονς Λιγκ.
Με τέσσερις αναμετρήσεις η Ιαπώνια εμφανίζεται στο σημερινό κουπόνι, με όλες να ξεκινάνε νωρίς το πρωί.
Συνέχεια στο πρωτάθλημα Ιαπωνίας με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν το ποντάρισμα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Η Γιοκοχάμα αντιμετωπίζει την Γκάμπα Οσάκα στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Ιαπωνίας σε μια αναμέτρηση που τραβά τα βλέμματα και αξίζει το ποντάρισμα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Αυλαία για την 6η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Ιαπωνίας, με φουλ δράση και δέκα αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Δύο παιχνίδια διεξάγονται σήμερα για την 21η αγωνιστική της Α’ Ιαπωνίας στα οποία θα εστιάσουμε στα γκολ