LIVE SCORES ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

Σάββατο, 21 Μαΐου 2022

Δ Ω/Ε ΚΩΔ 1 ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ Χ ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗ 2 LIVE ΗΜΙ ΤΕΛ ΣΗΜ
n/a 00:00
Τελικό
- Asheville City - Dalton Red Wolves - 3-1 1-0 3-1 1
n/a 00:00
Τελικό
- FC Miami City - Miami AC - 0-3 0-3 2
n/a 00:15
Τελικό
- Τζένεραλ Καμπαγιέρο JLM - Ατλέτικο Λανούς - 1-0 1-0 1-0 1
ΠΑΡ1 00:30
Τελικό
1472 2.7 Κλαμπ Τακουάρι 2.9 Αμελιάνο 2.42 1-0 0-0 1-0 1
ΒΡΑ2 01:00
Τελικό
131 1.87 Μπρούσκε 2.9 Τομπένσε 4 1-0 0-0 1-0 1
ΚΑΝΠ 01:00
Τελικό
2.95 Γουόντερερς 2.95 Φόρτζε 2.22 0-4 0-1 0-4 2
n/a 01:00
Τελικό
- Coimbra - Ipatinga - 1-2 1-2 2
ΧΙΛ1 02:00
Τελικό
134 Κοκίμπο Ουνίδο 3.1 Ουνιόν Εσπανιόλα 2.32 2-4 1-1 2-4 2
n/a 02:00
Τελικό
- Kings Hammer - Cleveland Force - 2-2 1-1 2-2 X
n/a 02:00
Τελικό
- Midwest United - Kalamazoo FC - 0-2 0-1 0-2 2
n/a 02:00
Τελικό
- Pathfinder - Boston City - 0-1 2-1 0-1 2
ΟΥΡ1 02:00
Τελικό
1474 2.25 Ντεπορτίβο Μαλντονάντο 3 Ατλέτικο Φοίνιξ Μοντεβιδέο 2.85 0-1 0-1 0-1 2
n/a 02:00
Τελικό
- Πακάζους - Τούνα Λούσο - 2-0 0-0 2-0 1
n/a 02:30
Τελικό
- Western Mass Pioneers - Boston Bolts - 5-2 2-1 5-2 1
n/a 02:30
Τελικό
- Μονάγκας - Νασιονάλ Ασουνσιόν - 2-2 1-0 2-2 X
ΟΥΡ2 02:30
Τελικό
1475 2.37 Λα Λούζ 2.75 Γιουβεντούτ Ντε Λας Πιέδρας 2.9 2-1 1-0 2-1 1
ΒΟΥ2 03:00 - Νεφτοχιμικ 1962 Μπουργκάς - Σεπτέμβρι Σόφια -
ΠΟΛ3 03:00 - Ραντούνια Στέζικα - Μπελτσάτοφ -
ΙΣΗΜ 03:00
Τελικό
1458 2.12 Κουμπάγια 2.77 Νουέβε ντε Οκτούμπρ 3.35 3-2 2-1 3-2 1
ΑΡΓΝ 03:00
Τελικό
133 2.1 Ολ Μπόις 2.95 Ντεπορτίβο Μάντριν 3.15 1-1 1-0 1-1 X
n/a 03:00 - Εστορίλ - Εστορίλ -
n/a 03:00 - Βιζέλα - Πορτιμονένσε -
n/a 03:00
Τελικό
- Minneapolis City - Peoria - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 03:00 - Matelots - Βιζέλα -
n/a 03:00 - FAP - Μπελενένσες -
n/a 03:00 - Τοντέλα - Μπράγκα -
n/a 03:00 - Μορεϊρένσε - Μπελενένσες -
n/a 03:00
Τελικό
- Niva Chausy - Kirovsk - 3-0 3-0 1
n/a 03:00
Τελικό
- Grand Bodø W - Medkila - 4-1 4-1 1
n/a 03:00
Τελικό
- Amazon Grimstad W - Fortuna Ålesund W - 1-0 1-0 1
ΑΡΓΝ 03:10
Τελικό
135 1.62 Μπελγράνο 3.1 Φλάντρια 5.25 2-0 1-0 2-0 1
ΒΡΑ2 03:30
Τελικό
136 1.41 Μπαΐα Σαλβαδόρ 3.5 Πόντε Πρέτα 7.35 2-1 1-0 2-1 1
ΠΕΡ1 03:30
Τελικό
1476 1.27 Γιουνιβέρσιτι Σεζάρ Βαγιέχο 4.35 Ακαντέμια Καντολάο 8.75 0-1 0-1 0-1 2
n/a 03:30
Τελικό
- Σπορτίβο Ντεσαμπαράδος - Σπορτίβο Εστουντιάντες - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 04:00
Τελικό
- Ρεάλ Μέριλαντ Μόναρκς - North Texas - 0-3 0-1 0-3 2
n/a 04:00
Τελικό
- San Jose Earthquakes II - Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι ΙΙ - 1-2 0-0 1-2 2
n/a 04:30
Τελικό
- OVF Alliance - PDX - 3-1 2-0 3-1 1
ΚΑΝΠ 05:00
Τελικό
- Πασίφικ - Γιορκ 9 - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 05:00
Τελικό
- San Francisco City - Central Valley Fuego II - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 05:00
Τελικό
- Pachuca W - Guadalajara W - 2-4 1-0 2-4 2
n/a 06:00
Τελικό
- Ιμαμπαρί - Οκινάβα - 1-4 1-4 2
n/a 07:00
Τελικό
- South Hobart - Olympia Warriors - 7-0 2-0 7-0 1
ΙΑΠ1 07:00
Τελικό
137 1.51 Χιροσίμα 3.75 Κιότο 5.5 3-1 2-1 3-1 1
ΙΑΠ2 07:00
Τελικό
138 3.1 Ροάσο Κουμαμότο 2.8 Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ 2.22 1-1 0-0 1-1 X
n/a 07:00
Τελικό
- Vertfee Yaita - Nagai - 7-0 7-0 1
n/a 07:00
Τελικό
- Φουκουσίμα Γιουν. - North Asia University - 7-1 7-1 1
n/a 07:00
Τελικό
- Χόντα Λοκ - Marrygold Kumamoto - 3-0 3-0 1
n/a 07:00
Τελικό
- Σόνι Σεντάι - Tokyo Int. University - 3-1 3-1 1
n/a 07:00
Τελικό
- Sapporo University - Yamanashi Gakuin - 1-0 1-0 1
n/a 07:00
Τελικό
- Ματσουμότο Γιαμάγκα - Hokuriku University - 3-2 3-2 1
n/a 07:00
Τελικό
- Γκιφού - Chukyo University - 3-2 3-2 1
n/a 07:00
Τελικό
- Arterivo Wakayama - Κανσαϊ - 2-4 2-4 2
n/a 07:15
Τελικό
- Woden Vellet - Canberra FC - 1-2 0-0 1-2 2
n/a 07:30
Τελικό
- Devonport City - Kingborough Lions - 5-1 2-0 5-1 1
n/a 07:30
Τελικό
- Clarence Zebras - Launceston City - 1-1 1-0 1-1 X
n/a 07:30
Τελικό
- Riverside - Glenorchy Knights - 0-6 0-2 0-6 2
ΑΥΠΒ 08:00
Τελικό
4.75 Ίστερν Λάιονς 4.15 Ντάντενογκ Θάντερ 1.47 0-1 0-0 0-1 2
ΑΥΠΒ 08:00
Τελικό
5.85 Σεντ Άλμπανς Σεντς 4 Πορτ Μέλμπουρν Σαρκς 1.41 0-1 0-1 0-1 2
n/a 08:00
Τελικό
- Moreland City - Pascoe Vale - 3-1 3-1 1
n/a 08:00
Τελικό
- Goulburn Valley Suns - Kingston City - 1-4 1-4 2
n/a 08:00
Τελικό
- Langwarrin - Brunswick City - 1-2 1-2 2
n/a 08:00
Τελικό
- Bulleen Lions - North Geelong Warriors - 2-3 2-3 2
ΑΥΠ 08:00
Τελικό
2.77 Νορθ Σορ Μάρινερς 3.7 Σίδνεϊ Γιουθ 2 2-6 1-6 2-6 2
ΙΑΠ1 08:00
Τελικό
139 1.82 Σερέζο Οσάκα 3.35 Γκάμπα Οσάκα 3.75 3-1 0-1 3-1 1
ΙΑΠ1 08:00
Τελικό
140 3.15 Σιμίζου 2.82 Ναγκόγια 2.27 1-2 0-1 1-2 2
n/a 08:00
Τελικό
- Belconnen United - O'Connor Knights - 7-1 3-1 7-1 1
n/a 08:00
Τελικό
- Cooma Tigers FC - Monaro Panthers - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 08:00
Τελικό
- Canberra Olympic - Gungahlin United - 0-1 0-0 0-1 2
ΑΥΠ 08:00
Τελικό
2.67 Γουέστ Τόρενς Μπιρκάλια 3.4 Αντέλαϊντ Γιουνάιτεντ Νέοι 2.17 2-1 0-1 2-1 1
ΙΑΠ2 08:00
Τελικό
144 3.05 Ομίγια 3.05 Σεντάι 2.12 2-4 0-2 2-4 2
ΙΑΠ2 08:00
Τελικό
142 3.65 Μπλάουμπλιτζ Ακίτα 3.05 Τόκιο Βέρντι 1.9 3-3 0-1 3-3 X
ΙΑΠ2 08:00
Τελικό
143 2.25 Νιγκάτα Άλμπιρεξ 2.95 Γιοκοχάμα 2.9 3-0 2-0 3-0 1
ΙΑΠ2 08:00
Τελικό
141 3.15 Ζβάιγκεν Καναζάβα 3 Γιαμαγκάτα 2.08 1-1 1-0 1-1 X
ΙΑΠ2 08:00
Τελικό
145 2 Τοκουσίμα Βόρτις 2.65 Τοτσίγκι 3.95 0-1 0-0 0-1 2
n/a 08:00
Τελικό
- Σιχεούνγκ Σίτιζεν - Νταγκζίν Σίτιζεν - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 08:00
Τελικό
- Μπουσάν Τρανσπορτάτιον - Πόσχεον - 1-1 0-1 1-1 X
ΑΥΠ 08:30
Τελικό
2.08 Γουάιτ Σίτι 3.35 Στουρτ Λάιονς 2.85 1-1 1-1 1-1 X
ΑΥΠ 08:30
Τελικό
3.4 Σάουθ Αντέλαϊντ 3.65 Μέτρο Σταρς 1.78 1-0 1-0 1-0 1
ΑΥΠ 08:30
Τελικό
1.85 Αντέλαϊντ Κόμετς 3.35 Κρόιντον Κινγκς 3.45 2-0 0-0 2-0 1
ΑΥΠ 08:30
Τελικό
1.37 Καμπελτάουν 4.5 Κάμπερλαντ Γιουνάιτεντ 5.75 4-2 1-0 4-2 1
n/a 08:30
Τελικό
- Αντέλαϊντ Ρέιντερς - Para Hills Knights - 1-1 1-1 X
n/a 08:30
Τελικό
- Port Adelaide Pirates - Fulham United - 1-0 1-0 1
n/a 08:30
Τελικό
- Adelaide Victory - Αντέλαϊντ Μπλου Ιγκλς - 0-1 0-1 2
n/a 08:30
Τελικό
- Modbury Jets - Eastern United - 4-2 4-2 1
n/a 08:30
Τελικό
- West Adelaide - Adelaide University - 1-1 1-1 X
n/a 08:30
Τελικό
- Adelaide Hills Hawks - Playford City Patriots - 3-1 3-1 1
ΑΥΠ 09:00
Τελικό
1.13 Πενίνσουλα Πάουερ 6.5 Καπαλάμπα 11 7-3 2-3 7-3 1
n/a 09:00
Τελικό
- Τσίτα - Κίμικ Ντζερζχίνσκ - 3-1 0-1 3-1 1
n/a 09:00
Τελικό
- Veertien Mie - Osaka - 1-1 1-1 X
ΙΑΠ1 09:00
Τελικό
147 2.32 Τόκιο 2.9 Κασίβα 2.95 0-0 0-0 0-0 X
ΙΑΠ1 09:00
Τελικό
146 2.47 Σόναν Μπελμάρε 2.9 Βίσελ Κόμπε 2.75 2-1 1-0 2-1 1
ΑΥΠ 09:30
Τελικό
1364 2 Μάιτλαντ 3.5 Νιούκασλ Ολίμπικ 2.9 4-2 3-0 4-2 1
ΡΩΣ2 10:00
Τελικό
- ΣΚΑ Χάμπαροβσκ - Άκρον Τολγιάτι - 0-3 0-0 0-3 2
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1371 2.82 Ίγκλγουντ Γιουν. 3.4 Στέρλινγκ Λάιονς 2.08 1-2 0-1 1-2 2
ΝΚΡ2 10:00
Τελικό
149 2.25 Νταετζέον Σίτιζεν 2.87 Μπουτσεόν 2.95 1-0 1-0 1-0 1
n/a 10:00
Τελικό
- Σακαλίν Σακαλίνσκ - Σατούρν - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 10:00
Τελικό
- Μπεϊτάρ Τελ Μπατ Γιαμ - Χάποελ Πετάχ Τίκβα - 1-1 0-0 1-1 X
ΙΑΠ2 10:00
Τελικό
148 1.44 Μίτο 3.95 Γκρούγια Μοριόκα 5.5 3-0 1-0 3-0 1
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1370 4.25 Γκέλουπ Κροατία 3.65 Περθ 1.61 0-7 0-2 0-7 2
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1369 1.65 Κόκμπερν Σίτι 3.85 Μπαλκάτα 3.8 0-0 0-0 0-0 X
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1372 2.05 Περθ Ρέντ Στάρ 3.5 Περθ Γκλόρι Νέοι 2.8 5-0 1-0 5-0 1
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1368 1.65 Μπεϊσγουότερ Σίτι 4 Αρμαντέιλ 3.65 1-1 0-0 1-1 X
ΑΥΠ 10:00
Τελικό
1373 2.1 Σορέντο 3.4 Φλορεάτ Αθήνα 2.77 1-3 1-1 1-3 2
ΑΥΣΛ 10:15
Τελικό
150 1.92 Μέλμπουρν Βίκτορι 3.25 Γουέστερν Γιουνάιτεντ 3.5 1-4 1-1 1-4 2
ΝΚΡ1 10:30
Τελικό
151 Σεούλ Σεονγκνάμ 4.75 0-1 0-1 0-1 2
n/a 10:30
Τελικό
- Hills Brumbies - St George City FA - 2-6 2-6 2
n/a 11:00
Τελικό
- BASK - BSK Borca - 3-1 3-1 1
ΑΥΠ 11:00
Τελικό
1.13 Πενίνσουλα Πάουερ 6.5 Καπαλάμπα 11 1-3 1-3 2
n/a 11:00
Τελικό
- Cheonan City - Νταετζόν Κοράιλ - 1-2 0-0 1-2 2
ΙΑΠ1 11:00
Τελικό
152 2.75 Ουράβα Ρεντ Ντάιαμοντς 3 Κασίμα Άντλερς 2.4 1-1 1-1 1-1 X
ΙΑΠ1 11:00
Τελικό
153 3 Σαγκάν Τοσού 2.87 Καβασάκι 2.32 0-0 0-0 0-0 X
n/a 11:00
Τελικό
- Παζού Σίτιζεν - Γκιενγκσού Χ.Ν.Π. - 2-1 0-0 2-1 1
n/a 11:00
Τελικό
- Σάνσαϊν Κόστ Γουόντερερς - Κουίνσλαντ Λάιονς - 11-1 6-0 11-1 1
n/a 11:15
Τελικό
- Βισότσινα Τζιχλάβα Β - Βικτόρια Οτροκόβιτσε - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 11:15
Τελικό
- Σλόβαν Ρόσιτσε - Χλούτσιν - 2-0 0-0 2-0 1
n/a 11:15
Τελικό
- Βρατίμοφ - Ουχέρσκι Μπροντ - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 11:15
Τελικό
- Χοντονίν - Μπρέκλαβ - 2-1 0-1 2-1 1
n/a 11:15
Τελικό
- Βικτόρια Μαριάνκσε Λάζνε - Hvězda Cheb - 1-3 0-3 1-3 2
n/a 11:15 - Πίσεκ - Σλαβόι Βίσεχραντ -
n/a 11:15
Τελικό
- Rakovník - Králův Dvůr - 0-3 0-2 0-3 2
n/a 11:15
Τελικό
- Λόκο Βλτάβιν - Σοκόλ Χοστούν - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 11:15
Τελικό
- Ζμπουζάνι 1953 - Χλούμεκ - 3-0 2-0 3-0 1
n/a 11:15
Τελικό
- Μπράντις Ναντ Λάμπεμ - Σλάνι - 2-0 0-0 2-0 1
n/a 11:15
Τελικό
- Σλόγκα Ντομπόζ - Štětí - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 11:15
Τελικό
- Εκλαρόν Βαλκούρτ - Ostrov - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 11:15
Τελικό
- Νερατοβίτσε-Μπισκόβιτσε - Ολύμπια Μπρέζοβα - 2-0 0-0 2-0 1
n/a 11:15
Τελικό
- Sokol Libiš - Μίτο - 1-2 0-1 1-2 2
ΑΥΠ 11:30
Τελικό
1376 5 Αντέλαϊντ Ολύμπικ 4 Αντέλαϊντ Σίτι 1.47 0-2 0-1 0-2 2
n/a 11:30
Τελικό
- České Budějovice II - Τατράν Σεντλκανί - 4-1 4-0 4-1 1
n/a 11:30
Τελικό
- Πρεπέρε - Σλόβαν Βέλβαρι - 3-2 1-1 3-2 1
n/a 11:30
Τελικό
- Kosmonosy - Tochovice - 2-1 1-1 2-1 1
ΡΩΣ2 12:00
Τελικό
- Κρασνοντάρ-2 - Σπαρτάκ Μ. Β' - 1-3 0-1 1-3 2
n/a 12:00
Τελικό
- Teleoptik - Studentski Grad - 1-1 1-1 X
n/a 12:00
Τελικό
- Prva Iskra - Leštane - 6-3 6-3 1
ΑΥΠΒ 12:00
Τελικό
1377 2.85 Χάμε Σίτι 3.2 Αλτόνα Μάτζικ 2.15 3-0 2-0 3-0 1
n/a 12:00
Τελικό
- Legia Warszawa U18 - Wisła Kraków U18 - 3-2 1-1 3-2 1
n/a 12:00
Τελικό
- Lech Poznań U18 - Stal Rzeszów U18 - 7-0 3-0 7-0 1
n/a 12:00
Τελικό
- Pogoń Szczecin U18 - Warta Poznań U18 - 3-2 2-0 3-2 1
ΑΥΠ 12:00
Τελικό
1379 1.42 Μαρκόνι Στάλιονς 4.25 Σάδερλαντ Σαρκς 5.25 2-1 0-0 2-1 1
n/a 12:00
Τελικό
- Gottne - Kiruna FF - 1-0 1-0 1-0 1
n/a 12:00
Τελικό
- Niva - Kobrin - 3-1 3-1 1
n/a 12:00
Τελικό
- Mounties Wanderers - NWS Spirit - 1-2 1-2 2
n/a 12:00
Τελικό
- Northern Tigers - Bonnyrigg White Eagles - 0-2 0-2 2
n/a 12:00
Τελικό
- St. George Saints - Central Coast II - 1-2 1-2 2
n/a 12:00
Τελικό
- Western Sydney W. II - Blacktown Spartans - 7-1 7-1 1
n/a 12:00
Τελικό
- Φάσταφ Ζλιν U19 - Καρβινά U19 - 2-1 0-1 2-1 1
n/a 12:00
Τελικό
- Σλάβια Πράγας U19 - Μλάντα Μπόλεσλαβ U19 - 4-2 2-1 4-2 1
n/a 12:00
Τελικό
- Πριμπράμ U19 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε U19 - 2-2 2-0 2-2 X
ΝΚΡ1 12:00
Τελικό
155 1.78 Ποχάνγκ 3.15 Ίντσεον Γιουν. 4 2-0 2-0 2-0 1
ΙΑΠ2 12:00
Τελικό
154 2.47 Οκαϊάμα 2.72 Τρίνιτα Οίτα 2.8 1-0 0-0 1-0 1
n/a 12:00
Τελικό
- Trešnjevka - Kurilovec - 4-0 2-0 4-0 1
n/a 12:00
Τελικό
- Chertanovo - Zvezda Perm W - 0-4 0-1 0-4 2
n/a 12:00
Τελικό
- Viengchanh - Champasak United - 3-5 1-4 3-5 2
ΣΙΓΚ 12:30
Τελικό
1380 3.85 Ταμπίνς Ρόβερς 4.25 Λάιον Σίτι Σέιλορς 1.58 0-4 0-1 0-4 2
ΝΚΡ2 12:30
Τελικό
156 1.67 Γεονάμ 3.3 Ανσάν Γκρίνερς 4.35 2-3 1-1 2-3 2
ΡΟΥ2 12:30
Τελικό
1.94 Μπρασόφ Στεαγκούλ Ρενάστε 3.05 Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 3.5 1-0 0-0 1-0 1
ΑΥΠΒ 12:45
Τελικό
1381 3 Μπέντλειχ Γκρινς 3.2 Άβοντεϊλ Χάιτς 2.07 1-1 1-0 1-1 X
n/a 13:00
Τελικό
- GVI - B 1908 - 4-1 4-1 1
n/a 13:00
Τελικό
- Eugendorf - Golling - 3-1 3-1 1
ΡΩΣ 13:00
Τελικό
- Ντιναμό Μπαρναούλ - Όρενμπουργκ 2 - 3-0 3-0 3-0 1
n/a 13:00
Τελικό
- Jagiellonia U18 - Górnik Zabrze U18 - 2-2 0-1 2-2 X
n/a 13:00
Τελικό
- Śląsk Wrocław U18 - Raków Częstochowa U18 - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 13:00
Τελικό
- Cracovia U18 - Zagłębie Lubin U18 - 0-1 0-0 0-1 2
ΝΚΡ1 13:00
Τελικό
159 3 Σανγκζού Σανγκμού 3.3 Ούλσαν 2.02 0-2 0-2 0-2 2
ΣΟΥ3 13:00
Τελικό
3.1 Κβίντιγκ FIF 3.35 Φάλκενμπεργκ 1.97 0-4 0-0 0-4 2
n/a 13:00
Τελικό
- Ολίμπικ - Μάγκπις Κρουσέιντερς - 1-4 1-4 2
n/a 13:00
Τελικό
- Κολόμνα - Καλούγκα - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 13:00
Τελικό
- Nadezhda - DYUSSH Stolin - 2-1 2-1 1
ΙΑΠ1 13:00
Τελικό
157 3.25 Φουκουόκα 3.1 Γιοκοχάμα Μαρίνος 2.07 1-0 0-0 1-0 1
ΙΑΠ2 13:00
Τελικό
158 3.55 Ριούκιου 3.15 Βεντφορέτ Κόφου 1.88 1-1 0-0 1-1 X
n/a 13:00
Τελικό
- Lokomotiv Moskva W - Yenisey W - 5-1 3-0 5-1 1
n/a 13:00
Τελικό
- Bumprom - Iput DYuSSh - 13-0 13-0 1
n/a 13:30
Τελικό
- Μετεόρ Πράγας U19 - Σίγκμα Όλομουτς U19 - 1-5 0-2 1-5 2
n/a 13:45
Τελικό
- Σπάρτα Πράγας U19 - Μπάνικ Οστράβα U19 - 4-0 1-0 4-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Άλεροντ - Greve - 2-2 2-2 X
n/a 14:00
Τελικό
- Ishøj - BK Union - 7-1 7-1 1
n/a 14:00
Τελικό
- LSF - Skovshoved - 1-1 1-1 X
n/a 14:00
Τελικό
- OKS - Ουρεσκολέρνες - 2-4 2-4 2
ΡΩΣ2 14:00
Τελικό
- Τεκστιλσχικ-Τελεκόμ Ιβάνοβο - Ρότορ Βολγκογκράντ - 1-3 0-1 1-3 2
ΡΩΣ2 14:00
Τελικό
- Τομ Τομσκ - Μέταλουργκ Λύπετσκ - 2-2 1-1 2-2 X
n/a 14:00
Τελικό
- Kalná nad Hronom - Nové Mesto nad Váhom - 2-2 1-1 2-2 X
ΡΩΣ 14:00
Τελικό
- Ίρτις Ομσκ - Νόστα Νοβοτρόιτσκ - 4-0 2-0 4-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Blau-Weiß 90 Berlin - FC Lok Stendal - 7-0 3-0 7-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 14:00
Τελικό
- Βίσσα Στσζούκζιν - LKS Lodz 2 - 0-2 0-2 0-2 2
n/a 14:00
Τελικό
- Σρόντα Βιελκοπόλσκα - Μουρέ - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 14:00
Τελικό
- Κοσζαλίν - Ο. Γκρουντζιάντζ - 0-2 0-1 0-2 2
n/a 14:00
Τελικό
- Γκοτζαλκόβιτσε - Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα - 0-3 0-1 0-3 2
ΣΟΥ3 14:00
Τελικό
- Μοτάλα - Ουμέα - 4-1 1-0 4-1 1
ΣΟΥ3 14:00
Τελικό
2.27 Όντεβολντ 3.1 Τβάκερς 2.72 2-1 1-1 2-1 1
n/a 14:00
Τελικό
- Skellefteå - IFK Östersund - 2-0 2-0 2-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Landvetter IS - Hittarp - 2-3 2-3 2
ΝΟ3Κ 14:00
Τελικό
- Bossekop - Mjølner - 2-3 1-0 2-3 2
n/a 14:00
Τελικό
- Κβαντ Όμπνισκ - Άρσεναλ-2 Τούλα - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 14:00
Τελικό
- Ζνάμια Νόγκινσκ - Φακέλ-Μ - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Honka W - KuPS W - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 14:00
Τελικό
- Gorodok lions - Gazovik - 0-2 0-2 2
n/a 14:00
Τελικό
- FK Viliya - Krupki - 7-2 7-2 1
n/a 14:00
Τελικό
- Falko - Livadija - 4-0 4-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Χράντετς Κράλοβε U19 - Οπάβα U19 - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 14:00
Τελικό
- Μπρνο U19 - Βικτόρια Πλζεν U19 - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 14:00
Τελικό
- ONS - HPS W - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 14:00
Τελικό
- Ilves - HJK - 0-4 0-1 0-4 2
n/a 14:00
Τελικό
- Dalum - Βέλμπι Άαρχους - 2-0 0-0 2-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Σλάγκελσε - Silkeborg KFUM - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 14:00
Τελικό
- Ulaanbaatar - Khovd - 9-2 9-2 1
N/A 14:00
Τελικό
2.02 Μοχούν Μπάγκαν 3.05 Μπατσουντχάρα Κίνγκς 3.25 4-0 2-0 4-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Lampang FC - Trat FC - 2-2 0-1 2-2 X
n/a 14:00
Τελικό
- DYuSSh Orsha - Polotsk - 2-2 2-2 X
n/a 14:00
Τελικό
- Svetlogorsk - Dnepr Rogachev - 14-0 14-0 1
n/a 14:00
Τελικό
- Valka - Gulbenes BJSS - 0-2 0-2 2
n/a 14:15
Τελικό
- Λισένγκ - ΦΚ Ροσκίλντε - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 14:30
Τελικό
- Hedensted - B 1909 - 1-0 1-0 1
n/a 14:30
Τελικό
- Villefranche SJB - Corte - 1-6 1-4 1-6 2
n/a 14:30
Τελικό
- Arsenal Res. - Energetyk-BGU Res. - 1-5 0-2 1-5 2
ΦΙΝ3 14:30
Τελικό
1384 1.21 Ρέιπας 5.25 PPJ 8.75 1-0 1-0 1-0 1
n/a 14:30
Τελικό
- KFUM Roskilde - Κάρσλουντ - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 14:30
Τελικό
- Ryazan W - Ρούμπιν Καζάν - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 15:00
Τελικό
- BSC Süd 05 - Ludwigsfelde - 1-1 1-1 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- FC Grimma - Carl Zeiss Jena II - 3-0 0-0 3-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- KCB - Nairobi City Stars - 3-2 1-1 3-2 1
n/a 15:00
Τελικό
- Posta Rangers FC - Sofapaka - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- Γκορ Μαχία - Homeboyz - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- AFC Leopards - Talanta - 3-2 2-0 3-2 1
n/a 15:00
Τελικό
- Bidco United - Kenya Police - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 15:00 - Mathare United - Wazito FC -
n/a 15:00
Τελικό
- Brønshøj - Χέρστεντστερ - 4-1 4-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- B 1903 - Solrød - 1-1 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- AB Tårnby - Køge Nord - 4-0 4-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Aarhus Fremad II - Βαρντέ - 4-1 4-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Οντένσε - Άαρχους - 1-3 1-3 2
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Γενισέι Κρανσογιάρσκ - Βέλες - 3-2 2-2 3-2 1
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Αλάνια Βλαδικαβκάζ - Καμάζ - 3-2 2-1 3-2 1
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Ολίμπ-Ντολγκοπρούντνι - Νεφτεχιμικ - 2-4 0-1 2-4 2
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Βόλγκαρ - Όρενμπουργκ - 2-2 1-2 2-2 X
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Βάλτικα Κάλινιγκραντ - Φάκελ Βόρενεσχ - 0-1 0-0 0-1 2
ΡΩΣ2 15:00
Τελικό
- Τορπέντο Μόσχας - PFC Κουμπάν - 2-2 0-1 2-2 X
n/a 15:00
Τελικό
- Νόρτζελαντ (Γ) - Φορτούνα Χόρινγκ (Γ) - 4-0 1-0 4-0 1
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
1389 6.25 Σχάλντινγκ-Χένινγκ 4.35 Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ 1.35 0-5 0-2 0-5 2
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
- TSV Μπούτσμπαχ - Μπαερούθ - 5-2 3-0 5-2 1
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
1.5 Ράιν/Λεσχ 4.15 TSV 1860 Ρόζενχαϊμ 4.5 5-0 4-0 5-0 1
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
1399 1.42 Βάκερ Μπουργκχάουζεν 4.25 Πίπινσριντ 5.25 2-3 1-2 2-3 2
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
1386 2 Άουγκσμπουργκ ΙΙ 3.45 Μέμμινγκεν 2.95 3-1 1-0 3-1 1
ΓΕΡΛ 15:00
Τελικό
1385 1.71 Χαϊμστέτεν 3.75 Ισχστάτ 3.6 2-1 0-1 2-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Νεσκάρσουλμερ - FC Rielasingen-Arlen - 4-0 2-0 4-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- CFR Pforzheim - Λινξ - 0-4 0-2 0-4 2
n/a 15:00
Τελικό
- Ilshofen - FV Ravensburg - 2-3 0-0 2-3 2
n/a 15:00
Τελικό
- Γκέπινγκερ - SGV Freiberg - 0-4 0-3 0-4 2
n/a 15:00
Τελικό
- Torgelower SV Greif - Staaken - 3-0 0-0 3-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Martinroda - Wacker Nordhausen - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 15:00
Τελικό
- Blau-Weiß Zorbau - Einheit Rudolstadt - 1-1 1-0 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- Plauen - Oberlausitz Neugersdorf - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 15:00
Τελικό
- Όντρα Βόντζισλαβ Σλάσκι - Πνιοβέκ Πάβλοβιτς - 0-2 0-1 0-2 2
n/a 15:00
Τελικό
- Κάρλσλαντς IF - Ahlafors - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 15:00
Τελικό
- Grebbestad - Kumla - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 15:00
Τελικό
- Sifhälla - Angered BK - 1-0 1-0 1-0 1
n/a 15:00 - Ακρόπολις - Kvarnsveden -
n/a 15:00
Τελικό
- Älgarna - Boden - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Umeå FC Akademi - Stöde - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- Smedby - Karlberg - 5-1 1-0 5-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Torslanda - Assyriska BK - 4-1 2-0 4-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Västra Frölunda - Varbergs GIF - 3-0 0-0 3-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Start II - Urædd - 2-2 1-1 2-2 X
n/a 15:00
Τελικό
- Νάρντο - Λεβάνγκερ - 1-0 1-0 1-0 1
ΛΙΘ1 15:00
Τελικό
1503 1.27 Xέγκελμαν Λιτάουεν 4.15 Τζιούγκας 9.85 2-0 1-0 2-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Minsk Res. - Shakhtyor Res. - 2-1 2-0 2-1 1
ΦΙΝ3 15:00
Τελικό
1382 5.5 VJS 4.35 Κλούμπι 04 1.4 1-0 0-0 1-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Barockstadt Fulda-Lehn. - Hadamar - 4-1 2-1 4-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Eintracht Stadtallendorf - Eddersheim - 2-2 2-0 2-2 X
n/a 15:00
Τελικό
- Belshina - Ισλόχ - 2-1 0-0 2-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Niva Tolochin - Senno - 4-4 4-4 X
n/a 15:00
Τελικό
- Gorki - Spartak - 5-0 5-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Mozyr NPZ - Vertykal - 3-0 3-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- JFC Jelgava - Babītes SK - 4-3 0-0 4-3 1
n/a 15:00
Τελικό
- Ružomberok W - Slovan Bratislava W - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 15:00
Τελικό
- AFA Olaine - Valmiera II - 0-9 0-5 0-9 2
n/a 15:00
Τελικό
- Πανεβεζίς Β' - Βίλνιους - 0-3 0-1 0-3 2
n/a 15:00
Τελικό
- Ekranas - Μινίγια 2017 - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- Κενταϊνιάι Νεβέζις - Atmosfera - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 15:00
Τελικό
- Šilas - Μπαμπρούνγκας Πλούνγκε - 0-0 0-0 X
n/a 15:00
Τελικό
- Næsby - Φρεμ - 2-1 0-1 2-1 1
n/a 15:00
Τελικό
- Ζένις - Ekibastuz - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 15:00
Τελικό
- SOZh Krichev - Krasnopole - 1-1 1-1 X
n/a 15:00
Τελικό
- Vetka DYuSSh - Zhlobin - 2-2 2-2 X
n/a 15:00
Τελικό
- Augšdaugava - Jurnieks - 3-2 0-0 3-2 1
n/a 15:15
Τελικό
- Perak - UiTM FC - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 15:30
Τελικό
- HSV ODIN 59 - Vvsb - 2-2 1-1 2-2 X
n/a 15:30
Τελικό
- Ter Leede - ΜΒΒ Μπάρεντεχτ - 3-2 2-1 3-2 1
n/a 15:30
Τελικό
- Hoek - Excelsior '31 - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 15:30
Τελικό
- Σχεβενινγκεν - Χάρντμπεργκ - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 15:30
Τελικό
- Άσσεν - VVOG - 3-1 2-0 3-1 1
n/a 15:30
Τελικό
- DVS 33 - Άγιαξ (Ερ.) - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 15:30
Τελικό
- Στεντοκό - Sportlust '46 - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 15:30
Τελικό
- Freiburger FC - 8 Βίλινγκεν - 1-3 0-3 1-3 2
n/a 15:30
Τελικό
- Baunatal - Bad Vilbel - 1-2 0-0 1-2 2
n/a 15:30
Τελικό
- Karonga United - Mighty Tigers - 1-0 1-0 1-0 1
n/a 15:30
Τελικό
- Ekwendeni Hammers - Be Forward Wanderers - 1-2 0-0 1-2 2
n/a 15:30
Τελικό
- Přeštice - Tj Sokol Lom - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 15:30
Τελικό
- MAFCO - Kamuzu Barracks - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 15:30
Τελικό
- Red Lions - CIVO United - 1-1 1-1 X
ΑΡΠΛ 15:45
Τελικό
1412 2.9 Βαν 2.95 Νόα 2.25 1-0 1-0 1-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- ΑΣΒΧ - Άμστερνταμ FC - 3-3 1-3 3-3 X
n/a 16:00
Τελικό
- Dovo Veenendaal - Σταπχορστ - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Σπάρτα Νίτζκερκ - Χαρκεμάσε Μπόις - 4-1 2-0 4-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- FC Lisse - GOES - 4-0 2-0 4-0 1
ΣΛΝ1 16:00
Τελικό
168 1.58 Ραντόμλζε 3.8 Ντομζάλε 4.25 3-3 1-1 3-3 X
n/a 16:00
Τελικό
- Εξέλσιορ Μάασλουις - Κατβικ - 1-0 1-0 1-0 1
ΝΑΦ1 16:00
Τελικό
- Κάιζερ Τσιφς - Μοροκα Σουολοουζ - 2-2 1-0 2-2 X
n/a 16:00
Τελικό
- Εμτίμπουα Σούγκαρ - Αζάμ - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Ρίνσμπούρκε Μπόϊς - Κοζάκεν Μπόϊς - 1-1 0-1 1-1 X
ΝΑΦ1 16:00
Τελικό
167 3 Τσίπα Γιουν. 2.75 Γκάλαξι 2.3 0-1 0-0 0-1 2
ΝΑΦ1 16:00
Τελικό
164 2.45 Μαρούμο Γκάλαντς 2.67 Σεκουκούνε Γιουνάιτεντ 2.9 2-2 0-0 2-2 X
n/a 16:00
Τελικό
- Κουίκ Μπόις - Τσέλντερς Φεενένταλς - 2-0 2-0 2-0 1
ΤΟΥ1 16:00
Τελικό
170 3.35 Αλτάι 3.8 Κασίμπασα 1.82 2-4 1-2 2-4 2
ΤΟΥ2 16:00
Τελικό
172 2.25 Γκεντσλερμπιρλιγκί 3.45 Ουμρανίγιεσπορ 2.52 2-4 1-2 2-4 2
ΤΟΥ2 16:00
Τελικό
173 3.2 Κετσιορενγκιουτσού 3.7 Ανκαραγκούτσου 1.82 1-2 1-1 1-2 2
ΤΟΥ1 16:00
Τελικό
171 2.15 Σίβασπορ 3.25 Καϊσερισπόρ 2.95 2-1 1-0 2-1 1
ΑΖΕΠ 16:00
Τελικό
1482 1.32 Ζίρα 4.25 Κέσλα 7.35 0-0 0-0 0-0 X
ΑΖΕΠ 16:00
Τελικό
1481 2.45 Γκαμπάλα 2.9 Σαμπάχ 2.65 1-1 0-0 1-1 X
ΚΡΟ1 16:00
Τελικό
160 1.25 Ριέκα 5.15 Χρτβάσκι Ντραγκοβόλτζατς 7.25 1-0 1-0 1-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Ισελμίρβογκελς - Νουρντγουίκ - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Φραουένταλ - Ρότττενμαν - 0-1 0-1 2
n/a 16:00
Τελικό
- Dinamo Helfort - Austria XIII - 0-2 0-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- ASV 13 - Stadlau - 2-3 2-3 2
n/a 16:00
Τελικό
- Marseille Endoume - Nice II - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Côte Bleue - Istres - 6-1 3-0 6-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Nancy II - Strasbourg II - 3-1 1-0 3-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Racing Colombes 92 - Ivry - 0-1 0-0 0-1 2
ΡΩΣ 16:00
Τελικό
- Τιουμέν - Άμκαρ Περμ - 1-0 1-0 1-0 1
ΡΩΣ 16:00
Τελικό
- FC Λάντα Τολιάτι - Σπάρτακ Τουιμάζι - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Mariglianese - Francavilla - 3-3 1-1 3-3 X
n/a 16:00
Τελικό
- Real Agro Aversa - Trapani 1905 - 3-1 3-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Vipers - Police - 5-0 1-0 5-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- UPDF - Onduparaka - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- KCCA - Wakiso Giants - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 16:00
Τελικό
- Arua Hill - Εξπρές FC - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Busoga United - Gaddafi - 1-2 1-0 1-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Tooro United - Ουγκάντα Ρέβενιου - 0-7 0-2 0-7 2
n/a 16:00
Τελικό
- BUL - Βίλα - 1-0 0-0 1-0 1
ΝΑΦ1 16:00
Τελικό
163 2.32 Μάριτζμπουργκ Γ. 2.82 Μπαρόκα 2.9 1-0 0-0 1-0 1
ΝΑΦ1 16:00
Τελικό
166 3.2 Στέλενμπος 2.8 Κέιπ Τάουν Σίτι 2.18 1-0 0-0 1-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Bright Stars - Mbarara City - 2-0 1-0 2-0 1
ΓΕΩ1 16:00
Τελικό
- Λοκομοτίβ Τιφλίδας - Ντιναμό Τιφλίδας - 0-2 0-1 0-2 2
ΓΕΩ1 16:00
Τελικό
- Σαμγκουράλι Τσκαλτούμπο - Τορπέντο Κουτάισι - 3-0 0-0 3-0 1
ΣΟΥ1 16:00
Τελικό
169 ΑΪΚ Στοκχόλμης 4.35 Σίριους 7 2-2 2-2 2-2 X
n/a 16:00
Τελικό
- Λουλέα - Sandviks - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Huddinge - Ασιρίσκα - 3-3 2-2 3-3 X
ΝΟΡ3 16:00
Τελικό
1484 1.62 Τρομσντάλεν 3.8 Αϊντσβολντ Τουρν 4 1-0 0-0 1-0 1
ΝΟ3Κ 16:00
Τελικό
- Tromsø II - Γκελεράσεν - 0-2 0-0 0-2 2
N/A 16:00
Τελικό
3.3 Καλμάρ (Γ) 3.25 Ούμεα (Γ) 1.92 3-2 2-2 3-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Alingsås W - Mallbacken W - 3-0 1-0 3-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Norrköping W - Älvsjö AIK W - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Uppsala - Sundsvall W - 8-1 5-1 8-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Jitex W - Bromölla W - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Växjö - Gamla Upsala W - 7-1 2-1 7-1 1
ΚΑΖK 16:00
Τελικό
- Καϊράτ Αλμάτι - Σαχτιόρ Καραγκαντί - 2-0 1-0 2-0 1
ΚΑΖK 16:00
Τελικό
- Atyrau - Αστάνα - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 16:00
Τελικό
- Matelots - Βιζέλα - 2-2 2-2 X
ΦΙΝ3 16:00
Τελικό
1478 2 Κέσκι Ουσίμα 3.3 Νουρμιτζάρβεν Τζαλκαπαλοσέουρα 3.05 2-3 1-1 2-3 2
ΦΙΝ3 16:00
Τελικό
1483 1.7 Τάμπερε Γιουν. 3.65 Ταμπερίν 2 3.75 3-2 3-1 3-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Fernwald - Waldgirmes - 3-2 1-2 3-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Buchonia Flieden - Friedberg - 1-3 1-1 1-3 2
n/a 16:00
Τελικό
- Bayern Alzenau - Viktoria Griesheim - 4-1 2-1 4-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Hanau 93 - Rot-Weiß Walldorf - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Hünfelder SV - SV Zeilsheim - 3-0 3-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Parma U19 - Monza U19 - 0-2 0-2 0-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Φροζινόνε U19 - Brescia U19 - 4-2 3-0 4-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Μπεϊτάρ Τελ Μπατ Γιαμ - Χάποελ Ραανάνα - 1-3 1-1 1-3 2
n/a 16:00
Τελικό
- Grodnensky - Smena Vawkavysk - 3-0 3-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Berezino - Viktoriya Maryina Horka - 0-5 0-5 2
n/a 16:00
Τελικό
- Young Sport Academy - Racing - 3-2 1-0 3-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Tonnerre - Panthère - 1-1 1-0 1-1 X
n/a 16:00
Τελικό
- Φοβού ντε Μπαχάμ - Ντε Ντουάλα - 0-2 0-1 0-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Dragon de Yaoundé - Yafoot - 0-2 0-0 0-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Κιγκάλι - Μπουγκεσέρα - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 16:00
Τελικό
- Εσπόιρ - Marines - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 16:00
Τελικό
- Pdrm - Skuad Projek - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Salaspils - Riga II - 0-4 0-0 0-4 2
ΕΛΒ3 16:00
Τελικό
- Σιόν ΙΙ - Black Stars - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Rozova dolina - Sokol Markovo - 4-1 1-0 4-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Jēkabpils - Ķekava / Auda - 4-2 4-2 1
n/a 16:00
Τελικό
- Πφάρκο - Νιουρόζ SC - 2-3 1-1 2-3 2
n/a 16:00
Τελικό
- Dinamo Malorita - Krechet - 5-2 5-2 1
ΟΥΡ2 16:00
Τελικό
1518 2.4 Ράμπλα Τζούνιορς 2.85 Ουρουγουάη Μοντεβιδέο 2.77 1-2 1-0 1-2 2
n/a 16:00
Τελικό
- Feyenoord U21 - Almere City II - 0-1 0-1 2
n/a 16:00
Τελικό
- Zhodino Yuzhnoe - Kolos Cherven - 4-0 4-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Masitaoka - Mogoditshane Fighters - 1-1 1-1 X
n/a 16:00
Τελικό
- BDF XI - Prisons XI - 2-1 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Township Rollers - Extension Gunners - 3-0 3-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Morupule Wanderers - BR Highlanders - 2-0 2-0 1
n/a 16:00
Τελικό
- Gilport Lions - Σβάνενγκ Γκάλαξυ - 1-6 1-6 2
n/a 16:00
Τελικό
- Sua Flamingoes - Gaborone United - 3-3 3-3 X
n/a 16:00
Τελικό
- Orapa United - Notwane - 2-1 2-1 1
n/a 16:00
Τελικό
- Nouvelle Génération - Cheminots - 3-1 3-1 1
n/a 16:30
Τελικό
- Κονικλίκε - Σπάκενμπουργκ - 2-3 1-2 2-3 2
n/a 16:30
Τελικό
- TEC Τίελ - Γιόνγκ Φόλενταμ - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 16:30
Τελικό
- Κχέλερουπ - Nørresundby - 3-2 3-2 1
n/a 16:30
Τελικό
- Münster - Natters - 2-1 2-1 1
n/a 16:30
Τελικό
- Valenciennes II - Boulogne II - 1-3 1-1 1-3 2
n/a 16:30
Τελικό
- Bruchsal - Backnang - 1-4 1-3 1-4 2
n/a 16:30
Τελικό
- Bissingen - Reutlingen - 0-4 0-1 0-4 2
n/a 16:30
Τελικό
- El Eulma - AS AIN Mlila - 3-1 2-1 3-1 1
n/a 16:30
Τελικό
- Hamra Annaba - Khenchela - 2-2 0-2 2-2 X
n/a 16:30
Τελικό
- MO Bejaia - RB Ouargla - 5-1 2-1 5-1 1
n/a 16:30
Τελικό
- MO Constantine - Bordj BOU Arreridj - 3-0 1-0 3-0 1
n/a 16:30
Τελικό
- Teleghma - JSM Bejaia - 4-4 0-1 4-4 X
n/a 16:30
Τελικό
- US Chaouia - USM Annaba - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 16:30
Τελικό
- JS Bordj Ménaïel - JSM Skikda - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 16:30
Τελικό
- CA Batna - Lakhdaria - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 16:30
Τελικό
- RC Kouba - CRB Ain Ouessara - 4-2 1-0 4-2 1
n/a 16:30
Τελικό
- SC Aïn Defla - Ben Aknoun - 2-5 2-5 2
n/a 16:30
Τελικό
- USM Bel Abbes - Témouchent - 1-4 1-3 1-4 2
n/a 16:30
Τελικό
- ASM Oran - SKAF Khémis Mélina - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 16:30
Τελικό
- USMM Hadjout - Usm El Harrach - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 16:30
Τελικό
- Wa Boufarik - GC Mascara - 5-1 5-1 1
n/a 16:30
Τελικό
- El Bayadh - MC Saida - 3-0 2-0 3-0 1
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- Μοντάνα - Σπάρτακ Βάρνα - 1-1 1-1 1-1 X
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- PFC Μάρεκ Ντούπνιτσα - Στρούμσκα Σλάβα - 4-2 3-1 4-2 1
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- Σπόρτιστ Σβογκ - ΤΣΣΚΑ 1948 2 - 4-4 2-2 4-4 X
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- PFK Μπότεβ Πλόβντιβ 2 - Μαρίτσα Πλόβντιβ - 2-2 1-2 2-2 X
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- Σοζοπόλ - Λίτεξ Λόβεξ - 0-4 0-2 0-4 2
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- Σεμπτέβρι Σιμιτλί - Χεμπάρ Παζάρντζίκ - 1-2 0-2 1-2 2
ΒΟΥ2 16:45
Τελικό
- Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο - Ντόμπρουτζα Ντόμπριτς - 3-2 2-0 3-2 1
ΟΚΡΝ 17:00 - Ζόρια Λουγκάνσκ - Λβιβ -
ΟΚΡΝ 17:00 - Ρουκχ Βινίκι - Σαχτάρ Ντόνετσκ -
ΟΚΡΝ 17:00 - Ολεξάντρια - Ντνίπρο-1 -
ΟΚΡΝ 17:00 - Ινγκουλέτς - Μίνατζ -
ΟΚΡΝ 17:00 - Μάριουπολ - Βόρσκλα Πολτάβα -
ΟΚΡΝ 17:00 - Κόλος Κοβαλίβκα - Ντέσνα Τσερνίγκοφ -
ΟΚΡΝ 17:00 - Μέταλιστ 1925 - Βέρες Ρίβνε -
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Νίζνι Νοβγκόροντ - Ζενίτ Αγ. Πετρούπολης - 1-0 1-0 1-0 1
ΟΚΡΝ 17:00 - Ντιναμό Κιέβου - Τσερνομόρετς -
n/a 17:00
Τελικό
- Luzern II - Grasshopper II - 4-0 3-0 4-0 1
n/a 17:00 - Livyi Bereh - Νίβα Βιννίτσα -
n/a 17:00 - Επισέντρ Ντουνάιβτσι - Καρπάτι Γκαλίκ -
n/a 17:00 - Λιουμπομίρ Στάβισε - Μπουκοβινα Σχερνοβτσι -
n/a 17:00 - Τσάικα Πετροπαβλόβσκαγια Μπορσάγκοβκα - Τσέρνιχιβ -
n/a 17:00 - Μούνκακ - Καρπάτι -
n/a 17:00 - Ρούμπικον Κίεβ - AFSK Kyiv -
n/a 17:00 - Λνζ Λεμπέντιν - Msc Ντνίπρο Τσερκάση -
n/a 17:00 - Κρίβμπας - Ζιτομίρ -
n/a 17:00 - Νίβα Τέρνοπιλ - Άβανχαρντ Κραματόρσκ -
n/a 17:00 - Γκίρνικ Σπορτ - Άγκρο Μαγκνταλίνοβκα -
n/a 17:00 - Kremin' - Βόλιν Λουτσκ -
n/a 17:00 - Αγκρομπίζνες Βόλοτσισκ - Ομπολόν Κιέβου -
n/a 17:00 - Ποντίλια - Μέταλιστ Χάρκιβ -
n/a 17:00 - Λιπόβα Ντολίνα - Πρικαρπατία Ιβάνο -
n/a 17:00 - Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Ουζγκόροντ -
n/a 17:00
Τελικό
- Βιενερ Βικτορια - Καραμπάκχ Βιεν. - 2-0 2-0 2-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- El Badari - Sohag - 0-0 0-0 X
n/a 17:00
Τελικό
- Telephonaat Beni Suef - Media - 2-0 2-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Tamya - Fayoum - 0-2 0-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Beni Suef - Ντάιρουτ - 3-1 3-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Asyut Petrol - Mallawi - 1-0 1-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- El Madina El Monowara - El Minya - 2-2 2-2 X
n/a 17:00
Τελικό
- Qena - Kima Aswan - 0-2 0-2 2
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Κράσνονταρ - Αχμάτ Γκρόζνι - 1-1 0-0 1-1 X
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Κρίλια Σοβέτοβ Σαμάρα - Λοκομοτίβ Μόσχας - 0-1 0-0 0-1 2
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ροστόφ - 4-0 2-0 4-0 1
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Ντιναμό Μόσχας - Σότσι - 1-5 1-4 1-5 2
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Ρούμπιν Καζάν - Ούφα - 1-2 1-0 1-2 2
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Άρσεναλ Τούλα - Ουράλ - 1-2 1-2 1-2 2
ΡΩΣ1 17:00
Τελικό
- Κίμκι - Σπάρτακ Μόσχας - 2-1 2-1 2-1 1
n/a 17:00 - Περεμόγκα Ντνίπρο - Σαμί -
n/a 17:00 - SK Poltava - Viktoriya Mykolaivka -
n/a 17:00 - Γιαρούντ Μαριούπολ - Ταβρίγια Σιμφερόπολ -
n/a 17:00 - Κρίσταλ Κχέρσον - Ρεάλ Φάρμα Οντέσα -
n/a 17:00 - Enerhiya Nova Kakhovka - Trostianets -
n/a 17:00 - Μικολάιβ - Μέταλουρ Ζαπόριτζια -
n/a 17:00 - Βονσιάνσκ - Μπαλκάνυ Ζόρυα -
n/a 17:00 - Skoruk Tomakivka - Νίκοπολ -
n/a 17:00
Τελικό
- Thun II - Meyrin - 2-2 0-0 2-2 X
n/a 17:00
Τελικό
- Lausanne Sport II - La Sarraz-Eclépens - 1-3 0-1 1-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Monthey - Chênois - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Terre Sainte - Martigny Sports - 3-2 0-0 3-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Lancy - Naters - 3-5 1-3 3-5 2
n/a 17:00
Τελικό
- Echallens - Λα Σο ντε Φόντς - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Vevey Sports - Χάποελ Μπέιτ Σέαν Μέσιλοτ - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 17:00
Τελικό
- Langenthal - Solothurn - 1-1 1-0 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Schötz - Buochs - 5-0 3-0 5-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Zug - Bassecourt - 5-3 1-0 5-3 1
n/a 17:00
Τελικό
- Μούνσινγκεν - Köniz - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Delémont - FC Wohlen - 1-4 1-2 1-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Höngg - Kosova - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Winterthur II - Linth - 2-2 0-2 2-2 X
n/a 17:00
Τελικό
- St. Gallen II - Eschen / Mauren - 4-1 1-1 4-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Freienbach - Thalwil - 3-2 0-2 3-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Παραντίσο - Gossau - 1-4 1-0 1-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Wettswil-Bonstetten - Ππτζ - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 17:00
Τελικό
- Balzers - Lugano II - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Uzwil - Tuggen - 1-2 0-2 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Hitthaller St. Michael - Bruck an der Mur - 1-1 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Hörbranz - Höchst - 1-4 1-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Bizau - Bezau - 1-3 1-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Göfis - Lochau - 3-0 3-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Lustenau - Hard - 3-1 3-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Wienerberg - Post - 2-1 2-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Vsetín - Βαλάσκε Μεζιρίσι - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Châteauroux II - Ouest Tourangeau - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Ρεντ Σταρ - Rousset-Ste Victoire - 7-0 4-0 7-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- ASC Saint-Apollinaire Football - Dijon II - 1-5 0-3 1-5 2
n/a 17:00
Τελικό
- Troyes II - Biesheim - 6-1 3-1 6-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Le Havre II - Bayeux - 4-0 2-0 4-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Ντινάν Λεχόν - Brest II - 2-4 1-0 2-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Aubervilliers - Brétigny Foot - 1-1 1-0 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Pregarten - Oedt - 2-2 2-2 X
n/a 17:00
Τελικό
- Siezenheim - Straßwalchen - 4-1 4-1 1
ΡΩΣ 17:00
Τελικό
- Βόλγκαρ Ουλιάνοφσκ - Τορπέδο Μίας - 1-1 0-0 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- SMS Łódź U18 - Gwarek Zabrze U18 - 7-1 7-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Στόλεμ Γκνιεβίνο - Ζάβιστζα - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Στάρογκαρντ - Γιαροτα Γιαροσιν - 1-3 0-1 1-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Pogon Nowe Skalmierzyce - Κότβιτσα Κολομπρέγκ - 0-2 0-1 0-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Τομασόβια Τομασζόβ Λουμπέλσκι - Wisła Sandomierz - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Lerchenfeld - Liestal - 2-3 2-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Adliswil - Einsiedeln - 7-0 7-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Chur 97 - Frauenfeld - 3-3 3-3 X
n/a 17:00
Τελικό
- Widnau - Bazenheid - 1-3 1-3 2
ΙΣΛ2 17:00
Τελικό
1487 3.95 Θροτουρ Βογκουμ 3.9 Βέστρι 1.61 1-1 0-0 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Vikingur Olafsiik - Νζάρντβικ - 1-3 1-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Χάουκαρ Χαφνάρφιορντουρ - KF - 2-2 0-1 2-2 X
ΦΙΝ2 17:00
Τελικό
182 1.82 Εΐφ 3.3 ΡΚ-35 3.6 2-1 1-0 2-1 1
ΦΕΡ2 17:00
Τελικό
- Undri FF - Βίκινγκουρ Γκότα ΙΙ - 1-3 0-1 1-3 2
ΦΕΡ2 17:00
Τελικό
- Φουγκλάφιορντουρ - TB Τβοερόιρι - 2-5 0-3 2-5 2
ΒΡΑ2 17:00
Τελικό
177 2.8 Οπεράριο 2.67 Ιτουάνο 2.52 3-2 0-1 3-2 1
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
- Κάρλσταντ - Σολεντούντα - 3-2 3-2 3-2 1
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
- Πίτεα - Σαντβίκεν - 1-2 0-1 1-2 2
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
1.67 Βάσαλουντς 3.8 Χάμαρμπι Ταλάγκ 3.75 2-0 1-0 2-0 1
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
- Όρεμπρο Σιριάνσκα - Χανίνγκε - 1-2 0-1 1-2 2
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
1.6 Τρολχάταν 3.65 Ατβίνταμπεργκ 4.35 3-1 2-0 3-1 1
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
1.82 Λιουνγσκίλε 3.5 Λαντς 3.4 2-1 1-0 2-1 1
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
1.82 Όσκαρσαμνς 3.5 Ολίμπικ 3.4 0-3 0-2 0-3 2
ΣΟΥ3 17:00
Τελικό
1.58 Βάνερσμποργκς 3.6 Μάλμε ΦΚ 4.5 1-2 1-0 1-2 2
ΝΟΡ1 17:00
Τελικό
178 4 Σάντεφιορντ 3.6 Λίλεστρομ 1.71 1-4 1-3 1-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Mjölby - Nordvärmland - 1-1 1-1 X
n/a 17:00
Τελικό
- Stocksund - Kungsängen - 1-0 1-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Ιτερχόγκνταλς - Friska Viljor - 0-4 0-2 0-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Värmbols - Enskede - 3-2 0-1 3-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Χουσκβάρνα - Ullared - 2-0 0-0 2-0 1
ΝΟΡ3 17:00
Τελικό
3.2 Ορν-Χορντεν 3.25 Κβικ-Χάλντεν 1.97 3-1 0-0 3-1 1
n/a 17:00
Τελικό
- Οπσάλ - Grorud II - 4-1 1-1 4-1 1
ΝΟ3Κ 17:00
Τελικό
- Σκζέττεν - Mjøndalen II - 0-4 0-3 0-4 2
ΦΙΝ2 17:00
Τελικό
183 3.1 Μικέλιν Παλολιγιάτ 3.2 Γιάρο 2.02 3-0 1-0 3-0 1
ΦΙΝ2 17:00
Τελικό
184 1.47 TPS 3.8 Πέπο Λαπενράντα 5.35 0-0 0-0 0-0 X
ΦΙΝ2 17:00
Τελικό
181 2.05 KPV Κόκκολα 3.3 Ακατέμια 2.95 0-3 0-3 0-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- FC 1906 Erlensee - Hessen Dreieich - 1-4 0-0 1-4 2
ΦΙΝ3 17:00
Τελικό
1488 4 Φουτούρα 3.6 Γίπο 1.65 1-3 1-1 1-3 2
ΦΙΝ3 17:00
Τελικό
1489 11 Λάπα 6.15 Κάπα 1.14 0-1 0-0 0-1 2
ΦΙΝ3 17:00
Τελικό
1486 1.58 Τζαζ 3.75 EPS 4.35 1-1 0-0 1-1 X
ΦΙΝ1 17:00
Τελικό
180 1.94 Σεϊναγιοέν 3.15 Μάριεχαμν 3.6 1-0 0-0 1-0 1
ΣΚΩΚ 17:00
Τελικό
179 1.42 Ρέιντζερς 4 Χαρτς 6.15 2-0 0-0 0-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Euroexport - Ivatsevichi - 4-2 4-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Kletsk - Uzda - 8-2 8-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Åland United - PK-35 Vantaa W - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Atlético Colegiales - Σπορτίβο Ιτένο - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- CS 2 ντε Μαγιό - Ντεπορτίβο Σαντάνι - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 17:00
Τελικό
- Uppsala - IFK Österåker - 3-2 0-2 3-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Σμόργκον - Osipovichy - 1-0 0-0 1-0 1
ΛΕΤ2 17:00
Τελικό
2.47 Σάλντους ΣΣ/Λίβον 3.5 Τούκουμς 2000/TSS II 2.27 0-1 0-1 0-1 2
ΑΙΓΠ 17:00
Τελικό
1485 3.8 Ίστερν Κόμπανι 3.2 Σμούχα 1.8 2-2 1-0 2-2 X
ΕΛΒ3 17:00
Τελικό
- BSC Γιούνγκ Μπόις - Bavois - 1-2 0-2 1-2 2
ΕΛΒ3 17:00
Τελικό
- Ράπερσβιλ-Τζόνα - Μπιέλ-Μπιέν - 3-2 1-1 3-2 1
ΕΛΒ3 17:00
Τελικό
- Καμ - Βασιλεία ΙΙ - 4-6 2-2 4-6 2
ΕΛΒ3 17:00
Τελικό
- Κιάσο - Μπρίτενριν - 3-0 0-0 3-0 1
ΕΛΒ3 17:00
Τελικό
- Μπρουχλ - Γιουβέντους Ζυρίχης - 2-0 0-0 2-0 1
ΑΓΓ1 17:00
Τελικό
174 2.07 Σάντερλαντ 2.95 Γουίκομ 3.45 2-0 1-0 2-0 1
n/a 17:00
Τελικό
- Nesebar - Dimitrovgrad - 9-2 2-0 9-2 1
n/a 17:00
Τελικό
- Ludogorets III - Ντούναβ Ρους - 2-4 1-2 2-4 2
n/a 17:00
Τελικό
- Young Boys W - Luzern W - 1-5 0-3 1-5 2
n/a 17:00
Τελικό
- Aarau - St. Gallen W - 0-3 0-0 0-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Καραμπάκ - Partizan Salihorsk - 0-5 0-5 2
n/a 17:00
Τελικό
- Spartak Slutsk - Kronon - 0-3 0-3 2
n/a 17:00
Τελικό
- Starye Dorogi - Bobovnya - 0-0 0-0 X
ΗΑΕ1 17:15
Τελικό
1491 1.77 Αλ Νασρ Ντουμπάι 3.55 Αλ Ντάφρα 3.55 1-2 1-2 1-2 2
ΗΑΕ1 17:15
Τελικό
1490 3.85 Αλ Ορούμπα ΗΑΕ 3.85 Αλ Γουάσλ 1.64 1-1 1-0 1-1 X
ΗΑΕ1 17:15
Τελικό
- Αλ Σάρζα - Έμιρατς Κλάμπ - 2-1 2-1 2-1 1
n/a 17:30
Τελικό
- Στρίπφινγκ/Βάινεν - Τραϊσκίρτσεν - 3-1 0-0 3-1 1
n/a 17:30
Τελικό
- Sursee - Zofingen - 2-2 2-2 X
n/a 17:30
Τελικό
- Calcio Kreuzlingen - Rorschach - 2-1 2-1 1
n/a 17:30
Τελικό
- OFTA - Bamboutos - 1-2 1-0 1-2 2
n/a 17:30
Τελικό
- Κότονσπορ ντε Γκαρούα - Renaissance - 3-1 3-1 1
n/a 17:30
Τελικό
- Σαμπάμπ Αλ Ορντούν - Μαάν - 3-2 0-1 3-2 1
ΟΛΛ1 17:30
Τελικό
185 1.81 ΦΚ Αϊντχόφεν 3.35 Ντεν Χάαγκ 3.8 1-2 0-2 1-2 2
n/a 17:30
Τελικό
- Pazinka - Cres - 2-1 2-1 1
n/a 17:30
Τελικό
- Neman Belkard - FSK Dyatlovo - 3-0 3-0 1
n/a 17:30
Τελικό
- Εστορίλ - Βιζέλα - 3-1 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Dinamo Tirana - Tirana - 2-1 1-0 2-1 1
ΒΟΥ2 18:00 - Μίνιορ Πέρνικ - Λέφσκι Λομ -
n/a 18:00
Τελικό
- Vllaznia Shkodër - Egnatia Rrogozhinë - 3-1 2-0 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Partizani - Kastrioti Krujë - 4-0 0-0 4-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Τέουτα Ντούρες - Λάτσι - 2-1 1-1 2-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- FK Kukesi - Skenderbeu Korce - 1-0 1-0 1-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Great Olympics - Medeama - 1-2 1-1 1-2 2
ΑΖΕΠ 18:00
Τελικό
1499 1.72 Σουμγκαγίτ 3.35 Σαμπαΐλ 4 5-0 3-0 5-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Enugu Rangers - Akwa Starlets - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Abia Warriors - Plateau United - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Krško - Brežice - 2-1 1-0 2-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- NŠ Drava - Ρογκάσκα - 1-3 0-1 1-3 2
n/a 18:00
Τελικό
- Ludesch - Schruns - 2-3 2-3 2
n/a 18:00
Τελικό
- Βρχοβίνα - Σίγμα Όλομουκ Β - 1-7 0-1 1-7 2
n/a 18:00
Τελικό
- Σταρτ Μπρνο - Σλόβαν Χάβλικαβ Μπροντ - 2-2 2-1 2-2 X
n/a 18:00
Τελικό
- Πριρόβ - Bzenec - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 18:00
Τελικό
- Σκάστιτε - Σέλσεϋ - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 18:00
Τελικό
- Nové Sady - Στράνι - 5-1 0-1 5-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Gallia Lucciana - Γκαζελέκ Αζαξιό - 3-2 2-0 3-2 1
n/a 18:00
Τελικό
- Prix-lès-Mézières - Saint-Louis Neuweg - 2-0 1-0 2-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Toulouse II - Blagnac - 1-1 0-1 1-1 X
n/a 18:00
Τελικό
- Stade Pontivy - Lannion - 3-1 1-0 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Χάουτς Λυών - Saint-Étienne II - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 18:00
Τελικό
- Bourgoin-Jallieu - Ain Sud - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- Zemun - Brodarac - 1-0 1-0 1-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- OFK Beograd - Zvezdara - 1-2 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- FK Becej - 1. Maj Ruma - 2-4 0-1 2-4 2
n/a 18:00
Τελικό
- Kikinda - Bratstvo Prigrevica - 2-0 2-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Jedinstvo Stara Pazova - Radnički Zrenjanin - 2-2 1-0 2-2 X
n/a 18:00
Τελικό
- Stari Grad - Dinamo Pančevo - 2-1 2-1 2-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Sloga Bajina Bašta - Mačva 1929 - 1-1 1-1 X
n/a 18:00
Τελικό
- Trepča - Semendrija 1924 - 2-1 2-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Ritzing - Μπαντ Σάουερμπρουν - 2-2 2-2 X
n/a 18:00
Τελικό
- Αλτάχ - Αούστρια Βιέννης - 3-1 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Neumarkt - Bramberg - 4-0 4-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Marcelová - Μπελούσα - 1-2 0-1 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- Nové Zámky - Ποβάζσκα - 0-5 0-3 0-5 2
n/a 18:00
Τελικό
- Veľké Ludince - Slovan Duslo Šaľa - 3-1 2-1 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Οσκ Ρούντνανι - Μλάντοστ Κάλσα - 1-2 0-0 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- Οντέβα Λιπάνι - Σνίνα - 1-0 0-0 1-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Βράνοφ ναντ Τοπλού - Τέσλα Στρόπκοφ - 2-4 1-1 2-4 2
n/a 18:00
Τελικό
- Pokrok Krompachy - Σόμπρανς - 1-2 1-1 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- Τατράν Πρεσόφ - Πόπραντ - 4-0 2-0 4-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- MSK Φομάτ Μαρτίν - Λιπτόβσκι Χράντοκ - 2-1 2-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Ριμάβσκα Σομπότα - Τατράν Κράσνο Ναντ Κισούκου - 1-2 1-0 1-2 2
n/a 18:00
Τελικό
- Ράκιτοβς - Ζεντότα Μπάνοβα - 0-1 0-1 0-1 2
n/a 18:00
Τελικό
- Čadca - Νόβοχραντ Λούσενετς - 0-3 0-2 0-3 2
n/a 18:00
Τελικό
- Βιτκοβίτσε - Heřmanice Slezská - 7-0 4-0 7-0 1
n/a 18:00
Τελικό
- Dětmarovice - Jiskra Rýmařov - 0-0 0-0 0-0 X
n/a 18:00
Τελικό
- Nový Jičín - Slavoj Olympia Bruntál - 3-2 1-0 3-2 1
n/a 18:00
Τελικό
- Beskyd Frenštát - Μποσπόρ Μποχουμίν - 0-1 0-0 0-1 2
n/a 18:00
Τελικό
- Όυρσους Γουόρζάβα - Νιζ Μπιάλα Πίσκα - 3-1 0-1 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- Σοκόλ Αλεκσάντροφ Λόντζκι - Λέχια Τομάσοβ Μαζοβιέτσκι - 3-4 1-4 3-4 2
n/a 18:00
Τελικό
- Ούνια Τζανικόβο - Κλουζέβια Στάργκαρντ - 3-1 1-0 3-1 1
n/a 18:00
Τελικό
- MKP Καρίνα Γκουμπίν - Ζαγκλέμπιε II Λούμπιν - 0-2 0-1 0-2 2