Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/02/2022 | 00:15 | Πατρονάτο Παρανά - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-1 | 0-0 |
11/02/2022 | 00:15 | Σαρμιέντο - Atletico Tucuman | 1-0 | 0-0 |
11/02/2022 | 02:30 | Newells Old Boys - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-0 | 0-0 |
11/02/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Μπαράκας Σέντραλ | 3-1 | 1-0 |
11/02/2022 | 22:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Ροζάριο Σέντραλ | 1-1 | 1-1 |
12/02/2022 | 00:15 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Αλντοσίβι | 2-0 | 0-0 |
12/02/2022 | 00:15 | Γοδόι Κρουζ - Tigre | 1-1 | 0-1 |
12/02/2022 | 02:30 | Μπάνφιλντ - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-0 | 0-0 |
12/02/2022 | 22:00 | Huracan - Ατλέτικο Λανούς | 1-0 | 1-0 |
13/02/2022 | 00:15 | Ούνιον Σάντα Φε - Ρίβερ Πλέιτ | 1-0 | 0-0 |
13/02/2022 | 02:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ιντεπεντιέντε | 2-1 | 0-0 |
13/02/2022 | 22:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-0 | 0-0 |
14/02/2022 | 00:15 | Πλατένσε (Αργ.) - Ταγιέρες | 1-0 | 0-0 |
14/02/2022 | 02:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Κολόν Σάντα Φε | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/02/2022 | 22:00 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Newells Old Boys | 3-0 | 1-0 |
16/02/2022 | 00:15 | Ροζάριο Σέντραλ - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-0 | 0-0 |
16/02/2022 | 00:15 | Ιντεπεντιέντε - Άρσεναλ Σαραντί | 1-0 | 0-0 |
16/02/2022 | 02:30 | Ατλέτικο Λανούς - Μπαράκας Σέντραλ | 2-0 | 2-0 |
16/02/2022 | 02:30 | Huracan - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 2-3 | 1-1 |
16/02/2022 | 22:00 | Tigre - Central Cordoba de Santiago | 1-1 | 0-1 |
17/02/2022 | 00:15 | Αλντοσίβι - Μπόκα Τζούνιορς | 1-2 | 0-1 |
17/02/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Πατρονάτο Παρανά | 4-1 | 2-1 |
17/02/2022 | 22:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-0 | 0-0 |
17/02/2022 | 22:00 | Κολόν Σάντα Φε - Γοδόι Κρουζ | 3-1 | 1-0 |
18/02/2022 | 00:15 | Σαρμιέντο - Μπάνφιλντ | 2-2 | 0-1 |
18/02/2022 | 00:15 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ρασίνγκ Κλουμπ | 2-2 | 1-2 |
18/02/2022 | 02:30 | Atletico Tucuman - Πλατένσε (Αργ.) | 2-2 | 1-2 |
18/02/2022 | 02:30 | Ταγιέρες - Ούνιον Σάντα Φε | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/02/2022 | 22:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Huracan | 2-1 | 1-1 |
20/02/2022 | 00:15 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ατλέτικο Λανούς | 2-1 | 1-0 |
20/02/2022 | 02:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Ιντεπεντιέντε | 0-0 | 0-0 |
20/02/2022 | 22:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Σαρμιέντο | 2-0 | 0-0 |
21/02/2022 | 00:15 | Μπόκα Τζούνιορς - Ροζάριο Σέντραλ | 2-1 | 0-0 |
21/02/2022 | 02:30 | Newells Old Boys - Ρίβερ Πλέιτ | 0-2 | 0-0 |
21/02/2022 | 22:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Tigre | 0-2 | 0-1 |
22/02/2022 | 00:15 | Γοδόι Κρουζ - Αλντοσίβι | 0-2 | 0-1 |
22/02/2022 | 00:15 | Μπάνφιλντ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 4-0 | 1-0 |
22/02/2022 | 02:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ντεφένσα Χουστίσια | 3-4 | 0-2 |
23/02/2022 | 00:15 | Πατρονάτο Παρανά - Ταγιέρες | 0-0 | 0-0 |
23/02/2022 | 00:15 | Ούνιον Σάντα Φε - Atletico Tucuman | 1-0 | 0-0 |
23/02/2022 | 02:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 3-0 | 1-0 |
23/02/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Κολόν Σάντα Φε | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/02/2022 | 02:30 | Huracan - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-0 | 2-0 |
26/02/2022 | 00:15 | Ντεφένσα Χουστίσια - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 3-2 | 2-1 |
26/02/2022 | 02:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-1 |
26/02/2022 | 22:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Γοδόι Κρουζ | 1-2 | 0-0 |
26/02/2022 | 22:00 | Κολόν Σάντα Φε - Μπαράκας Σέντραλ | 2-1 | 1-1 |
27/02/2022 | 00:15 | Αλντοσίβι - Central Cordoba de Santiago | 0-0 | 0-0 |
27/02/2022 | 02:30 | Ιντεπεντιέντε - Μπόκα Τζούνιορς | 2-2 | 1-2 |
27/02/2022 | 22:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Άρσεναλ Σαραντί | 3-2 | 0-0 |
27/02/2022 | 22:00 | Σαρμιέντο - Ούνιον Σάντα Φε | 2-1 | 2-1 |
28/02/2022 | 00:15 | Ρίβερ Πλέιτ - Ρασίνγκ Κλουμπ | 2-2 | 2-0 |
28/02/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-1 | 1-0 |
01/03/2022 | 00:15 | Ταγιέρες - Newells Old Boys | 1-2 | 0-0 |
01/03/2022 | 02:30 | Ατλέτικο Λανούς - Tigre | 0-0 | 0-0 |
02/03/2022 | 02:30 | Atletico Tucuman - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Ροζάριο Σέντραλ | 0-1 | 0-0 |
05/03/2022 | 00:15 | Ούνιον Σάντα Φε - Πλατένσε (Αργ.) | 1-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 02:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 2-2 | 1-1 |
05/03/2022 | 02:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Αλντοσίβι | 2-1 | 0-1 |
05/03/2022 | 22:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ρίβερ Πλέιτ | 0-1 | 0-1 |
06/03/2022 | 00:15 | Πατρονάτο Παρανά - Σαρμιέντο | 0-1 | 0-1 |
06/03/2022 | 02:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ταγιέρες | 1-0 | 1-0 |
06/03/2022 | 22:00 | Newells Old Boys - Atletico Tucuman | 4-0 | 2-0 |
06/03/2022 | 22:00 | Μπάνφιλντ - Ντεφένσα Χουστίσια | 2-3 | 1-2 |
07/03/2022 | 00:15 | Μπόκα Τζούνιορς - Huracan | 0-1 | 0-0 |
07/03/2022 | 02:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 1-1 | 1-0 |
07/03/2022 | 22:00 | Γοδόι Κρουζ - Ιντεπεντιέντε | 3-3 | 1-1 |
08/03/2022 | 00:15 | Άρσεναλ Σαραντί - Ατλέτικο Λανούς | 2-2 | 1-2 |
08/03/2022 | 02:30 | Tigre - Κολόν Σάντα Φε | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2022 | 00:15 | Άρσεναλ Σαραντί - Βελέζ Σάρσφιλντ | 0-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 02:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Πατρονάτο Παρανά | 1-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 22:00 | Αλντοσίβι - Tigre | 1-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 22:00 | Huracan - Γοδόι Κρουζ | 1-3 | 1-1 |
13/03/2022 | 00:15 | Σαρμιέντο - Newells Old Boys | 2-2 | 0-1 |
13/03/2022 | 00:15 | Ροζάριο Σέντραλ - Μπαράκας Σέντραλ | 1-3 | 1-0 |
13/03/2022 | 02:30 | Ταγιέρες - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-1 | 0-1 |
13/03/2022 | 22:00 | Ατλέτικο Λανούς - Κολόν Σάντα Φε | 1-1 | 1-0 |
13/03/2022 | 22:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Μπάνφιλντ | 2-1 | 1-0 |
14/03/2022 | 00:15 | Ρίβερ Πλέιτ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 4-0 | 2-0 |
14/03/2022 | 02:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-0 |
15/03/2022 | 00:15 | Atletico Tucuman - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-4 | 0-1 |
15/03/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ντεφένσα Χουστίσια | 0-1 | 0-0 |
15/03/2022 | 02:30 | Ιντεπεντιέντε - Central Cordoba de Santiago | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/03/2022 | 21:00 | Αλντοσίβι - Πατρονάτο Παρανά | 3-1 | 2-1 |
19/03/2022 | 00:15 | Tigre - Πλατένσε (Αργ.) | 4-0 | 3-0 |
19/03/2022 | 02:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο | 2-1 | 0-0 |
19/03/2022 | 19:00 | Ατλέτικο Λανούς - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-0 |
19/03/2022 | 21:15 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Huracan | 0-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 23:30 | Κολόν Σάντα Φε - Ούνιον Σάντα Φε | 0-0 | 0-0 |
20/03/2022 | 01:45 | Ιντεπεντιέντε - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-2 | 0-1 |
20/03/2022 | 19:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Newells Old Boys | 0-1 | 0-0 |
20/03/2022 | 21:15 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 1-1 | 0-1 |
21/03/2022 | 00:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-0 |
22/03/2022 | 00:15 | Ντεφένσα Χουστίσια - Άρσεναλ Σαραντί | 1-1 | 1-0 |
22/03/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-0 | 0-0 |
23/03/2022 | 00:15 | Atletico Tucuman - Central Cordoba de Santiago | 0-1 | 0-1 |
23/03/2022 | 02:30 | Ταγιέρες - Γοδόι Κρουζ | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/04/2022 | 03:30 | Κολόν Σάντα Φε - Αλντοσίβι | 1-3 | 1-1 |
01/04/2022 | 22:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ταγιέρες | 2-1 | 0-1 |
02/04/2022 | 01:00 | Πατρονάτο Παρανά - Ούνιον Σάντα Φε | 2-1 | 1-0 |
02/04/2022 | 01:00 | Central Cordoba de Santiago - Huracan | 2-2 | 2-1 |
02/04/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-2 | 0-2 |
02/04/2022 | 03:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Ιντεπεντιέντε | 0-1 | 0-0 |
02/04/2022 | 20:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Σαρμιέντο | 4-1 | 0-1 |
02/04/2022 | 22:30 | Γοδόι Κρουζ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 3-3 | 1-0 |
02/04/2022 | 22:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Ατλέτικο Λανούς | 3-1 | 1-1 |
03/04/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ρίβερ Πλέιτ | 1-2 | 0-1 |
03/04/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Άρσεναλ Σαραντί | 2-2 | 1-0 |
03/04/2022 | 22:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Atletico Tucuman | 1-1 | 0-0 |
04/04/2022 | 01:00 | Newells Old Boys - Πλατένσε (Αργ.) | 3-1 | 1-1 |
04/04/2022 | 03:30 | Tigre - Ροζάριο Σέντραλ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2022 | 01:00 | Atletico Tucuman - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-2 | 1-1 |
09/04/2022 | 01:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Γοδόι Κρουζ | 3-3 | 0-2 |
09/04/2022 | 03:30 | Σαρμιέντο - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 2-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 03:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Κολόν Σάντα Φε | 2-2 | 1-1 |
09/04/2022 | 20:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Newells Old Boys | 1-0 | 0-0 |
09/04/2022 | 22:30 | Ταγιέρες - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-5 | 0-2 |
10/04/2022 | 01:00 | Ιντεπεντιέντε - Tigre | 1-1 | 1-0 |
10/04/2022 | 03:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπόκα Τζούνιορς | 0-0 | 0-0 |
10/04/2022 | 20:00 | Πατρονάτο Παρανά - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-0 |
10/04/2022 | 20:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Central Cordoba de Santiago | 5-0 | 2-0 |
10/04/2022 | 22:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-1 | 0-0 |
11/04/2022 | 01:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 4-2 | 2-1 |
12/04/2022 | 01:00 | Huracan - Μπαράκας Σέντραλ | 1-2 | 0-0 |
12/04/2022 | 03:30 | Ατλέτικο Λανούς - Αλντοσίβι | 1-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/04/2022 | 03:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Σαρμιέντο | 1-3 | 0-2 |
15/04/2022 | 22:30 | Tigre - Huracan | 2-1 | 1-0 |
16/04/2022 | 01:00 | Central Cordoba de Santiago - Άρσεναλ Σαραντί | 3-3 | 1-2 |
16/04/2022 | 01:00 | Αλντοσίβι - Ροζάριο Σέντραλ | 1-0 | 1-0 |
16/04/2022 | 03:30 | Newells Old Boys - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 0-0 |
16/04/2022 | 20:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Πλατένσε (Αργ.) | 2-2 | 2-0 |
16/04/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Ιντεπεντιέντε | 2-2 | 1-1 |
17/04/2022 | 01:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 1-6 | 1-4 |
17/04/2022 | 03:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ούνιον Σάντα Φε | 1-0 | 1-0 |
17/04/2022 | 20:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Atletico Tucuman | 1-1 | 0-1 |
17/04/2022 | 20:00 | Γοδόι Κρουζ - Βελέζ Σάρσφιλντ | 0-0 | 0-0 |
17/04/2022 | 22:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ταγιέρες | 2-1 | 1-1 |
18/04/2022 | 01:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Ατλέτικο Λανούς | 1-1 | 1-1 |
18/04/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Ρίβερ Πλέιτ | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/04/2022 | 20:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Μπαράκας Σέντραλ | 0-1 | 0-1 |
19/04/2022 | 22:30 | Ούνιον Σάντα Φε - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-2 | 0-1 |
20/04/2022 | 01:00 | Huracan - Κολόν Σάντα Φε | 1-1 | 1-1 |
20/04/2022 | 01:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Tigre | 2-1 | 0-0 |
20/04/2022 | 03:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-3 | 0-2 |
20/04/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Αλντοσίβι | 1-1 | 1-1 |
20/04/2022 | 20:00 | Newells Old Boys - Μπάνφιλντ | 1-0 | 0-0 |
20/04/2022 | 22:30 | Πατρονάτο Παρανά - Ρασίνγκ Κλουμπ | 2-3 | 1-2 |
20/04/2022 | 22:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Central Cordoba de Santiago | 1-2 | 1-0 |
21/04/2022 | 01:00 | Ατλέτικο Λανούς - Ροζάριο Σέντραλ | 3-1 | 1-0 |
21/04/2022 | 01:00 | Ταγιέρες - Ρίβερ Πλέιτ | 1-0 | 0-0 |
21/04/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Γοδόι Κρουζ | 1-1 | 1-1 |
21/04/2022 | 22:00 | Σαρμιέντο - Ντεφένσα Χουστίσια | 2-1 | 2-1 |
22/04/2022 | 00:30 | Atletico Tucuman - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 2-4 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2022 | 02:30 | Κολόν Σάντα Φε - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 2-2 | 2-1 |
23/04/2022 | 20:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ούνιον Σάντα Φε | 1-0 | 0-0 |
23/04/2022 | 20:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Πατρονάτο Παρανά | 1-2 | 0-1 |
23/04/2022 | 22:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Ιντεπεντιέντε | 3-0 | 1-0 |
24/04/2022 | 01:00 | Central Cordoba de Santiago - Μπόκα Τζούνιορς | 1-2 | 1-1 |
24/04/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Ταγιέρες | 3-1 | 1-0 |
24/04/2022 | 03:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-1 | 1-0 |
24/04/2022 | 22:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Newells Old Boys | 0-0 | 0-0 |
25/04/2022 | 01:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Atletico Tucuman | 1-1 | 1-0 |
25/04/2022 | 03:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Πλατένσε (Αργ.) | 1-1 | 0-0 |
25/04/2022 | 03:30 | Γοδόι Κρουζ - Ατλέτικο Λανούς | 1-1 | 1-1 |
25/04/2022 | 21:30 | Tigre - Άρσεναλ Σαραντί | 0-0 | 0-0 |
26/04/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Σαρμιέντο | 0-0 | 0-0 |
26/04/2022 | 03:30 | Αλντοσίβι - Huracan | 0-2 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/04/2022 | 02:30 | Newells Old Boys - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-2 | 0-1 |
30/04/2022 | 01:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Αλντοσίβι | 2-1 | 1-0 |
30/04/2022 | 03:30 | Πατρονάτο Παρανά - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-6 | 0-3 |
30/04/2022 | 18:00 | Atletico Tucuman - Ταγιέρες | 3-0 | 2-0 |
30/04/2022 | 22:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Μπάνφιλντ | 1-1 | 0-0 |
30/04/2022 | 22:00 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Tigre | 3-2 | 3-1 |
01/05/2022 | 01:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Μπαράκας Σέντραλ | 2-0 | 1-0 |
01/05/2022 | 01:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Κολόν Σάντα Φε | 2-0 | 0-0 |
01/05/2022 | 03:30 | Σαρμιέντο - Ρίβερ Πλέιτ | 0-7 | 0-3 |
01/05/2022 | 03:30 | Ατλέτικο Λανούς - Ιντεπεντιέντε | 1-0 | 0-0 |
03/05/2022 | 01:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-2 | 0-1 |
03/05/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Central Cordoba de Santiago | 1-0 | 1-0 |
03/05/2022 | 03:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-1 | 0-1 |
03/05/2022 | 03:30 | Huracan - Ροζάριο Σέντραλ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2022 | 00:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-1 | 0-1 |
07/05/2022 | 03:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Γοδόι Κρουζ | 3-1 | 2-1 |
07/05/2022 | 22:30 | Ιντεπεντιέντε - Huracan | 3-0 | 1-0 |
07/05/2022 | 22:30 | Αλντοσίβι - Άρσεναλ Σαραντί | 1-2 | 1-0 |
07/05/2022 | 22:30 | Tigre - Μπόκα Τζούνιορς | 0-2 | 0-1 |
08/05/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 3-1 | 2-0 |
08/05/2022 | 22:00 | Ταγιέρες - Σαρμιέντο | 1-0 | 0-0 |
08/05/2022 | 22:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Newells Old Boys | 3-1 | 1-1 |
08/05/2022 | 22:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 0-0 |
08/05/2022 | 22:00 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ούνιον Σάντα Φε | 2-1 | 1-0 |
09/05/2022 | 03:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Πλατένσε (Αργ.) | 2-1 | 1-1 |
10/05/2022 | 01:00 | Κολόν Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-2 | 0-1 |
10/05/2022 | 01:00 | Central Cordoba de Santiago - Ατλέτικο Λανούς | 3-3 | 3-1 |
10/05/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Atletico Tucuman | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2022 | 01:15 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Αλντοσίβι | 5-0 | 2-0 |
11/05/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Ντεφένσα Χουστίσια | 2-0 | 1-0 |
12/05/2022 | 01:15 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-1 | 1-0 |
12/05/2022 | 03:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Tigre | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2022 | 23:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-0 | 0-0 |
15/05/2022 | 22:00 | Tigre - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/05/2022 | 22:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Tigre | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/06/2022 | 02:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Central Cordoba de Santiago | 1-1 | 1-0 |
04/06/2022 | 18:00 | Atletico Tucuman - Κολόν Σάντα Φε | 1-1 | 0-1 |
04/06/2022 | 20:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ιντεπεντιέντε | 1-1 | 0-1 |
04/06/2022 | 22:30 | Μπάνφιλντ - Newells Old Boys | 1-2 | 0-2 |
05/06/2022 | 01:00 | Πατρονάτο Παρανά - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-1 | 1-1 |
05/06/2022 | 01:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Γοδόι Κρουζ | 2-1 | 1-1 |
05/06/2022 | 03:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Huracan | 2-0 | 0-0 |
05/06/2022 | 19:00 | Ταγιέρες - Σαρμιέντο | 2-0 | 1-0 |
05/06/2022 | 19:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Tigre | 1-2 | 0-0 |
05/06/2022 | 23:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-1 | 1-0 |
06/06/2022 | 01:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Άρσεναλ Σαραντί | 2-1 | 2-1 |
06/06/2022 | 03:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ρίβερ Πλέιτ | 0-0 | 0-0 |
07/06/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Ατλέτικο Λανούς | 0-0 | 0-0 |
07/06/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Αλντοσίβι | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/06/2022 | 02:00 | Newells Old Boys - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-0 | 0-0 |
10/06/2022 | 22:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Πατρονάτο Παρανά | 2-0 | 1-0 |
11/06/2022 | 01:00 | Ατλέτικο Λανούς - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-1 | 1-0 |
11/06/2022 | 01:00 | Αλντοσίβι - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 0-1 | 0-0 |
11/06/2022 | 03:30 | Huracan - Ροζάριο Σέντραλ | 2-0 | 1-0 |
11/06/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Ταγιέρες | 1-0 | 1-0 |
11/06/2022 | 21:30 | Tigre - Μπαράκας Σέντραλ | 1-1 | 0-1 |
11/06/2022 | 21:30 | Άρσεναλ Σαραντί - Μπάνφιλντ | 0-0 | 0-0 |
12/06/2022 | 00:00 | Σαρμιέντο - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-0 | 1-0 |
12/06/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Atletico Tucuman | 0-0 | 0-0 |
12/06/2022 | 19:00 | Κολόν Σάντα Φε - Ούνιον Σάντα Φε | 2-2 | 0-1 |
12/06/2022 | 21:30 | Γοδόι Κρουζ - Ρασίνγκ Κλουμπ | 2-0 | 0-0 |
13/06/2022 | 00:00 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Πλατένσε (Αργ.) | 0-1 | 0-0 |
13/06/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Μπόκα Τζούνιορς | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/06/2022 | 21:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Άρσεναλ Σαραντί | 3-3 | 0-1 |
15/06/2022 | 01:00 | Ταγιέρες - Newells Old Boys | 0-1 | 0-1 |
15/06/2022 | 01:00 | Πατρονάτο Παρανά - Αλντοσίβι | 1-0 | 1-0 |
15/06/2022 | 03:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Σαρμιέντο | 2-1 | 1-0 |
15/06/2022 | 03:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Huracan | 1-1 | 1-1 |
15/06/2022 | 20:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Ούνιον Σάντα Φε | 1-2 | 0-2 |
15/06/2022 | 22:30 | Atletico Tucuman - Ατλέτικο Λανούς | 2-1 | 0-1 |
15/06/2022 | 22:30 | Μπάνφιλντ - Central Cordoba de Santiago | 2-1 | 1-0 |
16/06/2022 | 01:00 | Κολόν Σάντα Φε - Ρίβερ Πλέιτ | 1-0 | 0-0 |
16/06/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Tigre | 5-3 | 1-1 |
17/06/2022 | 01:00 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε | 2-1 | 1-1 |
17/06/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Γοδόι Κρουζ | 1-0 | 0-0 |
17/06/2022 | 03:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-1 | 0-0 |
17/06/2022 | 03:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/06/2022 | 00:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Ταγιέρες | 1-1 | 1-0 |
19/06/2022 | 02:30 | Σαρμιέντο - Πατρονάτο Παρανά | 3-1 | 1-1 |
19/06/2022 | 19:00 | Tigre - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-0 |
19/06/2022 | 21:30 | Ατλέτικο Λανούς - Κολόν Σάντα Φε | 1-0 | 0-0 |
19/06/2022 | 21:30 | Huracan - Atletico Tucuman | 0-0 | 0-0 |
20/06/2022 | 00:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Ρίβερ Πλέιτ | 1-5 | 0-1 |
20/06/2022 | 03:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Μπόκα Τζούνιορς | 1-3 | 1-1 |
20/06/2022 | 22:30 | Γοδόι Κρουζ - Ντεφένσα Χουστίσια | 2-1 | 2-1 |
21/06/2022 | 01:00 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Ροζάριο Σέντραλ | 2-0 | 1-0 |
21/06/2022 | 01:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ρασίνγκ Κλουμπ | 3-1 | 2-1 |
21/06/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 2-1 | 0-0 |
21/06/2022 | 03:30 | Newells Old Boys - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-0 | 1-0 |
22/06/2022 | 01:00 | Αλντοσίβι - Πλατένσε (Αργ.) | 0-0 | 0-0 |
22/06/2022 | 03:30 | Central Cordoba de Santiago - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/06/2022 | 01:00 | Μπάνφιλντ - Μπαράκας Σέντραλ | 1-1 | 0-1 |
25/06/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-1 | 0-0 |
25/06/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Ούνιον Σάντα Φε | 1-2 | 1-1 |
25/06/2022 | 21:30 | Ταγιέρες - Central Cordoba de Santiago | 0-2 | 0-0 |
25/06/2022 | 21:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-1 | 0-0 |
26/06/2022 | 00:00 | Κολόν Σάντα Φε - Huracan | 0-1 | 0-1 |
26/06/2022 | 00:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Newells Old Boys | 0-2 | 0-0 |
26/06/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Ατλέτικο Λανούς | 2-1 | 2-1 |
26/06/2022 | 19:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Tigre | 1-1 | 0-1 |
26/06/2022 | 21:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Σαρμιέντο | 0-0 | 0-0 |
27/06/2022 | 00:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Αλντοσίβι | 5-0 | 2-0 |
27/06/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Άρσεναλ Σαραντί | 1-1 | 1-0 |
27/06/2022 | 21:30 | Πατρονάτο Παρανά - Ιντεπεντιέντε | 3-1 | 2-1 |
28/06/2022 | 02:00 | Atletico Tucuman - Γοδόι Κρουζ | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/07/2022 | 01:00 | Central Cordoba de Santiago - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-2 | 0-0 |
02/07/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Μπάνφιλντ | 0-3 | 0-3 |
02/07/2022 | 21:30 | Tigre - Ταγιέρες | 1-1 | 1-0 |
03/07/2022 | 00:00 | Γοδόι Κρουζ - Κολόν Σάντα Φε | 1-0 | 0-0 |
03/07/2022 | 00:00 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Atletico Tucuman | 0-1 | 0-1 |
03/07/2022 | 02:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-0 | 0-0 |
03/07/2022 | 19:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Ατλέτικο Λανούς | 3-0 | 1-0 |
03/07/2022 | 21:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 2-1 | 2-1 |
04/07/2022 | 00:00 | Σαρμιέντο - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-1 | 0-0 |
04/07/2022 | 03:00 | Huracan - Ρίβερ Πλέιτ | 3-2 | 1-0 |
04/07/2022 | 23:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 2-1 | 1-1 |
05/07/2022 | 01:00 | Newells Old Boys - Πατρονάτο Παρανά | 2-2 | 2-0 |
05/07/2022 | 01:00 | Αλντοσίβι - Ροζάριο Σέντραλ | 2-1 | 1-0 |
05/07/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Πλατένσε (Αργ.) | 1-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/07/2022 | 02:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Σαρμιέντο | 1-0 | 0-0 |
09/07/2022 | 19:00 | Πατρονάτο Παρανά - Άρσεναλ Σαραντί | 0-1 | 0-1 |
09/07/2022 | 21:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Μπόκα Τζούνιορς | 2-1 | 1-1 |
10/07/2022 | 00:00 | Μπάνφιλντ - Ούνιον Σάντα Φε | 2-3 | 1-2 |
10/07/2022 | 02:30 | Ταγιέρες - Μπαράκας Σέντραλ | 0-2 | 0-1 |
10/07/2022 | 02:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Newells Old Boys | 1-1 | 0-1 |
10/07/2022 | 19:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Central Cordoba de Santiago | 2-2 | 2-1 |
10/07/2022 | 21:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ιντεπεντιέντε | 1-0 | 1-0 |
11/07/2022 | 00:00 | Atletico Tucuman - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 2-0 | 1-0 |
11/07/2022 | 00:00 | Ατλέτικο Λανούς - Huracan | 2-3 | 2-1 |
11/07/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Γοδόι Κρουζ | 0-2 | 0-2 |
12/07/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Αλντοσίβι | 3-2 | 0-2 |
12/07/2022 | 01:00 | Κολόν Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-1 | 1-1 |
12/07/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Tigre | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/07/2022 | 03:00 | Central Cordoba de Santiago - Πατρονάτο Παρανά | 1-3 | 0-1 |
16/07/2022 | 01:00 | Σαρμιέντο - Ντεφένσα Χουστίσια | 2-0 | 1-0 |
16/07/2022 | 03:30 | Αλντοσίβι - Atletico Tucuman | 0-1 | 0-1 |
16/07/2022 | 03:30 | Άρσεναλ Σαραντί - Πλατένσε (Αργ.) | 1-1 | 0-0 |
16/07/2022 | 19:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-3 | 1-1 |
16/07/2022 | 21:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Κολόν Σάντα Φε | 0-0 | 0-0 |
16/07/2022 | 21:30 | Ιντεπεντιέντε - Ροζάριο Σέντραλ | 0-0 | 0-0 |
17/07/2022 | 00:00 | Newells Old Boys - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-0 | 0-0 |
17/07/2022 | 02:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Ταγιέρες | 1-0 | 0-0 |
17/07/2022 | 19:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Huracan | 0-0 | 0-0 |
17/07/2022 | 19:00 | Γοδόι Κρουζ - Ατλέτικο Λανούς | 2-1 | 1-1 |
17/07/2022 | 21:30 | Μπάνφιλντ - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-1 | 1-1 |
18/07/2022 | 00:00 | Tigre - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 2-1 | 1-0 |
18/07/2022 | 02:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Ρίβερ Πλέιτ | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/07/2022 | 22:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Central Cordoba de Santiago | 2-0 | 1-0 |
19/07/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Αλντοσίβι | 1-1 | 1-0 |
20/07/2022 | 01:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Άρσεναλ Σαραντί | 1-1 | 1-1 |
20/07/2022 | 01:00 | Atletico Tucuman - Σαρμιέντο | 1-0 | 0-0 |
20/07/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Μπόκα Τζούνιορς | 2-0 | 2-0 |
20/07/2022 | 20:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ούνιον Σάντα Φε | 2-2 | 2-0 |
20/07/2022 | 22:30 | Πατρονάτο Παρανά - Tigre | 1-0 | 0-0 |
21/07/2022 | 01:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Μπαράκας Σέντραλ | 3-1 | 1-1 |
21/07/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ιντεπεντιέντε | 2-1 | 1-0 |
21/07/2022 | 03:30 | Ατλέτικο Λανούς - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-2 | 0-1 |
21/07/2022 | 03:30 | Huracan - Γοδόι Κρουζ | 0-0 | 0-0 |
21/07/2022 | 22:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Newells Old Boys | 1-0 | 1-0 |
22/07/2022 | 01:00 | Ταγιέρες - Μπάνφιλντ | 1-0 | 1-0 |
22/07/2022 | 03:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/07/2022 | 21:30 | Σαρμιέντο - Κολόν Σάντα Φε | 1-3 | 0-1 |
24/07/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-3 | 0-1 |
24/07/2022 | 17:00 | Ιντεπεντιέντε - Atletico Tucuman | 0-1 | 0-1 |
24/07/2022 | 19:00 | Tigre - Πλατένσε (Αργ.) | 3-0 | 2-0 |
24/07/2022 | 21:30 | Αλντοσίβι - Ρίβερ Πλέιτ | 0-3 | 0-0 |
25/07/2022 | 00:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ατλέτικο Λανούς | 1-0 | 1-0 |
25/07/2022 | 02:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 3-1 | 1-0 |
25/07/2022 | 22:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ταγιέρες | 1-1 | 0-1 |
26/07/2022 | 01:00 | Newells Old Boys - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-2 | 0-1 |
26/07/2022 | 01:00 | Μπάνφιλντ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-1 | 1-0 |
26/07/2022 | 03:30 | Ούνιον Σάντα Φε - Γοδόι Κρουζ | 2-1 | 1-0 |
26/07/2022 | 03:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Huracan | 1-1 | 1-0 |
27/07/2022 | 02:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Πατρονάτο Παρανά | 2-1 | 0-0 |
27/07/2022 | 02:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Ροζάριο Σέντραλ | 0-3 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/07/2022 | 02:00 | Γοδόι Κρουζ - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-1 | 1-1 |
30/07/2022 | 21:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 00:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Μπάνφιλντ | 0-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 02:30 | Atletico Tucuman - Newells Old Boys | 2-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 02:30 | Huracan - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 19:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Μπαράκας Σέντραλ | 0-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 19:00 | Ατλέτικο Λανούς - Αλντοσίβι | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 21:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Tigre | 3-3 | 3-1 |
01/08/2022 | 00:00 | Πατρονάτο Παρανά - Μπόκα Τζούνιορς | 3-0 | 2-0 |
01/08/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Σαρμιέντο | 1-2 | 0-2 |
02/08/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Άρσεναλ Σαραντί | 0-0 | 0-0 |
02/08/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Central Cordoba de Santiago | 0-3 | 0-2 |
02/08/2022 | 03:30 | Κολόν Σάντα Φε - Ιντεπεντιέντε | 0-3 | 0-2 |
20/10/2022 | 03:30 | Ταγιέρες - Ούνιον Σάντα Φε | 2-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2022 | 01:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Γοδόι Κρουζ | 2-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Πατρονάτο Παρανά | 0-0 | 0-0 |
06/08/2022 | 03:30 | Σαρμιέντο - Ατλέτικο Λανούς | 2-1 | 2-0 |
06/08/2022 | 19:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Atletico Tucuman | 3-1 | 1-1 |
06/08/2022 | 21:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 00:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-1 | 0-1 |
07/08/2022 | 00:00 | Ταγιέρες - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 2-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 03:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Πλατένσε (Αργ.) | 2-1 | 2-0 |
07/08/2022 | 19:00 | Αλντοσίβι - Huracan | 0-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 21:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 23:30 | Ιντεπεντιέντε - Ρίβερ Πλέιτ | 0-1 | 0-0 |
08/08/2022 | 02:00 | Newells Old Boys - Κολόν Σάντα Φε | 0-0 | 0-0 |
08/08/2022 | 17:00 | Central Cordoba de Santiago - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-0 | 0-0 |
09/08/2022 | 02:00 | Tigre - Ροζάριο Σέντραλ | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/08/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Αλντοσίβι | 2-0 | 1-0 |
12/08/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Central Cordoba de Santiago | 1-0 | 0-0 |
12/08/2022 | 03:30 | Κολόν Σάντα Φε - Άρσεναλ Σαραντί | 1-1 | 1-0 |
13/08/2022 | 01:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Μπάνφιλντ | 3-1 | 0-1 |
13/08/2022 | 01:00 | Huracan - Σαρμιέντο | 4-1 | 2-1 |
13/08/2022 | 03:30 | Πατρονάτο Παρανά - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 3-2 | 1-1 |
13/08/2022 | 21:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Tigre | 0-0 | 0-0 |
13/08/2022 | 21:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Μπαράκας Σέντραλ | 3-1 | 1-1 |
14/08/2022 | 00:00 | Ατλέτικο Λανούς - Ιντεπεντιέντε | 1-1 | 1-0 |
14/08/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Newells Old Boys | 4-1 | 2-0 |
14/08/2022 | 21:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-1 | 0-0 |
15/08/2022 | 00:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ταγιέρες | 1-0 | 0-0 |
15/08/2022 | 00:00 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ούνιον Σάντα Φε | 2-0 | 1-0 |
15/08/2022 | 02:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Μπόκα Τζούνιορς | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/08/2022 | 22:30 | Central Cordoba de Santiago - Κολόν Σάντα Φε | 3-0 | 1-0 |
16/08/2022 | 22:30 | Σαρμιέντο - Γοδόι Κρουζ | 1-2 | 1-1 |
17/08/2022 | 01:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Πλατένσε (Αργ.) | 2-0 | 1-0 |
17/08/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Huracan | 1-1 | 0-0 |
17/08/2022 | 22:30 | Tigre - Atletico Tucuman | 0-0 | 0-0 |
17/08/2022 | 22:30 | Newells Old Boys - Ατλέτικο Λανούς | 2-0 | 2-0 |
18/08/2022 | 01:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Ρίβερ Πλέιτ | 0-0 | 0-0 |
18/08/2022 | 03:30 | Μπόκα Τζούνιορς - Ροζάριο Σέντραλ | 0-0 | 0-0 |
18/08/2022 | 20:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Ντεφένσα Χουστίσια | 3-1 | 3-0 |
18/08/2022 | 22:30 | Αλντοσίβι - Βελέζ Σάρσφιλντ | 3-2 | 0-1 |
19/08/2022 | 01:00 | Ταγιέρες - Πατρονάτο Παρανά | 3-3 | 1-1 |
19/08/2022 | 01:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-2 | 0-1 |
19/08/2022 | 03:30 | Μπάνφιλντ - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-2 | 0-2 |
19/08/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2022 | 00:00 | Κολόν Σάντα Φε - Tigre | 2-1 | 1-0 |
21/08/2022 | 02:30 | Huracan - Newells Old Boys | 1-0 | 0-0 |
21/08/2022 | 19:00 | Ατλέτικο Λανούς - Άρσεναλ Σαραντί | 1-0 | 0-0 |
21/08/2022 | 21:30 | Γοδόι Κρουζ - Ιντεπεντιέντε | 1-1 | 0-1 |
22/08/2022 | 00:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Central Cordoba de Santiago | 3-0 | 2-0 |
22/08/2022 | 02:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-0 |
22/08/2022 | 22:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ούνιον Σάντα Φε | 1-0 | 0-0 |
22/08/2022 | 22:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-1 |
23/08/2022 | 01:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 1-2 | 0-0 |
23/08/2022 | 03:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Ταγιέρες | 0-0 | 0-0 |
23/08/2022 | 03:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Σαρμιέντο | 1-1 | 0-1 |
24/08/2022 | 01:00 | Πατρονάτο Παρανά - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-0 | 0-0 |
24/08/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Μπαράκας Σέντραλ | 4-0 | 1-0 |
24/08/2022 | 03:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Αλντοσίβι | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/08/2022 | 00:00 | Central Cordoba de Santiago - Ατλέτικο Λανούς | 2-2 | 1-2 |
27/08/2022 | 03:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Huracan | 1-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 19:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ροζάριο Σέντραλ | 1-1 | 0-0 |
27/08/2022 | 21:30 | Μπάνφιλντ - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-2 | 0-2 |
27/08/2022 | 21:30 | Newells Old Boys - Γοδόι Κρουζ | 1-2 | 1-1 |
28/08/2022 | 00:00 | Ταγιέρες - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-1 | 0-1 |
28/08/2022 | 00:00 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Πλατένσε (Αργ.) | 0-2 | 0-1 |
28/08/2022 | 02:30 | Tigre - Ρίβερ Πλέιτ | 1-1 | 0-1 |
28/08/2022 | 19:00 | Σαρμιέντο - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-0 | 0-0 |
28/08/2022 | 19:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Κολόν Σάντα Φε | 1-0 | 1-0 |
28/08/2022 | 21:30 | Ιντεπεντιέντε - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-1 | 1-0 |
29/08/2022 | 00:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Atletico Tucuman | 2-1 | 0-1 |
29/08/2022 | 02:30 | Ούνιον Σάντα Φε - Αλντοσίβι | 0-0 | 0-0 |
29/08/2022 | 02:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/09/2022 | 02:00 | Huracan - Central Cordoba de Santiago | 2-0 | 0-0 |
03/09/2022 | 18:00 | Ατλέτικο Λανούς - Tigre | 1-2 | 0-1 |
03/09/2022 | 19:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Ταγιέρες | 1-0 | 1-0 |
03/09/2022 | 21:30 | Αλντοσίβι - Σαρμιέντο | 1-2 | 0-1 |
03/09/2022 | 21:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Newells Old Boys | 0-1 | 0-0 |
04/09/2022 | 00:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 1-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 02:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Ιντεπεντιέντε | 3-1 | 1-1 |
04/09/2022 | 21:30 | Πατρονάτο Παρανά - Ούνιον Σάντα Φε | 0-0 | 0-0 |
04/09/2022 | 21:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 0-0 | 0-0 |
05/09/2022 | 00:00 | Κολόν Σάντα Φε - Μπόκα Τζούνιορς | 1-2 | 1-1 |
05/09/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Μπαράκας Σέντραλ | 2-0 | 1-0 |
06/09/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Άρσεναλ Σαραντί | 1-0 | 1-0 |
06/09/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-0 | 0-0 |
06/09/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Μπάνφιλντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/09/2022 | 00:00 | Ιντεπεντιέντε - Αλντοσίβι | 3-0 | 2-0 |
09/09/2022 | 02:30 | Ούνιον Σάντα Φε - Σαρμιέντο | 1-0 | 0-0 |
09/09/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ροζάριο Σέντραλ | 2-1 | 1-0 |
09/09/2022 | 21:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Ατλέτικο Λανούς | 2-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 00:00 | Πατρονάτο Παρανά - Πλατένσε (Αργ.) | 1-0 | 0-0 |
10/09/2022 | 02:30 | Tigre - Huracan | 1-1 | 1-1 |
10/09/2022 | 02:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ρασίνγκ Κλουμπ | 1-0 | 1-0 |
10/09/2022 | 21:30 | Central Cordoba de Santiago - Γοδόι Κρουζ | 3-0 | 1-0 |
11/09/2022 | 00:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Atletico Tucuman | 1-1 | 1-1 |
11/09/2022 | 02:30 | Μπάνφιλντ - Κολόν Σάντα Φε | 2-1 | 0-1 |
11/09/2022 | 19:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-2 | 1-1 |
11/09/2022 | 19:00 | Newells Old Boys - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 2-0 | 2-0 |
11/09/2022 | 23:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ | 1-0 | 0-0 |
12/09/2022 | 02:00 | Ταγιέρες - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/09/2022 | 23:00 | Σαρμιέντο - Ιντεπεντιέντε | 1-2 | 0-0 |
14/09/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Tigre | 1-1 | 0-1 |
14/09/2022 | 01:00 | Huracan - Μπαράκας Σέντραλ | 1-1 | 0-1 |
14/09/2022 | 03:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Ούνιον Σάντα Φε | 1-0 | 1-0 |
14/09/2022 | 03:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 0-0 |
14/09/2022 | 20:00 | Αλντοσίβι - Newells Old Boys | 1-2 | 0-1 |
14/09/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-0 | 0-0 |
15/09/2022 | 01:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Μπάνφιλντ | 1-2 | 0-1 |
15/09/2022 | 03:30 | Ατλέτικο Λανούς - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-0 |
16/09/2022 | 01:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 1-1 | 0-1 |
16/09/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 2-1 | 1-1 |
16/09/2022 | 03:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Άρσεναλ Σαραντί | 2-0 | 0-0 |
16/09/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Ταγιέρες | 1-1 | 0-1 |
26/10/2022 | 01:00 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Central Cordoba de Santiago | 3-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2022 | 21:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Γοδόι Κρουζ | 3-1 | 1-0 |
18/09/2022 | 02:30 | Newells Old Boys - Σαρμιέντο | 0-1 | 0-0 |
18/09/2022 | 19:00 | Tigre - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-0 | 2-0 |
18/09/2022 | 21:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Ρίβερ Πλέιτ | 0-1 | 0-1 |
19/09/2022 | 00:00 | Μπάνφιλντ - Ατλέτικο Λανούς | 1-2 | 0-1 |
19/09/2022 | 02:30 | Ταγιέρες - Κολόν Σάντα Φε | 2-0 | 2-0 |
19/09/2022 | 02:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-1 | 0-0 |
19/09/2022 | 22:30 | Άρσεναλ Σαραντί - Αλντοσίβι | 3-0 | 2-0 |
20/09/2022 | 01:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Huracan | 0-0 | 0-0 |
20/09/2022 | 01:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Ιντεπεντιέντε | 0-1 | 0-0 |
20/09/2022 | 03:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Atletico Tucuman | 1-2 | 0-2 |
20/09/2022 | 03:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-2 | 0-1 |
21/09/2022 | 00:00 | Πατρονάτο Παρανά - Ροζάριο Σέντραλ | 0-0 | 0-0 |
21/09/2022 | 02:30 | Central Cordoba de Santiago - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/09/2022 | 01:00 | Huracan - Μπάνφιλντ | 3-1 | 2-1 |
24/09/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-1 |
24/09/2022 | 19:00 | Σαρμιέντο - Άρσεναλ Σαραντί | 2-0 | 1-0 |
24/09/2022 | 19:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Πατρονάτο Παρανά | 2-1 | 1-1 |
24/09/2022 | 21:30 | Ατλέτικο Λανούς - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 2-0 | 1-0 |
25/09/2022 | 00:00 | Ρίβερ Πλέιτ - Ταγιέρες | 0-1 | 0-0 |
25/09/2022 | 02:30 | Ιντεπεντιέντε - Newells Old Boys | 1-0 | 0-0 |
25/09/2022 | 21:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Tigre | 0-1 | 0-1 |
25/09/2022 | 21:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Πλατένσε (Αργ.) | 1-1 | 1-1 |
26/09/2022 | 00:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ούνιον Σάντα Φε | 2-1 | 0-0 |
26/09/2022 | 02:30 | Atletico Tucuman - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 3-1 | 1-1 |
26/09/2022 | 02:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπαράκας Σέντραλ | 1-0 | 1-0 |
26/09/2022 | 23:00 | Κολόν Σάντα Φε - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-4 | 0-2 |
26/09/2022 | 23:00 | Αλντοσίβι - Central Cordoba de Santiago | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/09/2022 | 21:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 1-1 | 1-0 |
01/10/2022 | 01:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Κολόν Σάντα Φε | 2-4 | 1-1 |
01/10/2022 | 01:00 | Tigre - Αλντοσίβι | 3-0 | 2-0 |
01/10/2022 | 03:30 | Ούνιον Σάντα Φε - Newells Old Boys | 0-1 | 0-1 |
01/10/2022 | 03:30 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ροζάριο Σέντραλ | 4-3 | 1-3 |
01/10/2022 | 19:00 | Central Cordoba de Santiago - Σαρμιέντο | 0-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 19:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Ντεφένσα Χουστίσια | 0-0 | 0-0 |
01/10/2022 | 21:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Huracan | 1-0 | 1-0 |
02/10/2022 | 00:00 | Μπάνφιλντ - Γοδόι Κρουζ | 1-1 | 0-1 |
02/10/2022 | 02:30 | Άρσεναλ Σαραντί - Ιντεπεντιέντε | 0-1 | 0-1 |
02/10/2022 | 21:30 | Πατρονάτο Παρανά - Atletico Tucuman | 2-1 | 1-1 |
03/10/2022 | 00:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-0 | 0-0 |
03/10/2022 | 00:30 | Ταγιέρες - Ατλέτικο Λανούς | 0-1 | 0-0 |
03/10/2022 | 02:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Ρίβερ Πλέιτ | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/10/2022 | 02:00 | Ροζάριο Σέντραλ - Ούνιον Σάντα Φε | 1-1 | 0-1 |
04/10/2022 | 20:00 | Αλντοσίβι - Μπαράκας Σέντραλ | 2-0 | 0-0 |
04/10/2022 | 22:30 | Newells Old Boys - Άρσεναλ Σαραντί | 0-0 | 0-0 |
04/10/2022 | 22:30 | Γοδόι Κρουζ - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-0 | 0-0 |
05/10/2022 | 01:00 | Σαρμιέντο - Tigre | 2-2 | 1-2 |
05/10/2022 | 03:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Μπάνφιλντ | 1-0 | 0-0 |
05/10/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Πατρονάτο Παρανά | 1-0 | 1-0 |
06/10/2022 | 01:00 | Atletico Tucuman - Πλατένσε (Αργ.) | 2-1 | 2-1 |
06/10/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ρασίνγκ Κλουμπ | 3-3 | 2-2 |
06/10/2022 | 03:30 | Ιντεπεντιέντε - Central Cordoba de Santiago | 1-2 | 0-0 |
06/10/2022 | 03:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 5-0 | 2-0 |
07/10/2022 | 01:00 | Huracan - Ταγιέρες | 1-0 | 0-0 |
07/10/2022 | 01:00 | Ατλέτικο Λανούς - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-4 | 0-2 |
20/10/2022 | 23:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Μπόκα Τζούνιορς | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2022 | 19:00 | Μπαράκας Σέντραλ - Σαρμιέντο | 1-1 | 0-0 |
08/10/2022 | 22:00 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Βελέζ Σάρσφιλντ | 1-0 | 0-0 |
09/10/2022 | 00:15 | Ούνιον Σάντα Φε - Άρσεναλ Σαραντί | 1-0 | 0-0 |
09/10/2022 | 02:30 | Πλατένσε (Αργ.) - Κολόν Σάντα Φε | 1-2 | 0-0 |
09/10/2022 | 19:00 | Tigre - Ιντεπεντιέντε | 2-1 | 2-1 |
09/10/2022 | 21:30 | Ταγιέρες - Γοδόι Κρουζ | 3-1 | 2-1 |
09/10/2022 | 21:30 | Μπάνφιλντ - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 0-2 | 0-2 |
10/10/2022 | 00:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Αλντοσίβι | 2-1 | 2-1 |
10/10/2022 | 02:30 | Πατρονάτο Παρανά - Ρίβερ Πλέιτ | 0-1 | 0-0 |
10/10/2022 | 22:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Huracan | 1-1 | 0-1 |
10/10/2022 | 22:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Ντεφένσα Χουστίσια | 0-0 | 0-0 |
11/10/2022 | 01:00 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Ατλέτικο Λανούς | 3-1 | 2-0 |
11/10/2022 | 01:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Atletico Tucuman | 2-0 | 2-0 |
11/10/2022 | 03:30 | Central Cordoba de Santiago - Newells Old Boys | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/10/2022 | 20:00 | Αλντοσίβι - Μπάνφιλντ | 0-1 | 0-1 |
12/10/2022 | 22:30 | Σαρμιέντο - Μπόκα Τζούνιορς | 0-1 | 0-1 |
12/10/2022 | 22:30 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 0-1 | 0-0 |
13/10/2022 | 01:00 | Ιντεπεντιέντε - Μπαράκας Σέντραλ | 2-2 | 1-1 |
13/10/2022 | 03:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Πλατένσε (Αργ.) | 2-1 | 0-0 |
13/10/2022 | 22:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Ταγιέρες | 2-1 | 0-0 |
14/10/2022 | 01:00 | Γοδόι Κρουζ - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-0 | 0-0 |
14/10/2022 | 01:00 | Ατλέτικο Λανούς - Πατρονάτο Παρανά | 0-1 | 0-0 |
14/10/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Ροζάριο Σέντραλ | 1-1 | 0-1 |
14/10/2022 | 03:30 | Newells Old Boys - Tigre | 0-2 | 0-2 |
14/10/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-2 | 0-0 |
15/10/2022 | 01:00 | Ντεφένσα Χουστίσια - Ούνιον Σάντα Φε | 1-0 | 1-0 |
15/10/2022 | 01:00 | Huracan - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 3-1 | 1-1 |
15/10/2022 | 03:30 | Άρσεναλ Σαραντί - Central Cordoba de Santiago | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2022 | 19:00 | Αλντοσίβι - Ταγιέρες | 1-3 | 0-1 |
16/10/2022 | 21:30 | Newells Old Boys - Μπόκα Τζούνιορς | 2-0 | 0-0 |
17/10/2022 | 00:00 | Ιντεπεντιέντε - Μπάνφιλντ | 1-0 | 0-0 |
17/10/2022 | 00:00 | Γοδόι Κρουζ - Πατρονάτο Παρανά | 0-1 | 0-1 |
17/10/2022 | 02:30 | Ρίβερ Πλέιτ - Ροζάριο Σέντραλ | 1-2 | 0-1 |
17/10/2022 | 20:00 | Άρσεναλ Σαραντί - Μπαράκας Σέντραλ | 1-2 | 0-0 |
17/10/2022 | 21:00 | Χιμνάσια Εσγκρίμα - Αρχεντίνος Τζούνιορς | 0-0 | 0-0 |
17/10/2022 | 22:30 | Βελέζ Σάρσφιλντ - Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα | 4-0 | 1-0 |
18/10/2022 | 03:30 | Σαρμιέντο - Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο | 2-4 | 1-3 |
18/10/2022 | 03:30 | Atletico Tucuman - Ούνιον Σάντα Φε | 1-1 | 0-0 |
18/10/2022 | 22:30 | Κολόν Σάντα Φε - Ντεφένσα Χουστίσια | 1-2 | 1-2 |
19/10/2022 | 01:00 | Ατλέτικο Λανούς - Ρασίνγκ Κλουμπ | 0-1 | 0-0 |
19/10/2022 | 03:30 | Huracan - Πλατένσε (Αργ.) | 2-0 | 1-0 |
19/10/2022 | 03:30 | Central Cordoba de Santiago - Tigre | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/10/2022 | 20:00 | Ούνιον Σάντα Φε - Central Cordoba de Santiago | 1-4 | 1-2 |
22/10/2022 | 22:30 | Εστουδιάντες ντε λα Πλάτα - Γοδόι Κρουζ | 2-0 | 1-0 |
22/10/2022 | 22:30 | Ντεφένσα Χουστίσια - Atletico Tucuman | 3-1 | 1-0 |
22/10/2022 | 22:30 | Σαν Λορέντσο ντε Αλμάγκρο - Αλντοσίβι | 3-0 | 2-0 |
23/10/2022 | 01:30 | Αρχεντίνος Τζούνιορς - Βελέζ Σάρσφιλντ | 2-0 | 1-0 |
23/10/2022 | 18:00 | Μπάνφιλντ - Σαρμιέντο | 0-0 | 0-0 |
23/10/2022 | 20:30 | Ταγιέρες - Χιμνάσια Εσγκρίμα | 2-1 | 1-0 |
23/10/2022 | 23:00 | Μπόκα Τζούνιορς - Ιντεπεντιέντε | 2-2 | 1-1 |
23/10/2022 | 23:00 | Ρασίνγκ Κλουμπ - Ρίβερ Πλέιτ | 1-2 | 0-0 |
23/10/2022 | 23:00 | Πατρονάτο Παρανά - Huracan | 3-2 | 1-0 |
24/10/2022 | 21:30 | Μπαράκας Σέντραλ - Newells Old Boys | 1-1 | 1-0 |
24/10/2022 | 22:30 | Ροζάριο Σέντραλ - Κολόν Σάντα Φε | 1-1 | 0-1 |
25/10/2022 | 02:30 | Tigre - Άρσεναλ Σαραντί | 1-4 | 0-3 |
26/10/2022 | 02:00 | Πλατένσε (Αργ.) - Ατλέτικο Λανούς | 1-1 | 0-1 |
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις τέσσερις αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν στο πλαίσιο της τελευταίας αγωνιστικής της κανονικής διάρκειας του Copa Liga Profesional
Συνέχεια στη 12η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Αργεντινής, με τρεις αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Αναλύσεις και προτάσεις των δύο αγώνων του Κόπα Λίγκα Προφεσιονάλ τα οποία θα διεξαχθούν απόψε στο πλαίσιο της 12ης αγωνιστικής
Δύο σπουδαίες αναμετρήσεις φιλοξενεί το στοιχηματικό κουπόνι από το πρωτάθλημα της Αργεντινής.
Συνέχεια στην 11η αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Αργεντινής, με τρεις αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Συνέχεια στην 11η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής με αναμετρήσεις που... τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Με έντονο ενδιαφέρον συνεχίζεται η δράση στη 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Αργεντινής, με τρία παιχνίδια να ρίχνουν την αυλαία μετά τα μεσάνυχτα.
Η 10η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με πέντε αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Η 10η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με τρεις αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον και αξίζουν το ποντάρισμα στο στοιχηματικό κουπόνι.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις πέντε αναμετρήσεις που θα διεξαχθούν απόψε στο πλαίσιο της 9ης αγωνιστικής.
Η 8η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με τέσσερις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Πλούσιο το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ της Αργεντινής και στο κουπόνι του στοιχήματος υπάρχουν επιλογές σε ελκυστικές αποδόσεις, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν τα πονταρίσματα.
Η 8η αγωνιστική στο Πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με τρεις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Πλούσια δράση στο πρωτάθλημα Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ της Αργεντινής, με την Ρίβερ Πλέιτ να έχει την ευκαιρία να επιστρέψει στις νίκες, ενώ δύσκολη αποστολή περιμένει την Μπόκα Τζούνιορς στην έδρα της Λανούς.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Αργεντινής, με τους γηπεδούχους να αξίζουν το ποντάρισμα, όπως προκύπτει από τις αναλύσεις.
Συνέχεια στην πέμπτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Αργεντινής με τέσσερις αναμετρήσεις που παρουσιάζουν τεράστιο ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Η 5η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με πέντε αναμετρήσεις που παρουσιάζουν τεράστιο ενδιαφέρον στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται το πρόγραμμα στην τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Αργεντινής, οι οποίες παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο στοιχηματικό κουπόνι. Και τα δύο παιχνίδια διεξάγονται λίγο μετά τα μεσάνυχτα.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται το πρόγραμμα στην τέταρτη αγωνιστική του πρωταθλήματος της Αργεντινής, οι οποίες παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο στοιχηματικό κουπόνι.
H 4η αγωνιστική για το πρωτάθλημα της Αργεντινής συνεχίζεται με τέσσερις ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις και τις Μπόκα Τζούνιορς και Ρίβερ Πλέιτ να ρίχνονται στη μάχη.
Αυλαία για την 4η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής με δύο ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αξίζουν ποντάρισμα.
Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το κουπόνι του στοιχήματος από το πρωτάθλημα Κόπα ντε λα Λίγκα Προφεσιονάλ της Αργεντινής και ξεχωρίζουν σημεία που έχουν επιβεβαιωθεί στις τελευταίες συναντήσεις των ομάδων.
Πλούσιο το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα Κόπα ντε λα Λίγκα της Αργεντινής, με το κουπόνι να περιλαμβάνει πέντε αναμετρήσεις και το στοιχηματικό ενδιαφέρον να στρέφεται στην έξοδο της Μπόκα Τζούνιορς, που αναζητά την πρώτη της νίκη.
Η 2η αγωνιστική στο πρωτάθλημα Α' Αργεντινής ολοκληρώνεται με τρεις αναμετρήσεις που αξίζουν ποντάρισμα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Η πρώτη αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής ολοκληρώνεται με δύο αναμετρήσεις που παρουσιάζουν μεγάλο ενδιαφέρον στο κουπόνι του στοιχήματος.
Έναρξη στη σεζόν για την Αργεντινή με την διοργάνωση Κόπα Λίγκα Προφεσιονάλ και τρεις αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο στοιχηματικό κουπόνι.
Αναλύσεις και προτάσεις για τις τρεις αναμετρήσεις του Copa Liga Profesional που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (27/1).
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις δύο αναμετρήσεις του Κόπα Λίγκα Προφεσιονάλ που θα διεξαχθούν σήμερα Δευτέρα (13/11)
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που βρίσκονται σήμερα Τρίτη (24/10) στο κουπόνι.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα δύο ματς που θα διεξαχθούν μετά τα μεσάνυχτα στην Αργεντινή.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα δύο ματς που θα διεξαχθούν σήμερα Τετάρτη (13/9).
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τις 4 αναμετρήσεις που είναι σήμερα Σάββατο (29/7) στο κουπόνι.
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα τρία παιχνίδια του πρωταθλήματος που θα διεξαχθούν απόψε.
Δύσκολα παιχνίδια στην Α' Αργεντινής. Ράσινγκ και Μπόκα έχουν δύσκολο έργο αλλά θέλουν να εκμεταλλευτούν την έδρα τους.
Τρία παιχνίδια μας απασχολούν στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος από την πρώτη κατηγορία της Αργεντινής, που διεξάγονται μετά τα μεσάνυχτα!
Αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος για τα πέντε παιχνίδια που θα διεξαχθούν την Κυριακή (16/7).
Αναλύσεις και προτάσεις για τα τρία ματς που θα διεξαχθούν σήμερα Σάββατο (15/7).
Αναλύσεις και προτάσεις για τα δύο ματς της Αργεντινής που είναι σήμερα Παρασκευή (14/7) στο κουπόνι.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα τρία ματς του πρωταθλήματος που θα διεξαχθούν απόψε.
Σημαντικά παιχνίδια διεξάγονται απόψε στην Αργεντινή. Τα δύο πριν τα μεσάνυχτα και τα άλλα δύο μετά.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα πέντε ματς που θα διεξαχθούν απόψε για το πρωτάθλημα της Αργεντινής.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα δύο ματς πρωταθλήματος που θα διεξαχθούν απόψε.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα 6 ματς που θα διεξαχθούν απόψε στο πρωτάθλημα της Αργεντινής που συνεχίζει με αμείωτο ρυθμό
Μια δυάδα από την Αργεντινή και την Βραζιλία με τιμές που είναι άκρως ελκυστικές κι έχουν εξήγηση.
Αναλύσεις και προτάσεις για τα 5 ματς της Αργεντινής που είναι σήμερα Τετάρτη (5/7) στο κουπόνι με αναλύσεις και προγνωστικά στοιχήματος.
Με μια δυνατή αναμέτρηση ξεκινάει η 23η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Αργεντινής, όπου η ανάλυση με την πρόταση έχουν μεγάλο ενδιαφέρον
Ανάλυση και πρόταση για την συγκεκριμένη αναμέτρηση που ρίχνει την αυλαία της 22ης αγωνιστικής
Αναλύσεις και προτάσεις για υα έξι παιχνίδια του πρωταθλήματος που βρίσκονται στο κουπόνι της Κυριακής (2/7)
Αναλύσεις και προτάσεις για τα τέσσερα παιχνίδια της πρώτης κατηγορίας στην Αργεντινή που θα διεξαχθούν απόψε.
Με τρεις κομβικές αναμετρήσεις στην μάχη της ουράς συνεχίζεται η δράση στη Liga Profesional de Fútbol. Με νέο τεχνικό η Βελέζ κόντρα στην ουραγό Αρσεναλ Σαραντί.