1512
LIVE
74
‘
Αλ Νασρ Ντουμπάι
1
Ατζμαν
1
1535
LIVE
HT
Αλ Μπουκαϊριγιά
1
Αλ Τζνταλ
2
1527
LIVE
45
‘
Μέτα-Λου
0
Τούκουμς
0
5103
LIVE
Q1 9
‘
Νόκια
18
Ελσίνκι Σίγκαλς
15
5101
21/05
18:50
Ζαλγκίρις Κάουνας
Λιετκαμπέλις
5104
21/05
19:00
Ράπλα
Παρνού
1507
21/05
19:00
Αραράτ-Αρμένια
Σιράκ
21/05
19:00
Αλ-Ταράτζι
Αλ ΚαΪσόμα
1511
21/05
19:00
Φλόρα Ταλίν
Κουρεσάρε
1501
21/05
19:00
Ελ Γκούνα
Ταλαέα Ελ Γκαΐς
1502
21/05
19:00
Κεράμικα Κλεοπάτρα
Νάσιοναλ Μπανκ
21/05
19:00
Λισεκλόστερ
Μπραν ΙΙ
21/05
19:10
Τζέντα Κλαμπ
Αλ Αΐν (Σ. Αραβία)
5118
21/05
19:30
Βόννη
Άλμπα Βερολίνου
5121
21/05
20:30
Φοίνιξ Χάγκεν
Ποστ Στούτγκαρντ Καρλσρούι
5122
21/05
21:00
Κρκα Νόβο Μέστο
Ελιος Ντομζάλε
5080
21/05
21:00
Πόρτο
Οβαρένσε Μπασγκουντεμπόλ
5125
21/05
21:30
Μανρέσα
Ουνικάχα Μάλαγα
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδόσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα Σπορ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Betshop
Betsson
Pamestoixima.gr
Novibet
Follow us on facebook
Follow us on twitter
Follow us on instagram
Παιχνίδι με τα γκολ στο Μος - Σταρτ
Στο 2.13 η πρόταση για το Βελέζ - Νιούελς
Χαμός με τις προτάσεις στο φινάλε της Α' Ελβετίας
Οι προτάσεις του ΓΚΟΥΡΟΥ στο μπάσκετ για τα ευρωπαϊκά playoffs
ΑΡΧΙΚΗ
ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Άλλα σπορ
Ιππόδρομος
ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΟΠΑΠ
Powerspin
ΤΖΟΚΕΡ
ΚΙΝΟ
ΛΟΤΤΟ
ΠΡΟΤΟ
Έξτρα 5
Σούπερ 3
Αποδώσεις ΟΠΑΠ
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
ΣΤΗΛΕΣ
Σωτήρης Γεωργίου
Ηλίας Βλάχος
Ο Αναλυτής
Λαβράκιας
Ο Παίκτης
Ο Γκουρού του Μπάσκετ
Μπαλαντέρ
Μπάμπης Παπάζογλου
Στράτος Διακουμόπουλος
Αλέξανδρος Χρηστάκος
Στέφανος Γιωτάκης
Μάκης Κασσαλιάς
Αποστόλης Λαϊάκης
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ
Ποδόσφαιρο
Ποδοσφαίρου Ελληνικών Πρωταθλημάτων
Μπάσκετ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
ΜΠΑΣΚΕΤ
ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ
ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΤΑΙΡΕΙΕΣ
Pamestoixima.gr
Novibet
Betsson
Betshop
LIVE ΚΟΥΠΟΝΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
Αρχική
Στατιστικά
Ποδόσφαιρο
Τσεχία
Κύπελλο
2019 - Προϊστορία
Cup 2019
Τσεχία - Κύπελλο - 2019
Κύπελλο (26/07/2019 - 01/07/2020) - 156 ομάδες
Επιλογή σεζόν
2023
2022
2021
2020
2019
Αγων. Πρόγραμμα
Επόμ. - Προηγούμ.
Προϊστορία
Rakovník
Sparta Kutná Hora
Horky nad Jizerou
Ostrov
Klatovy
Heřmanice Slezská
Dětmarovice
Petřín Plzeň
Viktorie Přerov
Vysoké Mýto
Poříčany
Nový Jičín
Beskyd Frenštát
Nové Sady
Sokol Srbice
Polaban Nymburk
Ostrá
1. Σλοβάτσκο
1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι
FK Βάρνσντορφ
MSA Ντόλνι Μπένεσοφ
SK Horovice
SK Μπένεσοφ
TJ Πρέστιτσε
Άντμιρα Πράγας
Άπος Μπλάνσκο
Βαλάσκε Μεζιρίσι
Βέλκε Μεζιρίτσι
Βέλκε Χάμρι
Βικτόρια Ζίσκοφ
Βικτόρια Μαριάνκσε Λάζνε
Βικτόρια Οτροκόβιτσε
Βικτόρια Πλζεν
Βίσκοφ
Βιτκοβίτσε
Βρχοβίνα
Βσετίν
Γιάμπλονετς
Γίσκρα Ντομάζλιτσε
Εκλαρόν Βαλκούρτ
Ζάπι
Ζενίτ Κασλάβ
Ζιχλάβα
Ζμπουζάνι 1953
Ζνόιμο
Ζνταρ Ναντ Σαζαβο
Ζντιρέκ Νάντ Ντουπραβού
Ιμπερατρίζ
Κάρβινα
Κάρλοβι Βάρι
Κιντέρο Μ.
Κλου Μπερούν
Κοζλόβιτσε
Κόλιν
Κομαρόφ
Κοπανινα
Κράλουβ Ντβουρ
Λιμπχάνι
Λίσεν
Λόκο Βλτάβιν
Μας Ταμπόρσκο
Μέτεορ Πράγας
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Μόγκρα Γκόρα Ζουμπίν Ποτόκ
Μοτορλέτ Πράγα
Μπανικ Μοστ
Μπάνικ Οστράβα
Μπάτμαν Πετρολσπόρ
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου
Μποέμιανς 1905
Μποσπόρ Μποχουμίν
Μπράντις Ναντ Λάμπεμ
Μπρνο
Ναχόντ
Νερατοβίτσε-Μπισκόβιτσε
Ντόμπρις
Ντούκλα Πράγας
Ντρόνινγκμποργκ
Όλομουτς
Ολύμπια Μπρέζοβα
Οπάβα
Ούνεξ Ούνικοφ
Ουνιόν Τσεμπ
Ούστι Ναντ Λάμπεμ
Ούστι Ορλίσι
Παρντούμπιτσε
Πίσεκ
Πολάνκα
Πρεπέρε
Πρίμπραμ
Ριμαρόβ
Ροκικάνι
Σέκο Λούνι
Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν
Σέλσεϋ
Σένκο Ντουμπράβκα
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
Σέσκι Μπροντ
Σίγκμα Όλομουτς
Σκάστιτε
Σλάβια Πράγας
Σλάβια Πράγας U19
Σλάβιτσιν
Σλαβόι Βίσεχραντ
Σλαβόι Ολίμπια
Σλαβόι Πόλνα
Σλάνι
Σλόβαν Βέλβαρι
Σλόβαν Λίμπερετς
Σλόβαν Μπζένεκ
Σλόβαν Ρόσιτσε
Σλόβαν Χάβλικουβ Μπροντ
Σλόγκα Ντομπόζ
Σοκόλ Ζιβάνιτσε
Σοκόλ Λανζχοτ
Σοκόλ Λίμπις
Σοκόλ Μπροζάνι
Σοκόλ Τασοβίσε
Σοκόλ Χοστούν
Σόκολοφ
Σομούτοφ
Σόρφγιελ
Σπάρτα Πράγας
Σπάρτακ Βέλκα Μπάιτς
Σπαρτάκ Σομπεσλάφ
Στάρα Ράις
Σταρτ Μπρνο
Στέτι
Στράνι
Τατράν Βσέχοβις
Τατράν Ρακόβνικ
Τατράν Σεντλκανί
Τέπλιτσε
Τρινέκ
Φάσταβ Ζλιν
ΦΚ Προστέζοβ
Φρίντεκ Μίστεκ
Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ
Χλίνσκο
Χλιούμπινα
Χλούμεκ
Χλούτσιν
Χοντονίν
Χούμπολεκ
Χράντετς Κράλοβε
Χρουντίμ
Εμφάνιση
Rakovník
Sparta Kutná Hora
Horky nad Jizerou
Ostrov
Klatovy
Heřmanice Slezská
Dětmarovice
Petřín Plzeň
Viktorie Přerov
Vysoké Mýto
Poříčany
Nový Jičín
Beskyd Frenštát
Nové Sady
Sokol Srbice
Polaban Nymburk
Ostrá
1. Σλοβάτσκο
1.Φρίντλαντ Ναντ Οστραβίτσι
FK Βάρνσντορφ
MSA Ντόλνι Μπένεσοφ
SK Horovice
SK Μπένεσοφ
TJ Πρέστιτσε
Άντμιρα Πράγας
Άπος Μπλάνσκο
Βαλάσκε Μεζιρίσι
Βέλκε Μεζιρίτσι
Βέλκε Χάμρι
Βικτόρια Ζίσκοφ
Βικτόρια Μαριάνκσε Λάζνε
Βικτόρια Οτροκόβιτσε
Βικτόρια Πλζεν
Βίσκοφ
Βιτκοβίτσε
Βρχοβίνα
Βσετίν
Γιάμπλονετς
Γίσκρα Ντομάζλιτσε
Εκλαρόν Βαλκούρτ
Ζάπι
Ζενίτ Κασλάβ
Ζιχλάβα
Ζμπουζάνι 1953
Ζνόιμο
Ζνταρ Ναντ Σαζαβο
Ζντιρέκ Νάντ Ντουπραβού
Ιμπερατρίζ
Κάρβινα
Κάρλοβι Βάρι
Κιντέρο Μ.
Κλου Μπερούν
Κοζλόβιτσε
Κόλιν
Κομαρόφ
Κοπανινα
Κράλουβ Ντβουρ
Λιμπχάνι
Λίσεν
Λόκο Βλτάβιν
Μας Ταμπόρσκο
Μέτεορ Πράγας
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Μόγκρα Γκόρα Ζουμπίν Ποτόκ
Μοτορλέτ Πράγα
Μπανικ Μοστ
Μπάνικ Οστράβα
Μπάτμαν Πετρολσπόρ
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου
Μποέμιανς 1905
Μποσπόρ Μποχουμίν
Μπράντις Ναντ Λάμπεμ
Μπρνο
Ναχόντ
Νερατοβίτσε-Μπισκόβιτσε
Ντόμπρις
Ντούκλα Πράγας
Ντρόνινγκμποργκ
Όλομουτς
Ολύμπια Μπρέζοβα
Οπάβα
Ούνεξ Ούνικοφ
Ουνιόν Τσεμπ
Ούστι Ναντ Λάμπεμ
Ούστι Ορλίσι
Παρντούμπιτσε
Πίσεκ
Πολάνκα
Πρεπέρε
Πρίμπραμ
Ριμαρόβ
Ροκικάνι
Σέκο Λούνι
Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν
Σέλσεϋ
Σένκο Ντουμπράβκα
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
Σέσκι Μπροντ
Σίγκμα Όλομουτς
Σκάστιτε
Σλάβια Πράγας
Σλάβια Πράγας U19
Σλάβιτσιν
Σλαβόι Βίσεχραντ
Σλαβόι Ολίμπια
Σλαβόι Πόλνα
Σλάνι
Σλόβαν Βέλβαρι
Σλόβαν Λίμπερετς
Σλόβαν Μπζένεκ
Σλόβαν Ρόσιτσε
Σλόβαν Χάβλικουβ Μπροντ
Σλόγκα Ντομπόζ
Σοκόλ Ζιβάνιτσε
Σοκόλ Λανζχοτ
Σοκόλ Λίμπις
Σοκόλ Μπροζάνι
Σοκόλ Τασοβίσε
Σοκόλ Χοστούν
Σόκολοφ
Σομούτοφ
Σόρφγιελ
Σπάρτα Πράγας
Σπάρτακ Βέλκα Μπάιτς
Σπαρτάκ Σομπεσλάφ
Στάρα Ράις
Σταρτ Μπρνο
Στέτι
Στράνι
Τατράν Βσέχοβις
Τατράν Ρακόβνικ
Τατράν Σεντλκανί
Τέπλιτσε
Τρινέκ
Φάσταβ Ζλιν
ΦΚ Προστέζοβ
Φρίντεκ Μίστεκ
Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ
Χλίνσκο
Χλιούμπινα
Χλούμεκ
Χλούτσιν
Χοντονίν
Χούμπολεκ
Χράντετς Κράλοβε
Χρουντίμ
Επιλέξτε τις δύο ομάδες για να δείτε την προϊστορία τους στην επιλεγμένη διοργάνωση