Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/07/2019 | 19:00 | Βσετίν - Βαλάσκε Μεζιρίσι | 3-5 | - |
27/07/2019 | 18:00 | Ζνταρ Ναντ Σαζαβο - Χούμπολεκ | 1-2 | - |
27/07/2019 | 18:00 | Πολάνκα - Nový Jičín | 0-3 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Σλαβόι Ολίμπια - Ριμαρόβ | 2-3 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Dětmarovice - Μποσπόρ Μποχουμίν | 2-1 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Τατράν Βσέχοβις - Σέλσεϋ | 3-2 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Σλαβόι Πόλνα - Στάρα Ράις | 1-3 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Σπάρτακ Βέλκα Μπάιτς - Βέλκε Μεζιρίτσι | 1-3 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Σοκόλ Λανζχοτ - Χοντονίν | 3-1 | - |
28/07/2019 | 18:00 | Ζντιρέκ Νάντ Ντουπραβού - Σλόβαν Χάβλικουβ Μπροντ | 1-0 | - |
31/07/2019 | 18:30 | Σπαρτάκ Σομπεσλάφ - Σλάβια Πράγας U19 | 3-0 | - |
03/08/2019 | 11:15 | Εκλαρόν Βαλκούρτ - Ostrov | 2-0 | - |
03/08/2019 | 11:15 | Ντρόνινγκμποργκ - Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου | 3-1 | - |
03/08/2019 | 11:15 | Σέκο Λούνι - Μπράντις Ναντ Λάμπεμ | 0-2 | - |
03/08/2019 | 11:30 | Κομαρόφ - SK Horovice | 1-0 | - |
03/08/2019 | 11:30 | Σομούτοφ - Νερατοβίτσε-Μπισκόβιτσε | 1-0 | - |
03/08/2019 | 18:00 | Ναχόντ - Horky nad Jizerou | 3-0 | - |
03/08/2019 | 18:00 | Χλίνσκο - Κόλιν | 0-1 | - |
03/08/2019 | 18:00 | Ροκικάνι - Σλόγκα Ντομπόζ | 1-2 | - |
03/08/2019 | 18:00 | Κοπανινα - Ostrá | 1-3 | - |
03/08/2019 | 18:00 | Σόρφγιελ - Ζενίτ Κασλάβ | 1-0 | - |
30/07/2022 | 18:00 | Λιμπχάνι - Polaban Nymburk | 3-2 | - |
30/07/2022 | 18:00 | Χλιούμπινα - Heřmanice Slezská | 3-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2019 | 19:00 | Ολύμπια Μπρέζοβα - Βικτόρια Μαριάνκσε Λάζνε | 0-3 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Τατράν Σεντλκανί - Μας Ταμπόρσκο | 0-4 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Σπαρτάκ Σομπεσλάφ - SK Μπένεσοφ | 0-2 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Ριμαρόβ - Ούνεξ Ούνικοφ | 2-3 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Μοτορλέτ Πράγα - Σομούτοφ | 4-0 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Χανάκα Σλάβια Κρομερίζ - Βιτκοβίτσε | 4-4 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Ζμπουζάνι 1953 - Γίσκρα Ντομάζλιτσε | 1-3 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Χλιούμπινα - MSA Ντόλνι Μπένεσοφ | 1-2 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Κομαρόφ - Λόκο Βλτάβιν | 0-1 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Βαλάσκε Μεζιρίσι - Σλάβιτσιν | 4-2 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Ζντιρέκ Νάντ Ντουπραβού - Στάρα Ράις | 3-1 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Σλόβαν Ρόσιτσε - Βέλκε Μεζιρίτσι | 4-2 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Σοκόλ Χοστούν - Κάρλοβι Βάρι | 2-1 | - |
14/08/2019 | 18:00 | Μπανικ Μοστ - Σόκολοφ | 0-3 | - |
14/08/2019 | 18:30 | Λιμπχάνι - Χλούμεκ | 0-3 | - |
20/08/2019 | 18:00 | Σοκόλ Τασοβίσε - Βρχοβίνα | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/08/2019 | 18:00 | Μοτορλέτ Πράγα - Σλαβόι Βίσεχραντ | 0-5 | - |
28/08/2019 | 18:00 | Μας Ταμπόρσκο - FK Βάρνσντορφ | 8-8 | - |
28/08/2019 | 18:00 | Ζντιρέκ Νάντ Ντουπραβού - Λίσεν | 0-4 | - |
28/08/2019 | 18:00 | Σλόβαν Βέλβαρι - Βικτόρια Ζίσκοφ | 0-1 | - |
28/08/2019 | 18:00 | Ούνεξ Ούνικοφ - Φάσταβ Ζλιν | 1-4 | - |
10/09/2019 | 17:30 | Χλούτσιν - Βιτκοβίτσε | 4-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/09/2019 | 17:00 | Χλούτσιν - Βικτόρια Πλζεν | 1-3 | 0-2 |
25/09/2019 | 18:00 | Ζιχλάβα - Σπάρτα Πράγας | 1-2 | 1-1 |
25/09/2019 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Χράντετς Κράλοβε | 2-0 | 1-0 |
01/10/2019 | 17:30 | Γιάμπλονετς - Μπρνο | 3-2 | 1-1 |
01/10/2019 | 18:00 | Τέπλιτσε - Τρινέκ | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/10/2019 | 15:30 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Φάσταβ Ζλιν | 3-1 | 1-1 |
30/10/2019 | 18:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σλάβια Πράγας | 2-0 | 0-0 |
30/10/2019 | 18:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σπάρτα Πράγας | 0-4 | 0-2 |
30/10/2019 | 18:30 | Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/03/2020 | 18:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Γιάμπλονετς | 3-1 | 1-0 |
04/03/2020 | 18:30 | Βικτόρια Πλζεν - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 4-2 | 3-0 |
04/03/2020 | 18:30 | 1. Σλοβάτσκο - Σλόβαν Λίμπερετς | 0-0 | 0-0 |
04/03/2020 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Μπάνικ Οστράβα | 5-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/06/2020 | 18:15 | Σίγκμα Όλομουτς - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-2 | 0-2 |
17/06/2020 | 21:15 | Σπάρτα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/07/2020 | 21:15 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σπάρτα Πράγας | 1-2 | 0-0 |