ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Δανία - 2η Κατηγορία - 2021

Πρωτάθλημα (07/08/2021 - 09/04/2022) - 12 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Γρκουπ 1 - 1η αγωνιστική 07 - 08/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/08/2021 14:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Θίστιντ Θίστιντ 0-1 -
07/08/2021 14:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 0-1 -
07/08/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 0-1 -
07/08/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-0 -
07/08/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 1-1 -
08/08/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 1-0 -
Γρκουπ 1 - 2η αγωνιστική 14 - 15/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/08/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 2-0 -
14/08/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Χίλεροντ Χίλεροντ 0-1 -
14/08/2021 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Σκίβε Σκίβε 1-0 -
14/08/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 2-4 -
14/08/2021 15:00 Θίστιντ Θίστιντ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-6 -
15/08/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 1-0 -
Γρκουπ 1 - 3η αγωνιστική 18/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/08/2021 19:30 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 3-3 -
18/08/2021 20:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-1 -
18/08/2021 20:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 0-3 -
18/08/2021 20:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Χίλεροντ Χίλεροντ 1-0 -
18/08/2021 20:00 Σκίβε Σκίβε - Θίστιντ Θίστιντ 2-2 -
18/08/2021 20:00 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 2-4 -
Γρκουπ 1 - 4η αγωνιστική 21/08 - 06/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/08/2021 14:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 2-2 -
21/08/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-1 -
21/08/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 2-1 -
21/08/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Σκίβε Σκίβε 3-1 -
22/08/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 1-0 -
06/10/2021 20:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 0-2 -
Γρκουπ 1 - 5η αγωνιστική 27 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/08/2021 19:30 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 1-2 -
27/08/2021 20:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 1-1 -
28/08/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-1 -
28/08/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Σκίβε Σκίβε 1-1 -
29/08/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Χίλεροντ Χίλεροντ 1-1 -
29/08/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 4-1 -
Γρκουπ 1 - 6η αγωνιστική 04 - 05/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/09/2021 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 0-2 -
04/09/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 1-0 -
04/09/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Θίστιντ Θίστιντ 0-0 -
04/09/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 0-0 -
05/09/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 2-1 -
05/09/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 1-2 -
Γρκουπ 1 - 7η αγωνιστική 12/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/09/2021 14:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 4-0 -
12/09/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 1-2 -
12/09/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Σκίβε Σκίβε 1-0 -
12/09/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 1-1 -
12/09/2021 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Χίλεροντ Χίλεροντ 1-1 -
12/09/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 3-1 -
Γρκουπ 1 - 8η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 20:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 0-1 -
18/09/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-4 -
18/09/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Θίστιντ Θίστιντ 1-1 -
18/09/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 2-0 -
18/09/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 1-0 -
19/09/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 4-0 -
Γρκουπ 1 - 9η αγωνιστική 25 - 26/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/09/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 1-1 -
25/09/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Χίλεροντ Χίλεροντ 1-3 -
25/09/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 0-1 -
25/09/2021 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Σκίβε Σκίβε 1-2 -
25/09/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 2-1 -
26/09/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 1-2 -
Γρκουπ 1 - 10η αγωνιστική 02 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/10/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 0-1 -
02/10/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 3-1 -
02/10/2021 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 2-0 -
02/10/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Θίστιντ Θίστιντ 5-1 -
02/10/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 1-1 -
03/10/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 2-1 -
Γρκουπ 1 - 11η αγωνιστική 09 - 10/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/10/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Σκίβε Σκίβε 2-3 -
09/10/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 0-1 -
09/10/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 4-1 -
09/10/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Χίλεροντ Χίλεροντ 0-0 -
10/10/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 1-0 -
10/10/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 2-0 -
Γρκουπ 1 - 12η αγωνιστική 15 - 17/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 20:00 Σκίβε Σκίβε - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 2-1 -
16/10/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Χίλεροντ Χίλεροντ 3-5 -
16/10/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Θίστιντ Θίστιντ 0-3 -
16/10/2021 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-1 -
17/10/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 6-3 -
17/10/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 2-2 -
Γρκουπ 1 - 13η αγωνιστική 22 - 24/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 20:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 2-2 -
23/10/2021 14:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 1-2 -
23/10/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-3 -
23/10/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 3-1 -
23/10/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Σκίβε Σκίβε 1-1 -
24/10/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 0-1 -
Γρκουπ 1 - 14η αγωνιστική 29 - 31/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/10/2021 20:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 1-2 -
30/10/2021 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-1 -
30/10/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 1-1 -
30/10/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - Χίλεροντ Χίλεροντ 0-2 -
30/10/2021 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Θίστιντ Θίστιντ 0-1 -
31/10/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 1-1 -
Γρκουπ 1 - 15η αγωνιστική 06 - 07/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/11/2021 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 3-0 -
06/11/2021 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 7-0 -
06/11/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 1-0 -
06/11/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-4 -
07/11/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Σκίβε Σκίβε 0-3 -
07/11/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Θίστιντ Θίστιντ 4-3 -
Γρκουπ 1 - 16η αγωνιστική 12 - 14/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
12/11/2021 20:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 5-0 -
12/11/2021 20:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Χίλεροντ Χίλεροντ 2-3 -
13/11/2021 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-1 -
13/11/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 1-0 -
13/11/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 2-0 -
14/11/2021 16:00 Θίστιντ Θίστιντ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 2-1 -
Γρκουπ 1 - 17η αγωνιστική 20 - 21/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/11/2021 14:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 0-0 0-0
20/11/2021 15:00 Σκίβε Σκίβε - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 0-0 0-0
20/11/2021 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-2 0-0
20/11/2021 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Θίστιντ Θίστιντ 2-0 0-0
21/11/2021 14:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 2-0 1-0
21/11/2021 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 1-0 0-0
Γρκουπ 1 - 18η αγωνιστική 11 - 13/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 20:00 Θίστιντ Θίστιντ - Σκίβε Σκίβε 0-1 0-1
12/03/2022 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 2-1 1-0
12/03/2022 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 0-3 0-0
12/03/2022 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 1-0 0-0
12/03/2022 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 0-0 0-0
13/03/2022 14:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 2-0 1-0
Γρκουπ 1 - 19η αγωνιστική 19 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/03/2022 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - Χίλεροντ Χίλεροντ 3-1 1-1
19/03/2022 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 2-1 0-1
19/03/2022 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - Σκίβε Σκίβε 0-3 0-0
20/03/2022 14:00 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 4-3 2-3
20/03/2022 15:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Θίστιντ Θίστιντ 0-1 0-0
20/03/2022 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 0-0 0-0
Γρκουπ 1 - 20η αγωνιστική 25 - 27/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/03/2022 20:00 Σκίβε Σκίβε - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 0-0 0-0
25/03/2022 20:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 1-1 1-0
26/03/2022 14:45 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 2-2 1-0
26/03/2022 15:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 1-1 0-1
26/03/2022 15:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 2-1 1-1
27/03/2022 16:30 Θίστιντ Θίστιντ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 1-2 1-0
Γρκουπ 1 - 21η αγωνιστική 01 - 03/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/04/2022 20:00 ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ - ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε 0-0 0-0
02/04/2022 15:00 Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ - ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 1-2 0-1
02/04/2022 15:00 Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ - Κόλντινγκ Κόλντινγκ 1-3 1-0
02/04/2022 15:00 Μπράμπραντ Μπράμπραντ - B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη 3-3 1-1
03/04/2022 14:00 Θίστιντ Θίστιντ - Χίλεροντ Χίλεροντ 0-0 0-0
03/04/2022 16:30 Νάεστβεντ Νάεστβεντ - Σκίβε Σκίβε 1-0 1-0
Γρκουπ 1 - 22η αγωνιστική 09/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/04/2022 16:00 ΑΒ Γκλαντσάξε ΑΒ Γκλαντσάξε - Νάεστβεντ Νάεστβεντ 0-0 0-0
09/04/2022 16:00 Κόλντινγκ Κόλντινγκ - Μπράμπραντ Μπράμπραντ 0-0 0-0
09/04/2022 16:00 Σκίβε Σκίβε - ΧΙΚ Χέλερουπ ΧΙΚ Χέλερουπ 1-3 1-2
09/04/2022 16:00 Χίλεροντ Χίλεροντ - Μίντελφαρτ Μίντελφαρτ 2-0 0-0
09/04/2022 16:00 ΦΑ 2000 ΦΑ 2000 - Θίστιντ Θίστιντ 1-1 1-0
09/04/2022 16:00 B 93 Κοπεγχάγη B 93 Κοπεγχάγη - Άαρχους Φρέμαντ Άαρχους Φρέμαντ 1-0 1-0
Top