ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ρουμανία - Κύπελλο - 2022

Κύπελο (06/07 - 28/09/2022) - 41 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_regional-phase - 1η αγωνιστική 06/07 - 17/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/07/2022 03:00 Dunărea 2020 Giurgiu Dunărea 2020 Giurgiu - ARD Snagov ARD Snagov 4-3 -
06/07/2022 03:00 Unirea Braniştea Unirea Braniştea - Voinţa Lanurile Voinţa Lanurile 3-1 -
06/07/2022 03:00 Victoria Traian Victoria Traian - Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα 0-12 -
06/07/2022 03:00 Iazu Iazu - Progresul Fundulea Progresul Fundulea 0-3 -
06/07/2022 03:00 Dunărea Turris Dunărea Turris - Inter Câmpulung Inter Câmpulung 2-0 -
06/07/2022 03:00 Oltul Curtişoara Oltul Curtişoara - Roberto Ziduri Roberto Ziduri 4-5 -
06/07/2022 03:00 Victoria Felnac Victoria Felnac - Recolta Danceu Recolta Danceu 6-2 -
06/07/2022 03:00 Nera Bogodinţi Nera Bogodinţi - Turceni Turceni 0-4 -
06/07/2022 03:00 ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 - Codlea Codlea 7-1 -
17/08/2022 17:30 Supporter Supporter - Recolta Dorolț Recolta Dorolț - -
match_round_regional-phase - 2η αγωνιστική 06 - 16/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/07/2022 18:00 Viitorul Darabani Viitorul Darabani - CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui 5-1 -
06/07/2022 18:00 Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε - Sighetu Marmaţiei Sighetu Marmaţiei 3-1 -
09/07/2022 18:00 Dunarea Calafat Dunarea Calafat - Dunărea Turris Dunărea Turris 1-3 -
09/07/2022 18:00 Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - Unirea Braniştea Unirea Braniştea 1-8 -
09/07/2022 18:00 Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti - Dunărea 2020 Giurgiu Dunărea 2020 Giurgiu 2-2 -
09/07/2022 18:00 Victoria Gugeşti Victoria Gugeşti - Victoria Traian Victoria Traian 10-2 -
16/07/2022 17:30 Victoria Leţcani Victoria Leţcani - Victoria Horia Victoria Horia - -
match_round_regional-phase - 3η αγωνιστική 09 - 13/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/07/2022 03:00 Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei - Supporter Supporter - -
09/07/2022 18:00 Unirea Bacău Unirea Bacău - Victoria Leţcani Victoria Leţcani - -
09/07/2022 18:00 Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia - Gheorgheni Gheorgheni 2-0 -
09/07/2022 18:00 Ουνιβερσιτατέα Κλουζ Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε 1-4 -
09/07/2022 18:00 Viitorul Liteni Viitorul Liteni - Viitorul Darabani Viitorul Darabani 1-2 -
09/07/2022 18:00 CS Dinamo București CS Dinamo București - Iazu Iazu 8-0 -
09/07/2022 18:00 Sparta Râmnicu Vâlcea Sparta Râmnicu Vâlcea - Oltul Curtişoara Oltul Curtişoara 0-1 -
09/07/2022 18:00 CSM Lugoj CSM Lugoj - Victoria Felnac Victoria Felnac 5-3 -
09/07/2022 18:00 Gloria al Oraşului Geoag Gloria al Oraşului Geoag - Nera Bogodinţi Nera Bogodinţi 13-0 -
09/07/2022 18:00 Ιντερ Σταρς Ιντερ Σταρς - ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 1-6 -
13/07/2022 18:00 Codlea Codlea - Ιντερ Σταρς Ιντερ Σταρς 3-2 -
13/07/2022 18:00 ARD Snagov ARD Snagov - Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti 2-4 -
match_round_regional-phase - 4η αγωνιστική 13/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/07/2022 18:00 Victoria Horia Victoria Horia - Unirea Bacău Unirea Bacău 2-1 0-0
13/07/2022 18:00 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Victoria Gugeşti Victoria Gugeşti 7-2 -
13/07/2022 18:00 Progresul Fundulea Progresul Fundulea - CS Dinamo București CS Dinamo București 1-0 -
13/07/2022 18:00 Inter Câmpulung Inter Câmpulung - Dunarea Calafat Dunarea Calafat 4-1 -
13/07/2022 18:00 Roberto Ziduri Roberto Ziduri - Sparta Râmnicu Vâlcea Sparta Râmnicu Vâlcea 4-1 -
13/07/2022 18:00 Recolta Danceu Recolta Danceu - CSM Lugoj CSM Lugoj 1-2 -
13/07/2022 18:00 Turceni Turceni - Gloria al Oraşului Geoag Gloria al Oraşului Geoag 2-1 -
13/07/2022 18:00 Recolta Dorolț Recolta Dorolț - Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei 0-1 -
13/07/2022 18:00 Sighetu Marmaţiei Sighetu Marmaţiei - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ Ουνιβερσιτατέα Κλουζ 10-1 -
13/07/2022 18:00 CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui - Viitorul Liteni Viitorul Liteni 5-3 -
13/07/2022 18:00 Voinţa Lanurile Voinţa Lanurile - Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - -
match_round_regional-finals 16/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/07/2022 17:30 Victoria Horia Victoria Horia - Viitorul Darabani Viitorul Darabani 0-2 -
16/07/2022 17:30 Turceni Turceni - CSM Lugoj CSM Lugoj 0-1 -
16/07/2022 17:30 Roberto Ziduri Roberto Ziduri - Dunărea Turris Dunărea Turris 0-2 -
16/07/2022 17:30 Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti - Progresul Fundulea Progresul Fundulea 4-1 -
16/07/2022 17:30 Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε - Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei 2-4 0-0
16/07/2022 17:30 ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 - Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia 2-1 -
16/07/2022 17:30 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Unirea Braniştea Unirea Braniştea 2-1 -
1ος Γύρος 17 - 20/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/08/2022 17:30 Σομούζ Φαλτιτσένι Σομούζ Φαλτιτσένι - Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ Σεαλαούλ Πιάτρα Νεάμτ 2-1 0-1
17/08/2022 17:30 CS Luceafarul Oradea CS Luceafarul Oradea - Κρισούλ Τσισινέου Κρις Κρισούλ Τσισινέου Κρις 2-9 1-3
17/08/2022 17:30 Αριεσούλ Τούρντα Αριεσούλ Τούρντα - Viitorul Cluj Viitorul Cluj 0-9 0-4
17/08/2022 17:30 Σανατατέα Κλουζ Σανατατέα Κλουζ - Σέπσι OSK Σφάντου Σέπσι OSK Σφάντου 3-4 2-2
17/08/2022 17:30 Sportul Şimleu Sportul Şimleu - Ζαλάου Ζαλάου 1-1 0-0
17/08/2022 17:30 Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare - CSM Satu Mare CSM Satu Mare 1-12 0-5
17/08/2022 17:30 Avântul Reghin Avântul Reghin - Κραϊόβα 1948 Κραϊόβα 1948 1-2 -
17/08/2022 17:30 Sporting Lieşti Sporting Lieşti - Αεροστάρ Μπακάου Αεροστάρ Μπακάου 0-2 0-1
17/08/2022 17:30 Τζιουλ Πετρόσανι Τζιουλ Πετρόσανι - Παντούρι Τάργκου Ζίου Παντούρι Τάργκου Ζίου 7-1 -
17/08/2022 17:30 Viitorul Darabani Viitorul Darabani - Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi 0-0 0-0
17/08/2022 17:30 Dunărea Turris Dunărea Turris - Αλεξάνδρεια Αλεξάνδρεια 1-2 0-0
17/08/2022 17:30 Real Bradu Real Bradu - Ουνιρέα Μπάσκοφ Ουνιρέα Μπάσκοφ 0-1 -
17/08/2022 17:30 Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti - Flacăra Moreni Flacăra Moreni 0-4 -
17/08/2022 17:30 Προγκρέσουλ Έζερις Προγκρέσουλ Έζερις - Voinţa Lupac Voinţa Lupac 1-3 0-0
17/08/2022 17:30 CSM Lugoj CSM Lugoj - Armata Aurul Brad Armata Aurul Brad 7-2 -
17/08/2022 17:30 Αβαντούλ Περιάμ Αβαντούλ Περιάμ - Pobeda Stár Bišnov Pobeda Stár Bišnov 3-2 1-0
17/08/2022 17:30 Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei - Sânmartin Sânmartin 1-2 -
17/08/2022 17:30 Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei - Σόιμι Λίποβα Σόιμι Λίποβα 1-2 0-0
17/08/2022 17:30 Frontiera Curtici Frontiera Curtici - Προγκρέσουλ Πέτσικα Προγκρέσουλ Πέτσικα 0-3 0-0
17/08/2022 17:30 Paşcani Paşcani - Στίντα Μιροσλάβα Στίντα Μιροσλάβα 1-2 -
17/08/2022 17:30 Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι - Χουσάνα Χούσι Χουσάνα Χούσι - -
17/08/2022 17:30 CSM Bacău CSM Bacău - Dinamo Bacău Dinamo Bacău 0-0 0-0
17/08/2022 17:30 Ράμνικου Σαράτ Ράμνικου Σαράτ - Μεταλούλ Μπιζό Μεταλούλ Μπιζό 2-3 1-1
17/08/2022 17:30 Sportul Chiscani Sportul Chiscani - Viitorul Ianca Viitorul Ianca 1-5 0-0
17/08/2022 17:30 Făurei Făurei - Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια 2-5 1-4
17/08/2022 17:30 CSM Fetești CSM Fetești - Agricola Borcea Agricola Borcea 0-1 -
17/08/2022 17:30 ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 - CS Ουνιρέα Ουνγκενί CS Ουνιρέα Ουνγκενί 1-5 -
17/08/2022 17:30 Olteniţa Olteniţa - Înainte Modelu Înainte Modelu 0-1 -
17/08/2022 17:30 Gilortul Gilortul - Viitorul Şimian Viitorul Şimian 3-0 -
17/08/2022 17:30 Minerul Costeşti Minerul Costeşti - Flacăra Horezu Flacăra Horezu 0-2 0-1
17/08/2022 17:30 Μπράσοφ Μπράσοφ - Olimpic Cetate Olimpic Cetate 4-0 2-0
17/08/2022 17:30 Κιντς Τάμπα Μπρασόφ Κιντς Τάμπα Μπρασόφ - Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc 0-1 0-0
17/08/2022 17:30 Plopeni Plopeni - Blejoi Blejoi 0-1 0-1
17/08/2022 17:30 Φιλιάσι Φιλιάσι - Βέντιτα Κολονέστι Βέντιτα Κολονέστι 3-1 2-1
17/08/2022 17:30 Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava - Σπόρτινγκ Ροσιόρι Σπόρτινγκ Ροσιόρι 4-3 0-0
17/08/2022 20:00 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Gloria Albeşti Gloria Albeşti 2-1 1-0
20/08/2022 17:30 Unirea Alba Iulia Unirea Alba Iulia - Όκνα Μούρες Όκνα Μούρες 1-3 -
2ος Γύρος 30 - 31/08/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/08/2022 17:30 Τζιουλ Πετρόσανι Τζιουλ Πετρόσανι - Gilortul Gilortul 2-0 1-0
30/08/2022 17:30 Ουνιρέα Μπάσκοφ Ουνιρέα Μπάσκοφ - Αλεξάνδρεια Αλεξάνδρεια 0-3 0-2
30/08/2022 17:30 Κραϊόβα 1948 Κραϊόβα 1948 - Σέπσι OSK Σφάντου Σέπσι OSK Σφάντου 1-0 -
30/08/2022 17:30 Cetate Deva Cetate Deva - Corvinul Hunedoara Corvinul Hunedoara 2-1 1-0
30/08/2022 17:30 Flacăra Moreni Flacăra Moreni - Πουτσιοάσα Πουτσιοάσα 6-2 3-1
30/08/2022 17:30 Înainte Modelu Înainte Modelu - AFC Ντουναρέα Καλαράσι AFC Ντουναρέα Καλαράσι 1-2 1-0
30/08/2022 17:30 Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava - Φιλιάσι Φιλιάσι 3-2 0-0
30/08/2022 17:30 Flacăra Horezu Flacăra Horezu - Βιτορούλ Νταέστι Βιτορούλ Νταέστι 1-0 0-0
30/08/2022 17:30 Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι - Χουσάνα Χούσι Χουσάνα Χούσι 2-0 1-0
30/08/2022 17:30 Κρισούλ Τσισινέου Κρις Κρισούλ Τσισινέου Κρις - Σόιμι Λίποβα Σόιμι Λίποβα 1-6 0-2
30/08/2022 17:30 CSM Lugoj CSM Lugoj - Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii 1-4 0-0
30/08/2022 17:30 Όκνα Μούρες Όκνα Μούρες - Μέταλουργκιστουλ Μέταλουργκιστουλ 4-3 1-2
31/08/2022 17:30 Dinamo Bacău Dinamo Bacău - Αεροστάρ Μπακάου Αεροστάρ Μπακάου 3-3 0-0
31/08/2022 17:30 Voinţa Lupac Voinţa Lupac - Ρεσιτά Ρεσιτά 0-6 0-2
31/08/2022 17:30 Viitorul Darabani Viitorul Darabani - Ντάντε Μποτοσάνι Ντάντε Μποτοσάνι 3-0 1-0
31/08/2022 17:30 Σομούζ Φαλτιτσένι Σομούζ Φαλτιτσένι - Σουσεάβα Σουσεάβα 1-2 0-0
31/08/2022 17:30 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc - Φοξάνι Φοξάνι 3-2 1-1
31/08/2022 17:30 Μπράσοφ Μπράσοφ - Οντορχέι Σέκουισκ Οντορχέι Σέκουισκ 3-2 0-1
31/08/2022 17:30 Viitorul Ianca Viitorul Ianca - Ντάτσια Ουνιρέα Ντάτσια Ουνιρέα 5-0 2-0
31/08/2022 17:30 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Agricola Borcea Agricola Borcea 3-1 0-0
31/08/2022 17:30 Blejoi Blejoi - Μεταλούλ Μπιζό Μεταλούλ Μπιζό 5-4 0-0
31/08/2022 17:30 Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια Acs Ρικόλτα Γκεόργκ Ντόγια - Αφουμάτι Αφουμάτι 0-4 0-2
31/08/2022 17:30 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Άστρα Γκιούργκιου Άστρα Γκιούργκιου 6-0 -
31/08/2022 17:30 Αβαντούλ Περιάμ Αβαντούλ Περιάμ - Προγκρέσουλ Πέτσικα Προγκρέσουλ Πέτσικα 3-1 2-0
31/08/2022 17:30 Sânmartin Sânmartin - Bihor Oradea Bihor Oradea 2-0 -
31/08/2022 17:30 Στίντα Μιροσλάβα Στίντα Μιροσλάβα - Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι Σπόρτινγκ Τζουνιορούλ Βασλούι 5-0 1-0
31/08/2022 17:30 Viitorul Cluj Viitorul Cluj - CS Ουνιρέα Ουνγκενί CS Ουνιρέα Ουνγκενί 3-3 0-0
3ος Γύρος 13 - 15/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/09/2022 16:30 Σόιμι Λίποβα Σόιμι Λίποβα - Sânmartin Sânmartin 3-1 -
13/09/2022 16:30 Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii - Ριπένσια Τιμισοάρα Ριπένσια Τιμισοάρα 0-2 0-1
13/09/2022 16:30 Αβαντούλ Περιάμ Αβαντούλ Περιάμ - Ντουμπραβίτα Ντουμπραβίτα 0-1 0-1
13/09/2022 16:30 Τζιουλ Πετρόσανι Τζιουλ Πετρόσανι - Cetate Deva Cetate Deva 3-0 0-0
13/09/2022 16:30 Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι Γκλόρια Ποπέστι Λεορντένι - Κονκόρντια Κονκόρντια 0-0 0-0
13/09/2022 16:30 Αλεξάνδρεια Αλεξάνδρεια - Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ Προγκρεσούλ 1944 Σπαρτάκ 2-1 1-1
13/09/2022 16:30 Petrolul Potcoava Petrolul Potcoava - Σλατίνα Σλατίνα 1-3 1-1
14/09/2022 15:00 Flacăra Moreni Flacăra Moreni - CSA Στεάουα CSA Στεάουα 2-2 0-0
14/09/2022 15:00 Ρεσιτά Ρεσιτά - Πολιτέκνικα Τιμισοάρα Πολιτέκνικα Τιμισοάρα 2-0 2-0
14/09/2022 16:30 Viitorul Darabani Viitorul Darabani - Σουσεάβα Σουσεάβα 2-1 0-0
14/09/2022 16:30 Στίντα Μιροσλάβα Στίντα Μιροσλάβα - ΚΣΜ Στουν. Ιάσι ΚΣΜ Στουν. Ιάσι 1-3 0-2
14/09/2022 16:30 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc - Μπρασόφ Στεαγκούλ Ρενάστε Μπρασόφ Στεαγκούλ Ρενάστε 0-5 -
14/09/2022 16:30 Μπράσοφ Μπράσοφ - Βιτορούλ Σέλιμπαρ Βιτορούλ Σέλιμπαρ 0-3 0-1
14/09/2022 16:30 Viitorul Ianca Viitorul Ianca - Οτελούλ Οτελούλ 1-3 1-1
14/09/2022 16:30 Blejoi Blejoi - Γκλόρια Μπουζάου Γκλόρια Μπουζάου 0-4 0-1
14/09/2022 16:30 AFC Ντουναρέα Καλαράσι AFC Ντουναρέα Καλαράσι - Ουνίρεα '04 Σλομποζία Ουνίρεα '04 Σλομποζία 1-5 0-2
14/09/2022 16:30 Αφουμάτι Αφουμάτι - Μεταλογκλόμπους Μεταλογκλόμπους 0-0 0-0
14/09/2022 16:30 Τουνάρι Τουνάρι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Ντιναμό Βουκουρεστίου 0-3 0-1
14/09/2022 16:30 Flacăra Horezu Flacăra Horezu - Βιτορούλ Παντούρι Βιτορούλ Παντούρι 2-3 0-0
14/09/2022 16:30 Όκνα Μούρες Όκνα Μούρες - CS Ουνιρέα Ουνγκενί CS Ουνιρέα Ουνγκενί 1-1 0-0
14/09/2022 16:30 Κραϊόβα 1948 Κραϊόβα 1948 - Γιουνιρέα Ντέι Γιουνιρέα Ντέι 0-0 0-0
14/09/2022 16:30 CSM Satu Mare CSM Satu Mare - Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε 1-2 0-1
14/09/2022 19:00 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Γιουνιρέα Κονστάντα Γιουνιρέα Κονστάντα 3-1 1-0
15/09/2022 16:30 Αεροστάρ Μπακάου Αεροστάρ Μπακάου - Μιερκιουρέα Κιούτς Μιερκιουρέα Κιούτς 0-4 0-4
match_round_play-offs 27 - 29/09/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/09/2022 14:30 Ντουμπραβίτα Ντουμπραβίτα - ΚΣΜ Στουν. Ιάσι ΚΣΜ Στουν. Ιάσι 0-0 0-0
27/09/2022 16:00 Ριπένσια Τιμισοάρα Ριπένσια Τιμισοάρα - Κραϊόβα 1948 Κραϊόβα 1948 0-4 0-1
27/09/2022 16:30 Σόιμι Λίποβα Σόιμι Λίποβα - Γκλόρια Μπουζάου Γκλόρια Μπουζάου 2-4 1-1
27/09/2022 18:45 CSA Στεάουα CSA Στεάουα - Τσιντία Ταργκοβίστε Τσιντία Ταργκοβίστε 1-2 1-0
27/09/2022 19:00 Αξιόπολις Τσερνάβοντα Αξιόπολις Τσερνάβοντα - Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε 4-5 1-3
28/09/2022 16:00 Σουσεάβα Σουσεάβα - Αράντ Αράντ 0-1 0-1
28/09/2022 16:00 Τζιουλ Πετρόσανι Τζιουλ Πετρόσανι - Οτελούλ Οτελούλ 2-2 0-0
28/09/2022 16:30 Κραϊόβα 1948 Κραϊόβα 1948 - Ουνίρεα '04 Σλομποζία Ουνίρεα '04 Σλομποζία 0-0 0-0
28/09/2022 16:30 Όκνα Μούρες Όκνα Μούρες - Σλατίνα Σλατίνα 3-0 2-0
28/09/2022 16:30 Ρεσιτά Ρεσιτά - Μιοβένι Μιοβένι 0-4 0-2
28/09/2022 18:45 Βιτορούλ Σέλιμπαρ Βιτορούλ Σέλιμπαρ - Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι Πετρόλουλ 52 Πλοϊέστι 0-4 0-0
28/09/2022 21:30 Αφουμάτι Αφουμάτι - Ραπίντ Βουκουρεστίου Ραπίντ Βουκουρεστίου 0-3 0-3
29/09/2022 16:00 Μπρασόφ Στεαγκούλ Ρενάστε Μπρασόφ Στεαγκούλ Ρενάστε - Χέρμανσταντ Χέρμανσταντ 1-1 1-0
29/09/2022 16:30 Αλεξάνδρεια Αλεξάνδρεια - Μιερκιουρέα Κιούτς Μιερκιουρέα Κιούτς 1-1 0-1
29/09/2022 18:45 Κονκόρντια Κονκόρντια - Κλουζ Κλουζ 0-2 0-1
29/09/2022 21:30 Βιτορούλ Παντούρι Βιτορούλ Παντούρι - Ντιναμό Βουκουρεστίου Ντιναμό Βουκουρεστίου 0-1 0-1

Αρχείο Ειδήσεων

Ρουμανία: Τα γκολ και οι κόκκινες κάρτες στον τελικό του κυπέλλου
Top