ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Ρουμανία - Κύπελλο - 2022

Κύπελο (06 - 16/07/2022) - 41 ομάδες
Επιλογή σεζόν
match_round_regional-phase - 1η αγωνιστική 06/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/07/2022 03:00 ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 - Codlea Codlea 7-1 -
06/07/2022 03:00 Nera Bogodinţi Nera Bogodinţi - Turceni Turceni 0-4 -
06/07/2022 03:00 Victoria Felnac Victoria Felnac - Recolta Danceu Recolta Danceu 6-2 -
06/07/2022 03:00 Oltul Curtişoara Oltul Curtişoara - Roberto Ziduri Roberto Ziduri 4-5 -
06/07/2022 03:00 Dunărea Turris Dunărea Turris - Inter Câmpulung Inter Câmpulung 2-0 -
06/07/2022 03:00 Iazu Iazu - Progresul Fundulea Progresul Fundulea 0-3 -
06/07/2022 03:00 Victoria Traian Victoria Traian - Axiopolis Axiopolis 0-12 -
06/07/2022 03:00 Unirea Braniştea Unirea Braniştea - Voinţa Lanurile Voinţa Lanurile 3-1 -
06/07/2022 03:00 Dunărea 2020 Giurgiu Dunărea 2020 Giurgiu - ARD Snagov ARD Snagov 4-3 -
match_round_regional-phase - 2η αγωνιστική 06 - 16/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/07/2022 18:00 Viitorul Darabani Viitorul Darabani - CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui 5-1 -
06/07/2022 18:00 Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε - Sighetu Marmaţiei Sighetu Marmaţiei 3-1 -
09/07/2022 18:00 Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - Unirea Braniştea Unirea Braniştea 1-8 -
09/07/2022 18:00 Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti - Dunărea 2020 Giurgiu Dunărea 2020 Giurgiu 2-2 -
09/07/2022 18:00 Victoria Gugeşti Victoria Gugeşti - Victoria Traian Victoria Traian 10-2 -
13/07/2022 18:00 Supporter Supporter - Recolta Dorolț Recolta Dorolț - -
16/07/2022 17:30 Victoria Leţcani Victoria Leţcani - Victoria Horia Victoria Horia - -
match_round_regional-phase - 3η αγωνιστική 09 - 13/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
09/07/2022 03:00 Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei - Supporter Supporter - -
09/07/2022 18:00 Unirea Bacău Unirea Bacău - Victoria Leţcani Victoria Leţcani - -
09/07/2022 18:00 Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia - Gheorgheni Gheorgheni 2-0 -
09/07/2022 18:00 Ουνιβερσιτατέα Κλουζ Ουνιβερσιτατέα Κλουζ - Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε 1-4 -
09/07/2022 18:00 Viitorul Liteni Viitorul Liteni - Viitorul Darabani Viitorul Darabani 1-2 -
09/07/2022 18:00 CS Dinamo București CS Dinamo București - Iazu Iazu 8-0 -
09/07/2022 18:00 Dunarea Calafat Dunarea Calafat - Dunărea Turris Dunărea Turris 1-3 -
09/07/2022 18:00 Sparta Râmnicu Vâlcea Sparta Râmnicu Vâlcea - Oltul Curtişoara Oltul Curtişoara 0-1 -
09/07/2022 18:00 CSM Lugoj CSM Lugoj - Victoria Felnac Victoria Felnac 5-3 -
09/07/2022 18:00 Gloria al Oraşului Geoag Gloria al Oraşului Geoag - Nera Bogodinţi Nera Bogodinţi 13-0 -
09/07/2022 18:00 Inter Star Inter Star - ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 1-6 -
13/07/2022 18:00 ARD Snagov ARD Snagov - Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti 2-4 -
match_round_regional-phase - 4η αγωνιστική 13/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/07/2022 18:00 Victoria Horia Victoria Horia - Unirea Bacău Unirea Bacău 2-1 0-0
13/07/2022 18:00 Axiopolis Axiopolis - Victoria Gugeşti Victoria Gugeşti 7-2 -
13/07/2022 18:00 Progresul Fundulea Progresul Fundulea - CS Dinamo București CS Dinamo București 1-0 -
13/07/2022 18:00 Inter Câmpulung Inter Câmpulung - Dunarea Calafat Dunarea Calafat 4-1 -
13/07/2022 18:00 Roberto Ziduri Roberto Ziduri - Sparta Râmnicu Vâlcea Sparta Râmnicu Vâlcea 4-1 -
13/07/2022 18:00 Recolta Danceu Recolta Danceu - CSM Lugoj CSM Lugoj 1-2 -
13/07/2022 18:00 Turceni Turceni - Gloria al Oraşului Geoag Gloria al Oraşului Geoag 2-1 -
13/07/2022 18:00 Codlea Codlea - Inter Star Inter Star 3-2 -
13/07/2022 18:00 Recolta Dorolț Recolta Dorolț - Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei 0-1 -
13/07/2022 18:00 Sighetu Marmaţiei Sighetu Marmaţiei - Ουνιβερσιτατέα Κλουζ Ουνιβερσιτατέα Κλουζ 10-1 -
13/07/2022 18:00 CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui - Viitorul Liteni Viitorul Liteni 5-3 -
13/07/2022 18:00 Voinţa Lanurile Voinţa Lanurile - Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi - -
match_round_regional-finals 16/07/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/07/2022 17:30 Victoria Horia Victoria Horia - Viitorul Darabani Viitorul Darabani 0-2 -
16/07/2022 17:30 Turceni Turceni - CSM Lugoj CSM Lugoj 0-1 -
16/07/2022 17:30 Roberto Ziduri Roberto Ziduri - Dunărea Turris Dunărea Turris 0-2 -
16/07/2022 17:30 Atletic United Ploiesti Atletic United Ploiesti - Progresul Fundulea Progresul Fundulea 4-1 -
16/07/2022 17:30 Μπάια Μάρε Μπάια Μάρε - Crişul Sântandrei Crişul Sântandrei 2-4 -
16/07/2022 17:30 ACS Târgu Mureș 1898 ACS Târgu Mureș 1898 - Universitatea Alba Iulia Universitatea Alba Iulia 2-1 -
16/07/2022 17:30 Axiopolis Axiopolis - Unirea Braniştea Unirea Braniştea 2-1 -

Αρχείο Ειδήσεων

Ρουμανία: Τα γκολ και οι κόκκινες κάρτες στον τελικό του κυπέλλου
Top