Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/03/2019 | 17:00 | Καζακστάν - Σκωτία | 3-0 | 2-0 |
21/03/2019 | 19:00 | Κύπρος - Σαν Μαρίνο | 5-0 | 4-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Βέλγιο - Ρωσία | 3-1 | 2-1 |
21/03/2019 | 21:45 | Αυστρία - Πολωνία | 0-1 | 0-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Λετονία | 3-1 | 2-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Ισραήλ - Σλοβενία | 1-1 | 0-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Κροατία - Αζερμπαϊτζάν | 2-1 | 1-1 |
21/03/2019 | 21:45 | Σλοβακία - Ουγγαρία | 2-0 | 1-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Ολλανδία - Λευκορωσία | 4-0 | 2-0 |
21/03/2019 | 21:45 | Βόρεια Ιρλανδία - Εσθονία | 2-0 | 0-0 |
22/03/2019 | 19:00 | Βουλγαρία - Μαυροβούνιο | 1-1 | 0-0 |
22/03/2019 | 21:45 | Αλβανία - Τουρκία | 0-2 | 0-1 |
22/03/2019 | 21:45 | Ανδόρρα - Ισλανδία | 0-2 | 0-1 |
22/03/2019 | 21:45 | Moldova - Γαλλία | 1-4 | 0-3 |
22/03/2019 | 21:45 | Λουξεμβούργο - Λιθουανία | 2-1 | 1-1 |
22/03/2019 | 21:45 | Πορτογαλία - Ουκρανία | 0-0 | 0-0 |
22/03/2019 | 21:45 | Αγγλία - Τσεχία | 5-0 | 2-0 |
23/03/2019 | 16:00 | Γεωργία - Ελβετία | 0-2 | 0-0 |
23/03/2019 | 19:00 | Μάλτα - Νησιά Φερόε | 2-1 | 1-0 |
23/03/2019 | 19:00 | Σουηδία - Romania | 2-1 | 2-0 |
23/03/2019 | 19:00 | Γιβραλτάρ - Ιρλανδία | 0-1 | 0-0 |
23/03/2019 | 21:45 | Ισπανία - Νορβηγία | 2-1 | 1-0 |
23/03/2019 | 21:45 | Λιχτενστάιν - Ελλάδα | 0-2 | 0-1 |
23/03/2019 | 21:45 | Italy - Φινλανδία | 2-0 | 1-0 |
23/03/2019 | 21:45 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Αρμενία | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/03/2019 | 16:00 | Ουαλία - Σλοβακία | 1-0 | 1-0 |
24/03/2019 | 16:00 | Καζακστάν - Ρωσία | 0-4 | 0-2 |
24/03/2019 | 19:00 | Ουγγαρία - Κροατία | 2-1 | 1-1 |
24/03/2019 | 19:00 | Ισραήλ - Αυστρία | 4-2 | 2-1 |
24/03/2019 | 19:00 | Σαν Μαρίνο - Σκωτία | 0-2 | 0-1 |
24/03/2019 | 21:45 | Ολλανδία - Γερμανία | 2-3 | 0-2 |
24/03/2019 | 21:45 | Κύπρος - Βέλγιο | 0-2 | 0-2 |
24/03/2019 | 21:45 | Πολωνία - Λετονία | 2-0 | 0-0 |
24/03/2019 | 21:45 | Σλοβενία - Βόρεια Μακεδονία | 1-1 | 1-0 |
24/03/2019 | 21:45 | Βόρεια Ιρλανδία - Λευκορωσία | 2-1 | 1-1 |
25/03/2019 | 19:00 | Τουρκία - Moldova | 4-0 | 2-0 |
25/03/2019 | 21:45 | Γαλλία - Ισλανδία | 4-0 | 1-0 |
25/03/2019 | 21:45 | Ανδόρρα - Αλβανία | 0-3 | 0-1 |
25/03/2019 | 21:45 | Λουξεμβούργο - Ουκρανία | 1-2 | 1-1 |
25/03/2019 | 21:45 | Πορτογαλία - Σερβία | 1-1 | 1-1 |
25/03/2019 | 21:45 | Κόσοβο - Βουλγαρία | 1-1 | 0-1 |
25/03/2019 | 21:45 | Μαυροβούνιο - Αγγλία | 1-5 | 1-2 |
26/03/2019 | 19:00 | Αρμενία - Φινλανδία | 0-2 | 0-1 |
26/03/2019 | 21:45 | Italy - Λιχτενστάιν | 6-0 | 4-0 |
26/03/2019 | 21:45 | Μάλτα - Ισπανία | 0-2 | 0-1 |
26/03/2019 | 21:45 | Νορβηγία - Σουηδία | 3-3 | 1-0 |
26/03/2019 | 21:45 | Romania - Νησιά Φερόε | 4-1 | 3-1 |
26/03/2019 | 21:45 | Ιρλανδία - Γεωργία | 1-0 | 1-0 |
26/03/2019 | 21:45 | Ελβετία - Δανία | 3-3 | 1-0 |
26/03/2019 | 21:45 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Ελλάδα | 2-2 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/06/2019 | 19:00 | Γεωργία - Γιβραλτάρ | 3-0 | 1-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Αυστρία - Σλοβενία | 1-0 | 0-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Πολωνία | 0-1 | 0-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Λετονία - Ισραήλ | 0-3 | 0-1 |
07/06/2019 | 21:45 | Νησιά Φερόε - Ισπανία | 1-4 | 1-3 |
07/06/2019 | 21:45 | Νορβηγία - Romania | 2-2 | 0-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Σουηδία - Μάλτα | 3-0 | 1-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Δανία - Ιρλανδία | 1-1 | 0-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Λιθουανία - Λουξεμβούργο | 1-1 | 0-1 |
07/06/2019 | 21:45 | Ουκρανία - Σερβία | 5-0 | 2-0 |
07/06/2019 | 21:45 | Τσεχία - Βουλγαρία | 2-1 | 1-1 |
07/06/2019 | 21:45 | Μαυροβούνιο - Κόσοβο | 1-1 | 0-1 |
08/06/2019 | 16:00 | Ισλανδία - Αλβανία | 1-0 | 1-0 |
08/06/2019 | 16:00 | Κροατία - Ουαλία | 2-1 | 1-0 |
08/06/2019 | 19:00 | Αρμενία - Λιχτενστάιν | 3-0 | 2-0 |
08/06/2019 | 19:00 | Φινλανδία - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 2-0 | 0-0 |
08/06/2019 | 19:00 | Ρωσία - Σαν Μαρίνο | 9-0 | 4-0 |
08/06/2019 | 19:00 | Moldova - Ανδόρρα | 1-0 | 1-0 |
08/06/2019 | 19:00 | Αζερμπαϊτζάν - Ουγγαρία | 1-3 | 0-1 |
08/06/2019 | 19:00 | Εσθονία - Βόρεια Ιρλανδία | 1-2 | 1-0 |
08/06/2019 | 21:45 | Λευκορωσία - Γερμανία | 0-2 | 0-1 |
08/06/2019 | 21:45 | Τουρκία - Γαλλία | 2-0 | 2-0 |
08/06/2019 | 21:45 | Σκωτία - Κύπρος | 2-1 | 0-0 |
08/06/2019 | 21:45 | Βέλγιο - Καζακστάν | 3-0 | 2-0 |
08/06/2019 | 21:45 | Ελλάδα - Italy | 0-3 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/06/2019 | 21:45 | Τσεχία - Μαυροβούνιο | 3-0 | 1-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Λετονία - Σλοβενία | 0-5 | 0-4 |
10/06/2019 | 21:45 | Πολωνία - Ισραήλ | 4-0 | 1-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Νησιά Φερόε - Νορβηγία | 0-2 | 0-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Μάλτα - Romania | 0-4 | 0-3 |
10/06/2019 | 21:45 | Ισπανία - Σουηδία | 3-0 | 0-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Δανία - Γεωργία | 5-1 | 2-1 |
10/06/2019 | 21:45 | Ιρλανδία - Γιβραλτάρ | 2-0 | 1-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Σερβία - Λιθουανία | 4-1 | 3-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Ουκρανία - Λουξεμβούργο | 1-0 | 1-0 |
10/06/2019 | 21:45 | Βουλγαρία - Κόσοβο | 2-3 | 1-1 |
10/06/2019 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Αυστρία | 1-4 | 1-1 |
11/06/2019 | 17:00 | Καζακστάν - Σαν Μαρίνο | 4-0 | 1-0 |
11/06/2019 | 19:00 | Αζερμπαϊτζάν - Σλοβακία | 1-5 | 1-3 |
11/06/2019 | 21:45 | Italy - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 2-1 | 0-1 |
11/06/2019 | 21:45 | Λιχτενστάιν - Φινλανδία | 0-2 | 0-1 |
11/06/2019 | 21:45 | Βέλγιο - Σκωτία | 3-0 | 1-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Ρωσία - Κύπρος | 1-0 | 1-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Αλβανία - Moldova | 2-0 | 0-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Ανδόρρα - Γαλλία | 0-4 | 0-3 |
11/06/2019 | 21:45 | Ισλανδία - Τουρκία | 2-1 | 2-1 |
11/06/2019 | 21:45 | Ουγγαρία - Ουαλία | 1-0 | 0-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Λευκορωσία - Βόρεια Ιρλανδία | 0-1 | 0-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Γερμανία - Εσθονία | 8-0 | 5-0 |
11/06/2019 | 21:45 | Ελλάδα - Αρμενία | 2-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/09/2019 | 19:00 | Αρμενία - Italy | 1-3 | 1-1 |
05/09/2019 | 21:45 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Λιχτενστάιν | 5-0 | 1-0 |
05/09/2019 | 21:45 | Φινλανδία - Ελλάδα | 1-0 | 0-0 |
05/09/2019 | 21:45 | Ισραήλ - Βόρεια Μακεδονία | 1-1 | 0-0 |
05/09/2019 | 21:45 | Νησιά Φερόε - Σουηδία | 0-4 | 0-4 |
05/09/2019 | 21:45 | Νορβηγία - Μάλτα | 2-0 | 2-0 |
05/09/2019 | 21:45 | Romania - Ισπανία | 1-2 | 0-1 |
05/09/2019 | 21:45 | Γιβραλτάρ - Δανία | 0-6 | 0-2 |
05/09/2019 | 21:45 | Ιρλανδία - Ελβετία | 1-1 | 0-0 |
06/09/2019 | 19:00 | Εσθονία - Λευκορωσία | 1-2 | 0-0 |
06/09/2019 | 19:00 | Κύπρος - Καζακστάν | 1-1 | 1-1 |
06/09/2019 | 21:45 | Σαν Μαρίνο - Βέλγιο | 0-4 | 0-1 |
06/09/2019 | 21:45 | Σκωτία - Ρωσία | 1-2 | 1-1 |
06/09/2019 | 21:45 | Αυστρία - Λετονία | 6-0 | 2-0 |
06/09/2019 | 21:45 | Σλοβενία - Πολωνία | 2-0 | 1-0 |
06/09/2019 | 21:45 | Σλοβακία - Κροατία | 0-4 | 0-1 |
06/09/2019 | 21:45 | Ουαλία - Αζερμπαϊτζάν | 2-1 | 1-0 |
06/09/2019 | 21:45 | Γερμανία - Ολλανδία | 2-4 | 1-0 |
07/09/2019 | 16:00 | Κόσοβο - Τσεχία | 2-1 | 1-1 |
07/09/2019 | 19:00 | Ισλανδία - Moldova | 3-0 | 1-0 |
07/09/2019 | 19:00 | Λιθουανία - Ουκρανία | 0-3 | 0-2 |
07/09/2019 | 19:00 | Αγγλία - Βουλγαρία | 4-0 | 1-0 |
07/09/2019 | 21:45 | Σερβία - Πορτογαλία | 2-4 | 0-1 |
07/09/2019 | 21:45 | Τουρκία - Ανδόρρα | 1-0 | 0-0 |
07/09/2019 | 21:45 | Γαλλία - Αλβανία | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/09/2019 | 16:00 | Αρμενία - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 4-2 | 1-1 |
08/09/2019 | 19:00 | Ελβετία - Γιβραλτάρ | 4-0 | 3-0 |
08/09/2019 | 19:00 | Γεωργία - Δανία | 0-0 | 0-0 |
08/09/2019 | 19:00 | Romania - Μάλτα | 1-0 | 0-0 |
08/09/2019 | 21:45 | Φινλανδία - Italy | 1-2 | 0-0 |
08/09/2019 | 21:45 | Ελλάδα - Λιχτενστάιν | 1-1 | 1-0 |
08/09/2019 | 21:45 | Σουηδία - Νορβηγία | 1-1 | 0-1 |
08/09/2019 | 21:45 | Ισπανία - Νησιά Φερόε | 4-0 | 1-0 |
09/09/2019 | 19:00 | Αζερμπαϊτζάν - Κροατία | 1-1 | 0-1 |
09/09/2019 | 21:45 | Ρωσία - Καζακστάν | 1-0 | 0-0 |
09/09/2019 | 21:45 | Σαν Μαρίνο - Κύπρος | 0-4 | 0-2 |
09/09/2019 | 21:45 | Σκωτία - Βέλγιο | 0-4 | 0-3 |
09/09/2019 | 21:45 | Λετονία - Βόρεια Μακεδονία | 0-2 | 0-2 |
09/09/2019 | 21:45 | Πολωνία - Αυστρία | 0-0 | 0-0 |
09/09/2019 | 21:45 | Σλοβενία - Ισραήλ | 3-2 | 1-0 |
09/09/2019 | 21:45 | Ουγγαρία - Σλοβακία | 1-2 | 0-1 |
09/09/2019 | 21:45 | Εσθονία - Ολλανδία | 0-4 | 0-1 |
09/09/2019 | 21:45 | Βόρεια Ιρλανδία - Γερμανία | 0-2 | 0-0 |
10/09/2019 | 21:45 | Γαλλία - Ανδόρρα | 3-0 | 1-0 |
10/09/2019 | 21:45 | Moldova - Τουρκία | 0-4 | 0-1 |
10/09/2019 | 21:45 | Λιθουανία - Πορτογαλία | 1-5 | 1-1 |
10/09/2019 | 21:45 | Λουξεμβούργο - Σερβία | 1-3 | 0-1 |
10/09/2019 | 21:45 | Αγγλία - Κόσοβο | 5-3 | 5-1 |
10/09/2019 | 21:45 | Μαυροβούνιο - Τσεχία | 0-3 | 0-0 |
10/09/2019 | 21:45 | Αλβανία - Ισλανδία | 4-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/10/2019 | 17:00 | Καζακστάν - Κύπρος | 1-2 | 1-0 |
10/10/2019 | 19:00 | Λευκορωσία - Εσθονία | 0-0 | 0-0 |
10/10/2019 | 21:45 | Βέλγιο - Σαν Μαρίνο | 9-0 | 6-0 |
10/10/2019 | 21:45 | Ρωσία - Σκωτία | 4-0 | 0-0 |
10/10/2019 | 21:45 | Αυστρία - Ισραήλ | 3-1 | 1-1 |
10/10/2019 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Σλοβενία | 2-1 | 0-0 |
10/10/2019 | 21:45 | Λετονία - Πολωνία | 0-3 | 0-2 |
10/10/2019 | 21:45 | Κροατία - Ουγγαρία | 3-0 | 3-0 |
10/10/2019 | 21:45 | Σλοβακία - Ουαλία | 1-1 | 0-1 |
10/10/2019 | 21:45 | Ολλανδία - Βόρεια Ιρλανδία | 3-1 | 0-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Ανδόρρα - Moldova | 1-0 | 0-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Ισλανδία - Γαλλία | 0-1 | 0-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Τουρκία - Αλβανία | 1-0 | 0-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Πορτογαλία - Λουξεμβούργο | 3-0 | 1-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Ουκρανία - Λιθουανία | 2-0 | 1-0 |
11/10/2019 | 21:45 | Τσεχία - Αγγλία | 2-1 | 1-1 |
11/10/2019 | 21:45 | Μαυροβούνιο - Βουλγαρία | 0-0 | 0-0 |
12/10/2019 | 16:00 | Γεωργία - Ιρλανδία | 0-0 | 0-0 |
12/10/2019 | 19:00 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Φινλανδία | 4-1 | 2-0 |
12/10/2019 | 19:00 | Νησιά Φερόε - Romania | 0-3 | 0-0 |
12/10/2019 | 19:00 | Δανία - Ελβετία | 1-0 | 0-0 |
12/10/2019 | 21:45 | Νορβηγία - Ισπανία | 1-1 | 0-0 |
12/10/2019 | 21:45 | Μάλτα - Σουηδία | 0-4 | 0-1 |
12/10/2019 | 21:45 | Λιχτενστάιν - Αρμενία | 1-1 | 0-1 |
12/10/2019 | 21:45 | Italy - Ελλάδα | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/10/2019 | 16:00 | Καζακστάν - Βέλγιο | 0-2 | 0-1 |
13/10/2019 | 19:00 | Λευκορωσία - Ολλανδία | 1-2 | 0-2 |
13/10/2019 | 19:00 | Ουγγαρία - Αζερμπαϊτζάν | 1-0 | 1-0 |
13/10/2019 | 19:00 | Σκωτία - Σαν Μαρίνο | 6-0 | 3-0 |
13/10/2019 | 19:00 | Κύπρος - Ρωσία | 0-5 | 0-2 |
13/10/2019 | 21:45 | Πολωνία - Βόρεια Μακεδονία | 2-0 | 0-0 |
13/10/2019 | 21:45 | Σλοβενία - Αυστρία | 0-1 | 0-1 |
13/10/2019 | 21:45 | Ουαλία - Κροατία | 1-1 | 1-1 |
13/10/2019 | 21:45 | Εσθονία - Γερμανία | 0-3 | 0-0 |
14/10/2019 | 21:45 | Γαλλία - Τουρκία | 1-1 | 0-0 |
14/10/2019 | 21:45 | Ισλανδία - Ανδόρρα | 2-0 | 1-0 |
14/10/2019 | 21:45 | Moldova - Αλβανία | 0-4 | 0-3 |
14/10/2019 | 21:45 | Λιθουανία - Σερβία | 1-2 | 0-0 |
14/10/2019 | 21:45 | Ουκρανία - Πορτογαλία | 2-1 | 2-0 |
14/10/2019 | 21:45 | Βουλγαρία - Αγγλία | 0-6 | 0-4 |
14/10/2019 | 21:45 | Κόσοβο - Μαυροβούνιο | 2-0 | 2-0 |
15/10/2019 | 19:00 | Φινλανδία - Αρμενία | 3-0 | 1-0 |
15/10/2019 | 21:45 | Λιχτενστάιν - Italy | 0-5 | 0-1 |
15/10/2019 | 21:45 | Ισραήλ - Λετονία | 3-1 | 3-1 |
15/10/2019 | 21:45 | Νησιά Φερόε - Μάλτα | 1-0 | 0-0 |
15/10/2019 | 21:45 | Romania - Νορβηγία | 1-1 | 0-0 |
15/10/2019 | 21:45 | Σουηδία - Ισπανία | 1-1 | 0-0 |
15/10/2019 | 21:45 | Γιβραλτάρ - Γεωργία | 2-3 | 0-2 |
15/10/2019 | 21:45 | Ελβετία - Ιρλανδία | 2-0 | 1-0 |
15/10/2019 | 21:45 | Ελλάδα - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/11/2019 | 19:00 | Τουρκία - Ισλανδία | 0-0 | 0-0 |
14/11/2019 | 21:45 | Αλβανία - Ανδόρρα | 2-2 | 1-1 |
14/11/2019 | 21:45 | Γαλλία - Moldova | 2-1 | 1-1 |
14/11/2019 | 21:45 | Πορτογαλία - Λιθουανία | 6-0 | 2-0 |
14/11/2019 | 21:45 | Σερβία - Λουξεμβούργο | 3-2 | 2-0 |
14/11/2019 | 21:45 | Τσεχία - Κόσοβο | 2-1 | 0-0 |
14/11/2019 | 21:45 | Αγγλία - Μαυροβούνιο | 7-0 | 5-0 |
15/11/2019 | 19:00 | Φινλανδία - Λιχτενστάιν | 3-0 | 1-0 |
15/11/2019 | 19:00 | Αρμενία - Ελλάδα | 0-1 | 0-1 |
15/11/2019 | 19:00 | Νορβηγία - Νησιά Φερόε | 4-0 | 2-0 |
15/11/2019 | 21:45 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Italy | 0-3 | 0-2 |
15/11/2019 | 21:45 | Romania - Σουηδία | 0-2 | 0-2 |
15/11/2019 | 21:45 | Ισπανία - Μάλτα | 7-0 | 2-0 |
15/11/2019 | 21:45 | Δανία - Γιβραλτάρ | 6-0 | 1-0 |
15/11/2019 | 21:45 | Ελβετία - Γεωργία | 1-0 | 0-0 |
16/11/2019 | 16:00 | Κύπρος - Σκωτία | 1-2 | 0-1 |
16/11/2019 | 19:00 | Ρωσία - Βέλγιο | 1-4 | 0-3 |
16/11/2019 | 19:00 | Σαν Μαρίνο - Καζακστάν | 1-3 | 0-3 |
16/11/2019 | 19:00 | Σλοβενία - Λετονία | 1-0 | 0-0 |
16/11/2019 | 19:00 | Αζερμπαϊτζάν - Ουαλία | 0-2 | 0-2 |
16/11/2019 | 21:45 | Βόρεια Ιρλανδία - Ολλανδία | 0-0 | 0-0 |
16/11/2019 | 21:45 | Γερμανία - Λευκορωσία | 4-0 | 1-0 |
16/11/2019 | 21:45 | Κροατία - Σλοβακία | 3-1 | 0-1 |
16/11/2019 | 21:45 | Ισραήλ - Πολωνία | 1-2 | 0-1 |
16/11/2019 | 21:45 | Αυστρία - Βόρεια Μακεδονία | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/11/2019 | 16:00 | Σερβία - Ουκρανία | 2-2 | 1-1 |
17/11/2019 | 16:00 | Λουξεμβούργο - Πορτογαλία | 0-2 | 0-1 |
17/11/2019 | 19:00 | Κόσοβο - Αγγλία | 0-4 | 0-1 |
17/11/2019 | 19:00 | Βουλγαρία - Τσεχία | 1-0 | 0-0 |
17/11/2019 | 21:45 | Αλβανία - Γαλλία | 0-2 | 0-2 |
17/11/2019 | 21:45 | Ανδόρρα - Τουρκία | 0-2 | 0-2 |
17/11/2019 | 21:45 | Moldova - Ισλανδία | 1-2 | 0-1 |
18/11/2019 | 21:45 | Ελλάδα - Φινλανδία | 2-1 | 0-1 |
18/11/2019 | 21:45 | Italy - Αρμενία | 9-1 | 4-0 |
18/11/2019 | 21:45 | Λιχτενστάιν - Βοσνία & Ερζεγοβίνη | 0-3 | 0-0 |
18/11/2019 | 21:45 | Μάλτα - Νορβηγία | 1-2 | 1-1 |
18/11/2019 | 21:45 | Ισπανία - Romania | 5-0 | 4-0 |
18/11/2019 | 21:45 | Σουηδία - Νησιά Φερόε | 3-0 | 1-0 |
18/11/2019 | 21:45 | Γιβραλτάρ - Ελβετία | 1-6 | 0-1 |
18/11/2019 | 21:45 | Ιρλανδία - Δανία | 1-1 | 0-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Σαν Μαρίνο - Ρωσία | 0-5 | 0-2 |
19/11/2019 | 21:45 | Βέλγιο - Κύπρος | 6-1 | 4-1 |
19/11/2019 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Ισραήλ | 1-0 | 1-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Λετονία - Αυστρία | 1-0 | 0-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Πολωνία - Σλοβενία | 3-2 | 1-1 |
19/11/2019 | 21:45 | Σλοβακία - Αζερμπαϊτζάν | 2-0 | 1-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Ουαλία - Ουγγαρία | 2-0 | 1-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Γερμανία - Βόρεια Ιρλανδία | 6-1 | 2-1 |
19/11/2019 | 21:45 | Ολλανδία - Εσθονία | 5-0 | 2-0 |
19/11/2019 | 21:45 | Σκωτία - Καζακστάν | 3-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2020 | 19:00 | Γεωργία - Λευκορωσία | 1-0 | 1-0 |
08/10/2020 | 21:45 | Βόρεια Μακεδονία - Κόσοβο | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2020 | 21:45 | Σκωτία - Ισραήλ | 0-0 | 0-0 |
08/10/2020 | 21:45 | Νορβηγία - Σερβία | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2020 | 21:45 | Βοσνία & Ερζεγοβίνη - Βόρεια Ιρλανδία | 1-1 | 1-0 |
08/10/2020 | 21:45 | Σλοβακία - Ιρλανδία | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/10/2020 | 21:45 | Ισλανδία - Romania | 2-1 | 2-0 |
08/10/2020 | 21:45 | Βουλγαρία - Ουγγαρία | 1-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2020 | 19:00 | Γεωργία - Βόρεια Μακεδονία | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2020 | 21:45 | Σερβία - Σκωτία | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2020 | 21:45 | Βόρεια Ιρλανδία - Σλοβακία | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/11/2020 | 21:45 | Ουγγαρία - Ισλανδία | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/06/2021 | 22:00 | Τουρκία - Italy | 0-3 | 0-0 |
12/06/2021 | 16:00 | Ουαλία - Ελβετία | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/06/2021 | 19:00 | Δανία - Φινλανδία | 0-1 | 0-0 |
12/06/2021 | 22:00 | Βέλγιο - Ρωσία | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/06/2021 | 16:00 | Αγγλία - Κροατία | 1-0 | 0-0 |
14/06/2021 | 16:00 | Σκωτία - Τσεχία | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/06/2021 | 19:00 | Αυστρία - Βόρεια Μακεδονία | 3-1 | 1-1 |
13/06/2021 | 22:00 | Ολλανδία - Ουκρανία | 3-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/06/2021 | 19:00 | Πολωνία - Σλοβακία | 1-2 | 0-1 |
14/06/2021 | 22:00 | Ισπανία - Σουηδία | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/06/2021 | 19:00 | Ουγγαρία - Πορτογαλία | 0-3 | 0-0 |
15/06/2021 | 22:00 | Γαλλία - Γερμανία | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/06/2021 | 16:00 | Φινλανδία - Ρωσία | 0-1 | 0-1 |
17/06/2021 | 19:00 | Δανία - Βέλγιο | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/06/2021 | 19:00 | Τουρκία - Ουαλία | 0-2 | 0-1 |
16/06/2021 | 22:00 | Italy - Ελβετία | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/06/2021 | 16:00 | Ουκρανία - Βόρεια Μακεδονία | 2-1 | 2-0 |
17/06/2021 | 22:00 | Ολλανδία - Αυστρία | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/06/2021 | 16:00 | Σουηδία - Σλοβακία | 1-0 | 0-0 |
19/06/2021 | 22:00 | Ισπανία - Πολωνία | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/06/2021 | 19:00 | Κροατία - Τσεχία | 1-1 | 0-1 |
18/06/2021 | 22:00 | Αγγλία - Σκωτία | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/06/2021 | 16:00 | Ουγγαρία - Γαλλία | 1-1 | 1-0 |
19/06/2021 | 19:00 | Πορτογαλία - Γερμανία | 2-4 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/06/2021 | 19:00 | Ελβετία - Τουρκία | 3-1 | 2-0 |
20/06/2021 | 19:00 | Italy - Ουαλία | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/06/2021 | 19:00 | Ουκρανία - Αυστρία | 0-1 | 0-1 |
21/06/2021 | 19:00 | Βόρεια Μακεδονία - Ολλανδία | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/06/2021 | 22:00 | Ρωσία - Δανία | 1-4 | 0-1 |
21/06/2021 | 22:00 | Φινλανδία - Βέλγιο | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/06/2021 | 22:00 | Κροατία - Σκωτία | 3-1 | 1-1 |
22/06/2021 | 22:00 | Τσεχία - Αγγλία | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/06/2021 | 19:00 | Σουηδία - Πολωνία | 3-2 | 1-0 |
23/06/2021 | 19:00 | Σλοβακία - Ισπανία | 0-5 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/06/2021 | 22:00 | Πορτογαλία - Γαλλία | 2-2 | 1-1 |
23/06/2021 | 22:00 | Γερμανία - Ουγγαρία | 2-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/06/2021 | 19:00 | Ουαλία - Δανία | 0-4 | 0-1 |
26/06/2021 | 22:00 | Italy - Αυστρία | 2-1 | 0-0 |
27/06/2021 | 19:00 | Ολλανδία - Τσεχία | 0-2 | 0-0 |
27/06/2021 | 22:00 | Βέλγιο - Πορτογαλία | 1-0 | 1-0 |
28/06/2021 | 19:00 | Κροατία - Ισπανία | 3-5 | 1-1 |
28/06/2021 | 22:00 | Γαλλία - Ελβετία | 3-3 | 0-1 |
29/06/2021 | 19:00 | Αγγλία - Γερμανία | 2-0 | 0-0 |
29/06/2021 | 22:00 | Σουηδία - Ουκρανία | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/07/2021 | 19:00 | Ελβετία - Ισπανία | 1-1 | 0-1 |
02/07/2021 | 22:00 | Βέλγιο - Italy | 1-2 | 1-2 |
03/07/2021 | 19:00 | Τσεχία - Δανία | 1-2 | 0-2 |
03/07/2021 | 22:00 | Ουκρανία - Αγγλία | 0-4 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/07/2021 | 22:00 | Italy - Ισπανία | 1-1 | 0-0 |
07/07/2021 | 22:00 | Αγγλία - Δανία | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/07/2021 | 22:00 | Italy - Αγγλία | 1-1 | 0-1 |
Οι Σλοβάκοι περιμένουν πως και πως την αποψινή κόντρα με την Ισλανδία καθώς με αποφυγή ήττας σφραγίζουν το εισιτήριο για τα τελικά του EURO.
Ανιση μάχη στο Τάλιν και η αδύναμη Εσθονία αναμένεται να πληρώσει τα.. σπασμένα της γκέλας του Βελγίου με την Αυστρία.
Ακόμη μία εξαιρετικά δύσκολη αποστολή για τους Κύπριους κόντρα στην "πληγωμένη" Νορβηγία του Χάαλαντ.
Τους πρώτους βαθμούς στα προκριματικά αναζητά η Λευκορωσία, που αντιμετωπίζει το Κόσοβο σε ουδέτερο έδαφος.
Η αναμέτρηση το βράδυ της Παρασκευής, παρά το τριήμερο Εθνικό Πένθος, θα διεξαχθεί κανονικά. Καθώς το ματς είναι υπό την υπό την αιγίδα της UEFA.
Ένα ακόμα πρόβλημα για τον Γκουστάβο Πογέτ, καθώς ο διεθνής αριστερός μπακ ταλαιπωρείται από ίωση.
Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς στο Μπατούμι με τις ομάδες να σκοράρουν η καθεμία σε διαφορετικό ημίχρονο.
«Υπέγραψε» τη νίκη της Σερβίας στην Ποντγκόριτσα. Άνετες Ουγγαρία και Σουηδία, νίκες για Αυστρία και Πολωνία. «Γκέλα» για τους Τσέχους.
Επικράτησε 3-0 του Γιβραλτάρ που έπαιζε με 10 παίκτες από το 51'. Δύο γκολ από τον στόπερ Ακέ.
Το γκολ του Παβάρ στις αρχές του β' ημιχρόνου (50'), έδωσε στους «τρικολόρ» τη νίκη με 1-0 κόντρα στην Ιρλανδία.
Η Ισπανία νίκησε 3-0 την Νορβηγία, ενώ η Ρουμανία στο.. ρελαντί την Ανδόρα. Οι Ουαλοί «τσίμπησαν» βαθμό στην Κροατία.
Εύκολη επικράτηση για την Ελβετία, το γύρισαν οι γείτονες. Ισοπαλία ανάμεσα σε Ισραήλ και Κόσοβο.
Η ομάδα του Κετσπάγια δεν τα κατάφερε και ηττήθηκε 3-0 από τη Σκωτία, χωρίς να έχει μια καθαρή φάση στο ματς.
Χατ-τρικ του Βέλγου σέντερ φορ στη Σουηδία. Με το... αριστερό ξεκίνησε ο Πορτογάλος τεχνικός στον πάγκο της Πολωνίας.
Σούπερ μπάλα από τους «τρικολόρ» που συνέτριψαν 4-0 την Ολλανδία. Τρία γκολ ως το 21', δύο τέρματα ο Εμπαπέ.
Με τον καλύτερο τρόπο ξεκίνησε η Εθνική τα προκριματικά του EURO 2024. Νίκη 3-0 κόντρα στο Γιβραλτάρ, με 3 δοκάρια και ωραία μπάλα.
Ο Πορτογάλος σούπερ σταρ και ο επιθετικός της Αταλάντα έκλεψαν την παράσταση. Ο πρώτος έγινε ρέκορμαν συμμετοχών με εθνικές ομάδες, ενώ ο δεύτερος έκανε χατ-τρικ με την Δανία.
Η Αγγλία νίκησε μετά από 62 χρόνια επί ιταλικού εδάφους, 2-1 την «Σκουάντρα Ατζούρα», με τον Κέιν να γίνεται πλέον αρχισκόρερ -54 γκολ- στην ιστορία της.
Με βασικούς τους «πράσινους» Βέρμπιτς και Τσέριν, νίκησε 2-1 στο Καζακστάν. Ασίστ από τον τελευταίο στη φάση του 1-1.
Οι διεθνείς ολοκλήρωσαν την εν Ελλάδι προετοιμασία τους και αναχωρούν την Πέμπτη το πρωί για τον πορτογαλικό νότο.
Τρεις απόντες για τον Γκάρεθ Σάουθγκεϊτ ενόψει των ματς της Αγγλίας με Ιταλία και Ουκρανία.
Με προπόνηση στη Ριζούπολη ξεκίνησε η προετοιμασία για το ματς της Παρασκευής με το Γιβραλτάρ.
Χωρίς τους Φράνκι ντε Γιόνγκ και Στίβεν Μπέργκβαϊν η Ολλανδία στα ματς με Γαλλία και Γιβραλτάρ, για τα προκριματικά του EURO 2024.