ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Βουλγαρία - 1η Κατηγορία - 2021

Πρωτάθλημα (23/07/2021 - 28/05/2022) - 14 ομάδες
Επιλογή σεζόν
Κανονική Περίοδος - 1η αγωνιστική 23 - 26/07/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
23/07/2021 18:45 Τσάρσκο Τσάρσκο - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-0 0-0
23/07/2021 21:00 Μπερόε Μπερόε - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-0 0-0
24/07/2021 18:45 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 2-1 2-0
24/07/2021 21:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-2 1-1
25/07/2021 18:45 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-4 0-1
25/07/2021 21:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-3 0-1
26/07/2021 21:00 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 2η αγωνιστική 30/07 - 16/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/07/2021 21:00 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-0 0-0
31/07/2021 18:45 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 2-0 1-0
31/07/2021 21:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 3-0 1-0
01/08/2021 20:15 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-0 1-0
02/08/2021 18:45 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 2-0 1-0
02/08/2021 21:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Μπερόε Μπερόε 2-3 2-1
16/12/2021 16:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-2 1-1
Κανονική Περίοδος - 3η αγωνιστική 06/08 - 20/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/08/2021 18:45 Τσάρσκο Τσάρσκο - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-2 1-1
06/08/2021 21:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-1 0-0
07/08/2021 18:45 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-0 0-0
07/08/2021 21:00 Μπερόε Μπερόε - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-2 0-0
08/08/2021 21:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 0-2 0-2
19/10/2021 15:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 2-1 1-0
20/12/2021 16:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 4η αγωνιστική 13/08/2021 - 13/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/08/2021 21:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 4-1 2-1
14/08/2021 18:45 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Μπερόε Μπερόε 3-2 1-1
14/08/2021 21:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Τσάρσκο Τσάρσκο 3-1 0-1
16/08/2021 18:45 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 0-0 0-0
16/08/2021 21:00 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 1-1 0-1
13/02/2022 14:15 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 0-4 0-4
13/02/2022 16:30 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1-1 1-1
Κανονική Περίοδος - 5η αγωνιστική 20 - 23/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/08/2021 18:45 Τσάρσκο Τσάρσκο - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 1-0 0-0
20/08/2021 21:00 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 3-1 1-0
21/08/2021 18:45 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 2-3 1-1
21/08/2021 21:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 5-0 2-0
22/08/2021 18:45 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 0-1 0-1
22/08/2021 21:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-0 1-0
23/08/2021 21:00 Μπερόε Μπερόε - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 6η αγωνιστική 26 - 29/08/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/08/2021 18:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-0 0-0
27/08/2021 18:45 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 2-1 1-0
27/08/2021 21:00 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-1 0-0
28/08/2021 18:45 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 0-0 0-0
28/08/2021 21:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Μπερόε Μπερόε 2-1 2-0
29/08/2021 18:45 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0-1 0-0
29/08/2021 21:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-3 1-1
Κανονική Περίοδος - 7η αγωνιστική 10 - 13/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/09/2021 20:30 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 2-1 1-1
11/09/2021 18:30 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 2-0 1-0
11/09/2021 20:45 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-1 0-0
12/09/2021 18:45 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 5-1 3-1
12/09/2021 21:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 2-2 0-1
13/09/2021 18:15 Μπερόε Μπερόε - Τσάρσκο Τσάρσκο 1-0 0-0
13/09/2021 20:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-1 2-0
Κανονική Περίοδος - 8η αγωνιστική 17 - 19/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
17/09/2021 16:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 0-2 0-0
17/09/2021 18:15 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 3-0 2-0
17/09/2021 20:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Μπερόε Μπερόε 2-1 0-0
18/09/2021 17:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-1 1-0
18/09/2021 19:45 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 0-0 0-0
19/09/2021 18:15 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-4 1-2
19/09/2021 20:30 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 9η αγωνιστική 24 - 27/09/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
24/09/2021 20:00 Μπερόε Μπερόε - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 1-1 1-0
25/09/2021 16:15 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 1-1 0-1
25/09/2021 19:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Τσάρσκο Τσάρσκο 1-0 1-0
26/09/2021 16:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 2-1 1-1
26/09/2021 19:15 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 3-1 3-1
27/09/2021 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 2-2 0-1
27/09/2021 19:45 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 10η αγωνιστική 01 - 03/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
01/10/2021 17:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 3-1 2-0
01/10/2021 19:45 Μπερόε Μπερόε - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-0 0-0
02/10/2021 15:15 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-2 2-2
02/10/2021 17:45 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-1 0-0
02/10/2021 20:00 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-3 0-2
03/10/2021 17:45 Τσάρσκο Τσάρσκο - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1-2 0-0
03/10/2021 20:15 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 2-4 1-1
Κανονική Περίοδος - 11η αγωνιστική 15 - 18/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/10/2021 18:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 3-1 1-1
15/10/2021 20:15 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 0-0 0-0
16/10/2021 17:30 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Τσάρσκο Τσάρσκο 4-0 0-0
16/10/2021 20:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 1-2 1-1
17/10/2021 17:00 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-1 1-0
17/10/2021 19:15 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 3-2 1-0
18/10/2021 20:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Μπερόε Μπερόε 1-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 12η αγωνιστική 22 - 25/10/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/10/2021 17:15 Τσάρσκο Τσάρσκο - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-0 0-0
22/10/2021 20:45 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 2-1 1-0
23/10/2021 14:15 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-0 0-0
23/10/2021 16:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-1 0-1
23/10/2021 18:45 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 3-0 1-0
24/10/2021 19:00 Μπερόε Μπερόε - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0-0 0-0
25/10/2021 18:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-3 1-1
Κανονική Περίοδος - 13η αγωνιστική 30/10 - 01/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/10/2021 14:15 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-0 1-0
30/10/2021 16:45 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-0 0-0
30/10/2021 19:00 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 1-0 0-0
31/10/2021 14:15 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Τσάρσκο Τσάρσκο 2-1 2-1
31/10/2021 16:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-3 0-0
31/10/2021 19:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Μπερόε Μπερόε 2-0 1-0
01/11/2021 18:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-3 0-2
Κανονική Περίοδος - 14η αγωνιστική 05 - 08/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
05/11/2021 17:15 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπερόε Μπερόε 0-3 0-1
06/11/2021 12:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Τσάρσκο Τσάρσκο 1-1 0-0
06/11/2021 15:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-1 0-1
06/11/2021 17:30 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-1 0-0
07/11/2021 15:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 3-2 1-0
07/11/2021 18:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-0 0-0
08/11/2021 17:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 15η αγωνιστική 19 - 22/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
19/11/2021 17:30 Μπερόε Μπερόε - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-1 0-0
20/11/2021 13:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 2-5 1-2
20/11/2021 15:15 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-2 0-1
20/11/2021 17:45 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-1 0-1
21/11/2021 15:30 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 2-0 0-0
21/11/2021 18:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-1 0-0
22/11/2021 17:30 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 16η αγωνιστική 26 - 29/11/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
26/11/2021 12:15 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-0 0-0
26/11/2021 14:30 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-0 0-0
26/11/2021 16:45 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Μπερόε Μπερόε 1-0 0-0
27/11/2021 15:15 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 2-3 1-0
27/11/2021 17:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-0 0-0
28/11/2021 15:15 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 2-2 2-1
29/11/2021 17:15 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 17η αγωνιστική 30/11 - 02/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/11/2021 15:00 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 2-1 1-0
30/11/2021 17:30 Μπερόε Μπερόε - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 2-1 1-0
01/12/2021 15:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1-1 1-1
01/12/2021 17:30 Τσάρσκο Τσάρσκο - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-1 0-1
02/12/2021 12:45 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-0 1-0
02/12/2021 15:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 4-1 3-1
02/12/2021 17:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 18η αγωνιστική 04 - 06/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/12/2021 12:30 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Μπερόε Μπερόε 1-0 1-0
04/12/2021 15:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 2-0 1-0
05/12/2021 12:15 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-1 1-1
05/12/2021 14:30 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 2-4 0-3
05/12/2021 16:45 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 1-1 0-0
06/12/2021 14:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 2-0 1-0
06/12/2021 16:45 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Τσάρσκο Τσάρσκο 2-0 2-0
Κανονική Περίοδος - 19η αγωνιστική 10 - 13/12/2021
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
10/12/2021 16:30 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 2-4 1-2
11/12/2021 12:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-0 2-0
11/12/2021 14:15 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 1-1 0-1
11/12/2021 16:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Τσάρσκο Τσάρσκο 2-1 1-1
12/12/2021 14:15 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 2-0 2-0
12/12/2021 16:30 Μπερόε Μπερόε - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 1-1 0-1
13/12/2021 16:30 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 3-5 0-2
Κανονική Περίοδος - 20η αγωνιστική 18 - 21/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/02/2022 17:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-2 0-0
19/02/2022 15:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 2-1 2-1
19/02/2022 17:30 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 0-4 0-3
20/02/2022 12:45 Τσάρσκο Τσάρσκο - Μπερόε Μπερόε 1-2 1-0
20/02/2022 15:15 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-2 0-2
20/02/2022 17:45 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-3 0-0
21/02/2022 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 21η αγωνιστική 25 - 28/02/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/02/2022 15:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Τσάρσκο Τσάρσκο 1-0 1-0
25/02/2022 17:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 4-0 3-0
26/02/2022 12:30 Μπερόε Μπερόε - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 1-1 1-0
26/02/2022 15:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-2 0-1
26/02/2022 17:30 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 3-1 2-0
27/02/2022 15:15 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-3 0-2
28/02/2022 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 1-0 1-0
Κανονική Περίοδος - 22η αγωνιστική 04 - 07/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
04/03/2022 17:30 Τσάρσκο Τσάρσκο - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 0-2 0-0
05/03/2022 15:00 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-1 0-0
05/03/2022 17:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 2-1 0-0
06/03/2022 14:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0-0 0-0
07/03/2022 15:00 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Μπερόε Μπερόε 1-0 1-0
07/03/2022 17:00 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-2 1-1
07/03/2022 17:30 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 3-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 23η αγωνιστική 11 - 14/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
11/03/2022 17:30 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 2-2 1-0
12/03/2022 12:30 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-0 1-0
12/03/2022 15:00 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-0 0-0
12/03/2022 17:30 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-0 0-0
13/03/2022 15:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Μπερόε Μπερόε 2-0 0-0
13/03/2022 17:45 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 2-1 0-1
14/03/2022 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 0-0 0-0
Κανονική Περίοδος - 24η αγωνιστική 18 - 20/03/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/03/2022 17:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 5-1 3-1
19/03/2022 12:30 Μπερόε Μπερόε - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 1-0 0-0
19/03/2022 15:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-1 1-0
19/03/2022 17:30 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-0 1-0
20/03/2022 12:45 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 0-3 0-2
20/03/2022 15:15 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-0 2-0
20/03/2022 17:45 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 0-1 0-0
Κανονική Περίοδος - 25η αγωνιστική 02 - 04/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/04/2022 17:30 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 1-0 0-0
02/04/2022 20:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπερόε Μπερόε 1-0 0-0
03/04/2022 15:15 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 4-0 0-0
03/04/2022 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-3 0-2
03/04/2022 20:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 3-0 2-0
04/04/2022 17:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 5-0 4-0
04/04/2022 20:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Τσάρσκο Τσάρσκο 2-1 1-0
Κανονική Περίοδος - 26η αγωνιστική 08 - 11/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/04/2022 17:00 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 2-1 1-0
08/04/2022 19:30 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 2-0 1-0
09/04/2022 17:30 Μπερόε Μπερόε - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 0-1 0-0
09/04/2022 20:00 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 2-0 0-0
10/04/2022 17:45 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 0-0 0-0
10/04/2022 20:00 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-0 1-0
11/04/2022 20:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-0 1-0
match_round_conference-league-play-off-group - 1η αγωνιστική 15/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
15/04/2022 17:30 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 0-0 0-0
15/04/2022 20:00 Μπερόε Μπερόε - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 1-0 1-0
Playoff - 1η αγωνιστική 16 - 17/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/04/2022 19:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1-0 1-0
17/04/2022 17:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-0 0-0
17/04/2022 20:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 4-1 3-0
Playout - 1η αγωνιστική 18/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
18/04/2022 17:30 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-2 0-2
18/04/2022 20:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-0 1-0
match_round_conference-league-play-off-group - 2η αγωνιστική 21 - 22/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/04/2022 15:15 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - Μπερόε Μπερόε 1-1 1-1
22/04/2022 15:15 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 3-6 1-3
Playout - 2η αγωνιστική 25/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
25/04/2022 17:30 Τσάρσκο Τσάρσκο - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 1-1 0-1
25/04/2022 20:00 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 2-1 2-0
match_round_conference-league-play-off-group - 3η αγωνιστική 29/04/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
29/04/2022 17:35 Μπερόε Μπερόε - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 2-2 1-0
29/04/2022 20:00 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-0 1-0
Playoff - 2η αγωνιστική 30/04 - 01/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
30/04/2022 17:30 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 2-0 2-0
30/04/2022 20:00 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 5-0 2-0
01/05/2022 19:00 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1-1 0-0
Playout - 3η αγωνιστική 02/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
02/05/2022 17:30 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 0-1 0-1
02/05/2022 20:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-0 0-0
Playoff - 3η αγωνιστική 06/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
06/05/2022 15:00 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 1-2 1-1
06/05/2022 17:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 0-1 0-0
06/05/2022 20:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 3-1 3-0
match_round_conference-league-play-off-group - 4η αγωνιστική 07/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
07/05/2022 17:30 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 4-4 1-1
07/05/2022 19:45 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Μπερόε Μπερόε 2-2 1-0
Playout - 4η αγωνιστική 08/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
08/05/2022 16:30 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-1 1-1
08/05/2022 19:00 Τσάρσκο Τσάρσκο - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 3-0 2-0
match_round_conference-league-play-off-group - 5η αγωνιστική 13/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
13/05/2022 17:30 ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 - Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι 5-1 5-1
13/05/2022 20:00 Μπερόε Μπερόε - Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ 1-0 0-0
Playoff - 4η αγωνιστική 14 - 19/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
14/05/2022 18:30 Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς - Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1-0 0-0
19/05/2022 18:00 ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας - Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ 0-0 0-0
19/05/2022 20:15 Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας - Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας 1-2 0-1
Playout - 5η αγωνιστική 16/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
16/05/2022 17:30 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Τσάρσκο Τσάρσκο 0-0 0-0
16/05/2022 20:00 Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας - Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ 1-0 1-0
match_round_conference-league-play-off-group - 6η αγωνιστική 20/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
20/05/2022 20:00 Άρντα Κουρντζχάλι Άρντα Κουρντζχάλι - Μπερόε Μπερόε 1-0 1-0
20/05/2022 20:00 Λοκομοτίβ Πλοβντίβ Λοκομοτίβ Πλοβντίβ - ΤΣΣΚΑ 1948 ΤΣΣΚΑ 1948 1-1 1-0
Playout - 6η αγωνιστική 21/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
21/05/2022 19:15 Τσάρσκο Τσάρσκο - Λοκομοτίβ Σόφιας Λοκομοτίβ Σόφιας 1-1 0-1
21/05/2022 19:15 Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ Πίριν Μπλαγκόεβγκραντ - Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα 3-5 2-2
Playoff - 5η αγωνιστική 22/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
22/05/2022 20:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Σλάβια Σόφιας Σλάβια Σόφιας 2-1 0-0
22/05/2022 20:30 Τσέρνο Μόρε Βάρνα Τσέρνο Μόρε Βάρνα - ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΤΣΣΚΑ Σόφιας 0-0 0-0
22/05/2022 20:30 Λέφσκι Σόφιας Λέφσκι Σόφιας - Λουντογκόρετς Λουντογκόρετς 0-1 0-1
match_round_finals 27/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
27/05/2022 20:00 Μπότεφ Βράτσα Μπότεφ Βράτσα - Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο Ετάρ 1924 Βέλικο Ταρνόβο 3-2 0-0
match_round_conference-league-play-offs-final 28/05/2022
Ημερομηνία Ώρα Αναμέτρηση Τελικό Ημίχρ.
28/05/2022 18:30 Μπότεφ Πλόβντιβ Μπότεφ Πλόβντιβ - Μπερόε Μπερόε 2-1 1-0
Top