Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/03/2022 | 02:00 | Eritrea - Μποτσουάνα | - | - |
23/03/2022 | 14:00 | Σεϋχέλλες - Λεσόθο | 0-0 | 0-0 |
23/03/2022 | 15:00 | Τζιμπουτί - Νότιο Σουδάν | 2-4 | 0-0 |
23/03/2022 | 15:00 | Σομαλία - Εσουατίνι | 0-3 | 0-1 |
23/03/2022 | 18:00 | Τσαντ - Γκάμπια | 0-1 | 0-0 |
24/03/2022 | 14:00 | Σάο Τόμ & Πρινσίπε - Μαυρίκιος | 1-0 | 1-0 |
27/03/2022 | 15:00 | Μαυρίκιος - Σάο Τόμ & Πρινσίπε | 3-3 | 1-2 |
27/03/2022 | 16:00 | Νότιο Σουδάν - Τζιμπουτί | 1-0 | 0-0 |
27/03/2022 | 16:00 | Εσουατίνι - Σομαλία | 2-1 | 0-0 |
27/03/2022 | 17:00 | Λεσόθο - Σεϋχέλλες | 3-1 | 2-1 |
29/03/2022 | 03:00 | Μποτσουάνα - Eritrea | - | - |
29/03/2022 | 20:00 | Γκάμπια - Τσαντ | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/06/2022 | 19:00 | Ανγκόλα - Κεντροαφρικανική Δημοκρατία | 2-1 | 0-1 |
01/06/2022 | 19:00 | Λιβύη - Μποτσουάνα | 1-0 | 0-0 |
01/06/2022 | 22:00 | Γκάνα - Μαδαγασκάρη | 3-0 | 0-0 |
02/06/2022 | 19:00 | Μοζαμβίκη - Ρουάντα | 1-1 | 0-0 |
02/06/2022 | 22:00 | Τυνησία - Ισημερινή Γουινέα | 4-0 | 0-0 |
03/06/2022 | 16:00 | Κομόρες - Λεσόθο | 2-0 | 0-0 |
03/06/2022 | 19:00 | Τόγκο - Εσουατίνι | 2-2 | 1-0 |
03/06/2022 | 22:00 | Μπουρκίνα Φάσο - Πράσινο Ακρωτήρι | 2-0 | 0-0 |
03/06/2022 | 22:00 | Ivory Coast - Ζάμπια | 3-1 | 0-0 |
04/06/2022 | 16:00 | Ναμίμπια - Μπουρούντι | 1-1 | 1-0 |
04/06/2022 | 19:00 | Γκάμπια - Νότιο Σουδάν | 1-0 | 1-0 |
04/06/2022 | 19:00 | Λ.Δ. Κονγκό - Γκαμπόν | 0-1 | 0-1 |
04/06/2022 | 19:00 | Νίγηρας - Τανζανία | 1-1 | 1-1 |
04/06/2022 | 19:00 | Καμερούν - Κένυα | - | - |
04/06/2022 | 22:00 | Σενεγάλη - Μπενίν | 3-1 | 2-0 |
04/06/2022 | 22:00 | Μαυριτανία - Σουδάν | 3-0 | 2-0 |
04/06/2022 | 22:00 | Νιγηρία - Κονγκό | 4-0 | 4-0 |
04/06/2022 | 22:00 | Αλγερία - Ουγκάντα | 2-0 | 1-0 |
05/06/2022 | 16:00 | Μαλάουι - Αιθιοπία | 2-1 | 2-0 |
05/06/2022 | 22:00 | Αίγυπτος - Γουινέα | 1-0 | 0-0 |
09/06/2022 | 16:00 | Ζιμπάμπουε - Λιβερία | - | - |
09/06/2022 | 19:00 | Μάλι - Σιέρα Λεόνε | 2-1 | 2-1 |
09/06/2022 | 19:00 | Γουινέα-Μπισάου - Σάο Τόμ & Πρινσίπε | 5-1 | 1-1 |
09/06/2022 | 22:00 | Μαρόκο - Νότια Αφρική | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/06/2022 | 16:00 | Κεντροαφρικανική Δημοκρατία - Γκάνα | 1-1 | 1-1 |
05/06/2022 | 16:00 | Μποτσουάνα - Τυνησία | 0-0 | 0-0 |
05/06/2022 | 16:00 | Μαδαγασκάρη - Ανγκόλα | 1-1 | 1-1 |
06/06/2022 | 22:00 | Ισημερινή Γουινέα - Λιβύη | 2-0 | 0-0 |
07/06/2022 | 16:00 | Εσουατίνι - Μπουρκίνα Φάσο | 1-3 | 0-0 |
07/06/2022 | 19:00 | Πράσινο Ακρωτήρι - Τόγκο | 2-0 | 1-0 |
07/06/2022 | 19:00 | Ζάμπια - Κομόρες | 2-1 | 1-1 |
07/06/2022 | 22:00 | Ρουάντα - Σενεγάλη | 0-1 | 0-0 |
08/06/2022 | 16:00 | Κένυα - Ναμίμπια | - | - |
08/06/2022 | 16:00 | Ουγκάντα - Νίγηρας | 1-1 | 1-0 |
08/06/2022 | 19:00 | Γκαμπόν - Μαυριτανία | 0-0 | 0-0 |
08/06/2022 | 19:00 | Κονγκό - Γκάμπια | 1-0 | 0-0 |
08/06/2022 | 19:00 | Τανζανία - Αλγερία | 0-2 | 0-1 |
08/06/2022 | 22:00 | Σουδάν - Λ.Δ. Κονγκό | 2-1 | 1-0 |
08/06/2022 | 22:00 | Μπενίν - Μοζαμβίκη | 0-1 | 0-1 |
09/06/2022 | 16:00 | Μπουρούντι - Καμερούν | 0-1 | 0-1 |
09/06/2022 | 16:00 | Νότιο Σουδάν - Νιγηρία | 1-3 | 1-0 |
09/06/2022 | 19:00 | Γουινέα - Μαλάουι | 1-0 | 0-0 |
09/06/2022 | 19:00 | Αιθιοπία - Αίγυπτος | 2-0 | 2-0 |
09/06/2022 | 20:00 | Λεσόθο - Ivory Coast | 0-0 | 0-0 |
13/06/2022 | 16:00 | Σάο Τόμ & Πρινσίπε - Μάλι | 0-10 | 0-3 |
13/06/2022 | 16:00 | Νότια Αφρική - Ζιμπάμπουε | - | - |
13/06/2022 | 19:00 | Σιέρα Λεόνε - Γουινέα-Μπισάου | 2-2 | 0-0 |
13/06/2022 | 22:00 | Λιβερία - Μαρόκο | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/09/2022 | 03:00 | Μαρόκο - Ζιμπάμπουε | - | - |
19/09/2022 | 03:00 | Κένυα - Μπουρούντι | - | - |
22/03/2023 | 17:00 | Μπενίν - Ρουάντα | 1-1 | 0-1 |
22/03/2023 | 19:00 | Σιέρα Λεόνε - Σάο Τόμ & Πρινσίπε | 2-2 | 0-1 |
23/03/2023 | 15:00 | Μαδαγασκάρη - Κεντροαφρικανική Δημοκρατία | 0-3 | 0-2 |
23/03/2023 | 18:00 | Γκάνα - Ανγκόλα | 1-0 | 0-0 |
23/03/2023 | 18:00 | Ζάμπια - Λεσόθο | 3-1 | 1-1 |
23/03/2023 | 18:00 | Κονγκό - Νότιο Σουδάν | 1-2 | 0-0 |
23/03/2023 | 21:00 | Γκαμπόν - Σουδάν | 1-0 | 0-0 |
23/03/2023 | 23:00 | Αλγερία - Νίγηρας | 2-1 | 0-1 |
24/03/2023 | 15:00 | Λ.Δ. Κονγκό - Μαυριτανία | 3-1 | 2-0 |
24/03/2023 | 16:00 | Ουγκάντα - Τανζανία | 0-1 | 0-0 |
24/03/2023 | 18:00 | Νότια Αφρική - Λιβερία | 2-2 | 2-0 |
24/03/2023 | 18:00 | Ivory Coast - Κομόρες | 3-1 | 1-0 |
24/03/2023 | 18:00 | Μάλι - Γουινέα-Μπισάου | 0-1 | 0-1 |
24/03/2023 | 18:00 | Πράσινο Ακρωτήρι - Εσουατίνι | 0-0 | 0-0 |
24/03/2023 | 21:00 | Σενεγάλη - Μοζαμβίκη | 5-1 | 4-0 |
24/03/2023 | 21:00 | Μπουρκίνα Φάσο - Τόγκο | 1-0 | 0-0 |
24/03/2023 | 21:00 | Ισημερινή Γουινέα - Μποτσουάνα | 2-0 | 1-0 |
24/03/2023 | 21:00 | Αίγυπτος - Μαλάουι | 2-0 | 2-0 |
24/03/2023 | 21:00 | Νιγηρία - Γκάμπια | 2-0 | 1-0 |
24/03/2023 | 22:30 | Τυνησία - Λιβύη | 3-0 | 2-0 |
24/03/2023 | 22:30 | Καμερούν - Ναμίμπια | 1-1 | 0-1 |
24/03/2023 | 22:30 | Γουινέα - Αιθιοπία | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/09/2022 | 03:00 | Ζιμπάμπουε - Μαρόκο | - | - |
27/09/2022 | 03:00 | Μπουρούντι - Κένυα | - | - |
26/03/2023 | 16:00 | Λεσόθο - Ζάμπια | 0-2 | 0-1 |
26/03/2023 | 19:00 | Σάο Τόμ & Πρινσίπε - Σιέρα Λεόνε | 0-2 | 0-2 |
27/03/2023 | 16:00 | Νότιο Σουδάν - Κονγκό | 0-1 | 0-0 |
27/03/2023 | 16:00 | Κεντροαφρικανική Δημοκρατία - Μαδαγασκάρη | 2-0 | 1-0 |
27/03/2023 | 19:00 | Γουινέα-Μπισάου - Μάλι | 0-1 | 0-1 |
27/03/2023 | 19:00 | Νίγηρας - Αλγερία | 0-1 | 0-1 |
27/03/2023 | 19:00 | Ανγκόλα - Γκάνα | 1-1 | 0-0 |
27/03/2023 | 22:00 | Αιθιοπία - Γουινέα | 2-3 | 1-2 |
27/03/2023 | 23:00 | Σουδάν - Γκαμπόν | 1-0 | 0-0 |
28/03/2023 | 16:00 | Μαλάουι - Αίγυπτος | 0-4 | 0-3 |
28/03/2023 | 16:00 | Ναμίμπια - Καμερούν | 2-1 | 0-0 |
28/03/2023 | 16:00 | Εσουατίνι - Πράσινο Ακρωτήρι | 0-1 | 0-0 |
28/03/2023 | 16:00 | Μποτσουάνα - Ισημερινή Γουινέα | 2-3 | 1-2 |
28/03/2023 | 19:00 | Λιβερία - Νότια Αφρική | 1-2 | 1-1 |
28/03/2023 | 19:00 | Μοζαμβίκη - Σενεγάλη | 0-1 | 0-1 |
28/03/2023 | 19:00 | Γκάμπια - Νιγηρία | 1-0 | 0-0 |
28/03/2023 | 20:00 | Τανζανία - Ουγκάντα | 0-1 | 0-0 |
28/03/2023 | 22:00 | Κομόρες - Ivory Coast | 0-2 | 0-1 |
28/03/2023 | 22:00 | Τόγκο - Μπουρκίνα Φάσο | 1-1 | 1-1 |
28/03/2023 | 23:00 | Λιβύη - Τυνησία | 0-1 | 0-1 |
29/03/2023 | 16:00 | Ρουάντα - Μπενίν | 1-1 | 0-0 |
30/03/2023 | 01:00 | Μαυριτανία - Λ.Δ. Κονγκό | 1-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/03/2023 | 02:00 | Κένυα - Καμερούν | - | - |
20/03/2023 | 02:00 | Λιβερία - Ζιμπάμπουε | - | - |
14/06/2023 | 16:00 | Νότιο Σουδάν - Γκάμπια | 2-3 | 1-1 |
14/06/2023 | 19:00 | Σάο Τόμ & Πρινσίπε - Γουινέα-Μπισάου | 0-1 | 0-0 |
14/06/2023 | 21:00 | Γουινέα - Αίγυπτος | 1-2 | 1-1 |
17/06/2023 | 16:00 | Ζάμπια - Ivory Coast | 3-0 | 1-0 |
17/06/2023 | 16:00 | Κεντροαφρικανική Δημοκρατία - Ανγκόλα | 1-2 | 0-1 |
17/06/2023 | 17:00 | Λεσόθο - Κομόρες | 0-1 | 0-0 |
17/06/2023 | 18:00 | Νότια Αφρική - Μαρόκο | 2-1 | 1-0 |
17/06/2023 | 18:00 | Ισημερινή Γουινέα - Τυνησία | 1-0 | 0-0 |
17/06/2023 | 19:00 | Μποτσουάνα - Λιβύη | 1-0 | 1-0 |
17/06/2023 | 22:00 | Μπενίν - Σενεγάλη | 1-1 | 0-1 |
18/06/2023 | 16:00 | Τανζανία - Νίγηρας | 1-0 | 0-0 |
18/06/2023 | 16:00 | Ρουάντα - Μοζαμβίκη | 0-2 | 0-1 |
18/06/2023 | 17:00 | Μαδαγασκάρη - Γκάνα | 0-0 | 0-0 |
18/06/2023 | 18:00 | Εσουατίνι - Τόγκο | 0-2 | 0-1 |
18/06/2023 | 18:00 | Ουγκάντα - Αλγερία | 1-2 | 0-1 |
18/06/2023 | 19:00 | Σιέρα Λεόνε - Μάλι | 2-3 | 1-2 |
18/06/2023 | 19:00 | Πράσινο Ακρωτήρι - Μπουρκίνα Φάσο | 3-1 | 1-1 |
18/06/2023 | 19:00 | Κονγκό - Νιγηρία | 0-2 | 0-0 |
18/06/2023 | 21:00 | Γκαμπόν - Λ.Δ. Κονγκό | 0-2 | 0-1 |
20/06/2023 | 16:00 | Μπουρούντι - Ναμίμπια | 3-2 | 3-1 |
20/06/2023 | 17:00 | Αιθιοπία - Μαλάουι | 0-0 | 0-0 |
20/06/2023 | 21:00 | Σουδάν - Μαυριτανία | 0-3 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/03/2023 | 03:00 | Ναμίμπια - Κένυα | - | - |
28/03/2023 | 03:00 | Ζιμπάμπουε - Νότια Αφρική | - | - |
06/09/2023 | 22:00 | Λιβύη - Ισημερινή Γουινέα | 1-1 | 0-0 |
07/09/2023 | 19:00 | Γκάνα - Κεντροαφρικανική Δημοκρατία | 2-1 | 1-1 |
07/09/2023 | 19:00 | Ανγκόλα - Μαδαγασκάρη | 0-0 | 0-0 |
07/09/2023 | 22:00 | Νίγηρας - Ουγκάντα | 0-2 | 0-2 |
07/09/2023 | 22:00 | Αλγερία - Τανζανία | 0-0 | 0-0 |
07/09/2023 | 22:00 | Τυνησία - Μποτσουάνα | 3-0 | 0-0 |
08/09/2023 | 19:00 | Αίγυπτος - Αιθιοπία | 1-0 | 1-0 |
08/09/2023 | 21:00 | Μπουρκίνα Φάσο - Εσουατίνι | 0-0 | 0-0 |
08/09/2023 | 22:00 | Νιγηρία - Νότιο Σουδάν | 4-0 | 2-0 |
09/09/2023 | 16:00 | Μαλάουι - Γουινέα | 2-2 | 1-0 |
09/09/2023 | 16:00 | Μοζαμβίκη - Μπενίν | 3-2 | 2-1 |
09/09/2023 | 19:00 | Ivory Coast - Λεσόθο | 1-0 | 1-0 |
09/09/2023 | 19:00 | Μαυριτανία - Γκαμπόν | 2-1 | 2-0 |
09/09/2023 | 19:00 | Λ.Δ. Κονγκό - Σουδάν | 2-0 | 1-0 |
09/09/2023 | 22:00 | Κομόρες - Ζάμπια | 1-1 | 1-0 |
09/09/2023 | 22:00 | Σενεγάλη - Ρουάντα | 1-1 | 0-0 |
10/09/2023 | 19:00 | Μάλι - Σάο Τόμ & Πρινσίπε | 6-0 | 2-0 |
10/09/2023 | 19:00 | Τόγκο - Πράσινο Ακρωτήρι | 3-2 | 1-2 |
10/09/2023 | 22:00 | Γκάμπια - Κονγκό | 2-2 | 0-2 |
11/09/2023 | 19:00 | Γουινέα-Μπισάου - Σιέρα Λεόνε | 2-1 | 1-1 |
12/09/2023 | 22:00 | Καμερούν - Μπουρούντι | 3-0 | 0-0 |
17/10/2023 | 22:00 | Μαρόκο - Λιβερία | 3-0 | 1-0 |
Η Γκάνα καλείται να περάσει από το Ανταναρίβο για να τελειώσει την υπόθεση-πρόκριση.
Η Τανζανία "καίγεται" για νίκη απέναντι στον Νίγηρα και μάλιστα με όσο μεγαλύτερη διαφορά τερμάτων μπορεί.
Κρίνονται πολλά στην αναμέτρηση της Ρουάντα με την Μοζαμβίκη, με τις δύο ομάδες να παλεύουν για την 2η θέση του γκρουπ πίσω από την Σενεγάλη.
Η ισοπαλία είναι βολική για τις δύο αντιπάλους καθώς έτσι θα προκριθούν χέρι-χέρι στα τελικά!