Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
01/10/2015 | 18:00 | Ζάνταρ - Τσιμπόνα | 62:53 | - |
01/10/2015 | 18:00 | Petrol Olimpija - MZT Σκοπίων | 91:76 | - |
01/10/2015 | 20:00 | Μπούντουτσνοστ - Κρκα Νόβο Μέστο | 81:65 | - |
01/10/2015 | 22:00 | Ερυθρός Αστέρας - Mega Bemax | 76:70 | - |
02/10/2015 | 18:00 | Σεντζούρ - Σουτζέσκα Νίκσικ | 71:68 | - |
02/10/2015 | 20:00 | Cedevita - Ιγκοκέα | 67:56 | - |
02/10/2015 | 22:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Παρτιζάν | 67:64 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
03/10/2015 | 18:00 | Ερυθρός Αστέρας - Μπούντουτσνοστ | 83:62 | - |
03/10/2015 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Ζάνταρ | 77:66 | - |
04/10/2015 | 18:00 | Mega Bemax - Παρτιζάν | 76:59 | - |
04/10/2015 | 20:00 | Τσιμπόνα - Σεντζούρ | 71:69 | - |
04/10/2015 | 20:00 | MZT Σκοπίων - Μεταλάτς Βαγιέχο | 93:67 | - |
04/10/2015 | 22:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Cedevita | 68:83 | - |
05/10/2015 | 22:00 | Ιγκοκέα - Petrol Olimpija | 72:63 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
06/10/2015 | 18:00 | Ζάνταρ - Ερυθρός Αστέρας | 49:56 | - |
06/10/2015 | 20:00 | Cedevita - Τσιμπόνα | 83:65 | - |
06/10/2015 | 22:00 | Σεντζούρ - Κρκα Νόβο Μέστο | 74:51 | - |
06/10/2015 | 22:00 | Παρτιζάν - MZT Σκοπίων | 72:69 | - |
07/10/2015 | 18:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Ιγκοκέα | 56:74 | - |
07/10/2015 | 20:00 | Petrol Olimpija - Σουτζέσκα Νίκσικ | 60:61 | - |
07/10/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Mega Bemax | 71:56 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
08/10/2015 | 20:00 | Ερυθρός Αστέρας - Σεντζούρ | 113:66 | - |
09/10/2015 | 18:00 | Μπούντουτσνοστ - Ζάνταρ | 78:47 | - |
09/10/2015 | 18:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Cedevita | 85:77 | - |
09/10/2015 | 18:00 | Mega Bemax - MZT Σκοπίων | 82:70 | - |
09/10/2015 | 20:00 | Τσιμπόνα - Petrol Olimpija | 75:79 | - |
10/10/2015 | 18:00 | Ιγκοκέα - Παρτιζάν | 71:64 | - |
10/10/2015 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Μεταλάτς Βαγιέχο | 84:73 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
11/10/2015 | 18:00 | Σεντζούρ - Μπούντουτσνοστ | 61:80 | - |
11/10/2015 | 20:00 | Cedevita - Ερυθρός Αστέρας | 74:72 | - |
11/10/2015 | 22:00 | Petrol Olimpija - Κρκα Νόβο Μέστο | 80:50 | - |
12/10/2015 | 19:00 | Ζάνταρ - Mega Bemax | 76:81 | - |
12/10/2015 | 22:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Τσιμπόνα | 77:61 | - |
13/10/2015 | 18:00 | MZT Σκοπίων - Ιγκοκέα | 75:70 | - |
13/10/2015 | 22:00 | Παρτιζάν - Σουτζέσκα Νίκσικ | 75:67 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
16/10/2015 | 22:00 | Ζάνταρ - Σεντζούρ | 73:67 | - |
17/10/2015 | 18:00 | Τσιμπόνα - Παρτιζάν | 63:57 | - |
17/10/2015 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Μεταλάτς Βαγιέχο | 70:75 | - |
17/10/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Cedevita | 76:66 | - |
18/10/2015 | 18:00 | Ερυθρός Αστέρας - Petrol Olimpija | 73:77 | - |
18/10/2015 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - MZT Σκοπίων | 68:77 | - |
19/10/2015 | 22:00 | Mega Bemax - Ιγκοκέα | 69:68 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
23/10/2015 | 22:00 | Σεντζούρ - Mega Bemax | 60:64 | - |
24/10/2015 | 18:00 | Petrol Olimpija - Μπούντουτσνοστ | 63:67 | - |
24/10/2015 | 20:00 | Παρτιζάν - Κρκα Νόβο Μέστο | 69:70 | - |
24/10/2015 | 22:00 | Ιγκοκέα - Σουτζέσκα Νίκσικ | 75:58 | - |
25/10/2015 | 18:00 | MZT Σκοπίων - Τσιμπόνα | 69:68 | - |
25/10/2015 | 20:00 | Cedevita - Ζάνταρ | 81:88 | - |
26/10/2015 | 22:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Ερυθρός Αστέρας | 62:68 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
30/10/2015 | 22:00 | Mega Bemax - Σουτζέσκα Νίκσικ | 101:72 | - |
31/10/2015 | 18:00 | Ζάνταρ - Petrol Olimpija | 67:56 | - |
31/10/2015 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - MZT Σκοπίων | 72:68 | - |
31/10/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Μεταλάτς Βαγιέχο | 83:72 | - |
01/11/2015 | 18:00 | Τσιμπόνα - Ιγκοκέα | 86:72 | - |
01/11/2015 | 20:00 | Σεντζούρ - Cedevita | 67:78 | - |
03/11/2015 | 19:00 | Ερυθρός Αστέρας - Παρτιζάν | 92:77 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
06/11/2015 | 22:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Ζάνταρ | 71:67 | - |
07/11/2015 | 18:00 | Ιγκοκέα - Κρκα Νόβο Μέστο | 54:65 | - |
07/11/2015 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Τσιμπόνα | 68:80 | - |
07/11/2015 | 22:00 | Παρτιζάν - Μπούντουτσνοστ | 86:77 | - |
08/11/2015 | 18:00 | Σεντζούρ - Petrol Olimpija | 73:59 | - |
08/11/2015 | 20:00 | Cedevita - Mega Bemax | 78:68 | - |
09/11/2015 | 19:00 | MZT Σκοπίων - Ερυθρός Αστέρας | 66:71 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
13/11/2015 | 22:00 | Σεντζούρ - Μεταλάτς Βαγιέχο | 76:63 | - |
14/11/2015 | 18:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Σουτζέσκα Νίκσικ | 58:66 | - |
14/11/2015 | 20:00 | Mega Bemax - Τσιμπόνα | 76:72 | - |
14/11/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - MZT Σκοπίων | 65:55 | - |
15/11/2015 | 18:00 | Ερυθρός Αστέρας - Ιγκοκέα | 81:87 | - |
15/11/2015 | 20:00 | Cedevita - Petrol Olimpija | 82:58 | - |
16/11/2015 | 22:00 | Ζάνταρ - Παρτιζάν | 65:61 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
20/11/2015 | 18:00 | Παρτιζάν - Σεντζούρ | 89:85 | - |
21/11/2015 | 18:00 | Petrol Olimpija - Mega Bemax | 89:99 | - |
21/11/2015 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Τσιμπόνα | 90:86 | - |
22/11/2015 | 18:00 | Ιγκοκέα - Μπούντουτσνοστ | 76:86 | - |
23/11/2015 | 19:00 | MZT Σκοπίων - Ζάνταρ | 60:72 | - |
23/11/2015 | 19:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Cedevita | 79:81 | - |
23/11/2015 | 22:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Ερυθρός Αστέρας | 62:70 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
28/11/2015 | 18:00 | Petrol Olimpija - Μεταλάτς Βαγιέχο | 76:62 | - |
28/11/2015 | 20:00 | Mega Bemax - Κρκα Νόβο Μέστο | 71:71 | 84:77 |
29/11/2015 | 18:00 | Σεντζούρ - MZT Σκοπίων | 68:62 | - |
29/11/2015 | 20:00 | Cedevita - Παρτιζάν | 75:72 | - |
29/11/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Σουτζέσκα Νίκσικ | 78:78 | 89:87 |
30/11/2015 | 19:00 | Ζάνταρ - Ιγκοκέα | 69:60 | - |
30/11/2015 | 22:00 | Ερυθρός Αστέρας - Τσιμπόνα | 75:58 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
04/12/2015 | 22:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Ζάνταρ | 71:60 | - |
05/12/2015 | 18:00 | Ιγκοκέα - Σεντζούρ | 71:82 | - |
05/12/2015 | 20:00 | Παρτιζάν - Petrol Olimpija | 76:74 | - |
05/12/2015 | 22:00 | Τσιμπόνα - Μπούντουτσνοστ | 69:91 | - |
06/12/2015 | 18:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Mega Bemax | 83:76 | - |
06/12/2015 | 20:00 | MZT Σκοπίων - Cedevita | 65:70 | - |
07/12/2015 | 22:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Ερυθρός Αστέρας | 65:71 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
11/12/2015 | 22:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Σεντζούρ | 51:60 | - |
12/12/2015 | 20:00 | MZT Σκοπίων - Petrol Olimpija | 81:62 | - |
12/12/2015 | 22:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Μπούντουτσνοστ | 78:84 | - |
13/12/2015 | 18:00 | Ιγκοκέα - Cedevita | 76:76 | 86:91 |
13/12/2015 | 18:00 | Τσιμπόνα - Ζάνταρ | 74:65 | - |
13/12/2015 | 20:00 | Παρτιζάν - Μεταλάτς Βαγιέχο | 81:70 | - |
14/12/2015 | 22:00 | Mega Bemax - Ερυθρός Αστέρας | 69:69 | 78:79 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
19/12/2015 | 18:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - MZT Σκοπίων | 68:77 | - |
19/12/2015 | 20:00 | Σεντζούρ - Τσιμπόνα | 52:74 | - |
19/12/2015 | 20:00 | Παρτιζάν - Mega Bemax | 78:85 | - |
19/12/2015 | 22:00 | Ζάνταρ - Κρκα Νόβο Μέστο | 67:74 | - |
20/12/2015 | 18:00 | Petrol Olimpija - Ιγκοκέα | 79:63 | - |
20/12/2015 | 20:00 | Cedevita - Σουτζέσκα Νίκσικ | 73:50 | - |
21/12/2015 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Ερυθρός Αστέρας | 68:54 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
22/12/2015 | 20:00 | Τσιμπόνα - Cedevita | 69:81 | - |
22/12/2015 | 22:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Σεντζούρ | 74:74 | 103:96 |
23/12/2015 | 18:00 | MZT Σκοπίων - Παρτιζάν | 82:78 | - |
23/12/2015 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Petrol Olimpija | 86:78 | - |
23/12/2015 | 22:00 | Ιγκοκέα - Μεταλάτς Βαγιέχο | 60:66 | - |
24/12/2015 | 16:00 | Ερυθρός Αστέρας - Ζάνταρ | 83:57 | - |
24/12/2015 | 20:00 | Mega Bemax - Μπούντουτσνοστ | 81:83 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
26/12/2015 | 18:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Σουτζέσκα Νίκσικ | 84:78 | - |
26/12/2015 | 20:00 | Cedevita - Κρκα Νόβο Μέστο | 70:60 | - |
27/12/2015 | 16:00 | Σεντζούρ - Ερυθρός Αστέρας | 63:73 | - |
27/12/2015 | 18:00 | Παρτιζάν - Ιγκοκέα | 66:73 | - |
28/12/2015 | 19:00 | MZT Σκοπίων - Mega Bemax | 76:77 | - |
28/12/2015 | 22:00 | Ζάνταρ - Μπούντουτσνοστ | 52:65 | - |
30/12/2015 | 20:00 | Petrol Olimpija - Τσιμπόνα | 67:68 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
02/01/2016 | 18:00 | Mega Bemax - Ζάνταρ | 87:61 | - |
02/01/2016 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Petrol Olimpija | 55:59 | - |
02/01/2016 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Σεντζούρ | 81:61 | - |
03/01/2016 | 18:00 | Ιγκοκέα - MZT Σκοπίων | 70:86 | - |
03/01/2016 | 20:00 | Τσιμπόνα - Μεταλάτς Βαγιέχο | 77:73 | - |
04/01/2016 | 19:00 | Ερυθρός Αστέρας - Cedevita | 79:80 | - |
04/01/2016 | 22:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Παρτιζάν | 82:71 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
08/01/2016 | 21:00 | Σεντζούρ - Ζάνταρ | 66:82 | - |
09/01/2016 | 20:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Κρκα Νόβο Μέστο | 83:77 | - |
10/01/2016 | 18:00 | Cedevita - Μπούντουτσνοστ | 57:81 | - |
10/01/2016 | 20:00 | Παρτιζάν - Τσιμπόνα | 85:82 | - |
10/01/2016 | 22:00 | MZT Σκοπίων - Σουτζέσκα Νίκσικ | 71:75 | - |
11/01/2016 | 18:00 | Petrol Olimpija - Ερυθρός Αστέρας | 69:77 | - |
11/01/2016 | 22:00 | Ιγκοκέα - Mega Bemax | 80:75 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
15/01/2016 | 21:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Ιγκοκέα | 72:83 | - |
16/01/2016 | 18:00 | Τσιμπόνα - MZT Σκοπίων | 68:62 | - |
16/01/2016 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Παρτιζάν | 70:75 | - |
16/01/2016 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Petrol Olimpija | 89:77 | - |
17/01/2016 | 18:00 | Mega Bemax - Σεντζούρ | 92:70 | - |
17/01/2016 | 20:00 | Ζάνταρ - Cedevita | 81:72 | - |
18/01/2016 | 22:00 | Ερυθρός Αστέρας - Μεταλάτς Βαγιέχο | 86:74 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
22/01/2016 | 21:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Μπούντουτσνοστ | 61:67 | - |
23/01/2016 | 18:00 | MZT Σκοπίων - Κρκα Νόβο Μέστο | 69:67 | - |
23/01/2016 | 20:00 | Petrol Olimpija - Ζάνταρ | 84:76 | - |
24/01/2016 | 18:00 | Ιγκοκέα - Τσιμπόνα | 68:57 | - |
24/01/2016 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Mega Bemax | 68:73 | - |
24/01/2016 | 22:00 | Cedevita - Σεντζούρ | 94:61 | - |
25/01/2016 | 22:00 | Παρτιζάν - Ερυθρός Αστέρας | 86:81 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
29/01/2016 | 21:00 | Ζάνταρ - Μεταλάτς Βαγιέχο | 88:72 | - |
30/01/2016 | 18:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Ιγκοκέα | 74:64 | - |
30/01/2016 | 20:00 | Μπούντουτσνοστ - Παρτιζάν | 78:65 | - |
30/01/2016 | 22:00 | Petrol Olimpija - Σεντζούρ | 77:69 | - |
31/01/2016 | 18:00 | Τσιμπόνα - Σουτζέσκα Νίκσικ | 93:76 | - |
31/01/2016 | 20:00 | Mega Bemax - Cedevita | 100:93 | - |
01/02/2016 | 19:00 | Ερυθρός Αστέρας - MZT Σκοπίων | 92:79 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
06/02/2016 | 18:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Κρκα Νόβο Μέστο | 75:75 | 87:81 |
06/02/2016 | 20:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Σεντζούρ | 78:62 | - |
06/02/2016 | 22:00 | Παρτιζάν - Ζάνταρ | 87:76 | - |
07/02/2016 | 18:00 | Ιγκοκέα - Ερυθρός Αστέρας | 54:74 | - |
07/02/2016 | 20:00 | Τσιμπόνα - Mega Bemax | 82:89 | - |
07/02/2016 | 22:00 | Petrol Olimpija - Cedevita | 84:91 | - |
08/02/2016 | 22:00 | MZT Σκοπίων - Μπούντουτσνοστ | 68:72 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
12/02/2016 | 21:00 | Ζάνταρ - MZT Σκοπίων | 84:72 | - |
13/02/2016 | 18:00 | Σεντζούρ - Παρτιζάν | 65:83 | - |
13/02/2016 | 20:00 | Mega Bemax - Petrol Olimpija | 78:81 | - |
13/02/2016 | 22:00 | Τσιμπόνα - Κρκα Νόβο Μέστο | 85:78 | - |
14/02/2016 | 18:00 | Ερυθρός Αστέρας - Σουτζέσκα Νίκσικ | 96:67 | - |
14/02/2016 | 20:00 | Cedevita - Μεταλάτς Βαγιέχο | 77:63 | - |
15/02/2016 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Ιγκοκέα | 89:74 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
26/02/2016 | 21:00 | MZT Σκοπίων - Σεντζούρ | 77:70 | - |
27/02/2016 | 18:00 | Μεταλάτς Βαγιέχο - Petrol Olimpija | 74:61 | - |
27/02/2016 | 20:00 | Κρκα Νόβο Μέστο - Mega Bemax | 74:57 | - |
28/02/2016 | 18:00 | Ιγκοκέα - Ζάνταρ | 77:73 | - |
28/02/2016 | 20:00 | Σουτζέσκα Νίκσικ - Μπούντουτσνοστ | 86:86 | 92:91 |
29/02/2016 | 19:00 | Τσιμπόνα - Ερυθρός Αστέρας | 83:94 | - |
29/02/2016 | 21:00 | Παρτιζάν - Cedevita | 82:61 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
06/03/2016 | 20:00 | Cedevita - MZT Σκοπίων | 89:64 | - |
07/03/2016 | 19:00 | Ερυθρός Αστέρας - Κρκα Νόβο Μέστο | 77:67 | - |
07/03/2016 | 19:00 | Mega Bemax - Μεταλάτς Βαγιέχο | 77:64 | - |
07/03/2016 | 19:00 | Petrol Olimpija - Παρτιζάν | 71:71 | 118:115 |
07/03/2016 | 19:00 | Σεντζούρ - Ιγκοκέα | 76:81 | - |
07/03/2016 | 19:00 | Ζάνταρ - Σουτζέσκα Νίκσικ | 85:83 | - |
07/03/2016 | 22:00 | Μπούντουτσνοστ - Τσιμπόνα | 78:68 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
14/03/2016 | 21:00 | Μπούντουτσνοστ - Mega Bemax | 81:85 | - |
15/03/2016 | 19:45 | Ερυθρός Αστέρας - Cedevita | 82:82 | 97:88 |
19/03/2016 | 22:00 | Mega Bemax - Μπούντουτσνοστ | 76:75 | - |
22/03/2016 | 21:00 | Cedevita - Ερυθρός Αστέρας | 65:73 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Παράταση |
---|---|---|---|---|
28/04/2016 | 20:00 | Ερυθρός Αστέρας - Mega Bemax | 95:88 | - |
30/04/2016 | 21:00 | Ερυθρός Αστέρας - Mega Bemax | 93:74 | - |
02/05/2016 | 21:30 | Mega Bemax - Ερυθρός Αστέρας | 49:61 | - |
Η ομάδα του Ομπράντοβιτς νίκησε 87-78 τον Ερυθρό Αστέρα, έκανε το 2-0 στη σειρά και είναι μια ανάσα από τον τίτλο.
Η ομάδα του Ομπράντοβιτς νίκησε 112-83 την αντίστοιχη της Ποντγκόριτσα και πέρασε στα ημιτελικά της ABA Liga. Εκεί θα αντιμετωπίσει την Τσεντεβίτα.
Με κομβικό τον Νάναλι και πρώτο σκόρερ τον Έξουμ, η ομάδα του Ομπράντοβιτς ισοφάρισε σε 1-1 τη σειρά με την Στουντένσκι, απαντώντας με δικό της break.
Η ομάδα του Ομπράντοβιτς, με μοιραίο τον Πάντερ που αστόχησε στο φινάλε, ηττήθηκε 84-83 από την Στουντένσκι.
Γύρισε το ματς από το -20 και νίκησε 92-81 για την 21 αγωνιστική της Αδριατικής Λίγκας.