Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/07/2021 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Μποέμιανς 1905 | 1-1 | 1-0 |
24/07/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Κάρβινα | 2-2 | 0-1 |
24/07/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Μπάνικ Οστράβα | 1-0 | 0-0 |
24/07/2021 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς | 3-2 | 1-1 |
25/07/2021 | 17:00 | Βικτόρια Πλζεν - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-1 | 2-0 |
25/07/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Τέπλιτσε | 1-0 | 0-0 |
25/07/2021 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - 1. Σλοβάτσκο | 0-1 | 0-1 |
25/07/2021 | 20:00 | Φάσταβ Ζλιν - Σλάβια Πράγας | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/07/2021 | 20:00 | Τέπλιτσε - Σλάβια Πράγας | 1-3 | 1-2 |
31/07/2021 | 17:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Παρντούμπιτσε | 3-2 | 2-1 |
31/07/2021 | 17:00 | Κάρβινα - Χράντετς Κράλοβε | 1-1 | 1-1 |
31/07/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Γιάμπλονετς | 3-0 | 2-0 |
31/07/2021 | 20:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σπάρτα Πράγας | 0-5 | 0-1 |
01/08/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 1-0 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - Φάσταβ Ζλιν | 5-1 | 4-0 |
01/08/2021 | 20:00 | Μποέμιανς 1905 - Βικτόρια Πλζεν | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/08/2021 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Τέπλιτσε | 3-0 | 1-0 |
07/08/2021 | 17:00 | Σπάρτα Πράγας - Κάρβινα | 2-0 | 1-0 |
07/08/2021 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-1 | 0-1 |
07/08/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μπάνικ Οστράβα | 1-3 | 0-1 |
08/08/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 1-1 | 1-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Μποέμιανς 1905 | 2-2 | 0-1 |
08/08/2021 | 20:00 | Βικτόρια Πλζεν - 1. Σλοβάτσκο | 2-1 | 0-1 |
27/10/2021 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/08/2021 | 15:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3-3 | 0-2 |
14/08/2021 | 17:00 | Κάρβινα - Φάσταβ Ζλιν | 2-3 | 1-0 |
14/08/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σλάβια Πράγας | 0-2 | 0-1 |
14/08/2021 | 20:00 | Μποέμιανς 1905 - Σπάρτα Πράγας | 1-1 | 1-0 |
15/08/2021 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - Παρντούμπιτσε | 3-1 | 0-0 |
15/08/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Χράντετς Κράλοβε | 1-0 | 0-0 |
15/08/2021 | 17:00 | Τέπλιτσε - Γιάμπλονετς | 1-0 | 1-0 |
15/08/2021 | 20:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Βικτόρια Πλζεν | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Μποέμιανς 1905 | 3-0 | 1-0 |
21/08/2021 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Σίγκμα Όλομουτς | 1-4 | 0-1 |
21/08/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Τέπλιτσε | 3-1 | 2-1 |
21/08/2021 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Χράντετς Κράλοβε | 4-0 | 0-0 |
22/08/2021 | 17:00 | Βικτόρια Πλζεν - Κάρβινα | 2-0 | 1-0 |
22/08/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - 1. Σλοβάτσκο | 1-1 | 0-1 |
22/08/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-0 | 1-0 |
22/08/2021 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Μπάνικ Οστράβα | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/08/2021 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 1-0 | 1-0 |
28/08/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Παρντούμπιτσε | 2-1 | 2-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Φάσταβ Ζλιν | 0-1 | 0-0 |
28/08/2021 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 1-0 | 1-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Βικτόρια Πλζεν | 1-0 | 0-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Γιάμπλονετς | 4-0 | 1-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Μποέμιανς 1905 - Τέπλιτσε | 4-2 | 2-1 |
29/08/2021 | 20:00 | Κάρβινα - Σλάβια Πράγας | 3-3 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/09/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 2-2 | 0-2 |
11/09/2021 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Μποέμιανς 1905 | 1-3 | 0-1 |
11/09/2021 | 17:00 | Τέπλιτσε - Μπάνικ Οστράβα | 1-2 | 0-0 |
11/09/2021 | 20:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σπάρτα Πράγας | 3-2 | 2-1 |
12/09/2021 | 15:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Χράντετς Κράλοβε | 0-1 | 0-0 |
12/09/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Κάρβινα | 1-0 | 1-0 |
12/09/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σίγκμα Όλομουτς | 3-3 | 1-2 |
12/09/2021 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - 1. Σλοβάτσκο | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/09/2021 | 20:00 | Χράντετς Κράλοβε - Παρντούμπιτσε | 2-0 | 1-0 |
17/09/2021 | 20:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Μπάνικ Οστράβα | 1-1 | 1-0 |
18/09/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Φάσταβ Ζλιν | 3-0 | 0-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-1 | 0-1 |
18/09/2021 | 20:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-1 | 0-0 |
19/09/2021 | 17:00 | Σπάρτα Πράγας - Γιάμπλονετς | 1-1 | 1-0 |
19/09/2021 | 17:00 | Κάρβινα - Τέπλιτσε | 1-1 | 0-0 |
19/09/2021 | 20:00 | Μποέμιανς 1905 - Σλάβια Πράγας | 1-5 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/09/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Κάρβινα | 3-1 | 2-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Βικτόρια Πλζεν | 0-1 | 0-0 |
25/09/2021 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - Μποέμιανς 1905 | 4-1 | 1-1 |
25/09/2021 | 20:00 | Φάσταβ Ζλιν - Σπάρτα Πράγας | 2-5 | 1-2 |
26/09/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Σλόβαν Λίμπερετς | 0-1 | 0-1 |
26/09/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - 1. Σλοβάτσκο | 3-5 | 1-3 |
26/09/2021 | 17:00 | Τέπλιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 0-0 | 0-0 |
26/09/2021 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Χράντετς Κράλοβε | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/10/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Παρντούμπιτσε | 3-1 | 2-1 |
02/10/2021 | 17:00 | Μποέμιανς 1905 - Σίγκμα Όλομουτς | 2-0 | 2-0 |
02/10/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Τέπλιτσε | 3-2 | 1-1 |
02/10/2021 | 20:00 | Βικτόρια Πλζεν - Φάσταβ Ζλιν | 2-1 | 1-1 |
03/10/2021 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Γιάμπλονετς | 2-2 | 1-1 |
03/10/2021 | 17:00 | Κάρβινα - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 0-1 | 0-0 |
03/10/2021 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Μπάνικ Οστράβα | 0-2 | 0-1 |
03/10/2021 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Σλάβια Πράγας | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2021 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-2 | 1-2 |
16/10/2021 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Μποέμιανς 1905 | 4-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - 1. Σλοβάτσκο | 1-2 | 1-1 |
16/10/2021 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Σλόβαν Λίμπερετς | 3-1 | 1-0 |
17/10/2021 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Χράντετς Κράλοβε | 2-3 | 0-1 |
17/10/2021 | 17:00 | Τέπλιτσε - Βικτόρια Πλζεν | 0-1 | 0-1 |
17/10/2021 | 17:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Κάρβινα | 2-0 | 1-0 |
17/10/2021 | 20:00 | Παρντούμπιτσε - Σπάρτα Πράγας | 2-4 | 0-3 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/10/2021 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Φάσταβ Ζλιν | 0-0 | 0-0 |
23/10/2021 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Μποέμιανς 1905 | 1-0 | 0-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σίγκμα Όλομουτς | 2-0 | 1-0 |
24/10/2021 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Τέπλιτσε | 3-0 | 2-0 |
24/10/2021 | 17:00 | Βικτόρια Πλζεν - Γιάμπλονετς | 5-0 | 2-0 |
24/10/2021 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σλάβια Πράγας | 2-2 | 2-0 |
24/10/2021 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 1-0 | 0-0 |
24/11/2021 | 18:00 | Κάρβινα - Μπάνικ Οστράβα | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/10/2021 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-0 | 1-0 |
30/10/2021 | 16:00 | Τέπλιτσε - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-2 | 1-1 |
30/10/2021 | 19:00 | Σίγκμα Όλομουτς - 1. Σλοβάτσκο | 0-3 | 0-0 |
31/10/2021 | 16:00 | Γιάμπλονετς - Παρντούμπιτσε | 1-1 | 1-1 |
31/10/2021 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Χράντετς Κράλοβε | 3-2 | 2-1 |
31/10/2021 | 16:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σπάρτα Πράγας | 2-2 | 0-1 |
31/10/2021 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 2-0 | 0-0 |
01/12/2021 | 19:00 | Μποέμιανς 1905 - Κάρβινα | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/11/2021 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - Μπάνικ Οστράβα | 1-1 | 0-0 |
06/11/2021 | 16:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-1 | 1-1 |
06/11/2021 | 16:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Μποέμιανς 1905 | 2-1 | 0-0 |
06/11/2021 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σίγκμα Όλομουτς | 0-0 | 0-0 |
07/11/2021 | 16:00 | Παρντούμπιτσε - Σλάβια Πράγας | 0-5 | 0-0 |
07/11/2021 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Γιάμπλονετς | 0-0 | 0-0 |
07/11/2021 | 16:00 | Κάρβινα - 1. Σλοβάτσκο | 2-2 | 1-1 |
07/11/2021 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Τέπλιτσε | 4-2 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/11/2021 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Φάσταβ Ζλιν | 1-0 | 1-0 |
20/11/2021 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Χράντετς Κράλοβε | 2-2 | 1-0 |
20/11/2021 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3-1 | 2-0 |
20/11/2021 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Βικτόρια Πλζεν | 2-2 | 0-2 |
21/11/2021 | 16:00 | 1. Σλοβάτσκο - Σπάρτα Πράγας | 4-0 | 2-0 |
21/11/2021 | 16:00 | Τέπλιτσε - Παρντούμπιτσε | 1-2 | 0-1 |
21/11/2021 | 16:00 | Κάρβινα - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-2 | 1-1 |
21/11/2021 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Γιάμπλονετς | 5-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/11/2021 | 16:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - 1. Σλοβάτσκο | 3-2 | 0-1 |
27/11/2021 | 16:00 | Παρντούμπιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 1-5 | 1-2 |
27/11/2021 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Μπάνικ Οστράβα | 2-2 | 1-1 |
27/11/2021 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Μποέμιανς 1905 | 6-0 | 3-0 |
28/11/2021 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - Κάρβινα | 1-0 | 1-0 |
28/11/2021 | 16:00 | Γιάμπλονετς - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 0-1 | 0-0 |
28/11/2021 | 16:00 | Σλάβια Πράγας - Τέπλιτσε | 3-0 | 2-0 |
28/11/2021 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Σλόβαν Λίμπερετς | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/12/2021 | 16:00 | Τέπλιτσε - Φάσταβ Ζλιν | 4-1 | 0-0 |
04/12/2021 | 16:00 | Κάρβινα - Σπάρτα Πράγας | 1-2 | 0-0 |
04/12/2021 | 16:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Χράντετς Κράλοβε | 1-0 | 1-0 |
04/12/2021 | 19:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Σλάβια Πράγας | 0-1 | 0-0 |
05/12/2021 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Παρντούμπιτσε | 2-3 | 0-3 |
05/12/2021 | 16:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 4-1 | 3-0 |
05/12/2021 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Γιάμπλονετς | 1-2 | 0-2 |
05/12/2021 | 19:00 | 1. Σλοβάτσκο - Βικτόρια Πλζεν | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/12/2021 | 16:00 | Παρντούμπιτσε - Μπάνικ Οστράβα | 0-3 | 0-2 |
11/12/2021 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - 1. Σλοβάτσκο | 2-2 | 0-1 |
11/12/2021 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Κάρβινα | 2-1 | 1-1 |
11/12/2021 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σλόβαν Λίμπερετς | 2-0 | 2-0 |
12/12/2021 | 16:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 2-1 | 1-0 |
12/12/2021 | 16:00 | Σλάβια Πράγας - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-0 | 2-0 |
12/12/2021 | 16:00 | Γιάμπλονετς - Τέπλιτσε | 0-2 | 0-1 |
12/12/2021 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Μποέμιανς 1905 | 5-1 | 4-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/12/2021 | 16:00 | Κάρβινα - Βικτόρια Πλζεν | 0-1 | 0-1 |
18/12/2021 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Παρντούμπιτσε | 1-2 | 0-1 |
18/12/2021 | 16:00 | 1. Σλοβάτσκο - Γιάμπλονετς | 2-1 | 1-1 |
18/12/2021 | 19:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σπάρτα Πράγας | 0-1 | 0-0 |
19/12/2021 | 16:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 0-0 | 0-0 |
19/12/2021 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Φάσταβ Ζλιν | 1-1 | 1-0 |
19/12/2021 | 16:00 | Τέπλιτσε - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 0-1 | 0-1 |
19/12/2021 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σλάβια Πράγας | 3-3 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/02/2022 | 16:00 | Γιάμπλονετς - Σίγκμα Όλομουτς | 1-0 | 0-0 |
05/02/2022 | 16:00 | Τέπλιτσε - Μποέμιανς 1905 | 1-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 16:00 | Σλάβια Πράγας - Κάρβινα | 0-1 | 0-0 |
05/02/2022 | 19:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σπάρτα Πράγας | 0-0 | 0-0 |
06/02/2022 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Μπάνικ Οστράβα | 2-3 | 1-2 |
06/02/2022 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Χράντετς Κράλοβε | 1-0 | 1-0 |
15/02/2022 | 17:30 | Φάσταβ Ζλιν - Σλόβαν Λίμπερετς | 2-0 | 0-0 |
22/02/2022 | 18:00 | Παρντούμπιτσε - 1. Σλοβάτσκο | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/02/2022 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-2 | 1-1 |
12/02/2022 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Φάσταβ Ζλιν | 1-0 | 1-0 |
12/02/2022 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Τέπλιτσε | 2-4 | 1-1 |
13/02/2022 | 16:00 | Κάρβινα - Γιάμπλονετς | 1-1 | 0-0 |
13/02/2022 | 16:00 | 1. Σλοβάτσκο - Σλάβια Πράγας | 0-1 | 0-1 |
13/02/2022 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-1 | 0-0 |
13/02/2022 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 2-2 | 0-1 |
09/03/2022 | 17:30 | Σλόβαν Λίμπερετς - Παρντούμπιτσε | 4-1 | 3-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/02/2022 | 16:00 | Παρντούμπιτσε - Χράντετς Κράλοβε | 0-0 | 0-0 |
19/02/2022 | 16:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σίγκμα Όλομουτς | 1-0 | 0-0 |
19/02/2022 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - 1. Σλοβάτσκο | 1-0 | 0-0 |
19/02/2022 | 19:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Βικτόρια Πλζεν | 0-1 | 0-0 |
20/02/2022 | 16:00 | Τέπλιτσε - Κάρβινα | 1-0 | 1-0 |
20/02/2022 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σλόβαν Λίμπερετς | 3-3 | 1-2 |
20/02/2022 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Μποέμιανς 1905 | 1-0 | 1-0 |
09/03/2022 | 19:30 | Γιάμπλονετς - Σπάρτα Πράγας | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/02/2022 | 16:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Γιάμπλονετς | 1-1 | 0-0 |
26/02/2022 | 16:00 | 1. Σλοβάτσκο - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-1 | 0-1 |
26/02/2022 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Μπάνικ Οστράβα | 0-2 | 0-0 |
26/02/2022 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Παρντούμπιτσε | 4-0 | 2-0 |
27/02/2022 | 16:00 | Κάρβινα - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-2 | 1-0 |
27/02/2022 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σλάβια Πράγας | 1-5 | 0-4 |
27/02/2022 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Τέπλιτσε | 0-0 | 0-0 |
27/02/2022 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Φάσταβ Ζλιν | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2022 | 16:00 | Παρντούμπιτσε - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3-3 | 1-1 |
05/03/2022 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Βικτόρια Πλζεν | 1-2 | 1-1 |
05/03/2022 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Μποέμιανς 1905 | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-1 | 1-0 |
06/03/2022 | 16:00 | Γιάμπλονετς - Χράντετς Κράλοβε | 1-1 | 0-0 |
06/03/2022 | 16:00 | Τέπλιτσε - 1. Σλοβάτσκο | 0-1 | 0-0 |
06/03/2022 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Κάρβινα | 1-0 | 1-0 |
06/03/2022 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Σπάρτα Πράγας | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2022 | 16:00 | Χράντετς Κράλοβε - Φάσταβ Ζλιν | 2-1 | 2-0 |
12/03/2022 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-2 | 1-1 |
12/03/2022 | 16:00 | 1. Σλοβάτσκο - Μπάνικ Οστράβα | 0-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 19:00 | Βικτόρια Πλζεν - Τέπλιτσε | 1-0 | 1-0 |
13/03/2022 | 16:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Γιάμπλονετς | 2-0 | 2-0 |
13/03/2022 | 16:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σλάβια Πράγας | 1-0 | 1-0 |
13/03/2022 | 16:00 | Κάρβινα - Σίγκμα Όλομουτς | 1-2 | 0-1 |
13/03/2022 | 19:00 | Σπάρτα Πράγας - Παρντούμπιτσε | 3-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2022 | 16:00 | Μπάνικ Οστράβα - Κάρβινα | 1-3 | 0-3 |
19/03/2022 | 16:00 | Φάσταβ Ζλιν - Παρντούμπιτσε | 4-1 | 2-1 |
19/03/2022 | 16:00 | Μποέμιανς 1905 - 1. Σλοβάτσκο | 1-2 | 1-1 |
19/03/2022 | 19:00 | Γιάμπλονετς - Βικτόρια Πλζεν | 0-0 | 0-0 |
20/03/2022 | 16:00 | Τέπλιτσε - Χράντετς Κράλοβε | 1-2 | 1-1 |
20/03/2022 | 16:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σπάρτα Πράγας | 0-3 | 0-2 |
20/03/2022 | 16:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-0 | 1-0 |
20/03/2022 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2022 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Φάσταβ Ζλιν | 2-2 | 1-1 |
02/04/2022 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Τέπλιτσε | 0-1 | 0-0 |
02/04/2022 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Σίγκμα Όλομουτς | 1-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Μπάνικ Οστράβα | 2-1 | 2-1 |
03/04/2022 | 17:00 | Κάρβινα - Μποέμιανς 1905 | 1-1 | 1-0 |
03/04/2022 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Γιάμπλονετς | 1-1 | 0-1 |
03/04/2022 | 17:00 | Χράντετς Κράλοβε - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-2 | 1-1 |
03/04/2022 | 20:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σλάβια Πράγας | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2022 | 17:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Βικτόρια Πλζεν | 1-1 | 0-0 |
09/04/2022 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Κάρβινα | 3-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Μποέμιανς 1905 - Σλόβαν Λίμπερετς | 0-0 | 0-0 |
09/04/2022 | 20:00 | Τέπλιτσε - Σπάρτα Πράγας | 0-3 | 0-0 |
10/04/2022 | 17:00 | Μπάνικ Οστράβα - Χράντετς Κράλοβε | 0-0 | 0-0 |
10/04/2022 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-0 | 1-0 |
10/04/2022 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Φάσταβ Ζλιν | 1-1 | 0-1 |
10/04/2022 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Παρντούμπιτσε | 4-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
17/04/2022 | 18:00 | Φάσταβ Ζλιν - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 1-2 | 0-1 |
17/04/2022 | 18:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σίγκμα Όλομουτς | 3-0 | 1-0 |
17/04/2022 | 18:00 | Βικτόρια Πλζεν - Μπάνικ Οστράβα | 2-1 | 1-0 |
17/04/2022 | 18:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μποέμιανς 1905 | 2-1 | 1-1 |
17/04/2022 | 18:00 | Σπάρτα Πράγας - 1. Σλοβάτσκο | 3-1 | 2-1 |
17/04/2022 | 18:00 | Γιάμπλονετς - Σλάβια Πράγας | 1-2 | 0-1 |
17/04/2022 | 18:00 | Παρντούμπιτσε - Τέπλιτσε | 2-0 | 1-0 |
17/04/2022 | 18:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Κάρβινα | 2-1 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/04/2022 | 19:00 | Σλάβια Πράγας - Φάσταβ Ζλιν | 3-0 | 2-0 |
20/04/2022 | 19:00 | Μποέμιανς 1905 - Χράντετς Κράλοβε | 1-1 | 0-0 |
20/04/2022 | 19:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Σπάρτα Πράγας | 2-0 | 2-0 |
20/04/2022 | 19:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Βικτόρια Πλζεν | 0-2 | 0-1 |
20/04/2022 | 19:00 | Τέπλιτσε - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2-1 | 1-1 |
20/04/2022 | 19:00 | Κάρβινα - Παρντούμπιτσε | 3-2 | 1-1 |
20/04/2022 | 19:00 | Μπάνικ Οστράβα - Γιάμπλονετς | 1-0 | 1-0 |
20/04/2022 | 19:00 | 1. Σλοβάτσκο - Σλόβαν Λίμπερετς | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2022 | 18:00 | Κάρβινα - Φάσταβ Ζλιν | 1-1 | 0-1 |
23/04/2022 | 18:00 | Τέπλιτσε - Μποέμιανς 1905 | 2-2 | 0-1 |
23/04/2022 | 18:00 | Γιάμπλονετς - Παρντούμπιτσε | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2022 | 21:00 | Σπάρτα Πράγας - Μπάνικ Οστράβα | 3-1 | 1-0 |
24/04/2022 | 17:00 | Βικτόρια Πλζεν - 1. Σλοβάτσκο | 3-1 | 2-1 |
24/04/2022 | 20:00 | Χράντετς Κράλοβε - Σλάβια Πράγας | 4-3 | 3-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/04/2022 | 17:00 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 2-3 | 1-3 |
24/04/2022 | 17:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Σλόβαν Λίμπερετς | 1-0 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 1-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Σλόβαν Λίμπερετς - Σίγκμα Όλομουτς | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2022 | 17:00 | 1. Σλοβάτσκο - Μπάνικ Οστράβα | 3-1 | 0-1 |
30/04/2022 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - Χράντετς Κράλοβε | 1-1 | 0-0 |
01/05/2022 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - Βικτόρια Πλζεν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/05/2022 | 17:00 | Μποέμιανς 1905 - Παρντούμπιτσε | 0-1 | 0-1 |
01/05/2022 | 17:00 | Γιάμπλονετς - Κάρβινα | 2-0 | 2-0 |
01/05/2022 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Τέπλιτσε | 3-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/05/2022 | 18:00 | Σίγκμα Όλομουτς - Μλάντα Μπόλεσλαβ | 1-2 | 0-1 |
13/05/2022 | 18:00 | Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σίγκμα Όλομουτς | 2-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2022 | 17:00 | Τέπλιτσε - Γιάμπλονετς | 0-1 | 0-1 |
07/05/2022 | 17:00 | Φάσταβ Ζλιν - Μποέμιανς 1905 | 1-4 | 1-4 |
07/05/2022 | 17:00 | Παρντούμπιτσε - Κάρβινα | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2022 | 20:00 | Μπάνικ Οστράβα - Χράντετς Κράλοβε | 3-1 | 1-1 |
08/05/2022 | 17:00 | Βικτόρια Πλζεν - Σπάρτα Πράγας | 3-0 | 3-0 |
08/05/2022 | 20:00 | Σλάβια Πράγας - 1. Σλοβάτσκο | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/05/2022 | 20:00 | Παρντούμπιτσε - Φάσταβ Ζλιν | 1-1 | 1-0 |
10/05/2022 | 20:00 | Κάρβινα - Τέπλιτσε | 2-2 | 1-1 |
10/05/2022 | 20:00 | Γιάμπλονετς - Μποέμιανς 1905 | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/05/2022 | 20:00 | Μπάνικ Οστράβα - Σλάβια Πράγας | 1-1 | 1-1 |
11/05/2022 | 20:00 | Χράντετς Κράλοβε - Βικτόρια Πλζεν | 0-2 | 0-1 |
11/05/2022 | 20:00 | Σπάρτα Πράγας - 1. Σλοβάτσκο | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2022 | 19:00 | Φάσταβ Ζλιν - Γιάμπλονετς | 1-1 | 0-1 |
14/05/2022 | 19:00 | Τέπλιτσε - Παρντούμπιτσε | 0-2 | 0-1 |
14/05/2022 | 19:00 | Μποέμιανς 1905 - Κάρβινα | 4-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/05/2022 | 18:00 | Σλάβια Πράγας - Σπάρτα Πράγας | 1-2 | 1-1 |
15/05/2022 | 18:00 | Βικτόρια Πλζεν - Μπάνικ Οστράβα | 1-0 | 1-0 |
15/05/2022 | 18:00 | 1. Σλοβάτσκο - Χράντετς Κράλοβε | 3-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/05/2022 | 18:00 | Οπάβα - Μποέμιανς 1905 | 0-1 | 0-1 |
19/05/2022 | 18:00 | Τέπλιτσε - Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν | 3-0 | 1-0 |
22/05/2022 | 17:00 | Μποέμιανς 1905 - Οπάβα | 2-0 | 1-0 |
22/05/2022 | 17:00 | Σελλιέ & Μπελότ Βλασμίν - Τέπλιτσε | 2-2 | 2-1 |
Το κουπόνι περιέχει τέσσερις αναμετρήσεις από το πρωτάθλημα Τσεχίας και το στοιχηματικό ενδιαφέρον στρέφεται στα γκολ, με τα πονταρίσματα να πηγαίνουν στα υψηλά σκορ, με βάση τις αναλύσεις.
H ανάλυση των αγώνων του πρωταθλήματος Τσεχίας οδηγεί τα πονταρίσματα σε υψηλές αποδόσεις, με τις τέσσερις αναμετρήσεις να παρουσιάζουν έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Προημιτελική φάση στο κύπελλο Τσεχίας, όπου εκεί έχουμε ένα ντέρμπι σήμερα, που θα μπορούσε κάλλιστα να είναι ο τελικός της διοργάνωσης.
Η 22η αγωνιστική στο πρωτάθλημα της Τσεχίας ολοκληρώνεται με τρεις αναμετρήσεις. Η Σλάβια και η Σπάρτα αναμένεται να έχουν εύκολο έργο και τίποτα δεν πρόκειται να αλλάξει στις πρώτες θέσεις της βαθμολογίας.
Πλούσιο το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Τσεχίας, με το κουπόνι του στοιχήματος να περιλαμβάνει πέντε ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις, από τις οποίες προκύπτουν ορισμένοι άσοι με αξία.
Δράση στο πρωτάθλημα της Τσεχίας για την εξ αναβολής 18η αγωνιστική και την αναμέτρηση ανάμεσα σε Τέπλιτσε και Σίγμα Όλομουτς.
Δύο αναμετρήσεις περιλαμβάνει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Τσεχίας με δύο εξ αναβολής αναμετρήσεις που τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
Ενδιαφέρουσες στοιχηματικές επιλογές, με στήριξη στους γηπεδούχους, προκύπτουν από τις τρεις αναμετρήσεις που περιλαμβάνει το πρόγραμμα στο πρωτάθλημα της Τσεχίας.
Έπειτα από μεγάλο διάστημα διακοπής, το πρωτάθλημα της Τσεχίας αρχίζει ξανά και οι ομάδες είναι έτοιμες για τα πρώτα τους επίσημα παιχνίδια μέσα στο 2024. Αυτό δημιουργεί έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον, αλλά και ανάλογο ρίσκο στα πονταρίσματα.
Τρεις αναμετρήσεις με ξεκάθαρα φαβορί για το πρωτάθλημα της Τσεχίας και υπάρχει αξία στο να στηρίξουμε τις ομάδες που έρχονται με... φόρα από ευρωπαϊκές νίκες.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το Σαββατιάτικο κουπόνι του στοιχήματος για τις αναμετρήσεις της 18ης αγωνιστικής στο πρωτάθλημα της Α' Τσεχίας.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει η αγωνιστική ημέρα στο κουπόνι του στοιχήματος στην Α' Τσεχίας.
Η δράση στο πρωτάθλημα της Τσεχίας συνεχίζεται εν μέσω κακοκαιρίας, ωστόσο αυτό δεν θα εμποδίσει τα ισχυρά φαβορί του κουπονιού να συνεχίσουν με νίκες την πορεία τους.
Η κακοκαιρία στη Κεντρική Ευρώπη καλά κρατεί, έχοντας πλήξει σημαντικά την Τσεχία, με αποτέλεσμα τα παιχνίδια να είναι κλειστά, κάτι που μας βοηθά να επιλέξουμε τα κατάλληλα πονταρίσματα από το κουπόνι.
Με δύο αναμετρήσεις συνεχίζεται η δράση στο πρωτάθλημα της Α' Τσεχίας, μετά τις αναβολές του Σαββατοκύριακου λόγω χιονόπτωσης.
Δυνατά ματς με... αξία στο ποντάρισμα περιλαμβάνει το σημερινό κουπόνι στοιχήματος, στην 17η στροφή του πρωταθλήματος της Τσεχίας.
Ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις περιλαμβάνει το σημερινό κουπόνι στο στοίχημα για την 17η αγωνιστική της Α' Τσεχίας.
Με τρεις αναμετρήσεις ολοκληρώνεται η 16η αγωνιστική του τσέχικου πρωταθλήματος.
Πρεμιέρα με τέσσερις αναμετρήσεις στην τσέχικη Λίγκα, εύκολο προβλέπεται το έργο της Σλάβια Πράγας κόντρα στην Χράντετς Κράλοβε.
Το διπλό της Σπάρτα και ο άσος της Μποέμιανς ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα της 6ης αγωνιστικής.
Ο τελικός του Κυπέλλου Τσεχίας, με αντιπάλους Σλοβάτσκο και Σπάρτα Πράγας διεξάγεται απόψε στην έδρα της πρώτης, το «Μιροσλάβα Βαλέντι» της πόλης Ουχέρσκε Χράντιστε. Σε περίπτωση ισοπαλίας στην κανονική διάρκεια ακολουθεί ημίωρη παράταση και ενδεχομένως η διαδικασία των πέναλτι.