Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/09/2023 | 19:00 | Λιμιάνος - Βαρζίμ | 2-2 | 0-0 |
09/09/2023 | 13:00 | CF Uniao de Lamas - Παρέντες | 2-2 | 0-0 |
09/09/2023 | 17:00 | GD Πενίκε - Μαρινένσε | 1-1 | 0-0 |
09/09/2023 | 17:30 | Flamengos - Φοντίνας | 0-2 | - |
09/09/2023 | 19:30 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Κλουμπ Ουνιάο 1919 | 3-0 | 0-0 |
10/09/2023 | 14:00 | Guadalupe - Μπαρεϊρο | 0-1 | - |
10/09/2023 | 16:00 | Φάφε - Φελγκουέιρας | 1-2 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Os Vilanovenses - Πομπάλ | 0-2 | 0-1 |
10/09/2023 | 17:00 | Σαλγκουέιρος - Foz | 2-0 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Aliados Lordelo - Βιανένσε | 1-3 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Βαλαντάρες Γκάια - Torre de Moncorvo | 4-0 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Mondinense - Μονταλέγκρε | 0-2 | 0-1 |
10/09/2023 | 17:00 | Rebordelo - Gdrc Os Σαντινένσες | 1-3 | - |
10/09/2023 | 17:00 | CD Portosantense - Γκοντομάρ | 0-0 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Λουζιτάνια - Régua | 10-0 | 6-0 |
10/09/2023 | 17:00 | AD Fornos Algodres - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ | 0-5 | 0-3 |
10/09/2023 | 17:00 | Florgrade - Μπέιρα Μαρ | 3-1 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Lusitano FCV - Tocha | 0-2 | 0-1 |
10/09/2023 | 17:00 | Ρεμπορντόσα - Lobão | 2-1 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Ρεάλ Σπόρτε Μασάμα - Ολιβάις ε Μοσκαβίντε | 1-2 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Amiense - Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο | 0-7 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Σανταρέμ - Proença-a-Nova | 6-0 | 4-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Αλβέρκα - Gavionenses | 13-0 | 5-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Alqueidão da Serra - CD Torres Novas | 3-2 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Σπορτ Κλαμπ Βίλα Ρεάλ - Ριμπεϊράο | 0-2 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Γιουβεντούντ - Portel | 3-0 | 2-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Atlético Reguengos - Quarteirense SAD | 0-2 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Λουλετάνο - Ιμόρταλ Dc | 1-0 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Λουζιτάνο - Comércio Indústria | 2-0 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Padernense - Σέρπα | 1-2 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Castrense - Penedo Gordo | 1-0 | - |
10/09/2023 | 17:00 | Πέρο Πινέιρο - Κάλντας | 1-1 | 0-0 |
10/09/2023 | 17:00 | Αμόρα - Vitória do Pico | 8-0 | - |
10/09/2023 | 18:00 | União Micaelense - Alcochetense | 1-0 | - |
10/09/2023 | 18:30 | Ανάντια - Σανγιοανένσε | 2-2 | 0-0 |
11/09/2023 | 21:00 | Σιντρένσε - Οπεράριο | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/09/2023 | 13:00 | Μπαρεϊρο - Μαρίτιμο | 1-3 | 0-1 |
23/09/2023 | 16:00 | Σάο Ζοάο Ντε Βερ - Λεϊσόες | 0-1 | 0-0 |
23/09/2023 | 17:00 | CD Portosantense - Νασιονάλ Μαδέιρα | 2-4 | 0-1 |
23/09/2023 | 17:00 | Λουλετάνο - AVC Φούτμπολ Σαντ | 0-1 | 0-0 |
23/09/2023 | 17:00 | Tocha - Ρεμπορντόσα | 2-4 | 1-2 |
23/09/2023 | 17:00 | Ο Έλβας CAD - Lanheses | 1-0 | 0-0 |
23/09/2023 | 17:00 | Ponte - Βιλαβερντένσε | 0-5 | - |
23/09/2023 | 19:00 | Τροφένσε - Πέβιντεμ | 0-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 13:00 | Οριενταλ - Τορεένσε | 0-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 13:00 | Βιλάρ Περντίζες - Vasco da Gama Vidigueira | 5-1 | 4-0 |
24/09/2023 | 14:00 | Λουζιτάνια Άνγκρα - Os Marialvas | 1-0 | 0-0 |
24/09/2023 | 14:00 | Κλουμπ Ντεσπορτίβο Ράμπο Ντε Πέιξε - CF Oliveira Douro | 3-2 | 2-1 |
24/09/2023 | 16:00 | Λουζιτάνια - Ακαντέμικα Βίσεου | 1-2 | 1-0 |
24/09/2023 | 16:00 | Castrense - Ατλέτικο Βίλα Μέα | 0-3 | - |
24/09/2023 | 16:00 | Μονκαραπατσένσε - União Micaelense | 6-2 | 2-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Ντουμιένσε Φούτμπολ Σαντ - Σανταρέμ | 4-3 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Ριμπεϊράο - Σάντα Κλάρα | 0-3 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Σέρπα - Γκουβία | 2-1 | 1-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Σανγιοανένσε - Σετούμπαλ | 0-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Uniao de Tomar - Πέρο Πινέιρο | 1-2 | 1-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Quarteirense SAD - OS Μπελενένσες | 0-1 | - |
24/09/2023 | 17:00 | Παρέντες - Florgrade | 5-1 | 3-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Gdrc Os Σαντινένσες - Ολιβάις ε Μοσκαβίντε | 1-3 | 1-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Ατλετικο Σπ - Αλβέρκα | 0-0 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Alqueidão da Serra - Μάρκο 09 | 1-3 | 1-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Γιουβεντούντ - Σιντρένσε | 1-2 | 0-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Σαλγκουέιρος - Santa Maria FC | 0-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Βαλαντάρες Γκάια - Πεναφιέλ | 1-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | GD Πενίκε - Μονταλέγκρε | 2-2 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Μορταγκουα - Αμόρα | 2-1 | 2-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Atlético Arcos - Μαλβεϊρα | 2-2 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Pedrógão São Pedro - Ουνιάο Λεϊρία | 0-12 | 0-5 |
24/09/2023 | 17:00 | ACDR Λαμέλας - Τιρσένσε | 1-3 | 0-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Μπαρεϊρένσε - Μιραντελα | 0-3 | 0-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Μπρίτο - Φεϊρένσε | 0-2 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Gafetense - Μάφρα | 0-5 | 0-3 |
24/09/2023 | 17:00 | Σερτανένσε - Amarante | 0-2 | 0-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Πομπάλ - Τοντέλα | 0-5 | 0-2 |
24/09/2023 | 17:00 | Βιτόρια Σερνάσε - Βιανένσε | 0-3 | 0-1 |
24/09/2023 | 17:00 | Λουζιτάνο - Κοβίλια | 0-0 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Μπενφίκα Καστέλο Μπράνκο - Ολιβεϊρένσε | 1-1 | 0-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Σανέλας 2010 - Φοντίνας | 5-0 | 4-0 |
24/09/2023 | 17:00 | Ντιζέμπρο - Πάσος Φερέιρα | 1-0 | 0-0 |
24/09/2023 | 19:00 | Ακαδέμικα Κοΐμπρα - Ολιβέιρα Ντο Χόσπιταλ | 3-2 | 2-0 |
24/09/2023 | 22:00 | Φελγκουέιρας - Λιμιάνος | 4-0 | 1-0 |
27/09/2023 | 13:00 | Luzense - Καμασα | 0-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/10/2023 | 22:00 | Ρεμπορντόσα - Μπράγκα | 0-2 | 0-1 |
20/10/2023 | 18:30 | Λουζιτάνια Άνγκρα - Μπενφίκα | 1-4 | 1-2 |
20/10/2023 | 21:00 | Κοβίλια - Πορτιμονένσε | 1-4 | 0-1 |
20/10/2023 | 22:45 | Βιλάρ Περντίζες - Πόρτο | 0-2 | 0-1 |
21/10/2023 | 14:00 | Σάντα Κλάρα - Βιανένσε | 2-0 | 0-0 |
21/10/2023 | 16:00 | Παρέντες - Μορεϊρένσε | 2-1 | 1-0 |
21/10/2023 | 17:00 | Ατλετικο Σπ - Βιζέλα | 0-1 | 0-0 |
21/10/2023 | 17:00 | Νασιονάλ Μαδέιρα - Μιραντελα | 6-1 | 3-0 |
21/10/2023 | 17:30 | Ατλέτικο Βίλα Μέα - Εστρέλα | 0-1 | 0-0 |
21/10/2023 | 18:00 | Κλουμπ Ντεσπορτίβο Ράμπο Ντε Πέιξε - Κάζα Πία | 0-2 | 0-1 |
21/10/2023 | 18:30 | Μαλβεϊρα - Μάρκο 09 | 1-1 | 1-1 |
21/10/2023 | 19:00 | Λεϊσόες - Σετούμπαλ | 1-1 | 1-0 |
21/10/2023 | 21:00 | Φελγκουέιρας - Αρούκα | 1-3 | 0-0 |
21/10/2023 | 22:00 | Ακαντέμικα Βίσεου - Ουνιάο Λεϊρία | 1-3 | 0-2 |
21/10/2023 | 22:45 | Ολιβάις ε Μοσκαβίντε - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 1-3 | 1-1 |
22/10/2023 | 13:00 | Σιντρένσε - Εστορίλ | 0-5 | 0-2 |
22/10/2023 | 16:00 | Τορεένσε - Ρίο Άβε | 2-1 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Μονταλέγκρε - Πέβιντεμ | 2-1 | 1-1 |
22/10/2023 | 17:00 | Μαρίτιμο - Μορταγκουα | 4-1 | 2-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Ο Έλβας CAD - Τιρσένσε | 1-1 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Μάφρα - Φεϊρένσε | 3-1 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Πέρο Πινέιρο - Σέρπα | 0-0 | 0-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Ντουμιένσε Φούτμπολ Σαντ - AVC Φούτμπολ Σαντ | 1-0 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Βιλαβερντένσε - Φαρένσε | 3-2 | 0-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Μονκαραπατσένσε - Γκιμαράες | 1-3 | 1-3 |
22/10/2023 | 17:00 | Πεναφιέλ - Santa Maria FC | 3-0 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Σανέλας 2010 - Τσάβες | 0-0 | 0-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Τοντέλα - Ντιζέμπρο | 2-1 | 1-0 |
22/10/2023 | 17:00 | Amarante - Ακαδέμικα Κοΐμπρα | 1-0 | 0-0 |
22/10/2023 | 19:00 | OS Μπελενένσες - Ζιλ Βισέντε | 1-2 | 1-0 |
22/10/2023 | 22:00 | Ολιβεϊρένσε - Μποαβίστα | 1-3 | 0-2 |
18/11/2023 | 16:15 | Καμασα - Φαμαλικάο | 0-5 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/11/2023 | 21:30 | Βιζέλα - Εστρέλα | 2-1 | 0-1 |
24/11/2023 | 22:45 | Πόρτο - Μονταλέγκρε | 4-0 | 3-0 |
25/11/2023 | 13:00 | Σανέλας 2010 - Μαρίτιμο | 1-3 | 0-2 |
25/11/2023 | 16:00 | Σέρπα - Ζιλ Βισέντε | 0-1 | 0-1 |
25/11/2023 | 17:00 | Νασιονάλ Μαδέιρα - Κάζα Πία | 0-0 | 0-0 |
25/11/2023 | 17:30 | Πορτιμονένσε - Μπράγκα | 1-4 | 0-1 |
25/11/2023 | 19:00 | Πεναφιέλ - Σετούμπαλ | 3-2 | 1-1 |
25/11/2023 | 22:00 | Γκιμαράες - Βιλαβερντένσε | 4-1 | 2-0 |
25/11/2023 | 22:45 | Μπενφίκα - Φαμαλικάο | 2-0 | 0-0 |
26/11/2023 | 13:00 | Ο Έλβας CAD - Σάντα Κλάρα | 1-1 | 0-0 |
26/11/2023 | 17:00 | Παρέντες - Amarante | 0-2 | 0-1 |
26/11/2023 | 17:00 | Ουνιάο Λεϊρία - Μαλβεϊρα | 5-0 | 4-0 |
26/11/2023 | 19:00 | Τορεένσε - Τοντέλα | 1-1 | 0-0 |
26/11/2023 | 19:00 | Εστορίλ - Μάφρα | 2-1 | 0-1 |
26/11/2023 | 20:00 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Ντουμιένσε Φούτμπολ Σαντ | 8-0 | 2-0 |
26/11/2023 | 22:00 | Αρούκα - Μποαβίστα | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/01/2024 | 20:45 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Τοντέλα | 4-0 | 3-0 |
09/01/2024 | 22:45 | Εστορίλ - Πόρτο | 0-4 | 0-2 |
10/01/2024 | 20:45 | Μαρίτιμο - Ουνιάο Λεϊρία | 0-3 | 0-2 |
10/01/2024 | 21:15 | Ζιλ Βισέντε - Amarante | 3-1 | 1-0 |
10/01/2024 | 22:00 | Βιζέλα - Αρούκα | 1-0 | 0-0 |
10/01/2024 | 22:45 | Μπενφίκα - Μπράγκα | 3-2 | 2-1 |
11/01/2024 | 20:00 | Σάντα Κλάρα - Νασιονάλ Μαδέιρα | 1-1 | 0-0 |
11/01/2024 | 22:15 | Γκιμαράες - Πεναφιέλ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/02/2024 | 22:45 | Ουνιάο Λεϊρία - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 0-3 | 0-2 |
08/02/2024 | 20:45 | Γκιμαράες - Ζιλ Βισέντε | 3-1 | 3-1 |
08/02/2024 | 22:45 | Βιζέλα - Μπενφίκα | 1-2 | 0-1 |
29/02/2024 | 18:00 | Σάντα Κλάρα - Πόρτο | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/02/2024 | 22:45 | Σπόρτινγκ Λισαβόνας - Μπενφίκα | 2-1 | 1-0 |
02/04/2024 | 22:45 | Μπενφίκα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 2-2 | 0-0 |
03/04/2024 | 22:15 | Γκιμαράες - Πόρτο | 0-1 | 0-0 |
17/04/2024 | 22:15 | Πόρτο - Γκιμαράες | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/05/2024 | 19:15 | Πόρτο - Σπόρτινγκ Λισαβόνας | 2-1 | 1-1 |
Η Πόρτο θέλει να σώσει την χρονιά με την κατάκτηση του Κυπέλλου, ωστόσο το εμπόδιο της Γκιμαράες στα ημιτελικά είναι δύσκολο και οι "δράκοι" έχουν μπροστά τους μία μεγάλη πρόκληση εκτός έδρας.
Ντερμπάρα στη Λισαβόνα με φόντο ένα εισιτήριο για τον τελικό του Κυπέλλου Πορτογαλίας, με την Μπενφίκα να ψάχνει την ανατροπή του σκορ, γνωρίζοντας πως στο πρωτάθλημα βρίσκεται πίσω από την Σπόρτινγκ και θα την αντιμετωπίσει σε λίγες μέρες εκτός έδρας.
Ανάλυση και προγνωστικό στοιχήματος για τον πρώτο ημιτελικό ανάμεσα στις δύο ομάδες της Λισαβόνας που είναι και από τα μεγαλύτερα ντέρμπι στην Πορτογαλία.
Ολοκληρώνονται οι προημιτελικοί του Κυπέλλου Πορτογαλίας, με δύο ζευγάρια που έχουν ξεκάθαρο φαβορί, καθώς οι Γκιμαράες και Μπενφίκα φαίνεται πως θα επιβεβαιώσουν τις χαμηλές αποδόσεις που τις συνοδεύουν στο κουπόνι του στοιχήματος.
Η δράση στο Κύπελλο Πορτογαλίας συνεχίζεται με δύο αναμετρήσεις και... τέσσερις ομάδες που θέλουν διακαώς να "τσεκάρουν" το εισιτήριο για την επόμενη φάση της διοργάνωσης. Οι αναμετρήσεις είναι Νοκ άουτ ενώ σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι.
Συνεχίζεται η δράση για τη φάση των "16" του Κυπέλλου Πορτογαλίας, με το παιχνίδι ανάμεσα στη Μπενφίκα και την Μπράγκα να... τραβά το βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος. Νοκ άουτ οι αναμετρήσεις. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί παράταση και έπειτα πέναλτι.
Δύο ομάδες από την πρώτη κατηγορία της Πορτογαλίας αναμετρώνται σε νοκ-άουτ παιχνίδι για τον θεσμό του Κυπέλλου, με στόχο ένα εισιτήριο για τους «16».
Μπράγκα και Πόρτο έχουν την ευκαιρία να διεκδικήσουν ένα τρόπαιο, ύστερα από τη κατάκτηση του πρωταθλήματος από τη Μπενφίκα.
Βίοι αντίθετοι για τις δύο ομάδες και σε συνδυασμό με το αποτέλεσμα του πρώτου αγώνα, το φαβορί αναμένεται να στήσει ένα ακόμα… πάρτι κόντρα στους προβληματικούς φέτος φιλοξενούμενους.
Οι εξαιρετικοί φέτος φιλοξενούμενοι έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο στη Μαδέιρα και μπορούν να καθαρίσουν την υπόθεση πρόκριση απο το πρώτο κιόλας ματς.