Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/07/2021 | 17:00 | Bossière - Fernelmont-Hemptinne | 2-2 | 0-0 |
25/07/2021 | 17:00 | Tollembeek - Dendermonde | 0-3 | - |
25/07/2021 | 17:00 | Helson Helchteren - Wezel | 2-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
31/07/2021 | 17:00 | Renaissance Mons 44 II - Stockel | 1-0 | - |
31/07/2021 | 19:00 | Adegem - Houthulst | 1-5 | - |
31/07/2021 | 19:00 | Sint-Dymphna - Zwarte Leeuw | 3-4 | - |
31/07/2021 | 20:00 | Betekom - Punt-Larum | 2-0 | - |
31/07/2021 | 20:00 | Rumbeke - Sassport Boezinge | 2-1 | - |
31/07/2021 | 20:00 | Oppagne-Wéris - Spa | - | - |
31/07/2021 | 20:00 | Glabbeek-Zuurbemde - Sart-Bernard | 0-1 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Esperanza Pelt - Verbroedering Lommel | 3-0 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Berlaar-Heikant - Herselt | 1-0 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Schelde Serskamp - Avanti | - | - |
31/07/2021 | 20:30 | Turnhout - Torpedo Hasselt | 3-2 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Achel - De Kempen | 0-2 | - |
31/07/2021 | 20:30 | KFC Eksel - Lummen | 3-0 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Svelta Melsele - Berlare | 5-0 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Torhout - Oostnieuwkerke | 1-1 | 0-0 |
31/07/2021 | 20:30 | Witgoor Sport - St-Jozef Rijkevorsel | 5-0 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Antoing - Tempo Overijse | 0-4 | - |
31/07/2021 | 20:30 | Snef-Tyber - PAC Buzet | 1-0 | - |
31/07/2021 | 21:00 | Marloie Sport - La Roche | 4-0 | - |
31/07/2021 | 21:00 | Saint-Hubert - Habay-la-Neuve | 1-6 | - |
31/07/2021 | 21:00 | Football Club Schaerbeek - Ρασίνγκ Μαλίν | 1-4 | - |
01/08/2021 | 16:00 | Montigny - Rapid Symphorinois | 0-4 | - |
01/08/2021 | 16:00 | Nismes - Flavion-Morialmé | 2-3 | - |
01/08/2021 | 16:00 | Jeunesse Freylangeoise - Aywaille | 0-2 | - |
01/08/2021 | 16:00 | FC Tilleur - Racing Vaux | 3-1 | - |
01/08/2021 | 16:00 | Herseaux - Havinnes | 2-2 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Rutten - Eendracht Maasmechelen | 1-7 | - |
01/08/2021 | 17:00 | SLW Maaseik - Zepperen-Brustem | 0-5 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sprimont II - Rochefort | 0-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Grimbie - Eendracht Termien | 2-9 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Mormont - Saint-Louis-Saint-Léger | 6-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Beringen - Wezel | 1-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Excelsior Mariakerke - Dendermonde | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Crossing Vissenaken - Rhisnes | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | RAS Jodoigne - Montignies | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Erpion - Linden | 1-6 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Entente Blegnytoise II - Richelle United | 0-4 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Hoegaarden-Outgaarden - Bossière | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Jeunesse Tamines - Malonne | 6-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Meux II - Ονχαγιέ | 0-4 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Andennais - Gosselies Sports | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Hoboken - Schelle Sport | 1-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sporting Bruxelles - Kruibeke | 2-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Tenneville Sports - Vaux-Noville | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Gouvy - Messancy | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Wanze / Bas-Oha - Chevetogne | 1-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Wellen - Sart-Tilman | 5-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Raeren-Eynatten - Hombourg | 2-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Rechain - Schoonbeek-Beverst | 2-2 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Trois Frontières - Aubel II | 5-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Bregel Sport - Stade Disonais | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Espoir Minerois - Kabouters Opglabbeek | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Herstal - Elsautoise | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Diest - Sport Koersel | 7-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Eendracht Henis - Gravelo | 1-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Nijlen - Noordstar Noorderwijk | 12-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Waanrode - Sint-Lenaarts | 0-5 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Huy - Melreux | 6-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Ster-Francorchamps II - Huccorgne | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Lorraine Arlon - FC Bercheux | 4-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | JS Fizoise - Sprimont | 0-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Aubel - Weerstand Koersel | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Aische - Arquet | 3-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Bornem - Berchem Sport II | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Excelsior Zedelgem - Wielsbeke | 3-3 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Ardennen - Voorde Appelterre | 2-2 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | FC Λεμπέκ - Latem | 2-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Elene-Grotenberge - Haasdonk | 5-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | VW Hamme - Wambeek | 1-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sint-Niklaas - Eendracht Zele | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sint-Denijs Sport - Lochristi | 0-6 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Galmaarden - Jong Lede | 0-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Olympic Burst - Erpe-Mere United | 1-2 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Denderhoutem - Eeklo Meetjesland | 4-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | TSC Proven - Lauwe | 1-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Roeselare Daisel - Blankenberge | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Berg en Dal - Vorselaar | 2-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Bastogne - Meix-Devant-Virton | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Diksmuide - Anzegem | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Oostkamp - RC Lauwe | 4-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Tournai - Racing Waregem | 0-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Eendracht Wervik - Eendracht Aalter | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Jong Zulte - Voorwaarts Zwevezele II | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Hornu - Ostiches | 0-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Morlanwelz - SG-Tertre-Hautrage | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Belœil - AFC Evere | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Ranst - Willebroekse | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Stade Everois - K. Kontich | 2-2 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Excelsior Mariaburg - Herent | 1-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Standaard Meerbeek - VC Groot Dilbeek | 2-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sint-Jozef Londerzeel - Eppegem | 1-6 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Sint-Job - Grimbergen | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Bertem-Leefdaal - Kosova Schaerbeek | 1-3 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Broechem - Saint-Josse | 0-0 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Rupelmonde - Rapid Leest | 0-4 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Crossing Schaerbeek - Union Lasne-Ohain | 1-1 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Wolvertem Merchtem - Wemmel | 2-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Binche - Vacresse | 8-0 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Braine - Léopold | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Rhodienne-De Hoek - Etterbeek | 3-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Albert Quévy-Mons - BX Brussels | 8-1 | - |
01/08/2021 | 17:00 | Entité Manageoise - Hoeilaart | 0-0 | 0-0 |
01/08/2021 | 17:00 | Genappe - Ixelles | 3-0 | - |
01/08/2021 | 18:00 | Munkzwalm - HO Kalken | 0-4 | - |
01/08/2021 | 19:00 | Stade Bierbeek - Union Namur | 2-1 | - |
01/08/2021 | 19:00 | Lille - Oud-Turnhout | 2-0 | - |
04/08/2021 | 20:30 | Nivellois - Harchies-Bernissart | 1-2 | - |
04/09/2022 | 16:00 | Courcelles - Walcourt | 5-0 | - |
30/07/2023 | 19:00 | Wevelgem City - Obigies | 5-1 | - |
06/08/2023 | 17:00 | Oostduinkerke - Estaimbourg | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/08/2021 | 19:00 | Σπόρτινγκ Γουέστ Χαρελμπέκε - Flavion-Morialmé | 3-1 | - |
07/08/2021 | 19:00 | Renaissance Mons 44 II - Ουντενάαρντε | 0-7 | - |
07/08/2021 | 19:00 | Lille - Olsa Brakel | 0-3 | - |
07/08/2021 | 19:00 | Gullegem - Eppegem | 2-0 | - |
07/08/2021 | 19:00 | Bastogne - Witgoor Sport | 1-3 | - |
07/08/2021 | 20:30 | Nijlen - Berg en Dal | 0-3 | - |
07/08/2021 | 20:30 | Ninove - Berlaar-Heikant | 4-0 | - |
07/08/2021 | 20:30 | Hoogstraten - K. Kontich | 2-0 | - |
07/08/2021 | 20:30 | Olympia Wijgmaal - Zwarte Leeuw | 1-1 | 0-0 |
07/08/2021 | 20:30 | Betekom - Diegem Sport | 0-3 | - |
07/08/2021 | 21:00 | Tempo Overijse - Braine | 1-1 | 0-0 |
07/08/2021 | 21:00 | Tubize - Hoboken | 3-0 | - |
07/08/2021 | 21:00 | Trois Frontières - Eendracht Wervik | 0-7 | - |
07/08/2021 | 21:00 | Ρασίνγκ Μαλίν - Sint-Job | 6-0 | - |
07/08/2021 | 21:30 | Morlanwelz - RAAL Λα Λουβιέρ | 0-10 | - |
08/08/2021 | 16:00 | Gravelo - Hoegaarden-Outgaarden | 1-1 | 0-0 |
08/08/2021 | 16:00 | FC Tilleur - Voorwaarts Zwevezele | 2-5 | - |
08/08/2021 | 16:00 | Herseaux - Richelle United | 0-5 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Crossing Vissenaken | 3-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | De Kempen - Vaux-Noville | 5-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | RFC Wetteren - Esperanza Pelt | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Ronse - Wezel | 1-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Linden - Καπέλλεν | 0-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Chevetogne - City Pirates Antwerpen | 1-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Ardennen - Eendracht Termien | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Sporting Hasselt - Belœil | 6-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Ranst - Pepingen-Halle | 0-4 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Solières Sport - Ster-Francorchamps II | 1-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Sparta Petegem - Standaard Meerbeek | 8-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Houthulst - Rapid Leest | 3-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Courcelles - Merelbeke | 0-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Lyra-Lierse Berlaar - Jong Zulte | 8-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Stade Bierbeek - Oostduinkerke | 2-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Lorraine Arlon - Schelde Serskamp | 1-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Couvin-Mariembourg - Sint-Lenaarts | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Ostiches - Waremme | 2-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Lochristi - Zelzate | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Diest - HO Kalken | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Crossing Schaerbeek - Heur Tongeren | 0-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | FC Λεμπέκ - Wevelgem City | 1-1 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Sint-Niklaas - Londerzeel | 2-2 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Elene-Grotenberge - Turnhout | 1-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Westhoek - Excelsior Mariakerke | 4-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | RES Durbuy - Jong Lede | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Hades - Wielsbeke | 4-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Wolvertem Merchtem - Berchem Sport | 2-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Mormont - Albert Quévy-Mons | 0-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Μεουξ - Jeunesse Tamines | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Ονχαγιέ - Sporting Bruxelles | 5-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Herent - Rapid Symphorinois | 2-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Denderhoutem - Rochefort | 2-4 | - |
08/08/2021 | 17:00 | RAS Jodoigne - Hamoir | 1-1 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Aubel - Toekomst Menen | 0-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Verlaine - Espoir Minerois | 3-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Rebecq - Harchies-Bernissart | 10-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Belisia Bilzen Sv - Oppagne-Wéris | 4-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Warnant - VW Hamme | 1-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | KSC Dikkelvenne - Sart-Bernard | 4-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Snef-Tyber - K Bocholter VV | 0-4 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Oostnieuwkerke - US Givry | 0-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Zepperen-Brustem - KFC Eksel | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Erpe-Mere United - Aische | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Acren-Lessines - Sprimont | 2-2 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Binche - Jette | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Raeren-Eynatten - Berlare | 2-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Herstal - Habay-la-Neuve | 1-1 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Andennais - Racing Waregem | 2-2 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Stockay-Warfusée - Messancy | 2-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Γκεντ-Ζεεχάβεν - Saint-Josse | 2-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Diksmuide - Rhodienne-De Hoek | 2-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Eendracht Maasmechelen - Ganshoren | 0-3 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Kosova Schaerbeek - Hoeilaart | 3-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Oostkamp - Άιντραχτ Άαλστ | 2-2 | 0-0 |
08/08/2021 | 17:00 | Lauwe - Genappe | 3-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Huy - Marloie Sport | 2-0 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Bregel Sport - Wellen | 1-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Rechain - Bornem | 1-5 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Blankenberge - Rumbeke | 0-0 | 0-0 |
08/08/2021 | 18:00 | Houtvenne - Aywaille | 4-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/08/2021 | 19:00 | Σπόρτινγκ Γουέστ Χαρελμπέκε - Voorwaarts Zwevezele | 5-0 | - |
14/08/2021 | 19:00 | KSC Dikkelvenne - Houtvenne | 2-0 | - |
14/08/2021 | 19:00 | Hades - De Kempen | 1-0 | - |
14/08/2021 | 20:30 | Mandel United - Habay-la-Neuve | 3-0 | - |
14/08/2021 | 20:30 | Eendracht Wervik - FC Λεμπέκ | 0-2 | - |
14/08/2021 | 21:00 | City Pirates Antwerpen - Ονχαγιέ | 1-3 | - |
14/08/2021 | 21:00 | La Louvière Centre - Lorraine Arlon | 0-0 | 0-0 |
14/08/2021 | 21:00 | Wezel - Huy | 2-1 | - |
14/08/2021 | 21:00 | K Bocholter VV - Ουντενάαρντε | 0-1 | - |
14/08/2021 | 21:00 | Rochefort - Heur Tongeren | 2-1 | - |
14/08/2021 | 21:30 | Rapid Symphorinois - Ντέντερ | 0-2 | - |
15/08/2021 | 16:00 | Ninove - Wolvertem Merchtem | 2-2 | 0-0 |
15/08/2021 | 17:00 | RAS Jodoigne - Braine | 3-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Zelzate - Τιένεν | 0-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Jong Lede - Stade Bierbeek | 5-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Diksmuide - Βάις | 1-2 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Rumbeke - Richelle United | 0-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Eendracht Termien - Rebecq | 1-2 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Diest - Warnant | 2-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Elene-Grotenberge | 2-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Λόκερεν-Τέμσε - KFC Eksel | 3-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Άιντραχτ Άαλστ - Houthulst | 2-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Wellen - Binche | 5-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Acren-Lessines - Merelbeke | 1-2 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Westhoek - Pepingen-Halle | 2-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Ganshoren - Χέιστ Λάντιες | 2-2 | 0-0 |
15/08/2021 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Verlaine | 5-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Aische - Solières Sport | 6-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Lauwe - Racing Waregem | 2-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | RFC Wetteren - Toekomst Menen | 1-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Tubize - Πάτρο Μαασμέχελεν | 2-4 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Berg en Dal - Φράνς Μπορένς | 0-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Zwarte Leeuw - Hoegaarden-Outgaarden | 3-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Sporting Hasselt - Γκεντ-Ζεεχάβεν | 1-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Lyra-Lierse Berlaar - Waremme | 3-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Rupel Boom - Sparta Petegem | 2-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | US Givry - Diegem Sport | 0-2 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Ρασίνγκ Μαλίν - Raeren-Eynatten | 1-1 | 0-0 |
15/08/2021 | 17:00 | Belisia Bilzen Sv - Olsa Brakel | 2-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Gullegem - Stockay-Warfusée | 2-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Dessel Sport - Albert Quévy-Mons | 6-0 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Sint-Lenaarts - RAAL Λα Λουβιέρ | 0-3 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Witgoor Sport - ΡΟΚ ντε Σαρλερουά-Μαρσιέν | 0-1 | - |
15/08/2021 | 17:00 | Καπέλλεν - Bornem | 4-1 | - |
15/08/2021 | 20:00 | Hoogstraten - Kosova Schaerbeek | 6-0 | - |
17/08/2021 | 21:00 | Τες Σπορτ Τεσεντέρλο - Λίρσε Κεμπενζόνεν | 2-6 | - |
18/08/2021 | 20:00 | Jeunesse Tamines - Λιέγη | 1-5 | - |
18/08/2021 | 20:30 | Londerzeel - Βίρτον | 1-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2021 | 20:30 | Hoogstraten - Lorraine Arlon | 5-1 | - |
21/08/2021 | 20:30 | Hades - Lyra-Lierse Berlaar | 1-3 | - |
21/08/2021 | 21:00 | Ονχαγιέ - Jong Lede | 4-3 | - |
21/08/2021 | 21:00 | Πάτρο Μαασμέχελεν - FC Λεμπέκ | 0-1 | - |
21/08/2021 | 21:00 | Mandel United - Racing Waregem | 2-0 | - |
21/08/2021 | 21:00 | Wellen - Dessel Sport | 1-0 | - |
21/08/2021 | 21:00 | Ντέντερ - Diest | 3-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Γκεντ-Ζεεχάβεν - Raeren-Eynatten | 4-1 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Βάις - Richelle United | 2-0 | 0-0 |
22/08/2021 | 17:00 | Westhoek - Diegem Sport | 1-4 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Φράνς Μπορένς - Londerzeel | 2-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Aische | 4-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Τιένεν - Ganshoren | 1-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Merelbeke - Zwarte Leeuw | 1-2 | - |
22/08/2021 | 17:00 | ΡΟΚ ντε Σαρλερουά-Μαρσιέν - Λιέγη | 0-1 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Rebecq - RAAL Λα Λουβιέρ | 1-2 | 0-0 |
22/08/2021 | 17:00 | Ουντενάαρντε - Άιντραχτ Άαλστ | 0-1 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Rochefort | 3-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Καπέλλεν - Rupel Boom | 0-2 | - |
22/08/2021 | 17:00 | RAS Jodoigne - Gullegem | 3-1 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Voorwaarts Zwevezele - KSC Dikkelvenne | 0-2 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Belisia Bilzen Sv - Wezel | 3-0 | - |
25/08/2021 | 21:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Ninove | 1-0 | - |
25/08/2021 | 21:00 | Λίρσε Κεμπενζόνεν - RFC Wetteren | 3-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/08/2021 | 17:00 | Belisia Bilzen Sv - Zwarte Leeuw | 1-0 | 0-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Φράνς Μπορένς - Hoogstraten | 3-1 | 2-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Mandel United | 0-0 | 0-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Ονχαγιέ - Άιντραχτ Άαλστ | 1-0 | 0-0 |
29/08/2021 | 17:00 | RAAL Λα Λουβιέρ - KSC Dikkelvenne | 4-2 | 3-0 |
29/08/2021 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Γκεντ-Ζεεχάβεν | 3-2 | 2-1 |
29/08/2021 | 17:00 | Τιένεν - RAS Jodoigne | 1-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 19:00 | Ντέντερ - Μπέβερεν | 1-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 20:30 | Βάις - RWD Μόλενμπικ 47 | 0-1 | 0-0 |
04/09/2021 | 21:00 | RFC Wetteren - Rupel Boom | 2-0 | 0-0 |
05/09/2021 | 17:00 | Λιέγη - Βέστερλο | 1-3 | 1-2 |
14/09/2021 | 20:30 | Lyra-Lierse Berlaar - Ντέινζ | 0-5 | 0-3 |
14/09/2021 | 21:00 | Μουσκρόν - Wellen | 3-1 | 2-0 |
15/09/2021 | 21:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Σερένγκ | 0-3 | 0-1 |
15/09/2021 | 21:00 | Diegem Sport - Λόμελ Γιουν. | 2-4 | 1-2 |
21/09/2021 | 21:30 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - FC Λεμπέκ | 7-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/10/2021 | 21:00 | Οστάνδη - Ονχαγιέ | 8-1 | 4-1 |
26/10/2021 | 21:30 | RWD Μόλενμπικ 47 - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-2 | 1-1 |
26/10/2021 | 21:30 | Μαλίν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 2-1 | 1-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Μουσκρόν - Σταντάρ Λιέγης | 0-1 | 0-1 |
27/10/2021 | 21:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Κόρτραϊκ | 1-1 | 0-0 |
27/10/2021 | 21:00 | Σαρλερουά - Λόμελ Γιουν. | 0-0 | 0-0 |
27/10/2021 | 21:00 | Σερένγκ - Σεντ Τρούιντεν | 3-2 | 1-0 |
27/10/2021 | 21:00 | Ντέντερ - Έουπεν | 0-1 | 0-1 |
27/10/2021 | 21:00 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Γκενκ | 0-6 | 0-4 |
27/10/2021 | 21:00 | Γάνδη - Belisia Bilzen Sv | 4-0 | 3-0 |
27/10/2021 | 21:30 | Φράνς Μπορένς - Μπεερσχότ Βιλρίτζκ | 0-4 | 0-1 |
27/10/2021 | 21:45 | RAAL Λα Λουβιέρ - Άντερλεχτ | 1-7 | 1-4 |
27/10/2021 | 21:45 | Λίρσε Κεμπενζόνεν - Λέουβεν | 1-2 | 0-0 |
27/10/2021 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Ντέινζ | 3-0 | 0-0 |
28/10/2021 | 21:00 | Σερκλ Μπριζ - Τιένεν | 3-0 | 2-0 |
28/10/2021 | 21:45 | Βέστερλο - Αντβέρπ | 2-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/11/2021 | 21:45 | Σερένγκ - Άντερλεχτ | 3-3 | 2-2 |
01/12/2021 | 19:00 | Έουπεν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 3-2 | 0-2 |
01/12/2021 | 19:45 | Βέστερλο - Λέουβεν | 2-3 | 1-0 |
01/12/2021 | 21:00 | Λόμελ Γιουν. - Γάνδη | 0-2 | 0-1 |
01/12/2021 | 21:30 | Μαλίν - Σερκλ Μπριζ | 2-1 | 0-1 |
01/12/2021 | 21:30 | Κόρτραϊκ - Οστάνδη | 1-0 | 0-0 |
01/12/2021 | 21:45 | Γκενκ - Κλαμπ Μπριζ | 3-3 | 2-1 |
02/12/2021 | 21:45 | Σταντάρ Λιέγης - Μπεερσχότ Βιλρίτζκ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
22/12/2021 | 21:00 | Μαλίν - Έουπεν | 1-3 | 1-0 |
22/12/2021 | 21:30 | Γάνδη - Σταντάρ Λιέγης | 3-1 | 1-0 |
23/12/2021 | 19:45 | Άντερλεχτ - Κόρτραϊκ | 3-0 | 2-0 |
23/12/2021 | 22:00 | Κλαμπ Μπριζ - Λέουβεν | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/02/2022 | 21:45 | Γάνδη - Κλαμπ Μπριζ | 0-1 | 0-0 |
03/02/2022 | 21:45 | Έουπεν - Άντερλεχτ | 2-2 | 1-1 |
02/03/2022 | 21:45 | Κλαμπ Μπριζ - Γάνδη | 0-3 | 0-2 |
03/03/2022 | 21:45 | Άντερλεχτ - Έουπεν | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/04/2022 | 16:00 | Γάνδη - Άντερλεχτ | 0-0 | 0-0 |
Οι πρωτευουσιάνοι έχουν τον πρώτο λόγο στον τελικό και ο άσος έχει πάρει ήδη την κατιούσα στην στοιχηματική αγορά.
Οι δύο ομάδες άφησαν “ανοιχτούς” λογαριασμούς μετά το πρώτο ματς και περιμένουμε να λύσουν τις διαφορές τους εκ νέου σε “υψηλό” σκορ.
Μια κατηγορία χωρίζει τις δύο ομάδες και οι περυσινοί κάτοχοι μπορούν να πραγματοποιήσουν βήμα πρόκρισης από το πρώτο κιόλας ματς.
Το μοιρασμένο σετ μαρτυρά τις στοιχηματικές δυσκολίες του πρώτου ημιτελικού και περιμένουμε τις δύο ομάδες να αφήσουν ανοιχτούς λογαριασμούς ενόψει της ρεβάνς.
Το… πρέπει ειναι με τους φιλοξενούμενους που έχουν όμως πιο δύσκολο έργο από ότι δείχνουν οι αποδόσεις.
Οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν σημαντικά προβλήματα απουσιών και η καλοδουλεμένη Κλαμπ έχει τον πρώτο λόγο στο ντέρμπι της προημιτελικής φάσης.
Και οι δύο ομάδες εστιάζουν την προσοχή τους στην παραμονή και το κύπελλο φαντάζει μάλλον πολυτέλεια την παρούσα φάση.
Βίοι αντίθετοι φέτος για τις δύο ομάδες και οι τυπικά φιλοξενούμενοι που επικράτησαν και στα δύο ματς του πρωταθλήματος, έχουν τον πρώτο λόγο για την κατάκτηση του τροπαίου.
Στις λεπτομέρειες θα κριθεί η ρεβάνς των ημιτελικών του κυπέλλου και θα ρισκάρουμε με late goal και την φόρμα των γηπεδούχων.
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο αλλά οι αριθμοί και των δύο ομάδων… αβαντάρουν φεστιβάλ τερμάτων και θα προτιμήσουμε “παιχνίδι” στα γκολ!
“Ανοιχτός” σε όλα τα αποτελέσματα φαντάζει ο ημιτελικός κυπέλλου και δοκιμάζουμε την τύχη μας σε “ειδική” επιλογή!
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο στο ντέρμπι της ημιτελικής φάσης σε μια αναμέτρηση που…υπόσχεται γκολ!
Οι πρωτευουσιάνοι βρίσκονται σε εξαιρετική κατάσταση και ο άσος έχει πάρει ήδη… παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.