Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/07/2022 | 17:00 | Saint-Vith - Vaux-Noville | 0-5 | - |
24/07/2022 | 17:00 | Huy II - Chastre | 3-0 | 0-0 |
24/07/2022 | 17:00 | Jabbeke - Sassport Boezinge | 1-3 | 1-1 |
24/07/2022 | 17:00 | Nielse - Racing Peer | 1-2 | 0-1 |
24/07/2022 | 17:00 | Sint-Niklaas - Liedekerke | 2-5 | 0-2 |
24/07/2022 | 17:00 | Rhodienne-De Hoek - Waterloo | 2-0 | - |
24/07/2022 | 17:00 | Schriek - VC Groot Dilbeek | 4-1 | 2-0 |
24/07/2022 | 19:00 | Hoeselt - Bressoux | 11-0 | 4-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/07/2022 | 21:00 | Bastogne - RES Durbuy | 0-2 | 0-2 |
29/07/2022 | 21:00 | RUS Assenois - Longlier | 0-1 | - |
30/07/2022 | 18:00 | Etoilés Ére-Allain - Diksmuide | 0-5 | - |
30/07/2022 | 19:00 | Geel - Eendracht Zoersel | 5-0 | 3-0 |
30/07/2022 | 19:00 | RAEC Mons II - BX Brussels | 2-0 | - |
30/07/2022 | 19:30 | Punt-Larum - Sint-Lenaarts | 0-8 | 0-6 |
30/07/2022 | 19:30 | Roeselare Daisel - RC Lauwe | 1-0 | 0-0 |
30/07/2022 | 20:00 | Zepperen-Brustem - Montegnée | 2-1 | - |
30/07/2022 | 20:00 | Vaux-Noville - Meix-Devant-Virton | 1-1 | 0-0 |
30/07/2022 | 20:00 | Villers-La-Ville - Gosselies Sports | 0-1 | 0-1 |
30/07/2022 | 20:00 | Ternesse - Svelta Melsele | 1-2 | 1-1 |
30/07/2022 | 20:30 | Racing Peer - Achel | 0-1 | - |
30/07/2022 | 20:30 | Zwarte Leeuw - Antonia | 3-1 | 3-0 |
30/07/2022 | 20:30 | De Kempen II - Berlaar-Heikant | 0-2 | - |
30/07/2022 | 20:30 | SG-Tertre-Hautrage - Eendracht Winnik | 4-0 | - |
30/07/2022 | 20:30 | Berlare - Zingem | 4-3 | 1-3 |
30/07/2022 | 20:30 | Le Roeulx - Entité Manageoise | 0-1 | 0-0 |
30/07/2022 | 20:30 | Olympia Wijgmaal - VS Kortenaken | 5-0 | - |
30/07/2022 | 20:30 | La Calamine - Aubel | 1-0 | 1-0 |
30/07/2022 | 21:00 | Wezel - Lutlommel | 6-0 | - |
30/07/2022 | 21:00 | Weerstand Koersel - Berchem Sport II | 3-1 | 0-0 |
30/07/2022 | 21:00 | Wallonne Ciney - Messancy | 1-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 16:00 | Spy - Aische | 1-2 | 1-1 |
31/07/2022 | 16:00 | Liedekerke - HO Kalken | 1-3 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Tempo Overijse - Football Club Schaerbeek | 4-0 | 3-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Esperanza Pelt - Elsautoise | 2-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Houtvenne - De Kempen | 3-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Sassport Boezinge - Lissewege | 8-0 | 5-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Heide Hasselt - Neeroeteren | 3-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Ostiches - Soignies Sports | 4-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | STA Genk - Herstal | 0-10 | 0-5 |
31/07/2022 | 17:00 | FC Eupen II - Aywaille | 0-7 | 0-3 |
31/07/2022 | 17:00 | Ster-Francorchamps - Jeunesse Freylangeoise | 2-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Olympic Namur - Grand-Leez | 0-2 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Tournai - Deerlijk Sport | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Excelsior Zedelgem - Racing Waregem | 2-3 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Trois-Ponts - Ethe Belmont | 1-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Biesme - Wallonia Thisnes | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Beringen - Sparta Lille | 4-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Grez-Doiceau - Wolvertem Merchtem | 2-1 | 1-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Richelle United - Groen Star Beek | 6-2 | 3-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Rhodienne-De Hoek - RAFC Cuesmes | 9-0 | 6-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Raeren-Eynatten - Hoeselt | 3-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Couvin-Mariembourg - Huy II | 2-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Hombourg - Zonhoven United | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Sporting Kampenhout - Crossing Vissenaken | 3-3 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Grembergen - Mariekerke | 1-3 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Ecaussinnes - Sporting Club Jemappes | 0-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Arquet - Ransart | 0-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Latem - Eeklo Meetjesland | 1-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Lendelede Sport - Eendracht Wervik | 0-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Léopold - Herselt | 3-1 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Standaard Meerbeek - Hoegaarden-Outgaarden | 2-1 | - |
31/07/2022 | 17:00 | JSM Roselies - Huccorgne | 3-2 | 1-2 |
31/07/2022 | 17:00 | Anderlues - Rapid Symphorinois II | 3-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 17:00 | RAS Monceau - Gerpinnes | 7-1 | 4-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Wevelgem City - SC Zonnebeke | 2-1 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | US d'Ophain - Voorde Appelterre | 0-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Royal Wavre-Limal - Schriek | 0-3 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Huy - AC Lustin | 3-2 | 1-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Crossing Schaerbeek - Wambeek-Ternat | 1-0 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Braine - Belœil | 1-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Montignies - JS Fizoise | 1-2 | 0-2 |
31/07/2022 | 17:00 | Libramont - Condruzien | 1-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Avanti - Eendracht Zele | 1-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Borght-Humbeek - Herk | 2-1 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | SK Oetingen - Geraardsbergen | 1-4 | 1-2 |
31/07/2022 | 17:00 | Vilvoorde - Stade Everois | 0-1 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Lokeren Doorslaar - Jong Lede | 0-2 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | K. Kontich - Ranst | 0-4 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Jeunesse Tamines - ES de la Molignée | 5-0 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Ονχαγιέ - Loyers | 2-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Sprimont - Eendracht Louwel | 3-0 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Sparta Heestert - Vamos Zandvoorde | 7-0 | 4-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Excelsior Mariakerke - Oppuurs | 4-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Varsenare - Anzegem | 0-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Kalfort Puursica - Toekomst Relegem | 7-1 | 2-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Denderhoutem - Dendermonde | 1-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | RAC Saint-Mard - Marloie Sport | 0-4 | 0-2 |
31/07/2022 | 17:00 | Malmundaria - US Givry | 5-0 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Destelbergen - St-Joris Sleidinge | 3-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Union Lasne-Ohain - Rapid Symphorinois | 4-1 | 2-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Eendracht Aalter - Club Roeselare | 3-2 | 3-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Wielsbeke - Lauwe | 1-0 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Lorraine Arlon - Aubange | 2-1 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Diest - Retie | 1-2 | 0-2 |
31/07/2022 | 17:00 | Betekom - Grimbergen | 2-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Linden - Eppegem | 5-1 | 4-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Mormont - Sartoise | 5-0 | 2-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Chevetogne - Habay-la-Neuve | 0-2 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Newcastle United U21 - VW Hamme | 0-1 | - |
31/07/2022 | 17:00 | Munkzwalm - Drongen | 0-2 | 0-2 |
31/07/2022 | 17:00 | RESC Houffaloise - Rochefort | 0-2 | 0-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Rumbeke - Blankenberge | 1-0 | 1-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Albert Quévy-Mons - RU Rixensartoise | 3-1 | 2-0 |
31/07/2022 | 17:00 | Torpedo Hasselt - Schoonbeek-Beverst | 2-1 | 0-1 |
31/07/2022 | 17:00 | RAS Jodoigne - Stockel | 4-1 | 3-1 |
31/07/2022 | 17:00 | Rapid Leest II - Elene-Grotenberge | 1-7 | - |
31/07/2022 | 17:30 | Perwez - Montignies II | 9-1 | 4-1 |
31/07/2022 | 19:00 | Stade Bierbeek - RWL Sport | 1-0 | 1-0 |
30/07/2023 | 17:00 | Wellen - Oreye Union | 11-0 | 8-0 |
05/08/2023 | 20:30 | Wijnegem - Nijlen | 0-3 | - |
06/08/2023 | 17:00 | Ardennen - Anvaing | 4-1 | 2-0 |
06/08/2023 | 17:00 | Poesele - Kleit Maldegem | 2-3 | 1-1 |
12/08/2023 | 17:00 | Vlijtingen - Eendracht Termien | 0-4 | - |
27/08/2023 | 16:00 | Nismes - Union Bossière Gembloux | 0-6 | - |
27/08/2023 | 17:00 | Sart-Lez-Spa - KMR Biesen | 5-0 | - |
24/09/2023 | 16:00 | WS Schorvoort - Witgoor Sport | 1-5 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2022 | 17:00 | Aywaille - Σπόρτινγκ Γουέστ Χαρελμπέκε | 1-2 | - |
06/08/2022 | 19:00 | Hombourg - Hamoir | 2-2 | 0-0 |
06/08/2022 | 20:00 | Wevelgem City - Tempo Overijse | 3-3 | 0-0 |
06/08/2022 | 20:30 | Beringen - Elene-Grotenberge | 1-0 | 1-0 |
06/08/2022 | 20:30 | Rumbeke - Sparta Petegem | 0-3 | - |
06/08/2022 | 20:30 | Londerzeel - Condruzien | 9-0 | - |
06/08/2022 | 21:00 | Zwarte Leeuw - Solières Sport | 2-1 | - |
06/08/2022 | 21:00 | Union Namur - Crossing Schaerbeek | 1-0 | 1-0 |
06/08/2022 | 21:00 | Ρασίνγκ Μαλίν - Betekom | 4-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 15:00 | Linden - La Calamine | 2-2 | 0-0 |
07/08/2022 | 16:00 | Diksmuide - Avanti | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 16:00 | Καπέλλεν - Torpedo Hasselt | 1-0 | - |
07/08/2022 | 16:00 | Eendracht Termien - Tongeren | 2-3 | 0-1 |
07/08/2022 | 16:00 | Torhout - Witgoor Sport | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 16:00 | HO Kalken - Wielsbeke | 3-3 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Άιντραχτ Άαλστ - Anzegem | 5-1 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Stade Everois - Belisia Bilzen Sv | 1-4 | 0-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Tubize - US d'Ophain | 2-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | KSC Dikkelvenne - Eendracht Wervik | 1-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Mormont - Sparta Heestert | 2-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Sassport Boezinge - Westhoek | 1-2 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Geel - Eendracht Aalter | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Ganshoren - Léopold | 2-1 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Warnant - Habay-la-Neuve | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Lille - Lorraine Arlon | 3-1 | 3-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Ονχαγιέ - Sporting Kampenhout | 4-1 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Rebecq - Jeunesse Freylangeoise | 4-0 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Acren-Lessines - Malmundaria | 4-1 | 4-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Gosselies Sports - Anderlues | 6-3 | 2-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Heide Hasselt - Couvin-Mariembourg | 0-4 | 0-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Kalfort Puursica - K Bocholter VV | 0-6 | 0-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Olsa Brakel - Sporting Club Jemappes | 5-0 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Schriek - Biesme | 0-1 | 0-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Retie - Deerlijk Sport | 0-2 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | VS Kortenaken - RAS Monceau | 2-1 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Standaard Meerbeek - Union Bossière Gembloux | 0-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Geraardsbergen - Ranst | 3-5 | 1-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Trois-Ponts - RAEC Mons II | 3-1 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Grand-Leez - Arquet | 1-2 | 0-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Verlaine - Sart-Lez-Spa | 4-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Destelbergen - Merelbeke | 1-2 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Erpe-Mere United - JSM Roselies | 2-0 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Latem - Houtvenne | 1-3 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | RFC Wetteren - Kleit Maldegem | 6-0 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Sprimont - Excelsior Mariakerke | 9-1 | 5-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Raeren-Eynatten - Grez-Doiceau | 7-1 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Sint-Lenaarts - Denderhoutem | 1-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Berlare - Ardennen | 2-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Oostkamp - Mariekerke | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Achel - Stockay-Warfusée | 5-2 | 3-2 |
07/08/2022 | 17:00 | La Louvière Centre - Roeselare Daisel | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Jette - Svelta Melsele | 2-1 | 2-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Nijlen | 2-1 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Binche - SG-Tertre-Hautrage | 2-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Gullegem - Berlaar-Heikant | 2-1 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Entité Manageoise - Turnhout | 2-1 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Weerstand Koersel - FC Λεμπέκ | 2-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Berchem Sport - RES Durbuy | 3-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Diegem Sport - Longlier | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Marloie Sport - Sporting Hasselt | 0-1 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Aische - Jong Lede | 2-2 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Ουντενάαρντε - Jeunesse Tamines | 2-2 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | City Pirates Antwerpen - Rochefort | 3-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Stade Disonais - VW Hamme | 1-1 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Waremme - Vaux-Noville | 2-1 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Fenixx BeigHum - Huy | 2-0 | - |
07/08/2022 | 17:00 | Lyra-Lierse Berlaar - Stade Bierbeek | 2-1 | 2-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Zepperen-Brustem - Drongen | 1-2 | 0-2 |
07/08/2022 | 17:00 | Richelle United - Wezel | 1-2 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Zelzate - Racing Waregem | 2-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Wellen - Elsautoise | 3-0 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Γκεντ-Ζεεχάβεν - Ostiches | 3-4 | 2-3 |
07/08/2022 | 17:00 | Μεουξ - Belœil | 3-1 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | JS Fizoise - Rhodienne-De Hoek | 2-1 | 1-1 |
07/08/2022 | 17:00 | Hades - Union Lasne-Ohain | 4-1 | 1-0 |
07/08/2022 | 17:00 | Pepingen-Halle - Albert Quévy-Mons | 0-0 | 0-0 |
07/08/2022 | 18:00 | RAS Jodoigne - Herstal | 2-3 | 2-1 |
07/08/2022 | 19:00 | Perwez - Wallonne Ciney | 2-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/08/2022 | 17:00 | Biesme - VW Hamme | 0-2 | - |
13/08/2022 | 17:00 | Diegem Sport - Rupel Boom | 0-4 | 0-1 |
13/08/2022 | 19:00 | Βάις - Σπόρτινγκ Γουέστ Χαρελμπέκε | 2-2 | 0-0 |
13/08/2022 | 19:30 | Hades - Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ | 0-2 | 0-1 |
13/08/2022 | 20:00 | Hombourg - Jong Lede | 0-1 | - |
13/08/2022 | 20:30 | Ninove - Couvin-Mariembourg | 3-1 | - |
13/08/2022 | 20:30 | Φράνς Μπορένς - Merelbeke | 2-0 | 2-0 |
13/08/2022 | 20:30 | Ουντενάαρντε - Berlare | 2-0 | - |
13/08/2022 | 20:30 | Fenixx BeigHum - Sparta Petegem | 0-2 | - |
13/08/2022 | 20:30 | Lyra-Lierse Berlaar - Zwarte Leeuw | 2-0 | - |
13/08/2022 | 20:30 | Ostiches - Acren-Lessines | 2-0 | - |
13/08/2022 | 21:00 | Union Namur - Tongeren | 1-1 | 0-0 |
13/08/2022 | 21:00 | Sprimont - Τες Σπορτ Τεσεντέρλο | 1-3 | - |
13/08/2022 | 21:00 | Sint-Lenaarts - Καπέλλεν | 2-2 | 0-0 |
13/08/2022 | 21:00 | Rebecq - Μεουξ | 1-2 | 1-1 |
13/08/2022 | 21:00 | Berchem Sport - Πάτρο Μαασμέχελεν | 1-7 | - |
13/08/2022 | 21:30 | Τιένεν - Perwez | 0-1 | 0-1 |
14/08/2022 | 16:00 | Avanti - Linden | 1-3 | 1-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Ρασίνγκ Μαλίν - Drongen | 6-2 | 3-1 |
14/08/2022 | 17:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Albert Quévy-Mons | 3-0 | 0-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Gosselies Sports - Wezel | 1-2 | 1-2 |
14/08/2022 | 17:00 | Trois-Ponts - Jette | 1-6 | 1-3 |
14/08/2022 | 17:00 | Binche - Olympia Wijgmaal | 3-0 | 1-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Mariekerke - Wellen | 1-7 | 0-5 |
14/08/2022 | 17:00 | KSC Dikkelvenne - Herstal | 3-1 | 2-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Ranst - Houtvenne | 0-3 | 0-2 |
14/08/2022 | 17:00 | Sporting Hasselt - Union Bossière Gembloux | 7-0 | 4-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Erpe-Mere United - Lille | 1-1 | 0-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Zelzate - Olsa Brakel | 3-4 | 1-1 |
14/08/2022 | 17:00 | Gullegem - Witgoor Sport | 1-0 | 0-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Verlaine - Λιέγη | 0-3 | 0-2 |
14/08/2022 | 17:00 | Waremme - Ganshoren | 0-2 | 0-1 |
14/08/2022 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Geel | 3-1 | 3-0 |
14/08/2022 | 17:00 | JS Fizoise - Roeselare Daisel | 3-2 | 1-2 |
14/08/2022 | 17:00 | Londerzeel - RAAL Λα Λουβιέρ | 2-4 | 2-1 |
14/08/2022 | 17:00 | Άιντραχτ Άαλστ - Mandel United | 8-0 | 4-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Raeren-Eynatten - Tubize | 0-4 | 0-1 |
14/08/2022 | 17:00 | Westhoek - Habay-la-Neuve | 3-2 | 1-0 |
14/08/2022 | 17:00 | Mormont - Hoogstraten | 0-1 | 0-1 |
14/08/2022 | 19:00 | Deerlijk Sport - Tempo Overijse | 0-2 | 0-1 |
14/08/2022 | 19:00 | Ονχαγιέ - Beringen | 1-1 | 0-0 |
14/08/2022 | 19:00 | Χέιστ Λάντιες - Achel | 3-0 | 2-0 |
14/08/2022 | 19:00 | K Bocholter VV - Entité Manageoise | 2-1 | 1-0 |
14/08/2022 | 20:30 | Dessel Sport - Wielsbeke | 7-1 | 3-0 |
14/08/2022 | 20:30 | City Pirates Antwerpen - ΡΟΚ ντε Σαρλερουά-Μαρσιέν | 1-0 | 1-0 |
15/08/2022 | 17:00 | Βίρτον - Arquet | 9-1 | 5-0 |
15/08/2022 | 20:00 | Weerstand Koersel - Belisia Bilzen Sv | 1-1 | 0-0 |
16/08/2022 | 21:00 | Ντέντερ - RFC Wetteren | 4-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2022 | 19:00 | Lille - Χέιστ Λάντιες | 2-3 | 2-1 |
20/08/2022 | 20:00 | Τες Σπορτ Τεσεντέρλο - Ostiches | 2-1 | 0-1 |
20/08/2022 | 20:00 | Tubize - Hoogstraten | 1-3 | 0-2 |
20/08/2022 | 20:00 | Λιέγη - Tempo Overijse | 1-2 | 1-0 |
20/08/2022 | 20:30 | Φράνς Μπορένς - Olsa Brakel | 3-2 | 1-2 |
20/08/2022 | 20:30 | Ninove - K Bocholter VV | 1-2 | 0-1 |
20/08/2022 | 20:30 | City Pirates Antwerpen - KSC Dikkelvenne | 1-2 | - |
20/08/2022 | 21:00 | Μεουξ - Perwez | 1-1 | 0-0 |
21/08/2022 | 16:00 | Linden - Καπέλλεν | 2-3 | - |
21/08/2022 | 17:00 | Westhoek - Jong Lede | 1-1 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Weerstand Koersel - Rupel Boom | 1-5 | 0-4 |
21/08/2022 | 17:00 | Άιντραχτ Άαλστ - Wezel | 2-1 | 1-0 |
21/08/2022 | 17:00 | RAAL Λα Λουβιέρ - Lyra-Lierse Berlaar | 2-1 | 1-1 |
21/08/2022 | 17:00 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Ονχαγιέ | 2-1 | 1-1 |
21/08/2022 | 17:00 | Βάις - Binche | 3-1 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | JS Fizoise - Dessel Sport | 0-2 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Ουντενάαρντε - VW Hamme | 3-0 | 1-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Houtvenne | 0-0 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Wellen - Λόκερεν-Τέμσε | 2-3 | 1-3 |
21/08/2022 | 17:00 | Sparta Petegem - Ρασίνγκ Μαλίν | 2-4 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Sporting Hasselt - Gullegem | 2-0 | 0-0 |
21/08/2022 | 17:00 | Πάτρο Μαασμέχελεν - Ganshoren | 3-2 | 0-0 |
23/08/2022 | 20:30 | Ντέντερ - Jette | 2-1 | 0-0 |
23/08/2022 | 20:30 | Union Namur - Βίρτον | 1-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/08/2022 | 21:00 | Τες Σπορτ Τεσεντέρλο - Hoogstraten | 3-1 | 1-1 |
28/08/2022 | 16:00 | Φράνς Μπορένς - Rupel Boom | 3-1 | 1-0 |
28/08/2022 | 17:00 | Μεουξ - Sporting Hasselt | 4-1 | 0-1 |
28/08/2022 | 17:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Tempo Overijse | 1-0 | 1-0 |
28/08/2022 | 17:00 | Πάτρο Μαασμέχελεν - Westhoek | 3-0 | 2-0 |
28/08/2022 | 17:00 | Καπέλλεν - Χέιστ Λάντιες | 2-1 | 2-0 |
06/09/2022 | 20:30 | Σιντ-Ελοϊς-Βινκελ - Σερένγκ | 0-2 | 0-1 |
21/09/2022 | 21:00 | K Bocholter VV - Ντέινζ | 1-2 | 0-1 |
23/09/2022 | 21:00 | Dessel Sport - Βίρτον | 2-1 | 0-1 |
24/09/2022 | 20:30 | RWD Μόλενμπικ 47 - Ουντενάαρντε | 3-0 | 1-0 |
24/09/2022 | 20:30 | Ντέντερ - KSC Dikkelvenne | 2-0 | 0-0 |
24/09/2022 | 21:00 | Λόμελ Γιουν. - RAAL Λα Λουβιέρ | 2-0 | 0-0 |
24/09/2022 | 21:00 | Λίρσε Κεμπενζόνεν - Ρασίνγκ Μαλίν | 5-1 | 1-0 |
25/09/2022 | 17:00 | Βάις - Μπέβερεν | 0-2 | 0-0 |
25/09/2022 | 17:00 | Ρουαγιαλ Κνοκε Fc - Μπεερσχότ Βιλρίτζκ | 0-4 | 0-1 |
25/09/2022 | 17:00 | Άιντραχτ Άαλστ - Βέστερλο | 1-3 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/11/2022 | 20:30 | Σερένγκ - Σαρλερουά | 4-1 | 0-1 |
08/11/2022 | 21:00 | Ντέινζ - Έουπεν | 3-0 | 2-0 |
08/11/2022 | 21:30 | Ντέντερ - Σταντάρ Λιέγης | 0-1 | 0-0 |
08/11/2022 | 21:30 | Φράνς Μπορένς - Λέουβεν | 0-5 | 0-2 |
09/11/2022 | 21:00 | Καπέλλεν - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-7 | 1-1 |
09/11/2022 | 21:00 | Τες Σπορτ Τεσεντέρλο - Οστάνδη | 1-4 | 0-0 |
09/11/2022 | 21:00 | Σερκλ Μπριζ - Μπεερσχότ Βιλρίτζκ | 3-1 | 1-1 |
09/11/2022 | 21:00 | Λόμελ Γιουν. - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 0-1 | 0-0 |
09/11/2022 | 21:00 | Λόκερεν-Τέμσε - Μαλίν | 0-5 | 0-2 |
09/11/2022 | 21:30 | Dessel Sport - Γάνδη | 0-5 | 0-4 |
09/11/2022 | 21:30 | Σεντ Τρούιντεν - Μεουξ | 1-0 | 0-0 |
09/11/2022 | 21:30 | Βέστερλο - Γκενκ | 0-1 | 0-1 |
09/11/2022 | 21:45 | Πάτρο Μαασμέχελεν - Κλαμπ Μπριζ | 0-2 | 0-0 |
10/11/2022 | 21:00 | Μπέβερεν - Αντβέρπ | 2-2 | 0-1 |
10/11/2022 | 21:00 | RWD Μόλενμπικ 47 - Κόρτραϊκ | 1-3 | 0-0 |
10/11/2022 | 21:45 | Λίρσε Κεμπενζόνεν - Άντερλεχτ | 2-2 | 1-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/12/2022 | 21:00 | Μαλίν - Σερένγκ | 1-0 | 0-0 |
20/12/2022 | 21:00 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Οστάνδη | 2-1 | 1-1 |
20/12/2022 | 21:00 | Λέουβεν - Κόρτραϊκ | 1-3 | 0-0 |
20/12/2022 | 21:00 | Γάνδη - Σερκλ Μπριζ | 2-0 | 0-0 |
20/12/2022 | 21:45 | Αντβέρπ - Σταντάρ Λιέγης | 4-0 | 1-0 |
21/12/2022 | 21:00 | Κλαμπ Μπριζ - Σεντ Τρούιντεν | 1-4 | 1-1 |
21/12/2022 | 21:00 | Ντέινζ - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-2 | 0-0 |
21/12/2022 | 21:45 | Γκενκ - Άντερλεχτ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/01/2023 | 19:30 | Κόρτραϊκ - Μαλίν | 0-1 | 0-0 |
11/01/2023 | 21:00 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Σεντ Τρούιντεν | 2-0 | 1-0 |
11/01/2023 | 21:45 | Γκενκ - Αντβέρπ | 0-3 | 0-2 |
12/01/2023 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Γάνδη | 4-0 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/02/2023 | 21:45 | Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ - Αντβέρπ | 1-0 | 0-0 |
02/02/2023 | 21:45 | Ζούλτε Βάρεγκεμ - Μαλίν | 1-2 | 1-1 |
28/02/2023 | 21:45 | Μαλίν - Ζούλτε Βάρεγκεμ | 1-0 | 0-0 |
02/03/2023 | 21:45 | Αντβέρπ - Ουνιόν Σεντ Ζιλουάζ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2023 | 15:30 | Μαλίν - Αντβέρπ | 0-2 | 0-1 |
Οι πρωτευουσιάνοι έχουν τον πρώτο λόγο στον τελικό και ο άσος έχει πάρει ήδη την κατιούσα στην στοιχηματική αγορά.
Οι δύο ομάδες άφησαν “ανοιχτούς” λογαριασμούς μετά το πρώτο ματς και περιμένουμε να λύσουν τις διαφορές τους εκ νέου σε “υψηλό” σκορ.
Μια κατηγορία χωρίζει τις δύο ομάδες και οι περυσινοί κάτοχοι μπορούν να πραγματοποιήσουν βήμα πρόκρισης από το πρώτο κιόλας ματς.
Το μοιρασμένο σετ μαρτυρά τις στοιχηματικές δυσκολίες του πρώτου ημιτελικού και περιμένουμε τις δύο ομάδες να αφήσουν ανοιχτούς λογαριασμούς ενόψει της ρεβάνς.
Το… πρέπει ειναι με τους φιλοξενούμενους που έχουν όμως πιο δύσκολο έργο από ότι δείχνουν οι αποδόσεις.
Οι γηπεδούχοι αντιμετωπίζουν σημαντικά προβλήματα απουσιών και η καλοδουλεμένη Κλαμπ έχει τον πρώτο λόγο στο ντέρμπι της προημιτελικής φάσης.
Και οι δύο ομάδες εστιάζουν την προσοχή τους στην παραμονή και το κύπελλο φαντάζει μάλλον πολυτέλεια την παρούσα φάση.
Βίοι αντίθετοι φέτος για τις δύο ομάδες και οι τυπικά φιλοξενούμενοι που επικράτησαν και στα δύο ματς του πρωταθλήματος, έχουν τον πρώτο λόγο για την κατάκτηση του τροπαίου.
Στις λεπτομέρειες θα κριθεί η ρεβάνς των ημιτελικών του κυπέλλου και θα ρισκάρουμε με late goal και την φόρμα των γηπεδούχων.
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο αλλά οι αριθμοί και των δύο ομάδων… αβαντάρουν φεστιβάλ τερμάτων και θα προτιμήσουμε “παιχνίδι” στα γκολ!
“Ανοιχτός” σε όλα τα αποτελέσματα φαντάζει ο ημιτελικός κυπέλλου και δοκιμάζουμε την τύχη μας σε “ειδική” επιλογή!
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο στο ντέρμπι της ημιτελικής φάσης σε μια αναμέτρηση που…υπόσχεται γκολ!
Οι πρωτευουσιάνοι βρίσκονται σε εξαιρετική κατάσταση και ο άσος έχει πάρει ήδη… παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.