Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-2 | 0-2 |
21/08/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Γουόκινγκ | 1-2 | 0-2 |
21/08/2021 | 17:00 | Τορκί - Όλτρινχαμ | 1-3 | 0-2 |
21/08/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-3 | 1-1 |
21/08/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Σάουθεντ | 0-1 | 0-1 |
21/08/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-2 | 1-0 |
21/08/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Νοτς Κάουντι | 0-5 | 0-0 |
21/08/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Τσέστερφιλντ | 0-2 | 0-0 |
21/09/2021 | 21:45 | Ντόβερ Αθλέτικ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
28/09/2021 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Γκρίμσμπι | 3-1 | 0-1 |
30/11/2021 | 21:45 | Ρέξαμ - Γέοβιλ Τάουν | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/08/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Ρέξαμ | 2-2 | 1-2 |
15/04/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Στόκπορτ | 2-1 | 0-1 |
15/04/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Τορκί | 0-1 | 0-1 |
15/04/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Γουιλντστόουν | 0-1 | 0-0 |
15/04/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Γουέιμαουθ | 2-0 | 0-0 |
15/04/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Μπρόμλεϊ | 0-2 | 0-1 |
15/04/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Μπαρνέτ | 7-3 | 5-0 |
15/04/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-2 | 1-2 |
15/04/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Χάλιφαξ | 1-1 | 0-1 |
15/04/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Κινγκς Λιν | 4-1 | 2-1 |
15/04/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Όλντερσοτ Τάουν | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/08/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-0 | 0-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Χάλιφαξ | 2-3 | 1-2 |
28/08/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Μπαρνέτ | 1-1 | 1-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Τορκί | 1-1 | 0-1 |
28/08/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-0 | 2-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Γουέιμαουθ | 1-0 | 0-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Ρέξαμ | 0-2 | 0-2 |
28/08/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Μπρόμλεϊ | 4-2 | 1-1 |
28/08/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Γουιλντστόουν | 2-0 | 1-0 |
28/08/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Κινγκς Λιν | 1-2 | 1-0 |
28/08/2021 | 19:20 | Σάουθεντ - Στόκπορτ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/08/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Όλτρινχαμ | 2-0 | 0-0 |
30/08/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Γέοβιλ Τάουν | 1-2 | 0-1 |
30/08/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-2 | 0-2 |
30/08/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Ίστλιχ | 3-0 | 1-0 |
30/08/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-1 | 0-1 |
30/08/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 3-1 | 2-0 |
30/08/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Τσέστερφιλντ | 0-2 | 0-1 |
30/08/2021 | 17:00 | Τορκί - Γουόκινγκ | 0-4 | 0-2 |
30/08/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Σάουθεντ | 0-0 | 0-0 |
30/08/2021 | 21:30 | Ρέξαμ - Νοτς Κάουντι | 1-1 | 0-1 |
31/08/2021 | 21:45 | Στόκπορτ - Γκρίμσμπι | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/09/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Ντόβερ Αθλέτικ | 3-2 | 1-1 |
04/09/2021 | 17:00 | Σάουθεντ - Ρέξαμ | 2-2 | 1-0 |
04/09/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Γουέιμαουθ | 3-4 | 1-3 |
04/09/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Όλντερσοτ Τάουν | 3-2 | 1-1 |
04/09/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Τορκί | 3-4 | 0-4 |
04/09/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Μπαρνέτ | 4-3 | 1-2 |
04/09/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Κινγκς Λιν | 3-3 | 2-0 |
04/09/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Γουιλντστόουν | 2-2 | 1-1 |
04/09/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Μπρόμλεϊ | 2-2 | 1-1 |
04/09/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Στόκπορτ | 0-0 | 0-0 |
04/09/2021 | 19:15 | Γέοβιλ Τάουν - Χάλιφαξ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/09/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Σόλιχαλ Μουρς | 1-2 | 1-1 |
11/09/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Νοτς Κάουντι | 1-1 | 0-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Όλτρινχαμ | 1-0 | 0-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Τορκί - Γκρίμσμπι | 1-3 | 1-2 |
11/09/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Γέοβιλ Τάουν | 0-3 | 0-1 |
11/09/2021 | 17:00 | Ρέξαμ - Γουόκινγκ | 1-0 | 1-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Σάουθεντ | 3-1 | 1-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Τσέστερφιλντ | 0-0 | 0-0 |
11/09/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-3 | 0-1 |
11/09/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Ίστλιχ | 1-1 | 1-0 |
11/09/2021 | 19:20 | Κινγκς Λιν - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/09/2021 | 21:45 | Σάουθεντ - Όλντερσοτ Τάουν | 2-3 | 1-1 |
14/09/2021 | 21:45 | Σόλιχαλ Μουρς - Τορκί | 2-1 | 1-0 |
14/09/2021 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Γουιλντστόουν | 3-2 | 2-1 |
14/09/2021 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Στόκπορτ | 0-2 | 0-1 |
14/09/2021 | 21:45 | Γκρίμσμπι - Ρέξαμ | 3-1 | 2-1 |
14/09/2021 | 21:45 | Ίστλιχ - Ντόβερ Αθλέτικ | 4-1 | 4-0 |
14/09/2021 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Γουέιμαουθ | 4-2 | 1-2 |
14/09/2021 | 21:45 | Τσέστερφιλντ - Μπαρνέτ | 4-2 | 2-2 |
14/09/2021 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Χάλιφαξ | 2-2 | 2-1 |
28/09/2021 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Κινγκς Λιν | 4-1 | 1-0 |
02/11/2021 | 21:45 | Γουόκινγκ - Μπρόμλεϊ | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/09/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Μπαρνέτ | 2-0 | 1-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Ρέξαμ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-0 | 1-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Όλντερσοτ Τάουν | 2-2 | 1-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Τορκί - Σάουθεντ | 1-0 | 0-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Μπόρεχαμ Γουντ | 3-1 | 2-1 |
18/09/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-0 | 0-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Ίστλιχ | 2-0 | 1-0 |
18/09/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Στόκπορτ | 3-0 | 1-0 |
18/09/2021 | 19:20 | Γουέιμαουθ - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-1 | 1-1 |
28/09/2021 | 21:45 | Γουόκινγκ - Τσέστερφιλντ | 3-1 | 0-1 |
12/10/2021 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Όλτρινχαμ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/09/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Τσέστερφιλντ | 0-2 | 0-2 |
02/10/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Στόκπορτ | 1-2 | 1-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Τορκί - Γουιλντστόουν | 5-0 | 4-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Σάουθεντ | 2-0 | 1-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Γουόκινγκ | 1-4 | 1-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Κινγκς Λιν | 2-3 | 1-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Ντόβερ Αθλέτικ | 6-0 | 5-0 |
02/10/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Όλτρινχαμ | 2-3 | 2-1 |
02/10/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Χάλιφαξ | 0-0 | 0-0 |
02/10/2021 | 19:20 | Ίστλιχ - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-1 | 1-1 |
09/11/2021 | 21:45 | Όλντερσοτ Τάουν - Ρέξαμ | 0-5 | 0-2 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
25/09/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Μπρόμλεϊ | 0-1 | 0-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Γκρίμσμπι | 1-1 | 0-0 |
25/09/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Γουιλντστόουν | 0-1 | 0-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Γουόκινγκ | 3-2 | 1-2 |
25/09/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Σόλιχαλ Μουρς | 5-1 | 2-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Ρέξαμ | 2-1 | 0-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γέοβιλ Τάουν | 2-1 | 1-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Γουέιμαουθ | 3-1 | 1-0 |
25/09/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Χάλιφαξ | 0-1 | 0-1 |
25/09/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Νοτς Κάουντι | 1-0 | 1-0 |
25/09/2021 | 19:20 | Τσέστερφιλντ - Τορκί | 2-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/10/2021 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Γκρίμσμπι | 2-3 | 0-1 |
05/10/2021 | 21:45 | Ρέξαμ - Τσέστερφιλντ | 1-1 | 0-1 |
05/10/2021 | 21:45 | Γουόκινγκ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-0 | 1-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Γουιλντστόουν - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Σάουθεντ - Ίστλιχ | 1-0 | 0-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Μπαρνέτ | 1-1 | 1-1 |
05/10/2021 | 21:45 | Χάλιφαξ - Νοτς Κάουντι | 3-2 | 0-1 |
05/10/2021 | 21:45 | Ντόβερ Αθλέτικ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-2 | 0-1 |
05/10/2021 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Γουέιμαουθ | 3-0 | 2-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Τορκί | 2-0 | 1-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/10/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Ίστλιχ | 1-2 | 0-1 |
09/10/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Γκρίμσμπι | 0-1 | 0-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-0 | 1-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Σάουθεντ - Τσέστερφιλντ | 0-4 | 0-2 |
09/10/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Σόλιχαλ Μουρς | 0-1 | 0-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Γουέιμαουθ | 2-0 | 1-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Μπαρνέτ | 1-2 | 0-1 |
09/10/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Τορκί | 2-0 | 2-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 2-0 | 0-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 2-0 | 0-0 |
09/10/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Νοτς Κάουντι | 0-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/10/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Μπρόμλεϊ | 2-3 | 2-2 |
23/10/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Γουιλντστόουν | 1-1 | 1-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Τορκί - Κινγκς Λιν | 2-0 | 1-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Χάλιφαξ | 1-0 | 0-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Στόκπορτ | 2-1 | 0-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Γέοβιλ Τάουν | 2-0 | 1-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Όλτρινχαμ | 2-1 | 0-1 |
23/10/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Σάουθεντ | 3-0 | 0-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-1 | 2-0 |
23/10/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Ρέξαμ | 0-3 | 0-2 |
23/10/2021 | 19:20 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Γουόκινγκ | 3-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/10/2021 | 21:45 | Όλντερσοτ Τάουν - Γουέιμαουθ | 0-2 | 0-1 |
26/10/2021 | 21:45 | Γουιλντστόουν - Γκρίμσμπι | 1-0 | 1-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Στόκπορτ - Μπαρνέτ | 1-2 | 1-1 |
26/10/2021 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Μπρόμλεϊ | 1-1 | 0-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Ρέξαμ | 3-2 | 2-1 |
26/10/2021 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-1 | 0-1 |
26/10/2021 | 21:45 | Χάλιφαξ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-0 | 1-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Τσέστερφιλντ - Ίστλιχ | 1-0 | 1-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Σόλιχαλ Μουρς | 1-2 | 1-0 |
26/10/2021 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Γουόκινγκ | 2-0 | 1-0 |
02/11/2021 | 21:45 | Σάουθεντ - Ντόβερ Αθλέτικ | 4-1 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/10/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Σάουθεντ | 1-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Ρέξαμ - Τορκί | 1-1 | 1-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Όλτρινχαμ | 3-2 | 1-1 |
30/10/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Κινγκς Λιν | 1-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Γέοβιλ Τάουν | 0-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Νοτς Κάουντι | 0-1 | 0-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-0 | 1-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Στόκπορτ | 2-5 | 1-2 |
30/10/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Τσέστερφιλντ | 2-2 | 2-0 |
30/10/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Χάλιφαξ | 0-0 | 0-0 |
30/10/2021 | 19:20 | Μπαρνέτ - Όλντερσοτ Τάουν | 2-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
13/11/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Γκρίμσμπι | 2-1 | 1-1 |
13/11/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Ίστλιχ | 2-1 | 1-0 |
13/11/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Μπαρνέτ | 1-0 | 0-0 |
13/11/2021 | 17:00 | Τορκί - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-1 | 1-1 |
13/11/2021 | 17:00 | Σάουθεντ - Γουόκινγκ | 0-2 | 0-1 |
13/11/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Σόλιχαλ Μουρς | 2-0 | 0-0 |
13/11/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-4 | 0-2 |
13/11/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Ρέξαμ | 2-6 | 1-1 |
13/11/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Γουέιμαουθ | 4-0 | 2-0 |
13/11/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-1 | 0-0 |
13/11/2021 | 19:20 | Στόκπορτ - Μπρόμλεϊ | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/11/2021 | 21:45 | Γκρίμσμπι - Σάουθεντ | 1-0 | 1-0 |
20/11/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Στόκπορτ | 1-2 | 0-2 |
20/11/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Όλτρινχαμ | 1-4 | 0-1 |
20/11/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Τσέστερφιλντ | 0-2 | 0-2 |
20/11/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Νοτς Κάουντι | 2-0 | 1-0 |
20/11/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Χάλιφαξ | 1-3 | 0-1 |
20/11/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Γέοβιλ Τάουν | 0-1 | 0-1 |
20/11/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Κινγκς Λιν | 3-2 | 1-1 |
20/11/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 4-0 | 2-0 |
20/11/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Τορκί | 2-1 | 1-0 |
20/11/2021 | 17:00 | Ρέξαμ - Γουιλντστόουν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/11/2021 | 21:45 | Όλντερσοτ Τάουν - Τορκί | 1-0 | 0-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Στόκπορτ - Κινγκς Λιν | 5-0 | 2-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Σόλιχαλ Μουρς - Γκρίμσμπι | 2-0 | 1-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Χάλιφαξ - Ρέξαμ | 1-2 | 0-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γουιλντστόουν | 2-3 | 1-2 |
23/11/2021 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Ίστλιχ | 0-1 | 0-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Τσέστερφιλντ - Όλτρινχαμ | 2-2 | 2-0 |
23/11/2021 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Γέοβιλ Τάουν | 1-2 | 1-2 |
23/11/2021 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Νοτς Κάουντι | 1-1 | 0-1 |
23/11/2021 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Γουόκινγκ | 2-3 | 0-1 |
07/12/2021 | 21:45 | Σάουθεντ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-1 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
27/11/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Σάουθεντ | 1-2 | 0-2 |
27/11/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-1 | 0-1 |
27/11/2021 | 17:00 | Ρέξαμ - Μπρόμλεϊ | 2-0 | 1-0 |
27/11/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Μπαρνέτ | 1-2 | 1-1 |
27/11/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Στόκπορτ | 1-4 | 0-1 |
27/11/2021 | 17:00 | Τορκί - Χάλιφαξ | 2-3 | 0-1 |
27/11/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Όλντερσοτ Τάουν | 0-1 | 0-0 |
27/11/2021 | 19:20 | Νοτς Κάουντι - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 2-1 | 1-1 |
14/12/2021 | 21:45 | Ίστλιχ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
18/01/2022 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Τσέστερφιλντ | 3-2 | 2-1 |
10/05/2022 | 21:45 | Γκρίμσμπι - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/12/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Όλτρινχαμ | 2-2 | 2-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Τορκί | 1-2 | 0-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Γουόκινγκ | 2-0 | 1-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Ρέξαμ | 0-1 | 0-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Γκρίμσμπι | 3-2 | 1-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Γουιλντστόουν | 3-2 | 2-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 3-0 | 1-0 |
14/12/2021 | 21:45 | Χάλιφαξ - Κινγκς Λιν | 2-0 | 0-0 |
11/01/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Γέοβιλ Τάουν | 2-1 | 1-0 |
18/01/2022 | 21:45 | Στόκπορτ - Ίστλιχ | 3-0 | 2-0 |
01/03/2022 | 21:45 | Τσέστερφιλντ - Νοτς Κάουντι | 3-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
11/12/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Μπρόμλεϊ | 0-1 | 0-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Μπαρνέτ | 1-0 | 1-0 |
11/12/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-2 | 0-2 |
11/12/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Χάλιφαξ | 0-1 | 0-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Τορκί - Στόκπορτ | 2-1 | 2-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Σάουθεντ | 4-1 | 1-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Σόλιχαλ Μουρς | 0-4 | 0-3 |
11/12/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-1 | 1-1 |
11/12/2021 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Τσέστερφιλντ | 0-1 | 0-0 |
11/12/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Όλντερσοτ Τάουν | 0-3 | 0-0 |
11/12/2021 | 19:20 | Ρέξαμ - Γουέιμαουθ | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/12/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Όλτρινχαμ | 5-1 | 4-1 |
26/12/2021 | 17:00 | Τορκί - Γέοβιλ Τάουν | 3-0 | 0-0 |
26/12/2021 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Γουόκινγκ | 1-1 | 0-0 |
26/12/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-2 | 0-2 |
26/12/2021 | 19:20 | Μπρόμλεϊ - Σάουθεντ | 1-1 | 0-0 |
11/01/2022 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Νοτς Κάουντι | 2-4 | 1-0 |
11/01/2022 | 21:45 | Χάλιφαξ - Γκρίμσμπι | 1-0 | 0-0 |
15/02/2022 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Ίστλιχ | 1-0 | 0-0 |
15/03/2022 | 21:45 | Μπαρνέτ - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-0 | 1-0 |
05/04/2022 | 21:45 | Γουιλντστόουν - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 0-0 | 0-0 |
15/04/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Σόλιχαλ Μουρς | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/12/2021 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Ρέξαμ | 0-2 | 0-2 |
28/12/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Χάλιφαξ | 1-1 | 0-1 |
28/12/2021 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-0 | 1-0 |
28/12/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Τορκί | 2-1 | 0-1 |
28/12/2021 | 17:00 | Γουόκινγκ - Ντόβερ Αθλέτικ | 3-2 | 2-1 |
28/12/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Μπρόμλεϊ | 1-0 | 0-0 |
28/12/2021 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Στόκπορτ | 0-1 | 0-0 |
11/01/2022 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γουιλντστόουν | 1-0 | 0-0 |
01/02/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Μπαρνέτ | 2-1 | 2-1 |
01/02/2022 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Γουέιμαουθ | 1-1 | 0-1 |
08/02/2022 | 21:45 | Γκρίμσμπι - Κινγκς Λιν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/01/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Κινγκς Λιν | 1-0 | 0-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Μπαρνέτ | 0-0 | 0-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Γουέιμαουθ | 3-2 | 1-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Τορκί | 1-2 | 0-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Ντόβερ Αθλέτικ | 3-1 | 2-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Όλντερσοτ Τάουν | 2-3 | 1-0 |
02/01/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Ρέξαμ | 3-1 | 2-1 |
03/01/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Χάλιφαξ | 1-1 | 0-0 |
11/01/2022 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Στόκπορτ | 1-4 | 0-2 |
08/02/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Μπρόμλεϊ | 2-0 | 0-0 |
08/03/2022 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Γουιλντστόουν | 0-2 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
08/01/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-1 | 0-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Όλτρινχαμ | 1-1 | 0-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Σόλιχαλ Μουρς | 2-1 | 2-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Σάουθεντ | 0-1 | 0-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Ίστλιχ | 4-0 | 1-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Τορκί - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 2-2 | 2-1 |
08/02/2022 | 21:45 | Γουιλντστόουν - Γέοβιλ Τάουν | 2-1 | 2-0 |
08/02/2022 | 21:45 | Στόκπορτ - Τσέστερφιλντ | 2-2 | 0-2 |
08/03/2022 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Γουόκινγκ | 0-0 | 0-0 |
08/03/2022 | 21:45 | Ρέξαμ - Μπόρεχαμ Γουντ | 4-2 | 1-1 |
26/04/2022 | 21:45 | Ντόβερ Αθλέτικ - Νοτς Κάουντι | 0-3 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/01/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Τσέστερφιλντ | 1-4 | 0-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Όλντερσοτ Τάουν - Σάουθεντ | 1-1 | 1-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-2 | 1-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Γουιλντστόουν - Νοτς Κάουντι | 0-0 | 0-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Τορκί - Σόλιχαλ Μουρς | 0-2 | 0-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Στόκπορτ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 3-0 | 0-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Ρέξαμ - Γκρίμσμπι | 1-0 | 1-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Χάλιφαξ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-1 | 0-1 |
25/01/2022 | 21:45 | Ντόβερ Αθλέτικ - Ίστλιχ | 1-0 | 0-0 |
25/01/2022 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Γουόκινγκ | 1-0 | 1-0 |
12/02/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Όλτρινχαμ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/01/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Όλτρινχαμ | 2-0 | 0-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Τορκί - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-0 | 0-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Σόλιχαλ Μουρς - Γουιλντστόουν | 2-1 | 1-1 |
22/02/2022 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Χάλιφαξ | 1-1 | 1-1 |
22/02/2022 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Γέοβιλ Τάουν | 1-1 | 1-1 |
22/02/2022 | 21:45 | Όλντερσοτ Τάουν - Ντόβερ Αθλέτικ | 0-0 | 0-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Ίστλιχ - Σάουθεντ | 1-1 | 1-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Γουόκινγκ | 1-1 | 1-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Τσέστερφιλντ - Ρέξαμ | 0-2 | 0-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Μπαρνέτ - Κινγκς Λιν | 0-0 | 0-0 |
22/02/2022 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Μπρόμλεϊ | 2-2 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/01/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-1 | 0-1 |
22/03/2022 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Στόκπορτ | 0-3 | 0-2 |
22/03/2022 | 21:45 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Σάουθεντ | 2-1 | 0-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Γκρίμσμπι - Σόλιχαλ Μουρς | 1-2 | 1-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Ρέξαμ - Χάλιφαξ | 3-1 | 2-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Τορκί - Όλντερσοτ Τάουν | 4-0 | 3-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Ίστλιχ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-1 | 0-1 |
22/03/2022 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Τσέστερφιλντ | 1-0 | 0-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Μπρόμλεϊ | 2-1 | 1-1 |
22/03/2022 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-0 | 1-0 |
22/03/2022 | 21:45 | Γουόκινγκ - Γουέιμαουθ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/01/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Κινγκς Λιν | 2-1 | 0-1 |
22/01/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Ρέξαμ | 1-2 | 1-0 |
22/01/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Ντόβερ Αθλέτικ | 5-0 | 4-0 |
22/01/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Χάλιφαξ | 1-0 | 1-0 |
22/01/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Μπρόμλεϊ | 1-2 | 1-1 |
22/01/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Όλντερσοτ Τάουν | 0-0 | 0-0 |
22/01/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γουέιμαουθ | 1-1 | 1-1 |
22/01/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Τορκί | 1-2 | 1-1 |
22/01/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Γουιλντστόουν | 2-0 | 1-0 |
22/01/2022 | 19:20 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Στόκπορτ | 0-2 | 0-2 |
08/02/2022 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Μπαρνέτ | 6-1 | 3-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
29/01/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Γέοβιλ Τάουν | 0-1 | 0-1 |
29/01/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Όλντερσοτ Τάουν | 0-1 | 0-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Όλτρινχαμ | 5-0 | 4-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Γουιλντστόουν | 2-1 | 1-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Σάουθεντ | 0-1 | 0-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Χάλιφαξ | 1-3 | 0-2 |
29/01/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Νοτς Κάουντι | 1-0 | 1-0 |
29/01/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Κινγκς Λιν | 3-1 | 1-1 |
29/01/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Στόκπορτ | 0-5 | 0-1 |
29/01/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-1 | 1-0 |
29/01/2022 | 19:20 | Ίστλιχ - Τσέστερφιλντ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/02/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Μπαρνέτ | 1-3 | 0-2 |
05/02/2022 | 17:00 | Τορκί - Ρέξαμ | 1-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-0 | 0-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Γκρίμσμπι | 1-2 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Ίστλιχ | 2-2 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Γουέιμαουθ | 3-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 2-1 | 1-1 |
05/02/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Γουόκινγκ | 2-2 | 0-2 |
05/02/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
15/03/2022 | 21:45 | Χάλιφαξ - Μπρόμλεϊ | 1-0 | 0-0 |
26/04/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/02/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Γουιλντστόουν | 1-3 | 0-2 |
12/02/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Τσέστερφιλντ | 1-1 | 0-0 |
12/02/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Όλντερσοτ Τάουν | 3-1 | 2-0 |
12/02/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Γέοβιλ Τάουν | 0-0 | 0-0 |
12/02/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Τορκί | 1-3 | 1-1 |
12/02/2022 | 19:20 | Γουόκινγκ - Σάουθεντ | 2-3 | 0-2 |
15/02/2022 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Στόκπορτ | 1-3 | 0-0 |
15/02/2022 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Όλτρινχαμ | 2-0 | 1-0 |
01/03/2022 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 3-0 | 3-0 |
01/03/2022 | 21:45 | Ρέξαμ - Κινγκς Λιν | 2-0 | 2-0 |
08/03/2022 | 21:45 | Σόλιχαλ Μουρς - Νοτς Κάουντι | 3-3 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/02/2022 | 17:00 | Τορκί - Μπαρνέτ | 2-2 | 2-1 |
19/02/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Ρέξαμ | 1-2 | 0-0 |
19/02/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Γουόκινγκ | 1-0 | 0-0 |
19/02/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Σόλιχαλ Μουρς | 2-3 | 2-1 |
19/02/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Ίστλιχ | 2-0 | 2-0 |
19/02/2022 | 19:20 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-0 | 1-0 |
08/03/2022 | 21:45 | Γέοβιλ Τάουν - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-3 | 0-2 |
08/03/2022 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Γουέιμαουθ | 5-0 | 4-0 |
08/03/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Γκρίμσμπι | 1-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-1 | 1-1 |
05/04/2022 | 21:45 | Κινγκς Λιν - Μπρόμλεϊ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/02/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Όλντερσοτ Τάουν | 4-1 | 1-0 |
26/02/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Νοτς Κάουντι | 0-2 | 0-1 |
26/02/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Γουέιμαουθ | 1-0 | 1-0 |
26/02/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Σόλιχαλ Μουρς | 1-1 | 1-1 |
26/02/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-4 | 1-1 |
26/02/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Μπαρνέτ | 1-0 | 1-0 |
26/02/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γκρίμσμπι | 1-3 | 1-2 |
26/02/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Ίστλιχ | 1-0 | 1-0 |
26/02/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 3-0 | 2-0 |
26/02/2022 | 19:15 | Γουιλντστόουν - Τορκί | 1-1 | 0-0 |
26/02/2022 | 19:20 | Τσέστερφιλντ - Γέοβιλ Τάουν | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/03/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Χάλιφαξ | 0-2 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Τορκί - Μπρόμλεϊ | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Κινγκς Λιν | 2-2 | 0-1 |
05/03/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Γέοβιλ Τάουν | 1-1 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Όλτρινχαμ | 0-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Γουόκινγκ | 1-0 | 0-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Γουιλντστόουν | 4-1 | 1-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Σάουθεντ | 2-2 | 1-0 |
05/03/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Ντόβερ Αθλέτικ | 6-0 | 1-0 |
05/03/2022 | 19:20 | Όλντερσοτ Τάουν - Στόκπορτ | 0-2 | 0-2 |
05/04/2022 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
12/03/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Ίστλιχ | 4-0 | 2-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-0 | 0-0 |
12/03/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Γουέιμαουθ | 3-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Γκρίμσμπι | 0-2 | 0-1 |
12/03/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Τορκί | 2-3 | 1-2 |
12/03/2022 | 19:20 | Μπόρεχαμ Γουντ - Τσέστερφιλντ | 1-1 | 0-0 |
15/03/2022 | 21:45 | Στόκπορτ - Νοτς Κάουντι | 3-0 | 1-0 |
15/03/2022 | 21:45 | Σάουθεντ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-3 | 0-2 |
05/04/2022 | 21:45 | Χάλιφαξ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
05/04/2022 | 21:45 | Ρέξαμ - Μπαρνέτ | 6-0 | 3-0 |
26/04/2022 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Όλτρινχαμ | 2-0 | 2-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γέοβιλ Τάουν | 0-2 | 0-1 |
19/03/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Ρέξαμ | 0-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Γουόκινγκ | 0-2 | 0-1 |
19/03/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Γουιλντστόουν | 4-2 | 0-2 |
19/03/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Τορκί | 2-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Κινγκς Λιν | 0-3 | 0-1 |
19/03/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γκρίμσμπι | 0-0 | 0-0 |
19/03/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Ίστλιχ | 5-3 | 3-1 |
19/03/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Νοτς Κάουντι | 1-2 | 1-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
26/03/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-0 | 0-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Στόκπορτ | 0-2 | 0-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Τσέστερφιλντ | 1-1 | 1-1 |
26/03/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Χάλιφαξ | 2-0 | 0-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Τορκί - Γουέιμαουθ | 3-0 | 2-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Σόλιχαλ Μουρς | 2-3 | 1-1 |
26/03/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Ντόβερ Αθλέτικ | 6-5 | 2-2 |
26/03/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 2-1 | 2-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Μπρόμλεϊ | 1-1 | 0-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Μπαρνέτ | 1-2 | 0-0 |
26/03/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Σάουθεντ | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/04/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Νοτς Κάουντι | 0-3 | 0-1 |
02/04/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Ίστλιχ | 0-2 | 0-2 |
02/04/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Γκρίμσμπι | 1-4 | 1-2 |
02/04/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Κινγκς Λιν | 1-1 | 1-0 |
02/04/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 3-1 | 2-0 |
02/04/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Γέοβιλ Τάουν | 2-2 | 1-1 |
02/04/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Γουιλντστόουν | 2-0 | 0-0 |
02/04/2022 | 19:20 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γουόκινγκ | 0-1 | 0-0 |
26/04/2022 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Ρέξαμ | 1-6 | 1-0 |
10/05/2022 | 21:45 | Μπρόμλεϊ - Όλτρινχαμ | 1-1 | 1-0 |
11/05/2022 | 21:45 | Στόκπορτ - Τορκί | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
09/04/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Γκρίμσμπι | 0-0 | 0-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Τσέστερφιλντ | 1-2 | 0-1 |
09/04/2022 | 17:00 | Τορκί - Νοτς Κάουντι | 5-1 | 2-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Γέοβιλ Τάουν | 2-2 | 2-1 |
09/04/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Γουόκινγκ | 2-1 | 1-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 0-1 | 0-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-2 | 0-0 |
09/04/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-2 | 0-1 |
09/04/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Ίστλιχ | 3-2 | 1-1 |
09/04/2022 | 19:20 | Στόκπορτ - Σάουθεντ | 5-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/04/2022 | 15:00 | Γουέιμαουθ - Γέοβιλ Τάουν | 0-0 | 0-0 |
18/04/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γουόκινγκ | 1-4 | 0-2 |
18/04/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Σάουθεντ | 1-3 | 0-2 |
18/04/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Σόλιχαλ Μουρς | 1-0 | 0-0 |
18/04/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 0-0 | 0-0 |
18/04/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Γκρίμσμπι | 0-1 | 0-1 |
18/04/2022 | 17:00 | Τορκί - Ίστλιχ | 0-0 | 0-0 |
18/04/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 0-2 | 0-2 |
18/04/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-0 | 1-0 |
18/04/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Όλτρινχαμ | 4-0 | 4-0 |
18/04/2022 | 19:20 | Χάλιφαξ - Τσέστερφιλντ | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/04/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Γουιλντστόουν | 4-2 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Χάλιφαξ | 1-0 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Όλντερσοτ Τάουν | 2-1 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Γουέιμαουθ | 3-1 | 2-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Τορκί | 2-1 | 1-1 |
23/04/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Μπαρνέτ | 2-3 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Κινγκς Λιν | 1-1 | 0-1 |
23/04/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Ντόβερ Αθλέτικ | 3-2 | 1-1 |
23/04/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Μπρόμλεϊ | 2-0 | 1-0 |
23/04/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Στόκπορτ | 2-1 | 1-0 |
23/04/2022 | 19:20 | Γουόκινγκ - Ρέξαμ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
30/04/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Νοτς Κάουντι | 3-1 | 2-1 |
30/04/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Σόλιχαλ Μουρς | 2-4 | 0-2 |
30/04/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-2 | 0-1 |
30/04/2022 | 17:00 | Τορκί - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-1 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Ίστλιχ | 3-3 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Γέοβιλ Τάουν | 1-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Όλτρινχαμ | 0-1 | 0-1 |
30/04/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Τσέστερφιλντ | 4-2 | 3-2 |
30/04/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Γκρίμσμπι | 2-2 | 1-0 |
30/04/2022 | 17:00 | Ρέξαμ - Σάουθεντ | 1-0 | 0-0 |
30/04/2022 | 19:20 | Στόκπορτ - Μπόρεχαμ Γουντ | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/05/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Μπαρνέτ | 1-1 | 1-0 |
02/05/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Κινγκς Λιν | 0-3 | 0-1 |
02/05/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Γουέιμαουθ | 1-1 | 0-1 |
02/05/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Μπρόμλεϊ | 3-0 | 1-0 |
02/05/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-0 | 1-0 |
02/05/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Όλντερσοτ Τάουν | 2-2 | 2-1 |
02/05/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Χάλιφαξ | 1-2 | 0-2 |
02/05/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Τορκί | 0-0 | 0-0 |
02/05/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Στόκπορτ | 0-1 | 0-1 |
02/05/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Ρέξαμ | 1-1 | 0-0 |
02/05/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Γουιλντστόουν | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/05/2022 | 14:30 | Τορκί - Τσέστερφιλντ | 2-0 | 0-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Γουόκινγκ - Ίστλιχ | 1-2 | 0-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Γουέιμαουθ - Μπαρνέτ | 1-2 | 0-1 |
07/05/2022 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Κινγκς Λιν | 2-1 | 0-1 |
07/05/2022 | 17:00 | Μπρόμλεϊ - Ντόβερ Αθλέτικ | 2-2 | 1-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Σόλιχαλ Μουρς - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 3-1 | 3-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 1-3 | 0-2 |
07/05/2022 | 17:00 | Χάλιφαξ - Όλντερσοτ Τάουν | 1-1 | 0-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Νοτς Κάουντι - Όλτρινχαμ | 3-0 | 0-0 |
07/05/2022 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-2 | 0-2 |
08/05/2022 | 14:30 | Ρέξαμ - Στόκπορτ | 3-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/05/2022 | 17:00 | Όλντερσοτ Τάουν - Γουιλντστόουν | 1-3 | 1-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Σάουθεντ - Τορκί | 1-1 | 0-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Νοτς Κάουντι | 0-1 | 0-0 |
15/05/2022 | 17:00 | Ίστλιχ - Γκρίμσμπι | 4-4 | 0-2 |
15/05/2022 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γουέιμαουθ | 1-2 | 0-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Ρέξαμ | 3-0 | 0-0 |
15/05/2022 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Γουόκινγκ | 0-0 | 0-0 |
15/05/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-3 | 0-2 |
15/05/2022 | 17:00 | Μπαρνέτ - Μπρόμλεϊ | 2-4 | 1-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Όλτρινχαμ - Γέοβιλ Τάουν | 0-1 | 0-1 |
15/05/2022 | 17:00 | Στόκπορτ - Χάλιφαξ | 2-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
23/05/2022 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Γκρίμσμπι | 1-2 | 0-0 |
24/05/2022 | 21:45 | Χάλιφαξ - Τσέστερφιλντ | 1-2 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
28/05/2022 | 14:30 | Ρέξαμ - Γκρίμσμπι | 4-5 | 1-1 |
29/05/2022 | 14:30 | Σόλιχαλ Μουρς - Τσέστερφιλντ | 3-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/06/2022 | 17:00 | Γκρίμσμπι - Σόλιχαλ Μουρς | 2-1 | 0-1 |
Ο αγώνας της Εθνικής Ελλάδας με την Γεωργία κλέβει την παράσταση στο πρόγραμμα της Τρίτης (26 Μαρτίου) αλλά οι ευκαιρίες είναι στην Γηραιά Αλβιώνα και στο πρωτάθλημα της Νάσιοναλ Λιγκ…
Αναλύσεις και προτάσεις για τις τρεις αναμετρήσεις της National League Αγγλίας, οι οποίες θα διεξαχθούν σήμερα Τρίτη (26/3).
Η 41η αγωνιστική στη Νάσιοναλ Αγγλίας ξεκινά με ενδιαφέρουσες αναμετρήσεις που αναμένεται να... τραβήξουν τα βλέμματα στο σημερινό κουπόνι του στοιχήματος.
Η Τσέστερφιλντ παίζει χωρίς κίνητρο και άγχος απέναντι σε μία Χάλιφαξ που καίγεται για βαθμούς.
Με εξ αναβολής αναμετρήσεις συνεχίζεται η Νάσιοναλ Λιγκ της Αγγλίας, με επτά ματς που... τραβούν τα βλέμματα στο κουπόνι του στοιχήματος.
35η αγωνιστική ημέρα στη Νάσιοναλ Λιγκ της Αγγλίας και τα περισσότερα παιχνίδια υπόσχονται γκολ και θέαμα.
Πλούσια δράση με εξ' αναβολής αναμετρήσεις στη Νάσιοναλ Λιγκ της Αγγλίας, όπου οι έδρες φαίνεται να έχουν το πρώτο λόγο, καθώς οι γηπεδούχοι είναι τα φαβορί σχεδόν σε όλα τα παιχνίδια της κατηγορίας.
Δύο άσοι σε πολύ καλές αποδόσεις προκύπτουν από την Νάσιοναλ Λιγκ της Αγγλίας, με βάση τις αναλύσεις των αναμετρήσεων, την φόρμα των ομάδων και την δύναμη των εδρών.
Η Νάσιοναλ Λιγκ κρύβει την δική της μαγεία και με έντεκα παιχνίδια στο σημερινό κουπόνι, δίνει άλλη διάσταση στα προγνωστικά μας.
Με μία ενδιαφέρουσα αναμέτρηση συνεχίζεται την Τετάρτη η Νάσιοναλ Λιγκ.
Η φιλόδοξη Μπαρνέτ έχει τον πρώτο λόγο κόντρα στη Ντάγκεναμ ενώ το σκορ αναμένεται να...ξεφύγει στο ματς της Φάιλντ με τη Χαρτπουλ.
Τα πονταρίσματα τερμάτων και το συνδυαστικό διπλό της... φουριόζας εσχάτως, Όλνταμ ξεχωρίζουν στο σημερινό πρόγραμμα της Vanarama National League.
Mε τέσσερα παιχνίδια κάνει την εμφάνισή της σήμερα στο κουπόνι η Νάσιονα Λιγκ της Αγγλίας, από τα οποία προκύπτουν πολύ δυνατά προγνωστικά.
Ενα εξ αναβολής ματς απόψε στην Νάσιοναλ Αγγλίας, ανάμεσα σε δύο καλά ονόματα της κατηγορίας.
Η Νάσιοναλ Λιγκ επανέρχεται με φουλ αγωνιστική δράση, σε ματς με έντονο ενδιαφέρον και καλών αποδόσεων.
Αρκετές οι επιλογές στο πρόγραμμα της Τρίτης και έχω ξεχωρίσει μια δυάδα από την Γηραιά Αλβιώνα με τον άσσο της Άστον Βίλα και τον άσσο της Μπόρεχαμ!
Οι αγώνες της 2ης αγωνιστικής της προκριματικής φάσης του Euro 2024 ξεχωρίζουν στο πρόγραμμα της Τρίτης αλλά οι ευκαιρίες είναι στην Γηραιά Αλβιώνα...
Ο συνδυαστικός άσος των πρωτοπόρων ξεχωρίζει απο το σημερινό πρόγραμμα, ενώ αρκετά γκολ… υποσχονται Ντόρκινγκ και Μειντστοουν.
Οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο λόγο στις σημερινές αναμετρήσεις αλλά το διπλό της φορμαρισμένης Σάουθεντ έχει πάρει ήδη… παιχνίδι στην στοιχηματική αγορά.
Σόλιχαλ Μουρς και Γκρίμσμπι παίζουν τους κόπους μιας χρονιάς στο Λόντον Στέντιουμ”, με τον νικητή να παίρνει το εισιτήριο για την Λιγκ2!
Νοκ άουτ ημιτελικός των πλέι οφ ανόδου στην Β’ Αγγλίας. Σε περίπτωση ισοπαλίας ακολουθεί ημίωρη παράταση και αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. Η ομάδα που θα προκριθεί θα παίξει στον τελικό με την Γκρίμσμπι.
Το Σαββατοκύριακο θα διεξαχθούν οι ημιτελικοί των πλέι οφ της Νάσιοναλ Αγγλίας, που δίνουν το τελευταίο εισιτήριο για την Λιγκ2. Τα ματς είναι νοκ άουτ, σε περίπτωση ισοπαλίας θα ακολουθήσει παράταση κι αν χρειαστεί η διαδικασία των πέναλτι. Σάββατo: Ρέξαμ-Γκρίμσμπι (14.30). Κυριακή: Σόλιχαλ Μ.-Τσέστερφιλντ (14.30). Τα αποτελέσματα του 1ου γύρου των πλέι οφ: Νοτς Κάουντι-Γκρίμσμπι 1-2, Χάλιφαξ-Τσέστερφιλντ 1-2.
Η Χάλιφαξ υποδέχεται την Τσέστερφιλντ για τα προημιτελικά των πλέι οφ ανόδου της Νάσιοναλ Λιγκ και ο άσος έχει ήδη την... τιμητική του στην στοιχηματική αγορά!
Η Νοτς Κάουντι υποδέχεται την Γκρίμσμπι, σε νοκ άουτ ημιτελικό των πλέι οφ ανόδου.