Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
06/08/2021 | 21:30 | Whickham - Consett | 2-3 | - |
06/08/2021 | 21:45 | Ασκοτ Γιουν. - Holyport | 3-0 | - |
06/08/2021 | 21:45 | New Salamis - Kensington Borough | 1-3 | - |
07/08/2021 | 15:00 | Harborough Town - Rothwell Corinthians | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Steyning Town - Pagham | 2-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Varndeanians - Farnham Town | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γκαμίλς - Colliers Wood United | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Deal Town - Southall | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γουόλτον & Χέρσχαμ - Tunbridge Wells | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | K Sports - Rusthall | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Roman Glass St George - Holmer Green | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Reading City - Hallen | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Badshot Lea - East Preston | 3-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Jersey Bulls - Horsham YMCA | 10-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Glebe - Abbey Rangers | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Broadbridge Heath - Littlehampton Town | 2-6 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Kennington - Horley Town | 5-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | CB Hounslow United - Redhill | 0-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Cobham - Σεβενοακς Ταουν | 2-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Staines Town - Little Common | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Hollands & Blair - Holmesdale | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Καταμ Ταουν - Eastbourne United | 6-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Tring Athletic - Keynsham Town | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Cadbury Heath - Flackwell Heath | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Clacton - Λέϊτον Τάουν | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Sawbridgeworth Town - Cockfosters | 0-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Μπασιλντον Γιουν. - Stansted | 4-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Dunstable Town - North Greenford United | 1-5 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Southend Manor - London Colney | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Easington Sports - Wokingham & Emmbrook | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Bishop's Cleeve - Clevedon Town | 6-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Brislington - Brimscombe & Thrupp | 3-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Shrivenham - Burnham | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Chipping Sodbury Town - Harefield United | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Risborough Rangers - Lydney Town | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Aylesbury Vale Dynamos - Longlevens | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Thornbury Town - Royal Wootton | 0-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Αϊλεσμπούρι Γιουνάϊτεντ - Fairford Town | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Broadfields United - Cribbs | 4-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ardley United - Ashton & Backwell United | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Όξεϊ Τζετς - Bitton | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γουιτχαμ Ταουν - Woodford Town | 3-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Μακλσφίλντ - Burscough | 4-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Bridport - Fleet Town | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Λαρκχαλ Αθλετικ - Lymington Town | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | United Services - Alton Town | 0-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Brockenhurst - Hamworthy United | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Moneyfields - AFC Stoneham | 1-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Calne Town FC - Bashley | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Portland United - Bournemouth FC | 2-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Blackfield & Langley - Cowes Sports | 5-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Alresford Town - Odd Down | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Tadley Calleva - Baffins Milton Rovers FC | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ilfracombe Town - Wellington AFC | 4-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | St Austell - Τάβιστοκ | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Buckland Athletic - Exmouth | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Mousehole - Helston Athletic | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Millbrook - Saltash United | 2-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Fareham Town - Street | 8-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Hamble Club - Corsham Town | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Shepton Mallet - Andover New Street | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Hythe & Dibden - Bradford Town | 1-7 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Westbury United - Christchurch | 4-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Amesbury Town - Shaftesbury Town | 1-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ιστ Γκρινστέντ - Alfold | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Lordswood - Knaphill | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Hanworth Villa - Loxwood | 1-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Tower Hamlets - Σεπέϊ Γιουν. | 1-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ashford Town (Middlesex) - Uckfield Town | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Lingfield - Egham Town | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Bexhill United - Peacehaven & Telscombe | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Newhaven - Camberley Town | 6-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Sheerwater - Erith Town | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Crawley Down Gatwick - Welling Town | 3-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | AFC Portchester - Horndean | 4-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Crowborough Athletic - AFC Croydon Athletic | 1-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Balham - Canterbury City | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Mile Oak - Punjab United | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Saltdean United - Frimley Green | 4-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Molesey - Phoenix Sports | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Fisher - Raynes Park Vale | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Tooting & Mitcham United - Erith & Belvedere | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Eastbourne Town - Guildford City | 2-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Edgware Town - Χαντλι | 0-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Glossop North End - Widnes | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Lye Town - Χάνλεϊ Τάουν | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Sporting Khalsa FC - Coventry Sphinx | 4-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Tividale - Shifnal Town FC | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Winsford United - Τσάρνοκ Ρίτσαρντ | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Silsden - Eccleshill United | 0-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Thackley - Wythenshawe Town | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Vauxhall Motors - Skelmersdale United | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Prestwich Heys - Litherland Remyca | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Highgate United - Malvern Town | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Westfields - Heather St Johns | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Quorn - Selston | 5-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Stourport Swifts - Lichfield City | 0-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | AFC Wulfrunians - Heanor Town | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Rugby Town FC - Μπολνμερε Σεντ Μιχαελς | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Gresley - Bewdley Town | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Racing Club Warwick - Stone Old Alleynians | 0-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Whitchurch Alport - Wolverhampton Casuals | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γουόλσολ Γουντ - Leicester Road | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | West Didsbury & Chorlton - Αβρό | 1-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ashton Athletic - Squires Gate | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Seaham Red Star - Crook Town AFC | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Billingham Town - West Allotment Celtic | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Whitley Bay - North Ferriby | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Penrith AFC - Guisborough Town | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Shildon AFC - Garforth Town | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Ασινγκτον - Newcastle Benfield | 3-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Knaresborough Town - Northallerton Town | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Barton Town Old Boys - Maltby Main | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Newton Aycliffe - Thornaby | 4-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Sunderland RCA - Bishop Auckland | 5-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Padiham - AFC Liverpool | 2-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Barnoldswick Town - Runcorn Town | 6-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Λόνγκριτζ Τάουν - Northwich Victoria | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Lower Breck - Penistone Church | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Athersley Recreation - Campion | 1-4 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Irlam - Albion Sports | 3-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γκουλ - Sunderland Ryhope CW | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | North Shields - West Auckland Town | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Pinchbeck United - Skegness Town | 0-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Oadby Town - Στάμφορντ | 0-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Little Oakley - St Margaretsbury | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Newport Pagnell Town - Peterborough N Star | 4-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Corby Town - Woodbridge Town | 3-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Arlesey Town - Thetford Town | 4-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Norwich United - Long Buckby | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Brantham Athletic - Gorleston | 4-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Hadleigh United - Desborough Town | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Kirkley & Pakefield - Long Melford | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Bugbrooke St Michaels - March Town United | 4-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | AFC Kempston Rovers - Whitton United | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Godmanchester Rovers - Northampton ON Chenecks | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Wellingborough Town - Newmarket Town | 1-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Harpenden Town - Romford | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Γουαρε - Takeley | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Redbridge - Ilford | 1-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Stanway Rovers - Leverstock Green | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Potton United - Eynesbury Rovers | 2-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Biggleswade United - Saffron Walden Town | 0-7 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Cogenhoe United - Haverhill Rovers | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Handsworth Parramore - AFC Mansfield | 2-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Κλιτχόπερς Τάουν - Melton Town | 4-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Leicester Nirvana - Deeping Rangers | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Winterton Rangers - Γκρίσμπι Μπόρο | 6-2 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Λονγ Ιτον Γιουν. - Holbeach United | 4-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Anstey Nomads - Sleaford Town | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Newark Flowserve - Lutterworth Town | 0-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Sherwood Colliery - Μπόστον Γιουν. | 1-1 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Swaffham Town - Walsham Le Willows | 0-3 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Mildenhall Town - Wroxham FC | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Fakenham Town - Ely City | 1-0 | - |
07/08/2021 | 17:00 | Staveley MW - Loughborough University | 1-2 | - |
08/08/2021 | 15:30 | AFC Emley - Κονγκλετον Ταουν | 3-2 | - |
08/08/2021 | 16:00 | Coventry United - Worcester City | 4-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Tuffley Rovers - Windsor | 3-2 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Hoddesdon Town - Clapton | 0-1 | - |
08/08/2021 | 17:00 | Baldock Town FC - Wembley | 1-0 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Hassocks - Spelthorne Sports | 1-2 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Banstead Athletic - Bearsted | 2-2 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Walthamstow - Crawley Green | 4-1 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Sporting Bengal United - White Ensign | 0-3 | - |
16/08/2022 | 21:45 | Virginia Water - Athletic Newham | 1-1 | - |
25/07/2023 | 21:30 | Redcar Athletic - Hemsworth MW | 4-1 | - |
05/08/2023 | 17:00 | Brixham - Bridgwater Town | 1-2 | - |
05/08/2023 | 17:00 | Romulus - Uttoxeter Town | 1-2 | - |
05/08/2023 | 17:00 | Lakenheath - Mulbarton Wanderers | 2-2 | - |
05/08/2023 | 17:00 | West Essex - St. Panteleimon | 4-2 | - |
05/08/2023 | 17:00 | Hereford Lads Club - Haughmond | 0-0 | - |
19/08/2023 | 17:00 | Bottesford Town - Eastwood Community | 1-0 | - |
02/09/2023 | 17:00 | Ένφιλντ 1893 - Milton Keynes Irish | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
10/08/2021 | 21:30 | Lutterworth Town - Newark Flowserve | 1-3 | - |
10/08/2021 | 21:30 | Wokingham & Emmbrook - Easington Sports | 0-0 | 0-0 |
10/08/2021 | 21:30 | East Preston - Badshot Lea | 0-2 | - |
10/08/2021 | 21:30 | Pagham - Steyning Town | 2-3 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Andover New Street - Shepton Mallet | 0-4 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Bashley - Calne Town FC | 2-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Knaphill - Lordswood | 2-2 | 0-0 |
10/08/2021 | 21:45 | Burnham - Shrivenham | 4-0 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Brimscombe & Thrupp - Brislington | 3-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Bournemouth FC - Portland United | 3-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Haughmond - Hereford Lads Club | 1-0 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Whitton United - AFC Kempston Rovers | 2-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Mulbarton Wanderers - Lakenheath | 3-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Deeping Rangers - Leicester Nirvana | 3-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | Μπόστον Γιουν. - Sherwood Colliery | 0-1 | - |
10/08/2021 | 21:45 | North Ferriby - Whitley Bay | 2-5 | - |
10/08/2021 | 22:00 | Skelmersdale United - Vauxhall Motors | 2-0 | - |
11/08/2021 | 21:30 | Saltash United - Millbrook | 4-6 | - |
11/08/2021 | 21:30 | Σεβενοακς Ταουν - Cobham | 3-1 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Long Melford - Kirkley & Pakefield | 0-4 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Athletic Newham - Virginia Water | 3-1 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Colliers Wood United - Γκαμίλς | 1-3 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Romford - Harpenden Town | 3-1 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Haverhill Rovers - Cogenhoe United | 0-2 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Penistone Church - Lower Breck | 1-2 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Sunderland Ryhope CW - Γκουλ | 2-3 | 0-0 |
11/08/2021 | 21:45 | Northampton ON Chenecks - Godmanchester Rovers | 1-0 | - |
11/08/2021 | 21:45 | Erith & Belvedere - Tooting & Mitcham United | 3-1 | 0-0 |
17/08/2021 | 21:45 | Bearsted - Banstead Athletic | 2-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
20/08/2021 | 21:30 | West Allotment Celtic - Whitley Bay | 4-2 | - |
20/08/2021 | 21:45 | Γουόλτον & Χέρσχαμ - Guildford City | 2-0 | - |
20/08/2021 | 21:45 | Wantage Town - Highworth Town | 1-2 | - |
20/08/2021 | 22:00 | AFC Liverpool - Μπουτλ | 2-3 | - |
21/08/2021 | 14:30 | Σέφιλντ - Sherwood Colliery | 1-2 | - |
21/08/2021 | 16:00 | Newhaven - Jersey Bulls | 0-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Shaftesbury Town - AFC Stoneham | 6-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Whitstable Town - Alfold | 5-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Westbury United - Hamworthy United | 0-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Corsham Town - Fleet Town | 1-5 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Cockfosters - Σάντμπουρι | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bradford Town - Alton Town | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Blackfield & Langley - AFC Portchester | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Alresford Town - Fareham Town | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Baffins Milton Rovers FC - Σόλινγκ | 2-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Mangotsfield United - Τάβιστοκ | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bridgwater Town - Ilfracombe Town | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Exmouth - Μπριστολ Μανορ Φαρμ | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Mousehole - Πλιμουθ Παρκγουεϊ | 1-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Phoenix Sports - Punjab United | 7-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Hollands & Blair - Ραμσγκατε | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Όξεϊ Τζετς - Ντίντκοτ Τάουν | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Royal Wootton - Ardley United | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Roman Glass St George - Σιρενσέστερ | 0-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Longlevens - Chalfont St Peter | 3-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | North Greenford United - Tilbury | 0-7 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Στόουμαρκετ Τάουν - Γουιτχαμ Ταουν | 4-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γουαρε - Χάσταγκ Γιουνάιτεντ | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπάρκιν - Ilford | 2-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Broadfields United - Reading City | 0-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Harefield United - Μπίνφιλντ | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Balham - K Sports | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Καταμ Ταουν - Ashford United | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Redhill - Deal Town | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Raynes Park Vale - VCD Athletic | 2-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Σεπέϊ Γιουν. - Saltdean United | - | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bishop's Cleeve - Tring Athletic | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Lingfield - Τσέρτσι | 1-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Risborough Rangers - Ασκοτ Γιουν. | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Σίτι οφ Λίβερπουλ - AFC Emley | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Westfields - Coventry United | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Harborough Town - Biggleswade | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Ashford Town (Middlesex) - Knaphill | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Steyning Town - Sutton Common Rovers | 0-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Badshot Lea - Corinthian FC | 2-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπράκνελ Τάουν - Bashley | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Lymington Town - Bournemouth FC | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μέλκσχαμ Τάουν - Shepton Mallet | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γκουλ - Πόντερκραφτ Κόλιερις | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Lower Breck - Μοσλι | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Cogenhoe United - Ντερεχαμ Ταουν | 0-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Kirkley & Pakefield - Northampton ON Chenecks | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπασιλντον Γιουν. - White Ensign | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Χανβελ Ταουν - Athletic Newham | 5-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γκαμίλς - Χέιστινγκς Γιουν. | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Σεβενοακς Ταουν - Erith Town | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Willand Rovers - Millbrook | 3-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Farnham Town - Spelthorne Sports | 2-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Cinderford Town - Easington Sports | 3-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Northwood - Burnham | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Stanway Rovers - Ένφιλντ 1893 | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Clapton - AFC Dunstable | 1-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Tuffley Rovers - Flackwell Heath | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Abbey Rangers - Loxwood | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Peacehaven & Telscombe - Crawley Down Gatwick | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Σίττινγκμπουρν - Littlehampton Town | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Kennington - Little Common | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Squires Gate - Μακλσφίλντ | 6-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Irlam - Skelmersdale United | 1-5 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Haughmond - Χάνλεϊ Τάουν | 0-5 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Loughborough University - Newark Flowserve | 3-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Winterton Rangers - Deeping Rangers | 4-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Wisbech Town - Whitton United | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Mulbarton Wanderers - Hadleigh United | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Walthamstow - Hullbridge Sports | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bearsted - Μπούργκες | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Saffron Walden Town - Χαντλι | 0-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Glossop North End - Kendal Town | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Colney Heath - Χάρλοου Τάουν | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Marlow - Slimbridge | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Τχάμε Γιουν. - Thatcham Town | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Νορθ Λι - Κιντλινγκτον | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Whyteleafe - Γουάιτχοκ | - | - |
21/08/2021 | 17:00 | Σαουθ Παρκ - Τρί Μπρίτζ | 3-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Chipstead - Φαβερσχαμ Ταουν | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Χάϊθ Τάουν - Ουεστφιλντ | 3-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bedfont Sports - Χιρνε Μπεϊ | 3-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Lancing - Haywards Heath Town | 0-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Uxbridge - Κρέι Βάλεϊ Πέιπερ Μιλς | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γουίντσεστερ Σίτι - Chichester City | 1-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπεϊσινγκστόουκ Τάουν - Ουνικλινίκ | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Φρομ Τάουν - Πόλτον Ρόβερς | 3-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Consett - Μπριντλινγκτον Ταουν | 2-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπάρτον Ρόβερς - West Essex | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Maldon & Tiptree - Αβελέι | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Great Wakering Rovers - Χέϊμπριτζ | 3-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Κάνβεϊ - Waltham Abbey FC | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Χαλεσόβεν Τάουν - Σάτον Κόλντφιλντ | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γουόρκσοπ - Eastwood Community | 4-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Maltby Main - Καρλτον Ταουν | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Λιβερσέτζ - Knaresborough Town | 5-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γιαξλι - Mildenhall Town | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Coggeshall Town - Μπέρκαμστεντ | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bideford - Barnstaple Town | 1-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Marske United - Pickering Town | 7-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Stockton Town - Ossett United | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γιορκσάιρ Νέοι - Hebburn Town | 0-7 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Γουόκρινγκτον - Μαρίν | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Trafford - Κόλνε | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπεντγουόρθ Γιουν. - Κιντσγκρόουβ Αθλέτικ | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Bedford Town - Νεοτς Τάουν | 3-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Daventry Town - Κέμπριτζ Σίτι | 1-5 | - |
21/08/2021 | 17:00 | FC Romania - Γέλβιν Γκάρντεν | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Newcastle Benfield - Dunston UTS | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | North Shields - Guisborough Town | 2-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Little Oakley - Hertford Town | 0-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Νιούκαστλ Τάουν - Leicester Road | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Εβεσαμ Γιουνάιτεντ - Lichfield City | 2-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Κλιτχόπερς Τάουν - Λουγκμπορο Ντιναμο | 3-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Quorn - Ιλκεστον | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Handsworth Parramore - Stocksbridge PS | 5-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Λίνκολν Γιουν. - Στάμφορντ | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Anstey Nomads - Skegness Town | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Norwich United - Newmarket Town | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Potton United - Walsham Le Willows | 5-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Fakenham Town - Μπέρι Τάουν | 0-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Newport Pagnell Town - Histon | 4-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Brantham Athletic - Σπάλντινγκ Γιουν. | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Corby Town - Soham Town Rangers | 3-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Λονγ Ιτον Γιουν. - Σεπσεντ Νταϊναμο | 4-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπρέντγουντ Τάουν - Λέϊτον Τάουν | 1-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Φελιξστοουβ @ Γουαλτον - Southend Manor | 5-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Μπέλπχερ Τάουν - Whitchurch Alport | 3-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Φρούσκογκορατς - Newton Aycliffe | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Αβρό - Ρανκορν Λινετς | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Φρίκλεϊ - Sunderland RCA | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Prescot Cables - Campion | 3-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Seaham Red Star - Redcar Athletic | 2-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Shildon AFC - Μπριγκχαουζ Ταουν | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Eccleshill United - Τσάρνοκ Ρίτσαρντ | 1-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Wythenshawe Town - 1874 Northwich | 1-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Barnoldswick Town - Ramsbottom United | 5-4 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Prestwich Heys - Γουόρινγκτον Ράιλαντς 1906 | 0-3 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Gresley - Λίκ Τάουν | 0-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Tividale - AFC Wulfrunians | 2-1 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Τσέιστάουν - Uttoxeter Town | 7-0 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Stone Old Alleynians - Rugby Town FC | 4-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Sporting Khalsa FC - Market Drayton Town | 3-2 | - |
21/08/2021 | 17:00 | Highgate United - Coleshill Town | 1-4 | - |
22/08/2021 | 15:00 | Αϊλεσμπούρι Γιουνάϊτεντ - Brimscombe & Thrupp | 8-0 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Kensington Borough - Romford | 0-1 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Northwich Victoria - Clitheroe | 1-2 | - |
22/08/2021 | 17:00 | Baldock Town FC - Γκρέϊς | 2-1 | - |
22/08/2021 | 18:00 | Erith & Belvedere - AFC Croydon Athletic | 0-0 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Arlesey Town - March Town United | 3-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
24/08/2021 | 03:00 | Ασκοτ Γιουν. - Risborough Rangers | 3-2 | - |
24/08/2021 | 21:30 | Ardley United - Royal Wootton | 3-1 | - |
24/08/2021 | 21:30 | Easington Sports - Cinderford Town | 2-2 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:30 | Millbrook - Willand Rovers | 1-2 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Deal Town - Redhill | 0-1 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Ashford United - Καταμ Ταουν | 1-1 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Alton Town - Bradford Town | 3-0 | - |
24/08/2021 | 21:45 | AFC Portchester - Blackfield & Langley | 1-3 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Reading City - Broadfields United | 1-3 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Knaphill - Ashford Town (Middlesex) | 1-2 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Τρί Μπρίτζ - Σαουθ Παρκ | 2-4 | - |
24/08/2021 | 21:45 | AFC Croydon Athletic - Erith & Belvedere | 2-3 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Ουεστφιλντ - Χάϊθ Τάουν | 1-3 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Flackwell Heath - Tuffley Rovers | 6-0 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Burnham - Northwood | 1-4 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Hertford Town - Little Oakley | 1-2 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Μοσλι - Lower Breck | 2-0 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Τσάρνοκ Ρίτσαρντ - Eccleshill United | 5-1 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Mildenhall Town - Γιαξλι | 1-0 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Καρλτον Ταουν - Maltby Main | 1-0 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Ρανκορν Λινετς - Αβρό | 4-1 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Μαρίν - Γουόκρινγκτον | 2-1 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Κόλνε - Trafford | 2-1 | - |
24/08/2021 | 21:45 | Soham Town Rangers - Corby Town | 2-4 | 0-0 |
24/08/2021 | 21:45 | Γέλβιν Γκάρντεν - FC Romania | 3-2 | - |
25/08/2021 | 21:30 | Redcar Athletic - Seaham Red Star | 1-3 | - |
25/08/2021 | 21:30 | Littlehampton Town - Σίττινγκμπουρν | 4-0 | - |
25/08/2021 | 21:30 | Erith Town - Σεβενοακς Ταουν | 1-2 | - |
25/08/2021 | 21:45 | Sutton Common Rovers - Steyning Town | 4-0 | - |
25/08/2021 | 21:45 | Ένφιλντ 1893 - Stanway Rovers | 2-1 | - |
25/08/2021 | 21:45 | Eastwood Community - Γουόρκσοπ | 2-5 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/09/2021 | 14:45 | Jersey Bulls - VCD Athletic | 5-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Λίστον - Μπραϊτλίνγκσι Ρίτζεντ | 3-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Corinthian FC - Φολκστόουν Ινβίκτα | 2-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Fleet Town - Χανβελ Ταουν | 0-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Φάρνμπορο - Peacehaven & Telscombe | 4-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Σεπέϊ Γιουν. - Marlow | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χεϊς & Γιντινγκ - Μπογκνόρ Ρέγκις | 4-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπίκονσφιλντ Σίκομπ - Γουόλτον & Χέρσχαμ | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Λούιζ - Μετροπόλιταν Πολίς | 1-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Όξεϊ Τζετς - Κινγκστόνιαν | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γουόρθινγκ - Κορίνθιαν Κάζουαλς | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπούργκες - Μπράκνελ Τάουν | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Spelthorne Sports - Bedfont Sports | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Uxbridge - Τσέσχαμ Γιουν. | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μαργκέιτ - Τχάμε Γιουν. | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χάροου Μπόρο - Ραμσγκατε | 4-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χόρντσερτς - Μπάρτον Ρόβερς | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Κινγκς Λάνγκλι - Romford | 3-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Στόουμαρκετ Τάουν - Πότερς Μπαρ Τάουν | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Πιτέρμπορο Σπόρτς - Χάρινγκεϊ Μπόρο | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπρέντγουντ Τάουν - Τσέσχαντ | 0-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Bedford Town - Κάνβεϊ | 0-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπίσοπς Στόρτφορντ - Lowestoft Town | 3-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Phoenix Sports - Chipstead | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Whitstable Town - Λέδερχεντ | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Kennington - Καρσχάλτον | 0-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Harefield United - Χέιστινγκς Γιουν. | 0-4 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Haywards Heath Town - Χόρσαμ | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μέρθιρ Τάουν - Hamworthy United | 0-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Κιντλινγκτον - Bishop's Cleeve | 2-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Abbey Rangers - Καταμ Ταουν | 5-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Redhill - Σεβενοακς Ταουν | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χάϊθ Τάουν - Ασκοτ Γιουν. | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Northwood - Chichester City | 2-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ashford Town (Middlesex) - Tilbury | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Κρέϋ Γουόντερερς - Sutton Common Rovers | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Broadfields United - Σαουθ Παρκ | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Αϊλεσμπούρι Γιουνάϊτεντ - Willand Rovers | 4-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γουέστον Σούπερ Μάρε - Flackwell Heath | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπάνμπουρι Γιουν. - Ardley United | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Σιρενσέστερ - Easington Sports | 3-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Blackfield & Langley - Γουιμπορν Ταουν | 0-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Arlesey Town - Bowers & Pitsea | 0-5 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Mulbarton Wanderers - Γέλβιν Γκάρντεν | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Little Oakley - Kirkley & Pakefield | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπεϊσινγκστόουκ Τάουν - Bridgwater Town | 4-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Highworth Town - Shaftesbury Town | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γκοσπόρτ Μπόρο - Πλιμουθ Παρκγουεϊ | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Shepton Mallet - Τάντον Τάουν | 1-8 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Πουλ Τάουν - Σουίντον Σουπερμαρίν | 5-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ντόρτσεστερ Tάουν - Γιατε Ταουν | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Longlevens - Alresford Town | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Τρούρο Σίτι - Exmouth | 3-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Marske United - Seaham Red Star | 6-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Τσάρνοκ Ρίτσαρντ - Prescot Cables | 2-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χαντλι - Ένφιλντ 1893 | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Corby Town - Χέντον | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Alton Town - Σόλινγκ | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Σίτι οφ Λίβερπουλ - Clitheroe | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Walton Casuals - Χάρτλει Βίντνεϊ | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Φρομ Τάουν - Mangotsfield United | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Σάλισμπερι Σίτι - Τίβερτον | 0-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Squires Gate - North Shields | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Άστον - Hebburn Town | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | West Allotment Celtic - Μπάμπερ Μπριτζ | 2-7 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ράντκλιφ Μπόρο - Skelmersdale United | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Barnoldswick Town - Πόντερκραφτ Κόλιερις | 0-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Sunderland RCA - Stockton Town | 2-4 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Άθερτον Κολίρις - Μπριντλινγκτον Ταουν | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γουόρινγκτον Ράιλαντς 1906 - Γουίτμπι | 0-4 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Shildon AFC - Σάουθ Σιλντς | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Λάνκαστερ - 1874 Northwich | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Barnstaple Town - Lymington Town | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Dunston UTS - Μαρίν | 1-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ρουσχάλ Ολίμπικ - Στάφορντ Ρέιντζερς | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Τσέιστάουν - Μπάργουελ | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Στάλιμπριτζ Σέλτικ - Κόλνε | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γουόρκσοπ - Newport Pagnell Town | 3-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μοσλι - Newton Aycliffe | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Καρλτον Ταουν - Στράτφορντ Τάουν | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπουτλ - Γιουν. Οφ Μάντσεστερ | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ρανκορν Λινετς - Λιβερσέτζ | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Νίντχαμ Μάρκετ - Σεν Ιβς Τάουν | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ρόιστον Τάουν - Mildenhall Town | 1-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Walthamstow - Μπέρκαμστεντ | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπίγκλσγουέιντ Τάουν - Χίτσιν Τάουν | 0-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπάσφορντ Γιουν. - Στόουρμπριτζ | 1-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Σκάρμπορο Αθλέτικ - Γουίτον Αλμπιόν | 0-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Τάμγουορθ - Αλβετσερτς | 3-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Φελιξστοουβ @ Γουαλτον - Great Wakering Rovers | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χέντνεσφορντ Τάουν - Κλιτχόπερς Τάουν | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Colney Heath - Γουαρε | 0-4 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Λονγ Ιτον Γιουν. - Coleshill Town | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Κόαλβιλ Τάουν - Ράσντεν & Ντάιμοντς | 5-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Handsworth Parramore - Coventry United | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Tividale - Σπάλντινγκ Γιουν. | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Κέμπριτζ Σίτι - Ιστ Θάροκ Γιουν. | 1-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Potton United - Σάντμπουρι | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Ένφιλντ Τάουν - Ντερεχαμ Ταουν | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπέρι Τάουν - Norwich United | 1-4 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπεντγουόρθ Γιουν. - Winterton Rangers | 4-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μάτλοκ Τάουν - Μπέλπχερ Τάουν | 0-3 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Kendal Town - Γουάρινγκτον Τάουν | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μορπεθ Ταουν - Χάιντ Γιουνάιτεντ | 6-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Sherwood Colliery - Μπάξτον | 2-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Στάμφορντ - Ρέντιχ Γιουν. | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Λίκ Τάουν - Μικλεόβερ Σπορτς | 0-2 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Χαλεσόβεν Τάουν - Ιλκεστον | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Anstey Nomads - Stone Old Alleynians | 0-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Νάντγουιτς - Γκράντχαμ Τάουν | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Leicester Road - Χάνλεϊ Τάουν | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Μπρομσγκρόουβ Ρόβερς - Loughborough University | 2-0 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Sporting Khalsa FC - Γκέινσμπρο Τρίνιτι | 2-1 | - |
04/09/2021 | 17:00 | Γουινγκέιτ - Μπασιλντον Γιουν. | 1-1 | - |
04/09/2021 | 17:30 | Lichfield City - Nuneaton Town | 1-3 | - |
05/09/2021 | 14:00 | Erith & Belvedere - Τσέρτσι | 0-4 | - |
05/09/2021 | 15:00 | Biggleswade - AFC Dunstable | 0-1 | - |
05/09/2021 | 17:00 | Baldock Town FC - Wisbech Town | 1-0 | - |
05/09/2021 | 17:00 | Littlehampton Town - Γουάιτχοκ | 4-5 | - |
05/09/2021 | 17:00 | Balham - Μερστχάμ | 0-2 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Μπάρκιν - Αβελέι | 1-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/09/2021 | 21:45 | Στάφορντ Ρέιντζερς - Ρουσχάλ Ολίμπικ | 0-2 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Τχάμε Γιουν. - Μαργκέιτ | 2-4 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Τσέσχαμ Γιουν. - Uxbridge | 2-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Γουόλτον & Χέρσχαμ - Μπίκονσφιλντ Σίκομπ | 2-5 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Σαουθ Παρκ - Broadfields United | 1-2 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Κορίνθιαν Κάζουαλς - Γουόρθινγκ | 3-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Hamworthy United - Μέρθιρ Τάουν | 2-0 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Shaftesbury Town - Highworth Town | 4-2 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Flackwell Heath - Γουέστον Σούπερ Μάρε | 0-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Χόρσαμ - Haywards Heath Town | 2-0 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Λέδερχεντ - Whitstable Town | 1-0 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Κάνβεϊ - Bedford Town | 2-3 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Γιουν. Οφ Μάντσεστερ - Μπουτλ | 3-2 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Μπριντλινγκτον Ταουν - Άθερτον Κολίρις | 1-3 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Μπάξτον - Sherwood Colliery | 5-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Χάνλεϊ Τάουν - Leicester Road | 2-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Κλιτχόπερς Τάουν - Χέντνεσφορντ Τάουν | 2-1 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Μπασιλντον Γιουν. - Γουινγκέιτ | 1-6 | - |
07/09/2021 | 21:45 | Μπάρτον Ρόβερς - Χόρντσερτς | 1-4 | - |
07/09/2021 | 22:00 | Γέλβιν Γκάρντεν - Mulbarton Wanderers | 2-1 | - |
08/09/2021 | 21:30 | Σεβενοακς Ταουν - Redhill | 3-4 | - |
08/09/2021 | 21:45 | Ένφιλντ 1893 - Χαντλι | 2-3 | 0-0 |
08/09/2021 | 21:45 | Κινγκστόνιαν - Όξεϊ Τζετς | 8-1 | - |
08/09/2021 | 21:45 | Bedfont Sports - Spelthorne Sports | 2-0 | - |
13/09/2021 | 21:45 | Αβελέι - Μπάρκιν | 1-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
18/09/2021 | 14:30 | Sutton Common Rovers - Jersey Bulls | 2-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπάρκιν - AFC Dunstable | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Chichester City - Μεϊντστόουν Γιουν. | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Broadfields United - Χέιστινγκς Γιουν. | 2-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπούργκες - Ντόρκινγκ Γουόντερερς | 0-4 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μερστχάμ - Μαργκέιτ | 4-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χανβελ Ταουν - Ίστμπουρν Μπόρο | 0-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπίκονσφιλντ Σίκομπ - Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ | 3-5 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Σλάου Τάουν - Γουάιτχοκ | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Καρσχάλτον - Έμπσφλιτ Γιουν. | 1-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Τσέρτσι - Τσέσχαμ Γιουν. | 1-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Norwich United - Mildenhall Town | 3-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γουινγκέιτ - Baldock Town FC | 3-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κονκόρντ Ρέιντζερς - Σεντ Άλμπανς | 0-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Τσέλμσφορντ Σίτι - Little Oakley | 2-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γουαρε - Χέμελ Χέμπστεντ | 2-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χίτσιν Τάουν - Τσέσχαντ | 0-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ashford Town (Middlesex) - Φολκστόουν Ινβίκτα | 2-7 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Abbey Rangers - Marlow | 0-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ντάρτφορντ - Χάϊθ Τάουν | 5-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χεϊς & Γιντινγκ - Τόνμπριτζ Άντζελς | 5-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Shaftesbury Town - Μπαθ Σίτι | 0-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χούνγκερφορντ Τάουν - Τρούρο Σίτι | 1-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γιατε Ταουν - Γκοσπόρτ Μπόρο | 2-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Lymington Town - Χέρεφορντ | 2-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ένφιλντ Τάουν - Χαντλι | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Phoenix Sports - Redhill | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κινγκστόνιαν - Χόρσαμ | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ντάλγουιτς Άμλετ - Bedfont Sports | 0-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γουέστον Σούπερ Μάρε - Τάντον Τάουν | 5-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Πουλ Τάουν - Τσίπενχαμ Τάουν | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Walton Casuals - Χάμπτον & Ρίτσμοντ | 0-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Λέδερχεντ - Κορίνθιαν Κάζουαλς | 0-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γουέλινγκ Γιουν. - Χάροου Μπόρο | 0-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Αϊλεσμπούρι Γιουνάϊτεντ - Bishop's Cleeve | 5-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Σιρενσέστερ - Hamworthy United | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Τίβερτον - Σόλινγκ | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπεϊσινγκστόουκ Τάουν - Γουιμπορν Ταουν | 3-4 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Φρομ Τάουν - Όξφορντ Σίτι | 2-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χόρντσερτς - Walthamstow | 4-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπρέιντρι Τάουν - Μπιλερίκι | 1-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Στράτφορντ Τάουν - Nuneaton Town | 4-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Άθερτον Κολίρις - Γουίτον Αλμπιόν | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Σάντμπουρι - Στόουμαρκετ Τάουν | 0-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μετροπόλιταν Πολίς - Φάρνμπορο | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μορπεθ Ταουν - Λάνκαστερ | 4-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπίσοπς Στόρτφορντ - Bowers & Pitsea | 0-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μικλεόβερ Σπορτς - Μπάσφορντ Γιουν. | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Τσόρλι - Σάουθπορτ | 2-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γιορκ Σίτι - Hebburn Town | 3-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Γκέιτσχεντ - Μπράντφορντ Παρκ Αβ. | 6-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Great Wakering Rovers - Πιτέρμπορο Σπόρτς | 3-5 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπάξτον - Ρουσχάλ Ολίμπικ | 4-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χάνλεϊ Τάουν - Τσέιστάουν | 2-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κόλνε - Γκισέλι | 0-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπρομσγκρόουβ Ρόβερς - Γουόρκσοπ | 6-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μοσλι - Ράντκλιφ Μπόρο | 1-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ιστ Θάροκ Γιουν. - Νίντχαμ Μάρκετ | 2-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Bedford Town - Γέλβιν Γκάρντεν | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κινγκς Λάνγκλι - Λίστον | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μαρίν - Γουάρινγκτον Τάουν | 3-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Squires Gate - Πόντερκραφτ Κόλιερις | 2-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπράκλι Τάουν - Κόαλβιλ Τάουν | 4-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Sporting Khalsa FC - Κιντερμίνστερ | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπόστον Γιουν. - Corby Town | 6-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Νάντγουιτς - Μπάνμπουρι Γιουν. | 1-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Τέλφορντ - Στάμφορντ | 1-2 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Σπάλντινγκ Γιουν. - Κέτερινγκ | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπεντγουόρθ Γιουν. - Λονγ Ιτον Γιουν. | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Χαλεσόβεν Τάουν - Handsworth Parramore | 1-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπέλπχερ Τάουν - Τάμγουορθ | 0-5 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Λέμινγκτον - Stone Old Alleynians | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Marske United - Σάουθ Σιλντς | 3-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Μπλάιθ Σπάρτανς - Γιουν. Οφ Μάντσεστερ | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ντάρλινγκτον - Τσέστερ | 0-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κουρζόν Άστον - Stockton Town | 4-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Φάιλντ - Σπενιμόρ Τάουν | 1-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Σίτι οφ Λίβερπουλ - Φάρσλεϊ | 3-0 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Prescot Cables - Γουίτμπι | 0-3 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Ρανκορν Λινετς - Μπάμπερ Μπριτζ | 3-1 | - |
18/09/2021 | 17:00 | Κλιτχόπερς Τάουν - Άλφρετον Τάουν | 1-0 | - |
19/09/2021 | 17:00 | Longlevens - Γκλόστερ | 1-3 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
21/09/2021 | 21:30 | Jersey Bulls - Sutton Common Rovers | 3-2 | - |
21/09/2021 | 21:30 | Χαντλι - Ένφιλντ Τάουν | 1-2 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Νίντχαμ Μάρκετ - Ιστ Θάροκ Γιουν. | 2-3 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Τσίπενχαμ Τάουν - Πουλ Τάουν | 1-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Κορίνθιαν Κάζουαλς - Λέδερχεντ | 3-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Χόρσαμ - Κινγκστόνιαν | 1-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Χέμελ Χέμπστεντ - Γουαρε | 0-1 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Σεντ Άλμπανς - Κονκόρντ Ρέιντζερς | 2-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Κέτερινγκ - Σπάλντινγκ Γιουν. | 2-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Σπενιμόρ Τάουν - Φάιλντ | 1-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Τσέστερ - Ντάρλινγκτον | 1-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Γιουν. Οφ Μάντσεστερ - Μπλάιθ Σπάρτανς | 0-2 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Σάουθπορτ - Τσόρλι | 1-0 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Φάρνμπορο - Μετροπόλιταν Πολίς | 0-1 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Στόουμαρκετ Τάουν - Σάντμπουρι | 0-1 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Λίστον - Κινγκς Λάνγκλι | 3-1 | - |
21/09/2021 | 21:45 | Χέρεφορντ - Lymington Town | 4-0 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
02/10/2021 | 14:30 | Χάνλεϊ Τάουν - Μπράκλι Τάουν | 1-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χάμπτον & Ρίτσμοντ - Γουιμπορν Ταουν | 3-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χάροου Μπόρο - Marlow | 2-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ - Μπιλερίκι | 3-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χεϊς & Γιντινγκ - Γουάιτχοκ | 3-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Φολκστόουν Ινβίκτα - Γκλόστερ | 1-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χούνγκερφορντ Τάουν - Σιρενσέστερ | 3-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μερστχάμ - Χέρεφορντ | 0-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Τσέλμσφορντ Σίτι - Ένφιλντ Τάουν | 1-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Γιατε Ταουν - Redhill | 3-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Bowers & Pitsea - Χόρντσερτς | 2-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Αϊλεσμπούρι Γιουνάϊτεντ - Έμπσφλιτ Γιουν. | 0-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Ντόρκινγκ Γουόντερερς - Γουέστον Σούπερ Μάρε | 1-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μπαθ Σίτι - Φρομ Τάουν | 5-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μετροπόλιταν Πολίς - Σεντ Άλμπανς | 0-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Τσίπενχαμ Τάουν - Χέιστινγκς Γιουν. | 0-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Χόρσαμ - Ίστμπουρν Μπόρο | 2-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Κουρζόν Άστον - Κλιτχόπερς Τάουν | 4-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Bedfont Sports - Σόλινγκ | 3-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Σάντμπουρι - Τσέσχαντ | 1-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μπόστον Γιουν. - Ιστ Θάροκ Γιουν. | 4-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Ράντκλιφ Μπόρο - Μορπεθ Ταουν | 1-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Λέμινγκτον - Κέτερινγκ | 3-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μεϊντστόουν Γιουν. - Ντάρτφορντ | 0-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Κορίνθιαν Κάζουαλς - Γουινγκέιτ | 1-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Γκισέλι - Μπλάιθ Σπάρτανς | 1-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μπάσφορντ Γιουν. - Μπάνμπουρι Γιουν. | 0-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | AFC Dunstable - Πιτέρμπορο Σπόρτς | 2-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Λίστον - Τάμγουορθ | 1-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Άθερτον Κολίρις - Μαρίν | 0-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Πόντερκραφτ Κόλιερις - Handsworth Parramore | 6-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Γουαρε - Κιντερμίνστερ | 1-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Σπενιμόρ Τάουν - Σάουθπορτ | 0-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Marske United - Τσέστερ | 0-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Στράτφορντ Τάουν - Λονγ Ιτον Γιουν. | 3-2 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Στάμφορντ - Norwich United | 2-1 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Γιορκ Σίτι - Γουίτμπι | 2-0 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Ρανκορν Λινετς - Γκέιτσχεντ | 2-3 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Σίτι οφ Λίβερπουλ - Μπάξτον | 1-6 | - |
02/10/2021 | 17:00 | Μπρομσγκρόουβ Ρόβερς - Γέλβιν Γκάρντεν | 1-0 | - |
03/10/2021 | 17:00 | Jersey Bulls - Τσέρτσι | 0-1 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/10/2021 | 21:45 | Γουινγκέιτ - Κορίνθιαν Κάζουαλς | 0-3 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Ίστμπουρν Μπόρο - Χόρσαμ | 0-1 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Σόλινγκ - Bedfont Sports | 1-2 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Σεντ Άλμπανς - Μετροπόλιταν Πολίς | 3-1 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Μπράκλι Τάουν - Χάνλεϊ Τάουν | 1-0 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Κιντερμίνστερ - Γουαρε | 3-0 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Σάουθπορτ - Σπενιμόρ Τάουν | 3-2 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Τσέστερ - Marske United | 0-4 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Μαρίν - Άθερτον Κολίρις | 3-2 | 0-0 |
05/10/2021 | 21:45 | Κέτερινγκ - Λέμινγκτον | 2-0 | - |
05/10/2021 | 21:45 | Χόρντσερτς - Bowers & Pitsea | 0-2 | - |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/10/2021 | 14:30 | Μπρομσγκρόουβ Ρόβερς - Γκρίμσμπι | 0-5 | 0-3 |
16/10/2021 | 17:00 | Μπαρνέτ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Γέοβιλ Τάουν - Γουέιμαουθ | 1-1 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Ίστλιχ - Φολκστόουν Ινβίκτα | 3-3 | 0-3 |
16/10/2021 | 17:00 | Ντόβερ Αθλέτικ - Γιατε Ταουν | 1-1 | 0-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Τορκί - Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ | 2-2 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Σάουθεντ - Τσέρτσι | 4-1 | 2-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Bowers & Pitsea - Όλντερσοτ Τάουν | 2-1 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Bedfont Sports - Κιντερμίνστερ | 0-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Κορίνθιαν Κάζουαλς - Σεντ Άλμπανς | 1-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Χόρσαμ - Γουόκινγκ | 1-0 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Σάουθπορτ - Όλτρινχαμ | 2-3 | 1-2 |
16/10/2021 | 17:00 | Κέτερινγκ - Μπάξτον | 2-2 | 2-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Μπράκλι Τάουν - Γκισέλι | 1-1 | 1-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Μαρίν - Ρέξαμ | 1-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Μπάνμπουρι Γιουν. - Μπαθ Σίτι | 1-0 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Σάντμπουρι - Ντάρτφορντ | 3-1 | 0-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Κουρζόν Άστον - Τσέστερφιλντ | 0-4 | 0-2 |
16/10/2021 | 17:00 | Πόντερκραφτ Κόλιερις - Χάλιφαξ | 0-0 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Γιορκ Σίτι - Μορπεθ Ταουν | 1-1 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Χέρεφορντ - Σόλιχαλ Μουρς | 0-1 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Μπόστον Γιουν. - Στράτφορντ Τάουν | 1-1 | 1-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Πιτέρμπορο Σπόρτς | 2-1 | 1-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Στόκπορτ - Στάμφορντ | 3-0 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Τάμγουορθ - Νοτς Κάουντι | 0-0 | 0-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Έμπσφλιτ Γιουν. - Χάμπτον & Ρίτσμοντ | 2-0 | 2-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Ντόρκινγκ Γουόντερερς - Χεϊς & Γιντινγκ | 2-2 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Μεϊντενχέντ Γιουν. - Χέιστινγκς Γιουν. | 3-1 | 2-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Χούνγκερφορντ Τάουν - Μπρόμλεϊ | 1-2 | 1-1 |
16/10/2021 | 17:00 | Χάροου Μπόρο - Τσέλμσφορντ Σίτι | 4-2 | 1-2 |
16/10/2021 | 17:00 | Γουιλντστόουν - Ντάγκεναμ & Ρεντ | 1-2 | 1-0 |
16/10/2021 | 17:00 | Marske United - Γκέιτσχεντ | 0-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/10/2021 | 21:45 | Ρέξαμ - Μαρίν | 2-0 | 1-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Φολκστόουν Ινβίκτα - Ίστλιχ | 2-3 | 0-1 |
19/10/2021 | 21:45 | Γουέιμαουθ - Γέοβιλ Τάουν | 1-1 | 0-1 |
19/10/2021 | 21:45 | Σεντ Άλμπανς - Κορίνθιαν Κάζουαλς | 1-1 | 0-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Χεϊς & Γιντινγκ - Ντόρκινγκ Γουόντερερς | 2-2 | 1-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Τάμγουορθ | 4-0 | 1-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Στράτφορντ Τάουν - Μπόστον Γιουν. | 3-2 | 1-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Μπάξτον - Κέτερινγκ | 3-1 | 0-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Μορπεθ Ταουν - Γιορκ Σίτι | 1-3 | 0-2 |
19/10/2021 | 21:45 | Χάλιφαξ - Πόντερκραφτ Κόλιερις | 1-0 | 0-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Γκισέλι - Μπράκλι Τάουν | 2-1 | 1-0 |
19/10/2021 | 21:45 | Γκέιτσχεντ - Marske United | 3-2 | 0-0 |
20/10/2021 | 21:45 | Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ - Τορκί | 4-2 | 1-2 |
26/10/2021 | 21:45 | Γιατε Ταουν - Ντόβερ Αθλέτικ | 1-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
05/11/2021 | 21:55 | Σάντμπουρι - Κόλτσεστερ | 0-4 | 0-2 |
06/11/2021 | 15:00 | Σκάνθορπ - Ντονκάστερ | 0-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 16:00 | Τζίλιγχαμ - Τσέλτεναμ | 1-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Λέιτον Όριεντ - Έμπσφλιτ Γιουν. | 1-0 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Μ. Κ. Ντονς - Στίβενεϊτζ | 2-2 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Λίνκολν Σίτι - Bowers & Pitsea | 1-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Πορτ Βέιλ - Άκρινγκτον | 5-1 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Χεϊς & Γιντινγκ - Σάτον Γιουνάιτεντ | 0-1 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Χάλιφαξ - Μεϊντενχέντ Γιουν. | 7-4 | 4-3 |
06/11/2021 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Ίστλιχ | 2-0 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Γιορκ Σίτι - Μπάξτον | 0-1 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Γουίμπλεντον - Γκισέλι | 1-0 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Χάρογκεϊτ - Ρέξαμ | 2-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Γκέιτσχεντ - Όλτρινχαμ | 2-2 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Τσάρλτον - Χάβαντ & Γουοτερλούβιλ | 4-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Γιατε Ταουν - Γέοβιλ Τάουν | 0-5 | 0-3 |
06/11/2021 | 17:00 | Κρόουλι - Τρανμίρ Ρόβερς | 0-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Κρου - Σουίντον | 0-3 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Κινγκς Λιν - Γουόλσολ | 0-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Μπράντφορντ - Έξετερ Σίτι | 1-1 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Σάντερλαντ - Μάνσφιλντ | 0-1 | 0-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Καρλάιλ - Χόρσαμ | 2-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Ρόδεραμ - Μπρόμλεϊ | 3-0 | 2-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Πόρτσμουθ - Χάροου Μπόρο | 1-0 | 1-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Μόρκαμ - Νιούπορτ Κάουντι | 1-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Φλίτγουντ - Μπέρτον | 1-2 | 1-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Νορθάμπτον - Κέμπριτζ | 2-2 | 2-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Τσέστερφιλντ - Σάουθεντ | 3-1 | 2-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Κιντερμίνστερ - Γκρίμσμπι | 1-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Γουίγκαν - Σόλιχαλ Μουρς | 0-0 | 0-0 |
06/11/2021 | 17:00 | Ίπσουιτς - Όλνταμ | 1-1 | 1-1 |
06/11/2021 | 17:00 | Χάρτλπουλ - Γουίκομ | 2-2 | 1-0 |
06/11/2021 | 19:15 | Μπάνμπουρι Γιουν. - Μπάροου | 0-4 | 0-1 |
07/11/2021 | 14:15 | Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Πλίμουθ | 0-0 | 0-0 |
07/11/2021 | 15:00 | Όξφορντ - Μπρίστολ Ρόβερς | 2-2 | 1-1 |
07/11/2021 | 17:00 | Μπόλτον - Στόκπορτ | 2-2 | 2-2 |
07/11/2021 | 17:00 | Στράτφορντ Τάουν - Σριούσμπερι | 1-5 | 1-1 |
07/11/2021 | 17:00 | Ρότσντεϊλ - Νοτς Κάουντι | 1-1 | 1-0 |
07/11/2021 | 19:15 | Σεντ Άλμπανς - Φόρεστ Γκριν | 3-2 | 2-2 |
08/11/2021 | 21:45 | Ντάγκεναμ & Ρεντ - Σάλφορντ Σίτι | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/11/2021 | 21:00 | Μπρίστολ Ρόβερς - Όξφορντ | 4-3 | 0-0 |
16/11/2021 | 21:45 | Νοτς Κάουντι - Ρότσντεϊλ | 1-2 | 0-1 |
16/11/2021 | 21:45 | Πλίμουθ - Σέφιλντ Γουένσντεϊ | 3-0 | 2-0 |
16/11/2021 | 21:45 | Όλτρινχαμ - Γκέιτσχεντ | 2-3 | 1-1 |
16/11/2021 | 21:45 | Γουίκομ - Χάρτλπουλ | 0-1 | 0-1 |
16/11/2021 | 21:45 | Στίβενεϊτζ - Μ. Κ. Ντονς | 2-1 | 0-1 |
16/11/2021 | 21:45 | Κέμπριτζ - Νορθάμπτον | 3-1 | 2-0 |
16/11/2021 | 21:45 | Όλνταμ - Ίπσουιτς | 1-2 | 1-1 |
16/11/2021 | 21:45 | Σόλιχαλ Μουρς - Γουίγκαν | 1-2 | 0-0 |
16/11/2021 | 21:45 | Τσέλτεναμ - Τζίλιγχαμ | 1-0 | 1-0 |
17/11/2021 | 21:45 | Στόκπορτ - Μπόλτον | 5-3 | 2-3 |
30/11/2021 | 21:45 | Έξετερ Σίτι - Μπράντφορντ | 2-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
03/12/2021 | 21:45 | Γκέιτσχεντ - Τσάρλτον | 0-2 | 0-1 |
03/12/2021 | 21:45 | Ρόδεραμ - Στόκπορτ | 1-0 | 1-0 |
04/12/2021 | 14:45 | Μπάξτον - Μόρκαμ | 0-1 | 0-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Ίπσουιτς - Μπάροου | 0-0 | 0-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Κέμπριτζ - Έξετερ Σίτι | 2-1 | 1-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Γουίμπλεντον - Τσέλτεναμ | 4-3 | 2-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Λίνκολν Σίτι - Χάρτλπουλ | 0-1 | 0-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Μπρίστολ Ρόβερς - Σάτον Γιουνάιτεντ | 2-1 | 0-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Πόρτσμουθ - Χάρογκεϊτ | 1-2 | 1-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Καρλάιλ - Σριούσμπερι | 1-2 | 0-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Γουόλσολ - Σουίντον | 1-2 | 1-1 |
04/12/2021 | 17:00 | Ντονκάστερ - Μάνσφιλντ | 2-3 | 1-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Λέιτον Όριεντ - Τρανμίρ Ρόβερς | 4-0 | 2-0 |
04/12/2021 | 17:00 | Μπέρτον - Πορτ Βέιλ | 1-2 | 1-0 |
04/12/2021 | 19:30 | Γέοβιλ Τάουν - Στίβενεϊτζ | 1-0 | 0-0 |
05/12/2021 | 14:15 | Ρότσντεϊλ - Πλίμουθ | 1-2 | 0-1 |
05/12/2021 | 14:30 | Κόλτσεστερ - Γουίγκαν | 1-2 | 1-1 |
05/12/2021 | 18:00 | Κιντερμίνστερ - Χάλιφαξ | 2-0 | 2-0 |
05/12/2021 | 19:15 | Σάλφορντ Σίτι - Τσέστερφιλντ | 0-2 | 0-1 |
06/12/2021 | 21:45 | Μπόρεχαμ Γουντ - Σεντ Άλμπανς | 4-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
15/12/2021 | 21:45 | Μπάροου - Ίπσουιτς | 2-0 | 2-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
07/01/2022 | 22:00 | Σουίντον - Μάντσεστερ Σίτι | 1-4 | 0-2 |
08/01/2022 | 14:15 | Μάνσφιλντ - Μίντλεσμπρο | 2-3 | 0-2 |
08/01/2022 | 14:30 | Χάρτλπουλ - Μπλάκπουλ | 2-1 | 0-1 |
08/01/2022 | 14:30 | Μπέρνλι - Χάντερσφιλντ | 1-2 | 1-0 |
08/01/2022 | 14:30 | Μπρίστολ Σίτι - Φούλαμ | 0-1 | 0-0 |
08/01/2022 | 14:30 | Κόβεντρι - Ντέρμπι | 1-0 | 1-0 |
08/01/2022 | 14:45 | Μίλγουολ - Κρίσταλ Πάλας | 1-2 | 1-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Μπάρνσλεϊ - Μπάροου | 5-4 | 2-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Πορτ Βέιλ - Μπρέντφορντ | 1-4 | 0-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Λέστερ - Γουότφορντ | 4-1 | 2-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Κιντερμίνστερ - Ρέντινγκ | 2-1 | 0-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Γουέστ Μπρομ - Μπράιτον & Χοβ Άλμπιον | 1-2 | 0-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Μπόρεχαμ Γουντ - Γουίμπλεντον | 2-0 | 1-0 |
08/01/2022 | 17:00 | ΚΠΡ - Ρόδεραμ | 1-1 | 0-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Γουίγκαν - Μπλάκμπερν | 3-2 | 0-0 |
08/01/2022 | 17:00 | Πιτέρμπορο - Μπρίστολ Ρόβερς | 2-1 | 1-1 |
08/01/2022 | 17:00 | Νιούκαστλ - Κέμπριτζ | 0-1 | 0-0 |
08/01/2022 | 19:30 | Τσέλσι - Τσέστερφιλντ | 5-1 | 4-0 |
08/01/2022 | 19:30 | Χαλ - Έβερτον | 2-3 | 1-2 |
08/01/2022 | 19:30 | Σουόνσι - Σαουθάμπτον | 2-3 | 0-1 |
08/01/2022 | 19:30 | Μπέρμιγχαμ Σίτι - Πλίμουθ | 0-1 | 0-0 |
08/01/2022 | 19:45 | Γέοβιλ Τάουν - Μπόρνμουθ | 1-3 | 0-2 |
09/01/2022 | 14:30 | Λούτον - Χάρογκεϊτ | 4-0 | 1-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Τσάρλτον - Νόριτς | 0-1 | 0-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Στόουκ Σίτι - Λέιτον Όριεντ | 2-0 | 1-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Γουέστ Χαμ - Λιντς | 2-0 | 1-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Λίβερπουλ - Σριούσμπερι | 4-1 | 2-1 |
09/01/2022 | 16:00 | Κάρντιφ - Πρέστον | 2-1 | 1-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Γουλβς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ | 3-0 | 1-0 |
09/01/2022 | 16:00 | Τότεναμ - Μόρκαμ | 3-1 | 0-1 |
09/01/2022 | 19:10 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Άρσεναλ | 1-0 | 0-0 |
10/01/2022 | 21:55 | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Άστον Βίλα | 1-0 | 1-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
04/02/2022 | 22:00 | Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μίντλεσμπρο | 1-1 | 1-0 |
05/02/2022 | 14:30 | Τσέλσι - Πλίμουθ | 2-1 | 1-1 |
05/02/2022 | 14:30 | Κιντερμίνστερ - Γουέστ Χαμ | 1-2 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Γουλβς - Νόριτς | 0-1 | 0-1 |
05/02/2022 | 17:00 | Μάντσεστερ Σίτι - Φούλαμ | 4-1 | 2-1 |
05/02/2022 | 17:00 | Στόουκ Σίτι - Γουίγκαν | 2-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Έβερτον - Μπρέντφορντ | 4-1 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Σαουθάμπτον - Κόβεντρι | 2-1 | 0-1 |
05/02/2022 | 17:00 | Πιτέρμπορο - ΚΠΡ | 2-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Χάντερσφιλντ - Μπάρνσλεϊ | 1-0 | 1-0 |
05/02/2022 | 17:00 | Κρίσταλ Πάλας - Χάρτλπουλ | 2-0 | 2-0 |
05/02/2022 | 19:30 | Κέμπριτζ - Λούτον | 0-3 | 0-2 |
05/02/2022 | 22:00 | Τότεναμ - Μπράιτον & Χοβ Άλμπιον | 3-1 | 2-0 |
06/02/2022 | 14:00 | Λίβερπουλ - Κάρντιφ | 3-1 | 0-0 |
06/02/2022 | 18:00 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Λέστερ | 4-1 | 3-1 |
06/02/2022 | 20:30 | Μπόρνμουθ - Μπόρεχαμ Γουντ | 0-1 | 0-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
01/03/2022 | 21:15 | Πιτέρμπορο - Μάντσεστερ Σίτι | 0-2 | 0-0 |
01/03/2022 | 21:30 | Κρίσταλ Πάλας - Στόουκ Σίτι | 2-1 | 0-0 |
01/03/2022 | 21:55 | Μίντλεσμπρο - Τότεναμ | 1-0 | 0-0 |
02/03/2022 | 21:15 | Λούτον - Τσέλσι | 2-3 | 2-1 |
02/03/2022 | 21:30 | Σαουθάμπτον - Γουέστ Χαμ | 3-1 | 1-0 |
02/03/2022 | 22:15 | Λίβερπουλ - Νόριτς | 2-1 | 2-0 |
03/03/2022 | 22:15 | Έβερτον - Μπόρεχαμ Γουντ | 2-0 | 0-0 |
07/03/2022 | 21:30 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Χάντερσφιλντ | 2-1 | 2-1 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
19/03/2022 | 19:15 | Μίντλεσμπρο - Τσέλσι | 0-2 | 0-2 |
20/03/2022 | 14:30 | Κρίσταλ Πάλας - Έβερτον | 4-0 | 2-0 |
20/03/2022 | 17:00 | Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Σίτι | 1-4 | 1-1 |
20/03/2022 | 20:00 | Νότιγχαμ Φόρεστ - Λίβερπουλ | 0-1 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
16/04/2022 | 17:30 | Μάντσεστερ Σίτι - Λίβερπουλ | 2-3 | 0-3 |
17/04/2022 | 18:30 | Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας | 2-0 | 0-0 |
Ημερομηνία | Ώρα | Αναμέτρηση | Τελικό | Ημίχρ. |
---|---|---|---|---|
14/05/2022 | 18:45 | Τσέλσι - Λίβερπουλ | 0-0 | 0-0 |
Η Σίτι μεγάλο φαβορί απέναντι στη Γιουνάιτεντ στο Γουέμπλεϊ.
Σίτι και Γιουνάιτεντ κονταροχτυπιούνται στον τελικό του Κυπέλλου Αγγλίας και οι "κόκκινοι διάβολοι" μόνο αν νικήσουν θα παίξουν στην Ευρώπη τη νέα σεζόν!
Σε όποια κατάσταση κι αν βρίσκονται οι δύο ομάδες, οι διαφορές τους είναι μεγάλες και οι "κόκκινοι διάβολοι" θα παλέψουν για να σώσουν τη χρονιά, φθάνοντας μέχρι και την κατάκτηση του FA Cup.
Η Τσέλσι μπορεί να εκμεταλλευτεί την απογοήτευση και τους τραυματισμούς της Σίτι, στον ημιτελικό του Γουέμπλεϊ.
Λίγες μέρες μετά τον αποκλεισμό στο Τσάμπιονς Λιγκ, η ομάδα του Πεπ Γκουαρδιόλα θέλει να επιβεβαιώσει τον τίτλο του φαβορί απέναντι στους Λονδρέζους και να περάσει στον τελικό του Κυπέλλου Αγγλίας.
«Κλειστό» ματς περιμένουμε στο Μάντσεστερ Γ. – Λίβερπουλ για το Κύπελλο Αγγλίας.
Γουλβς και Σίτι μπορούν να συνεχίσουν στο Κύπελλο Αγγλίας.
Στα προημιτελικά του Κυπέλλου Αγγλίας οι "πολίτες", που πέρασαν εύκολα από την έδρα της Λούτον, της οποίας επικράτησαν με 6-2, κάνοντας επίδειξη δύναμης, με τον Έρλινγκ Χάαλαντ να πετυχαίνει πέντε γκολ και τον Κέβιν Ντε Μπρόινε να του βγάζει τέσσερις ασίστ.
Η Νότιγχαμ έχει την ευκαιρία να προκριθεί στην επόμενη φάση του κυπέλλου, εκμεταλλευόμενη την έδρα της σήμερα.
Η Άστον Βίλα έχει τρομερές ικανότητες μέσα στην έδρα της και μπορεί να διεκδικήσει στα ίσια τη πρόκριση, απέναντι στη χαμένη Τσέλσι.
Στον θεσμό των εκπλήξεων δεν υπάρχουν φαβορί και η Ρέξαμ απειλεί την Μπλάκμπερν, με τις δύο ομάδες να μάχονται για την διάκριση στην διοργάνωση του Κυπέλλου Αγγλίας.
Συνεχίζεται με έξι αναμετρήσεις η δράση στο Κύπελλο Αγγλίας, όπου το στοιχηματικό ενδιαφέρον στρέφεται στα γκολ, καθώς υπάρχουν χαμηλές αποδόσεις σε σημεία.
Στο πιο ενδιαφέρον ματς της ημέρας η Τότεναμ υποδέχεται την Μάντσεστερ Σίτι με στόχο την πρόκριση στην επόμενη φάση του Κυπέλλου Αγγλίας.
Τσέλσι και Άστον Βίλα αναμετρώνται για την τέταρτη φάση του Κυπέλλου Αγγλίας σε μια μάχη που έχει ως έπαθλο το εισιτήριο για την επόμενη φάση του θεσμού.
Κόβεντρι και Σέφιλντ Γουέντζντεϊ διασταυρώνουν τα ξίφη τους στο πλαίσιο του τέταρτου γύρου του Κυπέλλου Αγγλίας με στόχο την πρόκριση στην επόμενη φάση. Οι αγώνες είναι μονοί και σε περίπτωση ισοπαλίας, διεξάγεται επαναληπτικός. Σε αυτόν δε μετρά το σκορ του πρώτου αγώνα, ούτε τα εκτός έδρας γκολ και σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο, διεξάγεται ημίωρη παράταση. Αν και πάλι υπάρξει ισοπαλία, η πρόκριση κρίνεται στη διαδικασία των πέναλτι.
Η Μπρίστολ Σίτι υποδέχεται τη Νότιγχαμ Φόρεστ στο πλαίσιο της φάσης των 32 του Κυπέλλου Αγγλίας. Οι αγώνες είναι μονοί και σε περίπτωση ισοπαλίας, διεξάγεται επαναληπτικός. Σε αυτόν δε μετρά το σκορ του πρώτου αγώνα, ούτε τα εκτός έδρας γκολ και σε περίπτωση ισοπαλίας στο 90λεπτο, διεξάγεται ημίωρη παράταση. Αν και πάλι υπάρξει ισοπαλία, η πρόκριση κρίνεται στη διαδικασία των πέναλτι.
Στο "Vitality Stadium" αρχίζει ο τέταρτος γύρος του Κυπέλλου Αγγλίας, με μία αναμέτρηση ανάμεσα σε ομάδα της Πρέμιερ Λιγκ και της Τσάμπιονσιπ. Ξεκάθαρο φαβορί η Μπόρνμουθ, που θέλει να επιβεβαιώσει τις αποδόσεις και να πάρει την πρόκριση σε βάρος της Σουόνσι.
Κρίνονται εισιτήρια πρόκρισης για τον τέταρτο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας, ωστόσο η Έβερτον και η Νότιγχαμ έχουν το μυαλό τους στην απειλή της αφαίρεσης βαθμών στο πρωτάθλημα, κάτι που βοηθά τις στοιχηματικές μας επιλογές.
Το Κύπελλο εξελίσσεται σε βασικό στόχο για την ομάδα του Ερικ τεν Χαγκ που έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο για τη νίκη πρόκριση στο γειτονικό DW Stadium.
Φουλ δράση στο Κύπελλο Αγγλίας και από το πρόγραμμα του τρίτου γύρου ξεχωρίζει η αναμέτρηση της Άρσεναλ με την Λίβερπουλ, που συγκεντρώνει και όλο το στοιχηματικό ενδιαφέρον.
Το στοιχηματικό ενδιαφέρον στις αναμετρήσεις του Κυπέλλου Αγγλίας στρέφεται στις ομάδες της Πρέμιερ Λιγκ, που έχουν τον πρώτο λόγο για την πρόκριση και προσφέρονται σε χαμηλές αποδόσεις.
Έντονο στοιχηματικό ενδιαφέρον παρουσιάζουν οι αναμετρήσεις του Κυπέλλου Αγγλίας, όπου η λογική λέει ότι θα δούμε πολλά τέρματα εκατέρωθεν.
Το Σάντερλαντ - Νιούκαστλ ξεχωρίζει από το πρόγραμμα του Κυπέλλου Αγγλίας, που περιλαμβάνει σημαντικές αναμετρήσεις με ξεκάθαρα φαβορί στις αποδόσεις του κουπονιού.
Η ομάδα του Άγγελου Ποστέκογλου έχει την ευκαιρία να προχωρήσει στη διοργάνωση του Κυπέλλου Αγγλίας και θα το κάνει, επιβεβαιώνοντας τον τίτλο του φαβορί απέναντι στη Μπέρνλι.
Από τα ζευγάρια του Κυπέλλου Αγγλίας που έχουν ξεκάθαρο φαβορί. Η Φούλαμ έχει αποκτήσει ψυχολογία και η ουραγός της Τσάμπιονσιπ δεν μπορεί να της σταθεί εμπόδιο, με τους "Κότατζερς" να θέλουν μία εύκολη πρόκριση.
Μεγάλο ντέρμπι δείχνουν οι αποδόσεις για την αναμέτρηση στο Μπρέντφορντ, ωστόσο η Γουλβς αδικείται, καθώς θα έπρεπε να είναι το φαβορί για την πρόκριση στον τέταρτο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας, με βάση την πρόσφατη εικόνα των δύο ομάδων.
Η Premier League έχει διακοπή και αρχίζει η δράση στον τρίτο γύρο του Κυπέλλου Αγγλίας με ένα πολύ δυνατό ζευγάρι. Μοιρασμένες οι αποδόσεις στο κουπόνι, με τις δύο ομάδες να θέλουν να φθάσουν μακριά στη διοργάνωση.
Στόκπορτ και Ολντερσοτ αναμετρώνται ξανά μετά το 2-2 στο α' ματς και η πρωτοπόρος της Λιγκ2 έχει τον πρώτο και τελευταίο λόγο για πρόκριση στον τρίτο γύρο του κυπέλλου.
Συνέχεια στον 2ο γύρο του κυπέλλου Αγγλίας με την αναμέτρηση Γουίμπλεντον-Ραμσγκέιτ, όπου οι γηπεδούχοι έχουν τον πρώτο και τελευταίο λόγο για την πρόκριση.
Συνέχεια απόψε στους επαναληπτικούς του 1ου γύρου του κυπέλλου Αγγλίας, με την Τσάρλτον φυσικά απόλυτο φαβορί στην έδρα της ερασιτεχνικής Κρέι Βάλει-Τσάρλτον.
Η αγωνιστική ανάλυση με πρόταση του σπουδαίου τελικού που φέτος είναι υπόθεση του Μάντσεστερ
Μετά από 120 «άσφαιρα» λεπτά και 14 εκτελέσεις πέναλτι, επικράτησαν 7-6 της Μπράιτον και θα αντιμετωπίσουν τη Σίτι.
Πέφτουν κορμιά στο "Γουέμπλει" με τον δεύτερο νοκ άουτ ημιτελικό της Μπράιτον με την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Το ζευγάρι του τελικού του FA Cup θα μάθουμε το Σαββατοκύριακο, με τη διεξαγωγή των δύο ημιτελικών Μάντσεστερ Σίτι-Σέφιλντ Γιουν. (Σάββατο) και Μπράιτον-Μάντσεστερ Γ. (Κυριακή), στο ουδέτερο “Γουέμπλεϊ” του Λονδίνου.
Στα ημιτελικά του FA Cup η ομάδα του Μάντσεστερ με ανατροπή κόντρα στη Φούλαμ. Πέρασαν Σέφιλντ Γιουνάιτεντ και Μπράιτον.
Η Μπλάκμπερν μπορεί να κάνει ζημιά στη Σέφιλντ Γιουνάιτεντ την Κυριακή για το Κύπελλο Αγγλίας.
Η Μάντσεστερ Σίτι ανοίγει το πρόγραμμα των προημιτελικών του Κυπέλλου Αγγλίας κόντρα στην Μπέρνλι.
Οι «κόκκινοι διάβολοι» με τρία γκολ από το 78' και μετά επικράτησαν 3-1 της Γουέστ Χαμ και συνεχίζουν στο κύπελλο. Εκτός διοργάνωσης έμειναν τόσο η Σαουθάμπτον όσο και η Τότεναμ.
Η Μάντσεστερ θέλει να εκμεταλλευτεί την φόρα και τη φόρμα της και να προχωρήσει σε μία ακόμη διοργάνωση!
H Μάντσεστερ Σίτι θέλει να ξεπεράσει το εμπόδιο της Μπρίστολ ανώδυνα, αφού η προσοχή της είναι εστιασμένη περισσότερο σε άλλες προτεραιότητες.
Νίκησε 3-2 την Σάντερλαντ στο «Stadium of Light», προκρίθηκε και θα αντιμετωπίσει την Λιντς.
Σάντερλαντ και Φούλαμ οφείλουν να λύσουν τις διαφορές του στον επαναληπτικό του Κυπέλλου Αγγλίας.
Η Γουέστ Χαμ πήρε την πρόκριση κόντρα στην Ντέρμπι με 2-0 και θα αντιμετωπίσει στον 5ο γύρο την Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Η διαδικασία δεν έβγαλε κάποιο πολύ μεγάλο ματς. Εκτός έδρας ματς η Μάντσεστερ Σίτι, εντός έδρας η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ.
Σε εξαιρετική κατάσταση βρίσκονται οι γηπεδούχοι και μπορούν να βάλουν δύσκολα στα προβληματικά φέτος “σφυριά”.
Με γκολ του Μιτόμα στις καθυστερήσεις νίκησε 2-1 τους «reds». Πρόκριση και για την Στόουκ.
H Λίβερπουλ αντιμετωπίζει τη Μπράιτον, που της έχει βάλει δύσκολα αυτή τη χρονιά στις δύο συναντήσεις στο πρωτάθλημα.
Οι δύο πρωτοπόροι της Πρέμιερ Λιγκ συναντιόνται και στο FA Cup.
Ένα γκολ με πέναλτι στην παράταση διαμόρφωσε το 1-0 κόντρα στην Μπόρεχαμ. Η Λιντς επόμενος αντίπαλός της.
Σε αντίθεση με το πρώτο ματς (2-2) στη ρεβάνς με την Κάρντιφ, τα «παγώνια» ήταν εξαιρετικά και νίκησαν 5-2.